0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • Burtininkė
 • ****
 • 423
 • Lytis: Moteris
 • Kalbėti - gamtos noras, tylėti - išminties.
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
Pasidėjusi medinį kubelį ant stalo Davina kilstelėjo galvą nužvelgdama klasėje esančius mokinus. Šie priešingai, nei varnė, buvo pasinėrę į praktiką nė neatitraukdami dėmesio nuo savo užduoties. Giliai įkvėpusi mergina ir vėl išsitraukė savo burtų lazdelę eilinį kartą nukreipdama į ant stalo gulintį daiktą. Nors Anikos amuletą ir pavyko atkerėti, tačiau dėl šių kerų rudaplaukė abejojo. Mintys, priešingai, nei prieš kelias akimirkas, klaidžiojo visiškai kitur neleisdamos susikaupti. Atmintyje ir vėl iškilo vaizdas iš atostogų, kai juodojo kristalo durklu tekėjo tamsus, raudonas vampyro kraujas. Stengdamasi tai išmesti iš galvos Davina kilstelėjo ranką.
-Merioso moda,-lazdelė nukreipta į ant stalo gulintį kubą neparodė jokių magijos ženklų. Giliai įkvėpusi šešiolikmetė pabandė nustumti visas mintis į šalį.
-Merioso moda,-neketindama lengvai pasiduoti pabandė dar kartą, žinoma, kubas nė neketino apsiversti, tačiau šįkart bent jau pakilo nuo suolo. Džiaugdamasi bent šiokiu tokiu laimėjimu lankininkė kilstelėjo dar kartą ranką.
-Merioso moda,-švelniai ore brėždama apskritimą mėlynakė stebėjo, kaip ką tik nepavykę kerai priverčia kubą apsiversti. Kilstelėjusi savo lūpų kampučius mergina nuleido šį ant stalo. Nunešusi medinį kubą profesorei mergina grįžo į savo vietą ir laukdama pamokos pabaigos stebėjo kitus mokinius.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • Burtininkė
 • *****
 • 669
 • Lytis: Moteris
 • I am a wolf and I am stronger than fear.
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
Suirzusi mergina tyliai suurzgė ir nužvelgė grandinėlę. Ši, regis, nė neketino pasiduoti kerams. Buvau pamiršusi, jog su kerais man nesiseka...Tiksliau, su visa magija nesiseka... Atsidususi juodaplaukė dar kartą nukreipė savo burtų lazdelę į grandinėlę.
-Merioso moda,-stengdamasi švelniai piešti ore apskritimą ištarė mėlynakė. Grandinėlei su pakabuku pakilus ir apsivertus, kaip profesorė ir sakė 180°, Luna šyptelėjo. Pirmoji praktinės užduoties dalis buvo atlikta. Paėmusi nuo suolo grandinėlę mergina užsisegė šią ir nužingsniavo prie Gabriellos stalo. Ištraukusi iš dėžutės pirmą pasitaikiusį medinį kubelį sugrįžo į savo vietą. Žinodama, kad laukia ilga ir nuobodi antroji dalis mergina kelias akimirkas stebėjo medinį kubelį. Galėtum ir pats apsiversti, padarytum man paslaugą... Vis dėl kubelis nė neketino pats apsiversti ir vargu ar ketino net ir su kerų pagalba. Supratusi, kad joks stebuklas neįvyks ir ant stalo gulintis daiktas pats neapsivers Luna nukreipė savo burtų lazdelę į šį.
I don't need a weapon. I am one.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

 • Burtininkas
 • *****
 • 562
 • Lytis: Vyras
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 1 metus »
Elijah visą naktį užsiėmė vienos knygos apie antgamtines būtybes analizavimu, kad net nepastebėjo, kaip atėjo rytas ir jam reikėjo pėdinti į pamokas. Aišku vaikinukas buvo apsimiegojęs ir kažkur traukti labai tingėjo, tačiau reikia, reiškia reikia ir nužingsniavo į Kerėjimo pamoką.
Praklausęs visą pamokos teorinę dalį ir galima sakyti atsėdėjęs ją snuduriuodamas, išgirdo praktiką, kuri jo visiškai nesuinteresavo, nes šiam kerai niekada nesisekė. Ką aš čia veikiu? - Tik pamįslijo Dawson' as ir išsitraukęs knygą, kurią visą naktį analizavo, pasidėjo ją ant stalo, iš apsiausto pasiėmė lazdelę, kurios net laikyti tinkamai nemokėjo ir stengėsi pabandyti.
- Merioso moda, - bandydamas teisingai nupiešti apskritimą ore ištarė vaikinas, tačiau nieko nesigavo, daiktas nė nesujudėjo, o ir apskritimas gavosi kažkokios kiaušinio formos, aš tuoj pasiduosiu.
- Merioso moda! - Dar sykį pakartojo jaunasis vampyras, nors apskritimas išėjo ir visai neblogai, tačiau daiktas tik vos vos sujudėjo,  na kiek galima.
- Merioso moda! - Tvirčiau suėmęs lazdelę ir apskritimą nubrėžęs taip tiksliai vaikinas kiek apsidžiaugė, nes daiktas pagaliau pakilo ir apsivertė 180° kampų, berniūkštis buvo toks laimingas, kad net neišvydo, kaip knyga greit plojosi į stalą, nes šis per daug atsipalaidavo.
- Galim pereiti prie antros dalies, -  tyliai sau po nosimi suburbėjo Chris' as ir nužingsniavo pasiimti kubelio, nustvėręs pirmą pasitaikiusį grįžo į savo vietą ir pasiruošė tą patį padaryti su kubeliu, tik tai, kad labiau užtiktrintai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Elijah Chris Dawson »

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • Burtininkė
 • *****
 • 669
 • Lytis: Moteris
 • I am a wolf and I am stronger than fear.
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 1 metus »
-Merioso moda,-aiškiai, tačiau tyliai ištarė kerų pavadinimą ore brėždama apskritimą. Nė žvilgtelėti į medinį kubelį nereikėjo, jog suprastum, kad šis nė nepajudėjo. Puiku, jei taip ir toliau, po dar kelių metų galėsiu dėstyti kerėjimą... Apie tokią profesiją mergina niekada negalvojo. Nuo mažens žinojo, jog profesore Hogvartse nedirbs. Vargu ar net ir tapus ja būtų puikiai sugebėjus kerėti. Vis dėl to išnešti kailį iš pamokos jau buvo per vėlu. Vėl kilstelėjusi ranką juodaplaukė kryptelėjo galvą. Klasėje nuaidėjo puikiai pažįstamas balsas. Atsisukusi mergina išvydo netoliese sėdintį Elijah'ų. Sveikindamasi šešiolikmetė šyptelėjo vaikinui, tačiau netrukus ir vėl atsisuko į ant stalo gulintį kubą.
-Merioso moda,-net ir po antro bandymo kubelis liko gulėti, kaip gulėjęs. Mintyse nuskambėjus sprogdinimo burtams mergina ruošėsi šiuos ištarti ir paprasčiausiai susprogdinti daiktą, tačiau nustūmė šias mintis į šalį.
-Merioso moda,-dar kartą švelniai brėždama apskritimą ištarė kerų pavadinimą. Šyptelėjusi mėlynakė stebėjo, kaip medinis kubelis pakyla ir apsiverčia. Atlikusi visą praktinę užduotį Luna nunešė kubelį į vietą ir grįžo į savąją.
I don't need a weapon. I am one.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

 • Burtininkas
 • *****
 • 562
 • Lytis: Vyras
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 1 metus »
Elijah šią dieną nežinojo dvie dalykų, ką veikia šioje pamokoje ir ką jis išvis veikia Hogvartse, juk per šešis metus lazdele taip burti ir nelabai išmoko, o jau ir nebesistengė, juk tik per du metus jis apsilankė keliose pamokose.
Chris' as sėdėjo ir žiūrėjo į kubelį gulintį prieš jį, tačiau kažką daryti taip tingėjo, tačiau reikėjo.
- Merioso moda! - Šuktelėjo Dawson' as ore brėždamas apskritimą, kuris visai nebuvo panašus į jį, gavosi kažkokia ovali nesamonė. Klyšiarankis gimiau, toks ir liksiu.. Kiek nusiminė Elijah, suprasdamas, kad iš mamos nepaveldėjo visiškai nieko.
- Merioso moda. - Jau apskritimas buvo panašus, daiktas jau rodos ir kilo, tačiau greit nusileido ant stalo.. Aš pasiduodu, kažkokia nesamonė, neįmanoma, paskutinį kartą.
- Merioso moda, - paskutinį kartą ištarė vaikis, gana susikaupęs, ir nubrėžė apskritimą, kuris gavosi labai tikslus, o daiktas pakilęs pasisukė 180° laipsnių, vaikis buvo labai laimingas, nes šis ne kaip knyga krito, o vis laikėsi. Gal ir nesu toks beviltiškas?Laikydamas kubelį ore mįslijo vaikis, tačiau supratęs, kad nori greičiau baigti, gražiai nuleido ant savo stalo, lazdelę įsidėjo į apsiaustą, o kubelį nunešė atgal. O grįžęs ir pamatęs Luna tik jai šyptelėjo.

*

Neprisijungęs Gabriella Eier

 • ***
 • 59
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 1 metus »
- Labai ačiū visiems dalyvavusiems ir dirbusiems šioje pamokoje. Labai lauksiu visų jūsų kitoje pamokoje, kurioje kaip jau minėjau, nagrinėsime antrosios grupės burtažodžius. Geros jums likusios dienos, - tarė ji jau stovėdama prieš klasę minutė prieš nuskambant varpui.
Vaikai sujudo tvarkydamiesi, užbaigdami darbus ir nešdami kubelius į dėžutę ant jos stalo. Pasigirdus pilies varpo dūžiams Gabriella kiekvieną vaiką palydėjo draugišku žvilgsniu, tikėdamasi, kad jų neapvylė ši pamoka ir jie būtinai ateis kitąsyk.
Mergina uždarė kabineto duris ir susidėjo savo daiktus į vietas. Taigi, tai jos naujasis kabinetas kuriame reikės priprasti. Atsisėdo prie stalo ir gurkšnodama arbatą užrašų knygutėje žymėjosi taškus mokiniams už darbą pamokoje, bei mintyse galvojo apie sekančios pamokos veiklas.