0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Guramis Zveris

 • II kursas
 • *
 • 38
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 9 mėnesius »
Pasiskaityti vadovėlius? Guramis netikėdamas savo ausimis dar kartą užvertė galvą į dangų. Lietus pylė kaip pylęs. Na ir keistuolis. Mokiniai pradėjo judėti link šiltnamio, ir pačiam Guramiui stovėti lauke buvo nelabai malonu, tad jis entuziastingai pajudėjo link įėjimo. Pavojingi augalai bet kokiu atveju bus geriau nei šis lietus. Ir šiltnamyje bent jau...šilta? Jis iš kišenės išsiemė savo lazdelę ir, stipriai suspaudęs ją rankoje, įžengė į šiltnamį. Čia buvo trošku, ir per aprasojusius langus nieko nesimatė lauke. Guramis sustingo, žiūrėdamas į milžinišką tropinę gėlę, kuri garsiai čepsėjo. Na, jei tu valgai žmogieną, čiupk jį - pagalvojo Guramis ir pažvelgė į priešais jį įžengusį  mokinį - aš tik kaulėtas pirmakursis, nė nepasistiprinsi.

*

Neprisijungęs Emma Shade

 • V kursas
 • *
 • 143
 • Taškai: 50
 • Lytis: Moteris
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 9 mėnesius »
Nors Emma į pamoką atėjo beveik laiku, ji stovėjo kiek nuošaliau, bet ne taip toli, kad būtum pamanęs, kad antrakursė pamokoje nedalyvauja. Iš po savo gobtuvo rudaplaukė kuo puikiausiai girdėjo pamokos užduotį, bet neturėjo jokio noro atsakinėti. Tad pagyvėjo ir priėjo kiek arčiau prasidėjus praktinei pamokos daliai. Mergaitė nustebo, kad bus tokia pavojinga užduotis. Bet vis geriau nei stovėti lietuje. Šįkart lietus varnanagės nežavėjo, tikriausiai ji buvo kita koja atsikėlusi iš lovos ir todėl buvo gana prastos nuotaikos. Tad varnanagė nesižvalgė ir neieškojo savo draugų.Nepavydžiu pirmakursiams...
Pažvelgusi į šiltnamį škotė pamatė, kad ten po truputį eina mokiniai. Gal ir man reikėtų eiti... Neketinu stovėti lietuje visą pamoką ir laukti kitų, vien dėl to, kad bijau įžengti į kažkokį šiltnamį.
Atsidususi Emma nužingsniavo link šiltnamio ir įėjo, nusismaukusi gobtuvą. Uždariusi duris antrakursė lėtai nužvelgė keistus, o gal ir pavojingus augalus. Staiga mergaitė išgirdo kažką švilpiant. Jai iš kairės žaibiškai greitai tiesėsi jauni žali ūgliai, kurie taikėsi sugriebti varnanagės plaukus. Rudaplaukė pasilenkė, bet ūgliai taip pat nusviro ir nesustabdomai artėjo jos link. Ir ko aš turėjau čia eiti? Dėl kažkokio žiobariško augalo lapų?Nubėgusi kelis žingsnius škotė atsitiesė ir atsisuko bei akimirksniu išsitraukusi lazdelę šovė kerus:
-Bombardo.
Ūgliai trūktelėjo ir sustingo. Po akimirkos jie susprogo, per kelis metrus viską nutėkšdami permatomomis sultimis. Laimei, Emma buvo toliau. Ką gali žinoti, gal jie nuodingi. Varnanagė lengviau atsikvėpusi nužingsniavo toliau, stengdamasi nepatraukti jokio augalo dėmesio.

*

Neprisijungęs Camille Cornet

 • II kursas
 • *
 • 206
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 9 mėnesius »
Kai Aleksas priėjo prie merginos ji šyptelėjo ir tarė:
- Aš tau net šlapia graži.
Ir nusijuokė. Nužvelgus profesorių Camilla irgi šyptelėjo jam ir jau pasakęs visas savo pastabus ir gautus taškus. Vėl nužvelgus vieną klastuolį dar tarė:
- Tuoj prieisiu.
Po to Mėlyna plaukė priėjo prie Matthew ir nužvelgė mokytojui tiesiai į akis, o po to tarė:
- Man patinka Herbologiją, bet ar jūs suprantate, kad mes galime mirti, o jūs nesatė labai geras burtininkas,- kiek sarkastiškai tarė ir vėl žvilgtelėjo į jį. O po to nuėjo į šiltnamį ir priėjo prie brolių. Atsirėmusi ant jų pečių. Dabar juos galima tikrai atskirti ir nusijuokė Milla. Nužvelgus dar kelis pažįstamus veidus tai yra Sofija ir Emma antrakursė šyptelėjo ir tarė klastuoliams:
- Tai einam?- dar apžvelgus į knygas Mėlynakė nusijuokė,- ar bijot?
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho

*

Lukas Duff

Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 9 mėnesius »
Profesorius nusprendė ignoruoti kitų vaikių užgaulius komentarus, tad Luke lengviau atsikvepė. Klausytis tokių dalykių berniukui buvo labai nemalonu. Na taip, pats Duff turėjo pykčio priepuolius, bet tokie dalykai buvo nepriimtimi net jam. Galiausiai profesorius pasakė, kad beveik visi atsakymai teisingi ir tai įžiebė menką šypsenėlę klastuolio veide. Deja praktikos dalis privertė nesusilaikyti ir garsiai nusikeikti. Kol kas pirmakurisis geras kerėtojas nebuvo. Vis dėl to Luke buvo tik 11. Berniukas pastebėjęs, kad kiti mokyniai grupelėmis arba pavieniui patraukė įėjimo link, tačiau Lukas abėjojo ar nori ten eiti.
-O gal galima neiti? - gan garsiai paklausė profesoriaus, bet buvo abėjotina ar jis išgirdo. Aš per jaunas mirti. Štai ten yra vyresnių mokynių, todėl mirti turėtų jie - tai buvo berniuko padrąsinimas pačiam sau. Vaikis ryžosi eiti ir greitai prasibraudamas pro kitus įnėrė į augalų rojų. Berniukui tuojau pat už akių užkliuvo keistos kilmės augalas, kuris jau dabar kesinosi apsivinioti aplink mažojo klastuolio kojas. Luke nuo jaudulio ir adrenalino drebančiomis rankomis išsitraukė burtų lazdelę ir nusitaikė į judantį vijoklį:
-Diffindo, - suriko Luke, bet nieko neįvyko. Vaikas iš jaudulio buvo pamiršęs mostus, tad trinktelėjo sau per galvą už tokį buką elgesį. Jai taip ir toliau, tai tikrai mirsiu. Berniuko mintys optimistiškai neskambėjo. Dabar vaikis mąstė apie galimybę šį profesorių paskūsti savo tėvui. Gal tada jis įgaus proto ir išmoks kerėti. Lukas žinojo visus gandus apie Turner. Berniukas jau įsivaizdavo kaip jo tėvas iš pat pradžių išmeta šį burtininką iš Hogvartso. Koks jis vargšas? Aš toks kvailys! Jis tikras... Vaikui pristigo žodžių net ir mintyse. Vijoklis jau ėjo klastuolio link, tad reikėjo kažką daryti. Prašau, burte. Tu turi pavykti.
-Diffindo, - ačiū aukščiausiems, šį kart burtažodis suveikė ir vienas vijoklio gabalas buvo nukirptas. Dar porą kartų panaudojęs šį burtą vaikis nešė kudašių nuo augalo ir pasitiko naujus pavojus.

*

Angelina Presley

Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 9 mėnesius »
  Julian'as ramiausiai žingsniavo į šiltnamį. Jis nejuto net menkučio baimės jausmo, ne taip kaip kiti mokiniai. Nepavydžiu pirmakursiams. Po tokios pirmos pamokos jie turėtų būti gan smarkokai išsiganden. Ypač grifukai... Pagalvoju Gilbertukas ir tyliai prunkštelėjo, o galiausiai ir nusiėmė gaubtuvą nuo galvos.
  Vos prie Julian'o prižingsniavo Camille su Aleksu jis atsiduso ir papurtė galvą. Jeigu nori kažkam patikti - keiskis. Prisiminė jo pačio sugalvotą teiginį bernužėlis ir lėtai pažvelgė į abu. Išpradžių į brolį, o vėliau į draugę.
- Jūs rimtai? Gal reiškit savo meiles kitur. Man neįdomu. Ne ačiū. Dingstu. - Tarė šis kiek šaltoku balso tonu ir pasipūteliškai prunkštelėjo. Ar neperskaudžiai, vyruti? Įsikišo ir mėlynplaukio vidinis balselis, o jis menkai linktelėjo pritardamas. Tas balselis ir vėl buvo teisus Pagalvojo jaunasis klastuolis ir nieko nelaukęs pradėjo brautis šiltnamiu pro pavojingus augalus.
- Bombardo! - Paleido kerus Julian'as į vieną iš ilgų augalo šakų, kuri kesinosi į jį ir greit brovėsi tolyn vis kaip nors išvengdamas kliūčių. Bet jis nežinojo ar jam visada taip gerai seksis...

*

Neprisijungęs Malia Scoott

 • Burtininkė
 • ***
 • 65
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 9 mėnesius »
  Išgirdusi profesoriaus užduotą užduotį mergaitė kiek išsigando. Jos tamsios akys prisipildė išgąsčiu ir ji apsižvalgė. O kas bus jeigu aš mirsiu ar mane stipriai sužeis? O jeigu pakliūsiu į spąstus? Aš gi neturiu kas man padės, o profesorius tikrai neišgirs mano klyksmo. Pagalvojo mergaičiukė ir nejaukiai nusipurtė. Viskas bus gerai. Man pavyks išsikabaroti gyvai, kad ir kas nutiktų. Bet profesorius taippat neturi proto. Jeigu augalai užpuls kelis mokinius vienu metu jis gi negalės visiems padėti, o kiek girdėjau jis ir burti normaliai nemoka... Su tokiomis mintimis suprunkšdama į šiltnamį įėjo ir žaliaplaukė. Na, bent jau nelyja. Pagalvojo ši ir trūktelėjo pečiais ir apsidairė. Jaunoji klastuolė iškart išsitraukė burtų lazdelę ir paėjo kelis žingsnius į priekį, bet nespėjo sureaguoti kaip ilgas augalas apjuosė jos liemenį ir pradėjo traukti ją arčiau šio. Malio's lazdelė iškrito jai iš rankų ir jos tamsios akys prisipildė dar didesniu išgąsčiu. Ji bandė muistytis, bet kuo daugiau mergaičiukė muistėsi, tuo stipriau jis ją spaudė.
- Padėkit kasnors. - Tyliu šnabždesiu, su didele baime, žodžiai patys išėjo iš Scoott burnos. Ši net neįsivaizduojo ar juos kasnors galėjo girdėti...

*

Neprisijungęs Lėja Vils

 • III kursas
 • *
 • 75
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Jai žmoguje yra vilties ir meilės, jis gali padaryti viską.
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 9 mėnesius »
Lėja visą teorijos dalį pratylėjus ir kiaurai permiekus laukė praktikos. Mokytojui paskelbus užduotį mergaitė nusipurtė. Eiti į šiltnamį su nuodingais augalais? Aš ten greičiausiai numirsiu, ar bent į ligoninę papulsiu. Geriau reikėjo likti bendrajeme kambaryje. - Baisėdamasi mastė Lėja. Apie nuodingus augalus ji ne ką nusimanė. Na bet, kad jau atėjo teko eiti. Antrakursė iš lėto nužingsniavo ling šiltnamio. Priėjus duris prisiminė vadovėlius. Ne vizgi jų skaityt nesiruošė, tačiau pagalvojo ar nereiktų profesoriaus paprašyti, kad galėtų nusinešti vadovėlį į šiltnamį. Bet apsigalvojo.
 Taigi varnanagė įžengė pro šiltnamio duris. Ji nusišypsojo, nes šiltnamyje buvo labai šilta. Mergaitei prieš akis atsivėrė begalės augalų, o Lėja tik porą jų pažino. Varnanagė priėjo prie mažyčio augalėlio ir norėjo jį paliesti, bet prisiminus, kad čia augalai nuodingi atšlijo ir išsitraukė burtų lazdelę.


 Kartu su saulėtekiu mano viduj atgimimas, atgimimas iki saulėlydžio

*

Neprisijungęs Martin Grant

 • IV kursas
 • *
 • 219
 • Taškai: 74
 • Lytis: Vyras
 • R
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 9 mėnesius »
Martin'as buvo pasimetęs, nes vėlavo į pirmąją pamoką, pramėgojo ir neatsibudo laiku. Lietus pliaupė, o švilpukas buvo sunerimęs, nes rado kur vyksta pamoka, bet nežinojo, kaip prieiti prie kitų mokinių. Ejo tyliai ir atsitojo šalia berniuko, kurio net nepažinojo. Martin'as nežinojo ką praleido, bet tikėjosi, kad nieko svarbaus. O jei praleidau pačią svarbiausią pamokos dalį. Pagalvojęs Martin'as ir apsimesdamas, kad jis čia nuo pradžių klausėsi ką dėstytojas sako. Švilpukui jis atrodė kvaikštelėjęs, nes mokiniai turėjo stovėti per lietų ir mokintis. Gerai, kad Martin'as spėjo ateiti laiku ir viską išgirsti, nes suprato, kad praleido tik vieną klausimą. Martin'ui visiškai ten nepatiko, jis praktiškai nesiklausė ką jis sako.Eiti į šiltnamį kur gali apsinuodyt, jis gi nepadės kekvienam mokiniui, gal pablūdo. O aš dar nieko nesuprantu apie tuos augalus ir neišmanau gerai burtų, o užduotis kaip trečio kurso mokinio. Susinervinęs švilpukas įėjo į šiltnamį ir surado teigiamą pusę, bent nelijo. Eidamas link galo prie augalo, kurio lapo prašė dėstytojas, kažkas jį pačiupo, jis nežinojo ką daryti, nes lazdelės napavyko pamimti. Jis bandė nuplešti augalą nuo rankos, bet nepavyko, o niekas į tai neregavo.
-Padėkit, padėkit..-sušuko Martin'as. Jam atrodė, kad niekas jam nepadės ir jis mirs. O augalas buvo pirmą syk matomas, aplink buvo dar krūva kitų, kurie buvo nuodingi ir tikriausiai mirtini.
O jai tas augalas nukas ranką, nes atrodo, kad niekas čia nepadės, aš mirsiu. Išsigandęs švilpukas tikėjosi, kad dėstytojas jam padės. Skausmas buvo neapsakomas..
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 mėnesius sukūrė Martin Grant »
-_-

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • Kvidičininkas
 • ****
 • 397
 • Keep calm and be kind
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 9 mėnesius »
Komentarai. Juokas. Pašiepiantis balsas mintyse. Keli keiksmažodžiai mintyse.
-Pažiūrėsim kaip juoksiesi, jei vėl nualpsi nuo mandragoros klysksmo ar vėl būsi mano aplietas nuodingojo raugmedžio skysčiu,- piktai drėbtelėjo septintakursis, sustodamas prie Alekso,- Esi tik kvailas dvylikametis, kuris net prasčiau kerėja net už profesorių Turner,- dar pridūrė ir vėl įsiklausė į kitų mokinių atsakymus. Reikštis neketino.
Lijo. Ir Kajui lietus patiko. Patiko ir herbologija. Tiesą sakant, lietaus labiau pasiilgo nei žemės. Japonijoje, Mahūtokoro mokykloje, atsitrankė į žemę tiek kartų, kiek danguje žvaigždžių - (Mahūtokoras garsėjo neprilygstama reputacija kvidiče) - tatai ir paaiškina kur dalį vasaros prabuvo.
Vis dar lijo. Mokinių atsakymai baigėsi. Prasidėjo praktika.
Juodos akys stebėjo pirmuosius žengenčius į šiltnamį. Tegul, jie įeis ir tada sužinos, kas, kur ir prie ko smigo. Kajus tyliai atsiduso, nuleido galvą. Nykčiu perbraukęs per rodomąjį pirštą ir laisvą ranką  sugrūdo į kelnių kišenes. Tolėliau ruduojanti pažliugusi rudens žemė mirguliavo prieš jo akis, vos tik vanduo atmušdavo menką stipraus lietaus užgožiamą šviesą, žolės šluotelės tingiai lingavo - gal nuo silpno vėjo, o gal nuo mokinių judesių. Gal ir buvo šaltas lietus, bet to Kajus nejuto - mantija gulė ant jo septyniolikmečio pečių, kaip ir iškelta burtų lazdelė su permatomu kerų skėčiu, kaip ir nelinksmos mintys į galvą. Prieš herbologiją buvo gan gerai nusiteikęs (kiek jam buvo įmanoma), bet išvydęs trijulę (oho, Aleksas turi slėptą brolį dvynį), nuotaika subjuro kaip šis purvas po kojomis. Net Sofijos veidelis nepakėlė nuotaikos ar ir pirmakursio švilpiuko egzistencija šiandieną.
Kai kurie jau žengė šiltnamin, paskui juos ir pirmakursis bendrakoledžis. Prefektas susiraukė. Lauk. Ach, Sniege, kad tu čia būtum. Bent pasakytai, kas ką mąsto. Deja, tokios prabangos septintakursis neturėjo.
-Sofija, sėkmės!- įžengdamas į šiltnamį, palinkėjo mergaičiukei, kuri drąsos nestokojo nuo pat susitikimo prie mokytojų tribūnos, kai ši drąsiai nuginklavo jį su Dafydd. Kažin, kur jis?
Šiltnamyje buvo gan šiltoka, kvepėjo žeme ir vos juntama drėgme. Manatoniškai barbeninantis lietus į stiklą, tylūs žingsniai, prieblanda nugulusi ant Hogvartso apylinkės - nei žodžiais, nei ženklais neapsakysi to paslaptingo jausmo, kuris gniaužė Kajaus Arno pilvą ir širdį.
Kajus atsargiai žengtelėjo priekin, paruošė burtų lazdelę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 mėnesius sukūrė Kajus Arno Wintersas »
“There’s a million things I haven’t done, just you wait”- Alexander Hamilton

*

Neprisijungęs Camille Cornet

 • II kursas
 • *
 • 206
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 9 mėnesius »
Kai Julian pasakė savo komentarus ir išėjo klastuolė susiraukė, bet jau greitai visas pyktis išnyko. Gal jam bloga diena pagalvojo Camilla ir gūžtelėjo pečiais. Atsisukus į Aleksą Milla tarė:
- Eime, praktika vis dėl to reikia atlikti,- ir lėtais žingsniais nuėjo toliau,- ateik kai pasiruoši.
Ir šyptelėjo. Įsikišus rankas į kelnių kišenes ramiai nešuoliavo, net nesiįjaudino kad kažkas gali užpulti ar įtraukti. Šokinėdama už visus mėlyna plaukė net nepamatė kai kitus mokinus prieš ją pradėjo įtraukinėti kažkokie augalai. Kai antrakursė pašokus pajautė kad kažkas sučiupo jos koją ir staigiai patraukė žemyn. Su dideliu garsu ji nugriuvo ant žolės ir jau supratus, kada ją traukė pradėjo kabintis už žolės ir bandyti ištrūkti. Bet susiėmus ji ištraukė lazdelę ir sušuko:
-Bombardo,- Augalas buvo tvirtas jis paleido merginos koją, bet po pauzės galėjo vėl užpulti. Pamačiusi dar du mokinius kurie negalėjo atsilaisvinti mėlyna plaukė pastebėjo viena pažįstamą veidą. Martin Camilla nesitikėjo ji čia pamatyti bet atlaisvinus prancūzė pribėgo prie žalia plaukės merginos. Jei ji atrodė kažkur matyta, bet greit ir ją atlaisvino nuo čiuptuvų,- Jeigu susižeidei tai kviesk profesorių.
Mandagiai pasakė ir jau ruošėsi eiti toliau, bet dar atsisuko ir pridūrė:
- Esu Camilla.
Ir nuėjo toliau. Milla jau žiūrinėjo kiekvieną kampelį ir nenorėjo praleisti kokio augalo kuris galį ją įtraukti, bet paėjus toliau ji pajautė kaip kažkas į ją paleido kažkokį keistą daiktą atsisukus klastuolė pamatė augalą panašų į kaktusą kuris į ją paleido didelį spyglį. Kojos susilpnėjo ir ilgaplaukė nukrito ant žemės su dideliu skausmu. Mėlynos akys išsipūtė kai pamatė, kad augalas jau tiesėsi prie jos kojos, kad įgelti dar daugiau spyglių merginos veide pasirodė ašaros. Lėtai augalas apvyniojo Cornet koją mergina jau ruošiesi iškviesti pagalbą ir į dangų palaido raudoną švieselę, bet tuo pačiu metu augalas stipriai suspaudė antrakursės koją. Visi spygliai buvo Camillos kojoje. Per mergaitės skruostus nubėgo ašarą, jeigu Milla prasižiotų jos kryksmus išgirstu visas pasaulis. Ilgaplaukė laukė kokios nors pagalbos.
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho

*

Neprisijungęs Sofija Orel

 • IV kursas
 • *
 • 111
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 9 mėnesius »
Sofija išklausė mokytojo kalbą ir nusišypsojo. Praktika ją sujaudino. Nagi pasakykit kur kitur rastumėt profesorių kuris vestų tokią pamoką, a?
Trečiakursė pastebėjo Kajų liūdnai stoviniuojantį nuošalyje. Jai praeinant jis palinkė sėkmės.
– Tau taip pat, bet čia juk viso labo pamoka, ar ne? – ir nesulaukusi atsakymo mergaitė prasibrovė pro mokinius įėjimo link. Prieš įeidama pro šiltnamio duris ji dar žvilgtelėjo į lietaus lašus prausiančius mokyklos kiemą. Spėjo išvysti uždraustojo miško kontūrus kiek tolėliau, žinojo netoliese esant draugų namelį, nors jį ir užstojo šiltnamių eilės. Trečiakursė giliai įkvėpė ir įėjo į vidų.
 Šiltnamyje ji pasijuto tartum kitame pasaulyje. Sofija tvirtai laikė lazdelę iškelta priešais save. Keista, bet ji nejautė baimės, tik nemalonų jaudulį. Augalai aplink raitėsi ir šnibždėjo. Vieni priminė Velnio Raizgus kiti buvo panašūs į mokinių nupasakotus augalus, vieni atrodė itin grėsmingai, kiti regis niekuo nesiskyrė nuo paprasčiausių sodo gėlių, bet visi jie buvo magiški. Mergaitė netikėtai prisiminė mamos žodžius – Jei tai magija, lauk bėdos. – ir pati iš jų nusijuokė.
Kažkas už nugaros panaudojo Bombardo kerus, du kartus. Mergaitė atsisuko. Nuo stipraus šio burtažodžio garso ji krūptelėjo ( taip pat du kartus ). Ne pats tinkamiausias kerų pasirinkimas... Būtų gerai, jei po pamokos nereikėtų atstatinėti šiltnamio ir rankioti žuvusiųjų kaulų... – pamanė. Pasigirdo trečias Bombardo burtažodis.
Kol kas augalai regis ją aplenkė, buvo užsiėmę kitais mokiniais. Pasigirdo pagalbos šauksmas Sofija pasisuko į tą pusę ir išvydo pirmakursį kurio ranką apsivijęs čiuptuvėlis traukė jį gilyn į augalų tankumyną. Po jo pasigirdo dar keli riktelėjimai, pagalbos prašymai. Sofija kilstelėjo lazdelę.

*

Aleksas82

Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 9 mėnesius »
Aleksas susiraukė kai Julianas jį tiesiog atstūmė. Tai buvo gan skaudu iš brolio. Ne tik brolio, bet dar ir dvynio. Vaikino veide menką šypseną įžiebė tik Millos pasirodymas. Aleksas labiau už bet ką dabar norėjo ją pabučiuoti, tačiau suprato, kad dabar tam netinkamas laikas. Aplink juos buvo daug pavojingų augalų. Daugelis moksleivių bandė su jais tvarkytis, bet tik mažumai pavyko. Koks kvailys mokynius paleistų į tokį pavojų? Tikriausiai Turner. Iš vis, kaip jis gavo darbo vietą? Aleksas nežmoniškai pyko ant profesoriaus. Jai dabar būtų kažkas atsitikę jo broliui ar Camillai, vaikinuko ranka nebūtų sudrebėjus panaudojant Avada Kedavra kerus Matthew.
Camilla lėtais žingsnelias patraukė į priekį už nugaros palikdama Gilbert. Aišku, rudaplaukiui tai nepatiko ir jis garsiai nusikeikęs nusekė Millą. Mėlynplaukę pamatyti masei žmonių nebuvo sunku. Ji puikiai išsiskyrė iš kitų moksleivių, tačiau Aleksui nusisukus ir susprogdinus vieną augalą ji tiesiog dingo iš Gilbert akiračio. Vaikinas dar garsiau nusikeikė ir greitai stumdydamas pora mokynių šūkavo merginos vardą ir dairėsi jos mėlynų plaukų.
Staiga pasirodė raudona švieselė. Rudaplaukis slapčia tikėjosi, kad tai ne Cami, bet vis dėl to greitai nubėgo į tą vietą iš kurios buvo paleistas signalas. Alekso akys išsiputė kai čia buvo prisodinta daug pavojingų kaktusų.
-Matthew Turner?! Tu toks bukas nuo gimimo ar šiaip galvelę susitrenkei?! - garsiai sušuko vaikinas, bet buvo panašu, kad jo niekas negirdėjo. Dabar reikėjo ne tik ieškoti Camillos, bet ir saugotis šių kaktusų.
-Bombardo! - jau nežinia kelintą kartą sušuko Aleksas kai į jį ir vėl kesinosi kaktusai. Gilbert nebuvo labai geras kerėtojas, bet jo kaip antrakursio įgudžių nebuvo galima pavadinti prastais. Galiausiai Aleksas pastebėjo ir parkritusią merginą. Tai tikrai buvo Camilla. Panašu, kad mergina buvo sužeista ir į ją kesinosi dar vienas kaktusas. Ne kesinosi, o jau buvo suleidęs visus spyglius į jos koją. Aleksas net nedvėjodamas pribėgo prie mėlynplaukės ir drebančiomis rankomis nusitaikė į kaktusą:
-Bombardo maximmum! -    sušuko Gilbert. Burtas buvo tikrai pavojingas. Dabar reikėjo tikėtis, kad Millos koja kartu su kaktusu nesusprogo. Po kelių akimirkų kai dulkės ar dūmai panaudojus burtą išsisklaidė Gilbert pamatė, kad patakė tiesiai į centrą. Tai buvo pagrindinis augalo stiebas, jai taip buvo galima pavadinti kaktusą. Kita dalis, kuri laikė mergaitės koją taip pat greitai atlaisvėjo ir pageltonavo. Aleksas pribėgęs pakėlė Cami nuotakos stiliumi ir kartu laikydamas ją ant rankų nubėgo tikslo link.
-Mums liko nebedaug, princese,-tarė Aleksas nusišypsodamas,-mums pavyks iš čia ištrūkti, o tada išspardysim Matthew Turner šikną.

*

Neprisijungęs Lėja Vils

 • III kursas
 • *
 • 75
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Jai žmoguje yra vilties ir meilės, jis gali padaryti viską.
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 9 mėnesius »
Lėja iškėlusi lazdelę apsidairė. Mergaitei atrodė, kad kuris nors augalas tuoj pat ją pačiups. Visgi ji prisivertė eiti, tad žingsnis po žingsnio pradėjo stumtis  pirmyn. Paėjus keletą žingsnių varnanagę skaudžiai palietė melsvas augalėlis. Lėja spyktelėjo:
- Protego! - suriko ji ir pabėgėjo pirmyn nepamačius ar burtas suveikė. Bebėgant kažkoks augalas jai į akis pripurškė skysčio. Pradėjo baisiai perštėti akis ir Lėja visomis pajėgomis bandė sugalvoti ką daryti. Dingtelėjo mintis isišaukti vandens, bet varniukė niekaip neprisimiė burtažodžio. Mintys sukosi galvoje, o akis vis labiau perštėjo. Ūmai Lėjai į galva šovė, kad ji žino šį augalą, kad nustotų perštėti reikia plačiai atmerkti akis. Antrakursė susikaupė ir atsimerkus pirštais išplėtė akis. Skausmas pakilo, bet po truputį atslūgo. Lėja paėmė lazdelę ir pasiruošė eiti tolyn.
 Kartu su saulėtekiu mano viduj atgimimas, atgimimas iki saulėlydžio

*

Lukas Duff

Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 9 mėnesius »
Vos pabėgus nuo vijoklių dabar laukė kaktusų laukas. Luke matė kaip keli mokyniai sunkiai tvarkosi su šiuo augalu, tad sudrebėjo. Nenoriu mirti! Man tik 11! Dabar vaikis svarstė kas pavojingiau. Buvo aišku, kad uždraustasis miškas prilygsta šiam šiltnamiui, bet vis tiek nesuprato kaip suaugusiam žmogui į galvą atėjo mintis duoti tokią praktiką visiems mokiniams. Čia buvo įmanoma, kad kažkas pakratys kojas. Kai kurie mokiniai dar bandė kovoti su augalais, o kiti jau grįžinėjo atgal. Kitaip tariant - vieniems sekėsi, o kitiems ne. Lukas dabar norėjo būti tarp tų laimingų ir jau su lapu grįžti atgal prie profesoriaus. Tikriausiai vos tik grįžęs Luke būtų nutėškęs lapą Turner ir dar užgauliojęs tokį kvailą mokytoją. Šią apmąstymų minutę Duff suprato kodėl visi taip negerbia Turner.
Staiga Luke pajuto keistą skausmą savo rankoje. Aplink ją spyglius jau šiek tiek buvo įleidęs šis augalas.
-Diffindo,- suriko berniukas nukirpdamas augalą. Tai buvo vienintelis puikiai žinomas ir mokamas pirmakursio burtažodis. Vos tik augalas nukrito ant žemės Luke greitai nubėgo į priekį. Reikiamas lapas jau buvo čia pat, bet dabar kelią pastojo dar vienas augalas. Šis buvo kaip gėlė. Turėjo labai gražius rožinius žiedlapius, tačiau buvo panašu, kad čia pavojongesnė žiobariško augalo, kuris gaudo muses atitikmuo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 mėnesius sukūrė Lukas Luke Duff »

*

Neprisijungęs Guramis Zveris

 • II kursas
 • *
 • 38
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš 9 mėnesius »
Šiltnamyje buvo visiškas chaosas. Guramis išplėstomis akimis žiūrėjo į mokinius, drąsiai kovojančius su augalais ir šaudančius burtažodžius į kairę ir dešinę. Pamatęs kelis pažįstamus veidus, kuriems reikėjo pagalbos, klastuolis iš vis pasimetė. Reikėtų kviesti profesorių...bet ar užteks tam laiko? Savo kerėjimo sugebėjimais jis dar nepasitikėjo, juk mokslai Hogvartse tik prasidėjo. Stovėjo šiltnamio centre įsitempęs su iškelta lazdele, bet tada pora drąsių mokinių atėjo kitiems į pagalbą. Guramis stipriau susisiautė į apsiaustą ir pajudėjo į priekį. Prieš akis pamatė ąžuolą. Šalia pastebėjo  vyresnę merginą iš švilpynės, kuri į priekį judėjo keistai, lyg jai būtų negera. Guramis priėjo prie jos ir uždėjo ranką jai ant peties.
- Atrodai nekaip. Leisk atspėti, jautiesi irgi nekaip?