4
 

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

 • III kursas
 • *
 • 430
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • siamo musica vera che resta
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 5 mėnesius »
  Ką tas šiknius sau leidžia!, pasipiktino Rafa, tai Sebastianas „netyčia“ užkliudė jos eliksyrą ir šis nuvirto žemyn.
  – Gal tu kūdinkis jau, jei jau užpakalis nepralenda pro suolą, nieko neužkabindamas, – burbtelėjo, suraukusi antakius.
  Jau ir pati ruošėsi eiti naujo buteliuko, tačiau tas pasipūtėlis – turbūt visos klasės nuostabai – atnešė jai antrąjį. Aišku, be kandaus komentaro neapsiėjo. Raudonakinei labai norėjosi iškišti jam liežuvį, tačiau susilaikė: tas kvailys tikrai būtų jai įgėlęs. Gyvatė. Dio, ką jis daro Varno Nage? Neturėtų būti gyvatyne?
  O, kaip ji apsidžiaugė, kai profesorius Natas atkreipė jam pastabą! Jos veide nejučia atsirado piktdžiugiška šypsena. Taip jam ir reikia!
  Tiesa, džiūgauti laiko nebuvo: metas veikti.
  – Žiūrėk, aš ieškosiu – nes esu pastabesnė ir nenuverčiu nieko savo kūnu, o tu būk snaiperis, – sarkastiškai nusijuokė, – Žinoma, jei pataikysi į kažką, nors esu linkusi tuo laaaaabaaai abejoti, – sukrizeno, – Tinka?
credo solo in te grande amore

*

Neprisijungęs Keitas Kolinsas

 • VII kursas
 • *
 • 228
 • Taškai: 20
 • Lytis: Moteris
 • for i can't help falling in love with you...
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 5 mėnesius »
-Juodi vandens šautuvėliai? Ar tik netampi kokia gote ar gangstere, Davina?-paerzino merginą Keitukas, užsidėdamas akinius, nes juk visai nenorėjo, kad akys (ir dar pripažinkim-tokios nuostabios smaragdų spalvos) nukentėtų. Paėmęs į rankas šautuvėlį, pasukiojo jį. Spalva vertė šį daiktą panašėti į tikrą ginklą, bet vietoj gaiduko esantis ryškesnis paspaudimo mygtukas iškart išdavė. Na, gal ir tai, kad tokių lengvų ginklų nelabai būna.
-Pripilti eliksyro... Na, tikiuosi nepasigriebiau kokių mirtinų nuodų,-nusijuokė švilpis, atsukdamas tą šautuvėlio vietą, kur vietoj įprastinio vandens turėjo nukeliauti eliksyras. Kolinsas atkimšo buteliuką ir kiek pateliuskavęs jame esantį skystį, atsargiai ėmė pilti jį į tam skirtą talpelę. Tiesa, ranka kiek drebėjo tad ir talpelė kiek apsitaškė, bet šiaip sunkiausia dalis-įpylimas neišlaistant viso skysčio, pavyko gan puikiai ir netrukus ant jos nukeliavo kamštelis, kad neduok die, eliksyras skirtas “išžudyti” kitus mokinius neišsilaistytų.
-Esi girdėjusi frazę “hufflepuffs are particularly good finders”? Tai šaukte šaukia, kad mūsų strategija bus, jog aš paieškosiu tų nuostabių priešnuodžių, o tu gausi pasilinksminti ištaškydama kitus mokinius. Na, tikiuosi netiesiogine prasme,-mirktelėjo auskaruotis Davinai. Nelabai taiklumu pasižymėjo, tad nenorėjo, kad dėl jo kaltės tektų nukentėti jų komandai ir gal net pažymį susimažinti,-Nebent nori ieškoti pati ir man patikėti šaudymą. To aišku nepatarčiau,-šyptelėjęs gūžtelėjo pečiais baltaplaukis.


*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • VI kursas
 • *
 • 321
 • Taškai: 52
 • Lytis: Moteris
 • Nėra taisyklės be išimties.
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #32 Prieš 5 mėnesius »
Vos sugrįžusią merginą pasitiko vaikino klausimas privertęs šią šyptelėti. Nužvelgusi savo juodus drabužius, kurie puikiai susiliejo su patamsėjusiais rudais plaukais Davina nusijuokė.
-Jei taip nutiks, tuomet tau teks pasisaugoti manęs,-mirktelėjusi vaikinui atsakė mėlynakė ir apdovanojo šį miela šypsena. Profesoriui pradėjus aiškinti sekančią užduotį jaunoji ispanė kryptelėjo galvą į priekyje stovintį vaikiną. Stebėdama, kaip šis paima savo ginklą ir supila eliksyrą Davina žvilgtelėjo į šalia stovintį Keitą, kuris taip pat pylė savąjį eliksyrą į vandens šautuvą. Žvilgtelėjusi į ant stalo gulintį tokį patį juodą šautuvą, kokį rankose laikė baltaplaukis, rudaplaukė paėmė šį į rankas ir pavartė. Ginklas, su kuriuo per atostogas mergina tobulino šaudymo įgudžius, vandens šautuvą gerokai pranoko. Vis dėl to, šis taip pat buvo šaunamasis, tad patirties su tuo Davinai tikrai netrūko. Pėmusi buteliuką su eliksyru šešiolikmetė kelias akimirkas pavartė šį, o tuomet atidengusi pradėjo pilti į vandens šautuvą. Skystis bėgantis į žaislinį ginklą merginai priminė Godriko daubą. Vampyro šnypštimas ir juodojo kristalo durklas išteptas tamsiai raudonu krauju privertė merginos ranką sudrebėti ir rankose laikomas ginklas vos neiškrito ant grindų. Tvirčiau suspaudusi vandens šautuvą rudaplaukė pabandė nurimti ir nustumti visas mintis į šalį. Baigusi pilti eliksyrą mėlynakė padėjo tuščią buteliuką ir "užtaisiusi" ginklą žvilgtelėjo į Keitą.
-Kaip pasakysi, vade,-šyptelėjusi atsakė mėlynakė ir kilstelėjo juodą vandens šautuvą,-esu pasiryžusi panaudoti savo taiklumo įgūdžius,-kilstelėjo savo lūpų kampučius jaunoji ispanė ir nužvelgė klasėje esančius mokinius. Mintis, kad bent jau čia ji negalės nieko sužeisti ramino rudaplaukę.
-Tik po jūsų įsakymo, vade,-šyptelėjo mergina, kurios šypseną lydėjo apsimestinai rimtas balsas.

*

Neprisijungęs Wrena Alder

 • V kursas
 • *
 • 143
 • Taškai: 59
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #33 Prieš 5 mėnesius »
 Artėjant klastuolei, Wrena nusišypsojo, tačiau mintyse sunerimo. Tačiau ji klastuolė. Klastuoliai dažniausiai nemalonūs? Gal reikėjo pasiieškoti kokios kitos poros? Tačiau kaip matė, iš švilpių buvo tik Keitas, kuris jau norėjo kabinti kažkokią panelę, kurios Alder nepažinojo.
 -Na, kaip ir viską pakartojo. Imam šitus,- mostelėjo ranka į šautuvus.- Ir galvojam strategiją. Arba pyškinam aklai, nors abejoju ar tai pasiteisins. Gal... Turi kokių nors galių? Esi vampyrė, ar panašiai?
 Šiai užduočiai turbūt reikėjo pasitikėjimo. O pasitikėjimas juodaplauke stovėjo ant to, kad turbūt ji irgi nori gero pažymio. Merline, kiek čia tų varnanagių? Rodos, išties nusprendė gerai pasidarbuoti ir gauti mokslo metų taurę.
 Atsargiai supylė visiškai skaidrų skystį į šautuvą. Gal būtų pamaniusi, kad čia visiškai paprastas vanduo, tačiau jis kvepėjo neįprastai keistai. Lyg... Obuoliais? Tikiuosi, čia ne priešnuodis. Labai jau keistas tas nuodas, ne smirda, o kvepia...
 Alder dar norėjo pažiūrėti kokios spalvos porininkės skystis, kad nesumaišytų su kokiu kitu ir mintyse šyptelėjo. Jos, turbūt kitaip nei kitų, jei tik čia buvo nuodas, jį sunku pastebėti. Švilpė nusibraukė šviesią plaukų sruogą nuo akių ir trumpam pasidėjusi šautuvą ant stalo, tvirčiau susirišo plaukus gumele. Na ką gi. Karas nuodų ir vaistų kabinete. Beveik tiesiogine prasme. Na, tebūnie. Švilpiukė primerkė akis bei nužvelgė gerokai didesnius bei stambesnius už ją priešininkus. Pastebėjusi, kad ir Mayra nėra daug užimanti vietos, pamislijo, kad gal bent jau pataikyti į jas bus sunkiau. Reikia bandyti į juos žvelgti kaip į priešus.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 mėnesius sukūrė Wrena Alder »

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • VI kursas
 • *
 • 602
 • Taškai: 57
 • Lytis: Moteris
 • Jei nori nugalėti, išmok kentėti.
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #34 Prieš 5 mėnesius »
Išgirdusi vaikino žodžius mergina, tik nusijuokė. Puikiai suprato grifą. Dabar ir pati būtų mielai susirangiusi po šiltu pledu ir užmigusi dar kelioms valandoms, deja, stovėjo Nuodų ir Vaistų kabinete, kur laukė būsima užduotis. Nusisukusi nuo rudaplaukio Luna įsmeigė žvilgsnį į profesorių. Jūs juk juokaujat?..Karas su vandens šautuvais? Kas toliau? Dvikova su pliušiniais meškučiais? Gal galėčiau dar kartą aplankyti savo "draugą" pragare? Esu tikra, kad jis manęs pasiilgo ir neatsisakytų eilinį kartą supančioti grandinėmis. Deja, šią mintį teko pamiršti. Nepatenkinta nauja užduotimi šešiolikmetė žvilgtelėjo į vaikiną, o tuomet išgirdusi paskutinius Natanielio žodžius staigiai kilstelėjo galvą į šio pusę. Naudotis viskuo, ką turime, išsskyrus burtų lazdelę? Profesoriau, regis, jūs nė pats nesupratote kokią klaidą ką tik padarėte. Šelmiškai šyptelėjo mergina ir pridėjo ranką prie klubo, kur buvo paslėptas durklas. Žinoma, šiuo nė neketino naudotis, abejojo, ar profesorius dėl to apsidžiaugtų. Atitraukusi ranką jaunoji anglė pasiėmė buteliuką su eliksyru ir kelias akimirkas šį pavarčiusi supylė į savo "puikųjį" ginklą. Gal nebus taip ir blogai... Vis dėl to per daug nesidžiaugė būsima užduotimi. Kryptelėjusi galvą juodpalaukė žvilgtelėjo į Elijah'ų.
-Esi pasirengęs pažaisti "Bado žaidynes"? Jei taip, tuomet visa scena tavo, o aš tuo metu pabandysiu surasti stebuklingąjį gėrimą,-nusijuokė mėlynakė.

*

Neprisijungęs Keitas Kolinsas

 • VII kursas
 • *
 • 228
 • Taškai: 20
 • Lytis: Moteris
 • for i can't help falling in love with you...
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #35 Prieš 5 mėnesius »
-Pasisaugoti? Baik tu, tokio mielo veidelio,-vaikinukas laisva ranka, kuria nelaikė šautuvėlio pagestikuliavo į savo veidą,-Sužeisti nedrįstų niekas,-beveik rimtu tonu tarė švilpis, bet netrukus veide sužibo šypsena. Gal savimeiliškumas ir nebuvo pati geriausia savybė kokią buvo galima turėti, bet kas gi kitas pakels šuniui uodegą jei ne jis pats?
Pamatęs, kaip mergina vos neišmeta ginklo iš rankų, Kolinsas kiek susiraukė. Beveik visada pastebėdavo jei kas būdavo negerai.
Vis dėl to nuspręndė, kad geriau paklaus po pamokos, nes dabar nori nenori reikėjo išknisti klasę, kad rastum tą priešnuodį.
-Gerai. Tada... Pradedam!-Kolinso balsas nuskambėjo griežtai ir įsakmiai, tarsi kokio kariuomenės vado ir jis iškart nuskuodė prie lentynų. Knygos ir buteliukai. Vaikinas ėmė viską iš eilės kyloti, sukeldamas nemenką dulkių debesį. Pačiame viršuje stovėjo seni katilai, kurie buvo, net ir Keito ūgiui, per aukštai pasiekti (gal reikėjo keisti stilių į labiau metalistišką ir vaikščioti su platformomis?), tad švilpis ėmė kaišioti rankas, vis paliesdamas ką šlykštaus ir beveik džiaugdamasis, kad nemato kas ten buvo. Vis dėl to nieko nerado ir vis lankstydamasis, kad tik nebūtų pašautas, nulekė prie krūvos sukrautų katilų, versdamas juos vieną po kito. Aha! Pagaliau, išvertęs gal dešimt dėmesį atkreipiančių ir garsiai skambančių katilų, rado mažutį buteliuką. Dabar tereikėjo tikėtis, kad tai nebus koks iš seno užsilikęs nuodas.
-Radau!-šūktelėjo jis Davinai, jau lėkdamas prie kitos vietos ieškoti.


*

Neprisijungęs Niles Jasper Radirger

 • I kursas
 • *
 • 12
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #36 Prieš 5 mėnesius »
Žinoma, vaikis norėjo tik juokais nuleisti savąjį spėjimą, ką reikės veikti. Deja, bet jo žodžiuose tiesos buvo. Karčiai nurijęs seiles, beklausydamas užduoties, Nilas atsisuko į porininkę. Galvoje smegenų pusrutuliai stiprokai ginčijosi, ar metas bijoti, ar atvirkščiai - gal net atsipalaiduoti? Visgi, nugalėjo kažkuris pusrutulis, atstovavęs teigiamai, už nuotykius pasisakiusiai smegenų daliai.
- Tai labai smagu! Pašovimai iš tų žiobariškų filmų serijos suteikia tik dar daugiau azarto!, - sukikeno. - Išties, kai užsisvajoju nuotykių eigoje, pamirštu galvoti apie aplinką irrrr, - užtęsė, - tiesiog neriu į juos stačia galva. Turbūt saugosim vienas kitą, - mirktelėjo, - argi ne taip?
Akiniai jau ėmė spausti, bet juos nusiimti prilygo mirties nuosprendžiui - nežinojai, iš kur ir kada bei kas paleis kažkokį gėralą tiesiai tavo pusės link. Paniręs savo pasaulin Džesperas užsisvajojo ir tik po geros akimirkos pastebėjo nutolusią Norą. Visgi, greitai rado ją kampelyje, o pats, itin atsargiai, besidairydamas į šalis, užimtomis rankomis atsliūkino iki jos.
- Žinodamas savo charakterį, - pritūpė ir atsargiai, lėtokai ėmė pilti buteliuko turinį, eliksyrą, kurio veikimo net nenumanė, į šautuvą, - galėčiau sudėlioti tik tokią strategiją:
visų pirma, susipilam eliksyrus, antra, smarkiai užsukam, kad neištekėtų, trečia, pasitaisom akinius, - pastūmė tolėliau buteliuką, iš kurio perpylė eliksyrą, - ir, svarbiausia, lekiam į ataką!
Berniukas vis dar tupėjo, o jo sukurta strategija sukėlė geros nuotaikos pliūpsnį ir jis susvyravo, vos nesitėškęs žemėn.
- Tai ką pasakysi?
I've got some things to say
'Cause there's a lot that you don't know.

*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • VI kursas
 • *
 • 321
 • Taškai: 52
 • Lytis: Moteris
 • Nėra taisyklės be išimties.
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #37 Prieš 5 mėnesius »
Išgirdusi griežtą ir įsakmų Keito balsą mergina tik linktelėjo ir nulydėjusį šį žvilgsniu nužvelgė klasę. Nors nuo antrosios praktinės dalies praėjo nemažai laiko, tačiau dauguma mokinių dar nebuvo pasiruošę kovai. Kelias akimirkas dvejojusi ar verta išlikti budriai vis dėl to Davina nusprendė nenuleisti naujojo ginklo ir stebėti visus mokinius. Atostogas praleidusi treniruodamasi tik su vienu žmogumi ir nuolat mokoma sutelkti dėmesį tik į jį vieną, dabar merginai teko stebėti daugybę mokinių, kurie nuolat judėdavo. Išlik budri ir neprarask pusiausvyros, antraip atsidursi ant žemės. Galvoje nuskambėjo trenerio balsas. Ne, kristi ant skaudžios žemės rudaplaukė daugiau nebenorėjo, lygiai taip pat, kaip ir jos kūnas. Regis, šis iki šiol puikiai prisiminė skaudžius smūgius, kurie pasitikdavo vos tik mergina prarasdavo budrumą ir netinkamai atremdavo puolimą. Praėjus kelioms minutėms dauguma mokinių "užsitaisė" savo ginklus ir Davina buvo priversta kilstelėti savąjį ir nutaikyti į arčiausiai stovinčius mokinius. Nors neseniai galvoje nuskambėjo trenerio balsas, kuris priminė skaudžias treniruotes, tačiau varnė pasistengė pamiršti šias ir šyptelėjusi nusiteikė linksmai kovai. Klasėje pradėjus visiems purkšti savais ginklais mergina atsitraukė kelis žingsnius ir stengdamasi išvengti "mirtinų" šūvių atsakė tuo pačiu. Vis dėl to tuo pačiu metu gintis ir šaudyti į daugybę žmonių buvo nelengva, ypač, kai rankose tik vienas ginklas. Išgirdusi baltaplaukio žodžius mergina šyptelėjo ir žvilgtelėjo į šį.
-Keitai, man reikia antro ginklo,-ištiesė ranką mėlynakė kartu bandydama išvengti kitų mokinių šaudomo eliksyro.

*

Neprisijungęs Reina Devynbalsė

 • IV kursas
 • *
 • 34
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #38 Prieš 5 mėnesius »
- Žinoma, - Reina nusišypsojo priėjusiai vyresniokei klastuolei. Ji atrodė visai maloni, nors ir buvo kiek nejauku stovėti šalia tokią galingą energiją skleidžiančios burtininkės. Todėl jų nukreipė visą dėmesį į profesorių, klausydamasi kitų nurodymų. Išgirdusi, kad bus karas, mergina trumpam nustojo kvėpuoti. Ji tikėjosi, kad užduotis bus panaši, juk tie vandens šautuvai viską išdavė, tačiau ji nenorėjo atsidurti tokioje streso pilnoje aplinkoje taip anksti. Tačiau Reina žinojo, kad nori neapvilti nei profesoriaus, nei porininkės (kas žino, gal jos švelnus įvaizdis yra tik apgaulė, ir joms pralaimėjus, Lisetė nudirs jai odą?), todėl klastuolė kelis kartus įkvėpė ir pasiruošė iššūkiui. Profesoriui baigus kalbėti, ji paėmė savo žydrąjį šautuvą ir blizgų, žvaigždyną primenanti eliksyrą. Suradusi reikiamą vietą skysčiui supilti, ji greitai ištuštino buteliuką ir tvirtai uždarė angą, kad eliksyras neišsipiltų. Ji trumpam pasvarstė, kokio pavojingumo buvo visi šie nuodai. Juk profesorius nebuvo ant tiek pamišęs, kad iš tikrųjų duotų jiems stiprių nuodų?
- Mums reikia strategijos, bet neturim daug laiko, - pasakė ji Lisetei, apžvelgdama mokinius, kurie jau buvo pasiruošę žaidimui. - Spėju jog daugelis išsiskirs, vienas iš poros eis ieškoti priešnuodžių, o kitas šaudys. Todėl manau, jog mums reiktų padaryti kiek kitaip. Pačioje pradžioje pulti būtų negerai, nes tą darys dauguma mokinių, todėl čia užvirs pragaras. Geriausia pasislėpti ir palaukti, kol jie vieni kitus "išžudys", o tada pribaigti likusius ir laimėti. Kadangi tu žemesnė ir smulkesnė už mane, tu ieškok priešnuodžių, o aš tave pridengsiu. Kai liks mažiau žaidėjų, tada aš pulsiu. Ką manai, tinka tokia strategija? - ji pažvelgė į porininkę, laukdama atsakymo.
"Ar mirsiu metaforiškai, ar mirsiu iš tikrųjų, didelio skirtumo nėra." - Haruki Murakami

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 687
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • Nothing breaks like a heart
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #39 Prieš 5 mėnesius »
Auksė, prie pakaušio susukusi mažą kuoduką iš sruogos, maksimum dviejų, vieniša jau traukė pasiimti velnias žino kokio eliksyro, šautuvo ir kažkokių akinių. Nors darbas skambėjo linksmai, ne itin džiugino - ji brovėsi vienut vienutėlė, net neturėdama ką užkalbinti. Prie reikmenų stengėsi neužsilikti, bet truputį pastovėjo bandydama pasirinkti iš keleto, jos manymu geriausių, variantų. Šalavijo konsistencijos gėralas, papurtytas delne, atgavo idealiai skystą būseną, žalios spalvos šautuvą Marlenai atrodė keista turėti delne, tačiau ant rankos kabėjo paskubomis užmauti apsauginiai akiniai. Jeigu prefektė nebūtų turėjusi geros nuotaikos, tikrai nebūtų sugalvojusi iš niekur nieko kažką užkalbinti. Bet, neturėdama ko prarasti, žengė milžiniško dydžio žingsnį artyn kažkokios mergaitės, berods, lyg ir matytos, šypsodamasi atsisuko į ją ir vardan juokų tarė:
- Pasiruošusi dirbti kartu?
Auksė nuleido akis, tačiau šypsenos paslėpti nesugebėjo. Galop, pasigirdo tramdomas krizenimas.
- Juokauju, - draugiškai vyptelėjo, - turbūt man vienintelei ,,pasisekė''. Negalvojau, kad porininką rasti gali būti taip sunku.
Marlena eliksyro buteliuką švelniai nuleido į kišenę, po alkūne suspaudė šautuvą bei užsimaukšlino juokingai ant jos atrodžiusius apsauginius akinius.
- Visgi, gal norėtum dirbti kartu?

*

Neprisijungęs Eleizija Stigler

 • ****
 • 287
 • Lytis: Moteris
 • I put my trust in you my lord
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #40 Prieš 5 mėnesius »
  Elytė vos nepavėlavo į pirmąją Nuodų ir Vaistų pamoką šį sezoną. Trūko tikrai nedaug. Tik kelių sekundžių reikalas. Įėjusi į klasę, net nepastebėjo naujojo profesoriaus. Buvo girdėjusi, kad dėdė Sorenas jau nebedirba, kad jį pakeitė kažkoks jaunas gražuoliukas, tačiau nežinojo kas. Nuleidusi galvą patraukė į patalpos gilumą. Nedrįso pakelti akių, nes dar bus aprėkta. Nors ko rėkti? Juk į pamoką nepavėlavo. Susirado atokesnę vietelę ir krestelėjo. Atsivertė vadovėlį ir jau norėjo kibti skaityti, kai ausis pasiekė tas šiek tiek narcistiškas balselis. Elė iškart pakėlė akis ir net žagtelėjo.
  - Negali būti...
  Tas jaunasis gražuolis profesorius buvo tas pats juodaplaukis Lizertas. Natukas buvo Nuodų ir Vaistų pamokos profesorius.
  - Kad mane devyni velniai... - vis dar negalėjo patikėti Elė.
  Vaikams atsistojus ir pradėjus eiti link Natanielio, varnė susivokė, kad tikriausiai praleido pro ausis, ką klastuolis sakė. Tad droviai atsistojo, pasidėjo vadovėlį ir nukėblino prie mokinukų būrelio. Ten visi iš naujojo profesoriaus rankų pasiimdavo apsauginius akinius bei vandens šautuvus. Kas per? Jokių katilų? Jokių smirdančių produktų? Keista. Atėjo Elės eilė. Ji prislinko arčiau Nato, žavingai šyptelėjo ir tarė:
  - Tai tu tas gražuolis profesorius, kuris pakeitė dėdę Soreną?
  Dar kartelį šyptelėjo, pasigriebė akinius ir dar samaninės spalvos šautuvą. Jau norėjo grįžti prie savo darbo vietos, kai akis užmatė, kad kiti mokiniai patraukė link lentynėlių, kur buvo įvairiausių buteliukų. Nieko nelaukė ir nutipeno ten. Pasilenkė prie mažesnio mokinuko ir pasiteiravo, ką čia reikia daryti. Jis jai viską aiškiai paaiškino. Atsidėkodama varnė šyptelėjo ir patapšnojo per petį. Nieko nelaukdama pagriebė patį pirmą po ranką pasitaikiusį buteliuką ir jau ruošėsi ieškoti sau poros, kai kažkas ją užkalbino. Elė net pasimetė.
  - Oho... Matosi, kad esi prefektė. Laiko negaišti, - juokaudama tarė. - Žinoma, noriu. Dirbti su savo koledžo prefekte prilygsta karališkoms vestuvėms, - sumalė nesąmonę, tad droviai raustelėjo.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 687
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • Nothing breaks like a heart
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #41 Prieš 5 mėnesius »
Ji niekad nepasižymėjo puikiu humoro jausmu. Viskas tebuvo kvaili, niekam tikę juokeliai. Kaip ir šįkart, nieko naujo. Pašmaikštaudama norėjo pasijusti kaip žiobariškuose serialuose, kai pagrindinis veikėjas turi geriausią draugą ir vos išgirdus, jog praktika porose, net neklausdamas žinodavo, su kuo ją atliks. Net abejonių nebūdavo. Ak, kaip šito troško Auksė! Tačiau žinojo, kad tai vargiai nutiks, ir tai, kada nors.
Mergaitės komentarą apie laiko negaišimą palydėjo draugišku šypsniu, o laisva ranka užkišo vieną plaukų sruogą už ausies.
- Baik jau, - stengėsi neparaudonuoti po jai skirto palyginimo, - nesu jau tokia gera, kad prilygčiau karališkoms vestuvėms, - nusijuokė. Nors šitaip plepėti pasirodė smagu, bet galvoje sukirbėjo baimė dėl prasidėjusios ,,Bado žaidynių" parodijos ir viso reikalo su šaudymais.
- Žinai, - pasislinko arčiau mergaitės, besišypsodama ir besidairydama, - plepalus apie karališkas vestuves galėsim pratęsti kur nors po pamokos, bet dabar turim sukurti strategiją ar kokį planą, kaip veiksim, pasiruošti kitus atakuoti ir kaip išvengsim šūvių.

*

Neprisijungęs Eleizija Stigler

 • ****
 • 287
 • Lytis: Moteris
 • I put my trust in you my lord
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #42 Prieš 5 mėnesius »
  - Nejau? O aš maniau, kad prefektai yra kažkas tokio nuostabaus, kažkas tokio kerinčio, žavinčio.
  Nutilusi rimtu žvilgsniu pažvelgė į Auksę, tačiau nesusilaikė ir susijuokė. Net ašara ištryško. Visai smagu būtų turėti draugę, su kuria galėtų juokauti, šnekučiuotis ištisas valandas, net verkti viena kitai į petį. Eleizija pakedeno savo tamsius tankius plaukus ir pasilenkusi pašnibždėjo prefektei į ausį:
  - Žinok, pati suprantu, kad būvimas prefekte tikrai nėra kažkas tokio wooow... Net neįsivaizduoju, kodėl tapau ja.
  Atsitraukusi pasukiojo savo samaninį šautuvėlį. Jis buvo paprastas, tikriausiai pagamintas Kinijoje, niekuo nesiskyrė nuo kitų vandens šautuvų. Na, o buteliukas kitoje rankoje. Tas Elei buvo paslaptis. Ji net prieš tai padoriai nespėjo perskaityti etiketės, tad ta proga pasinaudojo dabar.
  - Šarlatano aliejus, - štai kas buvo užrašyta ant krištolinio buteliuko.
  Išgirdusi Auksės Marlenos Hale pasiūlymą, Elė numykė ir, nieko nelaukdama, pagriebė savo porą už rankos. Greitai nusitempė ją prie tamsaus kampeliu, kuris skendėjo akinančioje tamsoje. Pritūpė ir paragino Auksę taip padaryti.
  - Planas. Yra du variantai. Būtų kiškučiais ir visą laiką čia slėptis arba būti vilkėmis ir krimstelti jiems. Aš turiu Šarlatano aliejaus. Kiek žinau, tai jis sukelia haliucinacijas, o ką tu turi? - kaip galėdama greičiau išpyškino varnė.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 687
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • Nothing breaks like a heart
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #43 Prieš 5 mėnesius »
Išties, šitoks bendravimas Auksei patiko. Keista, bet ji nuolatos vengė visų, o ir pirmieji kursai pasižymėjo ne per geriausiais prisiminimais. Net siūlė panaudoti prieš ją užmaršties kerus, tačiau niekas iš suaugusiųjų nesutiko.
- Aš irgi, - gūžtelėjo, - netgi nesu iš tų, kurie galėtų laisvai ir lengvai bendrauti su kitais.
Buteliuką su eliksyru mergaitė vis dar jautė esantį apsiausto kišenėje. Akiniai, uždėti ant veido, patogumo tikrai nepridėjo. Šautuvėlis, gniaužiamas rankoje, jokios naudos tam momentui naudos neteikė. Pamačiusi, kaip Eleizija sukiojo buteliuką, pati užsimanė apžiūrėti savąjį. Jau buvo betraukianti iš kišenės, tiksliau, tik pirštų galiukais prilietė kišenę, kai porininkė sugriebė už rankos ir ėmė temptis paskui. Pradžioje nesuprato, kas vyko, tačiau greitai pritūpė šalimais.
- Tuoj pažiūrėsiu, - išsitraukė gėralą, vėl virtusį drebučiais. Papurčiusi, pastebėjo apsitrynusias raides. Arčiau veido pritraukusi buteliuką, garsiai perskaitė:
- Riegavų koncentratas, - truputį pamąstė, - kiek pamenu, jis sukelia spangulį ar mieguistumą.
Marlena pastatė buteliuką ant žemės, šautuvą paruošė perpylimui.
- Vilkės laimi, - kilstelėjo ir atsukinėdama buteliuką šyptelėjo, - ateina metas pasismaginti.
Hale atsargiai perpylė keistoko kvapo koncentratą, stipriai užsuko ir išsitiesė.
- Pasiruošusi?

*

Neprisijungęs Eleizija Stigler

 • ****
 • 287
 • Lytis: Moteris
 • I put my trust in you my lord
Ats: Pirma NIV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #44 Prieš 5 mėnesius »
  - Riegavų koncentratas. Įdomu...
  Eleizija giliai įkvėpė ir pabandė suregzti bent strategijos griaučius. Nenorėdama gaišti laiko, tuo pat metu atkimšo pačios prigriebtą aliejaus buteliuką ir, atsukusi vandens šautuvėlio bakelį, supylė visą tirštą turinį. Kvapelis nebuvo iš maloniųjų. Labai jau priminė lavono dvoką. Na, Elė niekada nebuvo uosčiusi gerai parūgusio negyvėlio, tačiau įsivaizdavo, kad toks nosį riečiantis kvapas tikrai sklistų nuo jo. Supylusi užsuko baką ir pradėjo pumpuoti nuodus.
  - Turiu patarimą. Nujaučiu, kad visi skysčiai suveikia tik susilietus su oda. Tad turėtume paslėpti kuo  daugiau savo odos.
  Nužvelgė Auksę ir dešinia ranka suėmė mergaitės kuodelį. Lengvai išlaisvino jos plaukų sruogas iš to kalėjimo ir šyptelėjo. Plaukai nors šiek tiek padės.
  - Turėtų padėti. Ir dar, - nusitraukė nuo savo moteriškomis formomis pasipuošusio kūnelio milžinišką rudą skarą. Apgaubė ja prefektę. - Neleisk skysčiui paliesti tavo odos ir būk protinga kaip tikra varna.
  Prislinko šiek tiek arčiau kolegės ir pašnabždėjo:
  - Spėjau ir mažą planelį suregzti. Tu būsi masalas, o aš tykosiu grobio, kurį pasidalinsime kartu, - caktelėjo liežuviu. - Tu esi žemesnė už mane, tad kitiems neatrodysi tokia didelė grėsmė, bet vėliau jie pasigailės. Pamatys, kad visos varnos aršios kaip vilkės.
  Nutilusi giliai įkvėpė, prisitraukė šautuvą ir linktelėjo galva. Nėrė iš tamsos ir iškart prišoko prie šalimais esančio suolo. Prirėmė savo nugarą prie kieto medžio ir pažvelgė į varnytę. Jos nematė, bet žinojo ją esant vis dar ten pat. Tik nebijok. Be žodžių padrąsino Marleną ir tvirčiau suspaudė ginklą, užtaisytą Šarlatano aliejumi.

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019