4

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Wrena Alder

 • VII kursas
 • *
 • 218
 • Taškai: 31
 • Lytis: Moteris
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 5 mėnesius »
 Elfai pradėjo veržtis pro duris ir švilpė sutriko - jų buvo labai daug. Iš pradžių jie lėkė pro ją lyg pro statulą. Netrukus pradėjo griebti viską, kas pakliuvo jų kelyje ir temti  Wrenos oranžinės spalvos plaukus.
 -Immobulus,- sustingdė keletą, nes reikėjo bandyti su jais kovoti jog nenuneštų galvos ir nesudaužytų didžiausių šiltnamio vazonų. Transfigūracija sekėsi tragiškai, tad tuos mėlynus padarėlius nupūtė Adelei, kuri jau buvo išbūrusi narvelius. Reikėtų pasimokyti transfigūracijos... Kitaip baigsiu Hogą taip ir nieko neišmokusi.
 Varnius kažką pasakė profesoriui ir išbėgo, o Cornet vis dar sau ramiai buvo šiltnamyje. Negi Kajui nepavyko?
 Alder priėjus pamatė, jog jos vazonėliai nuversti, tačiau be išbirusių žemių daugiau nieks nenukentėjo. Pastatė vazonus, subėrė šlapias žemes ir mintyse pradėjo skaičiuoti kada ši pamoka pasibaigs.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Burtininkas
 • ****
 • 227
 • Lytis: Vyras
 • Astronomai duobkasiai - mes pakasim jus skersai!
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 5 mėnesius »
Antroji šios tęstinės pamokos dalis buvo kažkokia tragedija. Visų pirma, du mokiniai vos ne atvirai tyčiojosi iš profesoriaus. Nepaisant to, kad jie lyg ir nieko nedarė, Matthew jautė pašaipius žvilgsnius. Maža to, vienas iš jų, Aleksas Gilbert, tiesiog išėjo iš pamokos. Turner nė kiek neabejojo, kad berniukas keliavo ne į ligoninę.
Tiesą sakant, Matthew tikėjosi, kad Aleksas šį kartą pamokoje nesirodys. Buvo tikras, kad klastuolė Camille be to pasiutusio draugužio bus visai rami mergaitė. Juk ji teikėsi bent kiek dirbti pamokoje, o ne tik ir laukti, kaip iš jos pabėgus.
Tarsi neužtektų tokių mokinių, per paskutinę pamoką iš kažkur šiltnamyje atsirado Kornvalio elfai. Gerai, kad mokiniai moka magiją. Žinoma, geriau negu Matthew Turner, kuris, atrodo, yra profesorius...
Atėjęs į šiltnamį Matthew meldėsi visiems dievams, kad ši pamoka būtų ramesnė. Jis jau pamiršo laistytuvus, turėjo juos "žiobariškai" atnešti, po to nesugebėjo susitvarkyti su tais mažais padarais... Jeigu per šitą pamoką ir vėl kas  nors atsitiks, tikėtina, kad direktorė paprasčiausiai išmes jį iš darbo. Juk kam reikia tokio nevykusio profesoriaus?
Su tokiomis mintimis Matthew apsižvalgė. Pagaliau drąsiai švietė saulė, pagaliau buvo galima manyti, kad pavasaris išties prasidėjo. Žinoma, augalai taip pat norėjo pasidžiaugti saulės spinduliais. Tad Matthew atidarė visus šiltnamio langus. Prisiminęs, kas atsitiko po to, kai Adelė atidarė langą praėjusį kartą, Turner sudvejojo, bet vis tik paliko juos atidarytus. Blogiau negu praėjusią pamoką vis tiek nebus.
Pradėjus rinktis mokiniams Grifų Gūžtos vadovas iš paskutiniųjų stengėsi neparodyti, koks yra įsitempęs. Žinoma, jis jautėsi būtent taip, nes jo keista karjera Hogvartse buvo kuo toliau, tuo blogesnė. Gal dvidešimt kartų jis paklausė, ką čia veikia. Kodėl ir vėl grįžo mokyti. Tiesą sakant, į šį klausimą atsakymo Turner taip ir nerado.
Pagaliau nuskambėjo varpas, pranešantis apie pamokos pradžią. Tad Matthew atsisuko į mokinius ir prabilo:
- Sveiki visi, susirinkę į pamoką. Šiandien persiritame į antrąją mūsų projekto dalį. Kaip suprantate, turėsite ir toliau rūpintis savo augalais. Tačiau dabar kiekvieno užduotis yra skirtinga, nes skiriasi augalai. Jeigu nežinote, ką būtent toliau reikia daryti, galite pasižiūrėti vadovėlyje. Jeigu iškils bet kokių klausimų, drąsiai klauskite.
Tikiuosi, kad neiškils.
Turner nutilo. Jis žiūrėjo į mokinius ir meldėsi, kad bent vieną kartą pamoka praeitų be jokių nesąmonių.

[Ką toliau darote, priklauso nuo jūsų fantazijos: galbūt jūsų augalus reikia dar kartą patręšti, galbūt tik palaistyti, galbūt pamokos pradžioje išnešti į lauką, pabaigoje parnešti, išravėti ar dar kas nors. Darote tai, ką jūsų personažas mano, kad reikia daryti. Jeigu nebuvote tik pirmojoje dalyje, tęsiate tai, ką pradėjote antrojoje. Jeigu dar nebuvote iš viso, pasiimate vazonus, kur augalai pasėti ir išdygę, bet neprižiūrėti. Jeigu buvote pirmojoje, bet nebuvote antrojoje, turėkite omenyje, kad jūsų augalų niekas neprižiūrėjo. Jie bus nei patręšti, nei nuravėti, nei dar kas nors padaryta.
Jeigu kas nors neaišku, rašykite asmeniškai. Jeigu mokinys ko nors klausia profesoriaus, feel free to do that, bet parašykite ir asmeniškai. Jeigu reikia kažkokios pagalbos, kas nors atsitinka, etc., taip pat parašykite asmeniškai.
Pamoka bus tęsiama rugpjūčio 7 d.]

Melijandra Julija Lorijan

*

Neprisijungęs Camille Cornet

 • II kursas
 • *
 • 206
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #32 Prieš 5 mėnesius »
Praeita pamoka tikrai nebuvo pati geriausia. Kornvalio elfai puolė visus ir tai tikrai buvo košmaras. Ant merginos veido buvo didelė nudegimo žymė, nuo skysčio kuris buvo užlašėjęs. Žymė tikrai atrodė labai didelė ji galėjo likti ant klastuolės veido visą gyvenimą. Camilla meldėsi, kad su juos gėlę viskas gerai, nes abejojo, kad ji prižiūrėjo jas. Nors kam jam tai daryti? pagalvojo mergaitė ir nužingsniavo prie šiltnamio.
Oras buvo šiltas, jau pagaliau švietė saulė ir sniego beveik nebuvo. Priėjusi prie šiltnamio pirmakursė bandė uždengti raudoną nudegimo žymę, bet net su savo storais juodais kaip smalos plaukais nesugebėjo. Ji ryškiai švietė visu gražumu. Cornet užėjo į šiltnamį. Profesorius buvo atidaręs langus, vienuolikmetei tai iš kart nepatiko, nes praeitą pamoką nebuvo labai gera. Maža klastuolė pažvelgė į profesorių jis atrodė labai keistai, ne taip kaip įprastai, nes praeitas pamokas jis buvo visai kitos. Pasisveikinus su truputi užkimusiu balsu mergina priėjo prie savo vietos. Jau matėsi vienam vazone gėlė, galima buvo jau įžvelgti ją ir įsitikinti, kad tai tikrai Brovalija, o kita judėjo į visas puses, kartkarčiais sustodama. Mergina palaistė gėles, bet pastebėjo, kad gėlei kuri judėjo reikėjo ją dar patrešti. Priėjusi prie trąšu Milla pradėjo rinktis. Pirma kart juoda plaukė nežinojo kokias trąšas rinktis, dėl to paėmė tuos kurios atrodė jei tinkamos. Patrešusi ji atsiduso ir atsirėmė į stalą. Klastuolė nežinojo, kaip skaudėjo jos draugui, bet pirmakursei atrodė lyg ji dabar dega. Tamsiaplaukė žiūrėjo į šiltnamio lubas ir meldėsi, kad viskas greitai praeitu, Camilla pergyveno ar tai nėra kokia didelė žaizda kuri liks visam gyvenimui. Šį kart jei nesinorėjo nieko daryti mergaitei norėjosi, kad pamoka ramiai baigtūsi ir greičiau eit ir pagulėti lovoje.
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • VII kursas
 • *
 • 347
 • Taškai: 124
 • Il n’y a pas de verités moyennes
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #33 Prieš 5 mėnesius »
Žingsniuodamas į herbologijos pamoką, Kajus mąstė apie trijulės sumąstytą, ne greičiau jo sumąstytą, bet Adelės ir Wrenos paremtą planą, kaip atkeršyti Camillei Cornet ir Aleksui Gilbert už profesoriaus Matthew patyčias. Jiems pavyko, o ir tikslus apskaičiavimas, kada Hogvartso apylinkėse galėtų pasirodyti padūkėliai Kornvalio elfai, pridėjo riebų pliusą, nukreipiant visų dėmesį kitur.
Prefektas susiraukė, mąstydamas, kaip dabar turėtų atrodyti toji pirmakursių porelė. Nuodingosios gebenės (pala, o ne nuodingasis raugmedis?) skystys yra velniškai dirgus odai. Oda turėtų būti nusėta bjauriomis pūslelėmis...O jei ypač jie nesikreipė į Ligoninės sparną...
Kajus buvo pastebėjęs, kaip Cornet nusivalė veidą, mintijo, kad skystis įsigėrė į drabužius ir galbūt šlapias audeklas susilietė su rankų oda. Tada ne tik veidas, bet ir rankos,- priėjo prie išvados Wintersas ir įėjo šiltnamį.
Linktelėjimu pasisveikininęs su Turner, (o, Camille su skysčio palikta dėme ant veido jau buvo šiltnamyje!) švilpis nukulniavo į savo vietą, tuo pat metu pasigriebdamas savo augalus.
Tankiadygliai erškėčiai sparčiai augo, na, greičiau tik magiškoji versija. Pastarasis augaliukas greitai stiebėsi į viršų, mažiukas kamienas medėjo.
Tikėkimės, kad iki paskutinės herbologijos pamokos išskleis žiedus.
Pamokos praktika buvo vėl bemaž tokia pati ir ties tuo išseko menkos Kajaus herbologijos žinios.
Šeštakursiui teko versti vadovėlių puslapius ir aiškintis apie savo augančius augalus. Tačiau čia, pasitiko ir pirmojo nesėkmė: apie dygliuotuosius augalėlius normalios informacijos nebuvo, bent apie žiobarišką versiją. Kajus sunkiai atsiduso, užvertė akis į lubas.
Puikumėlis. Užvertė vartytą vadovėlį ir išsitraukė burtų lazdelę. Žiobariškąjį augalą tiesiog palaistė, o magiškąjį - (Kajus trumpam pasuko galvą ir nusprendė elgtis pagal logiką) irgi palaistė. Tiesiog abu palaistė, o nuo magiškojo lapų (pastarieji buvo daug didesni už normalius) nuvalė dulkes, vėl pastatė į saulės šviesą. Ravėti nereikėjo, nes tarp šakelių ir spyglių nelabai įžiūrėjo kokių nors priaugusių piktžolių.
Vargiai tie Kornvalio elfai į augalus būtų prinešę iš lauko sėklų,- pagalvojo, pastatydamas šiek tiek tolėliau trąšų krepšį, mat šis trukdė prieiti artyn prie savo augalų - norėjo atidžiau patikrinti žemę ar jos neperliejo.
Lyg ir ne.
Kajus vyptelėjo, nusivalė žemėtas rankas į kelnes.
Ši pamoka, atrodo, rimtai praeis be jokių šposų. Visgi, Kajus nesąmoningai prisilietė prie savo burtų lazdelės. Pirmakursių nebijojo, bet kažin, nežinai ką jie sugalvos.
Gal visgi, mažiukų kerštas bus jo antroji nesėkmė?
“There’s a million things I haven’t done, just you wait”- Alexander Hamilton

*

Neprisijungęs Aleksas Gilbert

 • V kursas
 • *
 • 199
 • Taškai: 5
 • Lytis: Vyras
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #34 Prieš 5 mėnesius »
Tik varpui nuskambėjus, Aleksas po ilgų dvėjonių pasirodė pamokoje. Vis dėl to pasirūpinti augalais reikėjo, o taškų koledžui labai trūko.
-Sveiki! - vos įėjęs į šiltnamį suriko vaikis. Niekas negakėjo jo kaltinti, juk visi piršo į galvą, kad varnius turi pasisveikinti, tik kokiu garsu nieks nenurodė. Greitas priartėjęs prie savo augalų, rudaplaukis palietė žemes. sausa, kaip dykumoj - pagalvojo jis paiimdamas laistytuvą ir gausiai palaistydamas magišką ir žiobarišką augalą. Rožė jau linksmai mezgė kelis žiedus, o magiškasis dėja jam nežinomas augalas buvo jau paaugęs.
-Mokytojau,-pakėlė ranką vaikinas, norėdamas patikrinti mokytojo žinias ir sužinoti savo augalo pavadinimą,-kaip vadinasi šis augalas?
Galiausiai paklausus jam rūpėjusio klausimo, varniukas išrovė kelias žolytes augančias jo vazonėliuose.
"Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win."

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Burtininkas
 • ****
 • 227
 • Lytis: Vyras
 • Astronomai duobkasiai - mes pakasim jus skersai!
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #35 Prieš 5 mėnesius »
Savaime aišku, Aleksas Gilbert neišsišokti negali. Jis pasisveikino taip garsiai, kad, ko gero, paprasto šiltnamio stiklai būtų išlakstę. Tačiau Matthew nieko nesakė. Vaikis pasisveikino, o tai jau žingsnis į priekį. Kas ten žino, gal iš jo kas nors ir išaugs?
Turner kiek neramiai stebėjo mokinių darbą. Nors kol kas lyg ir nieko blogo neįvyko, profesorius jautėsi labai įsitempęs. Laimei, bent kol kas net ir Camille Cornet jokių klausimų neturėjo. Nepaisant to, kad jos klausimai buvo pakankamai logiški ir netgi pagirtini, Matthew nepatiko, kai jo kas nors ko nors klausė. Juk tai - lengviausias būdas susimauti, ką Turner mokėjo tiesiog puikiai.
Vis dėlto tikėtis, kad patylės ir Gilbert, buvo naivu. Jam pakėlus ranką Grifų Gūžtos vadovas pirmiausiai pagalvojo, kad jis vėl nori keliauti lauk iš pamokos. Matthew nespėjo pagalvoti, ką reikėtų atsakyti į antrą iš eilės tokį prašymą, kai išgirdo visai kitokį klausimą.
- Ar tu klauseisi, ką aš kalbėjau pirmojoje pamokoje? - pasiteiravo Turner. - Buvo aiškiai pasakyta, kad abu augalai yra tokie patys, tik vienas iš jų yra žiobariškas, o kitas - magiškas. Negi nepažįsti šito augalo?
Matthew parodė į paprastą rožę. Nelabai norėjo patikėti, kad varnius nežino, kokia tai gėlė. Greičiausiai Aleksas tik maivosi. Na, jam juk įprasta. Turner nusisuko nuo pirmakursio ir grįžo į savo vietą. Deja, įtampa visiškai nesumažėjo.

[Šis postas naujos dalies nepradeda.]

Melijandra Julija Lorijan

*

Neprisijungęs Camille Cornet

 • II kursas
 • *
 • 206
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #36 Prieš 5 mėnesius »
Mergina pažvelgė į Aleksą ir su skaudančiu žvilgsniu paklausė:
-  Klausyk, o tas skystis tau stipriai nudegino oda?
Cornet parodė raudona nudegimo žymę. Klastuolė pažiūrėjo į vyresnius mokinius ir į tarė draugui į ausį:
- Man taip atrodo, kad jie rezgė prieš mus kažkokį planą,- mergina vėl pažvelgė į juos,- ir čia buvo jų planas įleisti tuos elfus.
Mergina apžiūrėjo savo augalus dar kart. Jau nematė ką čia galima dar padaryti. Palaistyta, patrešta. Žymė pradėjo deginti. Kas ten buvo per skystis, kad taip degina Milla atsirėmė į stalą. Ant rankos buvo irgi tokia žymė tik mažesne ir ne taip degino. Pirmakursė, net nenorėjo žinoti kas gali būti po to. Veliau klastuolė neišlaikius sugebėjo atsitrenkti į lentynas esančias už jos. Keli įrankiai nukrito nuo lentynos ir atsitrenkė į klastuolės galvą. Nuostabu mokinė pavartė akis, padėjo įrankius į vietą ir atsirėmė į stalą.
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho

*

Neprisijungęs Aleksas Gilbert

 • V kursas
 • *
 • 199
 • Taškai: 5
 • Lytis: Vyras
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #37 Prieš 5 mėnesius »
-Žinoma! Rožė! - nusijuokė Aleksas. Koks augalas vaikis puikiai žinojo, bet durnelio vieta per daug traukė. Vis dar galvodamas ko paklaust profesoriaus, varniukas atsisuko į Cornet.
-Ne manęs nenudegino,-šyptelėjo puse lūpų,-tiesiog pamoka buvo čdzkiek pabodus - tad išėjau,-tyliai kalbėjo Aleksas. Vėliau išgirdęs apie vyresniokus ir jų planą, rudaplaukis tik nusišypsojo.
-Jokio plano jie nerezga. Tiesiog erzina profesorių. Juk matei, kad burti jis nemoka.
Toliau Aleksas nieko nebesakė. Grįžęs prie savo rožių, vakis patraukė jas nuo didžiulės saulės šviesos. Sudeginti dar nepražydudių žiedų, varniukas nenorėjo. Sutvarkęs gėles taip, kad jos gautų šviesos, bet nebūtų ant perdidelės kaitros, Aleksas pažvelgė į Millos augalus.
"Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win."

*

Neprisijungęs Emma Shade

 • III kursas
 • *
 • 130
 • Taškai: 42
 • Lytis: Moteris
 • My weakness makes me stronger
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #38 Prieš 5 mėnesius »
Atėjus į pamoką Emma pasisveikino su herbologijos profesoriumi ir žengė link savo augalų. Eidama ji pastebėjo Camille, kurios veidas švietė nudegimo žyme. Ar tai nudegimas?
Vis dėlto ir šįkart mergaitė nenuėjo pasisveikinti, nes prie klastuolės vėl buvo išsišokėlis varnanagis. Pirmakursė apžiūrėjo savo augalus, abudu jau buvo išdygę ir leido lapelius. Tačiau vienas buvo daugiau paaugęs ir jo lapeliai keistai virpėjo, tarsi judinami vėjo. Bet net menkiausio vėjelio nebuvo, nors buvo atidaryti šiltnamio langai. Žemė buvo labai sausa, todėl Emma juos palaistė laistytuvu. Mergaitė nusprendė augalų netręšti, nes jie jau ir taip puikiai augo. Pamokos darbą palengvino ir tai, kad jokių piktžolių abiejuose vazonuose neaugo. Be to, jos darbo vieta buvo apšviesta saulės, todėl dar ir vazonų nereikėjo stumdyti ar nešioti. Vis dėlto saulės galėjo būti ir per daug.
Varnanagė ėmė nuobodžiauti, laukdama ko nors įdomaus. Tačiau ne tokio nutikimo, kaip praeitą pamoką.
i am too weird to live, but too rare to die

*

Neprisijungęs Julian Gilbert

 • V kursas
 • *
 • 165
 • Taškai: 48
 • Lytis: Moteris
 • Expecto Patronum.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #39 Prieš 5 mėnesius »
Vos ne vėluodama į pamoką atbėgo ir klastuolė Angelina.
- Labas rytas. - pasisveikino ši ir nuėjo į savo vietą. Pasisukusi į kairę pamatė, kad šalia jos stovėjo Aleksas Gilbert. Turbūt nemėgstamas herbologijos mokytojo mokinys. Mergaitė šyptelėjo jam ir nedrąsiai linktelėjo taip norėdama pasisveikinti, bet ši nebuvo įsitikinusi, kad berniūkštis tai matė. Tada mergaitė grąžino žvilgsnį į savo augalus. Pamačiusi, kad magiškoji mandragora buvo jau paaugusi mergaitė supranta, kad turi ją persodinti, bet nežino, kur, nes mandragoros klyksmas gi pavojingas. Angelina greit išravėjo žolytes aplink žiobariškąją mandragorą ir pakėlė ranką. Kai mokytojo dėmesys būvo skirtas jai ji taria :
- Atleiskite, profesoriau, kur galėčiau persodinti mandragora? Jos klyksmas gi pavojingas, o čia yra daug mokinių. - Drąsiai, gan garsiu balso tonu paklausė klastuolė. Galiausiai jai liko tik laukti mokytojo atsakymo.
-_-  -_-

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • VII kursas
 • *
 • 197
 • Taškai: 38
 • Lytis: Moteris
 • į savo pasaulį aš įsileisiu tave
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #40 Prieš 5 mėnesius »
  Šviesiaplaukė jau buvo primiršusi apie praeitos pamokos nutikimą, tačiau pats šiltnamis jai viską priminė. Papurtė galvą, įsisuko į šiltą megztinį ir įžengė į šiltnamį. Garsiai nusičiaudėjo, netgi du kartus. Pasitrynė akis. Kaip tik pavasaris, taip mes ir sergame. Žiemą mes negalime. Žiemą mes užsigrūdinę. Kvaila. Adelė visą savaitę nekėlė kojos iš lovos, netgi dabar atšlepsėjo su pižaminėmis kelnėmis ir šiltomis kojinėmis bei sportbačiais. Atrodė kaip ką tik pagimdžiusi mama, kuri serga ir šios galva išūžta dėl aplinkinių problemų. Ir ji vis tiek pasirinko prižiūrėti savo augaliukus. Taškai koledžui, taškai koledžui. Knisa.
  Priėjusi prie savo vazonėlių, šiek tiek drebančiais, pamėlusiais pirštais prilietė ryškiai auksinio augalo lapelius. Atsičiaudėjo dar kartą. Nusikosėjo. Fui. Išrovė kelias nereikalingas žoleles (o gal ir reikalingas, nelabai ji domėjosi tomis žolėmis) ir numetė į krūvą, kurioje buvo matyti nemažai panašios kilmės lapelių ir žolių. Gal ir gerai, kad išroviau. Hm, raganė? Nuo balandžio turėčiau ją persodinti iš šios vazončiko. Vis dėl to jai dar reikėjo vandens, o lazdelę, deja, šįkart paliko kambaryje, tad teko brautis pro mokinius link laistytuvo. Sugebėjo užkliūti už nenaudojamų vazonų, atsitrenkti ir nutrenkti švilpį iš vaizdo ir užkliudyti ranką už stalo kampo. Aa, šūdas, velnias, skauda. Galiausiai pasiėmusi laistytuvą sugrįžo į vietą.
- Eh, atsiprašau, kad nutrenkiau tave,- lengvai sukikeno.- Šiek tiek sirguliuoju,- o tas šiek tiek buvo toks, kad gal penkis kartus praliejo pro šalį.
  Šiandien tikrai nebuvo Ginger diena. Atsidususi pažvelgė į magiškąją raganę, susiraukė. Pirštais prilietė šiosios lapelius. Augalas susisuko žaibišku greičiu. Okei, šiandien man tokių bajerių užteks.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 mėnesius sukūrė Adelė Ginger »
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo nors verkiu.
                                                                            

*

Neprisijungęs Daniela Defoe

 • VII kursas
 • *
 • 15
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • can you cha nge your whole life in a day?
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #41 Prieš 5 mėnesius »
     Daniela baisiai nervinosi, kad praleido kelias herbologijos pamokas. Norėjo kuo greičiau pradėti darbuotis ir atsigriebti. Vazonų su augalais buvo ne per daugiausia, mergaitė jau baiminosi kad jai neliks augalo, kurį galėtų prižiūrėti.
     Raudonplaukės akį patraukė du milžiniški vazonai. Ji nesistebėjo kodėl niekas jų nesirinko, nes kai pamėgino pajudinti teko gerokai pavargti. Abiejose vazonuose buvo gausu žolių, kurios tikrai nepadėjo augti žemuogėms. Pirmajame vazone buvo vos du maži žiedeliai, tad net išrovus prižėlusias piktžoles, vaizdas ne itin pagerėjo... Pageltusių lapų taip pat netrūko, tad Daniela gausiai priliejo vandens.
      Antrasis vazonas išravėjus nereikalingas žoles atrodė kur kas geriau. Žiedų Daniela suskaičiavo devynis, net pralinksmėjo, galbūt iš žiedo išaugs ir pati žemuogė jei grifiukė tinkamai prižiūrės. Bet mergaitė nežinojo ar magiškasis žemuogės variantas taip kaip ir žiobariškas formuoja uogas... Galiausiai patręšusi abu vazonus mėgino susigaudyti kuris atrodė labiau panašus į žiobariškas braškes, nes magiškųjų nebuvo mačiusi. Bet kad ir kiek apžiūrinėjo skirtumų neįžvelgė, kurie galėtų pagelbėti... Apart gausesnių žiedų augalai buvo identiški.
     Grifiukė nusprendė kad nieko nebepadarys, todėl pradėjo dairytis pažįstamų veidų. Išgirdusi pokalbį apie rožes, neatpažino išsišokėlio, bet Danielai nelabai rūpėjo mokiniai kurie nepagarbiai elgdavosi su herbologijos profesorium, tad dairėsi toliau, tačiau nepastebėjo pažįstamų veidų.
     

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Burtininkas
 • ****
 • 227
 • Lytis: Vyras
 • Astronomai duobkasiai - mes pakasim jus skersai!
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #42 Prieš 5 mėnesius »
Ak, na, kodėl mokiniams turi nuolat kilti klausimų? Kad Aleksas klausinėja kažkokių nesąmonių, gal ir nereikia stebėtis, tas mokinys jau parodė, koks yra. Bet vos tik Matthew atsakė į jo klausimą, pakilo dar viena ranka. Turner, sunkiai slėpdamas sunkų atodūsį, priėjo prie Klastūnyno mergaitės.
Vis dėlto išgirdęs klausimą profesorius kiek lengviau atsikvėpė. Jis buvo visiškai normalus ir, reikia pastebėti, reikalingas. Jau norėjo pagirti panelę Presley už gerą klausimą, bet nutarė, kad geriau apsieis be to: juk kai pasakai, kad klausimas yra geras, tarsi parodai, kad nežinai atsakymo... Tad Matthew nedaugžodžiaudamas pratarė:
- Kadangi tavo mandragora yra dar visai jaunutė, ji nieko nenužudys. Tačiau sakai teisingai, kad tai yra pavojinga. Tad tau teks persinešti vazoną į kitą šiltnamį ir persodinti ją ten. Garsas bus izoliuotas, tad mes nieko negirdėsime. O kad tau nieko nenutiktų, pasiimk ausines, kurios yra padėtos štai ten.
Profesorius parodė, kur klastuolė gali rasti ausines. Jis ir pats nustebo, iš kur jos ten atsirado. Negi aš apie tai pagalvojau? nustebęs paklausė savęs Matthew, nežinodamas, kas yra mažiau įmanoma: kad jis kažkuo pasirūpino iš anksto, ar kad namų elfams rūpi herbologijos profesoriaus gerovė, tad čia pasidarbavo jie.

[Šis postas naujos dalies nepradeda.]

Melijandra Julija Lorijan

*

Neprisijungęs Julian Gilbert

 • V kursas
 • *
 • 165
 • Taškai: 48
 • Lytis: Moteris
 • Expecto Patronum.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #43 Prieš 5 mėnesius »
Mergytė išklausiusi mokytojo linktelėjo ir nuėjo pasiimti ausinių. Radusi 2 pagriebė abi. Angelina gryžo į savo vietą ir pakrutino Alekso petį.
- Eime. Padėsi man. Žinau kaip nenori būti šioje pamokoje. - tyliai prie Alekso ausies sušnabždėjo ji. Įdavusi Aleksui vienas ausines bei pasiėmusi savo mandragorą ir dar 1 laisvą vazonėlį Angelina kartu su vaikinu nužingsniavo į kitą šiltnamį. Pasidėjusi vazonėlius ant stalo mergina pradėjo darbą. Išpradžių tvirtai užsidėjo ausines ir patikrino ar Aleksas padarė tą patį. Galiausiai ištraukė mandragorą iš jos vazonėlio ir perdėjo į kitą. Ore išsisklaidė mandragoros klyksmas. Angelina greit užpylė žiubsnelį žemės ir klyksmas tuoj pat nurimo.
-_-  -_-

*

Neprisijungęs Aleksas Gilbert

 • V kursas
 • *
 • 199
 • Taškai: 5
 • Lytis: Vyras
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #44 Prieš 5 mėnesius »
Aleksas nusekė merginą. Tokio gero pasiūlymo jis dar nebuvo sulaukęs. Vis dėl to ausinių dėl jaunų augalų varniukas dėtis nesiruošė. Galiausiai mergaitei bandant persodint mandragorą, Aleksas delnais užsidengė ausis ir parklupo ant žemės. Nuo tokio riksmo varniui jau skaudėjo ir sukosi galva. Pagaliau mergaitė ant augalo užpylė žemių ir rėkimas nutilo, bet jau buvo per vėlu. Nepaklusnaus vaikio kūnas gulėjo ant žemės. Aleksas prarado sąmonę, bet buvo panašu, kad niekas ši to nepastebėjo. Presley toliau dirbo lyg galvodama, kad bendrakursis maloniai leidžia laiką ne dirbdamas, bet šį kart mergaitė klydo.  Aleksas gal ir ne dirbo, bet tai tikrai nebuvo panašu į malonų tinginiavimą. Tai vieną pamoką ant jo užpilamas keistos kilmės skystis, tai kitą jis turi nualpt. Geresnės pamokos gyvenime nebuvo.
"Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win."

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2020