1
4

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

 • Hogvartso direktorė
 • *
 • 579
 • Lytis: Moteris
 • miau
  • Sparnuota
Voldemorto iškilimas (II-VII kursams)
« Prieš 7 mėnesius »
Sutvarkiusi reikalus Magijos ministerijoje, Arwen grįžo į pilį. Kaip tik laiku spėjo į pamoką vyresniesiems mokiniams. Reikėtų geriau planuoti laiką, pamanė Arwen, skubėdama koridoriais į klasę. Nenuostabu, kad vėlavo - juk beveik 50 metų jai nereikėjo savo darbų derinti prie pamokų tvarkaraščio ir žvilgčioti į laikrodį, kad visur spėtų. Dar tik antroji pamoka šiais mokslo metais, bet ragana jau pradėjo svarstyti, ar tikrai priėmė gerą sprendimą ir grįžusi mokyti vaikų. Tokios mintys jai nepatiko, tad šiek tiek graužėsi dėl to, kad apskritai jai tai galėjo šauti į galvą.

Laimei, kad spėjo laiku pasiekti kabinetą, kol dar nebuvo spėję pasirodyti mokiniai. Arwen pasinaudojo ta proga ir aptvarkė pirmakursių išstumdytas kėdes, išvalė po stalu rastą rašalo dėmę (tikriausiai kažkas apvertė buteliuką), ant kiekvieno stalo išdalino po knygą, kurios reikės pamokoje, ir nuvalė lentą. Netrukus po to prasivėrė durys ir įėjo pirmieji mokiniai. Arwen su jais pasisveikino ir atsisėdo prie savo stalo dar kartą peržiūrėti pamokoje turinčių dalyvauti mokinių sąrašą. Neilgai trukus visi suolai buvo užimti, tad ji galėjo pradėti pamoką.

- Sveiki visi, džiugu jus matyti savo klasėje. Taip jau nutiko, kad šiemet dėstysiu jums Magijos istoriją, ir tikiuosi, kad per tuos metus sužinosite kažką naujo. Mano pamokose snūduriuoti nevalia, tad darykit ką norit, bet prisiverskit klausyti, - Arwen sekundėlei stabtelėjo, bet netrukus tęsė. - Kiekvienas ant stalo turėjote rasti po knygą, iš kurios mokysitės šioje pamokoje. Šiukštu nepradanginkite jų. Galite pasklaidyti, o aš tuo tarpu užrašysiu lentoje pamokos temą.

Kaip tarė, taip ir padarė. Raganai mostelėjus lazdele, lentoje atsirado užrašas:

Pamokos tema:
Voldemorto iškilimas

Matydama, kad dar keli mokiniai vartė knygą, Arwen neskubėjo pradėti šios pamokos pasakojimo. Ji norėjo sužadinti mokiniams norą domėtis istorija, tad pasirinko temą iš naujesnių laikų. Tikėjo, kad seniausių laikų įvykiai gali būti nuobodoki.

Nusprendusi, kad jau praėjo užtektinai laiko, ji tęsė pamoką:

- Taigi, šios pamokos tema - Voldemorto iškilimas. Iš pradžių pakalbėsime apie pačią pradžią, Tomo Marvolo Ridlio vaikystę, o pamoką baigsime pirmuoju burtininkų karu. Tai jau bus tema kitai pamokai. Kaip tikriausiai jau žinote, Voldemortas ne visada vadinosi šiuo vardu. Tokį vardą, o gal slapyvardį, jis pasirinko pats, nusprendęs nebesivadinti tėvo vardu. Perskaitykite skyrių apie laikotarpį iki Tomui Ridliui pradedant mokytis Hogvartse ir išvardinkite po dvi priežastis, kodėl jau tuo metu buvo galima nuspėti, kuo šis vaikas taps užaugęs. Priežastys neturėtų kartotis.
(hogvartsas2) Reikia pagalbos? Klausk šioje skiltyje arba IH grupėje Facebook'e  ;)Asmeninių žinučių neskaitau.

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • VII kursas
 • *
 • 512
 • Taškai: 99
 • Lytis: Moteris
 • Lazy
Ats: Voldemorto iškilimas (II-VII kursams)
« Atsakymas #1 Prieš 7 mėnesius »
Stevie be didelio entuziazmo artinosi prie magijos istorijos kabineto. Jai šis dalykas niekada nepatiko, be to, nuolat besikeičiantys profesoriai neleido priprasti prie sistemos.
Atėjusi į pamoką grifė nustebo, nes pamatė, kad į kabinetą užėjo pirma. Žinoma, neskaitant profesorės. Mergaitė pasisveikino ir atsisėdo klasės viduryje. Į priekį sėsti nesinorėjo, tačiau ir gale taisytis nebuvo jauku, nes, ko gero, iš karto kristų į akis.
Bevartydama knygą penktakursė vos neužmigo. Ji nemėgo teorijos. O knygos vartymas buvo blogiausias teorijos variantas. Laimei, pakankamai greitai buvo užduotas klausimas, tad Stevie nieko nelaukdama pakėlė ranką ir pratarė:
- Pirmoji priežastis būtų ta, kad jis jau vaikystėje neturėjo draugų. Buvo vienišius ir visų iš eilės vengė. Kita priežastis... Manau, ta, kad vaikystėje vogė kitų prieglaudos vaikų daiktus. Tai parodo jo piktas mintis.
Stevie jautėsi nusišnekėjusi, tačiau tikėjosi, kad gal bent šovė į tą pusę. Tai, ką perskaitė knygoje, mergaitė jau sugebėjo užmiršti.

Igoris Lorijanas Greywindas

*

Neprisijungęs Fiadh o Ceallachain

 • IV kursas
 • *
 • 137
 • Taškai: 75
 • Lytis: Moteris
Ats: Voldemorto iškilimas (II-VII kursams)
« Atsakymas #2 Prieš 7 mėnesius »
Pagaliau paprasta pamoka, kur nereikia sudėtingų ir gyvybei grasinančių burtažodžių. Tokia situacija Fiadh tenkino, tad ji visai patenkinta atėjo į magijos istorijos pamoką. Šiek tiek nustebo ant stalo radusi vadovėlį, tačiau su smalsumu jį pavartė. Tiesa, pamokos tema grifiukę išgąsdino, nes ji suprato, kad bus kalbama apie pikčiausią visų laikų burtininką. Tai tik istorija ramino save šiaurės airė. Juk jis seniai miręs ir tikrai nebegali mums grasinti. Nepaisant tokių logiškų minčių Fiadh šiek tiek jaudinosi. Tačiau taškų koledžui pelnyti norėjo, tad įsidrąsinusi pakėlė ranką ir pratarė:
- Visų pirma, Tomas Ridlis labai nemėgo, kai buvo parodoma, kad jis yra toks pat, kaip kiti. Pavyzdžiui, jam labai nepatiko, kai sutikdavo kitą žmogų, vardu Tomas, nes tai mažino jo išskirtinumą. Be to, jis nuo mažumės suprato, kad yra kitoks, nors ir nesuprato, kas tai yra. Tačiau jis galias išnaudojo ne kam nors kitam, o būtent tam, kad skaudintų aplinkinius žmones, dažniausiai prieglaudos vaikus.
Fiadh nutilo ir skubiai apmąstė tai, ką pasakė. Tikėjosi, kad pernelyg nenusišnekėjo.
Sarcasm - an ability to insult idiots without them realizing it.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Magiškų žaidimų ir sporto departamento vadovė
 • *
 • 587
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Voldemorto iškilimas (II-VII kursams)
« Atsakymas #3 Prieš 7 mėnesius »
Grifė įžengė į klasę ir su pagarba pasisveikino su direktore. Elridė negalėjo įsivaizduoti, kad toks žmogus gali vesti kažkam pamokas, tačiau buvo susidomėjusi, būtent todėl ji ir atėjo į pamoką, kitaip būtų praleidusi, kadangi Magijos Istorijos labai nemėgo. Žiobarų kilmės žmogučiui buvo visiškai vienodai, kas vyko burtininkų pasauly, kadangi jam tada nepriklausė, nors ir suvokė, kad kartais tokios žinios yra pravarčios.
Apžvelgusi klasę baltapūkė patraukė prie laisvos vietos ir patogiau įsitaisė, kadangi ruošėsi bet kam. Aišku, iš naujosios profesorės tikėjosi kažko įdomaus, tačiau neatmetė galimybės, kad visiškai niekas nepasikeis.
Pamokai prasidėjus Grifė pasistengė susikaupti ir įsižiūrėjo į Arwen Evenstar, o išgirdusi tai, kad profesorė leidžia daryti ką nori, tik svarbu, kad klausys, Elridė šyptelėjo. Jos mažoje galvelėje ėmė suktis visokiausios mintys, ką ji galės nuveikti vėliau, bet, deja, viskas labai greit nutrūko, kadangi reikėjo įsitraukti į pamoką ir atsakinėti. Tik, pirmiau atsakinėjimo teko atsiversti knygą ir skaityti, kas panelytei nelabai patiko, bet ką gi... Juk negalėjo per daug tinginiauti tokioje pamokoje, tad, kad ir kaip nenorėdama, turbūt, jei netingėtų, imtų burbėti dėl to, atsivertė knygą ir ėmė skaityti.
Daug nesuprato, kadangi reikėjo laiko, kad suvirškintų informaciją, tačiau nieko nelaukusi Grifiukė pakėlė ranką.
-Pirmiausia, tai norėčiau pasakyti, kad jis papuolė į Klastūnyną ir ne šiaip sau, nors nežinau, ar tai jau priskiriama paauglystei, ar dar vaikystė... Taiii, jei tas netiks, jo protėvis buvo tas, kuris ir sukūrė Klastūnyno koledžą ir visa giminė sekė tuo, nors kiek supratau jo giminė nebuvo žinoma...-svarstydama, ar gerai suvokė tekstą, esantį knygoje, ir ar atsakė į klausimus, ar ne, Elridė pasikasė pakaušį ir šiek tiek susigėdo.-Ai, jis dar šnypštūnas buvo,-pridūrusi dar vieną atsakymą Grifė liko nepatenkinta. Atsakė arba daugiau nei reikėjo, arba išvis nieko, ir supras tik prakalbus profesorei.

*

Neprisijungęs Miona Hera

 • VI kursas
 • *
 • 140
 • Taškai: 22
 • Lytis: Moteris
Ats: Voldemorto iškilimas (II-VII kursams)
« Atsakymas #4 Prieš 7 mėnesius »
Mergaitė kiek jaudinosi prieš pamoką. Juk ją ves pati direktorė! Baimindamasi pavėluoti, šviesiaplaukė pasistengė kuo anskčiau išeiti iš bendrojo kambario į magijos istorijos pamoką. Istorija ji žavėdavosi, tačiau jai visada labiau patiko ja domėtis pačiai, nei klausytis kitų. Tikriausiai todėl, kad bijodavo, jog klausantis mintys gali nukeliauti kažkur kitur.
Į klasę įžengė pačiu laiku. Dar nebuvo užimti visi suolai, todėl ji prisėdo truputėlį priekiau, kadangi šiemet mergaitei prireikė kiek stipresnių akinių. Jau įžengusi į klasę pastebėjo ant kiekvieno stalo gulinčią knygą. Kol mokytoja neprabilo, ji truputį ją pavartė, tačiau greit užvertė, nes nebuvo prasmės: temos tai dar nežino.
Mokytojai prabilus ir ėmus dėstyti užduotį, griufiukė nejaukiai pasimuistė. Šviesiaplaukei tema nebuvo itin maloni, tačiau, kad ir kaip mėgo skaityti, vargais negalais pamėgino suprasti knygoje surašytą informaciją.
- Tomas Ridlis nuo pat vaikystės išsiskyrė tuo, kad negalėjo apkęsti, kai jo kambaryje atsirasdavo kažkas kitas. Turiu galvoje, jis visada norėdavo būti vienas. Jei kas nors ateidavo į jo kambarį, jis imdavo rėkti ir galvoti, o kartais net sakyti, pačius baisiausius dalykus. Net jei ir įskrisdavo koks mažutis vabalėlis, jis stengdavosi jį pašalinti. Taip pat jis dažnai padarydavo kažkokius magiškus dalykus jam apie tai nė nepagalvojus. Dažniausiai tai nutikdavo tada, kai jis labai supykdavo ir norėdavo kažką sužeisti. Be to, jis mėgdavo piešti ant sienų kraupius vaizdus.
Grifiukė baiminosi, kad galėjo visiškai ne taip suprasti tekstą. Apsigėdinti prieš drektorę tikrai nenorėjo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 mėnesius sukūrė Miona Hera »

*

Neprisijungęs Miranda Danijelė

 • IV kursas
 • *
 • 59
 • Taškai: 78
 • Lytis: Moteris
 • Laba. Ką nors praleidau?
Ats: Voldemorto iškilimas (II-VII kursams)
« Atsakymas #5 Prieš 7 mėnesius »
Miranda nustebo klasėje išvydusi profesorę. Nebuvo ko stebėtis, bet vis viena keista. Ir ant kiekvieno suolo po knygą. Atsisėdusi, kiek tik gali arčiau profesorės, mergaitė netruko susidomėti knygos turiniu. Buvo laabai įdomu. Buvo girdėjusi apie tuos įvykius, Voldemortą ir panašiai, bet apie jo vaikystę, gyvenimą.... Niekas nekalbėdavo apie tai. Permetus akimis puslapius pirmuosius, ir daug maž susidarius vaizdą, ji nieko nelaukus jau kėlė ranką ir atsakinėjo į klausimą:
- Mano nuomone, pavyzdžiui, dėl to, kad jis vis buvo vienas. Tai yra,-mergaitė nuraudo,- kad jis nenorėjo su kitais draugauti, vis vienas vienas, ir dar skriausdavo kitus. Neatrodo, kad jo charakteris buvo super. Kita priežastis, tai, kad jis nepažinojo savo tėvų. Kas užaugęs vaikų namuose, būna geras?
Lightning makes no sound until it strikes.

*

Neprisijungęs Marcus Green

 • IV kursas
 • *
 • 193
 • Taškai: 30
 • Lytis: Vyras
 • Jūs esate visiški bepročiai.
Ats: Voldemorto iškilimas (II-VII kursams)
« Atsakymas #6 Prieš 6 mėnesius »
   Sužinojęs, kad Hogvartso direktorė vėl tapo profesorė ir veda Magijos istorijos pamokas, Marcus nusprendė nepraleisti istorinio momento, kad ateityje galėtų kam nors tuo pasigirti. Po gal trisdešimties metų jis galės sakyti ,,O aš mokiausi Magijos istorijos pas Arwen Evenstar!" taip, kaip dabar kai kurie sako ,,O aš mokiausi transfigūracijos pas Albą Dumbldorą!". Aišku, geriau negadins dabartinės Hogvartso direktorės reputacijos, jeigu istoriją visgi mokės prastai, bet, po šimts, juk direktorė turėtų žinias į galvas sugrūsti gerai ir patikimai. Na, bent jau antrakursiui taip atrodė.
   - Na, jis jau būdamas Hogvartse domėjosi juodąja magija... - abejodamas nutęsė Marcus. Norėjo dar pridurti, kad Ridlis jau tuomet domėjosi Horokrusais, bet kaip tyčia pamiršo jų pavadinimą. O kadangi buvo šioje klasėje, rodos, jauniausias, labai nenorėjo apsijuokti. - Be to, jis dar mokydamasis atvėrė Paslapčių kambarį ir pasiuntė basiliską persekioti negrynakraujų. Viena iš tuometinės basilisko atakos aukų - Mirta - vis dar tebesėdi tualete. Beje, jis neprisipažino, kad buvo kaltas dėl basilisko net tuomet, kai jo apkaltintas mokinys pavarde Hagridas buvo išspirtas iš mokyklos, - pridūrė dar vieną faktą, ką tik pamatytą vadovėlyje. Juk knyga naudotis nebuvo draudžiama?

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • V kursas
 • *
 • 266
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • I know I am rude.
Ats: Voldemorto iškilimas (II-VII kursams)
« Atsakymas #7 Prieš 5 mėnesius »
Kažkokiu būdu Dafydd prisivertė atšliaužti iki magijos istorijos kabineto. Apsižvalgęs klastuolis suprato, kad, ko gero, čia nėra buvęs. Tačiau šį kartą profesoriaus vietoje buvo ne bet kas, o pati Hogvartso direktorė. Tad velsietis nutarė, kad gal reikėtų bent pasistengti aktyviai sudalyvauti pamokoje.
Tema berniukui pasirodė visai įdomi. Žinoma, jis nepuolė kelti rankos - buvo tikras, kad atsiras gerų vaikučių, kurie skubiai tą padarys. Vis dėlto atsakymų klausėsi. Ir Elridės atsakymas klastuolį gerokai suerzino. Ką ji čia paisto? Ne visi, patekę į Klastūnyną, yra tokie kaip jis! Nepaisant to, kad neturėjo draugų ir buvo piktas, kas galimai priminė patį Tomą Ridlį, Dafydd širdyje blogiukas nebuvo. Tad toks merginos atsakymas gerokai žeidė.
Tačiau teko nutylėti. Jeigu profesoriaus vietoje būtų buvęs bet kas kitas, Dafydd tikriausiai nebūtų patylėjęs. Tačiau dabar velsietis atkakliai tylėjo. Galiausiai atsakymai lyg ir baigėsi. Tad klastuolis pakėlė ranką ir išrėžė:
- Visų pirma, Tomas Ridlis buvo protingesnis už kitus.
Jis nenorėjo aiškinti šio pasakymo, tad kurį laiką patylėjo. Dafydd ilgokai svarstė, kokią gi antrą priežastį galėtų nurodyti.
- Be to, jis tvirtai žinojo, ko nori, - galiausiai užbaigė klastuolis.
I am David Caruin Šeuešin.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

 • Hogvartso direktorė
 • *
 • 579
 • Lytis: Moteris
 • miau
  • Sparnuota
Ats: Voldemorto iškilimas (II-VII kursams)
« Atsakymas #8 Prieš 5 mėnesius »
Arwen išklausė visų pasisakiusiųjų mintis. Išties, įvardinti teiginiai ir Tomo Ridlio virtimas į Voldemortą buvo teisingi. Ji džiaugėsi, kad Hogvartse besimokantys jaunieji burtininkai domisi istorija, o ne tik seka šių dienų aktualijas.

- Visi, pamokoje pasisakę mokiniai gauna taškus. Miranda įvardino tokį patį teiginį, kurį vos prieš akimirką pasakė Miona, tad gauna vieną tašką. Tuo tarpu visi likę mokiniai už teisingus ir nepasikartojančius teiginius gauna po du taškus. - Arwen vos pastebimai mostelėjo lazdele, kad Didžiojoje salėje esantys taškus žymintys „smėlio laikrodžiai“ pasipildytų brangakmeniais. - Kadangi pamokos laikas jau baigėsi, ilgiau jūsų nelaikysiu. Pamokoje naudotus vadovėlius palikite ant suolų, kad galėčiau juos surinkti. Taip pat laisvu metu nepamirškite apsilankyti bibliotekoje ir perskaityti skyrių apie Voldemortą.

Arwen palaukė, kol mokiniai susirinks viską nuo stalų ir išeis iš klasės. Tuomet sutvarkė klasę, ją užrakino ir patraukė Didžiosios salės link.
(hogvartsas2) Reikia pagalbos? Klausk šioje skiltyje arba IH grupėje Facebook'e  ;)Asmeninių žinučių neskaitau.

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019