1
5

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Marcus Green

 • V kursas
 • *
 • 206
 • Taškai: 10
 • Lytis: Vyras
 • Jūs esate visiški bepročiai.
Ats: Didžioji salė Burtų trikovės turnyro uždarymo metu
« Atsakymas #90 Prieš 7 mėnesius »
   Neilgas Grifų Gūžtos himnas sudainuotas buvo veikiai. Marcus'as stebėjosi, kad raudonųjų vadovas himną plėšė net nežiūrėdamas į žodžius - kažin, kada gi suspėjo išmokti? Na, bet ką gi. Nuaidėjus plojimams Elridei, o vėliau - Wrenai, piktai bestebeilijančiai į grifus, Green'as nužvelgė atvirą čempionės veidą ir atgręžė jai nugarą - pasisuko į Arwen, vis dar mėginančią nubausti varnus. Beje, šie jau net nebestovėjo ir nebelaukė, kol bus įvesta tvarka - Marcus'as liko begaliniai nusivylęs. Nepamiršk, kad
   Tuomet vaikiui pasirodė, kad kažkas ne taip. Arwen plaukų sruogelė patamsėjo. Tuomet kita. Oda lygėjo, gražėjo, nebeatrodė kaip septyniasdešimtmetės. pati buvai
   - Einam! - sušvokštė Green'as, stumdamas seserį iš Didžiosios salės, naudodamasis sumaištimi ir visų dėmesiu į Švilpynės čempionę. Galimas daiktas, kad jie bus pastebėti. - Kas čia per eliksyras, kad tiek mažai laiko? - šnypštelėjo berniukas, tyliai atverdamas duris ir žengdamas laukan.
   Ką gi. Būna dienų lyg tyčia. grifė
   - Brokuotas eliksyras, Stevie. Ar pati virei? - paklausė jis atsidusdamas.

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • V kursas
 • *
 • 575
 • Taškai: 42
 • Lytis: Moteris
 • Lazy
Ats: Didžioji salė Burtų trikovės turnyro uždarymo metu
« Atsakymas #91 Prieš 7 mėnesius »
Stevie buvo visiškai sutrikusi. Ji įsivaizdavo, kad mokiniai gali nesutikti su profesoriaus, ypač jauno profesoriaus, bausmėmis. Bet direktorės? Negi jie suprato? Ar jie yra tiesiog tokie girti?
Kas gražiausia, dar ir Marcus kažkur dingo. Laimei, nespėjus apsimetėlei direktorei niekaip išsiduoti, jis grįžo. Stevie iš paskutiniųjų laikėsi, kad klausiamai nepažvelgtų į brolį. Deja, netrukus tai nebebuvo svarbu: abu varnai kažkur dingo. Stevie jautė tokią įtampą, kad net nelabai suprato, kas vyksta aplinkui. Prireikė nemažai laiko, kol suvokė, kad jos koledžo draugai traukia Grifų Gūžtos himną. Negi Elride laimėjo? paklausė savęs Stevie. Tačiau netrukus suprato, kad laimėjo Švilpynės koledžo atstovė - ir abu varnai kaip tik patraukė jos pasveikinti. Mergaitė jautėsi nusivylusi. Visų pirma, nepavyko pokštas. Be to, ji net negalėjo kartu su koledžo draugais sugiedoti himno... Nepaisant to, kad Elride nebuvo mėgstamiausias penkiolikmetės žmogus, ji vis tiek gynė koledžo garbę ir pasirodė šauniai.
Netrukus tai Stevei nė kiek neberūpėjo. Marcus labai susirūpino ir dėl kažkokių priežasčių pradėjo ją tempti iš salės.
- Kas yra? - sušnypštė Stevie, kol kas nė nepajutusi, kad keičiasi. Tačiau būdama prie salės durų ji suprato, kad vėl yra savo ūgio ir kad jai ant galvos jau yra jos pačios, o ne profesorės Evenstar plaukai. Grifė gerokai išsigando ir mintyse padėkojo dievui už Marcus'o pastabumą.
- Kas čia buvo? - tik išlindusi į lauką paklausė Stevie. - Aišku, kad ne aš viriau, - apsimestinai pasipiktino ji. Taip. Pokštas nepavyko. Ir tai buvo apmaudu. Bet gal ir laiku buvo paskelbta nugalėtoja, nes eliksyro veikimas baigėsi kaip tik tuo metu... Stevie tikėjo, kad jiems pavyko išsisukti. Tačiau ji įtampą vis dar jautė, kojos staiga pradėjo drebėti.
- Žinai... - po kelių minučių tylos pratarė ji. - Nemanau, kad galiu ten grįžti. Galvoju eiti miegoti... Jeigu grįši, pasveikink nuo manęs Elridę ir tą švilpę, gerai?
Mergaitė net nežiūrėdama, ką daro brolis, patraukė Grifų Gūžtos bendrojo kambario link. Ši puota pareikalavo tikrai daug jėgų...

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

 • Burtininkas
 • *****
 • 558
 • Lytis: Vyras
Ats: Didžioji salė Burtų trikovės turnyro uždarymo metu
« Atsakymas #92 Prieš 7 mėnesius »
Elijah džiaugėsi, kad Grifų Gūžtos atstovė buvo pagerbta himnu, na jis ir Elride, nebuvo geriausi draugai, tačiau vienas kitą pakentė, kas ten žino, gal ateityje dar galės ir būti, juk gyvenimas mėgsta krėsti pokštus. Rudaplaukis niekada nemanė, kad jis ir Luna galės būti daugiau nei geri draugai, tačiau štai, likimas, kartais tampa nenuspėjamu.
Į šį pokylį Dawson' as ėjo su tikslu, kišenėje turėjo, tai ko atskleisti niekam negalėjo, tik laukė tinkamos progos.
Negi jis būtų taip besijaudinantis jei atėjęs tik pašokt ir pavalgyt, tikrai NE. Jis turėjo tikslą ir jo neįgyvendinęs nebūtų išsiskyręs su mergina nakčiai.
Baigus giedoti himną, vaikinas paplojo savo delnais ir dar truputį įsipylė gėrimo, jam labai reikėjo atsipalaiduoti, nes tikrai jaudinosi lyg prieš vestuves ar kokį rimtą karą, nors tai buvo tik maža staigmena Lunai. Na gal ir ne maža, kas ten žino. 
Vaikino mintis greit patraukė prie jo prisiartinusi Luna, žengus kelius žingsnius arčiau šio, greit pasiglemžė visą jo dėmesį.
- Strazde giesmininke, - plačiai šyptelėjo ši pakartojęs merginos repliką ir spustelėjęs jos delną tvirčiau nužingsniavo kartu su ja. Na tiesa sakant, vėliau ar ankščiau jis pats būtų ją išsivedęs, tačiau merginos iniciatyva jį nudžiugino.

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • VII kursas
 • *
 • 332
 • Taškai: 67
 • Il n’y a pas de verités moyennes
Ats: Didžioji salė Burtų trikovės turnyro uždarymo metu
« Atsakymas #93 Prieš 7 mėnesius »
Kajus sutiko su Wrenos įžvalga:
-Taip, esi teisi,- atsiduso darsyk, peribraukdamas ranka plaukus iš "taip, pasinervinkime ir padėjuokime dėl praleistos progos išsiaiškinti šią velniavą" jausmo.
Švilpynės prefektas nejučiomis pirštais užbraukė ant sprando odos.  Netikėtai dygus nerimo virpulys perbėgo kūnu. Kajus nejučiomis įsikando į apatinę lūpą.
Ramiai,- vidinis balsas it Paryžiaus Dievo Motinos katedros varpas nuaidėjo jo galvoje.
Arno ramiai nuleido ranką, nors širdis kaip patrakusi trankėsi krūtinėje, tamsiai rudos, o gal juodos akys it to erelio, skriejančio link Bastilijos, nusekė Wrenos veiksmus. Prie jos buvo priėję du varnanagiai: Auksė ir Sebastianas.
Kajus tik šyptelėjo šiems.
Nagi, ramiai, nieko blogo nepadarei, tik kai kam kai ko nepasakei. Penkiolikmetis stengėsi elgtis kaip įprastai, tačiau prisimintas faktas, jį išmušė iš vėžių.
Tikėdamasis, jog Sebas ir Auksė greitai pasitrauks, ar kažkas prie Wrenos vėl prieis su sveikinimais, Kajus reikšmingai žvilgtelėjo į įseserę, norėdamas be žodžių pasakyti, jog išeina. Lyg žvilgsnis sakyte sakė: "Aš einu. Susitiksim bendrajame kambaryje. Turiu kai ką skubiai padaryti, po to apie tai pasakysiu".
Kajus pasitraukė ir išėjo iš Didžiosios salės.
Mintys dūzgė galvoje, Kajus pradėjo krimstis, kaip būtų galėjęs pamiršti apie siuntinį iš Pietų Afrikos Respublikos.
Ekong'as, sutiktas Ugandos mokykloje, jo transfigūracijos mokytojos sūnus, paslapčiomis sutiko, atsiųsiąs jam eliksyro, padedančio pavirti pirmą kartą į animagą.
Ir būtent tau tai turėjo priminti tie ženklai,- suniurzgė piktai dvivardis penkiolikmetis.
“There’s a million things I haven’t done, just you wait”- Alexander Hamilton

*

Neprisijungęs Keitas Kolinsas

 • Burtininkas
 • ****
 • 245
 • Lytis: Moteris
 • If you need your heart stolen, call me ;)
Ats: Didžioji salė Burtų trikovės turnyro uždarymo metu
« Atsakymas #94 Prieš 7 mėnesius »
Grifai užsikišo ir atrodo nusiramino. Na, nebent sugalvos užtraukti kokią dar grifišką dainelę, balažin kokioms jie dar progoms jų turi prisiruošę "mes grifiukai, mes nuostabūs, valomės dantukus mes  drąsiai"? Na, Keitas nuoširdžiai nebūtų nustebęs, jei jie ir tokiam reikalui turėtų dainą. Faina. Puota kėlė šiokį tokį irzlumą, o be to nelabai matė tarp pasipuošusių žmonių minios įsimaišiusių švilpių, su kuriais būtų mielai pabendravęs. Nors keliais žodžiais persimesdavo su daug hogvartsiečių, bet normaliai bendravo tikrai su nedaug žmonių, o dabar kai jų nesimatė, tai nelabai ir buvo ką veikti. Gailèjosi nespėjęs Davinos normaliai pakviesti į puotą-na ir kvailys, nieko keista, kad kiti jo merginą šokdino.
Vaikinas jau sukosi link išėjimo, kai akys užkliuvo už-
Na, tai buvo Davina, tik su itin dalia suknele. Itin daili mergina+itin daili suknelė=mirtinas ginklas prieš Keituką.
Švilpis, stengdamasis nepamesti jos iš akių prasibrovė pro žmones ir staiga išniro priešais varniukę.
-Pasigavaaau tave! Viskas, dabar kaip tikras džentelmenas, prieš pasibaigiant puotai kviečiu šokiui,-plačiai išsišiepė blondinas, nusilenkdamas ir ištiesdamas ranką.

*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • Burtininkė
 • ****
 • 346
 • Lytis: Moteris
 • Death smiles at everyone. Wolves smile back
Ats: Didžioji salė Burtų trikovės turnyro uždarymo metu
« Atsakymas #95 Prieš 7 mėnesius »
Dangaus melsvumo akių žvilgsnis, klaidžiojantis puotai išsipuošusiais Hogvartso pilies gyventojais, lėtai nuslydo grindų link. Balta suknelė, lengvai plėvėsuojanti merginai žengiant žingsnį, privertė kilstelėti lūpų kampučius.
Įprastai kūną puošiantys juodos spalvos džinsai ir odinis švarkas, kurie, regis, tapo neatsiejama sepyniolikmetės gyvenimo dalimi, kaip ir šaudymas iš lanko, dabar buvo pakeisti į priešingos spalvos suknelę.
Trumpam užmerkusi dangaus melsvumo akis, Davina giliai įkvėpė. Puota ėjo į pabaigą, tad išeiti, kaip tik dabar, atrodė, puiki proga.
Keli žingsniai iki durų, vedančių į išsišakojančius koridorius, kurie savo ruožtu buvo pasiruošę mokinius nuvesti ten, kur šiems reikia, ir puikią vilkolakės klausą pasiekė už nugaros aidintys žingsniai. Nespėjus nė kryptelėti galvos, žavioji lankininkė buvo sustabdyta priešais išdygusio vaikino. Vos spėjusi sustoti, Davina išvengė smūgio į švilpio krūtinę. Dar keli centimetrai ir mergina būtų trenkusis į tvirtą Keito krūtinę. Lygiai taip pat, kaip ir pirmąjį jų susitikimą.
Baimė dėl netikėto vaikino pasirodymo ir džiaugsmas, jog šis vis dėl to nusprendė pasirodyti puotoje, privertė ramiai plakusią širdį daužytis it pašėlusią, tarsi ketintų iššokti lauk.
Dangaus melsvumo akių žvilgsniui susitikus su smaragdo spalvos, šviesiaplaukės veidą papuošė žavi šypsena. Skirta tik priešais stovinčiam švilpiui.
Jis čia...
-Keitai, išgąsdinai,-juokdamasi mėlynakė stebėjo, kaip šalia stovintis baltų plaukų savininkas nusilenkia ir ištiesia ranką, kviesdamas šokiui.
-Kvietimas priimtas,-šyptelėjo ištiesdama ranką, ant kurios puikavosi vaikino dovanotas žiedas.
Odai palietus Keito, kūnu nubangavo maloni šiluma.
Jis čia...Dabar viskas bus gerai...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 mėnesius sukūrė Davina Murrell »

*

Neprisijungęs Wrena Alder

 • VII kursas
 • *
 • 207
 • Taškai: 23
 • Lytis: Moteris
Ats: Didžioji salė Burtų trikovės turnyro uždarymo metu
« Atsakymas #96 Prieš 7 mėnesius »
 Besišypsidama varniams, Wrenutė žvilgtelėjo į Kajų, kuris žiūrėjo kažkokiais, lyg įspėjančiais žvilgsniais, kurių Alrer visiškai nesuprato. Aplinkui nebuvo nei apipasakoto vaikino, galėjusio būti globėjo giminaičiu, nei kokio nors iš psichiatrinės ligoninės pabėgusio žmogaus, kuris lauktų progos juos nužudyti (cha, o tuomet taurė priklausytų jai, ar jau Auksei? Juk turnyrą įveikė likus gyva, tačiau šokiai - irgi turnyro dalis). Švilpė nejaukiai paėjo nediduką žingsnelį atgal, o tuomet pamatė, kad Winterso jau nebebuvo. Išėjo. Greičiausiai tai ir reiškė tie reikšmingi žvilgsniai. Ką jai daugiau čia veikti? Daugiau norinčių pasveikinti neatsirado, tad dar sykį nusišypsojusi Auksei ir Sebastianui, atsiprašė ir išėjo iš puotos salės. Jeigu įbrolis išėjo, greičiausiai buvo kokia nors rimta priežastis, tad tikėdamasi, jog nesuklys, nužingsniavo Švilpynės kambarių link.

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019