0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Fiadh o Ceallachain

Ats: Pirma žiobarotyros pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
Be itin didelio entuziazmo Fiadh keliavo žiobarotyros kabineto link. Juk jos tėvas buvo paprastas žiobaras - tad ji viską apie nemagiškąją visuomenės dalį žinojo. Kam jai reikalinga tokia pamoka? Vis tik lankyti reikėjo. Deja, tai, kad eiti reikia, noro tai daryti nepridėjo, dėl to mergaitė jautėsi itin nelaiminga. Nors buvo tik pati mokslo metų pradžia, grifiukė jau dabar jaudinosi dėl egzaminų. Tikriausiai dėl to, kad praėjusiais mokslo metais neišlaikė jų taip gerai, kaip tikėjosi motina. Tad vasara buvo tikrai ne saldainiukas...
Atėjusi į klasę šiaurės airė pamatė kažkur lyg ir matytą merginą. Fiadh nežinojo, kur galėjo ją matyti, nes tai tikrai nebuvo ta pati, kuri žiobarotyrą dėstė praėjusiais metais. Atsakymo į klausimą taip ir neradusi šviesiaplaukė atsisėdo klasės viduryje. Laimei, teorinė dalis nebuvo itin sudėtinga.
- Kanarėlių pyragaičiai, - pasiūlė šiaurės airė. Nesuprato, kodėl prisiminė būtent juos, tačiau buvo beveik tikra, kad atsakymas tiks. Beveik. - Suvalgęs tokį pyragaitį kuriam laikui pavirsti žmogaus dydžio kanarėle.
Fiadh nutilo. Nebuvo mačiusi, kaip veikia tie pyragaičiai, teko tik girdėti. Tačiau dabar ji susimąstė, kad vis tik būtų visai smagu viską pamatyti savo akimis...

*

Neprisijungęs Miona Hera

 • Burtininkė
 • ****
 • 230
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma žiobarotyros pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
Tas pats šiurkštus, gal kiek irzlus ir be abejo piktas balst tonas pasigirdo iš klastuolio pusės. Mioną persmelkė keistas jausmas, ar bent jau jausmų rinkinys, į kurį įeina sumišimas, nusivylimas, kruopelė džiaugsmo, šiaip ne taip apčiuopiama ilgesio dalelė (kuri grifei pasirodė visiškai ne vietoj) ir nenormaliai padidėjęs pulsas. Ne tokių jausmų antplūdžio tikėjosi mergina.  Net nežinojo, ko tikėjosi. Gal net vylėsi išvysti kokį į Dafydd panašų bernioką, kuris atsistiktinumo dėka būtų tik toks labai į jį panašus.
Nusuko akis į nutrintą mokyklinį suolą. Visokie išbraižymai ant tvirto medžio, nenušveista rašalo dėmė, kadaise palikta neapdairaus mokinio... Miona tyrinėjo net menkiausias smulkmenas, kad tik galėtų nežiūrėti į rudas vaikino akis. Penkiolikmetė jautė tarp jų tvyraujančią įtampą, kuri per tas kelias akimirkas, kol Dafydd teikėsi prabilti, sugniaužė skrandį į mažutį kamuolėlį.
Gavo leidimą. Nieko netarusi prisėdo ant kėdės ir atsikvėpė.
Net jei ir buvo likusios tik kelios sekundės iki pamokos pradžios, net jeigu dar mažiau, tas laikas prailgo iki mažiausiai pusvalandžio. Arba iki dešimties minučių. Iki visai neparankiai ilgo laiko tarpo, per kurį Miona visomis išgalėmis stengėsi išlikti rami, ignoruoti Dafydd, jo vizitą ligoninėje, kaip jis nekviestas ją aplankė ir jo paskutinius žodžius prieš išeinant. Visą pusmetį stengėsi apie tai negalvoti, bet vos pamačiusi raudonų plaukų kupetą, Miona prieš savo valią tikėdavosi, kad eilinį sykį per keistą atsitiktinumą jiedu ir vėl susitiks. Susikivirčys, vėliau ims kalbėtis ramiau, ir galiausiai pokalbis pakryps tikrai keista ir net nepatogia linkme.
Varpas, mokytojos prisistatymas ir klausimas išgelbėjo rudaplaukę iš minčių apie raudonplaukį jūros.
- Esu girdėjusi, kad vaikų šventėms yra pagaminami tokie skraidantys saldumynai. Regis, jų pavadinimas - „Lelijos“. Taigi, šie saldumynai yra vendens lelijos formos. Jie skalndo ore, pasirinktame aukštyje, visiškai be jokių virvučių ar dar ko, kitaip tariant, magijos pagalba. Tas saldainis šviečia tamsoje ir keičia spalvą, - kilstelėjusi ranką išpylė.
Patiekalas šviesiaplaukei neatrodė toks ypatingas. Bet vis šis tas, - pagalvojo ir akies krašteliu dirstelėjo į Dafydd. Šis, regis, nuobodžiavo. Miona nešlaikė liežuvio už dantų.
- Tai... Kaip sekasi?

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Magijos įstatymų priežiūros departamento vadovas
 • *
 • 499
 • Lytis: Moteris
 • Išmestas iš Hogvartso ir įsimylėjęs Mioną auroras.
Ats: Pirma žiobarotyros pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #17 Prieš 1 metus »
Žinoma, Miona atsisėdo. Dafydd ir pats nežinojo, ką dėl to jaučia. Ar ką nors iš viso jaučia. Kodėl jam turėtų rūpėti?
Ačiū visiems pasaulio dievams, grifė nieko nekalbėjo. Deja, tik kelias akimirkas. Dafydd jau norėjo giliai atsidusti, kai suprato, kad mergina tik atsako į profesorės užduotą klausimą. Kur jau toks geras vaikas neatsakinės į klausimą? Staiga klastuolis pagalvojo, kad gal nereikėtų taip galvoti apie Mioną. Juk ji pernai beveik nelankė pamokų. Tikriausiai šiemet stengsis atsigriebti... Tu net ir negulėdamas ligoninėje nesugebėjai išlaikyti egzamino pat save pertraukė velsietis. Pasidarė be galo apmaudu. Kodėl būtent jis turėjo taip susimauti? Kodėl mieliausiasis koledžo vadovas negalėjo sukirsti ko nors kito? Bet ko, tik ne Dafydd Carwyn Llewellyn? Pasidarė be galo pikta. Mionos nelaimei, kaip tik ties šia mintimi ji uždavė klausimą.
- O kaip tau atrodo?! - piktai atkirto klastuolis. Žinoma, mergina negalėjo perskaityti jo minčių, deja, velsiečiui atrodė, kad grifė turi omenyje būtent tai - kad jis liko kartoti kurso. Ir kad dabar Miona nori tiesiog jį pašiepti. - Jeigu nori pasityčioti, gali nešdintis, - piktai pridūrė Dafydd. Jis pradėjo žvalgytis po klasę, tikėdamasis, kad ras kur nors laisvą vietą. Deja, tokios galimybės nesimatė. Klastuolis vėl padėjo galvą ant stalo ir mintyje pradėjo prakeikti visus, esančius klasėje. Mioną paminėjo bent kelis kartus.
Mayros išmintis byloja...

*

Neprisijungęs Maja Patvel

 • Burtininkė
 • ***
 • 136
 • Lytis: Moteris
 • Viską galima įveikti su svajonėmis!
Ats: Pirma žiobarotyros pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #18 Prieš 1 metus »
Išklausius mokinių atsakymų Maja atsistojo ir dar kartą nužvelgė klasę. Jai buvo smagu girdėti tiek atsakymų ir mergina jautė kaip atsipalaiduja. Palaukus, kol mokiniai sutelks dėmesį jaunoji profesorė prabilo:
- Smagu girdėti tiek atsakymų. Ir galiu pasakyti, kad daugelis jų buvo teisingi. - Mergina nusištpsojo. - taigi pereikime prie praktikos. - Maja nutilo ir paėmus burtų lazdelę mostelėjo ja. Vietoj mokinių stalų atsirado viryklės su pudais, keptuvėmis maosto gaminimo įrankiais. Šalia viryklių buvo maisto produktai, o ant profesorės stalo daug receptų knygelių.
- Taigi, šią pamoką mokysimės žiobariškai gaminti valgį. - profesorė padarė trumpą pauzę. - prieikite prie mano stalo ir išsirinkę ką gaminsit paimkit recptų knygutę. Pagaminę valgį - pyragą, blynus ar dar ką nors - atneškite savo gaminį ant mano stalo. Sėkmės darbe! - Tai pasakius Maja nutilo, truputį būkštaudama ar ko nors nepraleido. Ji pradėjo įdėmiai stebėti mokinių darbą.

     Taigi turite pėmę receptų knygutę gaminti valgį. Bent trys postai. Pamoką baigsiu Rugsėjo dvidešimt antrą. Sėkmės!
Sunku būti savimi, kai nežinai kas esi

*

Neprisijungęs Guramis Zveris

 • II kursas
 • *
 • 38
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Pirma žiobarotyros pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #19 Prieš 1 metus »
Kai jo suolas staiga virto virykle, Guramiui atvipo žandikaulis. Jis atgal atstūmė kėdę ir su siaubu pažvelgė į profesorę Patvel:
- Bet...bet...čia juk namų elfų darbas! Dar blogiau - žiobarų namų elfų darbas!
Tada beviltiškai nužvelgė savo darbo vietą. Net neįsivaizdavo, kaip naudotis šitais rakandais, o juo labiau prieš jį išdygusiu metaliniu monstru. Galiausiai nusprendė, kad atsakymų turbūt reikia ieškoti knygose. Nenoriai prislinko prie profesorės stalo ir, pagriebęs vieną receptų knygą, grįžo prie viryklės. Knyga buvo tiek pat mistiška, kiek ir virtuvės įranga. Guramis išsirinko patiekalą, kuris skambėjo bent šiek tiek magiškai, vildamasis, kad bus lengviau. Lapo viršuje puikavosi užrašas: „Netikras Zuikis“. Kol kas viskas buvo aišku, jam reikėjo sukurti zuikio iliuziją. Toliau sekė ingredientų sąrašas, lyg tai būtų Nuodų ir Vaistų pamoka. Visiškai sumišęs, Guramis apsisuko ir pašnibždomis kreipėsi į šviesiaplaukę grifę:
- Gal...tu čia gaudaisi? Kai man atėjo kvietimas į Hogvartsą, būtinų daiktų sąraše nebuvo, - jis vėl pažvelgė į receptų knygą - kiaulienos faršo. Ar vištienos faršo. Grikių. Svogūnų. Morkų. Kiaušinių.
Su vis augančia nuostaba ir panika jis perskaitė ingredientų sąrašą iki galo.
- Ir...aš palikau savo katilą kambaryje. Gal galiu dirbti prie tavojo?

*

Paul

Ats: Pirma žiobarotyros pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #20 Prieš 1 metus »
Įprastiems mediniams suolams pavirtus ne puikiai pažįstamais katilais, o viryklėmis su keptuvėmis ir puodais Emma nepatikliai pasižiūrėjo į profesorę. Negi ji tikisi, kad mums pavyks pagaminti maistą, ir dar su žiobariškais įrankiais?! Išklausiusi užduotį varnanagė sunkiai atsiduso. Niekaip neišsisuksi... Teks gaminti...
Vis dėlto antrakursė nužingsniavo prie mokytojos stalo ir pasiėmė pirmą pasitaikiusią knygutę. Grįžusi į savo vietą prie viryklės rudaplaukė puolė sklaidyti leidinį, ieškodama kuo lengvesnio ir trumpesnio recepto, nepamiršdama akimis peržvelgti ir reikiamų ingriedientų. Galiausiai mergaitė apsistojo ties paprasčiausių blynų receptu. Kiaušiniai, miltai, pienas, cukrus... Gal reikėtų kiek patobulinti? Susiradusi visus reikiamus maisto produktus škotė juos išsidėliojo prieš save ir dar kartą pažvelgė į knygutę.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Magijos įstatymų priežiūros departamento vadovas
 • *
 • 499
 • Lytis: Moteris
 • Išmestas iš Hogvartso ir įsimylėjęs Mioną auroras.
Ats: Pirma žiobarotyros pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #21 Prieš 1 metus »
Ką gi, panašu, kad Miona susitaikė su bjauriu Dafydd elgesiu. Vaikinui buvo šiek tiek apmaudu, kad taip kalbėjo, tačiau dabar nebegalėjo to pakeisti, o atsiprašyti velsietis nė neketino.
Profesorė kažką kalbėjo apie praktiką. Klastuolis tą pačią akimirką suprato, kad nieko nedarys - juk valgyti gauna Didžiojoje salėje - kam jam vargintis? Tad jis tiesiog prasėdės visą likusį laiką ir svajos apie tai, kad Miona daugiau nekreips į jį dėmesio.
Deja, šaunus planas vėl pasidėti galvą ant stalo neišdegė. Profesorė turėjo tiek bjaurumo stalą, ant kurio prieš tai ilsėjosi raudonais plaukais papuošta galva, paversti virykle su puodais. O ant jos, pasirodo, galvai gulėti yra labai nepatogu! Dafydd atsisėdo tiesiai ir žudančiu žvilgsniu pažvelgė į jauną merginą, dėstančią žiobarotyrą. Ne, šitaip būti negali. Profesorė Patvel pelnė didelį Dafydd pyktį. Tai padaryti, žinoma, buvo labai lengva, tačiau klastuolis pradėjo rimtai svarstyti, ar nereikėtų tiesiog nešdintis iš klasės. Tačiau prieš tai vis tik reikėjo kai ką padaryti. Dafydd atsisuko į Mioną ir negarsiai ištarė:
- Atsiprašau...
Mayros išmintis byloja...