0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Isabella Makdak

 • Burtininkė
 • ***
 • 29
 • Lytis: Moteris
Pirma pamoka visiems kursams. NiV
« Prieš 9 mėnesius »
Isabella narsiai žygiavo į pirmąją rugsėjo pamoką. Vis dar negalėjo patikėti, jog ji vėl yra Hogvartse. Atrodė, jog niekada iš čia nebeištrūks. Buvusi čia ir kaip mokinė, ir kaip mokytoja:
- Cha. Aš gal kokia visų galų meistrė? Juk šitiek dalykų čia jau esu dėsčiusi. Ir visi mokslai ne visai lengvi. Transfigūracija, magiški gyvūnai, o dabar dar ir viralai. Ir ką gi aš sau galvojau,-sau po nosimi burbėjo profesorė, skubanti į pamoką.
Įėjusi į klasę, ji lengviau atsiduso, pamačiusi ant stalo stovintį buteliuką, skirtą šiai pamokai. Tai buvo viskas, ko jai dabar reikėjo. Skubiai suvariusi visus vidun, ji pradėjo pamoką:
-Sveiki visi. Kai kurie mane prisimenate, o kai kurie gal ir ne. Pirmų antrų kursų mokiniai, nesiajudinkite, nepažįstate dar manęs. Bet susipažinsime,-nusišypsojo. Mes rūsyje. Ir skambėjo ne kaip, tikriausiai.
- Taigi, esu Isabella Makdak, dėstysiu visi manau gerai žinote ką, anksčiau mokiau dar kelis kitus dalykus.
- Šiandien bus mišri pamoka, tai reiškia kad aš užduosiu klausimų, o vėliau ir užduotį.
Paėmusi į ranką buteliuką su žaliu skysčiu, ji paklausė:
- Kaip manote, kas tai? Ir kaip tai nustatėte? Duosiu užuominą – geriau nesineškite jo į šiltnamius arba Herbologijos pamokas.

Galite kartotis, bet pakeiskite žodžius, kad nebūtų taip akivaizdu. Atsakinėti galite iki birželio 12 dienos. 
Visi koledžai telpa viename žmoguje

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • VI kursas
 • *
 • 627
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Lazy
Ats: Pirma pamoka visiems kursams. NiV
« Atsakymas #1 Prieš 9 mėnesius »
Nuodai ir vaistai. Tai jau ne. Tokios buvo Stevies Green mintys tą rytą. Per penkerius metus, praleistus Hogvartse, pasikeitė nemažai profesorių ir nė vienas taip ir nesugebėjo sudominti šios grifės. Vienos pamokos buvo didesnė kančia, kitos - mažesnė, tačiau įdomu nebuvo niekada.
Tačiau Stevie nutarė, kad reikia pradėti dažniau lankytis pamokose. Žinojo, kad vis tiek į kokią pusę nenueis, bet galvojo, kad bent mokslo metų pradžioje apsilankyti reikėtų. Profesoriai mėgsta per egzaminus klausinėti dalykų, kuriuos pasakojo per pirmąją pamoką gudriai pagalvojo Green, artindamasi prie nuodų ir vaistų kabineto.
Šiek tiek nustebo pamačiusi jau pažįstamą profesorę. Nustebo dėl to, kad, kiek Stevie prisiminė, ji dėstė kažką kita. Gal net ir ne vieną dalyką. Žinoma, su tokiu lankomumu rudaplaukė galėjo ir klysti, tačiau pati profesorė Makdak maždaug patvirtino merginos spėjimą. O klausimas Stevei visiškai nepatiko. Kaip mes galime tai nustatyti? susiraukusi pagalvojo ji. Labai knietėjo pakelti ranką ir pasakyti "eliksyras". Juk, ko gero, nesuklystų, ar ne? Vis dėlto rizikuoti nevertėjo. Arešto ar atimtų taškų Stevie visai nenorėjo. Galiausiai, kiek pamąsčiusi, šeštakursė pakėlė ranką ir prabilo pirmoji:
- Kadangi tas skystis yra žalias, be to, sakėte jo nesinešti į šiltnamius, manau, kad jis yra susijęs su augalais. Na, tas kaip ir akivaizdu. Tačiau spėju, kad augalas, sureagavęs su augalais, išskiria šių nuodingąsias savybes. Vos atidarius buteliuką, skysčio medžiaga per orą patenka ant augalų lapų ir augalai iš karto tampa nuodingi.
Stevie nutilo. Jautė, kad nusišnekėjo. Tačiau jai atrodė, kad būtų visai įdomu, jeigu tai, ką ji pasakė, pasirodytų tiesa.

*

Neprisijungęs Fiadh o Ceallachain

 • V kursas
 • *
 • 155
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Fijad o'Kelakan
Ats: Pirma pamoka visiems kursams. NiV
« Atsakymas #2 Prieš 9 mėnesius »
Negalėdama patikėti, kad ji jau trečiame kurse, Fiadh keliavo nuodų ir vaistų kabineto link. Dveji metai, praleisti mokykloje, pralėkė kaip vėjas. Deja, jie nė kiek nepakeitė mergaitės. Ji ir toliau buvo nedrąsi ir nemokanti bendrauti. Tačiau į mokyklą juk atvažiavo ne bendrauti, o mokytis. Tad Fiadh skubėjo į nuodų ir vaistų pamoką, kuri tikėtinai bus įdomi.
Atėjusi pamatė, kad yra viena pirmųjų. Tai leido išsirinkti geriausią vietą. Tad Fiadh klestelėjo į pirmą suolą. Nors šis dalykas nesisekė itin gerai, jis šviesiaplaukei patiko, tad ji tikėjosi, kad sėdint klasės priekyje pavyks daugiau ką išgirsti ar pamatyti.
Tačiau klausimas buvo sunkus. Juk variantų čia galėjo būti labai daug. Grifiukė išklausė vieno atsakymo, kuris ją gerokai išgąsdino. Tikiuosi, kad ji klysta pagalvojo Fiadh, žvilgtelėdama į atsakiusią merginą. Nepaisant to, kad ji taip pat buvo grifė, šviesiaplaukė tikėjosi, kad pateiktas atsakymas nėra teisingas.
- Manau, kad šis eliksyras yra augalų apsigynimo priemonė, - galiausiai prabilo šiaurės airė. - Kai eliksyras atsiduria prie augalų, jis išleidžia į orą kažkokią medžiagą, kuri priverčia žmogų tuojau pat nešdintis. Jeigu žmogus to nepadarys, jam nieko neatsitiks. Tačiau poveikis yra toks stiprus,  kad joks burtininkas neatsilaiko ir iš karto puola lauk. Taip manau dėl to, kad skystis yra žalias, o tai yra laikoma augalų spalva. Vadinasi, skystis ir augalai turėtų sudaryti tarsi komandą...

Igoris Lorijanas Greywindas

*

Neprisijungęs Wrena Alder

 • Herbologė
 • ****
 • 239
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma pamoka visiems kursams. NiV
« Atsakymas #3 Prieš 9 mėnesius »
 Vėl Hogvartsas. Paskutinėmis vasaros dienomis norėjo ir sugrįžti, ir dar pasidžiaugti paskutinėmis šiltomis dienomis. Praeitais metais, po VML egzaminų reikėjo pasirinkti kuriuos dalykus ir toliau mokysis, o kuriuos mes. Žingsniuodama į rūsį, kas buvo kiek palanku, nes Švilpynės kambariai nebuvo bokšte, niekaip negalėjo suprasti kas tuo metu jai buvo užėję. Nuodai ir vaistai! Juk niekuomet tai nebuvo dalykas, kurį mėgo ir sekėsi. Tačiau pamačius kitą žmogų prie profesoriaus stalo, šiek tiek nurimo. Bent jau ne tas Lizertas, kuris bando eliksyrais prikelti mirusius, inscenizuoti mirtį ar mokyti tokių eliksyrų, kurie nudėtų nespėjus visam turiniui nuslysti stemple.
 Wrena net nusipurtė, turbūt geriau eitų paskraidyti raitant kilpas arba prie Bovey upės tokiu greičiu, jog atsitrenktų į medį, negu išbūtų dar vienoj, tokioj pat klaikioj pamokoj. Visiškai netroško noru pabaigus Hogvartsą ką nors nunuodyti. Mat pasiekimas būtų! Patekus į Azkabaną, kai praėjo penkiasdešimt dienų nuo mokyklos baigimo. Šaunu!
 Profesorės šviesūs plaukai priminė tai, ką Alder slėpė po storu dažų sluoksniu. Jeigu ji būtų šiek tiek jaunesnė, gal būt atrodytų kaip mano sesuo... Nors ne. Veido forma ne tokia. Šaltos it ledas akys - gavo turbūt ne ką švelnesnę profesorę, nei kappa. Gal bent jau normaliai mokys? Kaip ta profesorė mokė anksčiau, nelabai prisiminė, kadangi profesoriai ir taip greitai keisdavosi.
 Nuskambėjo varpas, o švilpė vos spėjo įeiti į klasę, nes nesigrūdo prie durų. O tuomet jau kiti buvo užsiėmę vietas. Deja, taip mėgiamoje jos vietoje buvo įsitaisęs kažkoks grifas, ryškiai nenorintis keistis su kuo nors vietomis, tad švilpė atsisėdo prie kito suolo nekvaršinusi jo galvos.
 Herbologija! Širdelė greičiau sutuksėjo išgirdus labiau mėgstamo dalyko pavadinimą. Dar sykį mintyse pakartojo Makdak žodžius, primerkus akis žiūrėjo į žalią skystį stikliniame arba krištoliniame buteliuke.
 - Manau, jog buteliuke esantis skystis yra herbicidas. Keletas lašų šio skysčio ir augalas galėtų apvysti, apdžiūti, o mažesnis ir žūti. Būtent dėl to jį reikia naudoti labai atsargiai, nelaikyti šiltnamiuose. Jeigu kokio nors specifinis augalas sureaguotų ir susprogdintų buteliuką, pakenktų daliai šiltnamio. Jo net nerekomenduoja naudoti piktžolėms naikinti - kartais netyčia galima sunaikinti ir patį augalą. O atpažinau iš jūsų užuominos ir eliksyro spalvos.
 Šeštakursė pažiūrėjo į prieš ją atsakiusią, gerokai jaunesnę grifiukę. Oi kokia gėda būtų, jeigu pasirodytų, jog jos, o ne Wrenos atsakymas teisingas!

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Hilerė
 • ****
 • 364
 • Lytis: Moteris
 • Life is beautiful
Ats: Pirma pamoka visiems kursams. NiV
« Atsakymas #4 Prieš 9 mėnesius »
  Septintas kursas. Paskutiniai metai baltapūkei Hogvartse. Roana lėtai, neskubėdama išėjo iš bibliotekos ir patraukė pirmo aukšto koridoriumi požemių link. Šiemet, kaip ir praeitais metais buvo vos keturi profesoriai. Negi suaugusieji taip bijo lįst į šią mokyklą vien dėl to, kad dažnokai profesoriai čia prabūna vos vienerius mokslo metus? Gal man kitąmet profesoriaut? pradėjo svarstyti Amneta, judėdama nuodų ir vaistų kabineto link. Tai buvo pati pirma šių metų pamoka jai, tad ji svarstė kas bus šio dalyko dėstytoju. Melijandra? Vargu. Profesorius Greywindas? Galbūt. Profesorius Turneris? Gal vėl astronomiją ves. Profesorė Isabella? Greičiausiai. Priėjusi prie kabineto neilgai palaukusi pamatė mokytoją. Ji atspėjo. Buvusi magiškų gyvūnų priežiūros ir transfigūracijos dėstytoja pasirinko šiems metams nuodus ir vaistus. Kažkodėl nestebino. Užėjusi į kabinetą, atsisėdo prie vieno iš suolų ir atkreipė dėmesį į buteliuką ant stalo.
  Išklausiusi pamokos pradžią, Roana dešine ranka pasirėmė smakrą. Klausydamąsi trijų "klasiokių" atsakymų - dviejų grifių ir Wrenos, suprato jog ir pačiai reiktų pabandyti pasireikšti. - Galbūt šio skysčio negalima nešti į šiltnamius dėl vienos priežasties. Jeigu jis yra susijęs su augalais, iš jūsų žodžių, tai gal netyčia jį išpylus augalai užauga iki neįtikėtinų dydžių. Pavyzdžiui mūsų mokyklos teritorijoje esantis Gluosnis Galiūnas galėtų nuo šio skysčio dydžiu susilygint su pilimi. - Pažiūrėjo į Isabellą.

*

Neprisijungęs Bella Cullen

 • II kursas
 • *
 • 33
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • nėra to blogo , kas neišeitų į gera
Ats: Pirma pamoka visiems kursams. NiV
« Atsakymas #5 Prieš 9 mėnesius »
Antrakursė Bella po rugsėjo pirmosios  puotos, prabudo ankstų rytą pamatė jog jau ant jos stalelio miegamajame yra padėtas pamokų tvarkaraštis. Pirmoji pamoka buvo  nuodai ir vaistai. Apsirengusi Bella savo uniforma nukeliavo į rūsį. Atsidarius klasės durims Bella įžengė nedrąsiai, kadangi dar niekad nebuvus tokioj pamokoj ir nežinojo ko tikėtis. Apsižvalgiusi klasėje pamatė daug nematytų ir nepažįstamų mokinių. Prasidėjus pamokai, Bella pamatė jog  ant stalelio yra kažkoks tai eliksyras žalios spalvos. Išklausiusi Bella kitų atsakymų pasvarstė ir pakėlė ranką.
- Manau šis eliksyras yra nuodingas augalams. Nusinešus į herbologiją arba šiltnamį atidarius ji žūtų visi augalai jame esantys, kartu apnuodytų sunkiai ir esantį žmogų šiltnamyje.
Atsakiusi Bella susimąstė ar gerai atsakė, nes galvojo kad nebus teisingas atsakymas.     

*

Neprisijungęs Isabella Makdak

 • Burtininkė
 • ***
 • 29
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma pamoka visiems kursams. NiV
« Atsakymas #6 Prieš 9 mėnesius »
Isabella tikrai įdėmiai klausė mokinių atsakymų. Vieni grybavo daugiau, kiti mažiau, bet beveik visi šnekėjo apie herbicido poveikį, o ne kas tai per eliksyras ir kaip atpažino. Nors iš atsakymų profesorė nusprendė, jog tik viena mokinė pakankamai apsiskaičiusi (mokinė viena vyresnių), kad atsakytų į tokius klausimus. Panašu, kad per sunkus eliksyras mokiniams. Ir ką jie prieš tai veikė... Visiems nutilus, Varno Nago vadovė jau garsiai išsakė savo mintis:

- Jūsų klasėje yra nemažai, bet gerą atsakymą išgirdau tik vieną. Šaunuolė, gauni visus įmanomus taškus,-nusišypsojo švilpei.
- Visi kiti... Na, sakyčiau, visai pakenčiamas variantas buvo Bellos, nes šis eliksyras yra nuodingas augalams. Stevie ir Fiadh, jūs prašovėte pro šalį, bet taip, iš šitų požymių reikėjo pažinti.
- Dabar jūsų užduotis - išvirti herbicidą! Receptą tuoj užrašysiu, o per tą laiką jūs pasieškokite zebražuvės spyglių.
Žiobariškų įpročių tikriausiai niekada neatsikratysiu, mintijo profesorė, ant lentos receptą rašydama ranka. Po kurio laiko lentoje puikavosi puikus užrašas:

Citata
Grūstuvėliu sugrūskite grūstuvėje keturis zebražuvės spyglius į rupius miltelius.
2.   Grūstuvėje sugrūskite 2 standartinio ingrediento (žolelių) vienetus.
3.    3 sugrūsto mišinio vienetus supilkite į katilą, mostelėkite lazdele ir virinkite 60 minučių.
4.   Įpilkite du vienetus Horklumpo sulčių į katilą. Pakaitinkite 10 sekundžių iki vidutinės temperatūros
5.    Kol kaitinate, įlašinkite du lašus Floberslieko gleivių.
6.    Keturis kartus pamaišykite pagal laikrodžio rodyklę.
7.    Mostelėkite lazdele, kad užbaigtumėte eliksyro gamybą

- Štai jūsų receptas. Horklumpo sultys šituose buteliukuose ant stalo. Manau žinote, kad tai tokie gyvūnai, kurie atrodo kaip grybai. Grūstuvės ant jūsų stalų. Taip pat - vieną vienetą laikykite lygiu 28 gramams. Standartinis ingredientas - žolelės - taip pat ant stalo,-parodė į maišiukus, dailiai sudėliotus į krūvelę.
-Na ir ką, sėkmės! Jeigu kyla klausimų - klauskite, jeigu nepavyksta - nenusiminkite, nes herbicidas tikrai nėra lengviausiai išverdamas eliksyras.

REDAGUOTA:

Na ką. Turite laiko iki birželio 19dienos, tai yra kito trečiadienio.
VERTINSIU:
1. Išvirimas (pavykęs/nepavykęs) 8t.
2. Trys postai (g. b. ir daugiau) - 1t.
3. Taisyklinga žodžių rašyba. Jei per visus tris postus (o gal daugiau?) bus mažiau nei 20 rašybos klaidų, tašką gausite.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 mėnesius sukūrė Isabella Makdak »
Visi koledžai telpa viename žmoguje

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • VI kursas
 • *
 • 627
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Lazy
Ats: Pirma pamoka visiems kursams. NiV
« Atsakymas #7 Prieš 9 mėnesius »
Stevie nieko negirdėdama spoksojo į lentą. Ji matė, kad profesorė rašo receptą ranka. Tačiau mergina buvo tokia apsnūdusi, kad neatkreipė į tai dėmesio, nors tai tikrai turėjo atrodyti keistai. Grifė plačiai nusižiovavo. Apsižvalgė po klasę, tikėdamasi, kad niekas neatkreipė dėmesio.
Pamačiusi, kad mokiniai kažką daro rudaplaukė suprato, kad profesorė jau paskelbė praktiką ir jau reikia kažką daryti. Itin nepatenkinta Stevie atsistojo. Ji labai neturėjo jėgų virti kažkokį eliksyrą, kurio nė paskirties nežino. O ji šios paskirties nežinojo, žinoma, tik dėl savo kaltės - paprasčiausiai negirdėjo, ką kalbėjo profesorė. Tačiau kažką nuveikti reikėjo. Blausiu žvilgsniu pažvelgė į lentą ir perskaitė, kad pirmiausia reikia susiveikti kažkokios zebražuvės spyglius. Kas tai? paklausė savęs Stevie, pagalvodama apie pušies spyglius. Žiovaudama ji patraukė prie profesorės stalo. Pasiėmė kažkokį buteliuką ir žolelių maišelį. Tikėdamasi, kad kuris nors iš tų daiktų ir bus spygliai rudaplaukė grįžo prie stalo.
Grįžusi vėl žvilgtelėjo į lentą ir keiktelėjo: buteliuke, ko gero, yra tos keistos sultys, o maišelyje gali būti ir žolelės... Ką daryti? Pamačiusi bent tris mokinius prie ingredientų spintos Stevie nutarė, kad jeigu spyglių nėra ir ten, jų, ko gero, klasėje nėra iš viso. O jeigu jų nėra, tai ir eliksyro išvirti nepavyks viltingai pagalvojo mergina. Tačiau reikėjo bent jau apsimesti, kad nori kažką daryti, ar ne? Green lėtai nužingsniavo iki spintos. Dar lėčiau pradėjo kuistis atsargose. Ją gerokai nustebino spintoje vyravusi netvarka, tačiau dabar ne tai buvo svarbiausia. Netrukus ji rado kažkokį maišiuką su užrašu "spygliai". Skubiai jį išsitraukė - reikėjo patikrinti, ar tai yra tie spygliai, kurių reikia. Deja, pirmasis žodis buvo toks apsitrynęs, kad buvo neįmanoma perskaityti. Stevie atsargiai atidarė maišiuką. Į nosį trinktelėjo galinga smarvė. Tačiau patys spygliai buvo nematyti. Grifė nutarė, kad tai ir yra ko jai reikia. Pagaliau nors šiek tiek apsidžiaugusi grįžo į savo suolą. Atsisėdo ir nutarė kelias minutes pailsėti, nes jautėsi taip, tarsi būtų kelias valandas įtemptai dirbusi.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • V kursas
 • *
 • 324
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • I know I'm rude.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams. NiV
« Atsakymas #8 Prieš 9 mėnesius »
Praėjusiais mokslo metais Dafydd nuolat su kuo nors pykosi. Na, kaip ir visada. Tačiau kažkodėl pernai dažnai būdavo prieinama ir prie burtų lazdelių. Pamokų nelankymas neleido klastuoliui tinkamai kovoti. Net ir jaunesni mokiniai būtų nesunkiai jį įveikę. Tad šiais mokslo metais velsietis nutarė dažniau apsilankyti kabinetuose. Neabejojo, kad ir toliau su visais iš eilės pyksis, tad bent jau norėjo būti pajėgus kaip reikiant trinktelėti.
Tačiau ko jam reikia nuodų ir vaistų kabinete? Tai, ko gero, vienas iš nereikalingiausių dalykų... Juk eliksyrą išvirti reikia laiko, o raudonplaukiui kaip tik reikėjo išmokti kažką padaryti be galo greitai.
Tad nenuostabu, kad Dafydd sėdėjo ir tylėjo. Jis nė nesistengė atsakyti į profesorės užduotą teorinį klausimą. Neaišku, ar jis tą klausimą bent išgirdo.
Prasidėjus praktinei daliai Dafydd nė nekrustelėjo. Klastuolis žiūrėjo, kaip profesorė rašo receptą ant lentos. Ir klausė savęs, kodėl ji paprasčiausiai nemosteli burtų lazdele. Ar ji žiobarų kilmės? su šiokia tokia panieka pagalvojo velsietis. Nepaisant to, kad jis neniekino tokių burtininkų, ši profesorė dėstė dalyką, kuris raudonplaukiui atrodė visiškai nereikalingas. Ir tai, kad ji tikėtinai yra negrynakraujė, dar šiek tiek sumenkino ją penkiolikmečio akyse. Ir kodėl aš čia esu? paklausė savęs Dafydd. Nors žinojo, kodėl reikėtų dažniau vaikščioti į pamokas, jautėsi taip, tarsi absoliučiai švaistytų savo laiką. Profesorė užsiminė, kad kol ji rašo receptą, reikia paieškoti kažkokių spyglių. Dar ko.
Klastuolis žiūrėjo, kaip mokiniai pradeda darbą. Jis susimąstė, ar bent jau teikėsi atsinešti savo katilą. Neprisiminė, kada paskutinį kartą jį naudojo. Gali būti, kad tada, kai nuodus ir vaistus dar dėstė Sorenas von Sjuardas... Dafydd norėjo pažiūrėti, ar turi katilą, ar ne. Tačiau tada nutarė, kad tingi. Jeigu jis nedarys to nelemto eliksyro, kam jam vargintis tikrinti, ar turi katilą?
Dafydd patogiau įsitaisė kėdėje. Labai norėjosi atsistoti ir išeiti. Tačiau net ir jam tai būtų pernelyg įžūlu. Tad klastuolis tiesiog sėdėjo ir tikėjosi kažkaip ištverti likusį pamokos laiką.

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • VI kursas
 • *
 • 627
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Lazy
Ats: Pirma pamoka visiems kursams. NiV
« Atsakymas #9 Prieš 9 mėnesius »
Praėjus geroms kelioms minutėms Stevie nutarė, kad reikia tęsti darbą. Kad ir kaip nesinorėjo, ji juk pamokoje. O pamokoje galima koledžui uždirbti taškų. Tad grifė paėmė grūstuvėlį į ranką. Išsitraukė iš maišelio keturis spyglius ir sudėjo juos į grūstuvę. Jau norėjo pradėti traiškyti, tačiau grūstuvėlis išsprūdo iš rankos ir garsiai trinktelėdamas nukrito ant žemės. Stevie pasilenkė jo paimti ir pamatė, kad įrankis suskilo į kelias dalis.
- Nuostabu, - burbtelėjo rudaplaukė. - Reparo.
Ji paėmė susitaisiusį grūstuvą į ranką ir pagaliau ėmėsi darbo. Nežinojo, ką tiksliai reiškia "rupūs" milteliai. Po kiek laiko nutarė, kad turėtų būti gerai. Labai norėjosi pakviesti profesorę ir paklausti, ar jos milteliai yra tinkami. Vis dėlto nutarė, kad profesorei toks klausimas gali nepatikti. Dar pamanys, kad šaipausi.
Pakėlusi akis į lentą, kad perskaitytų antrą eilutę, Stevie be galo sunkiai atsiduso. Kadangi reikėjo dviejų vienetų, tai reiškė labai nedaug gramų, teks eiti iki svarstyklių, kad pasvertų žoles.
- Kodėl viskas turi būti taip sudėtinga? - paklausė rudaplaukė. Ir išsigando - pasirodo, ji paklausė pakankamai garsiai. Profesorė tikrai galėjo išgirsti. Nežiūrėdama paėmė maišiuką ir patraukė link spintos, kurioje buvo pastebėjusi svarstykles, skirtas mažoms masėms sverti. Atėjusi iki ten norėjo ištraukti žoles. Tada pamatė, kad nešė maišiuką apverstą ir visos žolės išbyrėjo iš jo tiesiai ant žemės. Stevie riebiai nusikeikė. Nebebuvo svarbu, ar kas nors girdi, ar ne. Kol kas visa šita pamoka buvo grynas nesėkmių kratinys...
Rudaplaukė dar kartą nuėjo prie profesorės stalo ir, stengdamasi nesusitikti su jos žvilgsniu, paėmė naują žolių maišelį. Šį kartą elgėsi atsargiau, tad pavyko iki svarstyklių atsinešti visas žoles. Pasirodo, atsinešė jų 55 gramus, kas buvo vienu gramu per mažai.
- Tiek to, koks skirtumas tas vienas gramas, - šį kartą gerokai tyliau sumurmėjo Green. Ji grįžo prie savo stalo sugrūdo žoles į grūstuvę. Su kažkokiu keistu pykčiu mergina grūdo žoles, kol nutarė, kad turėtų būti gerai. Tada sumetė spyglių miltus į tą pačią grūstuvę, gerai viską sumaišė ir supylė į katilą. Mišinys smirdėjo. Matyt, spyglių kvapas buvo gerokai stipresnis negu žolės. Tai dar labiau sumažino Stevies entuziazmą dirbti, tačiau ji dar kartą atsiduso ir pakėlė akis į lentą.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • V kursas
 • *
 • 324
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • I know I'm rude.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams. NiV
« Atsakymas #10 Prieš 9 mėnesius »
Buvo beprotiškai nuobodu. Aplinkui niekas nesišnekėjo, tad nebuvo įmanoma pasiklausyti pokalbių. Niekas nesprogo ir net neužsidegė. Tad nebuvo nė į ką pažiūrėt.
Tai ką, po galais, veikti? Žinoma, logiškiausia būtų imtis darbo ir pagaliau pradėti virti eliksyrą, kurį uždavė profesorė. Tačiau Dafydd buvo ne iš tų, kurie elgiasi logiškai. Ypač jeigu logiškas elgesys sutampa su profesorių paliepimais. Tad klastuolis sėdėjo ir nuobodžiavo. Kiek laiko jis spoksojo ir artimiausiai dirbantį mokinį. Jis nebuvo pažįstamas, tad neįdomu šaipytis iš nesėkmių... Tada pakėlė akis į profesorę ir žiūrėjo į ją. Tačiau šiek tiek prisibijojo susitikti su jos akimis, tad gan greit nusuko žvilgsnį. Velsietis apsižvalgė po klasę - pasidarė įdomu, ar toji Miona teikėsi apsireikšti pamokoje. Panašu, kad ne. Tai šiek tiek nustebino. Dafydd kilstelėjo antakius. Net ir ta geruolė nesilanko pamokose? Išsitraukė lazdelę, nors ir nežinojo, ką su ja darys. Šiek tiek palaikė rankose, kol staiga į galvą šovė mintis. Arčiausiai buvęs mokinys nusisuko nuo savo stalo, ant kurio gulėjo kažkoks daiktas, ko gero, reikalingas eliksyrui. Dafydd nukreipė lazdelę į tą pusę ir tyliai sumurmėjo:
- Accio!
Daiktas paklusniai atskriejo klastuoliui į rankas. Jis buvo keistai minkštas ir drėgnas. Raudonplaukis pasišlykštėjęs vos nenumetė jo ant žemės. Tačiau tada bent jau pasidarė tikrai smagu: mokinys gerokai nustebo, kai jam reikalingo daikto staiga nebebuvo ant stalo. Kai jis pasilenkė po stalu, pažiūrėti, ar jo nėra ten, Dafydd mikliai numetė tą drėgną daiktą atgal. Vaikinuko išraiška, pamačius, kad daiktas vėl savo vietoje, buvo verta nemalonaus jausmo, patirto laikant jį rankoje. Dafydd vos nepradėjo kvatoti. Tačiau laiku susitvardė - tikėjosi, kad ši mistika taip ir liks neatsakytu klausimu.
Velsietis vėl atsirėmė į kėdės atlošą ir susimąstė, ką gi dar nuveikus. Vis dėlto iki pamokos pabaigos liko dar bjauriai daug laiko.

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • VI kursas
 • *
 • 627
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Lazy
Ats: Pirma pamoka visiems kursams. NiV
« Atsakymas #11 Prieš 9 mėnesius »
Stevie neskubėdama ištraukė buteliuko kamštį. Nenorėjo ir galvoti, koks gali būti hork-kažko sulčių kvapas. Tačiau kai buteliukas buvo atkimštas, smalsumas nugalėjo. Grifė be galo atsargiai, bet vis tik pauostė turinį. Kvapas buvo labai aštrus, tačiau negali sakyti, kad jis buvo nemalonus. Na, bent aju nepalyginamai malonesnis negu prakeiktų spyglių.
Rudaplaukė atidžiai pamatavo sulčių kiekį. Šį kartą ji pasistengė tai atlikti kuo tiksliau. Nors ir atrodė, kad vienas gramas negali nieko pakeisti, tačiau bent kartais reikia pasistengti. Tad šį kartą į katilą supylė lygiai penkiasdešimt šešis gramus horklumpo sulčių. Laimei, jos šiek tiek susilpnino spyglių kvapą ir jau buvo galima kvėpuoti. Stevie išsišiepė. Tereikėjo užkurti ugnį ir pašildyti viralą. Kažkodėl ji buvo tikra, kad eliksyrui sušilus kvapas dar labiau susilpnės, o gal ir visai išnyks. Tad Stevie ramiai uždegė ugnį. Ir tą pačią akimirką pajuto, kad kažkas negerai. Visų pirma, katilas pradėjo keistai šnypšti. Nepaisant to, kad nebuvo gera eliksyrininkė, šešiolikmetė suprato, kad taip būti neturi. Netrukus marmalas katilo viduje pradėjo keistai šokinėti. Stevie nežinojo, ką daryti. Ji jau norėjo pakviesti profesorę ir paklausti, ką daryti, kai staiga maža dalis marmalo iššoko iš eliksyro ir nukrito ant stalo. Tačiau ugnies liežuviai spėjo užkabinti medžiagą ir ji iš karto užsidegė. Stevie pradėjo panikuoti. Laiko pakviesti profesorei neliko. Kol ji atlėks, kad ir kaip greit tą padarytų, visa klasė supleškės... Tad grifė skubiai išsitraukė lazdelę ir suriko:
- Aguamenti!
Nors ir pavyko paleisti vandens srovę, ugnis buvo stipresnė. Stevie ilgokai vargo, kol pagaliau pavyko užgesinti degančią medžiagą. Stalas buvo gerokai apdegęs, tačiau tai grifei rūpėjo mažiausiai. Dabar svarbiausias klausimas buvo, ką daryti toliau: ar tęsti darbą, ar pradėti iš naujo, ar pasakyti profesorei, kad jai nepasisekė?

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • V kursas
 • *
 • 324
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • I know I'm rude.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams. NiV
« Atsakymas #12 Prieš 9 mėnesius »
Dafydd net nepajuto, kaip pradėjo švilpauti. Sugebėjo pamiršti, kad sėdi pamokoje. Tik po gerų poros minučių susivokė, ką darąs. Oi... Skubiai nutilo, tačiau ir vėl iškilo problema: ką gi, po galais, jam veikti? Klastuolis pradėjo žiūrėti pro langą, tačiau sėdėjo gana toli nuo jo, tad nelabai ką matė. Kitą kartą atsisėsk prie lango paliepė sau velsietis. Pamokos praėjo daugiau nei pusė, tačiau vis tiek jos pabaiga dar už jūrų marių... Dafydd penkiasdešimtą kartą paklausė savęs, ko jis čia atsivilko. Matyt, tikėjosi, kad pamoka bus bent kiek naudingesnė. Ir tada jis suprato, kad tikimybė dar kartą jį išvysti šiame kabinete yra nedidelė. Labai nedidelė.
Klastuolis pasidėjo galvą ant suolo. Tačiau, matyt, drėgnasis daiktas, kurį buvo nušvilpęs iš ano mokinio, taip pat pabuvojo ant stalo, mat stalas buvo drėgnas. Velsietis pasišlykštėjęs skubiai pakėlė galvą. Pradėjo svarstyti: ar verta bandyti nuvalyti stalą? Žinoma, eiti skuduro jis tingėjo, tad reikėtų tą daryti burtais. Tiek to. Neverta.
Pažvelgęs į laikrodį ant rankos klastuolis apsidžiaugė: buvo likusios vos kelios minutės. Pagaliau ši nuobodybė artėja prie pabaigos. Po klasę pradėjo sklisti įvairūs kvapai. Dafydd kiek nustebo. Juk jeigu visi verda tą patį, tai ir kvapas turėtų būti vienodas, ar ne? Skirtingi kvapai pakišo mintį, kad bent kai kuriems mokiniams klaikiai nesiseka. Klastuolis nesusilaikęs garsiai prunkštelėjo. Nevykėliai pasakė sau velsietis, nė nepagalvodamas, kad jeigu jis bent bandytų atlikti užduotį, jam, ko gero, taip pat sektųsi itin sunkiai.
Nuskambėjo varpas. Pagaliau! Vos profesorė visus paleido iš pamokos, Dafydd vos ne bėgte išlėkė iš kabineto. Jo mintys sukosi tik apie tai, kad jis daugiau čia tikrai negrįš.

*

Neprisijungęs Fiadh o Ceallachain

 • V kursas
 • *
 • 155
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Fijad o'Kelakan
Ats: Pirma pamoka visiems kursams. NiV
« Atsakymas #13 Prieš 9 mėnesius »
Grifiukė nesitikėjo, kad jos atsakymas į teorinį klausimą bus teisingas. Tačiau ji nesitikėjo ir to, kad taip absoliučiai nepataikys... Fiadh kiek nusiminė. Tačiau reikėjo atlikti praktinę dalį ir tikėtis, kad bent per ją pavyks uždirbti koledžui taškų.
Reikia pasakyti, kad mergaitė, išgirdusi, ką gi iš tiesų daro herbicidas, šiek tiek išsigando. Ji visai neturėjo ūpo virti kažkokio viralo, kuris kenkia augalams... Įdomu, kam mums to reikia? nustebusi pagalvojo šviesiaplaukė.
Profesorei rašant ant lentos receptą Fiadh neskubėdama nuėjo iki spintos, kad pasiimtų zebražuvės spyglius. Nelabai įsivaizdavo, kaip jie turėtų atrodyti, tačiau ant visų indelių ir maišelių buvo parašyta, kas ten yra, tad rasti reikiamą ingredientą nebuvo sunku.
Grįžusi į savo vietą grifiukė perskaitė visą reeptą. Jis nebuvo ilgas ir neatrodė labai sunkus. Fiadh buvo patenkinta. Jai visai patiko virti eliksyrus, tačiau dažniausiai kas nors nepasisekdavo. Tad dabar pažadėjo sau pasistengti ir viską atlikti gerai. Jeigu prireiks, ji perskaitys receptą kad ir dvidešimt kartų.
Pirmiausia reikėjo sugrūsti atsineštus spyglius. Fiadh paėmė grūstuvę į rankas ir atsargiai sudėjo ten reikiamą kiekį medžiagos. Grūstuvėliu pradėjo juos grūsti. Paaiškėjo, kad tai nėra taip paprasta, tad trečiakursė užtruko geras dešimt minučių, kol gavo reikiamą rezultatą. Labai norėjosi pasikviesti profesorę ir paklausti, ar tokie milteliai tinka. Tačiau nutarė to nedaryti: negi po kiekvieno žingsnio klausinės, ar gerai daro?
Fiadh nuėjo iki profesorės stalo ir atsinešė likusias reikalingas medžiagas. Pasvėrusi žoleles pamatė, kad jų turi dviem gramais per daug. Gerokai užtruko, kol pavyko nuimti tiksliai du gramus. Žvilgtelėjusi į laikrodį mergaitė šiek tiek išsigando, kad nespės. Tačiau reikėjo ne nuogąstauti, kad nespėsi, o tiesiog dirbti. Tad ji vėl paėmė grūstuvėlį į rankas ir sutrynė žoles į miltus. Gerai išmaišė abi medžiagas ir supylė jas į katilą. Dabar tereikėjo uždegti ugnį ir tada bus visa valanda laiko, per kurį galės įsigilinti, kaip reikės tęsti darbą.

Igoris Lorijanas Greywindas

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • VI kursas
 • *
 • 627
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Lazy
Ats: Pirma pamoka visiems kursams. NiV
« Atsakymas #14 Prieš 9 mėnesius »
Po ilgų svarstymų grifė nutarė tiesiog tęsti darbą. Suprato, kad tai nėra pati protingiausia mintis, tačiau labai nenorėjo pasirodyti profesorei, kokia yra nevykėlė. O pradėti iš naujo ji tiesiog tingėjo - pernelyg didelė darbo dalis jau buvo padaryta... Tad Stevie atsargiai surinko ant stalo gulintį marmalą ir sumetė atgal į katilą. Taip ir matė, kaip motina, išvydusi tokį vaizdą, pakraupsta. Laimei, motina Hogvartse nedirbo. Ir, tikėkimės, niekada nedirbs... Bent jau kol vyriausioji Green'ų šeimos atžala dar čia mokosi.
Atsisukusi į lentą Stevie pamatė, ką padarė ne taip: pirmiau juk reikėjo valandą laiko eliksyrą pavirinti, o tik tada pilti tas prakeiktas sultis... Ką daryti? vėl paklausė savęs Stevie. Ir pasidavė: teks pradėti iš naujo.
Laimei, antrąjį kartą iki ugnies uždegimo momento sekėsi gana neblogai. Tik tiek, kad profesorė Makdak palydėjo merginą labai jau keistu žvilgsniu... Ko gero, mokinei nepriklausė dar kartą ateiti prie jos stalo ir pasiimti tas pačias medžiagas. Tačiau tai rudaplaukei rūpėjo mažiausiai.
Pagaliau ji uždegė ugnį ir tada valandą ramiausiai laukė. Praėjus šiam ilgam laikui Stevie įlašino horklumpo sultis. Viralas vėl pradėjo šnypšti, tačiau šį kartą viskas vyko daug ramiau ir, laimei, niekas neužsidegė. Stevie pakaitino viralą dar dešimt sekundžių ir įlašino du lašus floberslieko gleivių. Vos tai padariusi riebiai nusikeikė: ji paėmė ne tą buteliuką ir išlašino tas pačias horklumpo sultis! Tačiau ji nutarė, kad dar kartą iš naujo tikrai nepradės, o du labai nieko labai pakeisti negali. Tad tiesiog paėmė dabar jau tikrai teisingą buteliuką ir įlašino dar du lašus. Eliksyras staigiai pamėlynavo. Stevie neįsivaizdavo, ar taip ir turi būti, tačiau svarbiausia buvo tas, kad niekas nesprogo. Kol kas.
Keturis kartus pamaišyti prieš laikrodžio rodyklę pasakė sau šeštakursė, kai priėjo prie šio eliksyro gamybos punkto. Atrodo paprasta, ar ne? Tačiau Stevie bemaišydama apie kažką užsigalvojo. Ir sukdama penktą ratą suprato, kad kažką daro ne taip. Ir labai greitai suprato, ką tiksliai padarė ne taip. Grifė gerokai išsigando. Ką daryti dabar? Ar pasukti vieną ratą į priešingą pusę, ar tiesiog palikti kaip yra? Rudaplaukė nutarė nieko nebedaryti. Tik lazdele užbaigti šitą fiasko.
Stevie išsitraukė iš kišenės lazdelę ir susikaupė. Vos ji iškėlė lazdelę virš katilo, viralas sprogo ir išsitaškė į visas puses. Kadangi jis buvo karštas, gerokai nusvilino merginai rankas.
- Auč! - riktelėjo Stevie ir skubiai atsitraukė nuo katilo. Nors rankas skaudėjo velniškai, ji apsižvalgė po klasę. Reikėjo sužinoti, ar dar ko nors nesužeidė. Laimei, kitiems mokiniams lyg ir nekliuvo...