2
2

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Antroji ANJM pamoka
« Prieš 6 mėnesius »
Profesorė įžengė į klasę su plačia šypsena. Nė neapsižvalgiusi pamojo lazdele ir suolai su kėdėmis eilinį sykį išnyko. Lucy patraukė link savo stalo, ant jo pasidėjo užrašų knygutę ir atsisėdo į savo vietą. Laiko dar buvo, tad ji greit susidėliojo mintyse, ką turės sakyti, o tada nusprendusi, kad plaukai gali trukdyti, išsitraukė iš stalčiaus žiobarišką gumytę su kurios pagalba juodi plaukai nebesiplaikstė, o buvo ramiai susukti į kuoduką.
Patenkinta profesorė šyptelėjo ir atsistojusi nužvelgė duris. Pirmasis mokinys turėjo įžengti jau tuoj pat, tačiau durims dar neprasivėrus Lucy dar kartą pamojo burtų lazdele ir klasės viduryje ant grindų atsirado juoda linija. Ji dalijo klasę į dvi dalis.
Pradėti pamokos mergina neskubėjo, mat žinojo, kad suolų nebuvimas daugelį vaikų suerzina, bet amžinybę laukti, kol jie išreiks savo nepasitenkinimą, negalėjo. Dar pastovėjusi kelias sekundes apdovanojo visus šypsena ir atsirėmė į savo stalą.
-Sveiki, mielieji,-padariusi pauzę juodaplaukė tęsė.-Taigi, pirmoje pamokoje buvo kiek neįprasti burtažodžiai, bet gan gerai susitvarkėte, tad toliau tęsime kelione su burtažodžiais. Pirmiausia norėčiau, kad vyresni mokiniai, tai yra penktame, šeštame ir septintame kurse esantys mokiniai, atsistotų man iš kairės, o visi kiti iš dešinės,-taip pasakiusi Lucy palaukė, kol visi pereis į reikiamas puses ir tikėjosi, kad vaikai matė juodą liniją ant grindų.-Teorijos šiandien nebus, galite iškart išsitraukti burtų lazdeles ir knygas. Mažesnieji, susiraskite burtažodį expelliarmus, kaip supratote, jūs šiandien praktikuosite būtent šį burtažodį,-kol mokinukai ieškojosi nurodyto burtažodžio, profesorė tyliai burbtelėjo kažką panosėj ir pamojus lazdele klasėje atsirado apsiaustai, iš kurių dešiniosios rankovės kyšojo burtų lazdelės. Kaip ir pirmąją pamoką, jie nebuvo tikri žmonės, tik paprasčiausi apsiaustai, užburti būtent šiai praktikai.
-Manau, šiuos žmogiukus jau pažįstate... Kiekvienas gaunate po vieną apsiaustą ir turėsite jį nuginkluoti, bet negalvokite, kad tai yra taip lengva, jei reikės pagalbos, nebijokite kreiptis,-pabaigus aiškint juodaplaukės žvilgsnis nukrypo prie vyresnėlių. Nusišypsojusi, kad koks bailiukas neišsigąstų, mergina šiek tiek priartėjo prie jų.
-Šį burtažodį jau turėtumėte žinoti, tad žiūrėti į knygas neleisiu, jūsų apsiaustai bus pavojingesni, jie galės ne tik gintis, bet tuo pačiu ir netikėtai paleisti kažkokį burtažodį... Jis, aišku, nieko nepadarys, tik paliks spalvotą žymę vietoje, kurioje pataikė, nesijaudinkit, dėmė išnyks po valandos,-šiek tiek pavargusi nuo kalbėjimo Lucy nužvelgė mažesnius ir vėl tęsė savo kalbą.-Norėsiu, kad pamokoje naudotumėte tik expelliarmus , tad teks išsisukinėti, bet, manau, esate pakankamai gabūs tą padaryti, jei kils problemų kreipkitės į mane, na, tiksliau, rėkit,-pagaliau viską išdėsčiusi pamojo lazdele ir prieš likusius mokinius išdygo po apsiaustą su burtų lazdele. Tikėdamasi, kad mokiniams praktika bus labai lengva grįžo atsisėdo į savo kėdę ir ėmė stebėti klasę.

[[ I-IV bandote nuginkluoti apsiaustą, šis gali išsisukinėti, ar galbūt panaudoti skydinius kerus (vieną sykį). Prašau trijų postų, ne visiems turi pavykti.
V-VII bandote nuginkluoti apsiaustą, tačiau šis gali ne tik išsisukinėti, bet ir paleisti į jus kažkokį burtažodį, galite rašyti, kad išgirdote, kaip iš apsiausto išsklido burtažodžio pavadinimas, kokia spalva, kuri turėtų išsklisti iš jų burtų lazdelės, po ištarto burtažodžio, neturi reikšmės, tačiau ji turi būti matoma. Prašau trijų postų, ne visiems gali pavykti.
Sėkmės!]]

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • V kursas
 • *
 • 354
 • Taškai: 89
 • Lytis: Moteris
Ats: Antroji ANJM pamoka
« Atsakymas #1 Prieš 6 mėnesius »
Atidariusi klasės duris ir pirmiausia ten pamačiusi juodą liniją, Stevie visai susidomėjo. Tai buvo kažkas naujo. Be to, profesorė pradžiugino trečiakursę, pasakydama, kad teorijos pamokoje nebus. Mergaitė buvo visai patenkinta ir tikėjosi, kad šiandien jai pagaliau puikiai pasiseks.
Profesorės Lewins paminėtas burtažodis grifiukei buvo girdėtas, bet ji niekaip negalėjo prisiminti, ką gi jis daro. Tačiau tam mokiniai ir buvo paprašyti pasiskaityti apie burtažodį.
Stevie pagalvojo, kad viskas turėtų būti paprasta. Nors profesorė ir užsiminė, kad nėra taip paprasta, kaip atrodo, grifiukė buvo tikra, kad jai pavyks. Ir tikėjosi, kad pavyks greitai. Žinoma, ne iš pirmo karto, juk tai aš pasišaipė iš savęs Stevie ir susikaupė.
- Expelliarmus, - pirmiausia pusbalsiu, pati sau pasakė trečiakursė, norėdama išgirsti, kaip skamba šis burtažodis. Stevie net pati nustebo, nes jai pasirodė, kad tarsi jaučia kažkokią jėgą, kai sako šį žodį. Tad ji nukreipė lazdelę į apsiaustą ir garsiai ištarė: - Expelliarmus!
Atrodė, kad kerai eina tiesiai apsiaustui į "galvą", tačiau jis staiga pasilenkė ir raudona kerų liepsna praskriejo virš jo.
- Žinoma, - tyliai sumurmėjo sau Stevie ir kuriam laikui nuleido lazdelę, kad galėtų dar labiau susikaupti ir kad antras kartas būtų sėkmingesnis.
Sarcasm - an ability to insult idiots without them realizing it.

*

Neprisijungęs Anika Alanis

 • III kursas
 • *
 • 116
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • After all this time? Always
Ats: Antroji ANJM pamoka
« Atsakymas #2 Prieš 5 mėnesius »
Su visais mokiniais įėjusi į klasę, Anika plačiai nusušypsojo. Kaip tikra varnanagė, ji troško žinių ir džiūgavo, sulaukusi dar vienos įdomios pamokos.
Išklausiusi profesorės skirtą užduotį mergaitė dar labiau nudžiugo. Ji puikiai žinojo šiuos kerus, tik niekada neteko jais naudotis. Ar gali jie būti sudėtingi jei pirmakursiai yra jų mokinami? Svarstė Anika. Tačiau tai pasirodė tikrai nelengva užduotis, kai ji atsistojo su kitais, žemesnių kursų mokiniais į vieną klasės pusę ir gavusi netikrą priešininką pamėgino iššaukti kerus.
- Profesore, - nekantriai šūktelėjo mergaitė, - gal galėtumėte man praktiškai parodyti, koks turi būti lazdelės judesys?
- Expelliarmus... Expelliarmus... - sau po nosimi šnabždėjo Anika, treniruodamasi tarimą, kol profesorė prieis.

Ats: Antroji ANJM pamoka
« Atsakymas #3 Prieš 5 mėnesius »
 Kiek visi kartojo, jog Apsigynimas Nuo Juodosios Magijos yra vienas svarbiausių mokslų. Kiek kartojo ,,mokykis, Džese, tau to prireiks". O Jasmine, it koks užsispyręs ožys, nenorėjo klausyti, ypač tuomet, kai jai aiškindavo ką nors daryti, nes nenorėjo, kad aks nors pagalvotų, jog pakeitė nuomonę tik dėl to, kad kas nors jai šitaip pasakė ar liepė taip daryti.
 Tačiau kam tas apsigynimas? Dažniausiai net ne nuo juodosios magijos, o kokių paprastesnių kerų, kurie priskiriami gėrio pusei. Manė, kad išvis šito gali neprireikti, kadangi juk su Juodąja Magija ne taip jau dažnai ir susidursi. Diana kartą buvo paklaususi Clau ir ši atsakė, jog dar nė sykio nesusidūrė su tokia magijos rūšimi. O Claudie jau buvo suaugęs žmogus, net turėjo savo versliuką. Bet su juodąja magija nesusidūrė. Tai kam tada toks mokslas reikalingas? Nei praktiškai panaudosi...
 Na taip, taip. Gali gatvėj užpult (tačiau retas įvykis), gali tapt auroru (tačiau tokio darbo Diana atsisakė, kadangi reikėjo turėti labai gerus pažymius bei būti protinga, o ji nė taip, nė taip nesijautė). Tačiau į Apsigynimą Nuo Juodosios Magijos atėjo. Vis dėl to, gal darbe prireiks sužinoti Nedovanotinų kerų laipsniavimą ir tai padės jai gauti darbą, kadangi keksiukus mėgo tik kepti. O gal dar kas nors. Na, dėl bendro išprusimo.
 Yay! Jokios teorijos! Džiaugėsi mintyse, tačiau netrukus išgirdus kerų pavadinimą, kuriuos mokėsi nebent antrakursis, vos susilaikė nesuraukusi antakių, nes profesorių skvarbus žvilgsnis visuomet, rodos matydavo tiek veido išraiškas, tiek skaitydavo mintis.
 Tačiau bent jau suskirstė mokinius. Kiti profesoriai to padaryti nesugebėdavo ir visi gaudavo vienodą užduotį, tačiau dabar buvo kiek kitaip. Apsiaustai? Rimtai? Kovosime prieš apsiaustus? Amneta apžvelgė mokinius, kuriems tai turbūt buvo savaime suprantama.
 -Profesore?- atsisukusi į moterį kreipėsi.- Gal galėčiau kovoti su jumis?- paklausė ir kitaip, nei ankstesniuose kursuose, nejautė baimės. O kas gi čia blogo? Negi kas nors pamanys, kad ji išpuikus? Pfff, mokinei tokia nuomonė neatrodė nei logiška, nei pagrįsta.
Mano nuomonė yra teisinga mano nuomonės atžvilgiu

Ats: Antroji ANJM pamoka
« Atsakymas #4 Prieš 5 mėnesius »
Nespėjusi grįžti į savo vietą profesorė išgirdo kažkokio vaikio riksmą. Apsidžiaugusi, kad pagaliau neturės visą pamoką nuobodžiauti patraukė link visiškai jaunos varnanagės ir apdovanojo ją šypsena.  Moterėlės nuotaika buvo tiesiog puiki.
-Kaip pirmakursei iš pradžių patarčiau išsinagrinėti burtažodį, bet šiaip, žiūrėk,-išsitraukusi burtų lazdelę Lucy lėtai parodė judesį ir ramiausiai nužvelgė mokinukę laukdama, kol ši pakartos. Mergina tikėjosi, kad varnanagei bus lengviau, nors nežinia, ji buvo dar tik pirmo kurso.
Apsidairiusi aplink klasę profesorė jau norėjo grįžti į savo vietą, bet, regis, tinginiauti šią pamoką galimybių neturės. Ją vėl pakvietė mokinukė, artindamasi Lucy geriau nužvelgė grifiukę. Prisiartinusi prie mokinės juodaplaukė buvo maloniai nustebinta. Atrodo ne vieną pamoką siūlė išsibandyti burtažodžius su ja, tačiau niekas nepareiškė noro, bet štai, kai nieko nepamini kažkas išdrįsta išbandyti save.
-O taip,-sužibus akutėms juodaplaukė supaudė savo burtų lazdelę. Mergina jau kurį laiką nesinaudojo magija, tad tokia proga būtinai turėjo pasinaudoti. Patraukusi į klasės galą, kadangi nenorėjo trukdyti kitiems mokiniams, nusišypsojo grifiukei ir linktelėjusi ėmė stebėti mokinukę. Pranašumą profesorė turėjo ne tik amžiumi, bet ir galimybėmis, naudotis burtų lazdele mergina nelabai norėjo, kadangi pasitikėjo savo vikrumu, bet per daug jos pasiilgo. Ramiausiai stovėdama klasės gale panelė dar pasidžiaugė, kad mato visą klasę, tad tikėjosi, kad jokių bėdų nekils.

*

Neprisijungęs Anika Alanis

 • III kursas
 • *
 • 116
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • After all this time? Always
Ats: Antroji ANJM pamoka
« Atsakymas #5 Prieš 5 mėnesius »
- Ačiū profesore, - nusišypsodama jai linktelėjo varnanagė ir ramiai kelis kartus atkartojo parodytą judesį savaja lazdele.
Tada dar ir dar kartą, kol judesys ėmė įsirėžti į pasamonę, kaip įprotis ar lengvas, savaime suprantamas dalykas. Tuomet nukreipė lazdelę į netikrą priešininką ir ištarė burtažodį.
- Expelliarmus.
Nieko. Tas apsiaustas nepasivargino net babandyti išsisukti nuo mergaitės paleistų kerų.
- Nuostabu, - burbtelėjo.
Griebusi vadovėlį, susirado skyrių apie nuginklavimą ir ėmė skaityti, ieškodama atsakymo ką dar daro ne taip. Kruopščiai viską išnagrinėjusi ji padėjo knygą į šalį ir vėl atsistojo priešais savo oponentą.
-Expelliarmus, - ištarė aiškiai, atkartodama išmoktą judesį.
Tačiau netikras priešininkas išsisuko ir vėl liko stovėti, kaip buvęs.
Nors sujudėti priverčiau šį kartą. Pamąstė mergaitė.
Ji leido ir leido nuginklavimo kerus, kol net riešą paskaudo, bet lazdelės priešininkas nepametė.
- Profesore, nesuprantu ką darau blogai, - akimis susirado profesorę klasėje ir net žagtelėjo iš nuostabos.
Ši stovėjo priešais mokinę pasiruošusi padoriai dvikovai. Buvo taip smalsu, kas dabar bus, kad net pamiršo, ko norėjo profesorės paklausti.

*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • VII kursas
 • *
 • 301
 • Taškai: 52
 • Lytis: Moteris
 • Nėra taisyklės be išimties.
Ats: Antroji ANJM pamoka
« Atsakymas #6 Prieš 5 mėnesius »
Lėtai žingsniuodama koridoriumi Davina stebėjo vaizdą, atsiveriantį pro langus. Regis, vasara iš kiemo jau seniai pasitraukė ir užleido vietą šaltam, vėjuotam rudeniui. Nusukusi žvilgsnį nuo langų rudaplaukė priėjo Apsigynimo nuo juodosios magijos kabinetą. Nulenkusi durų rankeną ir įžengusi į vidų mergina išvydo jau spėjusius ateiti kelis mokinius ir juodą liniją klasės viduryje. Tiesa, priešingai nei kituose kabinetuose, šiame nebuvo nieko keisto, iš vis nebuvo jokių suolų, stalų ar kažko panašaus. Atsistojusi šalia kitų mokinių mėlynakė sveikindamasi linktelėjo profesoriai ir laukė varpo dūžių. Panelei Lucy pradėjus pamoką ir paprašius sustoti šalia jos, Davina nieko nelaukdama atsistojo profesoriai iš kairės ir šiai nurodžius tolimesnius veiksmus mergina išsitraukė burtų lazdelę ir pasiruošė "kovai".

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • V kursas
 • *
 • 354
 • Taškai: 89
 • Lytis: Moteris
Ats: Antroji ANJM pamoka
« Atsakymas #7 Prieš 5 mėnesius »
Po kiek laiko, kuris mergaitei atrodė be galo ilgas, Stevie pasijuto esanti pasiruošusi. Ji žvilgtelėjo į apsiaustą ir draugiškai nusišypsojo.
- Juk tu gali man pralaimėti, ar ne? Tau juk neskaudės. O aš nesijausiu kaip nevykėlė, - prakalbo Stevie. Ji apsižvalgė, tikėdamasi, kad niekas negirdi, kaip ji šneka su apsiaustu. - Bandom dar kartą?
Žinoma, apsiaustas nieko neatsakė, tačiau Stevie tylėjimą palaikė sutikimu. Tad grifiukė iškėlė lazdelę ir sušuko:
- Expeliarmus!
Tačiau, matyt, ji kažką padarė ne taip: jokie kerai iš lazdelės neiššovė. Tačiau pati lazdelė ištrūko grifiukei iš rankos ir nuskriejo porą metrų. Stevie keiksnodama nuėjo jos pasiimti.
- Tik nesijuok, gerai? - sumurmėjo apsiaustui. - Expeliarmus! - staigiai sušuko ji, tikėdamasi, kad apsiaustas nespės sureaguoti. Tačiau apsiaustas spėjo šiek tiek kryptelėti ir kerai trinktelėjo į sieną už jo. Stevie susiraukė.
- Argi mes nesusitarėm?
Sarcasm - an ability to insult idiots without them realizing it.

*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • VII kursas
 • *
 • 301
 • Taškai: 52
 • Lytis: Moteris
 • Nėra taisyklės be išimties.
Ats: Antroji ANJM pamoka
« Atsakymas #8 Prieš 5 mėnesius »
Pasirodžius juodam apsiaustui tiesiai priešais merginą Davina kiek sutriko. Ji ne kartą bandė nuginkluoti priešininką, kai tėvai ją mokė dar visai mažą, tačiau stovėti priešais apsiaustą žinant, jog ten tik užburtas drabužis buvo gana keista. Be to visa klasė buvo pilna tokių pat juodų apsiaustų su burtų lazdelėmis. Nuvijusi šias mintis į šalį mėlynakė atidžiai stebėjo juodąjį "draugužį", kai šis rudaplaukei nespėjus pirmai pulti tyliai ištarė burtažodį ir iš jo lazdelės šovė šviesiai žalia švieselė. Vikriai pasitraukusi į šalį mergina išvengė puolimo ir nutaikė savo burtų lazdelę į drabužį.
-Expelliarmus,-Ištarė šiek tiek tyliau, nei pati tikėjosi, tačiau apsiaustas lengvai išsisuko nuo burtažodžio ir rudaplaukė suprato, jog teks pasistengti.

*

Neprisijungęs Arsonas Matchas

 • I kursas
 • *
 • 3
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Antroji ANJM pamoka
« Atsakymas #9 Prieš 5 mėnesius »
Arsonas buvo labai laimingas įžengęs pro duris, nes apsiginimas nuo juodosios magijos jį jaudino nuo mažų dienų. Jis visą laiką norėjo būti auroru, kelias į didžiausią  jo svajonę jau prasidės nuo šios pamokos, todėl jo akys spindėjo, o šypsena buvo iki ausų. Jis tiesiog tryško noru mokytis ir įdėmiai klausėsi kiekvieno profesorės žodžio. Kai Arsonas gavo pirmą užduotį jis sukaupė visą savo dėmesį, pajungė net vaizduotę, kad apsiaustas yra blogasis burtininkas kurį reikia nuginkluoti vardan teisingumo. Jis atsistojo tiesiai, ištiesė lazdelę, jo stovėsena buvo kaip tikro auroro. Matėsi, kad dažnai, prieš Hogvartsą, daug domėjosi apie aurorus, daug apie juos skaitė bei mėgdžiojo.
Jis iškėlė lazdelę ir ruošiesi tarti pirmą savo burtažodį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 mėnesius sukūrė Arsonas Matchas »

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • VII kursas
 • *
 • 581
 • Taškai: 48
 • Lytis: Moteris
 • Jei nori nugalėti, išmok kentėti.
Ats: Antroji ANJM pamoka
« Atsakymas #10 Prieš 5 mėnesius »
Priėjusi kabinetą Luna įžengė į vidų ir linktelėjusi profesoriai nužvelgė klasę. Joje nebuvo jokių baldų, išskyrus juodą, ryškią liniją ant grindų. Regis, nusimato įdomi praktika. Atsirėmusi į sieną mėlynakė ėmė laukti varpo dūžių. Netrukus profesorė pradėjo pamoką ir priešingai nei tikėjosi mergina, pradėjo nuo praktinės dalies. Išklausiusi nurodymus mėlynakė žengė kelis žingsnius prie Lucy Lewins ir atsistojo jai iš kairės pusės. Išvydusi juodą apsiaustą priešais save mergina jį atidžiai nužvelgė. Bus įdomu... Luna jau ilgą laiką nenaudojo nuginklavimo kerų, tad dabar kiek suabejojo savimi, tačiau netrukus nustūmė šias mintis į šalį. Juk tai tebuvo paprastas apsiaustas, o ne kitas koks nors galingas burtininkas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 mėnesius sukūrė Luna Gardner »

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • V kursas
 • *
 • 529
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Antroji ANJM pamoka
« Atsakymas #11 Prieš 5 mėnesius »
Kiek susierzinusi Klarė pasiekė apsigynimo nuo juodosios magijos kabinetą. Ši pamoka visada vertė septyniolikmetę jaudintis. Įprastai šiltos paauglės rankos nuo minties apie dvikovas iki šiol patapdavo šaltos ir drėgnos nuo prakaito.
Durys buvo praviros, o kabinete jau būriavosi keli nerimstantys mokiniai. Tyliai pratarusi pasisveikinimo žodžius, susirado laisvą plotelį pastovėti šalia kitų mokinių, ir laukė, kol prasidės pamoka. Jei ne reikiamas išlaikyti egzaminas, mano kojų ir esybės čia niekada nebūtų.
Pamoka buvo tik praktinė. Ir vien tai vėl kiek sužadino strazdanės nepasitenkinimą. Užduotys jaunesnių ir vyresnių kursų mokiniams buvo skirtingos, todėl septintame kurse besimokančiai grifiukei teko pasitraukti į kairę pusę. Tai, jog užduotys buvo suskirstytos pagal kursus, tikrai nepadidino žaliaakės galimybės įveikti reikiamą tikslą be klaidų. Ar išvis įveikti.
Apsiaustas buvo kartu ir geresnis ir blogesnis partneris. Viena vertus žinojo, jog netinkamai paleisti kerai  galėjo sužeisti žmogišką priešininką. Nors nuginklavimo kerus Grifų Gūžtos atstovė ir puikiai mokėjo. Kita vertus apsiaustas galėjo pridaryti žymiai daugiau žalos pačiai žaliaakei. Jei nepavyks apsiginti. Apsiausto kerai visuomet buvo įvaldyti, tikslūs ir taiklūs. Todėl jį nuginkluoti buvo žymiai sudėtingesnis uždavinys. Čia žmogiškąjį klaidos faktorių turėjo tik septyniolikmetė kiek pasimetusi Klarė.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • VII kursas
 • *
 • 581
 • Taškai: 48
 • Lytis: Moteris
 • Jei nori nugalėti, išmok kentėti.
Ats: Antroji ANJM pamoka
« Atsakymas #12 Prieš 5 mėnesius »
Mergina nužvelgė visus mokinius ir kelias akimirkas stebėjo jų pastangas įveikti juoduosius apsiaustus. Jaunesniesiems mokiniams sekėsi pakankamai sunkiai, bet Luna žinojo, jog jiems netrukus pavyks. Vis dėl to šis burtažodis nebuvo toks sunkus, o juo nuginkluoti tereikėjo užburtą apsiaustą. Nužvelgusi savo pusėje stovinčius mokinius mėlynakė išsitraukė burtų lazdelę ir šyptelėjo priešais stovinčiam apsiaustui.
-Expelliarmus.-Ištartas burtažodis paleido iš lazdelės šviesą, tačiau ši praskriejo pro apsiaustą jam pasitraukus į šalį. Kryptelėjusi galvą mergina laukė puolimo iš užburtojo drabužio. Ilgai laukti neteko. Netrukus iš juodojo apsiausto lazdelės šovė violetinė šviesa, o rudaplaukės ausis pasiekė balsas tariantis burtažodį. Lengvai išsisukusi Luna atsitiesė ir vėl nutaikė savo burtų lazdelę į priešą.

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • V kursas
 • *
 • 354
 • Taškai: 89
 • Lytis: Moteris
Ats: Antroji ANJM pamoka
« Atsakymas #13 Prieš 5 mėnesius »
Apsiaustas stovėjo ir tyčiojosi. Neaišku, kaip - juk tai tik apsiaustas, kuris net nėra gyvas. Tačiau Stevie jautė, kad jos priešininkas patyliukais šaiposi. Grifiukė piktokai pažiūrėjo į jį.
- Ne, bičiuli, taip dalykai neveikia, - sumurmėjo mergaitė. - Dar tu iš manęs pasityčiosi.
Trečiakursė nusisuko nuo apsiausto ir kurį laiką nežiūrėjo į jį. Džiaugėsi esanti pakankamai žemame kurse, nes vyresni mokiniai turėjo ir patys gintis... Kurį laiką Stevie žiūrėjo, kaip sekasi vyresniems moksldraugiams. Žiūrėti buvo visai įdomu, tačiau mergaitė gerokai nusigando. Kada nors gali ir man tekti su tokiais apsiaustais kovoti išgąstingai pagalvojo Stevie, negalėdama patikėti, kad nesugeba net paprasčiausiai nuginkluoti savo priešininko.
- Expelliarmus! - staigiai sušuko ji nė neatsisukusi. Lazdele dūrė sau kažkur už nugaros. Atsisukusi pamatė, kad toli gražu nepataikė. Stevie sunkiai atsiduso. Mergaitei atrodė, kad pamoka eina į pabaigą, dėl to reikėjo labiau pasistengti. Grifiukė dar kartą suriko burtažodį, bet apsiaustas ir vėl išsisuko.
- Na ir gerai, - niūriai pasakė Stevie ir, supratusi, kad nieko neišeis, pasitraukė nuo priešininko ir atsistojusi laukė pamokos pabaigos.
Sarcasm - an ability to insult idiots without them realizing it.

*

Neprisijungęs Arsonas Matchas

 • I kursas
 • *
 • 3
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Antroji ANJM pamoka
« Atsakymas #14 Prieš 5 mėnesius »
Ištiesęs lazdelę ir nusitaikęs į magiškajį apsiaustą, Arsonas ištarė burtažodį.
- Expelliarmus, - riktelėjo.
Berniukui užkeikimas pavyko puikiai, tačiau apsiaustas išsisuko. Grifiukas nesutriko, jis buvo labai įsijautęs į savo fantaziją, jog šis esąs auroras, o apsiaustas blogasis burtininkas kurį reikia nuginkluoti. Grakščiai ištempęs nugarą jis nusitaikė dar kartą.
- Expelliarmus, - lazdelė šoktelėjo į viršų ištrūkusi iš piktojo burtininko gniaužtų.
 Priešininko lazdelė nuskriejo į kitą klasės galą, o Arsono lazdelė paleidus burtą taip pat paleido ir kažkokią keistą ugnies žiežirbą. Pastaroji, nuskridusi tiesiai į apsiaustą dideliu greičiu, virto didele liepsna, kuri padegė jį. Berniukas abstulbo, ir sustingo iš nuostabos, negalėjo suprasti, kas čia ką tik nutiko. Jis tik išgąstingai atsisuko į profesorę, nežinodamas ko griebtis.
O dabar tai bus... Pagalvojo berniukas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 mėnesius sukūrė Arsonas Matchas »

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019