0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Lukas Duff

Ats: 2-oji kerėjimo pamoka visiems kursams |19 ruduo
« Atsakymas #15 Prieš 4 metus »
Luke profesorės atsakymo taip ir nesulaukė, o gal vaikis tiesiog laukė per trumpai? Kad ir kaip bebūtų, dabar visos viltys pakelti plunskną į orą išblėso ir liko tik neviltis. Burtas tiesiog neveikė, o jo neveikimo priežasties klastuolis nežinojo. Savo klaidų suprasti nepavyko ir dėl to beliko tik pereiti prie kito burtažodžio. "Lumos" ir "Nox" kerus Luke žinojo jau iš anksčiau. Kai apsiginimo nuo juodosios magijos pamokoje uždegti šviesos lazdelės gale nepavyko, vos grįžęs į kambarį berniukas mokėsi ir mokėsi burtažodžio, kol galiausiai šis buvo išmoktas taip, kad net prikeltas vidury nakties Duff būtų laisvai sugebėjęs įžiebti melsvą švieselą. Didžiausios padėkos dėl to yra nukreiptos į Nocturn. Tik jo tamsaus kambario, kuriame buvo atlikta praktika, dėka, Luke gavo motyvacijos išmokti burtažodį ir daugiau neprisidaryti sau baimės ar gėdos.
- Lumos, - tarė pirmakursis, mostelėdamas lazdele. Ši kaip ir buvo tikėtasi nenuvylė. Dabar jos priekyje švietė ryški melsva šviesa, - Nox, - su užgesinimu buvo sunkiau. Klastuolis labiau praktikavosi Lumos, tad dabar šviesos užgesinti nepavyko. Taip ir žinojau, jog turėjau iškalti ir šį burtažodį! Po kelių bandymų švieselė vis dar nesiliovė švietusi, o tai sukėlė priekaištus mažojo klastuolio mintyse. Šypseną, kurią sukėlė prieš tai pavykęs burtas išnyko ir dabar veide matėsi akivaizdus liūdesys ir nusivylimas savimi.
- Nox, - vaikas jau nieko nebesitikėjo. Liūdnas balsas nuskambėjo per klasę, tačiau šį kartą kažkas buvo kitaip. Burtas pavyko ir Duff tuo netikėdamas nukrito nuo savo kėdės. Iš apačios apsižvalgius po klasę berniukas pastebėjo, kad Alekso, o tiksliau šeško čia nebėra. Negi aš buvau toks susikaupęs, jog nepastebėjau kas dedasi aplinkui?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Lukas Luke Duff »

*

neptunica

Ats: 2-oji kerėjimo pamoka visiems kursams |19 ruduo
« Atsakymas #16 Prieš 4 metus »
  Neptūnė atsiduso. Mažiausiai dabar norėjo užsiimti su Gilbertu, tad perleidusi jo priežiūrą Ezavui, nutarė padėti kitiems mokiniams.
  - Šaunu, panele Vils, galite eiti. - Šyptelėjo jaunajai burtininkei, mat pamoka jau buvo besibaigianti. Naujoji karta niekuo nesiskyrė nuo senesnių - čia buvo tiek gabių mokinių, tiek pamaivų, kurie nenorėjo mokytis. Jiems reiktų Filčo. Gal bent tada pradėtų mokytis, o nesimaivytų čia sau gyvenimą gadindami. Kas su jais po mokyklos bus? Prisidirbs ir iškart į Azkabaną. Ech. Gaila man tokių.
  - Tie, kas nespėjote atlikti darbo, jį pabaigiate savarankiškai. Santraukas iki savaitės pabaigos atneškite man į kabinetą. - Suraukė antakius pajutusi kažką nemalonaus kojos srityje. Tai buvo šeškas Aleksas. Reikės su juo išsiaiškinti. Pamąstė ir išgirdo varpą. - Geros dienos visiems. - Su Ezavu išėjo į savo kabinetą. Durų nerakino - vargu ar kažkam šaus į galvą landžiot po tuščią klasę.