0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Angelina Presley

Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 9 mėnesius »
  Saulė śvietė ir tik kvietė būti lauke, ką jaunoji klastuolė ir norėjo padaryti. Bet pareiga lankyti pamokas buvo svarbesnė, negu išėjimas į lauką saulėtą dieną.
  Žingsnis po žingsnio ir Angelina galiausiai priėjo vietą kur vyks herbologijos pamoka. Vos įėjus į šiltnamį mergytė apsižvalgė ieśkodama laisvos vietos. Pamačiusi 1 ji nieko nelaukdama patraukė jos link. Atsistojusi į vietą Angelina įdėmiai klausėsi profesoriaus nurodymų, o tada nuėjo pasiimti maišelių. Gryžusi į savo vietą Klastuolė kaip mat kibo į darbą. Į abu vazonėlius įdėjo po keletą sėklų bei užkabstė žemės ant jų. Apsidairiusi ji pamatė śalia savęs stovintį laistytuvą, tad nieko nelaukusi paliejo augalus, kurie turi išaugti. Ji tikėjo, kad įvygdyti šią užduotį Angelinai tikrai turėjo pavykti. Galiausiai viską atlikusi mergaitė pakėlė galvą ir apsižvalgė aplink šiltnamį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 mėnesius sukūrė Angelina Presley »

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Burtininkas
 • ****
 • 262
 • Lytis: Vyras
 • Astronomai duobkasiai - mes pakasim jus skersai!
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 9 mėnesius »
Laikas tiesiog skriete skriejo. Matthew vos spėjo apsidžiaugti, kad išgyveno pamoką, kai teko eiti į dar vieną. Paskutinė pamoka, pirmoji po nelemto nuoalpio, nebuvo tokia ir bloga. Žinoma, kai kurie mokiniai nepraleido progos pasišaipyti iš profesoriaus. Ir, žinoma, tai nepraslydo tam profesoriui pro akis. Kita vertus, tai nebuvo taip blogai, kaip būtų galima tikėtis.
Matthew keliaujant šiltnamių link linksmai švietė saulutė. Jai dar nepakako jėgų ištirpdyti visą sniegą, tačiau pamažėle jau kalėsi žolė. Ir Turner buvo tuo labai patenkintas. Visų pirma, mokinių pasėtiems augalams reikia saulės šviesos. Be to, Grifų Gūžtos vadovui be galo nusibodo žiema, atrodo, trunkanti jau nepadoriai ilgą laiką.
Atidaręs šiltnamį Matthew apsižvalgė. Pastebėjo, kad kai kurie mokiniai nepaliko jokios žymės, kurie augalai yra jų. Suprato, kad, ko gero, nepasakė to padaryti. Beliko tikėtis, kad visi susiras savo augalus. Turner nuėjo iki šiltnamio galo, kad atneštų kelis vazonus su augalais, kuriuos pasėjo pats. Puikiai žinojo, kad mokiniai ne itin mėgsta vaikščioti į pamokas, tad labai tikėtina, kad bus tokių, kurie nesiteikė pasirodyti praėjusioje, bet atsivilko šįkart.
Galiausiai atėjo laikas, kai buvo galima tikėtis mokinių. Matthew palaukė, kol susirinks bent kiek padorus jų skaičius ir prabilo:
- Sveiki. Kaip matote, augaliukai jau išdygo. Dabar prasideda svarbiausioji dalis. Jūs turite pasirūpinti, kad jiems visko užtektų. Šiandienos užduotis yra augalus patręšti. Kaip žinote, maistas būna sveikas arba nesveikas. Čia viskas yra taip pat. Prieš pasirinkdami trąšas, pažiūrėkite, kad jos būtų tinkamos jūsų augalui.
Matthew parodė, kur sudėtos trąšos (laimei, šį kartą sugebėjo jas atnešti dar prieš pamoką!). Po kelias akimirkas trukusios tylos pratarė:
- Jeigu yra kas nors, kas nebuvo praėjusioje pamokoje, pasiimkite du augalus iš esančių čia, - profesorius mostelėjo į vazonus, kuriuose buvo jo pasėti augalai. - Jeigu kyla klausimų, drąsiai kelkite ranką.

[Dėl netikėtai ankstyvų egzaminų pamoka yra trumpinama. Atsiprašau, kad vėluoju pratęsti pamoką, bet tokiu atveju bus keturios dalys po tris dienas (pažadu, kad nebevėluosiu su pratęsimu; kiekviena dalis verta po 2,5 taško). Jeigu norite, galite rašyti, kad jūsų augalai neišdygo ar panašiai. Drąsiai klauskite ar prašykite pagalbos, tačiau parašykite ir asmeniškai. Pamoka bus tęsiama rugpjūčio 4 d.]

*

Aleksas82

Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 9 mėnesius »
Aleksas vėl su dideliu nenoro pasirodė Herbologijos pamokoje. Nusprendęs, kad šiandien bus malonius iš pat pradžių pasisveikino su profesorium, o tada patraukė prie augalų. Šiandien varniui buvo gera nuotaika, tad Aleksas nusprendė nors kiek pabūti pavyzdingu mokyniu. Viename vazone jau matėsi rožės lapeliai, o kitame augo jam dar niekad nematytas augalas. Greitai priėjąs prie trašų ir jas paėmęs Aleksas pirmiau ilgai mąstė. Galiausiai nusprendęs, kad šias trašas jis matė žiobarų pasaulyje, šiek tiek užpylė ant rožytės, o kitas ant kito augalo. Vėl apžvelgęs patalpą, tik šį kart pamatęs laistytuvą Aleksas jį greitai pasiemė ir palaistė augalus. Daugiau ką veikti pamokoje nebebuvo. Su dirbančia Milla nebuvo galima šnekėti. Panašu, kad šiandien darbą jis baigė pirmas. Padėjąs vazonus ant saulei šiek tiek, bet ne per daug užšviečiamos vietos varniukas pakėlė ranką ir atsisuko į mokytoją:
- Darbą atlikau. Galiu eit?

*

Neprisijungęs Camille Cornet

 • II kursas
 • *
 • 206
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 9 mėnesius »
Vėl nauja Herbologijos pamoka.
Merginai visai patinka auginti visokiausius augalus. Dėl to Herbologijos praktika buvo kaip atsipalaidavimas prieš egzaminą. Neseniai pasidažius plaukus klastuolė visiškai jų nenorėjo rodyti dėl to užsidėjo gobtuvą kuris uždengia jos plaukus. Nors Camillai buvo labai karšta, bet jei reikėjo kentėti. Užėjusi į šiltnamį mergina maloniai pasisveikino su profesoriumi kaip ir ana kart. Priėjusi prie vazono Milla su palengvėjimu atsiduso. Tai buvo ,,Brovalija'' šią gėlę ji atpažins iš visų. Pirmakursė žinojo, kad šiai gėlei nereikia jokių trąšų, nes ji visai nereikli žemei. Milla visas dienas ir naktis labai pergyvens dėl savo gėlės, nes ji gali neužaugti. Palaisčius Brovaliją mergina pasiėmė trąšų ir priėjo prie profesoriaus. Pasilenkus truputi į priekį Cornet tarė:
- Profesoriau norėčiau paklausti, ką man daryti jei Brovalija visai nereikli žemei,- Ir ant stalo padėjo trąšas kurias ji paėmė,- ar man dėti bet kokias?
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho

*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • Burtininkė
 • ****
 • 423
 • Lytis: Moteris
 • Kalbėti - gamtos noras, tylėti - išminties.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 9 mėnesius »
   Pamažu tirpstantis sniegas, leidžiantis žiemos miegu įmigusiai gamtai pagaliau nubusti ir pažadinti viską aplinkui, priminė apie bėgantį laiką. Žaliuojantys lopinėliai, išlindę iš po baltos sniego antklodės atmintyje kaskart priversdavo iškilti praėjusią herbologijos pamoką.
   Kartu su artėjančiu pavasariu išdygti turėjo ne tik po žėrinčiu sniegu sumigę augalėliai, tačiau ir tie, kuriuos Hogvartso mokiniai taip kruopščiai ir rūpestingai pasodino. Turbūt smalsumas, kaip pavyko atlikti pirmąją kiek neįprastos pamokos uždotį, kankino ne vieną.
   Lėtai žingsniuodama šilnamio link kilstelėjo galvą į dangų. Aukštai besišypsanti saulė akimirksniu privertė užmerkti jūros mėlynumo akis. Kasdien vis geresnis ir šiltesnis oras ne tik leido pasidžiaugti pasirodžiusia saule, kuri jau kelias dienas džiugino Hogvartso mokinius, tačiau pagaliau išsinerti iš šiltų drabužių.
   Nusukusi veidą nuo spiginančios saulės, atsargiai pravėrė šiltnamio duris. Jūros mėlynumo žvilgsnis akimirksniu susirado kiek nuošaliau stovinčius vazonėlius, besipuikuojančius išskirtiniais piešiniais. Plačiai nusišypsojusi profesoriui, nebyliai pasisveikindama, atidžiai nužvelgė išdygti spėjusius augalus. Kieti, pakankamai stori stiebai priminė dvaro kieme augančias rožes, visu gražumu nuolat nulydinčias praeinančius. Deja, ant šių bent jau kol kas jokio žiedelio nesimatė, mat, mažasieji "augintiniai" dar nespėjo pakankamai ūgtelėti.
   Šypsodamasi pati sau, o galbūt iš visų jėgų besistiebiantiems augalėliams, kelias akimirkas žvelgė į kiek toliau esančias trąšas. Abejonės dėl "augintinių" rūšies vis dar kamavo žaviąją lankininkę, deja, palikti šiuos be "maisto" neketino. Trumpam žvilgtelėjusi į rožės stiebą primenančius daigelius, pasiėmė būtent gėlių karalienei skirtas trąšas. Atsargiai pabėrusi šias ant juodos, purios ir beveik išdžiūti spėjusios žemės, dar kartą palaistė mažuosius daigelius.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • Transfigūracijos profesorė
 • *
 • 341
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 9 mėnesius »
  Blondinei įžengus į šiltnamį, ją pasitiko drėgmė, sumaišyta su karštu oru. Mergina kiek pasimuistė, jos kūnu jau dabar varvėjo prakaitas, o vilkimas džemperis visai nepadėjo. Ką gi.
  Žemaūgė nužingsniavo savo augalėlių link, nors jie ir buvo kiek išdygę, vis tiek negalėjo pasakyti kas tai. Ir sėjant nesumąsčiau susižinoti kas tai. Atsidususi suktelėjo link trąšų vietos.
- Dar geriau, nežinau kas tai per augalas, tai iš kur man žinot kokias trąšas naudot? Kvaiša,- Ginger slinkdama link trąšų piktai sau burbėjo po nosim ir keikė save.- Protinguolė,- su sarkazmu pridūrė ir pavartė akis.
  Trąšų pasirinkimas buvo stebinantis, nebent Adelei taip pasirodė. Akimis slinko per maišelius su tuo augalų maistu. Praradus viltį, jog supras kažką apie jas, pagriebė bet kurį ir dingo iš ten. Nesiruošė stoviniuoti visą pamoką, kai turėjo žymiai svarbesnių reikalų. Hm, atidaryti langą,- mąstė pildama trąšas. O palieti reikia? Ai, ką žinau, nudvės tai nudvės, ne mano problemos. Garsiai atsiduso, kostelėjo, ranka pamosavo prieš nosikę. Apsisuko, atvėrė plačiai langą ir grįžo prie savo augaliukų, kuriuos vis dėl to paliejo burtų dėka, šiandien tingėjo terliotis.
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.
                                                                            

*

Neprisijungęs Wrena Alder

 • Herbologė
 • ****
 • 243
 • Lytis: Moteris
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 9 mėnesius »
 Žiūrėti į daigelius buvo smagu. O kai užaugs didelis augalas, bus galima pamatyti kas išauga iš tokios mažos sėklytės. Įdomiausia buvo kokia spalva pražys katilėliai - tai paminėta nebuvo.
 Trąšų buvo daug. Vienos skatino vaisius megzti, kitos buvo šakniniams augalams. Wrena pasisėmė šiek tiek stiprinančių daigelius ir įbėrus į dubenėlį ištirpino vandenyje. Mažam augaliukui dar nereikia labai daug trąšų, reikėtų daugiau prieš žydint. Nežinojo kokios sudedamosios šių trąšų dalys, tačiau dvokė gan stipriai. Palaisčius trąšomis padėjo atgal ir pažiūrėjo į Adelės atvertą langą. Mokiniai prikvėpavo irgi nemažai, o ir drėgmės atrodė per daug. Jei ir toliau čia bus taip tvanku, gali įsiveisti koks pelėsis ar pradėti pūti anksčiau pasodinti augalai. Jei atidarytų priešais esantį langą, galimai pasidarytų skersvėjis, ką nors susargdintų, o dėl nukritusios temperatūros mažiems daigeliams būtų šalta.
 Alder nužingsniavo prie durų ir jas atidariusi paėjo porą žingsnių į vidų, jog nebūtų taip šalta. Nors švietė saulutė, visai nenorėjo eiti į lauką.
 Kada Melos pelėda taps mėlyna? Negi tas straipsnis apie mėlynus skanėstus buvo melagingas? Juk išleidau tris siklius, už kuriuos galėjau nusipirkti šokoladinę varlę!
Look around, look around at how lucky we are/ To be alive right now- Elizabeth Schuyler

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • Burtininkė
 • *****
 • 669
 • Lytis: Moteris
 • I am a wolf and I am stronger than fear.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 9 mėnesius »
   Žingsniuodama į pasktuinę, tačiau tikrai ne trumpiausią herbologijos pamoką, nė nenumanė, jog ši truks kelias savaites. Taip pat nė nepagalvojo, jog teks auginti augalus ir šiuos prižiūrėti. Vis dėl to laiko atsukti atgal - neįmanoma, tad su mintimi užsiimti sodininkyste teliko tik susitaikyti.
   Tyliam atodūsiui išsprūdus iš rausvų lūpų, lėtai pravėrė augalų karalsytės duris. Drėgmė, šiluma ir keistas kvapas, kaip reikiant tvojo į veidą. Kelias akimirkas paprasčiausiai stovėdama tarpduryje ir stebėdama kiek toliau esančius jau spėjusius susirinkti mokinius ir, regis, anksčiausiai atėjusį profesorių, bandė susitaikyti su staigiai pasikeitusia aplinka ir naujais kvapais.
   Safyro spalvos akys kelis kartus lėtai nuskenavo matomą vaizdą. Žvilgsnis užkliuvo už daugybės vazonėlių. Kai kurie iš šių jau puikavosi savo šeimininkų rankose, laukdami, kol šie palaistys juos ir parūpins trąšų, kiti, iš po juodos žemės iškišę savo galveles dar tik laukė pasirodant mokinių.
   Kelias akimirkas pasvarsčiusi ar nevertėtų apsisukti ir dingti iš čia, kol įmanoma, žengė kelis žingsnius susirinkusių mokinių link akimis ieškodama dviejų vazonėlių. Laimei, šie stovėjo ten, kur mergina juos ir paliko, atokiausiame šiltnamio kampelyje. Atidžiai apžiūrėjusi išdygti spėjusius mažus daigelius žvilgtelėjo į tamsiaplaukį, stovintį šiltnamio gale.
   Ir kaip jo manymu turėčiau patręšti juos, jei nė nenumanau, kokie tai augalai?
   Suirzusi, tačiau per daug stengdamasi į tai nekreipti dėmesio dar kartą nužvelgė išdygti spėjusius daigelius. Maži, tamsiai smailūs lapeliai atrodė kažkur matyti, tačiau kur tiksliai - neprisiminė. Galiausiai nusprendusi, jog tai bus kokia nors naminė gėlė, kurią neretai pagyvenusios moterys sodina savo namo kiemuose, pasiėmė šioms skirtas trąšas. Tikėdamasi, jog augalai nenuvys ir trąšos nepakenks, įpėlė po vieną nedidelę saują pabaigoje palaistydama vėsiu vandneiu.
I don't need a weapon. I am one.

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • Kvidičininkas
 • ****
 • 374
 • Keep calm and be kind
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 9 mėnesius »
Tai buvo beprotybė. Buvo beviltiška Gajai, Roanai ir Wrenai iškaulyti apie DnD darbus. Tas žiobariškas stalo žaidimas tiesiog pavergė Kajaus širdį. Taip, Netflix'as kaltas.
Taip, "Stranger Thing" taip pat.
Kajus pasičiupo trašų maišą ir pabarstė išdygusius savo erškėčius.
Taip pat buvo beviltiška paaiškinti planą per herbologijos tęstinę pamoką, kaip Adelė galėtų jam ir Wrenai padėti su transfigūracija.
Prefektas piktai pašnairavo į Adelę, kai ši susiruošė atverti langą. Drėgmė jam patiko, o dabar reiks beveik šalti, mat pavasario oras dar alsavo žiemos šalčiu.
Puikumėlis.
Visgi, Kajus neketino ilgai pykti dėl atverto lango, nes augalai yra augalai - jais reikia rūpintis, todėl gan draugiškai paklausė:
-Dulkės, Adele?
Šelmiškai mirktelėjo, tarsi sakė, jog tvarkos čia reikia, jei jau dulkės čia kaupiasi.
Kitos kelios pamokos minutės praėjo nuobodžiai: patręši, palaistai (herbologas blogas, tad pabandė pafantazuoti).
Staiga, pamokos ramybė išgaruote išgaravo ir šėlsmas, spiegimas su griausmu įlindo į šiltnamį pro langą ir duris: elektrinės mėlynos padarėliai su sparneliais it viesulas įpuolė į patalpą ir viską pradėjo versti aukštyn kojomis.
Augalai virpėjo, trąšos, žemės biro ant grindų, skriejo įrankiai: kauptukai, pirštinės, ausinės, kastuvėliai į visas puses. Nuo Kornvalio elfų spiegimo šiltnamio langai drebėjo. Keli Kornvalio elfai puolė mokinius, kažką bandė pakelti už ausų į orą.
Kajus apšąlo nuo Kornvalio elfų šėlsmo, tačiau greitai pradėjo veikti. Visiškai nesirūpindamas savo augalais, jis puolė prie dviejų.
Žaibišku judesiu išsitraukdamas burtų lazdelę Wintersas vos nerėžėsi į varnį ir klastuolę, mat už jų keturi Kornvalio elfai vos negrasino numesti dėžę ant kažko.
-Immobulus! Winggardium leviosa!- mostelėjo lazdele, o tuo tarpu laisva ranka kyštelėjo į kišenę.
Tai nutiko greitai. Net nesuteliūkšiavo skystis ir nesupokšėjo atkimšamas butelaičio kamštelis.
Nuodingosios gebenės arba kitaip toxicodendron radicans skystis pliūkštelėjo ant Cornet ir Gilbert odų. Butelaitis iš dėžutės dingo kišenėje, keturi Kornvalio elfai sušąlo ir sutrenksmu plojosi ant grindų, o dėžė pakibo ore. Kajus atsitraukė ir nuleido dėžę šalia pirmakursių.
Žvilgtelėjo į šiuos, už nugaros siautėjo pulkas kitų Kornvalio elfų.
-Būkit kitą kartą atsargesni, gerai?
Tada nubėgo į kitą pusę, vildamasis, jog kažkas irgi imasi darbo su elfais.
“There’s a million things I haven’t done, just you wait”- Alexander Hamilton

*

Angelina Presley

Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 9 mėnesius »
Saulėta diena. Jaunoji klastuolė su susidomėjimu įžengė į šiltnamį. Jai buvo įdomu kokie augalai užaugo.
- Labas rytas, profesoriau. - Pasisveikino mergytė vos įžengusi į šiltnamį. Niekur neskubėdama, lėtais žingsniukais ši nuėjo prie savo darbo vietos ir su susidomėjimu nužvelgė augalus bei bandė juos atpažinti. Vos juos pamačiusi Angelina kaip mat juos atpažino.
- Mandragora ir mandragora. - Sumurmėjo tyliai sau po nosimi ši, o tada pradėjo įdėmiai klausytis profesoriaus. Gavusi nurodymus ji nuėjo prie reikiamo stalo bei gerai pagalvojusi išsirinko trašas. Nors Angelina žinojo, kad žiobariškoji mandragora yra jiems kaip "piktžolė" ar nuodingas augalas, bet taip pat ir suprato, kad jeigu ją patręš - greičiau užaugs. Galiausiai mergytė gryžo prie savo augalų. Atrinkusi, kuri trąša yra skirta, kuriam augalui ši patręśė juos nepamiršdama ir vandens. Kai darbas buvo baigtas Angelina patenkinta nusišypsojo, bet vos įskridus kornvalio elfams mergaitė kaip įmanydama bandė paslėpti savo augalus, kadangi su elfais kovoti dar nemokėjo. Ji nenorėjo, kad šios darbas nueitų perniek.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 mėnesius sukūrė Angelina Presley »

*

Neprisijungęs Emma Shade

 • IV kursas
 • *
 • 139
 • Taškai: 60
 • Lytis: Moteris
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 9 mėnesius »
Antrą kartą traukdama į šiltnamį Emma prisiminė, kad nepasižymėjo, kurie vazonai yra jos. Laimei, juos buvo palikusi toje pačioje vietoje, kurioje dirbo. Be to, grįžusi iš pirmos pamokos mergaitė įdėmiau apžiūrėjo maišelį ir jo viduje rado lapelį su užrašu: Žalioji rūta.
Įžengusi į šiltnamį ji kaip įprastai pasisveikino su profesoriumi ir nuėjo link savo darbo vietos, apžvelgdama ir kitų mokinių vazonus. Kaip ir manė, abu vazonai buvo savo vietose. Tačiau šįkart prie jų pritvirtino po užrašą, skelbiantį, kad tai yra jos augalai. O patys augaliukai buvo gana keisti: viename vazone jau dygo gražus žalias ūglis, o kitame niekas neaugo.
Renkantis mokiniams pajuto, kad čia gerokai per karšta. Tikriausiai ir augalams taip pat.
Emma nudžiugo sužinojusi pamokos temą. Gal pagaliau ir tas kitas išdygs? Varnanagė nuėjo paskui kitus mokinius prie trąšų. Ojei, kiek jų daug! Kurį laiką ji tiesiog prastovėjo, žiūrėdama, kaip mokiniai renkasi trąšas. Bet galiausiai ir ji išsirinko, stengdamasi rasti kuo tinkamesnes.
Grįžusi pirmakursė patręšė augalus, nepamiršo jų palaistyti. Galiausiai pamoka būtų kaip nors nuobodžiai pasibaigusi, jeigu ne atidarytas langas. Tikriausiai jį kas nors atidarė. Matyt ir jam buvo per karšta.
Emma gerokai išsigando, kai pro langą įsiveržė mažučiai Kornvalio elfai. Mergaitė nukėlė vazonus nuo stalo, vildamasi, kad elfai jų nepastebėjo. Ji kiek susigūžė slėpdamasi nuo elfų, kurie neabejotinai būtų iškrėtę kokią bjaurią išdaigą.

*

Neprisijungęs Camille Cornet

 • II kursas
 • *
 • 206
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 9 mėnesius »
Nesulaukus atsakimo iš profesoriaus mergina pamatė, kad į šiltnamį įskrido Kornvalio elfai. Camilla pasiėmė trąšas ir nubėgo prie savo augalo. Camilla greit pasiėmė dvi savo gėles ir padėjo po stalu. Prie jos skrido tie maži padariukai. Išlindusi mergina pajautė kaip šalia jos veido praskriejo vyresnio mokinio ranka. Tu ką norėjai mane užmušti? ir nužvelgė į jį piktu žvilgsnių, bet supratus, kad Kornvalio elfai norėjo numesti ant jų dėžę nuo klastuolės veido pasitraukė pyktis. Nusivalius keistą skysti kuris pliukštelėjo ant Millos veido pirmakursė tyliai praburbėjo žodį ,,Ačiū''. Vėliau Cornet pasiėmė trąšas nuo stalo ir atsisėdo po stalų. Ten nebuvo labai daug vietos, bet po medinių šiltnamio stalu nebuvo tų padarų kurie dabar skraidžiojo viršuje. Patrešusi gėlę mergina maldavo, kad ant stalo būtų laistytuvas. Iškišusi savo mažas rankas ji nieko nerado ant stalo ir tyliai nusikeikė. Vėliau iškišo savo nosytė iš po stalo ir pastebėjo, kad vienas Kornvalio elfas paėmė geltoną laistytuvą ir iš jo ant stalo bėgo vanduo. Mergina bandė atimti, bet jis ryžtingai nedavė jei to:
- Prakeikti Kornvalio elfai.
Pasipiktino Camilla ir užlipo ant šlapio stalo. Pagaliau ilgai kovodama mergina atgavo laistytuvą. Vėl atsisėdusi po stalu jau palaistydama gėlę Milla norėjo, kad kuo greičiau pamoka baigtusi.
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • Transfigūracijos profesorė
 • *
 • 341
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 9 mėnesius »
  Žiūri kaip Leninas į buržuaziją. Blondinė prikando liežuvį, vos susilaikė nepaklausus, ko tasai spokso. Matot, visi tokie išpindėję, kad geriau drėgmėje sėdės nei pravėdintoje patalpoje ir kvėpuos grynu oru. Adelė pavartė akis. Nenumirs gal.
- O taip, dulkės,- suburbėjo.
  Kažkas ne ta koja iš lovos išlipo. Visiškai ne ta, gal net ne kojom lipo, per galvą vertėsi. O dar nuostabieji elfiukai prisistatė. Nuostabu. Puiku. Super. Varnė susiėmė už galvos, pasipurtė. Fui. Sugraibė lazdelę ir pašaudė Immobulus kerų. Akimis užmatė kaip Kajus prisistato prie dviejų mažių. Keistai šyptelėjo. Bet greitai tas šyptėlėjimas išgaravo, kai pajautė vieną šlykštų padarėlį šalia ausies.
- Ne šiandien,- staigiai atsisukusi numušė Kornvalio elgą toliau nuo savęs. Mostelėjo keturis kartus lazdele.- Peskipiksi Pesternomi.
  Irrr nieko neįvyko. Atsidususi blondinė dar kartą numušė padarą nuo savęs. Kantrybės beveik nebeturėjo. Pasinaudojusi transfigūracijos žiniomis išbūrė narvelius, sustingdytus elfiukus lazdele sugrūdo vidun ir uždarė. Ginger pažvelgė į Kajų, o tuomet į narvus. Gal susivoks.
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.
                                                                            

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Burtininkas
 • ****
 • 262
 • Lytis: Vyras
 • Astronomai duobkasiai - mes pakasim jus skersai!
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 9 mėnesius »
Iš pradžių atrodė, kad pamoka praeis ramiai. Nieko neįvyks, mokiniai ramiai patręš savo augalus ir bus galima lengviau atsikvėpti iki kitos savaitės. Bet kur ten. Labai jau greit Aleksas Gilbert uždavė klausimą. Matthew priėjo prie jo ir pasakė:
- Kažkaip labai jau greit atlikai darbą. Geriau pažiūrėk, ar viską atlikai tinkamai, nes kyla abejonių. Iš pamokos išeisi tada, kai nuskambės varpas, skelbiantis apie jos pabaigą.
Netrukus pakilo ir dar viena ranka, tačiau profesorius nespėjo prieiti prie Klastūnyno pirmakursės, kai prasidėjo kažkoks erzelis. Visų pirma, dėl kažkokių priežasčių Ginger sugalvojo atidaryti langą. Matthew nebuvo patenkintas, kad ji tą padarė savavališkai. Labai norėjosi mostelėti lazdele ir langą uždaryti. Deja, Grifų Gūžtos vadovas nežinojo jokių kerų, kurie tai galėtų padaryti. O negi eisi ir uždarinėsi langą ranka? Ne. Tad Matthew taip ir liko stovėti.
Deja, tai buvo klaida. Netrukus pro tą patį langą į šiltnamį priskrido kažkokių padarų. Matthew nė neįsivaizdavo, kas jie. Jau nekalbant apie tai, kaip reikėtų su jais tvarkytis. Profesorius išsitraukė lazdelę, tačiau nieko su ja nedarė. Nežinojo, ką galėtų nuveikti. Tad kurį laiką taip pastovėjęs gavo lengviau atsipūsti, kai pamatė, kad ta pati Varno Nago mergina visai sėkmingai su jais tvarkosi. Reikia išmokti burti beviltiškai pasakė sau Turner. Jis nužvelgė šiltnamį. Vazonai lyg ir nenukentėjo, o žemes jis galės sutvarkyti ir vėliau. Kai mokiniai nematys, kaip profesorius darbuojasi rankomis.
- Jeigu visi sveiki, tęskite darbą, - pratarė juodaplaukis. - Žemes sutvarkysiu, dėl to nesijaudinkite. Pasirūpinkite, kad jūsų augalai būtų patręšti ir po to palaistyti. Jeigu užpilsite trąšų, bet nepaliesite augalų vandeniu, galite juos nunuodyti.
Turner nutilo ir žvilgtelėjo į laikrodėlį. Pamoka krypo link pabaigos. Turner buvo be galo tuo patenkintas.

Pamoka bus tęsiama kaip ir planuota, rugpjūčio 4 d. Tad laiko antrajai daliai turite iki rytojaus.

*

Aleksas82

Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš 9 mėnesius »
Išgirdęs profesoriaus atsakymą, pirmakursis susiraukė. Galų gale jis nusprendė paklausyti, bent kartą profesoriaus ir toliau ėmė tikrinti ar viską padarė. Magiškasis augalas virpėjo savo vazonėlyje, o paprastutė rožė typsojo ten kur ir buvo. Staiga ant Alekso ir jo draugės užsipylė kažkos dirginantis skystis ir klasėje kilo šurmulys. Mokytojas taip pat kaip ir vyresnieji mokyniai išsitraukė lazdelę, bet buvo panašu, kad nežino nei vieno burtažodžio. Jausdamas perštėjimą varniukas greitai atsidūrė prie sutrikusio mokytojaus.
-Profesoriau, aš einu iki ligoninės sparno,-sumurmėjo vaikis, parodydamas nudirgintą odą. Ištikrųjų varnius ėjo tik iki savo miegamojo, nes pamoka jau buvo įkyrėjusi. Greitai nuskuodęs iki mokyklos, Aleksas sulėtino tempą ir palengvą nuėjo miegamojo link.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 mėnesius sukūrė Aleksas Gilbert »