0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Isabella Makdak

  • Burtininkė
  • ***
  • 29
  • Lytis: Moteris
Vasaris jau ėjo į pabaigą. Lauke saulė švelniai viską šildė, lyg norėdama pabudinti gamtą anksčiau, nei ateis pavasaris ir lygiadienis.
-Dar tolokai visai,-sušnibždėjo skubanti profesorė.  Iki koridoriaus galo buvo tikrai nearti. Jau tuoj tuoj skambės varpas, o ji vis dar ne klasėje, ir nesiruošia pamokai.
-Apsileidau...
Vis dėl to, kai pasiekė duris, čia nestoviniavo mokiniai, galvodami, kodėl jų neįleidžia. Tiesą sakant, Isabella net nepasuko galvos, pažiūrėti, ar kas kur nors kamputyje nedrąsiai laukia.
Kaip viesulas įlėkusi kabinetan, ji pamatė vėl tuos senus ir apsitrynusius suolus. Šiandienos darbui nereikėjo jų, tad šviesiaplaukė stalus pavertė į kubus (kaip mini staliukus, kubo formos), ir dabar klasė atrodė kaip primėtyta didžiulių kaladėlių. O prie kaladėlių vis dar stovėjo kėdės. Mokytoja lanksčiu lazdelės mostu kėdes pavertė pagalvėlėmis. Va, taip bus daug geriau, nusprendė. Pažvelgusi į lentą, pamatė po ja stovinčius gražiai sukrautus įvairius daiktus. Čia buvo ir senų nuotraukų pluoštelis, ir keli žymūs paveikslai, ir pora mažų skulptūrėlių. Atidariusi duris, kad mokiniai galėtų rinktis, ji gražia rašysena išraitė kreida raides:
Citata
„Fostatue“. Antra pamoka
Darbas su įžymybėmis
Baigusi dar padailino raides, ir atsisukusi į klasę uždarė duris.
-Sveiki. Jei kas manęs vis dar nepažįstate, tai esu Isabella Makdak ir dėstau jums transfigūraciją. Kaip ir parašyta lentoje, šią pamoką vėl dirbsime su tuo pačiu burtažodžiu kaip ir praeitą kartą. Tik tada jūs savo nuotrauką vertėte į statulėlę, o šį kartą – kokio nors įžymaus burtininko. Taip pat čia matote ir keletą sumažintų originalių statulėlių. Jos nejuda, bet padariau, kad paverstos į nuotrauką jos galėtų ten kalbėti. Anksčiau jūs turėjote tiesiog pristatyti klasei savo nuotraukos herojus. Dabar turėsite parašyti rašinį apie tą žmogų. Tad rinkitės atsakingai, kad būtų įdomu ir išsamu. Sėkmės!

Taigi. Noriu trijų postų. Kas juose turi būti: daikto pasirinkimas, atitinkamo burtažodžio pasirinkimas (fostatue arba disfosta), šnekėjimasis su tuo, ką pasirinkote (jei nuotrauką/piešinį – su statulėle (pasiimkite, jei manysite, kad reikės narvelį nuo Isabellos stalo), jei statulėlę – su nuotrauka). Galiausiai aprašote viską rašiniu, kuris pageidautinas 800 simbolių. Turi būti įterptas tarp
Citata
skliaustų. Rašinys įeina į posto ilgumą, bet geriau kad santykis būtų 2:1, t.y. 800:400. Jame turi būti – vardas pavardė, amžius (nuotraukos/statulos), įdomūs faktai visokie, ir kokia proga daryta nuotrauka/statula/paveikslas.
Galite atlikti iki lapkričio 8 dienos imtinai (ketvirtadienis)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Isabella Makdak »
Visi koledžai telpa viename žmoguje

*

Neprisijungęs Amy Ella Giffard

  • I kursas
  • *
  • 2
  • Taškai:
Ats: Antroji transfigūracijos pamoka ruduo '18
« Atsakymas #1 Prieš 5 metus »
Amy įėjusi su draugais į transfigūracijos kabinetą atsisėdo į savo vietą.Mokytoja jau sedėjo prie savo stalo.Kai visi mokiniai susėdo į sovietas mokytoja pranešė kas šiandien mes mėginsim statulą arbo nuotrauką turime užburti kad ji šnekėtu.Daugeis pasirino užburti statulą.
-Mokytoja , bet kaip mes užbursime , kad tie daiktai šnekėtų?- klause Amy.
-Tam yra tam tikri kerai jeigu jūs pasirinkote užburti statulą tai jūs naudosite fostatue kerus , o jeigū jūs pasirinkote nuotrauką tada jūs naudosite disfosta kerus.
Amy statula buvo (liūto formos,maža,pilka) pasiėmusi lazdelę mergaitė aiškiai ištarė fastatue ir jai iš pirmo karto pavyko užburti statulą.
Amy prdėjo kalbėtis su užburta statula.
-Koks tavo vardas?-klausia mergaitė.
-Aš esu  Darlis,- o kas tu tokia?
-Na esu Amy Ella Giffard  burtininkė tik dar mokausi.
-Kiek tau metų mergaite?
-Man yra vienuolika metų, o kiek tau?
-Aš jau labai senas man virš dvejų šimtų penkesdešimt.
-Kur tu gyveni kur gimei ar tave sukūrė?
-Na aš gyvenu visur kur mane padeda,pastato,aš gimiau afrikoj , bet paskui žmonės sukūrė mano statulėlę ir kai miriau mano siela apsigyveno mano staulėlėje. -O tu mergaite iš kur esi kur gimei kur gyveni?
-Aš esu iš Londono Anglijoje , gimiau Londone , per mokslo metus gyvenu Hogvartse mokausi burti , o per vasarą  , o kartais ir per atostogas mokslo metais gryžtu į Lomdoną pas savo šeimą. -O ką tu veikiai per visus tuos metus?
-Buvau sandeliuke už laiptų,buvau mokytojų kambarį,keliavau ,bet aiškus mane vežėsi,taip pat kalbėjausi su burtininkais ir raganomis kurios mane taip pat užbūrė kaip tu dabar,svajojau,buvau svaidomas ir miegojau.
Ir dabar mokytoja pranešė , kad baigėsi pamoka.Atsisveikinusi Amy su liūtu nunešė jį ant mokytojos stalo ir įšėjo su kitais mokiniais.       

Amy, postai rašomi III asmeniu (kai kur rašei tikrai ne juo), taip pat negali rašyti už kitus veikėjus (pavyzdžiui - mane). Už nuotraukytę gali (juk liūtą pavertei nuotrauka?). Taip pat atkreipk dėmesį, kad prašiau trijų postų. Ir rašinio. Neskaitei ko prašiau. Dabar prašau taisyti šitą postą, ir pagal galimybes kitus du parašyti.

Ir pasitikrinti daugybę gramatinių ir skyrybos klaidų.
                                                                                                                                                               
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Isabella Makdak »

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Antroji transfigūracijos pamoka ruduo '18
« Atsakymas #2 Prieš 5 metus »
Praėjo daug laiko, kai Adelė pagaliau nusprendė apsilankyti bent vienoje pamokoje. Po visų nesąmonių su tėvais, Keitu, bendrakursiais ir kitais, blondinė pasikeitė. Ar į gerąją pusę? Ji pasakytų, kad taip, tačiau aplinkiniai tikrai taip nemanė. Praleidinėti visas pamokas, neuždirbti net menkiausio taškelio koledžui? Tai nebuvo Adelė, tikrai ne.
Nuo blondinės, kuri ramiai įžengė į transfigūracijos kabinetą, dvelkė stiprus rūkalų kvapas, akys buvo apsiblaususios, o iš odinės striukės, kuri buvo apipaišyta visokiais keiksmais, beveik krito pigių cigarečių pakelis. Pastebėjusi įdomiai atrodantį kabinetą, atsiduso. Rodos, reikia pradėti mokytis jeigu noriu bent į kitą kursą patekti. Ginger mergina šlumštelėjo ant klasės gale esančios pagalvėlės ir padėjo galvą ant kubo stalelio. Mažų mažiausiai dabar norėjo aktyviai dalyvauti pamokoje ir kalbėtis su profesore, kuri kaip tik šiuo metu aiškino ką daryti. Dar to ir betrūko, mėnesius su niekuo nesikalbėjau, o dabar turėsiu pasilabint su statulėle? Šaunu, nusirist man labiau niekaip jau nebeišeis.
Kažką dar suniurnėjus po nosimi, varniukė atsistojo ir nupėdino link lentos pasiimti nuotraukos, kurioje puikavosi pati protingiausia Hogvartso ragana - Hermiona Įkyrėlė. Lyg ir įžymybė ji buvo, na, yra. Nuskubėjusi link savo vietos blondinė nelabai nutuokė ką reikia daryti, mat praeitoje pamokoje nebuvo, tačiau buvo girdėjusi iš savo koledžo mokinių kažką apie fostatue burtažodį, tad nieko nelaukusi išsitraukė lazdelę iš odinės striukės kišenės ir mostelėjusi ištarė:
- Fostatue.
Nuotraukoje esanti banguotų plaukų savininkė pavirto statulėle, kuri tiesiog ramiai lingavo, kai tuo tarpu kitų mokinių statulėlės lakstė kaip patrakusios. Bent tiek, kad nereikės daug vargti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Adelė Ginger »
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Antroji transfigūracijos pamoka ruduo '18
« Atsakymas #3 Prieš 5 metus »
Sekundėlę Adelė žvelgė į mini Hermioną ir galvojo ko gi jos paklausti. Atsidususi padėjo galvą ant stalelio ir akimis stebėjo ją. Dešinėn, kairėn, dešinėn, kairėn. Įkyrėlės Statulėlė ramiai vaikščiojo tai į vieną, tai į kitą pusę. Galiausiai varniukė pirštais prilietė protingiausios raganos plaukus ir ši atsisuko į varnę. Maža šypsenėlė atsirado blondinukės veide.
- Taigi, protingiausia visų laikų ragana, huh? - lengvai nusijuokė. - Atrodai gražiai.
Ir tikrai. Hermiona kaip įprasta buvo apsirengusi elegantiškai, o plaukai priekyje atrodė super nepriekaištinga, na, o pakaušis kiek susivėlęs.
- Ką gali man apie save papasakoti? Galbūt kada gimei, ar kažką panašaus?
Garbanės statulėlė žvelgė į Adelę, kuri jau buvo beprarandanti viltį, jog ši prašneks, tačiau jos ausis pasiekė malonus ir ramus balsas:
- Sveika. Papasakosiu, o tu tik viską rašykis,- mirktelėjo Hermiona.
Blondinukė atsivertė savo užrašus ir pagriebusi plunksnakotį su rašalu pradėjo žymėtis visus faktus apie Įkyrėlę. Nuo gimimo datos, Hogvartso istorijų iki vestuvių ir jos vaikų vardų.
- Manau, kad tiek užteks,- nusijuokė mini Hermiona.
- Ačiū tau, - nusišypsojo Adelė. - O dabar, disfosta.
Grifukės statulėlė vėl atvirto į nuotrauką, o Adelė pasiėmusi pergamento ritinėlį pradėjo rašyti rašinį.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Antroji transfigūracijos pamoka ruduo '18
« Atsakymas #4 Prieš 5 metus »
Pergamente Adelė pradėjo raizgyti žodžius apie Hermioną Įkyrėlę. Juodas rašalas dengė gelsvą pergamentą ir blondinė nusišypsojo savo gražiu raštu parašiusi rašinio pavadinimą.
Citata
Hermiona Įkyrėlė - protingiausia magijos pasaulio burtininkė
Hm, ši mergina super protinga, norėčiau ir aš tokia būti... Adelės galvoje kirbėjo tūkstančiai minčių, tačiau jas sunku buvo išreikšti žodžiais, todėl pradėjo rašyti viską iš eilės net nežiūrėdama ar viską rašo teisingai.
Citata
Hermiona Įkyrėlė - protingiausia savo amžiaus ragana, kuri gimė 1979 metais rugsėjo 19 dieną. Jos tėvai žiobarai, tad ši nėra grynakraujė burtininkė, o tai priežastis kodėl Klastūnyno koledžo mokiniai jos nemėgo. Būdama vienuolikos metų, Hermiona buvo šoke, sužinojusi, jog yra burtininkė ir buvo priimta į Hogvartsą. 1991 metais ji pradėjo lankyti Hogvartsą ir buvo paskirtą į Grifų Gūžtos koledžą. Jos geriausi draugai ir vienas iš jų sutuoktinis yra Haris Poteris ir Ronas Vizlis.Įkyrėlė juos pirmą kartą sutiko ‘Hogvartso Eksprese’. Tuomet vaikinukams atrodė, jog Hermiona yra baisiai nedraugiška, tačiau jų nuomonė pasikeitė, kai jie išgelbėjo ją nuo trolio per Helovyno vakarėlį. Vėliau per pirmuosius savo mokslo metus ši nemažai padėjo Hariui, apsaugodama akmenį nuo Voldemorto. Antraisiais metais mergina praleido nemažai laiko su Hariu ir Ronu ieškodama ‘Paslapčių kambario’, kurį pirmiausia aptiko Džinė Vizli. Sekančiais metais Hermiona iš Magijos ministerijos gavo leidimą naudotis laiko atsukimu, siekiant palengvinti jos norą studijuoti kur kas daugiau dalykų, nei įmanoma be laiko atsukimo. Ketvirtaisiais metais mergina padėjo pasiruošti Hariui trikovės turnyrui, o savo penktaisiais metais subūrė Dumbldoro kariuomenę, šiek tiek vėliau su visa kariauną kovojo mūšyje, o šestaisiais metais kovojo Astronomijos bokšto mūšyje. Taip pat vienas iš skaudžiausių jai prisiminimų, kuris dar ilgai išliks jos atmintyje, o taip pat ir ant rankos, tai Belatriks Lestreindž išraižytas žodis ‘purvakraujė’. Po Antrojo burtininko karo Hermiona grįžo į Hogvartsą užbaigti mokslus. Vėliau ji įsidarbino Magijos ministerijoje, skatindama geresnį elgesį su elfais. Vėliau ji buvo paaukštinta Magiškojo teisėsaugos departamentui. Galų gale ji susituokė su Ronu Vizliu ir kartu jie turėjo du vaikus - Rouzę ir Hugo. Hermiona tapo Hario ir Džinės Poterių vyresniojo sūnaus Džeimso krikštamotė. O praėjus dar kiek laiko Magijos ministerijoje tapo jos galva.
Baigusi rašyti pramankštino rankas, šiek tiek apžvelgė kaip viską parašė ir pasirašius savo vardą ant lapo nunešė jį mokytojai ant stalo. Grįžusi į savo vietą susirinko daiktus ir išpėdino iš pamokos.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.