0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ella Moon

 • II kursas
 • *
 • 63
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • nieko nežinau
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
Pirmakursė šią klasę lengvai rado, juk čia aukščiausias Hogvartso pilies taškas. Vis dėlto, galvodama, kad pavėluos, ji su trenksmu įsiveržė į klasę, daugeliui jau sėdint suoluose. Ella susigėdo, ir sparčiai nupėdino atsisėsti prie sienos, gale, mat visos vietos prie pat lango buvo užimtos. Švilpė apsidairė po klasę, bandydama atpažinti mokinius, kuriuos galbūt yra mačiusi. Vėliau, supratusi, kad bet kurią sekundę gali skambėti varpas, ji greit išsitraukė daiktus, ir dailiai sudėjo ant stalo. Mergaitė stengėsi galvoti tik apie mokytojo kalbamus žodžius, bet į galvą lindo visokios mintys, išskyrus tai, kad ji turi klausytis. Daugeliui mokinių kalbant, pirmakursė pagaliau susikaupė ir pakėlė ranką.
- Egzoplanetos, tai planetos, kurios nėra Saulės sistemoje. Jų yra daugybė, beje jose gali būti gyvybė.

*

Neprisijungęs Amber Lee

 • III kursas
 • *
 • 25
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Labas aš kebabas
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
Amber greitai žingsniavo į pamoką. Per pusryčius ji užsiskaitė įdomų „Magijos Žinių“ straipsnį ir net nepajuto kaip greitai prabėgo laikas. Ji net nesiruošė vėluoti į pirmąją Astronomijos pamoką, nesvarbu, kad šis mokslas nelabai ją domina. Kita vertus, visai gerai, kad pirmoji pamoka vyksta dienos metu. Naktimis Amber beveik nesugeba mąstyti. Atėjusi į klasę grifiukė pamatė, kad jau beveik visi vaikai susirinkę. Ji atsisėdo į vieną iš likusių suolų prie sienos.
Išgirdusi klausimą, Amber nusišypsojo. Apie egzoplanetas ji nebuvo girdėjusi. Tačiau pasiklausiusi kitų vaikų atsakymų grifiukė prisiminė, kad kažkada kalbėjosi apie jas žiobariškoje mokykloje. Mergaitė pabandė prisiminti visą informaciją apie šias planetas ir, lyg tai būtų nors kiek veiksminga, susiemė už galvos ir pradėjo ją masažuoti. Galiausiai jos smegenys nušvito ir mergaitė pakėlė ranką.
-Egzoplanetos yra planetos, nesančios Saulės Sistemoje. Dauguma jų yra milžiniški dujų kamuoliai. Pirmoji egzoplaneta aptikta šiek tiek daugiau nei prieš du dešimtmečius. Pastaruoju metu šios planetos aktualios todėl, nes žmonėms labai rūpi, ar egzistuoja ateiviai, o kai kuriose ezoplanetose yra sąlygos gyvybei vystytis.
happiness is not by chance, but by choice. -Jim Rohn

*

Neprisijungęs Victoria Vailt

 • IV kursas
 • *
 • 54
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
  • http://m.gifmania.lt/Animacinius-Gif-Gyvunai/Animacinis-Pauksciai/Gif-Animacija-Peledos/Peledos-69223.gif
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 1 metus »
Pirmoji pamoka po atostogų- astronomija. Sunkiai, girgždėdamos prasivėrė klasės durys. Pasipylė mokinių srautai, tarp jų kažkur žybtelėjo oranžinių, garbanotų plaukų sruogelė. Štai Victoria pagaliau pasibrovusi pro kitus pasiekė suolą. Šiandien ji gerai nusiteikusi, pilna energijos ir ryžto dirbti, mokytis ir įveikti visas užduotis, todėl mokytojui uždavus tokį ganėtinai labai daug nereikalaujanti klausimą Victoria kiek nusiminė. Išklausiusi poros mokinių taip pat kilstelėjo ranką, ji niekada nerėkdavo iš vietos:
-   Mano žiniomis ir skaitytais keliais šaltiniais remdamasi galėčiau egzoplanetą kaip sąvoką apibūdinti tiesiog „planeta atsiskyrėle“ šios planetos nepriklauso tarkime pavyzdžiui kaip Žemė saulės sistemai, šios planetos tarsi skrieja vienos begalinėje erdvėje, žinoma jos laikosi ties tam tikromis sistemomis ar žvaigždynais, tačiau atokiau.
Pasakius kiek norėjo Victoria įdėmiai laukė kada visi baigs pasakoti tai ką žino. Mergina norėjo išklausyti ar mokytojas ką nors pakomentuos jos išsakytas mintis, ar ji suklydo, gal ką nors nusišnekėjo.
Gamta negyvena nei praeitimi, nei ateitimi: ji – amžina dabartis

*

Neprisijungęs Claudia otilia Stephalt

 • III kursas
 • *
 • 50
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 1 metus »
Mergina viena iš pirmųjų jau buvo įsmukusi į klasę prieš pamoka, kad tik iškart po atostogų į pačią pirmą pamoką nereikėtų grūstis į klasę kartu su bendraklasiais. Per atostogas mergina iš ties puikiai pailsėjo, bet nenorėjo, kad jos nors ir geros bet kartais labai netvirtos „geros nuotaikos sienos“ niekas nesugriautu. Claudia nemėgo „draugiškai“ su visais pasistumdyti.
Pamokai prasidėjus mergina tyliai sėdėjo klasės gale ir klausėsi visų aptarimų ir pamąstymų apie egzoplanetas. Tuo pačiu metu beklausant ir jai pačiai kilo nemažai klausimų ir kartu minčių kurias galėtų išsakyti, nors mergina nebuvo puikiai išmananti apie planetas, o dar ypač apie „EGZO“, bet kodėl gi ne išsakyti savo mintis, kilstelėjusi ranką mergina pradėjo:
-   Aš manau EGZOPLANETOS ne šiaip sau pavadintos EGZO. Esu skaičiusi iš senų astronomijos knygos, kad egzoplanetos yra užvaldytos viruso kuris labai greitai sklinda per pavienes planetas kurios nepriklauso jokiai sistemai ar žvaigždynui. Tas virusas užvaldęs visą planetą sunaikina viską joje, o tada lyg magnetas traukia kitas atsiskyrusias planetas kurias vėl sunaikina. Tai, lyg užburtas ratas. Žinoma iš dalies tai gal net neįmanoma, bet manau visko gali būti.
Išsakiusi viską ką norėjo Claudia atsikvėpė. Nesitikėjo nei pati tiek daug pasakyti, planavo tik užsiminti, jog tai atsiskyrusios planetos ir jas veikia virusas. Tačiau pradėjus kalbėti, lyg kieno nors užkerta negalėjo sustoti.
Kiekvienas kelias, jei tik juo einant išsipildo svajonė, yra magiškas ⛇

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Burtininkas
 • ****
 • 261
 • Lytis: Vyras
 • Astronomai duobkasiai - mes pakasim jus skersai!
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 1 metus »
Matthew patenkintas klausėsi, ką kalbėjo mokiniai. Ko gero, per šią pamoką pasisakiusiųjų buvo daugiau nei per visas praėjusių metų pamokas. Tai profesoriui Turner patiko. Žinoma, čia gali būti tik mokslo metų pradžios entuziazmas pagalvojo profesorius, tačiau nesinorėjo gadintis nuotaikos tokiomis mintimis, tad jis stengėsi kuo labiau susikaupęs klausyti, ką kalba mokiniai. Galiausiai pasisakius paskutinei mokinei, Matthew prabilo:
- Ačiū už atsakymus. Deja, ne visi mane išgirdote, kai sakiau, kad jų nekartotumėte. Pakartoti tai, ką sako kitas, yra labai lengva, o apie egzoplanetas kalbėti galima labai daug. Tačiau kaip bent keli iš jūsų ir minėjote, egzoplanetos yra planetos, esančios ne Saulės sistemoje. Jų atrandama yra vis daugiau ir daugiau. Iš pradžių jos tikrai dažniausiai būdavo dujinės milžinės. Paprasčiausiai dėl to, kad tokias planetas atrasti buvo lengviausia. Tačiau dabar technologijos modernėja ir astronomai - tiek žiobarai, tiek burtininkai - geba atrasti ir mažesnes egzoplanetas. Pagrindinė priežastis, kodėl jos yra tokios svarbios, yra ta, kad vienas svarbiausių astronomų dabartinių uždavinių yra išsiaiškinti, ar galima tikėtis kur nors rasti gyvybę.
Profesorius tikėjosi, kad mokiniai per tokį ilgą monologą neužmigs, tačiau nutarė, kad jau laikas pereiti prie praktikos.
- Dabar pakalbėsiu apie tai, ką šiandien veiksite per praktiką. Ant mano stalo yra buteliukai su eliksyru. Jį išgėrę pateksite į haliucinaciją, kurioje gausite pakeliauti po egzoplanetas. Kaip žinote, jų yra daugybė, dėl to kiekvienas iš jūsų pateksite į skirtingą planetą. Kai kuriose planetose bus neįmanoma kvėpuoti, tad haliucinacijoje iš karto atsirasite su deguonies kaukėmis. Jūsų užduotis - ištyrinėti planetą ir nustatyti, ar joje galėtų prisitaikyti žemiška gyvybė. Sakydamas "žemiška" turiu omenyje tai, kad ji turi būti sudaryta anglies pagrindu. Taip pat, jeigu tai įmanoma, kaip pasikeistų žmogaus fiziniai duomenys. Kai baigsite, išgerkite šį eliksyrą, - Matthew mostelėjo ranka į kitą dėžę, stovinčią ant jo stalo, - ir grįšite į klasę. Grįžę nepamirškite trumpai parašyti darbo išvadų. Jeigu kyla klausimų, drąsiai klauskite. Jeigu prireiks pagalbos, lazdele paleiskite raudonas žiežirbas.
Matthew atsiduso pavargęs nuo ilgo kalbėjimo ir pagaliau nutilo. Jis žvelgė į mokinius ir nekantriai laukė, kada jie pradės dirbti.

Bent trys postai. Pirmame poste aprašote pasiruošimą: ateinate, pasiimate eliksyrus, išgeriate. Galite ir atsidurti planetoje. TAČIAU pirmame poste nerašote, ar esate su deguonies kauke ir pan. Parašę pirmąjį postą turite palaukti, kol aš jį paredaguosiu - taip duosiu konkrečios planetos duomenis. Jeigu jie bus neaiškūs, kreipkitės asmenine žinute. Jeigu per porą dienų neparedaguoju posto, taip pat parašykite asmeninę žinutę. Kituose dviejuose postuose parašote, kaip tyrinėjate planetą ir po to nepamirškite parašyti ant lapelio ir man atnešti darbo rezultatų. Jeigu veikėjo atsakymas (ar gyvybė reali toje planetoje) prasilenks su logika, pažymys nekris, tačiau visiškai prieš logiką nerašykite. Jeigu veikėjui reikia pagalbos, drąsiai galite kreiptis, tik siūlau parašyti ir asmeninę žinutę. Kilus klausimams, taip pat rašykite asmeniškai. Praktika iki kovo 17 d.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Matthew Turner »

*

Neprisijungęs Bella Cullen

 • II kursas
 • *
 • 33
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • nėra to blogo , kas neišeitų į gera
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 1 metus »
Įpusėjus pamokai pirmakursė Bella sėdėjo savo suole šiek tiek nustebusi. Tačiau suėmusi save į rankas atsistojo ir nuėjo prie išsidriekusios eilės, bei laukė, kol galės pasiimti sau skirtą eliksyrą. Nedrąsiai priėjusi prie stalo pasiėmė jos mėgstamiausios spalvos eliksyrą. Eliksyro spalva buvo mėlynos spalvos, saldaus kvapo, priminė medaus kvapą, kurį naudodavo žiobarai.
Bella galvojo, ar šis eliksyras bus tikrai toks skanus, kaip ir kvepia.
Grįžusi prie savo suolo, Bella atsisėdo ir pajautė ateinantį baimės jausmą.Tačiau žinojo jog reikia giliai kvėpuoti ir nurimti, juk jai kažkas bus blogai bus galima įžiebti raudoną  žiburį. Į rankas pasiėmusi mėlynos spalvos  eliksyrą jį išgėrė. Jo skonis buvo iš tiesų labai skanus, priminė mėlynių skonį. Bella pajuto, kaip po truputį panyrą į haliucinaciją, po kol kas haliucinacija buvo visiškai juoda.

Gravitacija 1,5g, paviršius kietas ir uolingas. Atmosfera: 85 % azoto, 14,5 % CO2, 0,5 % kitų dujų. Vidutinė oro temperatūra 5 laipsniai. Planetos spindulys = 1,7 Žemės spinduliai, masė - 2,5 Žemės masės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Matthew Turner »

*

Neprisijungęs Amber Lee

 • III kursas
 • *
 • 25
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Labas aš kebabas
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 1 metus »
     Amber praktika pasirodė tikrai įdomi. Ji nekantravo patekti į egzoplanetą, tačiau tuo pačiu labai bijojo. O jeigu kažkas nesuveiks ir ji pateks į planetą kurioje neįmanoma kvėpuoti be dujokaukės? O jeigu pamirš pasiimti buteliuką kuriuo galima grįžti į klasę?
     Grifiukė pasistengė nuvyti tokias mintis šalin ir nukeliavo prie mokytojo stalo. Staiga ji sustingo. O jei eliksyras bus šlykštus? Nagi, tu net nežinai kaip jis atrodo, nereikia dėl visko jaudintis! Kažkoks švilpis iš galo ją pastūmė, Amber atsisuko ir piktai sušnypštė būti atsargesniam. Grifiukė galiausiai nuėjo iki mokytojo stalo, pasiėmė buteliuką, ir jau ruošėsi eiti atgal prie suolo, kai prisiminė, kad pamiršo eliksyrą skirtą grįžti atgal į klasę. Padėkojusi Dievui, kad tai prisiminė dabar, o ne jau planetoje, apsisuko ant kulno, grįžo prie stalo, pasiėmė kitą buteliuką ir įsidėjo į kišenę.
     Galiausiai grįžusi prie savo suolo Amber persižegnojo ir išmaukė eliksyrą. Be reikalo ji nervinosi, skonis buvo kaip vaniliniai ledai. Po kelių sekundžių mergaitė pajuto, kad yra labai mieguista ir smigo ant stalo.

Gravitacija 0,7 g, paviršius kietas ir smėlingas atmosfera: 60 % metano, 30 % argono, 9,9 % CO, 0,1 % kitų dujų. Vidutinė temperatūra 30 laipsnių, milžiniški temperatūros pokyčiai dieną ir naktį. Planetos spindulys 2 Žemės spinduliai, masė - 0,8 Žemės masės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Matthew Turner »
happiness is not by chance, but by choice. -Jim Rohn

*

Neprisijungęs Neli Blue

 • II kursas
 • *
 • 23
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 1 metus »
Neli nekantriai laukė profesoriaus komentarų.Ji buvo, tiesą sakant, įsitikinusi, kad jos atsakymas buvo teisingas.Ir neprašovė pro šalį - jai skyrė du taškus.Mergaitė pastebėjo, kad labai nedaug kas rinkosi antrąjį klausimą, tad jai buvo lengviau atsakyti, nes nereikėjo kartoti kitų mokinių jau pasakytų dalykų apie egzoplanetas.Pirmakursė dar labiau nekantravo ir laukė pirmosios jos praktikos Hogvartse.Žinoma, tai bus įdomiau už teorinę dalį, nors ir ši nebuvo labai nuobodi.Bet profesoriui pranešus, ką reikės daryti, šypsena iš veido garuote išgaravo.Švilpiukė vis dar džiaugėsi, bet viršų jau ėmė nerimas.Nukeliauti į egzoplanetą?Vienai?Nežinant, kas ten jos laukia?Juk gali bet kas atsitikti.Bet Neli stengėsi negalvoti apie galimus pavojus ir nuėjo pasiimti buteliukų.Kiekviename buteliuke esantis skystis buvo skirtingos spalvos.Neli atiteko jos mėgstamiausias atspalvis - tamsiai mėlynas, kaip nakties dangus, tik be žvaigždžių.Ji nuėjo atgal prie stalo, paėmė savo lazdelę ir atkimšo buteliuką.Kvapas buvo keistas.Iš pradžių kvepėjo pjaunama žole.Po to - mėtomis.Dar po kelių sekundžių kvapas pasikeitė į kažką labai pažįstamo, tik Neli negalėjo prisiminti, ką.Apžvelgė klasę.Mokiniai, jau pasiėmę buteliukus, taip pat šiek tiek delsė, kol galiausiai viena grifiukė išdrįso išgerti savo eliksyrą.Nežiūrėdama, kas jai atsitiks, nes būtų dar labiau išsigandusi, Neli įsikišo buteliuką su skysčiu, reikalingu grįžti į klasę į plačią apsiausto kišenę,susikaupė ir nuraminusi save, kad viskas bus gerai, vienu mauku išgėrė mėlynąjį skystį.Švilpiukė tik pajuto, kaip sukasi galva ir paniro į begalinę tuštumą, staiga lyg atsivėrusią po ja...

Gravitacija 4g, paviršiuje skysto metano vandenynas su keliomis uolingomis salomis, vidutinė temperatūra 200 laipsniai, atmosferos nėra. Planetos spindulys 5 Žemės spinduliai, masė 3 Žemės masės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Matthew Turner »

*

Neprisijungęs Emilie Edwardson

 • II kursas
 • *
 • 10
 • Taškai:
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 1 metus »
Emilie su susidomėjimu klausėsi, ką kalbėjo profesorius - matėsi, kad jis labai gerai išmanė savo sritį.
Netrukus jis paskelbė, kad pats laikas naujai užduočiai. Su nekantrumu ir begaliniu smalsumu visi laukė, kol profesorius prašneks.
Išpūtusi akis Emilie kaip niekas kitas negalėjo tverti savame kailyje - ką sumanė šis profesorius?
Mokytojas pranešė apie praktiką - naująją užduotį. Emilie neteko žado - visiškai to nesitikėjo. Mokytojui paraginus eiti link buteliukų, visi puolė prie jų strimgalviais - Emilie net pajuto jos plaukų sruogas kilstelėjusį prašvilpusį vėjelį. Netrukus visi smalsiai apžiūrinėjo savuosius eliksyrų buteliukus. Pirmakursė atsargiai priėjo prie dėžės su buteliukais - buvo likę pora. Mergina atsargiai paimė vieną iš jų - mėlynai violetinį. Atidžiai jį apžiūrėjusi, atkimšo ir pauostė. Jokio kvapo. Na, gal kiek kvepėjo nakties gaiva. Bet daugiau nieko.
Švelniai pridėjusi buteliuko kaklelį prie lūpų, Emilie pamažu, mažais gurkšneliais ištuštino stiklinį indelį.
Netrukus pajuto, kaip ėmė tirpti rankų pirštų galiukai. Mergaitė užsimerkė ir paniro į kažką vėsaus ir švelnaus.

Gravitacija 0,1 g. Atmosfera: 95 % deguonies, 4,8 % azoto, 0,2 % kitų dujų. Vidutinė oro temperatūra -15 laipsnių. Paviršius - visiškai suledėjęs vandens vandenynas. Planetos spindulys 0,8 Žemės spindulio, masė - 1,2 Žemės masės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Matthew Turner »

*

Neprisijungęs Claudia otilia Stephalt

 • III kursas
 • *
 • 50
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 1 metus »
Claudia visą laiką labai atidžiai klausėsi mokytojo. Jai ši tema pasidarė labai įdomi, todėl vos gavusi užduotį nieko nelaukdama viena iš pirmųjų pakilo iš suolo ir nužingsniavo tiesiai prie mokytojo stalo. Priėjusi išvydo vis dar kol kas nemažai tvarkingai sustatytų nedidelių buteliukų su eleksyrais. Vienas iš jų jai ypač krito į akį- tai buvo tamsus, juodas eleksyras stovintis pačiame kamputyje. Claudia ištiesė ranka jį paimti. Vos palietusi bonkute suprato, kad šis eleksyras kažkuom ypatingas ir tikrai skirtas jai. Atkimšusi buteliuką mergina pridėjo jį prie lūpų ir nieko nelaukdama išgėrė iki dugno. Išgėrusi, atsimerkė dar spėjo tuščią bonkute padėti atgal ir klasės vaizdai pamažu sunyko, pradėjo ryškėti spalvos...

Gravitacija 1 g. Atmosfera: 80 % azoto, 20 % deguonies. Vidutinė temperatūra 10 laipsnių. Paviršius - kietos uolienos, telkšo keli dideli vandens vandenynai. Spindulys 1,3 Žemės spindulio, masė - 2,5 Žemės masės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Matthew Turner »
Kiekvienas kelias, jei tik juo einant išsipildo svajonė, yra magiškas ⛇

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 1 metus »
Elridė klausėsi likusių vaikų atsakymų ir svarstė, ar jos atsakymas bus teisingas. Bet, kaip gali būti keista, laikas labai greitai praėjo ir mergaičiukė išgirdo profesoriaus balsą, tada panelytė ėmė svarstyti, ar tikrai atsakė nekopijuodama kažkieno, bet, rodos, kad atsakymo panašaus negirdėjo, tad galbūt nieko blogo nenutiko?
Toliau, kai profesorius ėmė kalbėti apie praktiką, Grifes veidas apsiniaukė. Ji jau mieliau tyrinėtų tas planetas iš toli, kai stovi tvirtai ant žemės ir nereikia svarstyti, kad ji gali pradėti dusti. Bet priešintis negalėjo, kadangi buvo jau tikrai nebe vaikas, vertė save tramdytis nuo ožių ir pasitikti tai, kas jos laukia su šypsena, tik, akivaizdu, nelabai tas sekėsi.
Pasiėmusi eliksyrą mergaitė įsistebeilijo į jį ir atsiduso. Reikia gerti, tu privalai išgerti tai... Toliau su savimi kalbėdama Grifė pasiėmė tą eliksyrą ir atkimšusi greitai jį užsivertė ir užsimerkė, jai tai buvo įprasta.

Gravitacija 5 g. Atmosfera: 99 % metano, 1 % kitų dujų. Vidutinė temperatūra: naktį -40 laipsnių, dieną -20 laipsnių. Visas paviršius padengtas storu vandens ledo sluoksniu. Spindulys 2,5 Žemės spindulio, masė - 4 Žemės masės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Matthew Turner »

*

Neprisijungęs Victoria Vailt

 • IV kursas
 • *
 • 54
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
  • http://m.gifmania.lt/Animacinius-Gif-Gyvunai/Animacinis-Pauksciai/Gif-Animacija-Peledos/Peledos-69223.gif
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 1 metus »
Atsakiusi į teorinį klausimą vėliau Victoria šiek tiek nuobodžiavo, jai reikėjo veiksmo, aktyvios veiklos, nes šiandien ji buvo pilna energijos. Vos tik išgirdusi apie sekančia praktinę pamokos dalį mergina sukluso, viską atidžiai išklausiusi ir puikiai supratusi užduoti pakilo kartu su kitų mokinių pulkeliu prie mokytojos stalo. Čia jau buvo belike vos pora mažų bonkučių su eleksyrais. Victoria paėmė vieną iš bonkučių. Tai buvo gelsvai melsvas eleksyras, atkimšusi bonkute pauostė- buvo švelniai, maloniai, saldus kvapas. Mergina bonkute pridėjo prie lupų ir išgėrė. Eleksyras buvo beskonis, bet kvapas vis dar jautėsi. Išgėrus bonkutę padėjo atgal į ant mokytojo stalo ir dar spėjogrįšti į savo suolą. Greičiausiai šis haliucinatas ne itin stiprus...vos šovus tokiai minčiai į galva akyse klasės vaizdai pradingo, nebesigirdėjo klasės įprasto šurmulio, buvo visiška tyla...

Gravitacija 1,2 g. Atmosfera: 50 % azotas, 40 % CO2, 10 % deguonis. Paviršius - dykumos. Vidutinė oro temperatūra: dieną +50 laipsnių, naktį +25 laipsniai. Spindulys 3 Žemės spinduliai, masė 0,8 Žemės masės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Matthew Turner »
Gamta negyvena nei praeitimi, nei ateitimi: ji – amžina dabartis

*

Neprisijungęs Emilie Edwardson

 • II kursas
 • *
 • 10
 • Taškai:
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 1 metus »
Emilie atsargiai atmerkė akis ir greitai apsižvalgė. Virš galvos plytėjo tamsiai mėlynas dangaus skliautas su milijonais žvaigždžių. "Kaip gražu" - pagalvojo mergina. Pažvelgusi sau po kojomis ji išvydo skaidrų ledą - jis plytėjo tiek, kiek jos akys užmatė. Pirmakursė atsargiais žingsneliais, bijodama įlūžti, patraukė pirmyn. Vos žengusi pirmą žingsį Emilie pajuto, jog šioje egzoplanetoje gravitacija visiškai kitokia, nei Žemėje - eidama ji vis kiek pakildavo, o jos apsiaustas plaikstėsi į visas puses. Mergaitė išsitraukė užrašų knygutę ir pasviru raštu greit brūkštelėjo sau priminimą apie mažesnę gravitaciją. Emilie keliavo toliau. Mergaitė jautė, jog šioje planetoje oras buvo kitoks - kvėpuoti buvo kiek sunkiau. Atrodė, jog aplink deguonies ir kitų orui reikalingų medžiagų yra mažiau. Mergaitė ir to nepamiršo pasižymėti užrašuose.
Vis eidama pirmyn, Emilie įsitikino, kad ledas labai tvirtas, o įlūžti beveik neįmanoma. Mergaitė pastebėjo, jog šioje egzoplanetoje matosi mažiau horizonto nei Žemėje. Taigi, pirmakursė padarė išvadą, jog planeta - mažesnė nei gimtoji Žemė.
Mergina svarstė, ar tokioje egzoplanetoje būtų įmanoma gyventi. "Vandens būti turėtų po ledu - padarius gręžinius jį išgauti turėtų būti nesunku. Temperatūra atrodo visai tinkama - nei per šalta, nei per karšta. Tačiau ar čia tikrai galima gyventi? Nemačiau nei vienos gyvos būtybės" - dvejojo Emilie.
Kaip tik tuo metu virš jos galvos pralėkė kažkas balto. Pirmakursė krūptelėjo ir greitai apsižvalgė. "Nejaugi tai paukštis?" - pamanė ji. Greitesniu žingsniu ji nuskubėjo pirmyn. Netrukus tai pasikartojo dar kartą. Šįsyk toje vietoje, pro kurią pralėkė kol kas neaiški būtybė, nukrito balta, kaip sniegas, plunksa. "Turbūt tikrai paukštis" - mergina paėmė plunksną ir įsidėjo tarp užrašų knygutės lapų.
Neužilgo ji įsitikino, kad vis pralekiančios būtybės yra tai, apie ką ji ir galvojo. Vienas baltų paukščių tupėjo visai netoliese, tačiau įžiūrėti skraiduolį buvo sunku - atrodė, jog jis susilieja su balstelėjusiu ledu. Emilie šyptelėjo. "Gyventi, bent jau paukščiams, galima" - linksmai pagalvojo ji.

*

Neprisijungęs Bella Cullen

 • II kursas
 • *
 • 33
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • nėra to blogo , kas neišeitų į gera
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 1 metus »
Po truputį visiškai juoda haliucinacija pradėjo ryškėti. Pirmakursė Bella šiek tiek pamirkčiojo, kol akys apsiprato prie naujosios planetos. kurioje buvo. Bella pastebėjo jog yra su apsaugine kauke, bei ponu kostiumu. Atsistojusi pamatė jog aplink ją vien uolos. Mergaitė susimąstė kažin iš ko tos uolos. Kadangi buvo su kostiumu galvojo jog turėtų būti sunku judėti, bet suprato klydusi, šioje planetoje lengviau judėti, galiu net šokinėti ir nušokti toliau, negu žemėje. Pasiėmusi mergaitė reikiamus instrumentus pradėjo šios planetos analizę. Oro temperatūra planetoje buvo primenanti žemės rudenio temperatūrą. Tad joje nebuvo labai šalta, nei labai karštą. Tai Bella užsirašę į savo užrašus. Taip pat ši planeta kiek mažesnė negu žemė svarstė mergina. Tačiau atlikinėjo ir kitus reikiamus analizes metodus, kurie nurodys ar šioje planetoje įmanoma įsikurti gyvybei.

*

Neprisijungęs Neli Blue

 • II kursas
 • *
 • 23
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: I astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš 1 metus »
Neli nieko nepajuto.Nieko negirdėjo.Nejuto jokių kvapų.Atsimerkusi mergaitė apsižvalgė aplinkui.Ji buvo su skafandru ir plūduriavo ore.Tam buvo logiškas paaiškinimas - pirmas dalykas, jai po kojomis kiek tik akys užmato plytėjo skysta masė, tad nebūtų galėjusi vaikščioti, ir šioje planetoje tikriausiai labai maža gravitacija.Visa tai pirmakursė įsikalė į galvą, nes negalėjo rašyti, vilkėdama skafandru. Juk jeigu aš su skafandru, vadinasi, čia būtų neįmanoma kvėpuoti, o tai reiškia, kad čia nėra atmosferos! - suvokė švilpiukė.
Staiga pajuto, kad iš apačios tvokste tvoskia karščiu.Kodėl ji to nejuto anksčiau?Net per skafandrą to karščio jautėsi gerokai daugiau, nei Neli būtų norėjusi. Vadinasi, čia labai karšta, gal apie 150-200° - atsidususi mergaitė pabandė pasvirti į priekį, kad pajudėtų.Jai pavyko, nors vos neapsivertė aukštyn kojom.Pirmakursė jau žinojo keletą faktų apie šią planetą, bet jai reikėjo dar daug ką išsiaiškinti prieš grįžtant į klasę.Tad ji pajudėjo į priekį, ir žvalgydamasi tyrinėjo šį dangaus kūną...