0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Eric Nocturn

 • Burtininkas
 • ***
 • 41
 • Lytis: Moteris
 • Actions speak louder than words do, it's pretty quiet, isn't it?
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 2 metus »
Kaip aš tingiu kažką daryti... Vaikinukas svarstė, ką jis veikia Herbologijos pamokoje. Nieko nežinodamas, nors ir buvo vyresnis, Erikas klausėsi kiekvieno atsakymo teorijos dalyje ir raukėsi. Jis pasijautė kiek nevykusiai, o kai profesorius ėmė aiškinti praktikos dalį berniukas ėmė mąstyti, ar dar kada ateis į šią pamoką, ar ne. Bet, deja, jis privalėjo, kitaip tikrai liks dar vieniems metams, o vėliau ir dar vieniems...
Starkui baigus aiškinti berniukas giliai atsiduso ir nužvelgė visus mokinius. Jie ėjo link profesoriaus stalo pasiimti šakelių, o garbanius neturėjo jokio noro tai padaryti. Bet, ir vėl atsirado žodis "reikia". Vis dar keikdamasis, kad atėjo į Herbologijos pamoką, Erikas atsistojo ir patraukė link stalo pasiimti šakelės. Priėjęs prie jo berniukas nužvelgė šakeles ir šyptelėjo. Kam jam imtis vieną šakelę ir vargti su ja, kai jis gali pasiimti kelias, juk taip greičiau nusidažys vanduo, o gal ir sultys gausis stipresnės? Nors, ant ko tas sultis panaudoti vaikis neturėjo, bet atsarga gėdos nedaro, gal pastebės kokią simpatišką mergyčką.
Pasičiupęs tris šakeles, vaikinukas tikėjosi, kad profesorius dėl tokio veiksmo nesupyks, patraukė atgal į savo vietą. Tada, suvokęs, kad reikia ne tik šakelių, vaikinukas patraukė susirinkti kitus reikalingus daiktus, o grįžęs apsvarstė, kokį poveikį turės trys šakelės sumestos į vieną vandenį.
-Ai, koks skirtumas, ne aš gersiu...-taip sumąstęs Erikas įmetė visas šakeles į vandenį ir stebėjo, kaip greit vanduo nusidažo žalsva spalva.-Įdomu, įsimaudžius tokiam vandenį aš tapčiau Grinču, ar žalsva salota...-su savo kvailais apmąstymais vaikinukas ištraukė šakeles ir ėmė svarstyti, kaip galėtų pagreitinti jų džiūvimą. Jis išsitraukė savo burtų lazdelę, bet nenutuokė, kokį burtažodį galėtų panaudoti. Tada vaikinukas išmąstė, kad ugnis turėtų pagreitinti viską ir suspaudęs burtų lazdelę  ruošėsi panaudoti burtažodį, kai susivokė, kad pasidegs pati šakelė.
-Ką man čia padarius...-savęs klausdamas berniukas atitraukė vieną šakelę ir nusprendė, kad šią paaukos ugniai, o kiti nuo jos geriau apdžius.
-Incendio,-pasigirdo burtažodis, tačiau Eriko pasirinkta šakelė neužsiliepsnojo. Svarstydamas, kame problema vaikis suprato, kad šioji buvo šlapia ir jam nepavyks jos uždegti, nebent ji nudžiūtų. Tada vaikinukas paėmė šakelę į rankas ir ėmė purtyti, nes manė, kad ši taip greičiau nudžius. Po kelių minučių purtymo jis ją padėjo ant stalo ir vėl suėmė burtų lazdelę.
-Dabar tikrai veiks... Incendio,-dar kartą pasigirdo burtažodis, o jo šakelė greit užsiliepsnojo.

*

Neprisijungęs Wrena Alder

 • Herbologė
 • ****
 • 251
 • Lytis: Moteris
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 2 metus »
 Atidžiai išklausiusi profesoriaus, Wrena tik prasidėjus praktinei užduočiai suvokė kas jai čia taip keisto pasirodė. Meilės eliksyras. Panaudoti savo reikmėms. Ar herbologijos profesorius kartais nenori skatinti gimstamumo mokykloje? Meilės eliksyras juk nebuvo pats geriausias dalykas. O šis, nors ir ne toks pavojingas kaip Amortensija, tačiau vis vien keičia žmogaus jausmus.
 Nelabai patenkinta užduotimi, kadangi daug mieliau būtų praleidusi valandėlę apsikabinus katinėlį. O čia, herbologijoje ne tik ausis gavo, tačiau ir užduotį, kuri būtų pakankamai normali, jei ne tikroji eliksyro paskirtis. Švilpė sudvejojo. Turėjo atlikti užduotį, kitaip tas, bekikenantis profesoriūkštis dar ir Trolį įkals švenčių proga. Savo ruožtu Alder būtų atnešusi Akro, kuriam pastoviai ateina dienos, kai nori draskyti. Viską. Lovą. Knygas. Wreną. Švilpius. Ketvirtakursė išsigando, kad tik kas nors nesupyktų ant jo ir nepaverstų katilu pirmai progai pasitaikius. Juk to mokinosi per transfigūraciją, tiesa?
 Bet pasijudinti iš suolo teko. Gerai, kad atsisėdo pačiame priekyje - eiti toli nereikėjo, tačiau dabar būtų mielai pasivaikščiojusi. Neklausinėjo profesoriaus, tiesiog išklausė ką šis atsakė ir nusprendė, kad vos tik išėjusi iš klasės, išmes buteliuką. Arba sugirdys katinukui, kad ramesnis būtų. Tačiau vos lašelį, o jei pradės jam kas nors darytis - pati pavers katilu.
 Kai tas keistas augalėlis, Ima Misraleris (net nemėgino ištarti pavadinimo) buvo ant stalo, o dubenėlis su vandeniu - šalia, Alder susimąstė, kaip reikėtų įmerkti tą šakelę. Lyg norėtų išrasti naujų būdų. Tačiau buvo tik keli variantai - įmerkti nupjauta dalimi, įmerkti viršūne arba paskandinti visą. Patraukliausia atrodė pirmoji mintis, tad įmerkė ir laukdama atsinešė popierinio rankšluosčio, pjaustymo lentelę su peiliu ir šaukštą. Rodos, to prireiks toms sultims išgauti. Gan keistas metodas, tiesa. Ir ilgas, tad nenorėjo ko nors pamiršti, nes nors jos nuomone ir nereikalingas dalykas, tačiau geras pažymys irgi buvo svarbu. Vanduo dažėsi labai palengva, tad švilpiukė pabandė tą patį metodą, kurį naudodavo geriant arbatą ir pakelių - pamaišyti. Jei ne ta burtininkų mokykla, apie difuziją būtų pasimokiusi vėlesnėse žiobarų klasėse. Tačiau šiek tiek pasiteisino, vanduo dažėsi greičiau, tad netrukus buvo beveik amalo šakelės spalvos. Dar luktelėjo, įsitikindama, kad jau spalva nebesodrės, ir ištraukė šakelę iš vandens.
Look around, look around at how lucky we are/ To be alive right now- Elizabeth Schuyler

*

Neprisijungęs Starkas Erikas Ramsay

 • Burtininkas
 • ****
 • 222
 • Lytis: Vyras
 • i don't wanna go, mr. stark
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #32 Prieš 2 metus »
  Herbologas net nesiruošė varginti savo liežuvio ir dar kažką sakyti panelei Gardner. Tiesą pasakius, nebūtų ji jo auklėtinė, tiesiog atimtų kokią dešimtį ar dvi taškų ir praneštų koledžo vadovui, kad tas pats su ja aiškintųsi ir auklėtų. Deja, šiuo atveju auklėjimo turėjo imtis jis, o ir pats žinojo, kad taškų atėmimas nėra veiksminga bausmė. Be to, baudžiamas yra visas koledžas, o ne tik prasikaltėlis, kas paversdavo tai dar prastesne auklėjimo priemone.
  Šiaip ar taip, jis nesiruošė veltis į diskusijas. Priešaky dar pusė pamokos, o, su tokia pradžia, velniai težino, kas dar gali atsitikti.
  Laimė, neatsitiko nieko blogo. Na, kažkoks protinguolis bandė išdžiovinti šakelę padegamaisiais kerais, tačiau šiuo atveju Starkas jau nebepadės, į smegeninę košės neįkrės.
  Taigi likusi pamokos dalis praėjo sąlyginai ramiai. Jis vis vaikščiojo aplink patalpą, retsykiais mestelėdamas žvilgsnius į Gardner, ar šioji dar ko nesugalvojo. Pasigirdus varpui, dauguma jau turėjo sklidinus buteliukus žalių amalo sulčių.
  – Ačiū už pamoką, – niūriai burbtelėjo; balse tikrai nebuvo justi dėkingumas, – Gražių švenčių, iki susitikimo po atostogų.
„when i drift off, i will dream about you. it's always you“ - tony stark, avengers: endgame