0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Gabriella Eier

 • ***
 • 59
 • Lytis: Moteris
Ankstyvą rytą profesorė atrakino kerėjimo kabineto duris. Viską dengė storas dulkių sluoksnis, susidaręs per greitai prabėgusias vasaros atostogas. Išsitraukė savo burtų lazdelę ir lengvu mostu išvalė visas dulkes. Klasė iškart pasidarė mielesnė širdžiai. Mergina pasidėjo ant savo stalo su savimi atsineštus pamokai reikalingus daiktus ir nužingsniavo lango link. Paėmė ir atitraukė visas užuolaidas apšviesdama visą kabinetą dienos šviesa. Į langą barbeno lietaus lašai. Jeigu už lango būtų buvęs geresnis oras, mergina būtinai būtų dariusi šią pamoką lauke, nes pastarųjų kelių dienų rudeniškas oras džiugino kiekvieno širdį. Tačiau teko pasilikti šiuos planus kitai pamokai, arba pavasariui, jeigu oras ir toliau nelepins.
Nukreipusi akis nuo lango, Gabriella atsigręžė į kabinetą. Jam kažko vis dar trūko, bet tuo ji jau buvo pasirūpinusi. Iš atsineštos kartoninės dėžės ji ištraukė vieną nedidelį kaktusą, kurį pasistatė ant savo stalo, ir dvi gėles vazonėliuose - vieną baltą, o kitą raudoną ir pastatė jas abi ant palangės skirtinguose klasės galuose. Galiausiai liko padaryti vieną dalyką. Nors ji ir girdėjo būdama Nuodų ir vaistų profesore daug priekaištų dėl perdažytų sienų, bet vis dėl to negalėjo be to apsieiti šįkart. Sumosavo burtų lazdele lengvai nudažydama visas sienas šviesesne negu nusibodusi pilka, rusva dramblio kaulo spalva. Eier nužvelgė savo darbą, viskas atrodė puikiai. Kažin kaip mokiniai įvertins tokį jos triūsą?
Dar kelios minutės prieš suskambant varpui į kabinetą rinkosi užsimiegoję mokiniai. Profesorė sėdėjo prie savo stalo stebėdama kaip renkasi mokiniai ir sėda po du prie suolų. Nieko nelaukdama ji užkaitė savo nedidelį atsineštą arbatinuką. Po keletos minutėlių, kai klasė buvo pripilnėjusi pasigirdo pilies varpo dūžiai. Gabriella atsistojo prieš klasę pasiruošusi sakyti savo įžanginę kalbą. Nerimo beveik nejautė, nes tai buvo nepirmas kartas jos gyvenime profesoriaujant. Nors tai ir buvo prieš porą metų. Matyt jos pedagoginės žinios niekur nedingo. Galiausiai nurimus mokiniams ji pradėjo kalbėti:
- Sveiki visi, sveikinu jus su naujais mokslo metais. Taigi šiais metais aš jums dėstysiu kerėjimo pamokas. Galbūt ketvirto - septinto kurso mokiniai mane prisimena iš Nuodų ir vaistų pamokų, bet vis dėl to primenu, kad esu Gabriella Eier, dabar jau jūsų Kerėjimo profesorė. Taigi pradėkime pamoką, - šyptelėjo ji, trumpam nutildama. - Šiandieną mes kalbėsime apie burtažodžių skirstymą pagal paskirtį. Galbūt kas nors iš jūsų žino ir norėtų man pasakyti kokios yra trys grupės, į kurias skirstomi burtažodžiai būtent pagal jų paskirtį?

*

Neprisijungęs Reina Devynbalsė

 • IV kursas
 • *
 • 34
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Rytas buvo neįprastai lėtas. Už lango pylė lietus, kuris ne tik migdė ir taip pavargusią Reiną, bet ir traukė iš jos visą energiją. Paprastai mergaitė lietų mėgo, tačiau ne tada, kai per jį reikėjo sėdėti nuobodžiose pamokose. Pasitaisiusi žaliai juodą kaklaraištį, klastuolė skubiu žingsniu nulėkė į kerėjimo kabinetą, kad galėtų užimti dar kelias likusias vietas prie sienos. Įėjusi į vidų, šiek tiek nustebo - kambaryje buvo šviesu, prieš tai buvusios pilkos apsilupusios sienos dabar buvo nudažytos šviesesne spalva, o ant palangės stovėjo keli augalai. Nors tai nebuvo dideli pakeitimai, tačiau tikrai suteikė kabinetui jaukumo. Reina patraukė į vietą gale prie sienos, nė nežiūrėdama, prie ko atsisėdo. Išsitraukusi vadovėlius ir sąsiuvinius, ėmė klausytis profesorės prisistatymo. Trečiakursei ji dar nebuvo matyta, tačiau neatrodė per daug griežta ar šlykšti, todėl Reina patogiau įsitaisė ir atsipalaidavo. Mokytojai paklausus klausimo, ji netvirtai iškėlė ranką. Praeitais metais kerėjimas jai sekėsi blogiausiai, tačiau ji buvo pasiryžusi pasitempti.
- Apsauginiai burtažodžiai, kurie, savaime suprantama, suteikia apsaugą kažkokiai vietai ar žmogui. Tuomet yra burtažodžiai, skirti kam nors sužeisti ar pakenkti. Ir dar yra burtažodžiai, kurie suteikia daiktui ar žmogui kokių nors savybių, - pasakiusi viską, ką jai leido smegenys, mergina atsilošė kėdėje ir kramtydama lūpą ėmė laukti mokytojos verdikto.
"Ar mirsiu metaforiškai, ar mirsiu iš tikrųjų, didelio skirtumo nėra." - Haruki Murakami

*

kablelis

Ats: Pirma Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Rytas. Lyja lietus. Kas gali būti blogiau? Pasirodo, gali. Tai yra ėjimas į pamoką. Ir dar žinia, kad ir vėl pasikeitė profesorius... Stevie ir pati nesuprato, kodėl, tačiau ją profesorių kaita gerokai erzino. Vos spėjai priprasti prie vieno, jis jau keičiasi... Tuo labiau, kad pasitaikydavo tikrai įdomių profesorių, kurie, deja, neužsibūdavo. Tačiau grifė nutarė, kad nereikia iš anksto nusiteikti, tad susikaupė ir pasiruošė atsakyti į profesorės klausimą. Sulaukusi savo eilės, ketvirtakursė pakėlė ranką ir pratarė:
- Nesu tikra. Tačiau manau, kad viena iš rūšių yra daiktų judinimo burtažodžiai. Na, pakelti daiktus, priversti juos atskrieti pas tave ir panašiai. Kita rūšis, manau, yra poveikio žmogui. Pavyzdžiui, juoko burtažodis, kutenimo ir panašiai. Ir trečia rūšis, manyčiau, yra gamtiniai burtažodžiai. Pavyzdžiui, nukreipti vėją ir panašiai.
Stevie nutilo ir susimąstė, ar bent ką nors atspėjo.

*

Neprisijungęs Klara Severova

 • IV kursas
 • *
 • 200
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • The less you say, the more weight your words will carry.
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Per prievartą Klara save tempė į Kerėjimo pamoką. Net eidama ji apgalvojo įvairius pasiteisinimus, kad išvengti šios mažiausiai mėgstamos pamokos. Jau geriau bandytų išvirti eliksyrus nei išburti ką nors. Bet amžinai slėptis negalėjo, kadangi nenorėjo nuvilti kitų varnų.
Atsisėdusi į tolimiausią klasės suolą (nors aišku iš ten ji nieko matyti negalėjo) Klara pasiruošė pamokai. Kaip visada išklausė profesorės monologą ir jai uždavus klausimą pakėlė ranką.
-Apsigynimo kerai, kaip pavyzdžiui Expelliarmus ar Stupefy. Jie dažniausiai naudojami dvikovose. Tranfigūracijos kerai, kaip pavyzdžiui Geminio arba Duro. Tiesa šios dvi burtažodžių rūšys yra išskirtos iš Kerėjimo pamokų, kadangi joms reikia skirti daugiau laiko. O toliau yra burtažodžiai, kurie sugrąžina kitų dviejų rūšių kerų padarytą žalą.
Baigusi kalbėti ji padėjo galvą ant rankos, laukdama kol profesorė paskelbs praktiką.

*

Neprisijungęs Gabriella Eier

 • ***
 • 59
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Profesorė klausėsi kelių savo nuomonę pareiškusių mokinių. Deja, didžioji klasės dalis tylėjo. Šiek tiek liūdėjo nesulaukusi didelio populiarumo teorinėje dalyje. Baigus kalbėti keliems norintiesiems ji pasakė teisingą atsakymą:
- Deja, bet šįsyk nebuvo nė vieno visiškai teisingo atsakymo. Arčiausiai tiesos buvo panelė Green. Už tai skirsiu jai vieną tašką. Taigi yra trys burtažodžių grupės. Pirmoji iš jų yra kerai nukreipiami į savo asmeninius daiktus arba save. Tai gali būti accio, wingardium leviosa. Antroji grupė yra burtažodžiai, nukreipiami į priešininką. Jie dažniausiai yra naudojami dvikovose. Kalbant iš Kerėjimo pusės galima paminėti tarantallegra, obliviate, rictusempra. Na, o paskutinei trečiajai grupei priklauso burtažodžiai, nukreipiami į gamtą, aplinką, kitų žmonių daiktus. Tai gali būti diffindo, finite, taip pat ankščiau minėtieji accio, wingardium leviosa. Taip pat norėčiau pabrėžti, kad didžioji pirmosios grupės burtažodžių dalis priklauso ir trečiajai grupei, priklauso tik nuo to į ką nukreipsi burtažodį.
Galiausiai baigusi aiškinti teoriją Gabriella palūkuriavo minutėlę, kad leistų susigulėti mokinių ir savo mintims.
- Taigi šiandieną išmoksime naują, nelabai sunkų burtažodį, - pasakė ji ir nuo savo stalo paėmė burtų lazdelę ir ją nukreipė į savo ant stalo esančią užrašinę.
- Merioso moda, - ištarė ji lazdele nupiešdama apskritimą ore ir knygutė pakilusi į orą apsivertė. Tada švelniu lazdelės mostu Eier nuleido ją atgal ant stalo. - Taigi šis burtažodis apverčia daiktą 180° laipsnių kampu, kitaip sakant "aukštyn kojom". Šis burtažodis gali būti priskiriamas ir pirmajai, ir trečiajai burtažodžių grupėms. Tai reiškia, kad šiandienos praktikos darbe jūs turėsite šį burtažodį panaudoti du kartus. Vieną - su daiktu, kuris priklauso jums, ir kitą su svetimu daiktu. Tam reikalui aš turiu dėžutę medinių kubelių, kuriuos rasite ant mano stalo. Pabrėšiu, kad rankos judesys turi būti švelniai ore lazdelės galu brėžiamas apskritimas. Apvertus daiktą ore, kad jį nuleistumėte ant žemės tiesiog lazdelės galą nukreipkite žemyn. Jeigu kam įdomu, antrosios grupės burtažodžius nagrinėsime kitą pamoką. Sėkmingo darbo. Jeigu reikės pagalbos, klauskite manęs.
Profesorė atsisėdo prie savo stalo ir stebėjo klasėje verdantį darbą.

Viskas ką reikia padaryti tai tik panaudoti burtažodį su dviem daiktais, su savo asmeniniu ir su kubeliu. Nebūkite vunderkindais. Burtažodis negali pavykti per pirmą kartą. Praktikos darbui reikėtų 2-4 postų. Jeigu dar reikės kokios pagalbos rašykite į až.

*

Neprisijungęs Amira Eliadė

 • VI kursas
 • *
 • 234
 • Taškai: 39
 • Lytis: Moteris
 • They say miracles are past.
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
  Gaja pasijudino sudalyvauti naujosios koledžo vadovės pamokoje. Apsimiegojusi švilpė šiaip ne taip užsitraukė ant savęs nebenaują, tačiau gerai prižiūrėtą uniformą ir pasiėmusi vos du daiktus - kerėjimo vadovėlį bei savo ąžuolinę burtų lazdelę, nužygiavo kerėjimo kabineto link. Nesvarbu bus rytas, pietūs ar vakaras - pirmaisiais mokslo mėnesiais (dažniausiai iki žiemos pradžios) Kasandra visad būna apsimiegojusi - vasara atpratina rudaplaukę nuo disciplinos ir tai savaime pakenkia mėlynakės miegui.
  Teorijoje dalyvauti noro nebuvo, o ir atsakymo nė nežinojo - juk kerėjime dalyvauja pirmąsyk, tad tiesiog pasidėjusi rankas ant stalo, o galvą ant rankų pradėjo mąstyti. Nenumaldomai artėjo šventės. Kartu artėjo ir josios tryliktasis gimtadienis - šis nei anksti, nei vėlai - lapkričio 25 diena. Išklausiusi visą teorinę dalį, net pati nustebo jog nebus nusnūdusi. Praktikos užduotis atrodė gana aiški, bet trūko vieno pasitikslinimo. - Profesorė, o dirbti reikia savarankiškai ar poromis? - Kilstelėjusi ranką paklausė Amneta jaunesnioji.
Always and forever

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Kerėjimo profesorė
 • *
 • 382
 • Lytis: Moteris
 • You loved me and I froze in time
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
  Prefektės rytas prasidėjo gana įprastai - apsirengti, susitvarkyti, pažadinti vis dar miegančias gražuoles ir nueiti papusryčiauti. Gana erdvioje kišenėje(juk nieks nedraudžia mokyklos teritorijoje naudotis burtais, tad nieko jei viena iš uniformos kišenių pačia pirma rugsėjo diena būna užburta Capacious extremis burtažodžiu, o prieš pat išvykimą burtai atšaukiami. Gudru, ar gi ne?) susitalpino Amnetos kerėjimo vadovėlis, burtų lazdelė, neveikiantis žiebtuvėlis bei nedidelė grožinės literatūros knygelė.
  Ji galėjo kažką pasakyti teorijos metu, galėjo. Bet mintys sklaidė kur kitur. Ji mąstė apie Keitą. Ir kaip ji galėjo sau leisti įsimylėti į tokį, tokį! Sutapimas čia ar ne, bet ji tikrai ne kartą matė šį su Davina iš Varno Nago, o juk ta jo bendraamžė. Atsidususi, pasistengė grąžinti prie pamokos. Iš teorijos išgirsti nieko nepavyko, tačiau praktinė užduotis pati viską paaiškino. Mokysimės burtažodžio? Okay.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
Mergina visą teorijos dalį prasėdėjo tyliai, ji per daug norėjo miego ir negirdėjo, ką šneka profesorė. Ką padarysi, galimėtų kažką sakyti, jei mergina tyčia būtų naktinėjusi ir nėjusi miegoti, bet, deja. Miegoti Elridė nuėjo anksti, net labai, tik miegas atsisakė lankyti piktąją būtybę ir bėgo nuo jos.
Profesorei prakalbus apie praktiką žaliaakė kelis kartus nusižiovavo ir papurtė savo mažą galvelę. Jos balti plaukai nukrito ant veido, kas paauglę kiek suerzino ir ji piktai pabandė juos nupūsti nuo veido, tik nelabai išėjo. Giliai atsidususi mergina rankomis patraukė plaukus nuo veido ir nužvelgusi dėžutę su mediniais kubeliais nusprendė, kad jį pasiims vėliau. Juk, kam vargintis vaikščioti, kai miegelis vis dar apsikabinęs merginą? Ji nenorėjo jo nuvyti, nors ir reikėjo.
Išsitraukusi savo burtų lazdelę Elridė apsidairė, ji knygos šią pamoką nebuvo atsinešusi, tad ką turėtų pabandyti pakelti į orą? Žiūrėdama į stalą baltapūkė svarstė, ką gero turi, kas priklausytų jai, bet nieko neišmąsčiusi tiesiog padėjo lazdelę ant stalo ir ėmė tikrinti kišenes tikėdamasi, kad ten kažkas bus. Ir, deja, kišenėse ničnieko nebuvo. Vis dar galvodama, ką turėtų daryti, paauglė prisiminė, kad būtent ant jos nosies kaba daiktas, kurį galėtų panaudoti.
Apsidžiaugusi, kad pagaliau išmąstė, ką daryti, žaliaakė nusiėmė akinius ir su mažytę šypsenėle paėmė burtų lazdelę nuo stalo ir vietoj jos padėjo savo akinukus.
-Jeigu jūs sudušit... Mesiu lauk...-įbedusi tvirtą žvilgsnį tarstelėjo mergina daiktui, kuris neužilgo turėtų pakilti į orą, lyg jis suprastų ir sutvirtėtų.
Nusprendusi, kad atsisėdus burti jai bus per daug sunku, mergina atsistojo tvirtai ant žemės ir įsistebeilijo į akinius.
-Merioso moda-mergina nupiešė apskritimą ore, tik, tas apskritimas šiek tiek priminė ovalą, mat ranka sudrebėjo. Akinukai neparodė jokio ženklo, kad prie jų prisilietė magija.
-Merioso moda-dar kartą pakartojusi burtažodį Elridė šį kartą buvo nupiešusi šiek tiek gražesnį apskritimą. Juodi rėmeliai vos vos pakilo į orą, bet labai greitai vėl nusileido ant stalo paviršiaus. Suurzgusi dėl tokio dalykėlio apžiūrėjo, ar stiklas neįskilo ir nusprendė, kad reikia bandyti dar kartą.

*

Neprisijungęs Gabriella Eier

 • ***
 • 59
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
Gabriella prie savo stalo gurkšnojo vaisinę arbatą stebėdama darbą klasėje. Kol kas viskas vyko labai ramiai ir be jokių nesklandumų. Mergina nusibraukė neklusnią plaukų sruogą nuo akių ir pažiūrėjo, ką galima rasti stalo stalčiuose. Vienas stalčius buvo pilnas visokių pamokų planų ir senų mokinių darbų. Dar žemesniame stalčiuje buvo įvairių kanceliarinių smulkmenų. O apatiniame buvo šiaip įvairių pamokoms praverčiančių niekučių.
Po kiek laiko nutarė šiek tiek pasivaikščioti klasėje. Viena mergina jos paklausė, ar darbas turėtų būti atliktas savarankiškai ar poromis. Gabriella atsakė:
- Šį kartą reikėtų darbą atlikti savarankiškai. Tačiau ateityje dar bus pamokų, kuriose galėsite dirbti poromis.
Pasižiūrėjo, ar daugiau niekam nereikia pagalbos ir sustojo prie klasės gale esančios senos knygų lentynos žiūrinėdama knygų viršelius.

*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • Hilerė
 • ****
 • 447
 • Lytis: Moteris
 • Kalbėti - gamtos noras, tylėti - išminties.
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
Sėdėdama Kerėjimo pamokoje rudaplaukė nuolat kryptelėdavo galvą į atsakinėjantį mokinį. Pati buvo nusprendusi teoriją praleisti. Vargu ar būtų pataikiusi nors iš dalies atsakymą. Žinoma, juk iš ginklo sekėsi kur kas geriau šaudyti, nei spėlioti ar bandyti pataikyti teisingą atsakymą. Pirmąją pamokos dalį praleidusi tyliai sėdėdama mergina žvilgtelėjo į profesorę šiai ėmus aiškinti praktiką. Šios dalies tikrai neketino praleisti. Persibraukusi ranka per ilgus, rudus plaukus lankininkė apsidairė svarstydama su kuriuo daiktu pirmiausia vertėtų atlikti kerus. Kelias akimirkas dvejojusi mergina nužvelgė turimus daiktus. Ant šios suolo gulėjo rudo viršelio kerėjimui skirta knyga, žiobariškas juodas tušinukas ir tokios pačios spalvos užrašinė su auksiniu užrašu. Su tušinuku vargu ar būtų buvę įdomu kerėti, tad nė nedvejodama Davina nustūmė kitus daiktus į šalį pasilikdama užrašinę. Atsistojusi iš savo vietos mėlynakė išsitraukė savo burtų lazdelę nutaikydama ją į ant stalo gulinčią knygelę. Kelis kartus pakartojusi profesorės rodytą judesį šešiolikmetė dar kartą žvilgtelėjo į klasėje esančius mokinius. Šie, kaip ir pati varnė, buvo pasinėrę į praktiką. Šyptelėjusi mergina nukreipė žvilgsnį į ant stalo gulinčią užrašinę. 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Davina Murrell »

*

Neprisijungęs Klara Severova

 • IV kursas
 • *
 • 200
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • The less you say, the more weight your words will carry.
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
Klara girdėjo, kad profesorė kalbėjo, bet jos nesiklausė. Tiksliau bandė klausytis, bet ji viską taip greitai išdėstė, kad mergaitė nė kiek nesuprato apie tas burtažodžių grupes. Jos galvelėje kilo tik daugybė klausimų, o galiausiai varnė išvis susipainiojo. Bet, rodos, praktikai šito nelabai reikės, taigi mergaitė per daug nekvaršino galvos.
Burtažodis neatrodė per daug sunkus, taigi Klara nebuvo nusiteikusi negatyviai. Antraip, ji tikėjosi, kad šįkart viskas pavyks ir nekils jokių nesklandumų. Ar blogiau, negaus daugiau areštų. Tik dėl viso pikto mergaitė tylėdama kelis kartus lazdele nubrėžė ore apskritimą, tada dar kelis kartus sušnabždėjo burtažodį, kad įsitikintų ar tarimas teisingas. Na juk atsarga gėdos nedaro.
Ir galiausiai mergaitė savo kerėjimo vadovėlį padėjo vidury stalo. Tada šiek tiek kėde atsitraukė ir giliai atsiduso.
-Merioso moda,-ištarė ir lazdele nupiešė apskritimą. Ir nieko nenutiko, nenuostabu. Apskritimas greičiausiai buvo per daug mažas, todėl ir nesuveikė burtas. Iš susikaupimo suraukusi antakius Klara pabandė antrąkart ir vėl vadovėlis nė nekrustelėjo. Atsilošusi kėdėje mergaitė bandė suprasti savo daromą klaidą. Galbūt neteisingai tariu burtažodį? Nors ne... Kas dar negerai? Padėjusi galvą ant rankos svarstė. Greičiausiai mano rankos judesys neteisingas. Padarė išvadą vėl lazdele brėždama ore apskritimą. Deja, varnė neprisiminė koks tiksliai apskritimas turi būti. Na, sėdėdama gale ji nieko net nematė. Mergaitė giliai atsidusdama pažvelgė į knygą. Na, amžinai bandyti juk negaliu. Kada nors turi pavykti. Tikino save mintyse.
-Merioso moda,-dar kartą, tik kur kas atsargiau ir lėčiau mergaitė pakartojo burtažodį. Bet vėlgi knyga gulėjo ant stalo kaip gulėjusi. Stengdamasi neprarasti kantrybės mergaitė pabandė dar kelis kartus, bet vadovėlis nė per milimetrą nepakilo ir nė kiek nepasisuko. Klara giliai iškvėpdama užvertė galvą į lubas. Na ką dar blogai darau? Klausė savęs stuksendama lazdelės galu į stalą.
Klaros mintis staigiai aplankė viena idėja. Galbūt ir viso šito priežastis. Mergaitė staigiai išsitiesė ir apsižvalgė ieškodama profesorės. Ši kaip tik stovėjo netoliese taigi varnė pakėlė ranką, norėdama atkreipti jos dėmesį.
-Profesore, ar apskritimas turi būti brėžiamas pagal laikrodžio rodyklę ar prieš?-paklausė ir tikėjosi, kad šitai ir bus priežastis, trukdanti apversti savo knygą.

*

kablelis

Ats: Pirma Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
Stevie taip nustebo, kai profesorė paminėjo ją kaip teisingiausiai atsakiusią į teorinį klausimą, kad taip ir sėdėjo išsižiojusi kol profesorė Eier aiškino praktiką. Vis dėlto kažkas į grifės galvą pateko. Vos išgirdusi praktinę užduotį ketvirtakursė apsidžiaugė, mat ta atrodė tikrai nesunki. Tad Stevie nieko nelaukdama griebė burtų lazdelę. O ką man užburti? staiga paklausė savęs keturiolikmetė, supratusi, kad neišsirinko savo daikto, su kuriuo galėtų bandyti burtažodį. Tačiau netrukus ji prisiminė turinti vadovėlį. Tiks.
Tačiau Stevie prisiminė neišgirdusi burtažodžio. Trejų metų patirtis parodė, kad geriau nereikia net bandyti burtažodžio, jeigu nesi tikras, ar gerai jį išgirdai. Tad kurį laiką grifė tik klausė, kaip dirba arčiausiai esantys mokiniai. Galiausiai ji nutarė, kad pavyko išgirsti burtažodį.
Tad ji pasidėjo ant stalo vadovėlį ir gariai pasakė:
- Mehoso moda!
Žinoma, nieko neįvyko. Stevie susiraukė. Jai atrodė, kad tikrai viskas turėjo pavykti puikiai. Tačiau vadovėlis nė nekrustelėjo. Kurį laiką pasiklausiusi kitų mokinių Stevie suprato, kad netinkamai išgirdo burtažodį.
Žinoma, niekas nesugeba teisingai pasakyti pagalvojo Stevie ir pabandė dar kartą.

*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • Hilerė
 • ****
 • 447
 • Lytis: Moteris
 • Kalbėti - gamtos noras, tylėti - išminties.
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
Priešingai nei ANJM šįkart mergina nejautė jokio abejingumo dėl kerų. Profesorė minėjo, jog šie nesunkūs, be to juk neturėtų būti sunku apversti užrašinę 180° net ir su kerų pagalba, tiesa? Kelias akimirkas stebėjusi, kaip sekasi kitiems mokiniams Davina pagaliau nusprendė pabandyti pati.
-Merioso moda,-klasėje nuskambėjo švelnus rudaplaukės balsas paskui kurį sekė grakštus judesys brėžiantis ore apskritimą. Ant stalo gulėjęs Kerėjimo pamokai skirtas vadovėlis pakilo į orą ir vos tik mėlynakė nupiešė apskritimą šis, kaip ir turėjo, apsivertė. Kukliai kilstelėjusi savo lūpų kampučius lankininkė švelniu judesiu nuleido knygą ant stalo. Atrodo, ką tik paveikta kerėjimo burtažodžio dabar knyga gulėjo tarsi nieko nė nebūtų įvykę. Kilstelėjusi galvą mergina nužvelgė klasę ir žengė link profesorės. Nors su savo asmeniniu daiktu kerai ir pavyko, tačiau viduje kilo abejonė, jog lygiai taip pat seksis ir su kitu daiktu. Nustūmusi visas abejones į šalį rudaplaukė ištraukė iš dėžės medinį kubelį ir grįžo į savo vietą. Šešiolikmetės ir vėl laukė kerai.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • Burtininkė
 • *****
 • 720
 • Lytis: Moteris
 • I am a wolf and I am stronger than fear.
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
Sunkiai išlipusi iš savo minkštos, šiltos lovos Luna pasuko į Kerėjimo pamoką. Nė pati nesuprato, kodėl nusprendė taip anksti keltis. Vis dėl to, kelio atgal nebuvo. Vargu ar būtų dar kartą užmigusi. Įžengus į klasę mergina nužvelgė jau susirinkusius mokinius ir žvilgsniui užkliuvus už laisvo suolo atsisėdo į šį. Žinoma, kaip įprastai, mėlynakė praleido teorinę dalį. Jau iš seniau žinojo, jog jos santykiai su teorija nėra patys geriausi, tad ir šįkart savo sėkmės nusprendė nebandyti. Klausydamasi kitų atsakymų juodaplaukė visą laiką žvelgė į vaizdą pro langą. Tiesa, dėmesys nukreiptas kitur nelabai leido klausytis klasėje aidinčių balsų. Vis dėl to keli balsai pasiekė juodaplaukę. Kryptelėjusi galvą šešiolikmetė įsmeigė žvilgsnį į profesorę visą dėmesį sutelkdama ties praktinės užduoties klausymu. Išklausiusi būsimą užduotį Luna apsidairė ieškodama, kokio nors daikto, kuris būtų priklausęs jai. Žinoma, vadovėlį buvo pamiršusi Varno Nago bendrajame kambaryje, tad teliko kerus išbandyti tik su pakabučiu ant kaklo. Nusisegusi grandinėlę su sidabriniais angelo sparnais mergina padėjo šią ant stalo ir išsitraukė burtų lazdelę.
-Merioso moda,-mostelėjusi lazdele vilkė žvilgtelėjo į grandinėlę, ši regis, nė neketino pajudėti arba apsiversti.
I don't need a weapon. I am one.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
Grifei atsibodo bandyti, bet juk reikėjo. Reikėjo, kol jai pavyks, kad ir kaip ji nenorėjo.
-Uh... Aš galiu,-save pabandžiusi nuteikti Elridė suspaudė burtų lazdelę ir dar kurį laika paspoksojo į savo akinius.
-Merioso moda,-pasakiusi burtažodį dėl trumputės pauzelės mergina visiškai užmiršo judesį, tad jai nieko neišėjo. Suirzusi ir bandydama suvokti, kur ji suklydo Grifė per plauką neišmetė burtų lazdelės. Ji dar kartą nužvelgė akinius ir jai į galvą dzingtelėjo veiksmas, kurį turėjo atlikti. Suvokusi savo klaidą Grifė vėl pakartojo burtažodį šį kartą nepamiršdama lazdelės judesio. Iš pradžių jai pasisekė ne per geriausiai, akiniai, kaip ir praeitą kartą, vos vos pakilo nuo stalo, tačiau toliau sekėsi vis geriau.
Merioso moda,- baltapūkė dar kartą pakartojo burtažodį ir žiūrėki, jai pavyko! Akiniai pakilo nuo stalo ir apsivertė, kaip ir sakė mokytoja. Tik bėda, kad apsivertę jie staigiai nukrito ant stalo, o išsigandusios paauglės akys pastebėjo šiokį tokį įskylimą stiklę.
-Eina sau...-vos susilaikiusi nuo keiksmų Grifė nuteškė akinius nuo stalo ir patraukė pasiimti kubelį.
-Šitas bent nesuduš...-paniurusi dėl savo nesėkmės ir kvailumo Grifė be jokio entuziazmo ir noro kažką daryti šitiesė burtų lazdelę ir pakartojo burtažodį.-Merioso moda,-jai padarius tinkamą judesį su burtų lazdele kubelis pakilo nuo stalo, tačiau neapsivertęs nukrito atgal. Nesuvokdama, kodėl jai vėl taip nebeišeina Grifė ėmė laidytis tuo nelemtu burtažodžiu.
-Merioso moda!-kiek įpykusi ištarė mergaitė ir jai pagaliau pavyko! Ir kubeliui nieko blogo nenutiko. Apsidžiaugusi dėl tokio dalyko ji įsidėjo burtų lazdelę į kišenę ir nupėdino pasiimti savo akinių, kurie gulėjo kažkur klasėje.