0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 371
 • Lytis: Vyras
Pagaliau "tikra" astronomijos pamoka. Vidury nakties. Matthew visiems mokiniams išsiuntė pranešimus, kad pamoka vyks lauke. Tačiau žinojo, kad ne visi skaito tokius pranešimus, tad ant klasės durų taip pat paliko raštelį, kad rinktis reikia prie laiko durų. Jeigu jie lips į bokštą tik tam, kad tektų nulipti... Ką gi, ne mano bėdos pagalvojo Turner, artėdamas prie durų. Ten jis pamatė keletą mokinių. Lyg ir nemiegančių.
- Sveiki, - kuo maloniau nusišypsojęs pratarė profesorius. - Eime?
Juodaplaukis atidarė duris ir žengė į kiemą. Jis tolo nuo pilies, protarpiais vis atsisukdamas pažiūrėti, ar jauniausieji moksleiviai seka iš paskos. Staiga Matthew tarsi ką prisiminęs pažvelgė į dangų. Laimei, buvo giedra. Turner stengėsi tai nuslėpti, tačiau pajuto be galo didelį palengvėjimą.
Pagaliau profesorius pasiekė reikiamą vietą. Tai buvo, ko gero, pats tamsiausias kiemo taškas. Tačiau Turner kaip tik to ir troško.
- Šiandien praktiškai pritaikysime tai, ką darėme praėjusioje pamokoje, - prabilo profesorius. - Tai yra jūsų žvaigždėlapiai. Jeigu kas nebuvote praėjusioje pamokoje ir neturite, pasakykite man, duosiu atliekamą - jis jau yra padarytas.
Matthew padėjo ant žolės dvi dėžes ir, parodęs į jas, pratęsė:
- Šiose dėžėse yra jūsų priemonės. Štai šioje yra jūsų žvaigždėlapiai. Susiraskite savąjį - tikiuosi, kad visi užsirašėte pavardes. O šioje yra šviesos šaltinis. Jis švies raudonai. Kaip žinia, tai yra spalva, sukelianti mažiausią šoką akims. Kitaip sakant, naudodamiesi šiais šviesos šaltiniais jūs galėsite ir toliau stebėti dangų. Stipriai juos papurtykite ir jie nušvis.
Matthew palaukė, kol mokiniai pasiims priemones, ir tada prabilo vėl:
- Šios pamokos užduotis yra visai nesudėtinga. Jeigu pabaigsite anksčiau, galėsite keliauti į pilį ir savo lovą. Šią naktį mes galime matyti net keturias planetas: Merkurijų, Marsą, Jupiterį ir Saturną. Jūsų užduotis yra sužymėti šias planetas žvaigždėlapyje. Jeigu turite kokių nors klausimų, iškelkite savo švieselę aukštyn, aš prieisiu.
Turner nutilo ir susikaupęs laukė, kol mokiniai pradės nešti jam užbaigtus darbus - arba pakels švieselę ir jam teks atsakinėti į klausimus.

Du 1200+ arba trys postai. Jeigu kylą klausimų, rašykite PM. Galite šauktis pagalbos (taip pat galite netyčia iškelti šviesą, kad profesorius prieitų), taip pat gali kas nors atsitikti. Tačiau tokiais atvejais parašykite asmeniškai.]

*

Neprisijungęs Bastiano Zuccarelli

 • Šluotų meistras
 • ****
 • 259
 • Lytis: Vyras
 • Mamma mia!
Ats: III astronomijos pamoka I ir II kursams
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
   Marcus'as nusižiovavo, sugniaužė iš astronomijos mokytojo gautą raštelį kumštyje ir numetė ant lovos. Jei profesorius parašė, vadinasi, reiks šliaužti į pamoką naktį. Niekis, Green'as visgi buvo pratęs naktinėti. Galų gale, jeigu ,,labai pavargs", kitą dieną galės neiti į pamokas. Palauk, o rytoj ne šeštadienis? Na, dzin, vis tiek jis miegos. Vienaip ar kitaip.
   Lipant į bokšto viršų ir dūstant nuo laiptų kiekio net visi miegai išlakstė. Bet tik nuspaudęs durų rankeną grifiukas suprato, kad jos užrakintos ir kad jis turėjo perskaityti lapelį. Berniukas apsidairė nustebęs - nejaugi atėjo per anksti? - o tuomet išvydo ant durų pakabintą raštelį. Likusį laiką ir jau vėluodamas į pamoką raudonojo koledžo atstovas su žalia pavarde nuolat keikėsi, o paveikslai, pro kuriuos jis praėjo, barėsi arba pasipiktinę žvelgė pavymui.
   Išėjęs į lauką klasę Marcus'as pastebėjo neiškart - jie sėdėjo tamsiausioje kiemo vietoje. Laimei, berniukas spėjo išgirsti profesoriaus aiškinimą, todėl pasiėmė savo kreivai šleivai iškirptą žvaigždėlapį bei šviesos šaltinį be pavadinimo. Pavadinkim jį kruvinuoju mėnuliu. Arba krokodilų terariumo lempute. Berniukas be entuziazmo užvertė galvą aukštyn...
   ,,Kam gi gali rūpėti tos nesąmonės danguje?" - pamanė jis, iš visų pusių vartydamas žvaigždėlapį ir svarstydamas, kaip jam stebėti dangų, jei žvaigždėlapio ir dangaus vaizdas netgi nesutampa. Tuomet vaikis išvydo kažką žybtelint aiškiau.
„Bet turėtum susimąstyti, ar tavo moralė nesivolioja ten, kur siunti kavą", - Mio

*

Neprisijungęs Aliana Crow

 • I kursas
 • *
 • 3
 • Taškai:
Ats: III astronomijos pamoka I ir II kursams
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Vos pramerkusi akis, Aliana pirštais perbraukė savo garbanotus plaukus, ir žiovaudama išlėkė iš kambario supratus jog laikas astronomijos pamokai, jau norėjo kilti bokštu aukštyn kaip įprasta, bet varnanagė prisiminė gauta raštelį ,,Pamoka vyks lauke" . Mergina atsiduso ir išlėkė laukan, su baime jog vėluoja į savo ,, pirmają" pamoką.
Lauke buvo pakankamai tamsu, dangus giedras. Alianai patiko naktis, astronomija taip pat, tad ši pamoka buvo tarsi atgaiva jai.. Tačiau Aliana susivokę  vos tik pasiekusi  savo klase kuri sėdėjo tamsiausioje kiemo dalyje, kad neturi žvaigždėlapio, nes praleido pora pamokų dėl to, kad atvyko šiek tiek per vėlai. Vis gi garbanė pasakius  apie tai mokytojuj gavo žvaigždėlapi ir įdomų žiburiuka, taip po gi iš dėžės išsitraukė šviesos šaltinį.
 Vos nuskambėjo užduotis Aliana pakėlė aukštin galvą ir įkvėpė gaivaus oro, pažvelgė į dangų. Tačiau suvokimas vis tiek kirto per galvą  merginai...,,Atėjau juk mokytis, o ne mėgautis nakties atgaiva"
Aliana gerai pažinojo visatą, dangų ir beabėjo žvaigždes. visad mastė jog Saturnas tai jos planeta, nesvarbu jog tai darė ją keistuole. Tad panaudojo savaji iš dėžės ištraukta šviesos šaltini, stipriau papurčius jis, nušvito raudonai ir tai kaip ir sakė nežeidė Alianos akių.  Regis  visai po kelių akimirkų ji jau žinojo kur žymėti jos mylima Saturną, žvaigždėlapyje, tačiau leido sau dar šiek tiek apmastyti savo pasirinkima.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Aliana Crow »

*

Neprisijungęs Ana Miler

 • I kursas
 • *
 • 10
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Hogvartsas- mano antrieji namai!
Ats: III astronomijos pamoka I ir II kursams
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
  Galima sakyti Ana buvo miegalė, todėl eiti į astronomijos pamoką vidury nakties nebuvo nė lašelio noro. ,,Ana, jeigu reikia tai reikia!"- pakartojo sau mintyse mergaitė. Ji apsivilko apsiaustą ir nubėgo į apačią, mokiniai jau rikiavosi.
   Staiga Ana pastebėjo savo geriausius bičiulius Otiliją ir Marką. Mergaitė pribėgo prie draugų ir visi besišnekučiuodamiesi patraukė į tamsiausią Hogvartso kiemo tašką. Kai visi sustojo mokytojas paaiškino užduotį ir visi įnyko į darbą. Kadangi dėl ligos Anos nebuvo praėjusiose pamokose, ji privalėjo prieiti prie mokyojo ir pasiimti atliekamą žvaigždėlapį, astronomija buvo įdomi pamoka, bet svarbiausia įdėmiai klausytis. Ana šiek tiek nusiminė, ji tikėjosi šiąnakt pamatyti Venera, juk sakoma, kad tai meilės planeta, gal todėl ši planeta taip ir žavėjo Aną. Nors Ana viską suprato kuo puikiausiai ji neskubėjo, mėgavosi nakties vėsiu vėjeliu ir grožėjosi virš galvos žibančiomis žvaigždėmis. Ir žinot ką, gal ir gerai kad Ana dabar ne lovoje miega, o grožisi nuostabia naktimi!

[Personažo mintys yra rašomos ne kabutėse, o pasvirusiu šriftu. Taip pat savo RPG žinutėje rašai tik už savo personažą. Negali rašyti, ką galvoja, daro ar kalba kiti personažai. Turi laiko pataisyti postą iki pamokos pabaigos. Matthew]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Ana Miler »
A.M+

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 371
 • Lytis: Vyras
Ats: III astronomijos pamoka I ir II kursams
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Matthew stebėjo, kaip mokiniai atlieka užduotis. Nors jam atrodė, kad šios yra visai nesunkios, ko gero, jauniesiems burtininkams atrodė visiškai kitaip. Profesorius suprato, kad jiems yra sunku. Gal net per sunku. Ką gi, kitais metais teks pasistengti taip jų nebeskriausti pagalvojo profesorius. Ir tik tada uždavė sau klausimą, ar kitais metais jis iš viso rodysis Hogvartse. Į ši klausimą Turner atsakymo neturėjo. Tačiau dabar buvo svarbiau sėkmingai užbaigti pamoką.
Tad juodaplaukis žvelgė kaip mokiniai dirba. Nepaisant to, kad jiems akivaizdžiai sekėsi nekaip, jie tikrai stengėsi. Ir tai Matthew patiko. Deja, negalima duoti daugiau taškų už pastangas pagalvojo profesorius ir atsiduso. Žinojo, kad teks vertinti tai, kaip mokiniai atliko darbą. O sprendžiant iš visko, kokybė tikrai nebus aukščiausio lygio. Tačiau Turner žinojo, kad teisingai juos suvertinti yra jo pareiga. Tad stengėsi nebegalvoti apie liūdnus dalykus.
Galiausiai atėjo tas laikas, kai reikėjo paleisti mokinius miegoti. Žinoma, vidury nakties mokyklos varpas neskambėjo, tad ši atsakomybė užkrito ant Matthew pečių. Tad jis garsiai pasakė:
- Laikas baigėsi. Tie, kurie nebaigėte, atneškite pergamentus su tiek atsakymų, kiek turite. Vis geriau negu nieko. Nepamirškite užsirašyti, kieno tai darbas.
Matthew palaukė, kol mokiniai atnešė pergamentus jam. Žinojo, kad vaikų geriau vienų nepaleisti, tad stengdamasis matyti visus iš karto profesorius patraukė pilies link. Viduje juodaplaukis pajuto palengvėjimą: panašu, kad viskas gerai ir teliko tikėtis, kad niekas nesušalo.