0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Klara Severova

 • IV kursas
 • *
 • 200
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • The less you say, the more weight your words will carry.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
Maniau, kad atėjau į Herbologijos pamoką, ne Nuodų ir Vaistų. Profesoriui baigus aiškinti praktiką pagalvojo. Bet Klara nesiskundė. Klusniai atsistojo ir nuėjo prie profesoriaus stalo. Tikėjosi greičiau pradėti ir kuo anksčiau viską pabaigti. Pasiėmusi amalo šakelę ir dar pasičiupusi nuo profesoriaus stalo tuščią puodelį pripylė į jį vandens, įmerkė šakelę ir laukė kol vanduo nusidažys. Tuo metu bandė užmušti laiką ir vartė vadovėlį. Galbūt tikėdamasi, kad ras ko nors naudingo. Akys tik lakstė po raides, bet žodžių mergaitė neatpažino. Vėl atrodė, kad netyčia pamiršo anglų kalbą. Giliai atsidusdama ji atsilošė kėdėje ir užvertė galvą į lubas. Nuobodžiausia pamoka gyvenime.
Galiausiai kai nebegalėjo daugiau laukti ištraukė šakelę iš vandens. Pasidėjo ant stalo ir nužvelgė piktu žvilgsniu. Dabar vėl laukti. O po to ir vėl laukti. Šita pamoka ją tuoj nužudys. Apsižvalgė ieškodama ko nors, kas padėtų greičiau išdžiovinti šakelę. Deja, nieko nematė ir jokios mintys jos galvos šįkart neaplankė.
Nors ar būtinai reikia viską tiksliai atlikti? Juk profesorius leido pasilikti viską sau. Taigi niekas nė nežinos veikia amalo sultys ar ne. Akimirkai ji sustingo ir kreivai pažvelgė į profesorių
-Na aišku, kad leido,-garsiai pagalvojo.-Juk kažin ar kam nors čia viskas tobulai pavyks. O po to, kitą dieną bus pilna ligoninė.
Pati su savimi kalbėdama ji nė nelaukdama, kol šakelė išdžius pradėjo paskubom skabyti ir pjaustyti. Ką daryti buvo tikrai ne lengviausia. Mat lapeliai vis dar buvo šlapi ir slidūs. Vienas išsprūdo iš mergaitės pirštų ir nukrito ant žemės. Klara skubiai pakėlė ir kartu su kitais lapeliais vėl sumetė į tą patį vandenį. Ak kokią klaidą ji padarė...
Netrukus puodelyje pradėjo kilti žalsvos putos.
-Ar jis turi taip daryti?-sušnabždėjo pati sau. Išpūtusi akis stebėjo kaip šios lipo iš puodelio ir apėmė vos ne pusę stalo. O kai tos putos pradėjo ir ant grindų kristi, Klara pašoko iš savo vietos ir atsistojo ant kėdės. Paniškai apsižvalgė ieškodama profesoriaus.

*

Neprisijungęs Starkas Erikas Ramsay

 • Burtininkas
 • ****
 • 216
 • Lytis: Vyras
 • i don't wanna go, mr. stark
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
  Grįžo į jau atšalti spėjusią kėdę, kur tikėjosi prasėdėsiąs iki suskambant varpui. Tačiau, matyt, ne šiandien. Vos spėjo pasodinti minkštąją, kai klasėje vėl kilo šurmulys: iš vienos jo auklėtinės indo pradėjo veržtis putos, kurių tikrai neturėjo čia būti.
  Starkas pašoko it nuplikytas ir nulėkė prie netvarką sukėlusios mokinės. Mostelėjo lazdele ir putos sustingo. Vis dėlto herbologas nesiruošė nieko tvarkyti.
  – Sutvarkyk ir pradėk iš naujo, – sausai mestelėjo Klarai, – ir, pastaba visiems, – atsikosėjęs atkreipė kitų mokinių dėmesį, – į skystį negali patekti nė mažumėlė purvo, kitaip sultys pradės rūgti ir pūtoti.
  Nebuvo pastebėjęs, kad į Klaros indelį būtų patekę ko nešvaraus, tačiau tai buvo vienintelis reiškinio paaiškinimas, tad nė nesiruošė domėtis, kas ir kodėl nepavyko.
  Nenorėjo vėl tvarkytis su neatidžių mokinių pridarytomis nesąmonėmis, tad ėmė lėtai vaikščioti aplink dirbančius moksleivius ir stebėti, kad jų darbas vyktų sklandžiai. Ir kur aš nusiritau, o galėčiau tiesiog ramiai sau sėdėti...
„when i drift off, i will dream about you. it's always you“ - tony stark, avengers: endgame

*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • Hilerė
 • ****
 • 449
 • Lytis: Moteris
 • Kalbėti - gamtos noras, tylėti - išminties.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 1 metus »
Baigusi atsakinėti Davina kryptelėjo galvą įsmeigdama žvilgsnį į vaizdą pro langą. Už šio lėtai besileidžiančios snaigės pamažu nuklojo ir taip sniegu padengtą palangę. Puriu, baltu sniegu pasipuošusi gamta, nors ir buvo užmigusi žiemos miegu, tačiau vis tiek traukė žvilgsnį. Pamiršusi, jog turėjo klausytis praktinės dalies mergina kilstelėjo galvą atsisukdama į profesorių būtent tuomet, kai šis ėmė aiškinti svarbiausią dalį. Praklausiusi visą prieš tai aiškintą dalį dabar jaunoji lankininkė ėmė atidžiai klausytis profesoriaus. Tikėjosi, jog pabaigoje pamokos neteks tų sulčių paragauti arba sugirdyti kam nors kitam. Juk jų poveikį praklausė savo dėmesį sutelkdama į vaizdą pro langą. Pakilusi iš savo suolo šviesiaplaukė nužingsniavo prie Starko stalo ir pasiėmusi amalo šakelę sugrįžo į savo vietą. Išsitraukusi burtų lazdelę iš juodojo apsiausto Davina mostelėjo šia. Netrukus ant stalo stovėjo nedidelis dubenėlis su vandeniu. Vis dėl to patobulinti įgūdžiai su burtais davė naudos. Pamerkusi augalo šakelę skaidriame vandenyje mėlynakė atsivertė herbologijos vadovėlį nusprendusi praklausytąją dalį susirasti knygoje.

*

Neprisijungęs Klara Severova

 • IV kursas
 • *
 • 200
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • The less you say, the more weight your words will carry.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 1 metus »
Laimei profesorius jos nenubaudė. Greičiausiai buvo jau taip pavargęs nuo visko, kad net nesivargino auklėti mokinių. Klarai net šiek tiek pagailo savo koledžo vadovo. Jam žūtbūt reikėjo atostogų. Gal ir jai reikėjo atostogų. Jau pati buvo pervargusi nuo visų mokslų ir norėjosi tiesiog pro langą iššokti. Visiems čia trūko atostogų. Galėtų koks baisus virusas aplankyti Hogvartsą. Gal kokį karantiną paskelbtų ar bent jau pamokas nutrauktų.
Mergaitė surinko visas putas į tą puodelį ir jas išpylė. Šitaip kelis kartus darė, kol putų nebeliko. Viską nusausinusi ir sutvarkiusi į puodelį vėl pripylė vandens, paėmė dar vieną šakelę amalo ir viską pradėjo iš naujo. Ji tiek daug laiko iššvaistė ir taip nervino vėl viską daryti nuo pradžios, bet šįkart nusprendė būti kantri. Na bandyti išlikti kantriai.
-Greičiau...-ragino tą šakelę greičiau dažyti vandenį. Galbūt reiktų kuo nors paskubinti visą tą veiksmą? Gal koks burtažodis tam padėtų? Bet Klara vis dar nelietė savo lazdeles. Vis dar nepasitikėjo savo sugebėjimais ir visai nenorėjo vėl viską daryti iš naujo.
Galiausiai ištraukė šakelę. Iš pradžių dingtelėjo mintis nusausinti ją savo apsiausto kraštu, bet pabijojo, kad tai vėl gali viską sugadinti. Taigi pradėjo tiesiog šakelę mojuoti, tikėdamasi, kad tai padės greičiau išdžiūti. Po to nuskabė lapelius ir juos supjaustė. Vieną įmetė į vandenį ir palaukė tikėdamas dar vienų pūtų, bet kai nieko nenutiko galiausiai subėrė visus.
Atsidususi atsilošė kėdėje ir nužvelgė klasę. Dabar vėl reikia laukti.
-Aš tuoj išprotėsiu,-sudejavo mergaitė užversdama galvą į lubas.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • Burtininkė
 • *****
 • 721
 • Lytis: Moteris
 • I am a wolf and I am stronger than fear.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 1 metus »
Priėjusi prie koledžo vadovo stalo Luna nužvelgė ant šio gulinčias šakeles. Gaminti meilės eliksyrą ar kad ir kas ten bebūtų noro neturėjo, tik kelio atgal nebuvo. Giliai atsidususi mergina jau ruošėsi pasiimti šakelę ir grįžti į savo vietą, kai šios dėmesį patraukė profesoriaus balsas. Atsisukusi juodaplaukė išvydo šalia Klaros stovintį Starką. Šios puodelį puošė į visas puses išsiveržusios putos. Žinoma, šios netrukus buvo sustabdytos paties profesoriaus, tačiau čia jo pagalba ir baigėsi. Nė nebandęs išsiaiškinti kas nutiko koledžo vadovas ėmė žingsniuoti tarp sėdinčių mokinių. Galbūt jei tai būtų buvęs kitas profesorius Luna tik perlietų šį šaltu žvilgsniu ir grįžtų į savo vietą, tačiau šįkart nė neketino taip pasielgti. Pasiėmusi amalo šakelę mėlynakė pasuko prie profesoriaus ir žengdama tiesiai pro šį tyliai, tačiau aiškiai ištarė burtažodį. Net neabejojo, jog Starkas burtažodžio neišgirdo, šis nuskambėjo per daug tyliai, bet vis dėl to suveikė. Netrukus koledžo vadovo apsiaustas užsiliepsnojo. Patenkinta Luna šyptelėjo. Žinojo, jog už tai galbūt nusipelnys bausmės, bet tebūnie. Kilstelėjusi galvą juodaplaukė stebėjo, kaip ugnis ėmė šokčioti profesoriaus apsiaustu. Tai už elfo ausis ir Klarą. Žinoma, nors apsiaustas ir liepsnojo, tačiau odos nedegino. Vis dėl to mergina netroško, jog vadovas sudegtų, tenorėjo šiam atkeršyti.
I don't need a weapon. I am one.

*

Neprisijungęs Mardelina Triušytė

 • I kursas
 • *
 • 3
 • Taškai:
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 1 metus »
Mardelina atrodė susinervinusi. Profesorius taip greit viską išsakė. Mardelina neturėjo daug draugų, na galima sakyti iš vis neturėjo. Ji tik keletą pažinojo, ir jie visai draugiški atrodė. Taigi Mardelina dirbo viena. Nuo profesoriaus stalo pasiėmė amalą. Pasiėmus amalą į rankas atsisėdo atgal į suolą. Pradėjo laužyti amalo šakeles. Įsipylė vandens ir ten įdėjo vieną šakelę. Ji laukė kol vanduo nusidažys žalsvai. Per tą laiką mąstė: kodėl vanduo turi nusidažyti žalsvai jeigu jis permatomas. Juk kai daro moliūgų sultys nieks nedaro taip: įdeda moliūgą į vandenį ir jis tampa sultimis. Ką aš čia sau mąstau?- pagalvojo ji. Na štai po ilgų ir neprotingų apmąstymų vanduo tapo žalsvas. Mardelina iš vandens traukė šakelę. Ir štai vietoj to, jog ištrauktu ji papylė vandenį. Ji dar valdo savo emocijas, bet atrodo tuoj nušoks galva nuo kūno! Svarbu, jog šakelė nenukentėjo. Pradėjo ją džiovinti... Šakelė nukrito. Ir vėl. Mardelina jau tai pradėjo nervinti. Ir kaip specialiai ji nukrento dar kart.
- Aš nebegaliu! - lėtai, bet piktai prašneko Mardellina.
Supykusi ant savęs, nusiramino. toliau džiovino šakelę. Dabar jau stipriai laikė. Išdžiuvo. Supjaustė lapelius ir galvojo: pala ką? Ir vėl į vandenį? Tikiuosi jau nebereikės džiovinti. Ir nebereikėjo. Susmulkintus lapelius įdėjo į vandenį. Įdėjo uogų ir kaip mokytas sakė sutrinti, taip ji ir padarė. Viską supylė į buteliuką. Pasiėmus knygas ir buteliuką išėjo į grifų gūžtos kambarį persirengti. Bet prieš tai ji labai norėjo paragauti tų sulčių. Ji taip ir padarė. Ir štai vos ji atsigėrė viską išspjovė.
-Manau, aš geriau gersiu moliūgų sultys, - Mardelinos žodžiai kai išspjovė gėralą.
Mardelina paliko klasę.
---
Pusė posto esamuoju laiku, pataisyk į būtąjį kartinį. /Starkas
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Mardelina Triušytė »

*

Neprisijungęs Eleizija Stigler

 • ****
 • 313
 • Lytis: Moteris
 • I put my trust in you my lord
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 1 metus »
  Įžengė vidun ir, sukryžiavusi rankas ant krūtinės, patraukė arčiau profesoriaus Starko. Herbologija buvo vienintelė pamoka, kurios metu varnytė norėjo sėdėti priekyje. Žinoma, ne pačiame priekyje, bet kažkur antrame ar trečiame suole. Juk nesinori pasirodyti tikra moksliuke, nors Elės išvaizda tikrai neatitinka to tipinio stereotipo.
  - Laba diena, - tyliai sumurmėjo linktelėdama galvą profesoriui.
  Apsidairė ir nustebo. Jos mėgstamiausia vieta buvo užimta. Jaunesnė varnytė ten sėdėjo. Na, bet juk vietos šalia ir Elei atsirast. Ji labiau susisuko į šiltą megztinį ir priėjusi krestelėjo šalimais Vintės, jei gerai paminė jos vardą.
  - Labas. Tu esi Vintė, taip? Nieko prieš, jei atsisėsiu šalia?
  Starkui pradėjus pamoką, Elė pasimuistė vietoje ir net neprakalbo, kai buvo paskelbta teorinė pamokos dalis. Elė tiesiog tingėjo, tačiau šalimais sėdinti panelė tikrai ne. Ji pati pirmojo prakalbo net.
  Prasidėjo praktika. Elė tikrai šiandien buvo lyg šlapiu maišu trenkta. Ji taip tingėjo. Nenuostabu, kad atsigręžė Vintės pusėn ir davė pasiūlymą:
  - Gal... Gal norėtum dirbti poroje? Matai, manau, kad dirbdamos dviese, viską padarysim greičiau ir galėsim maut iš čia, nes šiandien man viskas taip nuobodu, - pasakiusi droviai šyptelėjo. - Tai ką manai? Dirbsim kartu? - ištiesė ranką jaunesnei varnai.

*

Neprisijungęs Starkas Erikas Ramsay

 • Burtininkas
 • ****
 • 216
 • Lytis: Vyras
 • i don't wanna go, mr. stark
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 1 metus »
  Herbologas lėtai vaikštinėjo tarp suolų, svaidydamasis piktais žvilgsniais kaip Toras žaibais kol staiga pajuto į nugarą svilinantį karštį bei degėsių kvapą. Kaip jie sugebėjo skystį padegti?, tik spėjo pamintyti jaunasis profesorius, kai jam dašuto, kad dega jis pats.
  Žinoma, užsiliepsnojęs jo apsiaustas buvo kaip mat nugesintas, tačiau reikėjo rasti kaltininką – pilkaakis nepaliks to taip paprastai, o ne. Užteko, kad vieną mokinę paliko be bausmės, tai iškart ir kiti pradeda siautėti. Kas čia dabar visiems, ar orai taip veikia, ar staiga hormonų lygis visų kraujyje pakilo?
  Nieko netardamas ir kietai suspaudęs lūpas įdėmiai peržvelgė visų mokinių veidus. Staiga vienos merginos (savo auklėtinės!) veide pastebėjo itins avimi patenkintą, grinčišką šypsnį.
  – Panele Gardner, o kodėl jūs nedirbate? – bejausmiu balsu pasiteiravo, nenorėdamas atkreipti į save dėmesio, – Beje, prašysiu jūsų pasilikti po pamokos, – perdėm šiltai šyptelėjo, tačiau akys išliko šaltos it plienas.
„when i drift off, i will dream about you. it's always you“ - tony stark, avengers: endgame

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • Burtininkė
 • *****
 • 721
 • Lytis: Moteris
 • I am a wolf and I am stronger than fear.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 1 metus »
Koldžo vadovui susiprotėjus, jog šio apsiaustas dega, Luna patenkinta savimi kilstelėjo lūpų kampučius. Galbūt su burtais man sekasi geriau, nei maniau? Vis dėl to netrukus apsiaustas buvo nugesintas, o profesorius ėmė skenuoti klasę bandydamas surasti kaltininką. Vietoj to, jog mergina būtų nuleidusi galvą ir apsimetusi, kad tai ne jos kaltė, ši plačiai šyptelėjo. Pasekmes už savo darbus mokėjo prisiimti, o šis kartas niekuo nesiskyrė nuo kitų. Nenorėjo, jog per ją būtų apkaltintas kas nors kitas. Tiesa, išgirdusi savo pavardę juodaplaukė sutriko. Buvo pratusi, jog kiti į ją kreipdavosi tik vardu. Vis dėl to plati šypsena iš šešiolikmetės veido niekur nedingo.
-Regis, ką tik puikiai padirbėjau,-šyptelėjo. Švelnesnė ir mielesnė merginos pusė liko nustumta į šalį palikdama vietą kandumui ir šaltakraujiškumui.
-Abejoju, jog norėtumėt dar kartą gesinti savo liepsnojantį apsiaustą,-rimtu tonu atkirto mėlynakė ir nusisukusi nuo profesoriaus ėmėsi prakitnės užduoties. Išsibūrusi nedidelį dubenėlį su vandeniu šešiolikmetė pamerkė į šį amalo šakelę stebėdama, kaip augalas pamažu nudažo vandenį žalia spalva.
I don't need a weapon. I am one.

*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • Hilerė
 • ****
 • 449
 • Lytis: Moteris
 • Kalbėti - gamtos noras, tylėti - išminties.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 1 metus »
Versdama knygos puslapius mergina bėgiojo žvilgsniu per įvairius pavadinimus ir jų augalų aprašymus. Per daug nesidomėjusi herbologija dabar Davina kilstelėjo antakį. Apie dalį augalų nebuvo net girdėjosi. Turbūt nuolat šviesiaplaukę traukiantys ginklai arba kiti dalykai neleido skirti dėmesio augalams, o galbūt pati mėlynakė to nenorėjo. Kad ir kaip ten bebūtų merginai nespėjus surasti ieškomo augalo, skaidriame vandenyje plūduriavusi amalo šakelė nudažė šį žalia spalva. Užvertusi vadovėlį ir nusprendusi vėliau susirasti reikiamą informaciją šviesiaplaukė nustūmė knygą į šalį. Atsargiai ištraukusi šakelę iš vandens mergina žvilgtelėjo į žalią vandenį. Neitin maloni spalva netraukė išbandyti gaminamo gėrimo. Nusukusi žvilgsnį nuo žalia spalva nusidažiusio vandens jaunoji lankininkė ėmė laukti, kol rankose laikoma šakelė nudžius. Burtažodžio naudoti nedrįso, nenorėjo, jog paveikta šio, šakelė įgautų kokį nors poveikį. Galiausiai šiai nudžiuvus šviesiaplaukė nuskabė lapelius ir panaudojusi burtus smulkiai supjaustė. Vietoje žalių lapelių dabar gulėjo tik šių mažučiai likučiai. Subėrusi supjaustytus lapelius į dubenėlį šešiolikmetė kilstelėjo galvą nužvelgdama klasę.

*

Neprisijungęs Klara Severova

 • IV kursas
 • *
 • 200
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • The less you say, the more weight your words will carry.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 1 metus »
Rodos, prieš tai buvusi be galo nuobodi pamoka, dabar pavirto visai smagia, kai profesoriaus apsiaustas užsiliepsnojo. Klara nesusivaldžiusi susijuokė ir staigia ranka užsidengė burną, kad kartais nesugalvotų jos nubausti. Kol jos koledžo vadovas žvalgėsi, ieškodamas kaltininko, varnė taip pat sukiojosi kėdėje. Pastebėjusi pažįstamą savimi besididžiuojantį veidą jos lūpos tik dar labiau išsiplėtė, Klara taip norėjo pagirti koledžo draugę, kai profesorius jai skyrė areštą. Klara tik pavartė akis. Kaip visada turi gadinti visą linksmumą. Mergaitė jau buvo pasiryžusi atsistoti ir apginti Luną. Bet ši visiškai neišsigandusi griežto balso ir šaltų akių drąsiai atsikirto jam. Klara tik nustebusi pakėlė antakius ir vėl šyptelėjo. Netgi didžiavosi savo koledžo drauge, už tokią drąsą.
Kol besišypsodama nepatraukė jau ir taip nepatenkinto profesoriaus dėmesį, mergaitė atsisuko į vandenyje mirkstančius lapelius. Pusę darbo jau buvo atlikta. Liko visai nedaug ir Klara galės lėkti iš klasės. O šis nedidelis Lunos pokštas ją visai prabudino.
Į saują surinkusi amalo uogas, varnė jas subėrė į puodelį ir jas skubiai sutrynė. Ir galiausiai kai nusprendė, kad jau visko pakanka, perpylė skystį į buteliuką. Klara iškėlusi apžiūrėjo savo darbą. Be abejo šitos sultys nesuveiks. Bet varnė visiškai nežadėjo sužavėti ko nors. Na, galbūt sužavėti profesorių, kad skirtų daugiau taškų, būtų nebloga mintis...

*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • Hilerė
 • ****
 • 449
 • Lytis: Moteris
 • Kalbėti - gamtos noras, tylėti - išminties.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 1 metus »
Klasėje sėdintys mokiniai buvo pasinėrę į praktinę pamokos dalį, o šiuos atidžiai stebintis koledžo vadovas vaikštinėjo po kabinetą. Neseniai vykęs šurmulys buvo spėjęs nurimti. Nuleidusi galvą mėlynakė žvilgtelėjo į dubenėlyje esantį skystį. Smulkiai supjaustyti amalo lapeliai jau buvo spėję išbrinkti, tad nieko nelaukdama Davina įbėrė keletą augalo uogų ir atsargiai jas sutrynė. Nuo naujojo gėrimo sklido itin keistas, tačiau įdomus kvapas. Vis dėl to šio išbandyti mergina neketino, kam nors kitam jo duoti taip pat nesiruošė. Pirmiausia ketino susirasti informaciją, ką šis gėrimas darė. Palaukusi kelias akimirkas kol viskas susimaišys šviesiaplaukė išsitraukė burtų lazdelę ir mostelėjusi šia supylė visą skystį į neseniai ant stalo atsiradusį buteliuką. Atidžiai apžiūrėjusi buteliuką su naujuoju gėrimu jaunoji lankininkė stumtelėjo šį į suolo vidurį ir vėl nusisukdama į langą. Nė pati nežinojo, kodėl vaizdas už stiklo ją taip traukė, tačiau žvilgsnio nenusuko. Laukdama pamokos pabaigos Davina stebėjo lėtai krentančias snaiges.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Davina Murrell »

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • Burtininkė
 • *****
 • 721
 • Lytis: Moteris
 • I am a wolf and I am stronger than fear.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 1 metus »
Stebėdama žaliuoti pradedantį vandenį mergina žaidė su šypsena. Šios veide spindėjo savimi patenkinta šypsena. Jai ne tik pavyko atkeršyti už Klarą, bet dar ir supykdyti profesorių. Vienu šūviu - du zuikiai. Tiesa, per visus šešerius metus tai buvo pirmas kartas, kai Luna buvo priversta pasilikti po pamokos, bet regis, visa tai buvo verta tokių pasekmių. Vargu ar profesorius nuspręs šią kankinti kokiais nors žiauriais būdais, turbūt sulauks tik kokio nors ilgo pamokslo. Nustūmusi mintis apie laukiamą bausmę mėlynakė ištraukė amalo šakelę ir panaudojusi burtus nudžiovino šią. Dar kartą šyptelėjusi mergina nuskabė lapelius ir itin smulkiai juos supjausčiusi subėrė į žaliai nusidažiusį vandenį. Palaukusi, kol šie išbrinks juodaplaukė subėrė uogas ir nieko nelaukdama sutrynė šias. Dubenėlyje žaliuojantis gėrimas nekėlė jokio noro jį gerti. Ir tai vadinama sužavėjimo eliksyru? Gūžtelėjusi pečiais Luna supylė šį į permatomą buteliuką ir kilstelėjo galvą nužvelgdama klasę.
I don't need a weapon. I am one.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 1 metus »
Išklausiusi Marcuso mergaičiukė linktelėjo. Mergaitė išėmė augalą ir apžvelgusi ėmė svarstyti, kaip jį turėtų nudžiovinti. Aišku, ji galėjo palikti jį ant stalo ir palaukti, kol šis nudžius, bet, jos manymu, tai užėmė per daug laiko. Pakišta Grifiuko idėja dėl džiovintuvo, aišku, baltapūkei nepavyktų... Neapsispręsdama, ką daryti, Elridė tiesiog pakėlė virš stalo augalą ir laukė, kol šis nudžius. Turbūt nuobodesnio dalyko būti negali, bet ji pati kalta, kad taip išmąstė.
Praėjus amžinybei Grifė nusprendė, kad augalas turėjo išdžiūti, dar jį apžiūrėjo, kadangi prisiminė, kad profesoriaus sakė atidžiai nudžiovinti, nors kaip tai galima padaryti?
-Tep... Kas toliau?-savęs klausdama žaliaakė stengėsi atsiminti profesoriaus sakytus žodžius, bet jai ir vėl sekėsi ne per geriausiai.-Khem...-atsikrenkštusi mergaitė spoksojo į augalą, kai galvoje pasigirdo Starko žodžiai.
Apsidžiaugusi, kad atmintis taip baisiai jos nenuvylė Grifiukė nuskabė lapus ir padėjo juos ant stalo. Jai reikėjo peilio, o tokio mergiotė neturėjo, nes pamiršo. Gilus atodūsis, paauglė apsidairė aplink klasę ir pastebėjusi vienišą peiliuką negalvodama, kieno jis turėtų būti, čiupo ir ėmė pjaustyti neseniai nuskintus lapus. Kadangi kruopštumu mergaitė nepasižymėjo supjaustyti smulkiai lapus jai sekėsi ne per geriausiai, bet ji stengėsi.
Grifiukė sumetė lapus į vandenį ir paliko juos kuriam laikui. O ką per tą laiką veikti baltapūkė nesumąstė, tad tiesiog spoksojo į vandenį su tuščia galvele.
-Kaip nuobodu...-nejučia burbtelėjusi Elridė apsidairė ir susivokė, kad į vandenį spoksojo jau kurį laiką, o lapai buvo išbrinkę, tad mergaitė nusižiovavo ir tęsė savo darbą.
Ji įmetė saują amalo uogų ir prie to dar truputį, kadangi jos delnas buvo mažiukas ir jai atrodė, kad reikėjo įdėti šiek tiek daugiau. Tada Grifiukė viską sutrinė ir ką gavo supylė į buteliukus.
Praktika buvo baigta, tik panelytė nežinojo, ką veikti su tomis sultimis. Nei reikšmės žinojo, nei ką, tad nusprendė įsidėti atsargai ateičiai, nors nujautė, kad jų nepanaudos.

*

Neprisijungęs Suzu Nakashima

 • V kursas
 • *
 • 140
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš 1 metus »
Suzu įdėmiai klausėsi profesoriaus, nors nelabai suprato, kam tokių dalykėlių gali žmonėms prireikti. Bet galbūt jis buvo tiesiog per jaunas, kad suvoktų, kaip viskas veikia...
Kai profesorius baigė kalbėti vaikinukas sau ramiausiai atsistojo iš savo vietos ir patraukė link stalo. Skubėti jis niekur neskubėjo, kadangi užduotis jam atrodė gan lengva. Priėjęs prie profesoriaus stalo berniukas čiupo vieną amalo šakelę ir patraukė atgal į savo vietą, tada susirinko reikalingus daiktus, kadangi reikėjo ne tik nurodytos šakelės, ir pradėjo savo darbą.
Geriau apžiūrėjęs laikomą augalą berniukas įdėjo jį į vandenį ir ėmė stebėti, kaip iš lėto dažosi vanduo. Taip bestoviniuodamas berniukas suprato, kad reikėtų ir paskubėti, juolab, išmąstė, kad kuo greičiau pabaigs praktiką, tuo ilgiau galės patinginiauti.
-Naagiiii... Greičiau...-berniukas ėmė skatinti vandenį, kad vanduo kuo greičiau nusidažytų. Jis iš tikrųjų tikėjo, kad tai gali padėti, o kadangi ėmė skatinti kai vanduo jau buvo žalsvas, tik ne iškart tai suprato, berniukas ėmė manyti, kad jo skatinimas pavyko.
Patrynęs savo delniukais Grifiukas atsargiai ištraukė šakelę ir ją nužvelgė.
kuso kurae