0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

kablelis

Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Prieš 4 metus »
Padiskutuokime apie knygas. Ką šiuo metu skaitote? Ar rekomenduotumėt? Gal kas nors atras ką nors įdomaus.
Aš pati skaitau Noah Gordon "Shaman". Yra ir lietuviškai ji (mačiau, kad per Auksinį protą dovanojo iškritusiems dalyviams :D ), nors pati skaitau angliškai. Tai yra vesternas (XIX a. Amerika, kaip ten kuriasi baltieji ir pan.). Nėra pati geriausia iš šito žanro kiek teko skaityti, bet visai nebloga.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #1 Prieš 4 metus »
Bandau „Game of Thrones“ skaityti. Lietuviškai sunkiai skaitosi dėl keistai išverstų vardų (buvau jau perskaičiusi apie pusę lietuviško vertimo), tad bandau skaityti originalą. Dar tik pradėjau :D Tikiuosi kada nors pabaigti.

*

Aleksas82

Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #2 Prieš 4 metus »
Šiuo metu kaip ir skaitau, kaip ir tik akim permetu Alchemiką.

*

Neprisijungęs Rosemarie Mortimer

  • Burtininkė magizoologė
  • *****
  • 711
  • Lytis: Moteris
  • I wonder why
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #3 Prieš 4 metus »
Šiuo metu Neil Gaiman „Niekurniekada“, bet man ir vėl kažkoks neskaitametis užėjo.

Žadėjau vasarą per naujo Game of Thrones'us perskaityt, kad galėčiau laukt paskutinės knygos nieko nepamiršusi, nes buvau tik keturias skaičiusi ir gal penktą pradėjusi kažkada seniai seniai, bet oh well :')

I wish I told a different tale

*

Angelina Presley

Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #4 Prieš 4 metus »
Šiuo metu labai sudomino ir jau puse perskaičiau knygos : "After. Kai mes susitikom."

*

kablelis

Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #5 Prieš 4 metus »
Cynthia Harrod-Eagles "War at Home" knygų serija. Veiksmas vyksta praktiškai tik Anglijoje, Pirmojo pasaulinio karo metai. Yra šešios knygos, kiekvieniems metams (1914-1919) po knygą. Dabar skaitau 1918. Pats karas Anglijoje beveik nevyko, tačiau kaip žmonės gyvena jo metu ir kaip jie vis tiek yra veikiami. Tiems, kas domisi istorija, tikrai rekomenduoju. Tik nežinau, ar yra išleista lietuviškai.

*

Neprisijungęs Maja Patvel

  • Burtininkė
  • ***
  • 138
  • Lytis: Moteris
  • Viską galima įveikti su svajonėmis!
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #6 Prieš 4 metus »
 Dabar nieko neskaitau, prieš kelias dienas baigiau skaityti Clarie Vanderpool ,, Laivavedys Erlis". Keistoka knyga pasirodė, buvau ją prieš kokius metus nusipirkus dabar prisiruošiau perskaityti.  :)
 O išvis man iš skaitytų labai patiko Lucy Maud Montgomery knyga ,, Anė iš žaliastogių", yra dar keturios šios knygos dalys, dar dvi skaičiau, šita pirma - labiausiai patiko.
Sunku būti savimi, kai nežinai kas esi

*

Neprisijungęs Gerda Marqeen

  • Burtininkė
  • ***
  • 111
  • Lytis: Moteris
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #7 Prieš 4 metus »
Šiuo metu skaitau Anos Frank dienoraštį. Labai įtraukianti knyga, ypač, kai žinai, jog ši istorija neišgalvota. Savo dienoraštį Ana rašė laiško forma. Ana Frank aprašė savo, kaip paauglės žydės gyvenimą Holokausto metais. Patariu perskaityti visiems.
I'm more than a man, I'm a god

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #8 Prieš 4 metus »
   Kaip tik baigiau norvegų rašytojo Jo Nesbo romaną ,,Raudongurklė" ir ketinu pradėt kitą to paties autoriaus knygą ,,Šikšnosparnis". Nesbo rašo, kiek žinau, daugiausia detektyvus arba vien tik detektyvus, na, ir šitos dvi mano paminėtos knygos yra detektyvai, kuriose pagrindinis veikėjas - Haris Hūlė, tiriantis įvairias sudėtingas bylas. Dar žinau, kad gera jo knyga yra ,,Sniego senis", bet šitą tik filmą mačiau, knygos neskaičiau.
   Na, o kalbant apie ,,Raudongurklę", kurią kaip tik pabaigiau, tai knyga suręsta, mano akimis žiūrint, tikrai įdomiai. Pasakojimas eina dviem linijom: tai, kas vyksta dabar (tyrimas), ir tai, kas vyko prieš 50-60 metų (istoriniai WW2 įvykiai). Knyga nėra fantastinė, iškart įspėsiu ;D Bet, manau, nenusivilsit. Gera. Pabaiga buvo netikėta, kas rodo, kad detektyvas pavyko - skaitytojui jį išspręst yra sunku iki pat paskutinių puslapių ;D
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Delfė Digori

  • VII kursas
  • *
  • 168
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #9 Prieš 4 metus »
Aš dabar skaitau "Haris Poteris ir Fenikso brolija". Aišku jau 2 kartą, bet nesvarbu  ;)
Šiaip tai įdomu skaityti vėl šitą knygą, nors biški liūdna dėl Persio ir kad žinai, jog pabaigoje Sirijus mirs  :'(
Bet šiaip ši knyga yra nuostabi, nors nėra mano mėgstamiausia. Jei kas neperskaitė, būtinai ją perskaitykite!
Nors 734 pusl. (Kaip atsimenu), bet dar kartą sakau - ši knyga yra nuostabi!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Delfė Digori »

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 930
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #10 Prieš 4 metus »
Dabar skaitau Renatos Šerelytės knygą Žvaigždžių medžiaga. Visai įdomi, tik istorija kažkaip per greitai rutuliojasi pagal mane. O rekomenduočiau visiems bent kartą gyvenime perskaityti Dievų mišką. Sruogos rašymo stilius nerealus.

*

varpelis

Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #11 Prieš 4 metus »
Gretos Lietuvninkaitės knyga „Slėpynės“.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #12 Prieš 4 metus »
Pradėjau Doris Pilkington - Garimara "Follow the Rabbit-Proof Fence". Pagal ją yra pastatytas filmas "Triušių Tvora". Visai nedaug perskaičiau, kol kas sunku įsivažiuoti, tiesą sakant. 30's, kaip trys mergaitės (baltųjų ir aborigenų mišrūnės) palei triušių tvorą keliauja pėsčiomis namo iš stovyklos, kurioje "mokomi" tokie mišrūs vaikai. Nors iki tos vietos, kur eina, dar nepriskaičiau. :D

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #13 Prieš 4 metus »
John Fowles „Kolekcionierius“.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Cristal Daunt

  • VI kursas
  • *
  • 213
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • carpe diem
Ats: Kokią knygą skaitote šiuo metu?
« Atsakymas #14 Prieš 4 metus »
Guillaume Musso "Angelo kvietimas"
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Cristal Daunt »
my morning face: