0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Atokus skersgatvis
« Atsakymas #105 Prieš 1 metus »
  Erka klausėsi ką tik sutikto vaikino.
- Ladonas labai mielas, - tarė bei šyptelėjo. Tiesa, jai visi gyvūnai atrodė mieli, todėl nebuvo ko stebėtis. Mieli buvo net gyvūnai, kurių kiti dažniausiai nemėgdavo. Visokie vabalai, šliužai ir panašiai. Nebuvo gyvūno, kuris Erkai nepatiktų ar nebūtų mielas.
  Paaiškėjo, kad violetinplaukė neklydo ir tikrai galėjo jį matyti Hogvartse. Įdomu kokiame koledže jis buvo. Ir labai įdomu ką apskritai veikia tokioje vietelėje. Pagalvojo violetinių plaukų savininkė.
- Kokiame koledže buvai? Ir ką apskritai veiki vietelėje, kurioje net su šviečiančiu žiburiu šviesos nerasi? - paklausė ji žvelgdama į drakoną. Taip, gal tai ir nebuvo labai svarbūs klausimai, tačiau dabar tai klastuolei nerūpėjo. Apskritai šiomis savaitėmis jai mažai kas rūpėjo, nors ji ir negalėjo paaiškinti kodėl. Rūpėjo nebent augintiniai ir keli jai svarbūs žmonės. Viskas. Taip... Pastarosiomis savaitėmis be augintinių ir Aurio mažai kas man rūpėjo. Na, dar kartais apie Dori pagalvoju. Nors koks realiai skirtumas? Ar kiti dalykai apskritai turėtų rūpėti. Ar kiti dalykai, kurie akivaizdžiai nėra svarbūs kam nors rūpi? Abejoju. Pagalvojo violetinių plaukų savininkė vis dar žvelgdama į drakoną.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Atokus skersgatvis
« Atsakymas #106 Prieš 1 metus »
Išgirdęs dar kartą pakartotą savo vardą, mėlynasis drakoniukas tyliai suprunkštė išleisdamas garų kamuoliuką iš savo nasrų. Jis buvo patenkintas girdėdamas savo vardą taip dažnai. Savimyla pagalvojo Jones papurtydamas savo galvą.
- Jis yra labai didelis savimyla, tad nesakyk jam per daug komplimentų, - ištarė nusijuokdamas buvęs Švilpynės koledžo atstovas su šypsenėle žaidžiančia veide.
- Aš buvau Švilpynės koledže. O čia, šiaip, ieškau gyvūnų, kuriuos galėčiau nusipirkti ir išgelbėti, o nelegalius pardavėjus įduoti Magijos ministerijai, - pasakė Jones nemeluodamas. Visi gyvūnų mylėtojai buvo jo draugai, tad jis kalbėjo be užuolankų. - O kokiame koledže mokais tu? Nes bent atrodo, kad dar mokaisi Hogvartse, bet aš galiu iš klysti, - tarė draugiškai šypteldamas jaunuolis.
There's no such thing as fate.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Atokus skersgatvis
« Atsakymas #107 Prieš 1 metus »
  Išgirdusi, kad šis labai mielas drakonas yra savimyla Erka nusijuokė. Kai esi toks nuostabus nieko tokio, kad esi savimyla. Neklausyk ką tavo šeimininkas sako. Mintyse pasakė drakonui. Garsiai nieko nesakė, tačiau tikėjosi, kad šis drakonas sugebės perskaityti jos mintis ir supras gautą žinutę.
  Tada klastuolė išgirdo, kad jis čia ieško gyvūnų. Nereikėjo net sakyti, kad magiškųjų. Erka tai puikiai suprato, tačiau nesuprato kaip tokioje vietelėje galima tikėtis rasti kokių nors gyvūnų.
- O manai, kad galima tikėtis rasti gyvūnų tokioje bjaurioje vietelėje? Jei čia ir galima rasti ko nors greičiausiai tai bus didžiausios nesąmonės, bet tikrai ne tokie nuostabūs dalykai. Beje, labai gerus dalykus darai, - tarė bei nusišypsojo. Erkai visai patiko kalbėtis su juo. Ji net pamiršo savo tikslą. Dabar bet kokie juodosios magijos daiktai atrodė bereikšmiai.
- Aš iš Klastūnyno, - tarė violetinių plaukų savininkė paklausta apie koledžą. Tiesa, ir apie jį galvoti buvo sunku, nes pusė minčių buvo nukreipta į drakoną, pusė į sutiktą vaikiną.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Atokus skersgatvis
« Atsakymas #108 Prieš 1 metus »
Drakonui suprunkštus, Ryan'as pažvelgė į jį smalsiu žvilgsniu, bet nieko jam nesakė. Tada savo žvilgsnį grąžino į pašnekovę.
- Na, gyvūnai yra labai populiari juodosios rinkos prekė. Labai dažnai čia pardavinėja draudžiamus gyvūnus arba sunkiai pagaunamus gyvūnus. Būtent tokie gyvūnai ir kenčia brakonierių nelaisvėje. Ten jie skriaudžiami ir kankinami, - pasakė Jones pavardės savininkas sunkiai atsidusdamas ir papurtydamas savo galvą.
- Geras. Mažai pažinojau žmonių ir Klastūnyno, bet kelis pažinojau, - tarė šypteldamas. - O tu ką veiki čia? - dar paklausė rudų plaukų savininkas, kadangi buvo keista, jog Hogvartso mokinė klaidžioja tokiose vietose vienui viena. Juk tai buvo nesaugu, pavojinga. Švilpio laikas tėvai jo vieno neišleisdavo niekur, tad tose situacijose praversdavo draugystė su Rafael.
There's no such thing as fate.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Atokus skersgatvis
« Atsakymas #109 Prieš 1 metus »
- Tiesa, - atsakė Erka apie gyvūnus ir atsiduso. Taip, gyvūnai buvo gana dažna prekė juodojoje rinkoje, tačiau Erka nežinojo ar čia jų yra. Manė, kad čia galima rasti tik juodosios magijos dalykėlių, kurių pati ir ieškojo.
- Tiesą sakant, aš nemaniau, kad čia galima rasti gyvūnų. Maniau tik visokių neleistinų daiktų, - pasakė.
  Pašnekovo drakonui suprunkštus violetinių plaukų savininkė pagalvojo apie savo drakonę. Ji jos taip pasiilgo. Tiesą sakant, pasiilgo visų gyvūnų. Netgi tų, kuriuos matė prieš porą valandų. Dabar visi jie ramiai sėdėjo Aurio namuose.
- O kokių gyvūnų dar augini? Spėju, augini ne tik drakoną, tiesa? - paklausė Klastūnyno atstovė. - Aš auginu penkis, - šyptelėjo.
  Paskui buvo paklausta ką čia veikia. Nebuvo labai tikra, kad saugu jam tą sakyti, tačiau kažkur giliai širdy jautė, kad šis vaikinas jai nieko blogo nepadarys. Tuo labiau pasakė ką pats čia veikia.
- Galvojau apžiūrėti porą juodosios magijos dalykėlių, tačiau dabar jau nežinau ar labai noriu tą daryti, - pasakė. Ji nemelavo. Dabar jau tikrai abejojo, kad nori apžiūrėti tuo daiktus.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Atokus skersgatvis
« Atsakymas #110 Prieš 1 metus »
Jones tiesiog klausėsi savo pašnekovės. Jam buvo įdomu šnekėtis su kažkuo kas mėgo gyvūnus taip, kaip ir jis.
- Ne kartą čia pirkau gyvūnus. Tik vis sunku susekti pagrindinį pardavėją, man nesiseka to padaryti, tad vis sugrįžtu čionais, - papasakojo viską trumpai rudų plaukų savininkas žvelgdamas į savo drakoną. Jis čia pirko ne jį, tačiau jo Nundu buvo nupirktas būtent čia, o ne kitur. Rudaakis tyliai atsiduso galvodamas apie gana pavojingą savo augintinį. Jis buvo pavojingas, bet buvo geras. Visi gyvūnai yra geri, bet kiek nesuprasti arba jais nėra tinkamai pasirūpinta. Jie yra nemylimi ir nesaugomi.
- Auginu ir nundu, ir vienragį, ir dar du drakonus, ir granianą, bei daug smulkesnių gyvūnėlių kaip lankutis ar knisius, - ištarė Ryan'as mintyse skaičiuodamas savo auginamus gyvūnėlius. - O kokius, tuo penkis gyvūnus augini tu? - paklausė buvęs Švilpynės koledžo atstovas kilsteldamas savo antakį. Jam buvo įdomu apie kokius gyvūnus jis galėtų imti ir kalbėti plačiau su savo pašnekove, kurios net vardo nežinojo.
- Oho. Na, jei nuspręstum juos apžiūrėti, būk atsargi, kadangi čia nesaugu, - ištarė visiškai rimtu tonu jaunasis magizoologas. Jis apsižvalgė, nes norėjo patikrinti ar nieko aplink nėra.
There's no such thing as fate.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Atokus skersgatvis
« Atsakymas #111 Prieš 1 metus »
- Hm... O tai jo dabar ir ieškai? - paklausė rimtu tonu. Taip, jai išties buvo gaila vaikino, kad dėl to jam vis tekdavo čia grįžti, tačiau dar labiau gaila buvo gyvūnų.
  Erka su nuostaba klausėsi kokius gyvūnus jis augina.
- Oho, turi visą zoologijos sodą, - nusijuokė Erka. - Aš auginu tokį pat drakoną, feniksą, tikgrinį pitoną, naminį sfinksų katiną bei neseniai dovanų gavau knisiuką, - tarė bei nusišypsojo. Vos prisiminus visus savo augintinius ji pradėdavo šypsotis. Ypač prisiminus knisių. Jis jai primindavo apie Aurį ir visą jų kartu praleista laiką. Apie tai pagalvojus ją apėmė gėdos jausmas. Juk ji tą prakeiktą žiobarišką telefoną paliko namie, o jau po truputį temo. Žinojo, kad dėl to jis gali pradėti jaudintis, tačiau tikrai nenorėjo imti to prakeikto daikto. Turėdama jį violetinių plaukų savininkė jausdavo, kad taip išduoda magijos pasaulį.
  Paskui ji išgirdo, kad tai nesaugu.
- Taip, taip, - numojo ranka. Taip, ji žinojo, kad tai nesaugu, tačiau nenorėjo, kad jų kalba nukryptų į tokius dalykus. Jai labiau patiko kalbėtis apie gyvūnus. Tą bent jau puikiai išmanė. Bent jau manė, kad puikiai.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Atokus skersgatvis
« Atsakymas #112 Prieš 1 metus »
- Na, aš planavau šiandien jo čia ieškoti, tačiau kai atėjau, net žymių nebebuvo likę. Tai reiškia, jog arba jis visai nepasirodė, arba jis buvo atėjęs anksčiau už mane. Abiejais atvejais likau nieko nepešęs, bet yra kaip yra. Pagausiu jį kitą kartą, - pasakė Jones pirštais persibraukdamas per savo ganėtinai ilgus plaukus. Jam reikėjo nueiti į žiobarišką kirpyklą, nusikirpti plaukus pačiam arba tai padaryti burtų pagalba, kadangi kartais plaukai imdavo lįsti į akis.
- Taip, taip. Kažkada ir Hovartse mane vadino zoologijos sodo turėtoju. O feniksas iš tiesų nuostabus augintinis. Labai naudingas susidūrus su pavojingesniais gyvūnais ir, žinoma, ištikimas, - tarė su šypsena vaikinas. Gyvūnai jam buvo neišsemiame tema, tad ir toliau būtų galėjęs šnekėti apie juos.
- Na, būtum atsivedus kokį gyvūną, būtų saugiau. Na, jei gyvūnai tinkamai išauklėti, žinoma, - ištarė buvęs Švilpis.
There's no such thing as fate.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Atokus skersgatvis
« Atsakymas #113 Prieš 1 metus »
  Erka klausėsi vaikino. Išties niekada nepagalvojo, kad šitame skersgatvyje galėtų atsirasti ir gyvūnų pardavėjų. Buvo įsitikinusi, kad čia galima rasti tik įvairių magiškų daiktų bei jų pardavėjų. Na, dar vieną kitą žiobarą, žinoma. Buvo girdėjusi, kad čia kartais užsibūna ir žiobarų, o tas ir gąsdino, ir pykdė. Ji tikrai nenorėjo būti su žiobarais. Tas jos gyvenimo taprsnis jau baigėsi. Taip, ji gyveno žiobarų rajone, tačiau pas burtininką ir tai stipriai viską keitė. Dabar violetinplaukė vengė žiobarų vien dėl to, nes jie primindavo apie jos gyvenime vaikų namuose. Tik tarp žiobarų. Tas pats būdavo ir su visais žiobariškais elektronikos daiktais. Tokiais kaip telefonais.
- O taip, feniksas išties nuostabus, - tarė bei dar plačiau išsišiepė. Jai buvo smagu bei gera kalbėti apie gyvūnus. Jautė, kad negalėtų dabar kalbėti apie nieką kitą.
  Paskui kalba vėl nuėjo apie tą saugumą. Tiesa, šįkart į tai įsipynė gyvūnai. Erka tik dabar pagalvojo, kad tikrai galėjo čia ateiti su kokiu gyvūnu, tačiau nežinojo kurį būtų galėjusi pasirinkti.
- Na, gal ir taip. Beveik visi mano augintiniai išauklėti. Tik su knisiumi kiek sunkiau. Bet nežinau su kuriuo galėčiau eiti, nes drakonas kol atostogos nėra arti manęs, - tarė. - Jis mano globėjo bute netilptų, - dar pridėjo violetinplaukė bei nusijuokė. O tada mintys vėl sugrįžo prie Aurio. Klastuolė jam buvo labai dėkinga už viską.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Atokus skersgatvis
« Atsakymas #114 Prieš 1 metus »
Ryan'as susimąstė. Ar tik nebus Hogvartso mokinei papasakojęs kiek per daug? Juk čia buvo pavojinga, o ji buvo tik Hogvartso mokinė. Dėl daugelio čia parduodamų gyvūnų nusipirkimo būtų išmetę iš Hogvartso. Na, Jones pavardės savininko neišmetė, bet tik todėl, kad jis labai gerai sutarė su Rafael'iu. Profesorius dažnai paslėpdavo Ryan'o neleistinus gyvūnus ar pameluodavo, jog šie gyvūnai yra jo. Na, arba meluodavo apie tai, jog jie skirti pamokoms, arba kitiems profesoriams, pavyzdžiui, eliksyrų gaminimui.
- O tu jį kur laikai? Ar nėra jis vienišas? - pasidomėjo rudų plaukų savininkas žvelgdamas į merginą gana smalsiu žvilgsniu. Jam buvo įdomu kaip kiti laiko savo gyvūnus. Juk jie visi nėra tokie išprotėję kaip Ryan'as ir nelaiko savo gyvūnų užburtoje kuprinėje ar lagamine kaip Njutas Miglapūtys. Ne visi magizoologai buvo pakvaišę, kai kurie buvo normalūs ir tiesiog gerai nuvokė apie gyvūnus bei mėgo jais rūpintis.
- Na, knisius išauklėti ir yra sunkiausia. Jie dažnai būna nepaklusnūs ir jiems rūpi tik blizgučiai. tuo ir reikia naudotis juos dresiruojant ir auklėjant, - pasakė rudų akių savininkas pažvelgdamas į savo drakoniuką. Jis gulėjo ant žemės, bet buvo atmerkęs savo akis. - O kur tu jį laikai? - pasidomėjo Jones pavardės savininkas pasitvarkydamas savo plaukus ir galvodamas apie savo gyvūnų laikymą namuose kai Ryan'as dar juose gyvena.
There's no such thing as fate.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Atokus skersgatvis
« Atsakymas #115 Prieš 1 metus »
- Feniksą? Ten kur ir kitus smulkesnius gyvūnus. Namuose, - gūžtelėjo pečiais. - Tiesa, kai gyvūnas ne vienas kartais ten būna šiokio tokio bardakėlio. Na, rodos, ne vienišas, - dar kartą gūžtelėjo pečiais. Erkai buvo smagu kalbėti apie gyvūnus. Nors, tiesą sakant, gal ne tokioje keistoje ir kiek baugioje vietelėje. Žinoma, kad jai čia baugu ji nesiruošė pripažinti nei sau, nei kam nors kitam.
- Tenka, tenka. Būtent jais ir tenka naudotis. Nors jau geresnė situacija nei vos jį gavus. Irgi namuose laikau. Klausyk gal norėtum pasikalbėti kur nors kitur? Ne tokioje tamsioje vietelėje. Nusispjaut man į tuos daikčiukus. Jau prisibuvau čia, - nusijuokė klastuolė. Taip, žinojo, kad tai išduoda jos baimę, tačiau nenorėjo daugiau čia būti. Vis dėlto čia nebuvo tokia vietelė, kurioje Erkai būtų saugu bei ramu. Ji mielai nueitų kur nors kitur.
  Su tokiomis mintimis violetinplaukė paliko skersgatvį.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!