0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Neli Blue

 • II kursas
 • *
 • 23
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 1 metus »
Mergaitei labai reikėjo išsiaiškinti šios planetos dydį.Bet kaip tai padaryti, ji nežinojo.Staiga ji pamatė kažką juodo.Tai plytėjo per visą horizontą.Horizontas!Ah, kokia aš kvaila - šyptelėjo Neli.Jo matėsi daugiau!Tiesą sakant, žymiai daugiau.Tai reiškė, kad ši planeta daug didesnė už Neli gimtąją Žemę.Gal kokius 5 kartus - prisimerkusi ji pabandė nustatyti.
Tuomet pasviro į priekį ir nuplūduriavo link to juodo kažko.Tai buvo sala!Uolinga, juoda sala tame skystų dujų vandenyne!Ką gi, apie šios planetos paviršių mergaitė sužinojo jau pakankamai.Skystų dujų...gal metano...vandenynas, kuriama plūduriuoja keletas uolingų salų.Atmosferos nėra, vyrauja gal 150-200°.Apytiksliai penkis kartus didesnė už Žemę.Gravitacija labai maža. - savo žinias pasikartojo švilpiukė.Ar čia galėtų gyventi žmonės?Na, vienintelis paviršius, ant kurio jie galėtų normaliai gyventi, būtų tos kelios salos.Tuomet jiems reiktų batų su svarmenimis, kad galėtų vaikščioti ant paviršiaus.Karštis.Na, čia jau nebent visąlaik vilkėti kažkokiais specialiais skafandrais, kurie visiškai nepraleidžia karščio.Vanduo.Va čia tai problema...Bet burtininkai čia galėtų gyventi.Išsiburtų vandens, pasidarytų skydą nuo karščio ir gyventų. - pagalvojo Neli ir pati nusijuokė iš savo paskutinio sakinio.Ji neįsivaizdavo, kaip čia kažkas galėtų gyventi.Na, gal taip ir yra.Nebūtinai visose planetose turi būti žmonių.Ne visoms planetos lemta ant paviršiaus auginti ir grožėtis įvairiaspalviais augalais, gyvūnais, paukščiais. Taip pagalvojusi švilpiukė nusprendė, kad pats metas grįžti į klasę.Išsitraukė eliksyrą, ir, paskutinį kartą apžvelgusi planetą, greit išmaukė visą buteliuką.Vėl pajuto, kaip sukasi galva, ir vėl paniro į tą kažką vėsaus ir tamsaus, tą šiurpią bedugnę...

Po kelių sekundžių Neli jau sėdėjo klasėje.Grįžę mokiniai dalijosi įspūdžiais, keletas sėdėjo susimąstę apie šiandienos potyrius.O švilpiukė greit čiupo savo pergamentą ir ėmė rašyti visus pastebėjimus ir išvadas.Baigusi rašyti dar kartą pasitikrino ir nunešė mokytojui.Šis nusišypsojo jai, o mergaitė nusišypsojo jam atgal.Grįžusi į suolą pirmakursė nekantriai laukė, ką dar jai atneš ateitis Hogvartse.

Antrą postą iš eilės gali rašyti, jeigu praeina daugiau negu 24 valandos po tavo posto. Kitu atveju turi palaukti, kol kas nors kitas parašo postą ir tada gali rašyti vėl.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Matthew Turner »

*

Neprisijungęs Bella Cullen

 • II kursas
 • *
 • 33
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • nėra to blogo , kas neišeitų į gera
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 1 metus »
Grįžusi Bella iš haliucinacijos, į klasę, apsižiūrėjo ar viskas gerai. Tačiau pasijuto kiek sunkesnė nei buvusi anoje planetoje. Bella pasiėmusi užrašus baigė rašyti rezultatus profesoriui.
Citata
Pagal atliktą analizę planetos oro sudėtis daugiausiai yra azoto kaip ir žemėje, tačiau deguonies toje planetoje labai mažas kiekis . Temperatūra planetoje ideali tiems, kas nemėgsta karštų orų, kadangi vidutinė temperatūra 5 laipsniai. Planeta yra mažesnė negu žeme, bei žmogus joje būtų lengvesnis. Atlikusi uolienų sandarą, radau jog jose yra ledo, geležies , organinių medžiagų. Gyvybė neapsupta reikalingais įrenginiais, kurie gamintų deguonį, siurbtų vandenį iš giliai  uolienose esančio vandens , negalėtų egzistuoti. Taip pat jog gyvybė nemirtų badu , turėtų būti ir žemės, kurioje galėtume auginti augalus . taip pat ir gyvūnų, kurie tą žemę tręštų .
Bella nunešusi užrašus profesoriui , trumpai aptarė su juo gautus rezultatus.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Bella Cullen »

*

Neprisijungęs Olivia Eier

 • V kursas
 • *
 • 43
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • We are all made of stardust
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #32 Prieš 1 metus »
Olivia neatsakė į šios pamokos teorijos klausimą. Nebuvo tikra dėl atsakymo, nes astronomiją žinojo tik iš pamokų. O ji dar tik ketvirtakursė, todėl atsakymą pasilaikė sau, nenorėdama pasidaryti gėdos. Nors jos spėjimas iš tiesų buvo beveik teisingas.
Gal reikės perskaityti kokią nors astronomijos knygą, - pamanė ji, kai išklausiusi praktinės užduoties jau stojosi iš suolo. Ji nuėjo iki profesoriaus stalo ir pagriebė buteliukus. Vieną - kuris padės nusigauti į kažkokią tai planetą, kas kiek baugino švilpę ir dar vieną kuris padės grįžti į Hogvartsą. Pastarąjį mergina įsikišo į kišenę, pasilikdama tam laikui kai jau baigs savo darbą už šios atmosferos ribų.
Tikiuosi nesumaišiau tų buteliukų ir jie nesuveiks lyg kokie nuodai panaudojus ne ta tvarka, - pamanė ji atkimšdama turimą rankoje, bet tik nuvijo šias mintis, suprasdama, kad tai nė nelogiška ir juokinga.
- Na ką, laikas pakeliauti po haliucinacijas, - tyliai tarė ji, jausdama kaip keistai tai nuskambėjo. Atsigėrė kelis gurkšnius ir po momento pajautė kaip sukasi aplinka. Viskas tapo neryšku, miglota, klasės vaizdai išsitampė ir netrukus liko tik atmintyje. Ji pramerkusi akis apsidairė kur atsidūrė.

Gravitacija 3 g. Atmosfera: 99 % CO, 1 % kitų dujų. Paviršius - kietas, tačiau sunku pasakyti, kas jį sudaro. Vidutinė oro temperatūra 35 laipsniai. Spindulys 0,8 Žemės spinduliai, masė 2,5 Žemės masės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Matthew Turner »
Where'd you wanna go, how much do you wanna risk?

*

Neprisijungęs Amber Lee

 • III kursas
 • *
 • 25
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Labas aš kebabas
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #33 Prieš 1 metus »
Amber atsimerkė. Vaizdas buvo kažkoks keistas, lyg per nešvarų stiklą. Staiga mergaitė suprato, kad ji su dujokaukė. O, fainiai! pamanė Amber. Jausmas su dujokauke tikrai labai keistas. Grifiukė pabandė žengti žingsnį. Apėmė įdomus jausmas, jai buvo lengviau vaikščioti nei žemės paviršiumi. Lyg ji būtų lengvesnė. Dar šiek tiek pavaikščiojusi mergaitė susivokė, kad galbūt jai išeitų paskraidyti. Amber atsispyrė ir pašoko į viršų. Ji spėjo tik sumosuoti rankomis ir tuojau tėškėsi ant žemės. Ot rupūže gleivėta! nusikeikė grifiukė. Be galo skaudėjo šoną. Mergaitei net kilo mintis paleisti raudonas žiežirbas, bet ji tuojau pat apsigalvojo. Praktiką reikia pabaigti, juk nėra taip blogai. Amber atsiklaupė ir perbraukė ranka planetos paviršių. Jis buvo smėlėtas. Mergaitė mintyse tai pasižymėjo. Susiėmusi už šono mergaitė atsistojo. Laimei, vaikščioti išėjo. Staiga grifiukę persmelkė šaltis. Atrodo, atėjo naktis. Iki tol temperatūra buvo normali. Amber ant krūtinės susikryžiavo rankas ir susilenkė, kad būtų šilčiau, nors kažin ar tai nors kiek gelbėjo.
happiness is not by chance, but by choice. -Jim Rohn

*

Neprisijungęs Olivia Eier

 • V kursas
 • *
 • 43
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • We are all made of stardust
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #34 Prieš 1 metus »
Aplinkui visur matėsi tik tuščias paviršius. Mergaitė pabandė žengti žingsnį. Bet oi - ji ėmė ir pakilo aukštyn. Čia tikriausiai labai maža gravitacija - pamanė ji, nusileisdama ant žemės. Tik dabar pastebėjo, kad buvo su dujokauke. Iškart buvo aišku, kad čia neįmanoma arba labai sunku kvėpuoti. Įdomu - pamanė ji, galvodama kas atsitiktų jeigu nusiimtų dujokauke. Tikriausiai uždustų. Logiška. Žengė dar vieną žingsnį. Aplinkui niekur nebuvo matyti nė kokio lašelio vandens ar maisto. Aišku, kad paviršius kietas, tačiau neaišku kas jį sudaro. O gal ne toks ir kietas - pamanė ji, šiaip taip bandydama spustelėti žemę. 
Ji apsivertė ore. Kaip keista - pamanė, kai neįprastoje pozicijoje palietė žemės paviršių ir bandė pirštu padaryti duobutę, bet jos bandymas buvo nesėkmingas, nes pirštas vos prisilietė prie paviršiaus. Pabandė dar kartą. Šįkart stipriau bakstelėjo ir nebuvo jokio efekto. Viskas aišku - žemės paviršius kietas, tačiau neaišku iš kokios medžiagos jis yra.
Olivia tik dabar susiprato kaip čia karšta. Teko nusiimti apsiaustą ir neštis jį ant rankos, toliau stebint šią keistąją egzoplanetą. Čia nemažiau nei 30 laipsnių - pamanė ji, dar kartą pašokdama į viršų ir bandydama suprasti kažką naujo apie šią planetą.
Ji apsidairė. Niekur nebuvo matyti krašto. Aplinkui buvo vien tik tas niūrus pilkas planetos paviršius.
Ji jau turėjo vieną argumentą, kodėl čia negalėtų egzistuoti gyvybė - nėra žmogui reikalingo deguonies, o jeigu yra tai tik labai mažai. Bet nežinojo ar to pakako, kad galėtų baigti šį darbą.
Where'd you wanna go, how much do you wanna risk?

*

Neprisijungęs Olivia Eier

 • V kursas
 • *
 • 43
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • We are all made of stardust
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #35 Prieš 1 metus »
O jeigu sužinočiau planetos dydį? - pamanė mergaitė, žengdama dar vieną žingsnį. Bandė prisiminti kokį nors būdą kaip tai padaryti, bet suprato, kad galėtų maždaug išmatuoti tik apėjus planetą, o visos tai tikrai neapeis, nes planeta maždaug Žemės dydžio, arba mažesnė, o gal kiek didesnė. Nors planetos dydis neturi didelio skirtumo žmonių gyvenimui, - pamanė, ieškodama dar bent vieno požymio dėl ko čia negalėtų būti gyvybės ir bandė susidėlioti savo mintis.
Olivia prisiminė, kad ji turi lazdelę. Ir sugalvojo. Jeigu paleis kerus, uždegančius ugnį, ugnis tiesiog neužsidegs jeigu ore nebus deguonies reikalingo visų organizmų kvėpavimui. Tai galiausiai reikš, kad žmonėms nebūtų visiškai jokios galimybės apsigyventi šioje planetoje. Bent jau ji taip manė.
- Incendio, - pasakė ji, nukreipdama lazdelę į žemę, bet nieko neįvyko. Ji tai padarė dar kartą, bet nieko. Taigi mergaitė padarė išvadas, kad planetoje visiškai nėra deguonies.
Tada ji dar prisiminė, ko reikia gyvybei bet kokioje planetoje. Ogi vandens, kurio čia niekur nebuvo. Taip pat žmonėms čia sunku būtų prisitaikyti dėl mažos gravitacijos.
Mergaitė suprato jau baigusi darbą, tad paėmė ir išsitraukė eliksyrą, skirtą grįžimui atgal ir išgėrė. Staiga viskas aplink pradėjo suktis ir ji vėl atsidūrė Astronomijos klasėje su lazdele ir apsiaustu rankoje.
Ji apsidairė. Jau buvo grįžusių vaikų, kurie baigė savo darbą. Tad mergaitė pasiėmė pergamentą ir pradėjo rašyti darbo išvadas.
Citata
Planeta nėra tinkama gyvybei, nes joje visiškai nėra deguonies ir vandens. Kas sudaro planetos paviršių taip pat nėra aišku, bet tai nebūtinai anglis ir jos dariniai. Oras šiltas, galbūt kiek per šiltas žemės gyventojams, taip pat žmonėms ir kitiems gyviems organizmams čia būtų sunku prisitaikyti dėl mažos planetos gravitacijos. Planetos dydis nėra aiškus, tačiau per daugiausiai nesiskiria nuo Žemės.
Baigusi tai rašyti mergaitė pergamentą nunešė profesoriui, o pati susidėjo savo daiktus ir laukė varpo iš pamokos.
Where'd you wanna go, how much do you wanna risk?

*

Neprisijungęs Lėja Vils

 • III kursas
 • *
 • 74
 • Taškai: 19
 • Lytis: Moteris
 • Jai žmoguje yra vilties ir meilės, jis gali padaryti viską.
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #36 Prieš 1 metus »
Per praktiką Lėja jautėsi apsnūdusi. Į klausimą mergaitė neatsakinėjo, tik klausėsi kitų. Gal ir būtų atsakius, bet šiaip atsakymi nesugalvojo. Profesoriui prakalbus apie praktiką mergaitė atkuto. Užduotis varnei atrodė įdomi. Nors eliksyrus gerti Lėjai nebuvo prie širdies, bet mergaitei visuomet patiko kur nors nukeliauti, ką nors naujo pamatyti, o gal net nuotykių patirti. Tad Lėja nužingsniavo prie profesoriaus stalo. Ten apžiūrėjo eliksyrus, pagalvojus pasiėmė rusvą. Tada apsidairė, žvilgtelėjo į profesorių ir atkimšus buteliuką vienu gurkšniu išgėrė skystį. Skonio nepajuto. Greitai mergaitei pradėjo suktis galva. Pasidarė bloga. Mergaitei atrodė, kad klasės draugai į ją žiūri, bet atsimerkus mergaitė pamatė jau esanti planetoje.

Gravitacija 1,1g, atmosfera: 95 % azoto, 4,9 % etano dujų, 0,1 % kitų dujų. Paviršius - kieta gyvsidabris. Vidutinė oro temperatūra -50 laipsnių. Spindulys 1,4 Žemės spinduliai, masė - 1,9 Žemės masės.

Taip pat tavo RPG pranešimas turėtų būti ilgesnis nei 600 simbolių (be mano redagavimo), todėl prašau iki pamokos pabaigos pailginti post'ą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Lėja Vils »
 Kartu su saulėtekiu mano viduj atgimimas, atgimimas iki saulėlydžio

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Burtininkas
 • ****
 • 261
 • Lytis: Vyras
 • Astronomai duobkasiai - mes pakasim jus skersai!
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #37 Prieš 1 metus »
Matthew stebėjo, kaip mokiniai pamažu dingsta iš klasės. Tikėjosi, kad atliekant praktiką nieko nenutiks, tačiau vis tiek sėdėdamas prie stalo šiek tiek jaudinosi.
Pats mielai būtų atlikęs praktiką. Įsivaizdavo, kaip prikuria ten ateivių, kaip su jais kalba. Būtų smagu pagalvojo Matthew ir nejučia žvilgtelėjo į dėžutę, kurioje buvo sudėti eliksyrai. Pora buteliukų liko... Tačiau profesorius Turner nespėjo nieko padaryti, nes pamažu mokiniai pradėjo grįžti. Buvęs grifas su džiaugsmu stebėjo, kaip jie pildo pergamentus ir atneša jam. Kadangi pats labai nemėgo, kai profesoriai jo akivaizdoje skaitydavo atsakymus, stengėsi to nedaryti. Tačiau tai buvo itin nelengva, nes kai kurie mokiniai grįžo likus nemažai laiko iki pamokos pabaigos.
Pagaliau liko vos pora minučių iki varpo dūžio. Visi mokiniai sėkmingai įvykdė praktiką ir, ko gero, nekantriai laukė pamokos pabaigos. Profesorius atsistojo ir garsiai pasakė mokiniams:
- Džiaugiuosi jūsų aktyviu dalyvavimu pamokoje. Susitiksime kitoje.
Matthew palaukė, kol paskutinis mokinys išėjo iš klasės. Tada jis įsimetė vieną buteliuką į apsiausto kišenę. Su šiokiu tokiu jauduliu profesorius Turner paėmė buteliuką iš kitos dėžutės ir susipylė turinį į gerklę.