3
 

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Antra transfigūracijos pamoka
« Prieš 1 metus »
Mokiniams pradėjus rinktis, profesorė buvo jau bebaigianti rašyti ant lentos pamokos temą. Daili rašysena skelbė - Žmonių transformacija. Atsisėdusi prie savo stalo stebėjo, jau pradėtus pažinti mokinių veidus. Visi atrodė linksmi, kaikurie gal šiek tiek pavargę, bet po švenčių tai buvo visiškai normalu.
- Sveiki visi, - pradėjo kalbėti ragana, taip duodama ženklą, kad laikas pradėti pamoką. - Pirmiausiai sveikinu su praėjusiomis šventėmis. Tikiuosi labai jos jūsų nenukamavo ir sugebėsite greitai gryžti į vėžes. Praeitą pamoką mokėmės pavertimo kerų. Labai džiaugiuosi, kad daugumai puikiai sekėsi su šia ganėtinai nelengva užduotimi. Na, o šiandien, kaip jau turbūt didžioji dalis spėjo perskaityti, šiandien kalbėsime apie žmonių transformaciją. Kas neprisistatė praeitą kartą, prašau tai padaryti prieš atsakant. Taigi, prašau papasakoti, ką žinote apie žmonių transformaciją. Klausau.

Noriu išgirsti kuo daugiau įvairios informacijos apie burtininkų transformaciją. Tinka žinomi kerai, kitokie pasivertimo būdai (nesufleruosiu kokie). Tiks viskas ką išmąstysite, prašau remtis HP serija. Jei kas neaišku, rašykite asmeniškai. Sėkmės.

*

Neprisijungęs Fiadh o Ceallachain

 • V kursas
 • *
 • 151
 • Taškai: 42
 • Lytis: Moteris
 • Fijad o'Kelakan
Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Mokslo metams įsibėgėjant Fiadh suprato, kad vien daryti namų darbus neužteks, tad teks apsilankyti ir pamokose. Tai vis dar buvo sunku, tačiau pirmakursė nebespėjo su užduotimis, jai darėsi per sunku. Tad pagaliau ji atėjo ir į vieną sunkiausių pamokų - transfigūraciją. Nustebo atėjusi pirma, tačiau nieko nesakiusi atsisėdo į suolą ir pradėjo laukti pamokos pradžios.
Šiaurės airė dar labiau nustebo tada, kai pirmoji pakėlė ranką. Labai tyliai, ko gero, beveik niekas net negirdėjo, Fiadh prabilo:
- Fiadh o'Ceallachain, Grifų Gūžta. Labai svarbi žmonių transfigūracijos sritis yra animagai. Animagas yra žmogus, sugebantis pasiversti kokiu nors gyvūnu. Šis žmogus gali virsti tik tam tikru vienu gyvūnų. Tai atlikti yra labai sudėtinga, dėl to norint tapti animagu reikia gauti Magijos ministerijos leidimą. Pasaulyje registruotų animagų nėra daug, tačiau yra žinoma, kad yra bent keletas animagų, apie kuriuos Magijos ministerija nežino.
Fiadh negalėjo atsistebėti, kiek daug pasakė, tačiau tikėjosi, kad pernelyg nenusišnekėjo. Mergaitė nutilo ir su tam tikru nekantrumu ėmė laukti pamokos praktikos.

Igoris Lorijanas Greywindas

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • V kursas
 • *
 • 627
 • Taškai: 191
 • Lytis: Moteris
 • Lazy
Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Stevie neatsiminė, kad šiais mokslo metais būtų lankiusis transfigūracijos pamokoje. Tai buvo gana keista, nes šią pamoką mergaitė mėgo, be to, ji tikrai nebuvo iš lengvųjų. Tačiau galiausiai ji prisiruošė ateiti į pamoką ir iš karto suprato, kad tai buvo geras sprendimas: pamokos tema turėjo būti tikrai įdomi. Ir tikrai ne tokia, kurią norėtum praleisti: per egzaminą būtų liūdna...
Stevie atsisėdo netoli klasės priekio ir pradėjo svarstyti, ką gi ji gali atsakyti į profesorės užduotą klausimą. Galiausiai, išklaususi vieno atsakymo, ketvirtakursė pakėlė ranką.
- Labai svarbu žmonių transfigūracijoje yra tai, kad žmogus gali pakeisti savo išvaizdą. Kad ir visai nedaug. Yra tokie žmonės, kurie tai daro be burtų lazdelės, vadinamieji metamorfmagai. Tačiau žmonių transfigūracija leidžia tai atlikti bet kam. Deja, burtažodžių neprisimenu, tačiau žmonės gali, pavyzdžiui, burtais nusidažyti plaukus, pakeisti akių spalvą ir pan. Tad žmonių transfigūracija nėra tik virtimas kažkuo kitu - tai gali būti ir daug mažesni pakeitimai.

*

Neprisijungęs Klara Severova

 • IV kursas
 • *
 • 200
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • The less you say, the more weight your words will carry.
Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Mergaitė įžengusi į klasę atsisėdo į suolą. Paskutinėmis dienomis jai visai neblogai sekėsi lankyti pamokas. Ir tuo gana didžiavosi, nors dažnai tekdavo visą naktį tik ir krimsti tas knygas ar daryti namų darbus. Dienos tapo tarsi kokia rutina, kas mergaitę visai ramino. Jau kokia savaitė be jokių staigmenų.
Profesorei uždavus klausimą mergaitė nedvejodama pakėlė ranką. Išsitiesė kėdėje, nenorėdama atrodyti, kad šiąnakt mažai miegojo.
-Vilkolakiai antraip nei Metamorfmagai ar animagai negali savavališkai keisti savo išvaizdos. Tik per pilnatį jie pasiverčia vilku. Na ne visai vilku, yra šiek tiek skirtumų. Jeigu gerai prisimenu pasivertę vilku jie praranda visas savo žmogiškąsias savybes.
Tik nutilusi kalbėti ji suprato, kad apie vilkolakius žino kur kas mažiau nei iš pradžių manė. Bet tikėjosi, kad šitiek profesorei užteks.

*

Neprisijungęs Maja Patvel

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorė
 • *
 • 127
 • Lytis: Moteris
 • Viską galima įveikti su svajonėmis!
Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Maja įėjo į klasę labai linksma. Diena prasidėjo puikiai. Mergaitė atsisėdo į suolą. Ji jau seniai nelankė transfigūracijos pamokų. Bet ši sritis jai buvo gana sunki, tad pamokoje tikrai reikėjo apsilankyti. Juk norisi gerai išlaikyti egzaminus iš visų sričių. Pirmakursė išklausė profesorės klausimo. Klausimas nebuvo labai sudėtingas. Bet pradžiai neblogai. Kol galvojo ką atsakyti, atsakė jau trys mokiniai. Na reikia nelaukti, nes nebebus ką atskyti. Tada Maja prakalbo:
- Maja Patvel, aš žinau, kad pavidalą galima pakeisti multisulčių eliksyru. Į jį reikia įdėti žmogaus, kurio pavidalą nori gauti plauką, nagą ar kitą dalelę ir išgerti eliksyrą.- Mokinė nutilo. Nepasakė labai daug, bet tikėjosi, kad profesorei to užteks.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Maja Patvel »
Sunku būti savimi, kai nežinai kas esi

Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
- Labai gerai, - linktelėjo klasei profesorė, - jei daugiau neatsiranda norinčių pasisakyti, pereikime prie praktinės užduoties. Teorinėje dalyje visi atsakėte teisingai. Dar yra ir burtažodžių, kurie tinka žmoniems paversti, bet apie juos pasiskaitysite vadovėlyje. Šiandienos tolesnė tema taip pat bus susijusi su žmonių pavertimais. Vadovėlyje rasite temą apie animagiją. Viską perskaitykit ir pradėkite praktikuotis pasiversti į kokį nors pasirinktą gyvūną. Čia burtai jums nepadės. Burtininkai kurie tai sugeba, tai atlieka mintimis, susitelkimu, valios jėga. Tai labai sunku, tad nepavykus nenusiminkit. Tikrai nesitikiu, kad jums gali pavykti per pirmą tokią pamoką. Na, bet jei įvyktų stebuklas, iki tapimo tikru animagu jums visvien reiktų pereiti daugybę birokratinių dalykų, taigi prisiminkit, čia tik praktika. Sėkmės.
  Ragana atlaisvino vietos klasėje, burtų lazdele išstumdžiusi suolus ir stebėjo kas vyks toliau.

Pasitelkit fantaziją ir pabandykit įsivaizduoti, bei aprašyti, kaip mėgintumėte išmokti būti animagu ir pasiversti į kokį nors gyvūną. Jei kas neaišku, laukiu asmeninių žinučių.

*

Neprisijungęs Yura Natayaki

 • II kursas
 • *
 • 49
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • keep calm and try you best
Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
Visą teorijos dalį Yura prasėdėjo tyliai kaip pelytė, nes beveik nieko nenusimanė apie žmonių transfiguraciją. Kai mokytoja pranešė praktinę užduotį, mergaitė pamanė turėtų būti įdomu...Ir ji įniko į knygą ( pirmą kartą gyvenime su tokiu susidomėjimu skaitė ). Knygoje rašė, kad norint tapti tikru animagu reikia praktikuotis mažiausiai pora mėnesių, o nepasisekus, net pora metų! Yura prunkštelėjo. Profesorė nori, kad jiems tai pavyktų padaryti per vieną pamoką? na jau neee..., pagalvojo mergaitė ir vėl nuleido žvilgsnį į knygą. Reikia susikaupt ir galvot apie tai kuo nori pasiversti, taip rašė knyga. Yura užsimerkė ir susikaupė. Nieko. Pabandė dar ir dar, ir dar kartą. Vistiek nieko. Tik galbūt kokį trisdešimtą kartą mergaitės viršugalvį pervėrė toks skausmas, jog Yura sukliko. klasė atsigręžė į ją, kai kurie vaikai sukikeno, kai kurie tiesiog žiūrėjo į mergaitę nuostabos pilnomis akimis. Yura iš pradžių nesuprato kas vyksta, tik pakui lėtai pakėlė ranką ir apsičiupinėjo viršugalvį ir... Apčiuopė ausis. Taip. Gyvūno ausis. Vilko ausis. Grifiukė nežinojo ar juoktis ar verkti tik paklausė:
 - profesore, kas čia nutiko ir kaip man jas panaikinti?
(\__/)
(+'.'+)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.

*

Neprisijungęs Maja Patvel

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorė
 • *
 • 127
 • Lytis: Moteris
 • Viską galima įveikti su svajonėmis!
Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
Majai praktinė užduotis pasirodė per daug sudėtinga. Grfukei atrodė maždaug taip- sėdi, galvoji apie gyvūną ir nieko daugiau nevyksta. Na bet jaigu jau reikia daryti šitą ( nesamonę) tai teks imtis dabo. Mergaitė atsivertė kngą. Gražiausia- NORINT TAPTI ANTIMAGU REIKIA MOKYTIS MAŽIAUSIAI DU MĖNESIUS!  O mums duota viena pamoka. Na taip, praleisime viena pamoka veltui. Geriau jau būtų pasiruošti kitų pamokų namų darbus. Bet kad jau atėjo į pamoką tai reikia pabandyti. Ir mergaitė ėmė įtemptai galvoti. Gal ne taip jau ir kvaila. Nieko nevyko. Ji bandė dar kartą. Galvojo apie aviną. Bandė dar ir dar. Ir staiga jai skaudžiai persmelkė kūną. Mergaitė nesuprato kas vyksta. Bet tada pamatė, kad turi uodegą ir ragus! Grifukė puolė į paniką. Ji blaškėsi kaip kiškis narve. Dabar parvažiavus namo jos brolis žiobaras ją vadins avinu. Ne ji išviso negali tokia gryžti namo. Mergaitė paniškai puolė prie durų. Ji ruošėsi bėgti pas direktorę ar ką kitą kas galėtų jai panaikinti avino požymius.
Sunku būti savimi, kai nežinai kas esi

Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
- Nurimkit visi, - kylant šurmuliui subarė profesorė, - lygiai taip, kaip pavyko sau išauginti ausis ar uodegą, taip galima ją ir panaikint tad gryžtat į savo vietas ir praktikuojatės. Kam nepavyks savęs grąžinti į įprastinę būsena, pirmiau nors kiek pasivertus į gyvūną, pamokos pabaigoje aš visus atversiu. Ir tikrai nereikalauju visiško pasisekimo. Tiesiog mėginkit.
Profesorė ėjo aplink klasę visus stebėdama ir atydžiai sekdama, kad kas nenutiktų. Su tokia praktika visko galima buvo tikėtis.
- Svarbiausia susikaupkit. Pojučiai gali būti neįprasti, tačiau tai normalu. Juk pirmą kartą darote tokį dalyką.
Nifora stebėjo sutrikusius vaikus. Ji nuoširdžiai tikėjo, kad tokia pamoka jiems bus įdomi, tačiau daugiausiai matė abejingus veidus, nenusiteikusius dirbti. Tai ją liūdino, tačiau savo nusivylimo mokinių abejingumu ji neparodė. Kaip visada griežtu veidu, jame nepajudindama nė raumenėlio, sekė pamokos eigą.

*

Neprisijungęs Maja Patvel

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorė
 • *
 • 127
 • Lytis: Moteris
 • Viską galima įveikti su svajonėmis!
Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
Maja nurimo, ji jau apsiprato su savo uodega ir ragais. Dabar mergaitei pasidarė labai įdomu. Ji čiupinėjo savo ragus, apžiūrinėjo uodegą. Dabar grifukei pasidrė gaila, kad su šiomis avino žymėmis galės pabūti tik viena pamoką. Labai linksma buvo bandyti kaip avinas mosikuoti uodega. Maja nusprendė mokytis šios srities. Gal antimagija nebus pagrindinė jos sritis, bet užaugus norėjo gerai ją išmanyti.
  Dabar grifukė nusprendė visada lankyti transfigūracijos pamokas. Vienintelė problema šioje pamokoje buvo ta, kad sėdint suole spaudė uodega.  Bet taip sėdėti ilgainiui pasidarė nuobodoka, tad Grifė nusprendė pabandyti dar ką nors išsiburti. Juk ir dabar ji netapo avinu, o tik įgavo jo uodegą ir ragus. Gal dabar pavyks pasiversti gyvūnu, o ne įgauti jo žgmes. Maja pradėjo galvoti apie žirafą, bet nieko nevyko. Nereikia stebėtis nes mergaitė buvo labai nerami ir negalėjo susikaupti. Tiesa sykį buvo menkas skausmas pervėres galvą, bet daugiau nieko nevyko.
Sunku būti savimi, kai nežinai kas esi

*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • Burtininkė
 • ****
 • 350
 • Lytis: Moteris
 • Death smiles at everyone. Wolves smile back
Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
Žengiant koridoriumi, vedančiu į transfigūracijos kabinetą, šviesūs merginos plaukai plaikstėsi už nugaros, it kedenami švelnaus žiemos vėjelio, o puiki vilkolakės klausa gaudė jau bundančios pilies garsus. Ir nors šioje ėmė aidėti vos girdimi mokinių balsai, tačiau, regis, daugelis iš jų nusprendė rytą praleisti savo šiltose lovose nustūmę pirmąsias pamokas į šalį. Rodos, praėjusios šventės vis dar veikė mokinius, o tai, jog šešiolikmetė dėl to neklydo, patvirtino pustuštė transfigūracijos klasė. Įžengusi į kabinetą mergina žaviai nusišypsojo profesorei ir šviesiai mėlynomis akimis perbėgo per patalpą. Nors kabinete sėdintys mokiniai buvo pavargę, tačiau, regis, laimingi ir nusiteikę pamokai. Nedvejodama nė akimirkos mėlynakė susirangė ant artimiausios kėdės klasės gale ir įsmeigė žvilgsnį į vaizdą pro langą. Žemė, nuklota akinančiai baltu sniegu, pranešė apie vis dar karaliaujančią žiemą, kuri nė neketino artimiausiu metu palikti Hogvartso apylinkių. Atitraukti šviesiai mėlynas akis nuo žiemiško paveikslo privertė klasėje nuskambėjęs balsas. Kryptelėjusi galvą Davina žvilgtelėjo į profesorę. Netrukus jos žodžius, it šešėlis pasivijo aidintys mokinių balsai. Nusprendusi teorinę dalį palikti kitiems, mergina paprasčiausiai klausėsi įvairiausių atsakymų, kai netrukus, paskutiniam mokiniui baigus atsakinėti, nuskambėjo profesorės balsas, pranešantis apie praktinę dalį. Nelaukdama nė akimirkos šešiolikmetė atsivertė ant stalo gulintį vadovėlį. Šviesiai mėlynos akys ėmė klaidžioti raidėmis išmargintais puslapiais.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • Burtininkė
 • *****
 • 663
 • Lytis: Moteris
 • I am a wolf and I am stronger than fear.
Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
Ryškiai mėlynoms akimis merkiantis ir bandant nugramzdinti juodaplaukę atgal į sapnų karalystę, Luna vis dar užsimiegojusi įžengė į transfigūracijos kabinetą. Ir nors šešiolikmetė iš visų jėgų bandė išlikti žvali, deja, nesėkmingai. Regis, vos kelių valandų, skirtų grožio miegui, nepakako, nes mėlynakė būtų mielai ir vėl susirangiusi į savo šiltą lovą ir net neabejojo, jog užtektų tik kelių skendužių ir viskas aplinkui išgaruotų, lyg nė neegzistuotų. Na, kad ir kaip ten bebūtų, transfigūracijos kabinete lovos nebuvo ir vargu ar profesorė būtų sugalvojusi išmokyti atėjusius mokinius savo suolą paversti į minkštus patalus ir nedidelę lovą. Ne, to tikrai šią pamoką neteks išmokti, nes ant lentos puikavosi užrašas "Žmonių transfigūracija". Na, žinoma, žmogų galbūt irgi pavyktų paversti į lovą, tačiau vargu ar Nifora bus nusprendusi pravesti tokią pamoką. Patogiai įsitaisiusi klasės gale Luna kilstelėjo galvą. Ryškiai mėlynos akys įsmigo į priešais stovinčią profesorę. Deja, safyrinės, it brangakmeniai, akys vos netrukus ėmė merktis. Nusprendusi kitiems leisti atsakyti į teorinę dalį, mergina nesipriešindama užmerkė akis. Ir nors tamsa grasino pasiglemžti mėlynakę, tačiau ši netrukus atmerkė akis. Regis, pačiu laiku, nes transfigūracijos profesorė išklausiusi visų atsakymus, kuriuos, beje, šešiolikmetė praklausė, paskelbė praktinę dalį. Stengdamasi nuvyti į šalį mieguistumą, Luna atsivertė vadovėlį žvilgsniu bėgiodama puslapiu apie animagiją.
I don't need a weapon. I am one.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 594
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
Mergaitė tylėjo visą pamokos teorijos dalį, nes savo žinių išreikšti nespėjo, viską pasakė kiti vaikai. Aišku, mergaitė liko pikta, net labai, tačiau nieko negalėjo pakeisti.
Išklausiusi praktikos dalį baltaplaukė susiraukė. Tapti animagu jai atrodė neįmanoma. Elridė svarstė, kas būtų, jei tai bandydama ji išprotėtų, ar galbūt jos koja virstų kažkokios vištos ir susigrąžinti savo tikrą žmogaus koją jai nepavyktų. Nors, mergina tikėjosi, kad jos vidinis gyvūnas nebus nelemta višta...
-Ir kaip žmonės tai turėtų padaryti?-nieko nesuvokdama Grifiukė dairėsi aplink klasę, o čia pasirodo buvo žmonių, kuriems pavyko išsiauginti kažkokias ausis, ar uodegas. Paaugliukė išsižiojo ir susigėdo. Ji vis dar nesuvokė ką turėtų daryti, jos galvoje buvo visiškas chaosas, kuris tikrai nepadėjo tokioje pamokoje.
-Neturėjo profesorė duoti kažkokių nurodymų... Paaiškinimų... Ar čia tik aš tokia paplaukusi?-vis dar nesigaudydama Elridė atsisėdo ant žemės ir pasistengė susikaupti. Bandyti juk vis tiek reikėjo, o gal pavyks? Nors tikėti tuo per daug mergiotė netikėjo, nematė esmės.
Grifiukė spoksojo į vieną tašką ir bandė išmąstyti kažkokį būdą tapti gyvūnu, bet jai tik kilo klausimas, kokiu gyviu ji turėtų tapti? Aišku, ji norėjo kažko šaunaus, kaip tigrė, ar panašiai, bet neįsivaizdavo, ar jai tai tiktų.
Baltapūkės svarstymai atėmė gan daug laiko, tai supratusi Grifė giliai įkvėpė ir atsistojusi įtempė savo smegenis.
-Man reikia tapti gyvūnu, nemąstyti, kad juo noriu tapti, bet iš tikrųjų tapti gyvūnu... Kas per velnias!!!-per klasę nuaidėjo riksmas, panelytė buvo įpykusi, nes jos galva nesugalvojo nieko gero.

*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • Burtininkė
 • ****
 • 350
 • Lytis: Moteris
 • Death smiles at everyone. Wolves smile back
Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
Žvilgsniui slystant knygoje esančiu tekstu mėlynakės atmintyje iškilo viena iš naktų, kai ši pakeitusi pavidalą klaidžiojo tamsoje skendinčiu mišku. Virsmas į nakties plėšrūną buvo beprotiškai skausmingas, tačiau šis neprilygo po to sekančiam jausmui. Vos kelias akimirkas trunkantis skausmas, kai visi kaulai lūžta vienu metu, buvo vertas laisvės jausmo. Vis dėl to šįkart viskas bus kiek kitaip, nes pavidalą pakeisti teks keisti kitaip.
Atitraukusi žvilgsnį nuo knygos Davina kilstelėjo galvą. Kai kurie mokiniai, regis, pirmakursiai, jau buvo įpusėję su užduotimi. Nors klasėje nelakstė vilkai ar kokie nors kiti gyvūnai, tačiau mokinių kūną puošė ragai ir įvairiausių gyvūnų kūno dalys. Vaizdas iš ties kėlė šypseną. Kelias akimirkas stebėjusi naujomis kūno dalimis besigrožiančius mokinius, Davina atsilošė į kėdės atkaltę ir užmerkė šviesiai mėlynas akis. Netrukus vaizduotėje iškilo galingo tigro paveikslas. Stengdamasi nekreipti dėmesio į klasėje aidinčius balsus Davina ir toliau įsivaizdavo dryžuotąjį plėšrūną, deja, vos netrukus šį pakeitė kitas. Tvirti sparnai, galingas kūnas ir tamsoje spindinčios mėlynos drakono akys būtų bet kam sukėlę baimę. Vargu, ar kuris nors atsistojęs priešais vieną galingiausių pasaulio būtybių, būtų drąsiai žvelgęs šiam į akis. Deja, netrukus viskas dingo, kai klasėje nuskambėjo pažįstamas balsas. Atmerkusi akis žavioji lankininkė žvilgtelėjo į netoliese stovinčią Elridę. Deja, šviesiai mėlynos akys matė kiek kitaip, nei įprastai. Papurčius galvą merginos žvilgsnis užkliuvo už ant nugaros esančių sparnų. Staigiai stryktelėjusi nuo kėdės ispanė nuvertė šią. Klasėje nuaidėjo garsus trinktelėjimas. Sutrikusi Davina apsidairė. Ant šios liekno kūno puikavosi galingi drakono sparnai, o šviesiai mėlynas žmogiškas akis buvo pakeitusios drakono akys. Kelias akimirkas padvejojusi mėlynakė pabandė suplasnoti sparnais. Galingi drakono sparnai pasiuntė nemenką vėjo gūsį. Davina net neabejojo, jog jei būtų sumosavusi šiais kur kas stipriau, nukritusi kėdė būtų akimirksniu pakilusi. Tik šito mergina neketino bandyti, vietoje to lengvai sumosavo kelis kartus ir atsispyrė nuo žemės. Galingi drakono sparnai leido skrajoti ore. Šyptelėjusi ispanė nusileido ant žemės ir pasigrožėjusi naujaisiais sparnais dar kelias minutes burtažodžio pagalba  pradangino šiuos, lygiai taip pat, kaip ir drakono akis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Davina Murrell »

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

 • Burtininkas
 • *****
 • 559
 • Lytis: Vyras
Ats: Antra transfigūracijos pamoka
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
Elijah nelabai noromis žingsniavo į motinos pamoką, nežinia kas labiau baidė ar Transfigūracija ar tai, kad čia dirba pati Nifora. Turbūt antras variantas tinka labiau, nuoskaudos lieka nuoskaudomis, tik jis nesuprato, ko ji atvyko į Hogvartsą.
Visą teorijos dalį Chris' as akis buvo įsmeigęs į knygą arba į stalą, nė nenorėjo jų kilstelėti. Vos tik baigėsi pirma pamokos dalis, profesorė ėmėsi antrosios, kuri skambėjo išties keistai, kaip paprastas žmogus, pasitelkęs protu gali pavirsti į gyvį, nesąmonė..
Kol šis mąstė kaip tai padaryti, išgirdo pažįstamą balsą, taip taip, kas gi kitas jai ne baltapūkė mergiotė. Tad šis nieko nelaukęs žengė sparčiu žingsniu link jos.
- Kaip padaryti? Vadovėlį pažiūrėk, - kiek su pašaipa balse ištarė Chris' as, tačiau ir pats nesuprato, kodėl tai pasakė, juk ir jis nelabai žinojo.
- Gal ir turėjo, tačiau.. - dustelėjo prisiminęs ją, tačiau greit tas mintys nuvijo į šalį, - tačiau nepaaiškino, tad reiks pačiai bandyti suprasti, - šyptelėjo Dawson' as.. - O be to, jo, tik tu tokia paplaukusi, juk apsidairyk, rodos visiems išeina, o tau nelabai, tuoj ir aš pradėsiu, - balsas skambėjo tvirtai ir užtikrintai, tačiau viduje jis jautėsi ne toks savimi pasitikintis.
- Ko tu rėkauji, trukdai susikaupti?! - Įsmeigęs akis į Grifę šuktelėjo šis.. - Taip, paimi ir tampi, juk taip lengva, nors iš tikrųjų didžiausias darbas atitenka tavo protui ir mąstymui, pasitelk tai, turėtu suveikti, - šyptelėjo Dawson' as ir pats ėmėsi jau kauptis, nes prieš tai jau du sykius sutrukdė El.

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2020