0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Nojus Erikas Amneta

 • Astronomijos profesorius
 • *
 • 143
 • Lytis: Moteris
 • Ir didžiausias, pats sunkusis menas yra menas gyventi.
 Ateities Būrimo palėpėje pasirodė žmogus. Kabinetas, iš mokinių reakcijos praėjusios pamokos metu, nebuvo tinkamas tokiai auditorijai. Vos keli burtų lazdelės judesiai privertė šią patalpą pasikeisti. Sienos nusidažė melsva - žiemą primenančia spalva, šoniuke atsirado magiškas židinys su tokia pat ugnele viduje - šioji skleidė šilumą ir pridėjo patalpai jaukumo. Nereikalinga lenta išgaravo ore, dirbtinė saulutė irgi. Kelias akimirkas patalpa skendėjo prietemoje, tačiau magiškai skraidančios žvakės - užburtos taip, kad pagrinde skrajotų palubėse ir nepridarytų žalos, nušvietė patalpą. Vietoj suolų atsirado japoniški staliukai - kotatsu, grindys buvo pakeistos kreminės spalvos kilimine danga.
 Tikėdamasi, kad tokia klasė patiks mokiniams, pradėjo pati ruoštis pamokai. Gražiai į vieną dėžutę sudėjo visus prirašytus pergamentus, į kitą švaraus pergamento, rašalo ir plunksnų.
 Klasėje pasirodžius pirmam mokinukui, Marcelė suvokė, kad greit varpas praneš apie pamokos pradžią. Mokinukams užėmus virš pusės esančių kotatsu, Desmet atsistojo. - Sveiki atvykę į pamoką. Kas manęs dar nepažįstate, prisistatysiu - esu Santa Marcelė Desmet, į mane galite kreiptis profesore Desmet. Šiandien teorija bus pamokos pabaigoje, kaip supratote - pradėsime nuo praktikos. Kiekvieną kviečiu pasiimti iš raudonos dėžutes vieną prirašytą pergamento lapą, o iš žalios dėžutės du švarius pergamento lapus, rašalą ir plunksną. Kiekvienas pažiūrėkite į turimus tekstus. Kaip matote, jie neturi pabaigos. Tai ir bus jūsų šiandieninė užduotis - sukurti pabaigą turimiems tekstams. Jūsų teksto apimties neriboju, tačiau šaunu būtų jei prirašytumėte bent 50 žodžių. - Tarė ir atidarė abi dėžutes.

[• Bent 2 pranešimai. Viename ateinate, pasiruošiate praktikai. Kitame rašote tęsinį.
• Tekstukus gausite kaip komentarą po pirmuoju savo pranešimu, tad parašę jį, laukite komentaro ir tada galite rašyti antrąjį.
• Kas skaitote tik dialogą ir šią pastabą, prašyčiau paskaityti pilną postą, nes pasikeitė klasės interjeras.
• Praktika iki spalio 23 dienos.
• Smulkesnės detalės, galbūt papildysiančios jūsų pranešimus: pergamentas šviesiai geltonos spalvos, rašalas juodos spalvos, plunksnos įvairios(anties, žąsies ir t.t)]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Santa Marcelė Desmet »
You only live once, but if you do it right, once is enough.

*

kablelis

Ats: Antroji Ateities Būrimo pamoka | '18 ruduo
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Eiti į pamoką ar ne? Ten nebus įdomu. Tačiau ką geresnio galima nuveikti? su tokiomis mintimis ryte atsikėlė Stevie. Tad nesugalvojusi, ką gi įdomesnio galima nuveikti, mergaitė atėjo į pamoką. Jos nuostabai, ji atėjo pirma. Ir pirmiausia pamanė, kad ne ten pataikė. Klasė buvo pasikeitusi. Grifiukei patiko židinys, tačiau kam reikia kažkokių keistų staliukų, ji niekaip negalėjo suprasti. Profesoriai kartais tikrai keistų dalykų prisigalvoja pagalvojo Stevie ir atsisėdo klasės viduryje.
Netrukus profesorė pranešė, kad teorija bus pamokos pabaigoje. Tas mergaitei nelabai patiko, nes ji mėgdavo per teorines pamokų dalis pasnausti, o čia teks iš karto kibti į darbą... Matyt, jie žino, ką mokiniai veikia per teorinę dalį pasvarstė Stevie. Profesorei atidarius dėžutes, Stevie susimąstė. Įdomu, ką reiškia dėžučių spalvos? Kodėl būtent raudona ir žalia? Ar tai dažniausios dėžučių spalvos? Gal jos turi kokią nors simboliką?
Atėjusi pasiimti reikmenų, Stevie pasiėmė prirašytą lapą, kaip visada, nė nežvilgtelėjusi į jį. Tačiau prie plunksnų mergaitė užtruko ilgiau, nes norėjo išsirinkti gražesnę. Vis dėlto teko pasiimti bet kokią, nes grifiukei atrodė, kad visi tik stovi ir laukia, kada gi ji pagaliau pasiims reikmenis ir pasitrauks. Tad Stevie pasiėmė, ką reikia, ir grįžo į savo vietą.

*

Neprisijungęs Wrena Alder

 • Herbologė
 • ****
 • 251
 • Lytis: Moteris
Ats: Antroji Ateities Būrimo pamoka | '18 ruduo
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
 Ateities Būrimas mažąjai Wrenutei buvo nelabai suvokiamas dalykas. Na, ne tokia jau ir maža ta Wrena buvo - jau trečiakursė, trylikametė, tačiau kaip buriama ir visoki kitoki šmauzai Mikimauzai jai buvo nesuprantami. Burti ateitį? Na jau. Juk kiekvienas yra savo ateities šeimininkas ir dalis priklauso nuo atsitiktinumo, kuriuo labiau tikėjo Alder. Nebuvo labai tikinti krikščionė, tačiau jai buvo mielesnė Dievo teorija, nei koks nors Ateities Būrimas.
 Profesorė - išblyškus juodaplaukė, išsprogusiomis žaliomis akimis. It kokia pabaisa, atbaidanti nuo noro eiti į pamokas. Tačiau neaukšta - gal apie metrą šešiasdešimt, jei imtume grubiau ir nekreiptume dėmesio į tą faktą, kad švilpei ūgį nustatyti būdavo pakankamai sunku dėl pačios mažo ūgio. Bet Santa Marcelė (kaip prisistatė), nebeatrodė tokia žiežula, kai prakalbo. Ane, visos jos tokios vienodos - iš pradžių gerutės, o paskui pasidaro piktos... Alder pamąstė ir klausėsi toliau. Kažkokios istorijos ir teksto kūrimai... Ar kartais ne į Magijos Istoriją papuolė? Ne. Vis dėl to - palėpė, kuri skelbė apie būtent Ateities Būrimo klasę, per pasvirąjį brūkšnelį - palėpę. Mėlyną palėpę. Na, su mėlynomis sienomis.
 Kaip ir grifiukė, pakilo iš suolo klasės viduryje ir nuėjo pasiimti it kokio senovinio - gelsvo pergamento, kuris, tiesą sakant, atrodė lygiai taip pat, kaip ir bet koks paprastas pergamentas. Žiobarų kilmės mergaitė pasiėmė du lakštus - kaip ir reikalavo. Keista, kad neliepė išsitraukti savų plunksnų ir rašalo buteliukų, tačiau nusprendusi, kad gal tai bus koks magiškas ritualas, pasiėmė anties plunksną, nes visuomet rašydavo su žąsies ir norėjo pažiūrėti kuo jos skiriasi. Bei buteliukas juodo it smala rašalo. Ar juodo kaip velnias. Gerai, kad pragaras dar neužvirė.
 Švilpė sėdo atgal į savo suolą ir atsivertė pergamentą, ant kurio tuojau pat pamatė kažkokias raideles.
Look around, look around at how lucky we are/ To be alive right now- Elizabeth Schuyler

*

Neprisijungęs Miona Hera

 • Burtininkė
 • ****
 • 230
 • Lytis: Moteris
Ats: Antroji Ateities Būrimo pamoka | '18 ruduo
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Uždususi Miona atsirėmė į turėklą ir pažiūrėjo žemyn. Nuo deguonies trūkumo ir aukščio jai taip susisuko galva, kad net supykino. Grifiukė niekada nebijojo aukščio, bet kažkokiu keistu būdu ji jo išsigando. Na, metas pradėti dažniau lankytis kerėjime, - pamintyjo mergaitė ir atsitiesusi įžengė į palėpę. Antrakursė žioptelėjo patekusi į kambarį. Aplinka buvo visiškai pasikeitusi nuo paskutinio sykio, kada čia lankėsi. Mėlynos sienos ir židinys su mėlyna ugnimi jai priminė šaltį. Mėlyna ugnis neatrodė, kad gali šildyti, nors kabinete ir nebuvo taip šalta, kad kaip signalizavo ta šalta spalva. Palubėje sklandančios žvakės atrodė kur kas mieliau nei židinys.
Kad ir kaip vaikiškai galėjo pasirodyti, Miona pasirinko mažą staliuką arčiau židinio, lyg norėdama įsitikinti, ar jis šildo, ar tėra graži dekoracija. Stalelio pavadinimo ji niekada nežinojo, todėl nė nemėgino savęs apgaudinėti, kad kažkada žinojo.
Mergaitė jautė vos vos juntamą židinio šilumą. Išklausiusi kalbos apie pamoką, grifiukė bene strykinėdama ant minkštų grindų nuėjo pasiimti reikmenų. Profesorė jai buvo nematyta, todėl pasistengė įsiminti josios vardą. Pasiėmusi pargamentą, juodą kaip nakties rašalą ir žąsies plunksną, mergaitė grįžo prie savo stalelio.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 621
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Antroji Ateities Būrimo pamoka | '18 ruduo
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Grifė apsimiegojusi atpėdino į Ateities Būrimo pamoką ir nė nežvilgtelėjusi, kad aplinka buvo kažkokia kitokia užsiėmė sau vietą. Kelis kartus nusižiovavusi grifė užsimerkė. Jai atrodė, kad tikrai nereikėjo eiti į pamoką, o geriau ramiai pamiegoti savo minkštoje ir šiltoje lovoje. O taip, šilumos jai reikia, nors ir klasėje buvo židinys, kuris turėjo šildyti mokinius, Elridės rankos tiesiog ledijo.
Pakėlusi akis baltapūkė nužvelgė profesorę, tingėjo ji dirbti, labai tingėjo, bet reikėjo, o pamoka štai ir prasidėjo. Išgirdusi, kad pirmiausia bus praktika, o tik po to teorija mergaitė giliai atsiduso. Ji buvo nusivylusi tokiu dalyku ir tikėjo, kad nebuvo tokia viena. Atrodo per teoriją bent būtų galėjusi prasibudinti, o dabar iškart prie veiksmo, bet ką padarysi.
Lėtai atsistojusi Elridė patraukė pasiimti reikiamų pergamentų ir kito. Nors niekaip negalėjo suvokti užduoties esmės. Užbaigti tekstą, bet ar jį užbaigti naudojantis ateities būrimu, ar šiaip išgalvos? Priėjusi prie profesorės dar kartą giliai atsiduso. Ji neskubėdama susirinko daiktus ir grįžo į savo vietą. Mergaičiukė tik tada pastebėjo, kad suolas buvo kažkoks ne toks, bet nekreipdama dėmesio atsisėdo ir susidėjo pergamentus.
-Vienas prirašytas, du...-skaičiuodama, ką pasiėmė paauglė susiraukė. Antrojo švaraus pergamento nebuvo. Nežinia, kaip jai susišvietė, kad ji pasiėmė du, bet Elridei teko stotis ir vėl pėdinti link profesorės stalo, kad pasiimtų antrąjį pergamentą. Tą padariusi grifė vėl neskubėdama grįžo į savo suolą ir nužvelgusi turimus daiktus dėkingai atsiduso. Viskas, ko reikėjo, buvo ant jos stalo.

*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • Hilerė
 • ****
 • 478
 • Lytis: Moteris
 • Kalbėti - gamtos noras, tylėti - išminties.
Ats: Antroji Ateities Būrimo pamoka | '18 ruduo
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
Kurį laiką nelankiusi pamokų Davina pagaliau prisivertė ir vėl pasirodyti profesoriams. Anksti ryte atmerkusi akis mergina išlipo iš lovos ir apsivilkusi Varno Nago uniformą nužingsniavo iki kabineto, kur turėjo vykti Ateities būrimo pamoka. Pravėrusi duris mėlynakė išvydo melsvas sienas, kurios priminė artėjančią šaltą žiemą, šone stovėjo magiškas židinys, kuris skleidė jaukumą visam kabinete, o palubėje skrajojo žvakės. Dar kartą viską nužvelgusi rudaplaukė sveikindamasi nusišypsojo profesoriai ir atsisėdo į kiek neįprastą suolą. Netrukus klasė prisipildė ir Daviną pasiekė varpo skambesys. Išklausiusi profesorės nurodymus mėlynakė pasiėmė reikiamus daiktus ir sugrįžo į savo vietą. Rankose mergina laikė pergamento lapą, kuriame buvo parašytas tekstas, du švarius pergamento lapus, rašalą ir anties plunksną. Padėjusi ant savo staliuko, rudaplaukė nužvelgė viską dar kartą ar tikrai pasiėmė visus reikiamus daiktus.
Tą naktį, kai pasaulis maišėsi mums už akių, likimas ateitį piešė.

*

Neprisijungęs Nojus Erikas Amneta

 • Astronomijos profesorius
 • *
 • 143
 • Lytis: Moteris
 • Ir didžiausias, pats sunkusis menas yra menas gyventi.
Ats: Antroji Ateities Būrimo pamoka | '18 ruduo
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
 Tik tak, laikas bėgo sekundė į sekundę ir netrukus pasigirdo šaižus garsas iš lauko. "Ding-Dong, Ding-Dong", girdėjo visa mokykla. Mokiniams nespėjus atsiskaityti atliktų užduočių, suskambėjo varpas. Sutrikusioji profesorė pažvelgė į laikrodį. Negi kažkas pokštą bus iškrėtęs? To Santa Marcelė Desmet mažiausiai tikėjosi. Tačiau varpas yra varpas ir tenka išleisti mokinius į pertrauką. Nužvelgusi visą klasę, atsiduso.
 Juodaplaukė, pakilusi iš savos vietos tarė: - Labai atsiprašau, tačiau netikėtai pamoka baigėsi. Už tai, kad pasiruošėte praktikai, jums skirsiu po penkis taškus. Šiandienai viskas, iki pasimatymo. -  Palaukusi kol visi paliks kabinetą, greit jį sutvarkė ir pasiėmusi savus daiktus išėjo galvodama apie varpą.

[Atsiprašau, dėl šiokių tokių problemų ši pamoka negali būti pratęsta.]
You only live once, but if you do it right, once is enough.