0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Anmeya

Ir BRAVO! Vėl buvo netaiklus metimas į lankus. Atrodo, puolėjos pozicija merginai visiškai netiko, mat tikrai buvo sunku be jokių papildomų įrankių pataikyti į taikinį. Gal reikėjo eiti į puolėjas? pradėjo svarstyti. Vintei pagriebus kritlį ir perdavus Sebastianui, Roana nebematė prasmės stengtis jo atimti. Geriau apgins vieną iš svarbenių už save komandos narių, pavyzdžiui Kajų arba Beatrice. Matant Keitą, galima buvo pagalvoti jog Amneta ir Kolinsas labiausiai nerimauja del kitų dviejų žmogelių - Beatrices ir Kajaus. Neskaitant Majos (Mae) jiedu kaip tik ir buvo vyriausi komandoje.
 Nusisukusi, Ana pradėjo skristi Beatrices link. Suprato, jog dabar taikysis į Beatrice. Tada ir priskrido arčiau jos. Apsižvalgiusi aikštėje gailiai atsiduso.
 Šiandien tikrai nebuvo ta - gera diena žaisti kvidičo. Nesvarbu, tegul būtų lietinga, šalta ar net kristų sniegas, tačiau gal kita diena būtų daug sėkmingesnė. O gal sėkmė priklauso nuo šluotų? Ne, tikrai ne nuramino save keturiolikmetė. Juk taip pat sėkmė priklauso ir nuo įgūdžių, motyvacijos bei...čia mintys ir nutrūksta, nes toliau keliauja daug sunkiai pagrindžiamų dalykų. Roana apie tai mąstytų toliau, verstųsi per galvą jei ne tas zvimbimas. Muštukas. Taip ilgai lauktas ir nelauktas. Kiek kartų girdėjo tą zvimbimą? Roana į šį klausimą negalėjo atsakyti, mat atsakymas buvo pamestas prisiminimų, baimių ir vilčių sūkuryje.
 Mergina gan gerai (o gal net puikiai) žinojo ką nutrenkti "nori juodasis", o tiksliau žinojo jo auką - Beatricę Mae Peck. Kaip ir anksčiau ji neleis jam net prisiliesti prie gaudytojos. Na jau ne, geriau nutrenk mane, velnio išpera. Apdujusi su migla pripūstomis akimis, gynybos instinktų vedama, kažin kelintą kartą švilpė stojo tarp Skylar atmušiamo muštuko ir Beatricės. Nesvarbu kiek kartų pati nukentės - tačiau aikštėje gaudytoja būtinai turi būti. O Roana... Roana atsigaus ligoninės sparne. Juk nieko tokio, tiesa? Roana greitai, lyg jai kažkas mokėtų visas gyvenimo santaupas (net jei tai būtų varganos kapeikos), įsiterpė tarp atlekiančio muštuko. Trenks, netrenks, o gal visai nepalies? Variantų buvo įvairių, o paprasčiau tariant - variantų buvo begalybė. O dabar... O dabar reikėjo ginti komandos "talismaną". Mergina tekina pasileido ginti jau kiek nutolusios nuo jos Beatrices.
 
[Bandymas uždengti Beatrice stojant tarp jos ir skriejančio muštuko į ją: 2, 6]

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

 • VII kursas
 • *
 • 1371
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
RPG vertinimas

Nora Kühnemund: 10
Beatrice Mae Peck: 9
Kajus Arno Wintersas: 9
Sebastianas Azrielis Herondeilas: 8
Keitas Kolinsas: 9
Eleizija Stigler: 10
Skylar Rivers: 9
Roana Amneta: 9

Koeficientų palyginimas tarp žaidėjų (K)

Kajus Arno Wintersas [4] - Skylar Rivers [5] = KS [0,0] = 0 papildomų kauliuko ridenimų.
Sebastianas Azrielis Herondeilas [6] - Keitas Kolinsas [5] = KS [1] = 1 papildomas kauliuko ridenimas Sebastianui Azrieliui Herondeilui.
Skylar Rivers [5] - Beatrice Mae Peck [6] = KS [0,0] = 0 papildomų kauliuko ridenimų.
Roana Amneta [5] - Skylar Rivers [5] = KS [0,0] = 0 papildomų kauliuko ridenimų.

Komandinis koeficientų palyginimas

Varno Nagas [2,0] - Švilpynė [2,0] = KKS [0,0] = 0 papildomų kauliuko ridenimų.

Kauliuko rezultatas

Nora Kühnemund: 4; 6
Beatrice Mae Peck: 5
Kajus Arno Wintersas: 2
Sebastianas Azrielis Herondeilas: 6; 5
Keitas Kolinsas: 1
Eleizija Stigler: -
Skylar Rivers: 4
Roana Amneta: 3; 6

Nora Kühnemund sugauna aukso šmaukštą.
Beatrice Mae Peck nepastebi aukso šmaukšto.
Kajus Arno Wintersas netiksliai atmuša muštuką į Skylar Rivers.
Sebastianas Azrielis Herondeilas meta kritlį tiesiai į lankus.
Keitas Kolinsas apgina lankus atmušdamas kritlį nuo jų.
Eleizija Stigler neatlieka veiksmų.
Skylar Rivers atliekamas veiksmas anuliuojamas, nes muštukas praskriejo pro ją.
Roanos Amnetos atliekamas veiksmas anuliuojamas, nes muštukas neskrieja į Beatricę Maę Peck.

Kvidičo rungtynės baigtos

Rezultatas: Varno Nagas 160 - 0 Švilpynė.
Pergalę švenčia Varno Nagas.

*

Neprisijungęs Nora Kühnemund

 • VI kursas
 • *
 • 166
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • certe cose poi succedono / non le puoi cancellare
  Mažoji gaudytoja tikrai stengėsi pagauti šmaukštą, tačiau šis nuolat kažkaip pasprukdavo: tai pakildavo aukštyn, tai labiausiai netikėtą akimirką pasukdavo šonan, tai nusileisdavo. Taip buvo ir šįkart. Nora vijosi šmaukštą beveik nemirksėdama, pernelyg bijodama, kad vieno mirksnio užteks ir šis skraiduolis prapuls iš akiračio. Jie skrido arenos viduriu, kai auksuolis staigiai nėrė žemyn, o kapitonė – kaip lengva nuspėti – nusekė jo… na, sparnais. Gi ne pėdomis.
  Tačiau šįsyk šmaukštas nenorėjo taip pat staigiai pakilti, jis vis nėrė žemyn ir žemyn, jau beveik liesdamas žolę. Mažoji juto kylančią paniką, taip stipriai spaudė šluotą, kad nagais raižė sau delnų odą. Nesvabu. Dabar svarbus tik šmaukštas, jis jau buvo taip netoli.
  Ji skrido pačia pažeme, dar taip mažai liko. Tiesa, kamuoliukas spėjo dar nukristi žemiau ir dabar ritosi žole bene kaip futbolo kamuolys. Nedrąsiai ir labai atsargiai Nora atsigulė ant šluotos, visu vaikišku kūneliu prie jos prisispausdama, kad, esant reikalui, galėtų bet kurį akimirksnį nuleisti kojas ir vėl pakilti aukštyn kaip erelis. Ar varna – nesvarbu.
  Penkiolikmetė permetė viršūtinę kūno dalį per šluotkotį. Krūtine juto, kaip ją kutena žolė. Ištiesė ranką ir...
  TAIP!! YRA! Ji suspaudė kumščiuką, pagaudama į jį auksinį sparnuotį! Na, kartu su juo išrovė ir porą žolyčių, bet jau nebesvarbu.
  Numetusi šluotą kur papuola (kad mama pamatytų, tai jau tokių velnių gautų), iškėlė viršun delną, rodydama visai arena savo trofėjų – pirmąjį sugautą šmaukštą. Pagaliau ji įrodė visiems (ir, pirmiausia, sau) esanti kažko verta.
  Tuoj pat puolė prie komandos narių. Mėlynrūbiai puolė glėbesčiuotis, sveikinti viens kitą ir džiūgauti. Dievaži, net Sebastianas atrodė nebe toks, hm, skeptiškas.
  Pagaliau Nora jautėsi laiminga.
  Tačiau tai tik pati pradžia: jų laukia dar ilgas kelias.
  Tiksliau, skrydis – jie gi varnos.
ma n’atu sole cchiu’ bello oi ne’
‘o sole mio sta nfronte a te!