0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Džeimsas Greywindas

 • Transfigūracijos specialistas
 • ****
 • 392
 • Lytis: Moteris
Ats: Antro skyriaus vedėjo Daviano Miltono kabinetas
« Atsakymas #15 Prieš 3 metus »
- Tai čia šitas tave šunimi pavadino? - nusijuokė gargždus balsas. - Dievaži, berniukas nematęs tikrų šunų.
 Jis stovėjo šalia, atsirėmęs į gigantišką stalą, sunėręs rankas. Šešėliai žaidė ant gausiai randuoto veido; už lango daužėsi vėjas. Ledinis, niūriame danguje tarsi pilkas.
Vyras primerkė rudas akis.
- Apgailėtina.
 Vasaris Laventis tebuvo baltapūkis jauniklis šio žudiko akivaizdoje. Amerikoje gimęs grynakraujis Greywindas išdavinėjo, žudė ir kankinosi jau daug jaunesniame amžiuje nei šitas duris beverentis kaulų darinys. Matė jo baltaplaukę makaulę, jo megztinį ir kreiva šypsena raitėsi juodoje barzdoje. Išdidūs ir kietašikniai kol mažai patyrę. Vėliau susilaužę ir verkšlenantys. Žvilgtelėjo įbrolio figūron - prisimink, kvaily, kokie mes buvome, argi nelinksma kituose dalį savęs pamatyti?
- Tik nepamiršk siuntos, Lorijanai. - siluetas pakilo eiti. Jo niekas nesustabdys - tik kapai. Tik Olivija. Vėjas nesiliovė.
Vyro dėmesys nukrypo į vaikino skaisčiai mėlynas akis, į tas, kurias pats kažkada turėjo... Lūpos nepasivargino perspėti nežaisti su vilkais, nešokti su Mirtimi.
Jis nulenkė rankeną, vėliau kulnu uždarys duris. Jau niekas nebematys kaip šypsnis subliūkš.
Galvoje dūzgė mintys. Pirštais suėmęs tarpuakį, dantimis sukando suskilinėjusias lūpas. Koridoriuje beveik tylu - tik Mela kažkur, mergina, kurią pagrobė prieš tuos metus. "Klausi to, kas pats kenkė? Ji saugi," - pasakė tada. - "Iki kol neužknisi ano."- vėliau pridūrė numesdamas kapšą. Jame suskambo galeonai. - "Bet aš jį pašalinčiau."
Ne, jis nepamatys antro dublio kitu formatu. Tai tik tavo vaizduotė. Baimė nematyti ramybės neišsipildys. Sunkus atsidusimas išsiplėšė iš vyro juoda mantija gerklės. Judviejų snukių taikos sutartis turėjo atitolinti...
Tau neįprasta padėti. - liūdnai suktelėjo sprandą lango pusėn. Bet dėl savo šeimos...
- Tai beprasmiška. - sumurmėjo pavargęs, neišvaizdus, itin griežtų bruožų ir piktas jo atvaizdas lango stikle. Jo nekirptų plaukų galiukai linko į nedideles garbanas. Išblyškę pirštai plaukus perbraukė atgal. Atspindys taip pat persibraukė plaukus.
- Velnias.
Laikas tiksėjo.
Velnias.
VELNIAS!
Džeimsas suurzgė.
Dabar tik namo, į laisvę, kuri seko, kuri tiksėjo.

*

Melijandra Julija Lorijan

Ats: Antro skyriaus vedėjo Daviano Miltono kabinetas
« Atsakymas #16 Prieš 3 metus »
Ji buvo kaip šešėlis.
Supratusi Vasario mėginimą, ji tik linktelėjo atsisveikindama ir nuėjo priešinga puse, nei yra antrojo skyriaus vedėjo kabinetas.
Mela žinojo, kas yra tame kabinete ir netroško vėl akis į akį susidurti su juo po šitiek metų.
Ji iš dalies suprato Igio ketinimus pasikviečiant tokį asmenį, tačiau ir nelabai norėjo, kad šiedu susitaikytų.
Melijandra nepasitikėjo Džeimsu Greywindu. Kaip ji gali juo pasitikėti? Tik ne po to kas įvyko.
Mergina nusigavusi prie Skutelio durų, vedančių į bjaurų Londono orą, sustojo. Ranka liko taip gulėti ant rankenos.
Džeimsas yra kažkur ligoninėje.
Ji, dar lipdama laiptais, girdėjo kaip sugirgždėjo durys. Matyt buvęs djevelenas išėjo iš kabineto.
Mintis sudrusmtė prisiminimai. Čia Londone, observatorijoje, jis ją pagrobė Slapstūnams.
Per odą perbėgo šiurpas.
Nagi, giltine, neiškrėsk dar kokios nesąmonės su mirtimis,- neramiai pagalvojo ši, suvokdama, kad Džeimsas, jei dar nepasikeitė po Demonių mūšio, gali išlikti tuo pačiu suktu šunsnukiu, kuris žiūri tik savęs ir darys viską, jog išgelbėtų savo kailį, o ne kitų...ir nužudyti tuos, kurie....
Mela, gindamasi nuo šių minčių, greitai nuspaudė rankeną ir išlėkė iš ligoninės visa virpėdama iš lengvos panikos.
Ne, neišsigalvok nesąmonių...-sudraudė save vilkolakė.
Pokštelėjimas ir Lorijan jau nebebuvo.
Turbūt kita stotelė jai buvo "Cukrinis Kiškutis".

*

Neprisijungęs Vasaris Laventis

 • VII kursas
 • *
 • 60
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Antro skyriaus vedėjo Daviano Miltono kabinetas
« Atsakymas #17 Prieš 3 metus »
Skubiai, it ką tik būtų nudegęs pieno baltumo odą, vengdamas tolimesnio pokalbio su mergina, šmurkštelėjęs vidun pro sunkias, medines duris, jaunuolis net nepastebėjo kabineto viduryje lūkuriuojančios dar vienos aukštos figūros. Grėsmingos išvaizdos vyras, pasirėmęs į dailiai išraižytą hilerio stalą,Vasario pasąmonėje iškart sudarė pavojingo piliečio įvaizdį, šaukte šaukiantį "pavojus". Kone perpus vyresnio juodabarzdžio lūpose šmėžuojantis piktdžiugiškas vypsnis bei ant veido krintantys šešėliai, liudijantys apie blogiečio aurą, baltaplaukį vertė jaustis pažeidžiamai ir bejėgiškai. Prieš graiko akvarėle padengtas akis staiga išdygo nemalonūs atsiminimai miške. Šiurpas nuropojo kaulėtu vaikinuko kūnu žemyn iki pat sušalusių pirštų galiukų.
 Vyriškiui sureplikavus senesnę, buvusiam magizoologui skirtą frazę, Laventis, kilstelėjęs tamsesnius antakius, nužvelgė tolėliau sėdintį rusvaplaukį. Pasiskundė draugeliui, - dingtelėjo tatuiruotojui, o paslaptingajam svečiui galiausiai išėjus, septyniolikmetis žingtelėjo porą žingsnių link, rodos, visai ramiai sėdinčio Lorijano.
- Kas čia buvo?
He wore his hatred like a cruel second skin

*

Neprisijungęs Igoris Lorijanas Greywindas

 • Hileris
 • ****
 • 401
 • Lytis: Moteris
 • Chirurginio skyriaus hileris, magizoologas.
Ats: Antro skyriaus vedėjo Daviano Miltono kabinetas
« Atsakymas #18 Prieš 3 metus »
[Antrojo skyriaus vedėjo kabinete]

Igoris ramiai sėdėjo ant kėdės už antrojo skyriaus vedėjo stalo.
Jo mėlynai pilkos akys atidžiai stebėjo Džeimso Greywindo veiksmus, o ausys- kiekvieną įbrolio ištartą žodį.
-Matęs vilkolakę Luną Gardner, kiek pats sužinojau,- nuobodžiu tonu pratarė.
Vyptelėjo, tačiau vypsnį perkreipė pykčio grimasa, kuri greitai pradingo po akmenine kauke it rasos lašai įsidienojus. Igoris tvardėsi neužvožus įbroliui už įžeidimą, tačiau toks jau buvo buvusio djeveleno būdas - pastarajam buvo nusispjauti ką kiti galvoja ir kas tuos kitus žeidžia.
Savanaudis,- suurzgė mintyse,-Po šitiek laiko ir vis dar toks pats. Beveik toks pats.
Visgi, kad ir kiek turėtų užslėpto pykčio šiai personai, stovinčiai prieš jį, švilpiška širdis neleido neatleisti šiam tamsos dievaičiui.
-Nepamiršiu, - sausai pratarė, prisimindamas kur galeonų kapšą padėjo,- Atsiųsiu eliksyrą su savo pelėda Delta,- pridūrė.
Jis nė neįsivaizdavo, kad ateis laikai, kai pats Džeimsas kreipsis į jį pagalbos, o ypač su eliksyrais.
Būtent raminamasis eliksyras turės pasiekti Džeimso Greywindo namus per šias ateinančias tris dienas.
Vos Vasariui neužeinant į kabinetą, dar spėjo išgirsti paliudijimą, kad Mela bus saugi, kolei pats neužknis Lavenčio, ir sudaryti taiką tarp abiejų susitepusių rankas personų.
Ilgokai teko laukti tos taikos.
Staiga, kai ką prisiminęs, Igoris pakilo nuo kėdės, žodžiai išslydo iš lūpų tą akimirką, kai Džeimsas jau buvo bepradingstantis koridoriuje:
-Neužsimušk iki tam tikro laiko, gerai, Džei? Man reiks tavęs gyvo.
Akimirką ištarius šiuos žodžius, širdis iš jaudulio vos nešoktelėjo iš krūtinės. Tikėdamasis, kad buvęs Mirtininkas supras jo užuomeną, Igoris grįžtelėjo į Vasarį. Susiraukė.
-Tiesiog, aplankė senai matytas giminaitis,- tyčia ištarė paskutinįjį žodį, lyg norėdamas Greywindui pasakyti: "nors ir kraujas mūsų nesieja, tu vis vien man esi brolis".
-Gavau žinią, kad skyriaus vedėjas Davianas Miltonas išvyko trims savaitėms iš Jungtinės Karalystės, tai man perdavė šį kabinetą, kol pats saugiu savąjį,- nusprendęs eiti prie darbinių reikalų, pratarė Igoris Vasariui, dar einančiam hilerio praktikanto pareigas,- Atrodo, kurį laiką dirbsim kartu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Igoris Lorijanas Greywindas »
Tell your brother that he's gotta rise up/ Tell your sister that she's gotta rise up - Laurens, "Hamilton".

*

Neprisijungęs Vasaris Laventis

 • VII kursas
 • *
 • 60
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Antro skyriaus vedėjo Daviano Miltono kabinetas
« Atsakymas #19 Prieš 3 metus »

Igoris kalbėjo šaltai, dalykiškai, bent taip jau pasirodė baltaplaukiui jaunuoliui, besivelkančiam žalsvą hilerio praktikanto chalatą. Bet ko gi reikėjo tikėtis jaunajam medžiotojui po ankstesniojo įvykio sporto salėje? Garbanius nerodė jokio entuziazmo darbu kartu. Nuo pat mažens pripratęs būti vienas, graikas dažniausiai laiką leisdavo ne kokioje kompanijoje ar draugų rate, tarp kitko kurių nelabai ir teturėjo dėl savo introvertiško būdo, o individualiai, mėgaudamasis ramybe ir tyla. Tad vyresniokui į informaciją atsakė tik menku, supratingumą išreiškiančiu linktelėjimu. Priėjęs prie stalo pasiimti pacientų bylų, Vasaris mažumėlę stabtelėjo sudelsdamas. Balsvoje makaulėje sekundę sukirbėjo mintis užsiminti apie susitikimą su Melijandra, tačiau permąstęs, kad tai neduos jokios įtakos, septyniolikmetis papurtė galvą į šonus. Melsvaakis suvokė, kad tik įgavęs Lorijano pasitikėjimą galės kiek manipuliuoti juo, kartu sužinodamas atsakymus į rūpimus klausimus, kurių veikiausiai pats magizoologas paprastai nepasakytų. Draugus laikyk arti, priešus dar arčiau, - pasišaipė nebyliai ir grįžtelėjo į aukštaūgį.
- Registracijų nėra?
He wore his hatred like a cruel second skin

*

Neprisijungęs Igoris Lorijanas Greywindas

 • Hileris
 • ****
 • 401
 • Lytis: Moteris
 • Chirurginio skyriaus hileris, magizoologas.
Ats: Antro skyriaus vedėjo Daviano Miltono kabinetas
« Atsakymas #20 Prieš 3 metus »
Sulaukęs tik linktelėjo iš Vasario, Igoris nieko daugiau nepasakęs, patraukė link spintelių su knygomis.
Tyliai girgžtelėjo praveriamos ir uždaromos durelės, Igorio rankose atsidūrė storas veikalas apie gydomuosius eliksyrus, kuriame ir bus Džeimso užprašytas eliksyro receptas. Į kairę ranką pasigriebęs knygą, po to pasikišęs po pažastimi, laisvaja ranka pasitikrino ar turi hilerio chalate plunksną.
-Kiek žiūrėjau, ne,- sausai ir glaustai atsakė, žengdamas prie durų. Dar hileriui praktikantui pridūręs, jog reikia susiekti per pelėdą su vienu pacientu, kuris buvo nukentėjęs nuo magiškos gyvatės įkandimo, ir persiųsti jam naują vaistų sąrašą, mat pacientas neturėjęs galimybės šiandien atvykti čionais, Igoris nulenkė durų rankeną ir išėjo iš kabineto.
Lorijanas patraukė link kitos patalpos, kur antrojo skyriaus hileriai virdavo eliksyrus, kai šių atsargas reikdavo papildyti ir nebūdavo galimybės užsisakyti naujų atsargų, mat to jau reikdavo čia ir dabar.
Igoris nuleisdamas kitos patalpos rankeną (žiobarai sakytų, jog eina į chemijos laboratoriją), nė nenutuokė, jog Vasaris bandys išgauti jo pasitikėjimą ir dar kartą bandys juo manipuliuoti.
Jis taip seniai buvo susidūręs su suktais ir gudriais klastuoliais.
Tell your brother that he's gotta rise up/ Tell your sister that she's gotta rise up - Laurens, "Hamilton".

*

Neprisijungęs Vasaris Laventis

 • VII kursas
 • *
 • 60
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Antro skyriaus vedėjo Daviano Miltono kabinetas
« Atsakymas #21 Prieš 3 metus »
Baltaplaukiui ne itin patiko toks sausas vyresniojo hilerio bendravimas, ypač po to, kai garbanius jau buvo nusprendęs labiau susibičiuliauti su pastaruoju magizoologu. Kitą vertus, dalykiški persimetimai tik svarbiausia informacija nebuvo tokie ir blogi. Juk, - mąstė Vasaris, - viskas ir prasideda nuo elementariausio pasitikėjimo, kurį galima nusipelnyti atlikus kelias rimtesnes užduotis.
Lorijanui davus nurodymus ir palikus antrojo aukšto vedėjo kabinetą, pieno baltumo odos savininkas iškart ėmėsi darbo. Kiek atsidusęs, jaunuolis iš pradžių nužingsniavo iki storaviršelių, įvairiadydžių knygų prikrautos lentynos ir ėmė ieškoti vaistų, nuo magiškųjų gyvūnų padarytos žalos, receptų enciklopedijos. Žinoma, Vasariui sekėsi ne itin gerai, juk po pastarojo vaikinuko apsilankymo ligoninėje, hileris Miltonas jau buvo spėjęs susitvarkyti kabinetą taip, kad iki šiol vienoj vietoje buvę daiktai stebuklingai persikėlė į visiškai kitą kabineto galą. Vis dėlto šiaip ne taip suradęs tą nelemtąjį vadovėlį bei dailiai perrašęs gydomojo eliksyro receptą ant pergamento lakšto, Vasaris įdavė jį vyriausiojo hilerio rusvaplunksnei pelėdai, kuri akimirksniu nėrė pro pravertą langą tolyn į lietingas Londono gatves.
He wore his hatred like a cruel second skin

*

Neprisijungęs Igoris Lorijanas Greywindas

 • Hileris
 • ****
 • 401
 • Lytis: Moteris
 • Chirurginio skyriaus hileris, magizoologas.
Ats: Antro skyriaus vedėjo Daviano Miltono kabinetas
« Atsakymas #22 Prieš 3 metus »
Antrojo skyriaus vedėjui vėl skubiai išvykus iš Švento Skutelio ligoninės, Igoriui vėl teko darbuotis šiame kabinete su Vasariu.
Popierių krūvos nemažėjo, o be perstojos varstomos durys Igorį varė į neviltį. Nors šią dieną pacientų nebuvo per daugausiai, darbo buvo daug: visokiausie grafikai, pacientų ligų istorijos, trūkstamų eliksyrų sąrašai ir taip toliau ir taip toliau.
Lorijanas sunkiai atsiduso, perbraukdamas pirštais per savo plaukus, ir atsilošė kėdėje. Užsimerkė. Mažiausiai iki vidurnakčio iš čia neištrūks. Mintis, jog grįš į namus ir praras galimybę toliau privačiai susilopyti santykius su Emilijana, buvo nemaloni, tačiau Igoris negalėjo kaip kitaip pasielgti - Skutelyje trūko darbuotojų, jo reikėjo čia. Patys pacientai nepasveiks, o popieriai neužsipildys.
Dėbtelėjo į popierių krūvą, tada mėlynai pilkų akių žvilgsnis nuslydo ant kabančio laikrodžio - iki pietų buvo dar trys valandos.
Mintyse prakratė užfiksuotus kai kurių darbuotojų vardus. Gabriellą Eier pažinojo - buvusi Švilpynės vadovė, Vasaris ir Emilijana ir taip yra viskas aišku. Tik Eric'o ir Steve nėra girdęs. Švieži naujokai, ką tik pakėlę sėdimąsias nuo Hogvartso suolų visam ar dar ne su visam.
Įdomu, kaip gyvuoja Kajus? Su globotiniu retai susirašydavo, Igoriui - darbas, o Kajui - mokslai ir kiti pašaliniai dalykai trukdė jiems susitikti (gerai, kad Emi nemoka legilimentijos, antraip užvoštų Lorijanui už į "pašalinių dalykų" įtraukimą ir jų santykių problemas).
Igoris liūdnai vyptelėjo ir vėl ėmė dirbti.
Tell your brother that he's gotta rise up/ Tell your sister that she's gotta rise up - Laurens, "Hamilton".

*

Neprisijungęs Eric Nocturn

 • Burtininkas
 • ***
 • 41
 • Lytis: Moteris
 • Actions speak louder than words do, it's pretty quiet, isn't it?
Ats: Antro skyriaus vedėjo Daviano Miltono kabinetas
« Atsakymas #23 Prieš 3 metus »
Erikas atsainiai pėdino pastato plane matyto kabineto link. Veiklos jis daug neturėjo, vedėjas leido pailsėti kuriam laikui, tai ką vaikiui daugiau nuveikus be aplinkos pažinimo? Aišku, jis galėtu eiti ir tingiai pamiegoti, galėtų nueiti pavalgyti, ar šiaip paslampinėti po pastatą, tačiau vaikinuko tas visiškai nedomino. Jis norėjo pažinti, kaip dirba kiti, norėjo pažinti ir tuos žmones arba šiaip prastumti laiką su galbūt kažkiek prasmingesne veikla nei arbatėlės gėrimas.
Sakytum keista, kad Erikas būtent tokią kryptį pasirinko baigęs Hogvartsą, juk vis dėl to mokinys nebuvo geras. Apie pamokas galvos nesukdavo, ateity sakė, kad prasisuks laisvai gyvendamas... Taip, prasisuko. Tapdamas praktikantu tokioje vietoje.
Perbraukęs ranka per savo garbanėles vaikinukas nužvelgė dar nelankyto kabineto duris ir pasvarstė ar netyčia nesutrukdys sunkaus darbo? Išvis, kodėl jis atėjo ten? Gal pasiūlyti pagalbą? Juk taip daugiau praplėstų žinias, turbūt.
Kaip bus taip. Mintis perskrodusi Eriko galvą privertė kilstelti ranką ir kiek neįprastai žmonėms, krumpliais trinktelėti į duris. Smūgis nebuvo stiprus, tad ir garsas didelis nebuvo, tačiau pakankamas, kad kad ir kas buvęs už tų durų galėtų išgirsti jį.
Neskubėdamas vaikinukas uždėjo ranką ant rankenos ir ją palenkęs pravėrė duris. Jūros mėlynumo akys nužvelgė pro plyšelį matomą plotą ir pastebėjusios kabinete esantį žmogų vos vos žybtelėjo.
-Gal nesutrukdysiu,-kiek tylesniu balsu tarstelėjęs Erikas žengė pro duris ir geriau nužvelgė kabinetą.-Nusprendžiau pasižmonėti ir susipažinti su didesne aplinka nei mano pirmasis aukštas,-draugiškai šyptelėjęs vaikinukas geriau įsižiūrėjo į kabinete buvusį vyrą ir kiek sudvejojo dėl savo elgesio. Ar ne per vaikiškai pasielgė? Na, bet ką padarysi... Baigus Hogvartsą noras išdykauti niekur nedingo ir vargu ar ateity sugalvos dingti.

*

kablelis

Ats: Antro skyriaus vedėjo Daviano Miltono kabinetas
« Atsakymas #24 Prieš 3 metus »
Pati nežinodama, kodėl, bet Stevie nusiuntė prašymą į Šventojo Skutelio ligoninę ir paklausė, ar galėtų ten kiek pasipraktikuoti. Vien jau toks prašymas buvo keistas. Tačiau dar keisčiau buvo tas, kad jis buvo greitai patenkintas.
Tad dabar gerokai jaudindamasi mergina atvyko į praktikos vietą. Ji nežinojo, ko čia galima tikėtis. Tikriausiai nepažinos nieko, ką čia sutiks. Ir labai tikėtina, kad bus pati jauniausia. Juk ji dar net nepabaigusi šešto kurso... Kita vertus, kažkoks protingas žmogus, įvertinęs jos prašymą, žinojo, kad Stevie dar tik mokinė. Tik reikia tikėtis, kad pernelyg atidžiai netikrino jos pažymių... Mat šie labai mėgo suptis tarsi ant supynių ir tikėtina, kad norint dirbti ligoninėje to neužtektų.
Vos atvykusi Stevie suprato, kad net neįsivaizduoja nei kur eiti, nei ką daryt, nei kas čia bus. Tačiau didelėje lentoje buvo surašyta, kuriame aukšte koks skyrius, tad grifei netruko labai ilgai susirasti to, kuriame ji turėtų atlikti praktiką. Savaime aišku, Green pasirinko skyrių, bent šiek tiek susijusį su gyvūnais. Gal reikėtų sakyti, kad labai susijusį. Drebančiomis kojomis mergina užlipo į antrą aukštą. Nežinojo, kur eiti toliau. Prieš atvykdama čia buvo įsitikinusi, kad viskas bus tikrai paprasčiau. Kad galbūt kas nors bent jau ją pasitiks ir viską aprodys. Kur ten. Ko gero, reikėtų jau išaugti iš tokio naivumo. Stevie patraukė antrojo aukšto koridoriumi ir spoksojo į kiekvienas duris. Tikėjosi, kad ras ką nors panašaus į direktoriaus kabinetą ar dar ką nors. Kai galiausiai pamatė duris su užrašu "Vedėjo kabinetas", staigiai sustojo, tarsi būtų atsitrenkusi į kokią nematomą sieną. Ir tada Stevie pajuto, kaip beprotiškai jaudinasi. Ji priėjo prie durų ir pakėlė ranką, kad pasibelstų. Ir taip stovėjo geras kelias akimirkas. Galiausiai nedrąsiai porą kartų stuktelėjo į duris. Nežinojo, ar kas nors būtų galėjęs išgirsti. Jeigu neišgirdo, atrodys, kad nesibeldžiau ir iš karto pasirodysiu nemandagi. Jeigu išgirdo, o aš pasibelsiu vėl, apsijuoksiu susimąstė Green, nebežinodama, ką daryti. Vis tik pasibeldė dar kartą ir nedrąsiai nulenkė durų rankeną. Viduje pamatė nepažįstamą vyrą ir, savo nuostabai, Hogvartse sutiktą vaikinuką.
- Laba diena, - tyliai pasakė Stevie, nežinodama, kur dėtis.

*

Neprisijungęs Igoris Lorijanas Greywindas

 • Hileris
 • ****
 • 401
 • Lytis: Moteris
 • Chirurginio skyriaus hileris, magizoologas.
Ats: Antro skyriaus vedėjo Daviano Miltono kabinetas
« Atsakymas #25 Prieš 3 metus »
Užvertęs blanknotą ir jį padėjęs į šalį, antrojo skyriaus vedėjo duris suvirpino silpnas beldimas.
-Užeikit,- tarė, nepakeldamas akių nuo kito blanknoto.
Žinojo, jog pacientų šią dieną nebus, todėl suvokė, jog į duris galėjo pasibelti bet kuris Skutelio ligoninės darbuotojas, ir tas buvo tiesa. Pasibeldusiajam pravėrus duris į kabinetą, hileris pakėlė akis ir išvydo hilerį praktikantą.  Vaikinas buvo jaunas, vos ką tik pabaigęs Hogvartsą. Mintyse nusišypsojo. Kaip tik apie šį asmenį galvojo: Eric Nocturn.
-Žinoma, užeik,- leido praktikantui ir mostelėjo sėstis.
Sutvarkytus popierius pagal paskirtį sudėjo į krūvas ir šiek tiek sutvarkė popierių betvarkę ant stalo.
-Esi praktikantas Erikas Nocturn?- Pasitikslino, pakeldamas antakius,- Esu Igoris Lorijanas, darbuojuos čia ir pavaduoju skyriaus vedėją. Kaip paprastai jis būna išvykęs,- gūžtelėjo pečiais, nusišypsodamas,- Apie ką nori išgirsti?
Vėl beldimas į duris, bet šį kartą jau du kartus.
Nagi, kas gi jums nutiko? Tarpduryje pasirodė rudaplaukė mergina, jos veidą Igoris jau buvo kažkur matęs. Nors ir nedirbo administracijoje, kuri priima naujus drabuotojus ar savanorius (dar viena naujovė atsirado), kiek galėdavo, tiek pasidomėdavo naujai ateinančiaisiais į Skutelį darbuotis.
-Sveika. Stevie Green?  Eikš čionais.
Kaip keista, bet neseniai sužinojo, jog kažkokia šešiolikmetė Green padavė prašymą savanorystei į Skutelį, o tiksliai - į antrą skyrių.
Tell your brother that he's gotta rise up/ Tell your sister that she's gotta rise up - Laurens, "Hamilton".

*

Neprisijungęs Eric Nocturn

 • Burtininkas
 • ***
 • 41
 • Lytis: Moteris
 • Actions speak louder than words do, it's pretty quiet, isn't it?
Ats: Antro skyriaus vedėjo Daviano Miltono kabinetas
« Atsakymas #26 Prieš 3 metus »
Vaikinukas nužvelgęs dar vieną garbanių vos vos šyptelėjo, kai šis paminėjo jo vardą. Erikas net trumpam sudvejojo, mat norėjo prisistatyti, bet ką gi, teko tiesiog linktelėti galva ir patogiai įsitaisyti.
-Galbūt daugiau pastabėlių apie darbą čia,-kiek geriau pamąstęs pagaliau atsakė vaikinukas nužvelgęs visus popierius. Vadovu turbūt niekad netapsiu... Garbaniukui visiškai nepatiko popierizmas. Jam nepatiko rašyti, nepatiko kažko pildyti. Jis visko siekė praktika ir iš tikrųjų, jam jau geriau iškart imtis ir daryti per daug neskaitant nurodymu, mat išsiaiškinus pačiam, kur kokia klaida lengviau įsiminti.
Dar vienas beldimas į duris Eriką sutrikdė. Ar jis atitipeno tuo metu, kai turėjo atvykti koks nors pacientas? Aišku, vaikinukas turėtų pagalvoti, kad jis trukdys, tačiau nešdintis iš kabineto nenorėjo. Ne. Berniukas stryktelėjo iš vietos, kurioje sėdėjo ir įsistebeilijo į duris. Jei tai bus pacientas jis galės tiesiog iš šalies pažiūrėti kaip viskas yra daroma, kadangi per savo pirmąsias dienas jokių nelaimėlių nesulaukė.
Išvydęs kas įžengė į kabinetą vaikinukas kiek susiraukė. Jis merginą buvo matęs kažkur. Kažkas smegenyse ėmė jungtis ir Erikui toptelėjo, kad į kabinetą įžengė Hogvartso mokinė, ir dar iš to pačio koledžo. Draugiškiau šyptelėjęs jai vaikis atkreipė dėmesį, kad Igoris žinojo jos vardą. Tikrai bus paciente... Smalsiai įsistebeilijęs į merginą berniukas ieškojo kažkokių sužeidimų svarstydamas, ką Hogvartso mokinė veikia ligoninėje. Juk jis buvo įsitikinęs, kad šioji mokyklos dar nebuvo baigusi.

*

kablelis

Ats: Antro skyriaus vedėjo Daviano Miltono kabinetas
« Atsakymas #27 Prieš 3 metus »
Viskas buvo be galo keista. Visų pirma, pamatyti tą vaikinuką, kurio tikrai nesitikėjo čia sutikti. Tačiau tai, kad skyriaus vedėjas žinojo, jos vardą, merginą dar labiau sutrikdė.
- Taip, tai aš, - negarsiai pratarė ji ir galiausiai uždarė duris. Apsižvalgė po kabinetą. Nežinojo, ko gali tikėtis iš šios praktikos, į kurią, tiesą sakant, net nesitikėjo būti priimta. Ko gero, susipažinti su darbo aplinka būtų neblogai. Po kurio laiko Stevie kiek drąsiau ištarė:
- Jūs tikriausiai esate Davianas Miltonas?
Green nežinojo, kaip atrodo tas, kuris tikriausiai bus viršininkas, tačiau kas gi dar galėtų sėdėti čia, šiame kabinete, jeigu ne tas, kurio vardas buvo ant durų? Grifė atidžiau nužvelgė vyriškį. Jis, tiesa, atrodė gana jaunas - juk vis dėlto skyriaus vedėjas. Tačiau visko pasitaiko, gal tiesiog koks nors labai protingas žmogus, o gal tai - tik gerai išsilaikęs kiek vyresnio amžiaus žmogus.
- Aš pateikiau prašymą čia atlikti pareigą, nes svarstau apie galimybę tapti hilere ateityje, - tarsi paaiškino, ką ji čia veikia, Stevie. Kurgi ne. Tu - hilerė mintyse pasišaipė iš savęs mergina. - Kadangi jis buvo patvirtintas, negaišuodama atvykau, kad sužinočiau, kaip viskas vyks.
Stevie jautėsi kiek kvailai. Jai ne itin patiko, kad čia buvo ir tas vaikinukas, kurį ji tikrai buvo mačiusi Hogvartse. Dėl kažkokių priežasčių jis vertė merginą jaustis nejaukiai. Tačiau dabar sprukti juk negali, tad Green ramiausiai laukė, ką pasakys vyriausiasis iš jų trijulės.

*

Neprisijungęs Igoris Lorijanas Greywindas

 • Hileris
 • ****
 • 401
 • Lytis: Moteris
 • Chirurginio skyriaus hileris, magizoologas.
Ats: Antro skyriaus vedėjo Daviano Miltono kabinetas
« Atsakymas #28 Prieš 3 metus »
Igoris pakėlė antakius.
-Greičiau pasakysiu tą ką kiti galėtų atsakyti: dirbk atidžiai ir padėk visiems, per dienas miegok, jei iki to turėsi naktinį budėjimą. Jei nori daugiau specializuoto atsakymo, gali eiti pas saviškius,- ramiai pridūrė be jokio pykčio. Šiek tiek norėjęs dar bepridurti Erikui, atlaidžiai vyptelėjo Stevie.
-Ne. Davianas išvykęs, aš pavaduoju jį. Kreipkis į mane Igorio vardu,- paaiškino šešiolikmetei Lorijanas. Pro jo akis nepraslydo Nocturn'o nukreiptas žvilgsnis į hogvartsietę. Pažinojo tokį žvilgsnį. Pažįstami.
-Žinau,- skubiai pratarė, norėdamas nutraukti ateinančią tiradą, bet nesustabdė (kiekvienas skyriaus vedėjas asmeniškai apžvelgia kandidatų į bet kokias pareigas prašymus),- Sėskis, kur tik nori,- sumurmėjo.
Mėlynai pilkos akys įsmigo į pirmo skyriaus hilerį praktikantą, atseit, dabar geriau patylėk, labai jau netinkamu laiku atėjai.
-Jei nori, gali pasilikti, Erikai,- ant liežuvio galo pasimaišė žodis "ponaiti Nocturn", bet, ačiū Merlinui, spėjo nutylėti. Dabar jis hileris, jau ne magiškų gyvūnų priežiūros profesorius.
Iš apatinio stalo stalčiaus pasiėmė blanknotą (pasinaudojęs burtų lazdele, pačiam atrodytų, jog jau pasiekė tinginystės ribą) ir padėjo ant stalo. Ant jo buvo užrašyta:

Citata
STEVIE GREEN

ir atsilošė kėdėje, prieš tai dar sunerdamas rankas ant krūtinės. Igoris nebuvo piktas, iš truputėlį surauktų antakių galėjai spręsti, jog rimtai mąsto. Tada prabilo atsargiai rinkdamas žodžius:
-Būdama dar nepilnamete gali tapti tik savanore, manau, tą jau žinai.- Igoris pažvelgė į Green akis,- Jei tavo pažymiai būtų stabilesni, tau būtų suteikta išimtis ir galėtai tapti hilere praktikante. Čia jau vienas vaikšto su tokia išimtimi,- tačiau ramus balsas patapo šiek tiek kandus ir tuo pat metu linksmas,- Tačiau geriau neskubėti. Tiek hileriai praktikantai, tiek savanoriai turi turėti po hilerį, pas kurį praktikuosis ar savanoriaus.
Su šiais žodžiais dar kartą truputėlį palinko prie stalčiaus ir ant stalo padėjo storą aplankalą. Palaukė, kol Stevie jį pasiims.
- Čia yra antrojo skyriaus hilerių sąrašas. Pasieškok pas ką nori savanoriauti, šalia pavardžių yra trumpa biografija ir darbo stažas. Į juos taip pat atsižvelk,- patarė hileris ir kalbėjo toliau,-Savanoriavimo grafikas iš dalies bus toks pats, kaip to hilerio, kurį pasirinksi. Pati su hileriu susitarsi, kuriomis dienomis ateisi savanoriauti ir jis tau pasakys ką tą dieną ar savaitę ar mėnesį padėsi darbuotis.- šyptelėjo,- Naktimis geriau miegok, pasilik šį džiaugsmą hilerės praktikai. Tau to bus per daug, nes tikrai nenoriu sužinoti, jog dėl naktinių pamainų neeisi į Hogvartsą. Savanorio drabužiai bus lygiai tokie patys kaip ir praktikanto, tik nepamiršk visų atsiskyrimo ženklelių,- mostelėjo į Nocturn'ą,- Tau gyvas pavyzdys. Jei nori, drabužius gali gauti ir net dabar. Turi kokių klausimų? Erikai, tu, taip pat gali reikštis.
Tell your brother that he's gotta rise up/ Tell your sister that she's gotta rise up - Laurens, "Hamilton".

*

Neprisijungęs Eric Nocturn

 • Burtininkas
 • ***
 • 41
 • Lytis: Moteris
 • Actions speak louder than words do, it's pretty quiet, isn't it?
Ats: Antro skyriaus vedėjo Daviano Miltono kabinetas
« Atsakymas #29 Prieš 3 metus »
Išgirdęs dėl ko iš tikrųjų atvyko šioji mergina į ligoninę vaikinukas nustebo. Jei nebūtų susilaikęs turbūt tikrai būtų išsižiojęs. Kodėl jis apie tai nežinojo? Nieko negirdėjo? Juk jau seniausiai būtų pradėjęs keliauti čia, turbūt. Nors... Labai greit atėjo suvokimas, kad jo pažymiai nebuvo patys geriausi, kadangi vaikis per daug tingėjo eiti į pamokas. O ką jam daryti, kad jis norėjo ilgiau pamiegoti? Na, aišku, sakytum, eik anksčiau, bet ką tu paaiškinsi jaunimui...
Stebėdamas abu žmones, esančius kambaryje, na, bent jis manė, kad žmones, vaikinukas gaudėsi, ką turėtų daryti. Igoris išeiti neliepė, leido likti, tai ką jam veikti? Svarstydamas, ką turėtų pasakyti Erik'as klausėsi ką merginai aiškino hileris ir vos vos šyptelėjo, kai šis paminėjo, kad vaikinukas yra geras pavyzdys.
Taip. Garbaniukui buvo vis dar sunku suprasti, kad šis jau dirba, kad Hogvartsas jau baigėsi.
-Nelabai žinau ką sakyti,-patraukęs petukais jis įsistebeilijo į Stevie ir pasijautė kiek nejaukiai. Bendravimu nepasžymėjo, atprato nuo žmonių, nors kažkur giliai kirbėjo mintis, kad pabendravęs su žmonėmis jis pasijaus nauju žmogumi. Nesugalvodamas ką daryti vaikinukas kiek prisiartino prie mokinukės ir draugiškai šyptelėjo.
-Kaip minėjo, aš Erikas, beje,-ištiesęs ranką jis tikėjosi, kad sulauks draugiško atsako.