4

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Starkas Erikas Ramsay

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 182
 • Lytis: Vyras
 • i don't wanna go, mr. stark
Tema: Karališkasis Herbologijos Institutas (išvyka).

  Oras buvo nuostabus. Bekraštį žydrą dangų puošė vos keli debesėliai, iš po kurių nedrąsiai žvelgė žieminė saulė, žemę nuklojo storas sluoksnis patalų, kurie itin dailiai žerėjo, ant jų bežaidžiant spindulėlians. Nepaisant metų laiko ir minusinės temperatūros, šiltnamiuose buvo tvanku, tad Starkitas nusprendė šiandien į juos neiti. Ypač, kad jau ilgą laiką planavo išvyką.
  Mokinius pasitiko kiemelyje, apsuptame šiltnamių. Ten jau degė laužas, dar labiau šildydamas orą. Tačiau jis čia buvo ne šiaip sau.
  – Laba diena, – galvos linktelėjimu pasisveikino su susirinkusiaisiais, – Šiandien keliausime į herbologijos laboratoriją. Joje magiškieji augalai yra išgaunami dirbtiniu būdu, sujungiant magiją ir mokslą, žiobariškąsias technologijas. Tokios laboratorijos vis dar yra naujiena, pirmoji atsirado netoli Londono vos prieš pusę amžiaus. Ta pirmoji laboratorija ir yra mūsų šiandienos išvykos tikslas. Keliausime ten jums turbūt jau žinomu būdu – kelionmilčiais. Spėju, kad pastebėjote laužą, jis yra pritaikytas kelionėms ir šiandieną veiks kaip kaminas. Nieko nelaukę, prieinate prie manęs, paimate žiupsnį kelionmilčių, įžengiat į laužą – nebijokit, jis nėra karštas – ir ištariat „Karališkasis Herbologijos Institutas“. Kai jau atsidursite institute, niekur neišsibėgiokite, atvyksiu po kelių minučių. Jeigu viskas aišku, galime keliauti.
  Prasidėjo ilga keliavimo į laboratoriją ceremonija. Kai paskutinis mokinys pradingo su laužo dūmais, į laužą įžengė ir pats Starkas.
  Atsirado jie ganėtinai šiurpiame, pilkame pastate. Vietoj lubų čia buvo langai, jie atstojo ir dalį pertvarų. Kabinetuose plūšėjo mokslininkai, pasidabinę burtininkų apsiaustais ir mantijomis, dirbo jie su dar nematytais augalais, vis mosuodami burtų lazdelėmis, pildami į vazonus įvairius skysčius ir, dievaži, vis spaudinėdami mygtukus prietaisuose, labai iš tolo primenančiuose senuosius „kuprotus“ žiobarų kompiuterius – senesnioji karta dar prisimins juos.
  – Žinoma, čia irgi turėsite užduotį, – kreipėsi į mokinius, šiems jau apsidairius aplinkui, – Pasiskirstykite poromis ir eikite į kabinetus, šiltnamius, visur, kur panorėję. Ten raskite darbuotojus, pasikalbėkite su jais apie jų darbą. Jūsų užduotis – paimti iš mokslininkų interviu apie žiobarų mokslo bei magijos jungimą, panaudojimą augalų išvedime ir auginime. Jei neturite klausimų, pasiskirstykite, pasiimkite diktofonus ir pirmyn. Po valandos grįšime į mokyklą, kur jūsų lauks antroji dalis.
  Prie Starko jau stovėjo dėžė su paprastais, juodais prietaisais, skirtais garsui įrašyti. Jis palaukė, kol mokiniai juos pasiims ir nueis į instituto gilumą, o tada ir pats patraukė savais keliais – turėjo čia dar porą darbų nuveikti.


---
Trumpiau: pasiskirtote poromis, pasiimate diktofonus ir einate pravesti interviu.
Klausimus ir atsakymus sugalvokite patys.
Jūsų kuriamame RPG būtinai atsiras NPC veikėjai, tačiau pageidautina, kad juos kurtumėte gana logiškai.
Iš kiekvieno veikėjo bent po 3 postus (jei postų apimtis 2k+, užteks ir dviejų).
Sėkmės!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Starkas Erikas Ramsay »
„when i drift off, i will dream about you. it's always you“ - tony stark, avengers: endgame

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Auksė greitai atpėdino iki kiemelio prie pat šiltnamių, gal labiau tiktų apibūdinimas tarp šiltnamių, bet dėl tokių niekų ji sau galvos niekados nesukdavo. Ir abejojo, ar suks. Iš mergaitės veido dingo abejinga mina, apsikeitusi vietomis su nepasitenkinimo kupinu pliūpsniu. Laužų varnė nemėgo, stengėsi juos apeiti kuo didesniu lanku. Tai nebuvo baimė, bet tiesiog nepatiko. Labai nepatiko. Kai teiginiai apie kelionmilčius ir šio laužo pagrindinę mintį pasiekė ausis, per visą nugarą perbėgo šiurpuliukai. Drebančiomis rankomis iš jaudulio bei baimės, trumpų, rusvų plaukų savininkė lėtai atpėdino iki profesoriaus, nubeldusi akis žemėn pasičiupo truputį žiupsnį kelionmilčių ir dar lėčiau, girdėdama besidaužiusią širdį, pasiekė laužą, turbūt perbalusi žengė į ugnį ir virpančiu balsu ištarė:
- Karališkasis Herbologijos institutas.
Marlena nesuprato kas dėjosi, kodėl šitaip blogai jautėsi, it nevalgiusi visą parą, o dar nieko nesuvokusi, tarsi pabudo visai kitaip atrodžiusioje patalpoje. Varnė dairėsi į šalis, bet neturėjo nė menkiausios idėjos, kuriame pasaulio krašte atsidūrė. Ir taip buvo aišku... Kas gi mokinius atsitemptų į kažkokį institutą be jokios užduoties? Absurdas... Auksė nuobodžiai išklausė užduotį ir po jos paskelbimo praėjus geroms trims minutėms susivokė, jog reiktų rasti porininką. Ją užvaldė nedidelė panika, pasitraukusi kiek į šalį, kad niekam netrukdytų, mergaitė dairėsi į šalis ir pamažu bandė ieškoti pažįstamo veido, nors tokį rasti vilties turėjo mažai.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Magiškų žaidimų ir sporto departamento vadovė
 • *
 • 594
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Atėjusi prie lauželio grifė jį su smalsumu nužvelgė, o tada ir stoviniuojantį profesorių. Jai buvo įdomu, ką jie turės veikti su tuo laužu, tačiau mergina žinojo, kad ir ką jie turės daryti, ji tingės. Iš lovos keltis sunku, ateiti į pamoką dar labiau. Nusižiovavusi įsistebeilijo į profesorių, kadangi šis ėmė kalbėti tikėdamasi, kad praktika nereikalaus daug jėgų ir pastangų.
Elridės veide atsirado šypsena. Ji nebuvo bandžiusi keliauti tokiu būdu, tad jai tai atrodė labai įdomu. Pripuolusi prie profesoriaus pasiėmė saują kelionmilčių ir priėjo prie laužo. Dar šiek tiek padvejojusi žengė žingsnį ir atsisukusi į profesorių išspraudė šypsena.
-Karališkasis Herbologijos Institutas,-drąsiai ištarusi paauglė metė kelionmilčius į laužą ir ugnis apėmė visą jos kūną. Iš baimės grifė užsimerkė, o kai viskas, rodos, aprimo žengtelėjo žingsnį į priekį ir pagaliau apsidairė. Dėkingumo jausmas, kad nieko blogo nenutiko pakėlę žaliaakei nuotaiką, nors visgi jautėsi kažkoks silpnumas. Šiek tiek pasitraukusi į šoną stebėjo, kas po jos atsidurs laboratorijoje visai pamiršusi, kad gali dairytis ir apžiūrėti aplinką, kadangi vėliau vis tiek reikės vykdyti praktiką ir turbūt nebus laiko.
Atvykus profesoriui ir pareiškus, kad reikės poros paauglės nuotaika vėl išnyko. Jai juk būtų buvę taip įdomu apsidairyti ir pažinti aplinką, mat, kadangi visą laiką praspoksojo į mokinius, nusprendė, kad prieš praktiką galės daugiau apsidairyti, bet jai tą būtų įdomu padaryti vienai. Mat Elridės manymu, kai dirbi poroje reikia rūpintis, kad ir kitam būtų įdomu, tad svajoti nėra laiko, juolab, jei papultų su kokiu perfekcionistu, kuriam tik rūpės atlikti užduotis...
Pakėlusi galvą baltapūkė nužvelgė aplinką, bet porininko dar neieškojo, tik vaidino, kad tai daro. Mergaitė tikėjosi, kad galbūt visi susiras su kuo dirbti, o ji liks viena ir galės ramiausiai atlikti užduotį. Nors dėl visa ko nuskanavo pastate esančius mokinius, kad žinotų, ar yra pažįstamų, o jei yra, kurie, nes dirbti su kokiu nepažįstamu vienuolikmečiu visiškai nenorėjo.
Susivokusi, kad praktikai vis tiek reikės diktofonų patraukė link jų ir pasiėmusi vieną ėmė jį tyrinėti. Taip, ji buvo iš žiobariškos šeimos, tačiau tai nereiškė, kad mergaitė turėjo diktofoną ir žinojo, kaip šis atrodo. Elridė patikrino, kaip reikia įrašyti, net ir nuotolį patikrino, mat laikyti diktofoną prie pat mokslininko nenorėjo. O tada su nusivylimu apsižvalgė, mat suvokė, kad praktiką vis tiek turės atlikti poroje. Nebemąstydama, su kuo ją atliks, patraukė prie artimiausios merginos tikėdamasi, kad ši nebus užstojusi savo tik susirastos porininkės. Grifė, ar ne grifė? Pažįstu, ar nepažįstu? Hm... Gal pažįstu...

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 535
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Žaliaakės galva buvo tarsi medienos gabalas. Tai Klarė suprato vos išėjusi į lauką pro senas ir rodos nepajudinamas Hogvartso laukujes duris. Vos nepaslydusi ant akmenų, dengusių mokyklos prieangį, septintakursė letais žingsniais kėblino link pamokos vietos. Ir nors Klarisą Karter iš mokyklos ligoninės jau pasveikusią nuo siautusio neaiškaus tipo gripo išleido, bet ši ant kojų dar jautėsi netvirtai. Pamokai tik prasidėjus Grifų Gūžtos auklėtinei teko smarkiau susisupti į apsiaustą, gobusį jos liaunus ir nuo ligos dar labiau sumenkusius pečius. Bent jau buvo lauželis, į kurį ištiesus pirštus galėjai mintyse įsivaizduoti kepamus zefyrus. Bent jau norą valgyti galėjai pavadinti šiokiu tokiu sveikatos požymiu.
Išvykos kita vertus šiandien jai visiškai nesinorėjo. Geriau pasivytų bendramokslius sėdėdama kabinete, kur dalinai nekoncentruodama dėmesio galėtų vėpsoti į žiemą tiesiogiai nepatirdama šalčio. Viena paskutinių stojo į eilę prie laužo.
Tiesą sakant magiškos kelionės paauglei nepatiko. Nuo jų pykino ir buvo silpna. Veikė kaip ir gripas, tik trumpiau ir joms nereikėjo sukelti temperatūros. Prigriebusi nedidelę saujelę kelionmilčių, žinojo, jog nereikia semti daug norint keliauti, ištarė pamokos kelionės tikslą:
- Karališkasis Herbologijos Institutas.
Pastatas buvo keistas: kaip ir visos mokslinės priedermės institucijos, stokojo jaukumo. Visas gamtinis apšvietimas sklido iš viršaus. O tai buvo ne pats geriausias būdas apšviesti žmonėms, kurie dabar atrodė tarsi pamėklės šviečiančiomis galvomis.
Pašmirinėti po institutą gal ir buvo įdomu, tačiau žaliaakė nenorėjo trukdyti mokslininkų darbo ir klausinėti klausimų, kurie garantavo, jog atrodys kvaili ir nuvalkioti. Greičiausiai girdimi iš kiekvieno pašaliečio, gavusio leidimą užsukti į magiškų augalų mokslo pasaulėlį.
Septyniolikmetė ėmė dairytis ko nors pažįstamo, kas būtų pakankamai drąsus, jog lįstų mokslininkams į akis ir užduotų visus smalsius ir rūpimus klausimus. Klarė galės tyliai patupėti pašonėje, maigydama diktofono mygtukus. Nekristi niekam į akis ir neduok Merlino barzdos plauke, ko nors nekliudyti. Per masę mokinių ji neįmatė nė vieno pažįstamo, todėl vienintelė galima išeitis atrodė palaukti, ir tikėtis, kad pažįstamas veidas arba pats prieis, arba teks rinktis iš to, kas liks ir tikėtis geriausio.
Akies kampučiu pastebėjo to paties koledžo atstovę, stovėjusią netoliese. Ši lyg ir judėjo link Karter, tačiau septintakursė nenorėjo gąsdinti priversdama dirbti kartu. Luktels bent minutėlę, sukaupti ryžtui dirbti, o po to gal ir užkalbins šviesiaplaukę pati.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Magiškų žaidimų ir sporto departamento vadovė
 • *
 • 594
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Apsidžiaugusi, kad traukė link pažįstamos merginos grifiukė ėmė mąstyti kokius klausimus turės užduoti mokslininkams, bet jokie klausimai nekilo. Elridė nenorėjo užduoti kasdieninių klausimų, norėjo būti originalesnė, tik to originalumo pritrūko.
Išspraudusi šypseną žaliaakė atsisuko į vyresnę merginą.
-Sveika, tai žodžiu, neturiu su kuo dirbti, kaip matau tu irgi, tai einam į artimiausią kambarėlį ir viskas, diktofoną turiu,-gan greitai viską išpyškinusi, kadangi norėjo atlikti viską kuo greičiau, Elridė patraukė kažkur toliau, o tada pasuko į kairę pro stiklines duris. Ji įėjo tiesiai į šiltnamį, kuriame buvo daug augalų ir buteliukų su kažkokiais skysčiais.
Ten išvydo kažkokių keistų augalų, vienas iš jų priminė tulpę, tik buvo kur kas didesnis ir spjaudėsi ugnimi. Mergaičiukę prajuokino, kaip mokslininkai atsargiai artinosi prie jų norėdami, kaip mergaitei atrodė, nukenksminti, nors ką iš tikrųjų darė, nežinia.
-O man čia patinka...-tyliai burbtelėjusi sau grifė apsidairė norėdama surasti žmogų, kurį galimėtų apklausti. Patalpoje, kurioje buvo grifės mokslininkų buvo daug, tačiau visi buvo užsiėmę ir su kažkuo kovojo. Užsiknisimas... Neapsispręsdama, ką turėtų daryti paauglė nužvelgė vyresnę grifę.
-Tau diktofonas, nemoku juo naudotis, einu surasiu kokią mokslininkę...-Taip pasakiusi mergaitė žengė kelis žingsnius ir geriau apsidairė. Jos akys užkliuvo už gan senyvos moterėlės, tad nusprendusi, kad ši daugiau žinos greit pribėgo prie jos. Kodėl ji bėgo, nežinojo, juolab, tokioje vietoje reikėtų elgtis atsargiai, bet lyg jai tai rūpėtų...
-Atsiprašau? Galite į kelis klausimus atsakyti?-tyliai paklaususi, kadangi šiek tiek bijojo Elridė nužvelgė mokslininkę, bet ši nė nesureagavo.
-Atsiprašau!?-jau garsiau surikusi, kadangi jausmas būti ignoruojamai jai visiškai nepatiko, pagaliau atkreipė dėmesį. Iš tikrųjų ji netyčia ir išgąsdino moterėlę, bet ką padarysi. Apsisukusi paauglė patraukė prie savo porininkės tikėdamasi, kad mokslininkė seks paskui ją. Jos laimei ji, nors ir suglumusi, bet tą padarė.
Prisiartinusi prie Klares grifė pasikasė pakaušį. Ji niekaip nesugalvojo, ko turėtų klausti. Suspaudusi lūpas apsidairė aplink ir nužvelgė augalus.
-Ką čia darote?-temdama gumą paklausė ši.
-Mes tyriame sukurtų augalų savybes, o jūs čia interviu imsit?- Moterėlei atsakius Elridė vos vos linktelėjo ir nužvelgė porininkę įsitikindama, kad šioji įrašinėja mokėdama naudotis tuo nelemtu diktofonu.
-Ko reikalauja jūsų darbas?-paklaususi tik į galvą šovusio klausimo tikėjosi, kad šis nebus labai kvailas.
-Hm... Pastabumo didelio ir atsargumo,-patraukusi pečiais atsakė moterėlė ir nužvelgusi kol kas tylinčią grifę nusišypsojo.
Elridė nežinojo, ar verta klausti kažko daugiau, ar geriau palikti viską vyresnėliai, kadangi galbūt šioji turės daugiau idėjų, bet nusprendė, kad dar vienas klausimas nepakenks.
-Ar jūs bandote valgyti augalus?-šyptelėjusi paklausė ši mąstydama, ar būtų verta dirbti tokioje vietoje.
-Nebent jei įsitikiname, kad tai yra nepavojinga mums,- moters atsakymas paauglės netenkino, tad šiai beliko tik nuslėpti nusivylimą.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 535
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
Šviesiaplaukei grifiukei priėjus prie Klarės, ši lengvai šyptelėjo.
- Labas, man šitas planas jau patinka. - Įprastą šypseną pakeitė kreivas vypsnys. Jaunesnės komandos planas skambėjo kaip greitas pamokos užduoties sprendimas. Ir nors septintakursė negalėjo sakyti, kad visiškai nesusidomėjo aplinkos pakeitimu, tačiau herbologija nebuvo tas dalykas, kurio institute galėtų plavinėti valandų valandas.
Norėdama neatsilikti nuo greitai judančios penktakursės, žymiai aukštesnė kaštonplaukė ėjo dideliais žingsniais, kol kelias nuvedė į milžinišką šiltnamį. Klarei Konei labai labai nepatiko šiltnamiuose tvyrantis kvapas. Negalėjai sakyti, kad tvyrojo nepakenčiama smarvė, bet drėgmė ir šiluma vis dėl to darė savo.
Pastebėjusi, kad pamokos bičiulė juokiasi, Karter pasuko galvą ton pusėn. Ir nors pačią ne itin viliojo būti patalpoje su ugnimi besispjaudančiu augalu, ir suprato, kad instituto darbuotojams tikrai ne pyragai, pasisukusi į bendražygę tyliai krenkštelėjo. Situacija, kaip ir kam nors netyčia nukritus buvo juokinga.
Šiltnamyje buvo įvairiausių augalų. Ilgaplaukės dėmesį patraukė augalas dideliais violetiniais lapais. Šie keistai judėjo, tarsi šoktų. Judėjimas kiek priminė gyvatę. Mergina įsidėmėjo kaip atrodo augalas, ir prisakė sau, jog paklaus mokslininkų apie įdomią augalo elgseną.
- Man ne, čia dvokia šiluma ir supuvusiom žemėm. - Atskleidė Elridei tai, kas buvo akivaizdu.
Po minutėlės tylos perėmė iš šviesiaplaukės diktofoną. Ji žinojo kaip su juo elgtis. Vaikystėje turėjo namuose kelis žaislinius. Kuriais įrašydavo brolio ir sesės prisipažinimus. Šie prisidirbę nežinodavo, jog Klarė panaudoją įrašytą medžiagą perduodama mamai, nors ir tik po to, kai jaunesnieji dvyniai imdavo skųsti mamai vyresnę sesę už savo pačių išdaigas.
Paspaudinėjusi kelis mygtukus, žaliaakė turėjo skuosti paskui kitą grifiukę, kad vėl spėtų iš paskos. Kur ji taip lekia, po šimts pražilusios Merlino galvos? Vos neužkliūdama už kažkokio žiobarišką palmę primenančio augalo Klarė turėjo sustoti, mat toliau kelią supo vis daugiau vingiuotą takelio ruožą sudarančių augalų. Žinodama apie savo nerangumą ji negalėjo rizikuoti. Gal nulauš kokį auksinį lapą, lėmusį tūkstantmečio atradimus.
Elridei pradėjus klausinėti, žaliaakė pati atidžiai klausėsi motėrėlės. Baltapūkė pažėrė bent tuziną klausimų, į kuriuos Klarei į močiutes tinkanti herbologė atidžiai atsakinėjo. Kai vyresnei Grifų Gūžtos atstovei atrodė, kad klausimų jau pakako ir interviu atrodė pilnas ir išsamus ši nuspaudė įrašymo sustabdymą nulėmusi mygtuką ir sustabdė vidury sakinio buvusią Elridę.
- Nebetrukdyk moters darbo, pamokai turime per akis informacijos. - Pasukusi galvą į herbologijos specialistę padėkojo ir jai. - Ačiū už jūsų atsakymus ir kantrybę. Daugiau jūsų darbo netrukdysime.
Klarė patraukė žemesnę draugę už apsiausto rankovės. - Eime, pažiūrėsim ką turėsim atlikti toliau.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Monty Aren Reimers

 • I kursas
 • *
 • 79
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • Where's my mind?
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
Montis trypčiojo vietoje ir žvelgė į ugnį. Žvilgsnis tarsi paskendo tarp dangų siekti bandžiusių liepsnos liežuvių, galvoje kirbėjo nulis minčių. Stypsojo it užsisvajojęs. Prasidėjus pamokai ir trumpam instruktažui, tuščiomis akimis žvalgėsi į profesorių, mirksėdamas savo akutėmis bandė įsiminti žodžius, kurie pro vieną ausį įlindo, pro kitą išlindo. Truputį užsistovėjęs, kažkur paskendęs svajose, greitosiomis žengė prie profesoriaus, pirštais vos sugriebė žiupsnį kelionmilčių, o po keletos akimirkų, turbūt minučių, jau akimis klaidžiojo visai kitoje vietoje. Galbūt kita vieta turėjo reikšti ramesnį būdą, charakterio pagerėjimą, tačiau vos tik lūpos kraivokai šyptelėjo, galvoje atsirado pagrindiniai tikslai: rasti porą, atlikti darbą ir dar spėti pasismaginti. Arenas vangiai klausė ką nuveikti - labiau rūpėjo porininko paieška. Ir štai, berniuko akys užkliuvo už vyresnės, trumpų, rudų plaukų mergaitės, atrodžiusios, bent jam, pasimetusios. Keletą sykių ją buvo pastebėjęs koridoriuose ir koledžo bendrajame kambaryje.
- Sveika, - greitai ir nieko nelaukęs, vos tik šalia išniro, pasisveikino, - na, man reikia porininko. Turbūt nesupyksi, jei šios pamokos metu kompaniją palaikysiu aš, - žvilgtelėjo į grindis, - nebent kažko lauki, bet taip neatrodo.
Reimersas paliko mergaitę, kurios vardo net nepaklausė, greitai pranėrė tarp mokinių būrio, pagriebė du diktofonus, greitai apsisuko bei vėl atsirado šalia rudaplaukės.
- Montis, - pridusęs šyptelėjo, tiesdamas vieną diktofoną jos pusėn.

*

Neprisijungęs Starkas Erikas Ramsay

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 182
 • Lytis: Vyras
 • i don't wanna go, mr. stark
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
  Praėjus lygiai penkiasdešimt devynioms minutėms Starkas grįžo vieton, kur buvo išsiskyręs su mokiniais – erdviame foje su naujovišku židiniu, kuriuo buvo atkeliauta čia. Jo globotiniai jau laukė.
  – Dabar galime grįžti mokyklon, kur galėsime tęsti mūsų pamoką. Užėję į židinį pasakykite „Hogvartso laužas“ ir būsite perkelti į mūsų kiemelį, kuris šiandien, išimties atveju, buvo prijungtas prie židinių tinklo.
  Netrukus jis su mokiniais atsidūrė kiemelyje tarp herbologijos pastatų ir šiltnamių. Nieko nelaukęs, patraukė medinės klasės link, kur vykdavo teorinės pamokos. Klasė, palyginti su institutu, dvelkė šiluma ir jaukumu.
  – Ką gi, jau, tikiuosi, daug sužinojote apie mokslininkų darbą. Metas teorinei daliai, kuri patikrins ne tik jūsų herbologijos žinias, tačiau ir gebėjimą rasti informaciją bei klausti reikiamų klausimų: patikėkite, ateityje šitie įgūdžiai jums tikrai bus reikalingi. Persiklausykite jūsų įrašų, o tada raštu atsakykite į du klausimus, prieš tai gerai apmąstę jūsų atsakymus bei padarę išvadas iš jūsų apklaustų žmonių atsakymų bei to, ką matėte laboratorijoje:
Citata
1. Kokios yra trys pagrindinės Instituto darbuotojų užduotys?
2. Kuo burtininkų mokslininkų metodai skiriasi nuo žiobarų?
„when i drift off, i will dream about you. it's always you“ - tony stark, avengers: endgame

*

Neprisijungęs Klara Severova

 • IV kursas
 • *
 • 200
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • The less you say, the more weight your words will carry.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
Kai kiti mokiniai kibo į darbą Klara tik vaikštinėjo aplink su diktafonu rankose nieko normaliai neveikdama. Taip, toji, kuri vis bijodavo, kad gaus barti nuo profesorių už nesimokymą, dabar tik pėdino aplink institutą tai apžiūrinėdama įvairius augalus, tai iš tolo stebėdama dirbančius žmones. Bet diktafono taip ir nepanaudojo. Nežinia kodėl ji nieko neveikė. Gal dėl to, kad nerado poros, nors net nesistengė ieškoti.
Kai profesorius grįžo prie židinio, Klara jau seniausiai ten stovėjo ir laukė. Ji kaip ir prieš tai žengtelėjo į židinį, tarė pavadinimą ir metė kelionmilčius. Netrukus jau stovėjo kiemelyje ir kartu su kitais grįžo į klasę.
Klaros nelaimei po praktikos teko ir teorija, kur galėjo lengvai išsiduoti, kad nieko neveikė. Mergaitė kurį laiką kramtė lūpą spoksodama priešais save. Nelabai žinojo kaip atsakyti į tuos klausimus. Galiausiai nusprendė tiesiog aklai šaudyti.
Citata
1. Jų trys pagrindinės užduotys yra sukurti naujas augalų rūšis, pakeisti dabartines rūšis, kad būtų atsparios kenkėjams ir stengtis, kad retų augalų rūšys neišnyktų.
Prie antrojo klausimo ji ilgai dvejojo, mat viskas atrodė per daug lengva.
Citata
Burtininkai naudoja ne tik mokslą, bet ir magiją.
Ji dar pasirašiusi savo vardą, pavardę ir kursą, nunešė lapelį ant profesoriau stalo.

*

Neprisijungęs Starkas Erikas Ramsay

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 182
 • Lytis: Vyras
 • i don't wanna go, mr. stark
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
  Netrukus pasklido atkartojamų įrašų dūzgesys bei įprastas pamokoms šurmulys: popieriaus šlamėjimas, plunksnų skrebenimas, pusgarsiai pašnekesiai. Herbologas nekreipė į tai menkiausio dėmesio – kaip jau buvo įprasta, palinko ties savo darbais, greičiausiai užsiėmė senų namų darbų tikrinimų ar dar kokiais popierizmais.
  Mokiniai vienas po kito baigė darbus ir sukrovė ant jo stalviršio dailią krūvelę, kurią irgi reikės ištaisyti ar bent jau perskaityti ir įvertinti – nesiruošė sėdėti virš klasės darbų porą valandų ir kas antram lape braukyti, rašant tas pačias pastabas. Geriau kitąsyk tiesiog padarys bendrą aptarimą ir tiek.
  Vos ant jo stalo atsidūrė paskutinis lapas, pasigirdo varpas, skelbiantis pertrauką – sakytum, tik ir belaukęs to paskutiniojo darbo.
  – Ačiū už pamoką, galite eiti. Viso geriausio, – sausai atsisveikino su mokiniais ir vėl palinko – šįsyk virš klasės darbo lapų krūvelės: norėjo kuo greičiau ją įvertinti. Nesėdės gi čia iki sutemų.
„when i drift off, i will dream about you. it's always you“ - tony stark, avengers: endgame

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019