0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

  • Burtininkė
  • *****
  • 609
  • Lytis: Moteris
  • Nebūk šlykštus.
Sveiki, sveiki!
Jau aptingot? Šluotos apdulkėjusios ir numestos kažkur kampe? Metas pasiimti jas ir pradėti ruoštis, nes Kvidičas vėl čia!
Taip, žinoma, pirmiausia reikia užsiregistruoti komandas, vienas koledžas gali turėti tik vieną komandą. Registruoti komandas gali tik koledžų vadovai, atsiųsdami man asmeninę žinutę, tad kreipkitės į juos, jei norite dalyvauti kvidičo čempionate. Komandas turi sudaryti ne mažiau 5 dalyviai, todėl prašau, įsitikinkite, kad tikrai galėsite dalyvauti. Jei nutiks taip, kad esate labai energingas rašytojas, dalyvauti galite ir su antriniais personažais, tačiau šie turi būti iš to pačio koledžo.
Jei tikrai įsitikinai, kad nori dalyvauti Kvidiče teks šiek tiek paploninti savo piniginę (jei dar neturi įsigyjęs reikalingų kvidičo reikmenų), kadangi dalyviams privaloma įsigyti šluotą iš Skersiniame Skersgatvyje esančios „Aukščiausios rūšies kvidičo prekės“ parduotuvės. Ten taip pat rasite atmušėjams privalomus blokštus, be kurių šis negalėtų atlikti atmušimo veiksmų, bei kitas kvidičui reikalingas prekes, kaip apsaugos ar komandos marškinėliai.
Registracija vyks iki 2019-09-08 20:00
Su kvidičo taisyklėmis galite susipažinti čia.

Registruotos komandos:
Grifų Gūžta
Švilpynė
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 mėnesius sukūrė Elride Endlercat »