0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Antroji pamoka visiems kursams
« Prieš 1 metus »
Nusileidus saulei ir dangui pasidengus švelniam tamsos šydui, Astronomijos bokštas prisipildė blankios mėnulio šviesos, kuri vertė šokti aplink esančius dulkių kamuoliukus. Tačiau šioji naktis buvo pernelyg šalta ir žibančios žvaigždės tylėjo, nenorėdamos atsakyti į jokius klausimus.
Faustus, atėjęs į žemiau bokšto esantį Astronomijos kabinetą šiek tiek anksčiau, nei įprasta, kantriai laukė ateinančių mokinių. Patalpa atrodė šiek tiek pernelyg pilkai ir visiškai ne jaukiai, tiesiog eilinis kabinetas, kuriame kruopščiai eilėmis buvo sustatyti suolai ir priešais juos stovinti skaidri, stiklo lenta. Po kiek laiko vidun pradėjo rinktis mokiniai, žinoma, galbūt ne itin entuziastingai, mat buvo vėlus metas, o ne koks vidudienis.
Nuskambėjus skambučiui ir durims nustojus darinėtis, vyriškis pradėjo pamoką.
-Taigi, geriau negaištame laiko ir einame prie reikalo, - sausai kostelėjęs Faustus išsitraukė lazdelę ir ja bakstelėjęs lentoje parašė pamokos temą.
-Šiandien kalbėsime apie planetų palydovus. Gal kas nors žino kokių nors planetų palydovų? Ir galbūt netgi pasakysite, kokios yra tos planetos palydovės ypatybės?- paklausė. -Žinoma, neminėkite Lunos, arba, kalbant šiek tiek paprasčiau, mėnulio. - šyptelėdamas pridūrė, laukdamas atsakymų.

//Teorija baigiasi lapkričio 1d.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Faustus Engelbert »

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 621
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Elridė atpėdino į pamoką apsimiegojus ir be nuotaikos. Tai buvo pirmoji naktis, kai ji norėjo miego ir būtų mielai griuvusi į lovą, pailsėjusi, bet, deja, astronomijos pamoka viską sugadino. Pasigirdo gilus atodūsis, mergaitė nužvelgė profesorių ir pasirėmusi galvą rankomis laukė pamokos pradžios.
Dirbtis nenorėjo, akys merkėsi, o čia stebėk, klausykis, o po to dar ir praktiką vykdyk. Tingėjo grifė, labai tingėjo ir nelabai suvokė, kokio velnio atėjo į tą pamoką. Tik sėdėdama suole susivokė, kad galėjo pasakyti, jog pramiegojo. Bet išeiti nebeapsimokėjo tad panelytė liko sėdėti klasėje.
Pamoka prasidėjo, o žaliaakės akys tik merkėsi ir merkėsi... Nors profesoriaus balsas neleido pilnai užsnūsti. Grifės ranka pakilo ir ji bandydama kažką atsiminti, nors buvo sunku, ėmė kažką taukšti:
-Na, tai pavyzdžiui Marso palydovas Fobas. Ir... Hm... Kadangi Fobas išvertus yra baimė šis palydovas ją ir simbolizuoja... Spėju, kad jis globoja bailiukus ir gali bendrauti su jais,-baigusi fantazuoti Elridė subliuško ant suolo it balionėlis.

*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • Hilerė
 • ****
 • 489
 • Lytis: Moteris
 • Kalbėti - gamtos noras, tylėti - išminties.
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Baigdama ruošti namų darbus Davina žvilgtelėjo pro langą, o tuomet į laikrodį. Netrukus turėjo prasidėti astronomijos pamoka. Buvo gana keista eiti į pamoką vėlų vakarą, tačiau turbūt tai ir traukė merginą. Užvertusi knygas ir užsivilkusi Varno Nago uniformą mėlynakė išėjo iš bendrojo kambario ir nužingsniavo iki kabineto. Pravėrusi duris rudaplaukė išvydo paprastą kabinetą, netgi galbūt per paprastą, kaip astronomijos pamokai, tačiau tik nusišypsojo profesoriui ir atsisėdo į suolą. Netrukus visus suolus užpildė mokiniai ir nuaidėjo varpo dūžiai. Profesoriui uždavus teorinę dalį mergina kelias akimirkas pamąstė, o tuomet kilstelėjo ranką.
-Antras pagal dydį Neptūno palydovas-Protėjas. Buvo pavadintas senovės graikų jūrų dievo vardu. Na, o ypatybės turbūt tai, jog yra vienas iš tamsiausių palydovų, kuris mažiausiai atspindi saulės šviesą, be to gausiai nusėtas krateriais.-Baigdama kalbėti šyptelėjo mėlynakė.
Tą naktį, kai pasaulis maišėsi mums už akių, likimas ateitį piešė.

*

kablelis

Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Nors Stevie vis dar ilgėjosi buvusios astronomijos profesorės, vis dėlto jokios aplinkybės nebūtų sutrukdžiusios mergaitei ateiti į astronomijos pamoką. Kiek nustebusi ir nusivylusi ji pamatė, kad atėjo ne pirma. Vis dėlto svarbiausia yra dalyvauti ir uždirbti koledžui kelis taškus.
Teorinis klausimas trečiakursei pasirodė juokingai lengvas. Vis dėlto ji nenorėjo per daug papasakoti, kad kiti neturėtų, ko pasakyti, tad išklausė poros atsakymų ir tada prabilo pati:
- Palydovus turi didelė dalis Saulės sistemos planetų. Tiksliau sakant, jų neturi tik dvi planetos: Merkurijus ir Venera. Daugiausia palydovų turi didžiosios planetos. Yra atrasta virš šešiasdešimties Jupiterio palydovų ir kiek mažiau Saturno. Bet gali būti, kad jų yra daugiau. Kai kurie palydovai (pavyzdžiui, Saturno palydovas Titanas) yra didesni už Merkurijų. Keturis didžiuosius Jupiterio palydovus - Ijo, Kalistą, Ganimedą ir Europą - atrado Galileo Galilėjus jau septynioliktame amžiuje.
Stevie gerokai įsibėgėjo bešnekėdama, tačiau teko save sustabyti. Grifiukė galėjo papasakoti gerokai daugiau, bet nenorėjo atimti galimybės pasireikšti iš kitų mokinių, tad šiaip ne taip sustojo kalbėti.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • Burtininkė
 • *****
 • 781
 • Lytis: Moteris
 • I am a wolf and I am stronger than fear.
Ats: Antroji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Nors Luna ir ruošėsi neiti į pamokas, tačiau astronomijos pamoka vėlų vakarą vis dėl to sugundė merginą. Be to, rudaplaukė jautėsi kiek kalta, jog ilgą laiką nelankė pamokų ir apleido savo koledžą. Pravėrusi bendrojo kambario duris mėlynakė žengė į koridorių ir ėmė žingsniuoti link astronomijos kabineto. Dangus už lango jau buvo spėjęs pasislėpti po tamsią nakties skraiste. Įėjusi į kabinetą mergina pasisveikino su profesoriumi ir įsitaisė suole. Klasė buvo paprasta ir nieko neišsiskirianti iš kitų. Nužvelgusi visą aplinką rudaplaukė šyptelėjo ir ėmė laukti pamokos pradžios. Netrukus nuaidėjo varpo dūžiai ir profesorius nieko nelaukęs užrašė pamokos temą. Išgirdusi teorinę dalį Luna linksmai šyptelėjo. Negi taip nusikaltau pamokų nelankymu, jog profesorius net uždraudė kalbėti apie mane? Vis dėl to mėlynakė netrukus surimtėjo ir išklausiusi kitus mokinius kilstelėjo ranką.
-Vienas iš Saturno palydovų-Prometėjas. Yra ne taisyklingos formos, pavadintas senovės graikų dievo Prometėjo vardu, kuris atnešė mirtingiesiems ugnį ir juos globojo.-Baigusi kalbėti mergina klausėsi kitų mokinių atsakymų.
I don't need a weapon. I am one.