0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Rosemarie Mortimer

  • Burtininkė magizoologė
  • *****
  • 711
  • Lytis: Moteris
  • I wonder why
   Gluosiams įnirtingai blaškantis į šonus, mosuojant savo storomis šakomis ir anaiptol nesigailint dalyvių, žiūrovai veiksmą tarp jų stebėjo sulaikę kvapą. Galbūt galėjo pasirodyti, kad viskas vyksta ganėtinai ilgai, bet iš tiesų grumtynės su galiūnais tetruko nepilną valandėlę. Na, bet tikriausiai ir tiek galėjo pakakti visiškam jėgų išsunkimui, o tokia gausa zujančių, į visas puses lakstančių ir dėmesį blaškančių šmaukštų ne vienam turbūt atmuštų norą net pagalvoti apie kvidičą dar ilgam laikui.
   Užtat susirinkę žiūrovai triukšmavo ne mažiau nei po gerų kvidičo rungtynių ir bent taip palaikė nukamuotus koledžų išrinktuosius. Buvo net sunku atskirti, kas kokį čempioną palaiko, kadangi visi šūksniai susiliejo į vientisą triukšmo bangą. Tikriausiai net užsimerkus būtų galima rasti išėjimą iš to mušeikų miško paprasčiausiai sekant jų balsais.
   Na, o visi trys čempionai, nepaisant patirtų išgyvenimų, rankose gniaužė šios dienos apdovanojimą – sidabrinį šmaukštą. Ir tas šmaukštas nebuvo bet koks – savy jis slėpė paskutiniąją užuominą, galinčią pagelbėti trečiosios, lemtingosios užduoties metu.

I wish I told a different tale