0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Badis Smudge

  • Burtininkas
  • ***
  • 141
  • Lytis: Vyras
  • Prekeivis
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #60 Prieš 8 mėnesius »
Du kiaušiniai atakavo jaunąjį Hogvartso dėstytoją. Ir dar pašaipėlę Badis išgirdo. Visas įniršęs jaunuolis nusivalė kiaušinius nuo veido ir pilvo ir tarė:
- Kaip galiu ant tavęs šaukti?! Derėtų paklausti kaip tu drįsti ant manęs šaukti?! Aš Hogvartso profesorius, o tu mokinė, privalai su manimi elgtis pagarbiai! Man nerūpi, Džezefa, kad tau lūžo ranka. Ir man nerūpi, kad Eion gal ir prikrėtė daugiau šunybių už tave. Tu ką tik iš manęs pasityčiojai. Tu nusipelnei bausmės. Duok čia kuprinę. Ko gi ten yra? - Badis išplėšė Džezefai iš rankų kuprinę ir ėmė ją peržiūrinėti.
- Taigi... Telefonas, planšetė, supuvęs kiaušinis, daug žiobariškų žaisliukų, daug pakaitinių drabužių ir visokio kitokio šlamšto. Galima sakyti, kad visa kuprinė nereikalinga. Taigi... - Smudge išsitraukė lazdelę ir nukreipė ją į kuprinę. - Reducto. - Kuprinė su visais joje esančiais daiktais bematant subyrėjo į smiltis. - Manau, kad į Ukrainą važiuosi iš karto per žiemos atostogas.
- Žinote, kaip mes sakome: "Paprastas lankininkas treniruojasi kol pataiko. Žvalgas...
- ...treniruojasi, kol niekada neprašauna", - užbaigė keliolika balsų.
Holtas mažumėlę susigėdęs šyptelėjo.
- A, kaip matau, jau girdėjot, - tarė.