3
 

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

 • ***
 • 132
 • Lytis: Vyras
 • Dubajus sako - Dubajus žino
Antra kerėjimo pamoka '18 ruduo
« Prieš 1 metus »
Lukas ruošėsi Kerėjimo pamokai vis dar neturėdamas jokios pamokos temos ir nusprendęs tiesiog viską improvizuoti, bet be jokios sunkios teorinės dalies, nes dažniausiai niekas nežinodavo atsakymo į siunkus klausimus. Žingsniuodamas į klasę mintyse vis svarstė ką galėtų šią pamoką nuveikti, bet niekas nešovė į galvą, tad atsisėdo į patogią kėdę už stalo ir laukė mokinių. Jiems sugūžėjus buvęs klastuolis atsistojo ir prakalbo:
 -Sveiki mokiniai, džiaugiuosi, kad jūs vis dar neapleidžiate Kerėjimo mokslo ir ateinate į mano klasę, -bandė tempti laiką. -Šią pamoką paprašysiu jūsų pasakyti bent vieną burtažodį...,- nutilo galvodamas kokių burtažodžių jis norėtų išgirsti. -kuris būtų susijęs su žiema.
Lukas atsisėdo ant kėdės ir laukė mokinių kol mokiniai pasakys burtažodžius.

Burtažodius teks sugalvoti patiems. Kadangi kiek žinau tikrų jų nėra. Kai parašysite burtažodį parašykite ką jis reiškia. [[Papildyta]]Teorija iki spalio 4d.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Lukas Dubajus »
Arkliukas

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 594
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Antra kerėjimo pamoka '18 ruduo
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Elridė atėjo į klasę be jokios nuotaikos ir klestelėjusi į suolą pasirėmė rankomis galvą. Nuotaikos eilinį sykį nebuvo, tad ir mokytis noro nebuvo. Ji tik stebeilijosi į vieną tašką ir nieko daugiau. Nors, aišku, pažadino profesoriaus balsas. Pakėlusi akis mergiotė giliai įkvėpė, tačiau kalbėti nesiruošė. Žinoti tokį burtažodį gal ir žinojo, bet ištarti kelis žodelius tingėjo. Kvaila, bet žaliaakę ir miegas suėmė, ji neturėjo jokio noro sėdėti toje klasėjė, pažvelgusi lango pusen giliai atsiduso, rodos, tiek laiko praėjo, o kitų vaikų balsų negirdėjo. Gal apkurto, bet ne, tada ir profesoriaus negirdėtų. Lėtai pakilusi ranka paauglę nustebino, bet jei jau taip nutiko teko bandyti atsakyti.
-Tai žodžiu snielavis, burtažodis, kurio pagalba sukuriamas besmegenis iš sniego arba vandens, jis negali kalbėti, ar judėti, norint, kad tai nutiktų yra kitas burtažodis, tačiau jūs reikalavote vieno,-ramiausiai atsakiusi mergaičiukė pasistengė suvokti, kas su ja dedasi, nors tą padaryti buvo labai sunku.

*

Neprisijungęs Klara Severova

 • IV kursas
 • *
 • 200
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • The less you say, the more weight your words will carry.
Ats: Antra kerėjimo pamoka '18 ruduo
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Klara nelabai žinojo ko jai dabar tikėtis iš kerėjimo pamokos, kai rudenį ji turėjo rasti galimybę pabėgti iš degančio kambario. Nors toji pamoka ir pavykęs burtažodis šiek tiek suteikė jai pasitikėjimo savimi. Gal ir nėra tokia netikusi kaip ji manė.
Kaip visada klasėje ji atsisėdo prie lango ir, kaip visada įsispoksojo, į vaizdą už jo. Žinoma, profesorius vėl prabilo apie burtažodžius. Šįkart klausimas Klara pasirodė gana lengvas tai jos ranka iškart šovė į viršų:
-Crystallos burtažodis iš paprasto vandens sukuria ledo skulptūrą, kuri gali judėti ir kalbėti. Kad skulptūra išeitų tokia kokios nori, prieš pasakant burtažodį reikia gerai susikaupti, galvoti apie tam tikrą žmogų. Skulptūra elgiasi taip pat kaip ir portretai paveiksluose.
Baigusi kalbėti ji nuleido ranką ir atsilošusi kėdėje vėl įsispoksojo pro langą laukdama kol profesorius paskelbs kokią praktika jos laukia. Slapta mergaitė tikėjosi, kad nereikės vėl rizikuoti savo gyvybe.

*

Neprisijungęs Melodė Gražuolė

 • I kursas
 • *
 • 3
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra kerėjimo pamoka '18 ruduo
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Melodė negalėjo nusėdėti vietoje. Nors pamokos truko dar tik tris savaites, ji jau buvo pasiilgusi atostogų. Kodėl po tiek metų namie laukiant, kada pagaliau ji galės mokytis, viskas atrodo taip nyku? Klasėje buvo taip tylu, jog galėtum girdėti lankučius vaikštant. Na tiek jau to, nors Melodė ir nebuvo protingiausia raganiukė , bet jai sekėsi, o klausimas buvo toks juokingai lengvas, kad regis jos ranka pati guvai šovė aukštyn.
Nix Pruina, šis burtažodis leidžia sukaustyti priešininką, tarsi speigu. O, kad jis vėl galėtų pajudėti reikia atkerimojo, Caldor, burtažodžio.
   Melodė laukė pamokų, bet... kam patinka teorija, sausesnė už Azkabane tiekiamą duoną? Ne, Melodė šiandien nuveiks ką nors , ką nors, kas privers visus aiktelti.

Nebijok išeiti iš savo komforto zonos, tik taip ką nors pasieksi.

*

Neprisijungęs Elina Lun

 • I kursas
 • *
 • 4
 • Taškai:
Ats: Antra kerėjimo pamoka '18 ruduo
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Elina gana ramiai sėdėjo savo vietoje,stebėjo aplinką ir buvo susikaupusi. Kerėjimo pamokos ji laukė labai ilgai,nuo mažens ji jau svajojo kaip kerės ir kokius burtažodžius sakys. Tik dabar tai jau buvo ne svajonės, o tikrovė. Atidžiai išklausiusi mokytoją ji kelias sekundes pagalvojo apie žinomus burtažodžiu ir atrado net kelis. Kadangi Elina buvo grynakraujė, senelė nuo mažens mokė įvairių burtažodžių, nors mergaitė dažnai juos ir pamiršdavo. Bet dabar kiek ūgtelėjusi ji jautėsi pakankamai drąsi ir protinga kalbėti apie burtažodžius ir jų reikšmes. Pakėlusi ranką, Elin (Elina vardo trumpinys) prabilo:
- Calirios, burtažodis galintis sužaldyti arba užšaldyti viską kas yra šilta arba karšta.-iškošusi mergaitė vėl atsirėmė į kėdę ir pažvelgė į mokytoją, norėjo pamatyti ar ji suklydo ar ne, o klysti Elina bijojo. Manau,kad esu teisi ir neturėčiau nerimauti, senelė tikrai yra man apie šį burtažodį pasakojusi daug kartų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Elina Lun »

*

Neprisijungęs Victoria Vailt

 • IV kursas
 • *
 • 54
 • Taškai: 9
 • Lytis: Moteris
  • http://m.gifmania.lt/Animacinius-Gif-Gyvunai/Animacinis-Pauksciai/Gif-Animacija-Peledos/Peledos-69223.gif
Ats: Antra kerėjimo pamoka '18 ruduo
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
Šį ryt Victoria buvo puikiai nusiteikusi, nežinia iš kur, bet kažkas jei atsiuntė motyvacijos mokytis, ir išties ji tuo džiaugėsi. Širyt pirmoji pamoka- Kerėjimas.
 ''Iš ties rimtas mokslas,,- mąstė mergina ir su kitais mokiniais įžengus į kabinetą, mandagiai pasisveikinus su mokytoju, sėdo į trečią suolą, įsitraukė knygas ir nusiteikė rimtai mokytis. Šiandien norėjo gauti kokią nors sunkią užduotį, kad galėtu išmokti ką nors naują. Galėtu išbandyti save. Tačiau pamokai prasidėjus ir mokytojui gana abejingai pranešus pamokos teorine dalį, o gal net visos pamokos darbą kas Victoriai buvo nelinksma naujiena. Mergina nusivylė. Tačiau kažkur giliai dar likusios motyvacijo mokytis dalelė sukibirkštėjo ir Victoria atgavo dalį savo ryto džiaugsmo, nusprendė, kad vis dėlto, kad ir kaip būtu nuobodu vardinti burtažodžius ji vis tiek juos įvardins ir gal ne vieną. ''Gal būt vėliau mokytojas duos įdomesnio darbo,, - guodėsi ji.
Savo burtažodžiais pasidalinus porai mokinių Victoria pakėlė ranką ir drąsiai pradėjo:
-Burtažodis- Fokkolius. Jį panaudojus iš dangaus ima byrėti stambios, didžiulės snaigės ir jos byra tol kol nepaliepi joms liautis.

Išsakius viską ką norėjo- trumpai, bet aiškiai- Victoria pradėjo vartyti vadovėli ir ieškoti dar kokių gal įdomesnių burtažodžių.
Gamta negyvena nei praeitimi, nei ateitimi: ji – amžina dabartis

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

 • ***
 • 132
 • Lytis: Vyras
 • Dubajus sako - Dubajus žino
Ats: Antra kerėjimo pamoka '18 ruduo
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
Lukas klausėsi mokinių atsakymų kurie buvo geri. Na aišku blogų ir negalėjo būti, nes tikrai nebūtų sakę burtažodžių jei nežinotų ką jie reiškia. O gal būtų?
-Visi esate teisūs ir visi gaunate po du taškus, -padarė nedidelę pauzę. -Per šios pamokos praktiką turėsite panaudoti savo burtažodžius, jei prisimenate galite ir kitokius. Svarbiausias dalykas būtų panaudoti burtažodžius kurie susiję su žiema. Dabar prašau išeiti iš suolų ir atsistoti prie lango, -kai mokiniai buvęs klastuolis susikaupė ir ir kelis kartus mostelėjęs lazdele išbūrė gal dešimties centimetrų sniego sluoksnį, o po juo ledą, stalus ir suolus sukrovė prie sienos, kad užimtų kuo mažiau vietos, padarė, kad visoje klasėje būtų šilta, bet sniegas neištirptų ir atsisėdo į kėdę. -Galite pradėti praktika. Jei reikės, bet kokios pagalbos kvieskite mane ir ateisiu pagelbėti.

Praktika tęsis iki 15 dienos. Prašau rašyti 600 simbolių postus ir nepatingėti persiskaityti visko. [[Papildymas]] reikia mažiausiai dviejų postų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Lukas Dubajus »
Arkliukas

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 594
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Antra kerėjimo pamoka '18 ruduo
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
Apsidžiaugusi dėl praktikos, nors ir labai tingėjo ją daryti, grifė išsitraukė burtų lazdelę. Bet klasės pokyčiai, kurie Elridei patiko dar labiau nei praktika privertė įdėti lazdelę atgal į kišenę. Paauglė su plačia šypsena krito ant sniego. O šis, rodos, ėmė  kandžioti odą, bet žaliaakės tas neišgąsdino, kaip tik, jai patiko. Plaukai puikiausiai derėjo prie sniego, balta oda taip pat. Su šypsena ir nežinia iš kur atsiradusiu juoku baltapūkė ėmė daryti sniego angelą. Ji manė, kad gali šiek tiek pasimėgauti sniegu klasėje, kadangi praktiką suspės padaryti, o lauke sniego dar nebuvo. Dar kurį laiką pagulėjusi pagaliau atsistojo ir nusipurtė, dėl viso pikto. Nužvelgusi aplinką ir nepastebėjusi nieko nepažįstamo Elridė kiek nusiminė, bet nusprendė, kad gali pasilinksminti ir taip. Ji jau spėjo užmiršti praktiką, kelios minutės, o galvoje buvo tik mintys, kokią nesąmonę gali padaryti.
Pasilenkusi grifė pasiėmė šiek tiek sniego ir rankose ėmė formuoti gniūžtę.
-Gal vietoj burtažodžio pačiai besmegenį pastatyti... O gal prie jo išburti ir palyginti savo gebėjimus su kerų?-garsiai savęs klausdama mergaitė peržvelgė mokinius, ji vis dar mąstė kažką apmėtyti gniūžtėmis. Žaliaakės akys nukrypo link profesoriaus stalo, o nuo stalo link paties vyriškio.
-Nekrikštytas, nepatyręs... Manau, galima,-kamuoliukas buvęs paauglės rankose greit pakilo į orą ir ėmė skristi tiesiai link kerėjimo profesoriaus. Nežiūrėdama, ar pataikė, ar ne, mergaitė pasilenkė ir pasiėmusi sniego rankose ėmė formuoti dar vieną gniūžtę, kuri gan griet vėl pakilo į orą ir ėmė skristi link taikinio. Taip grifė paleido dar kelias gniūžtes, o tada sumąstė, kad reikia pradėti daryti praktiką. Giliai atsidususi dėl to išsitraukė burtų lazdelę ir pasistengė prisiminti, kokį burtažodį sakė teorijos dalyje, nors, rodos, sniegas užšaldė visas mintis susijusias su kerėjimu.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 594
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Antra kerėjimo pamoka '18 ruduo
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
Pagaliau prisiminusi burtažodį grifė pasikrapštė pakaušį. Jai būtų visai įdomu pirmiausia pasistatyti savo besmegenį rankomis ir palyginti jį. Tik bėda, kad laiko tam galėjo neužtekti. Giliai atsidususi ji tvirtai suėmė burtų lazdelę.
-Snielavis,- Elridei ištarus burtažodį iš lazdeles galiuko pasileido kažkokia balta švieselė, tačiau ji buvo labai silpna, sniego nė nepasiekė ir išnyko. Susierzinusi, kad jai nepavyko iš pirmo karto ėmė keiktis, bet tyliai. Nelemtos knygos... Kai skaičiau atrodė lengva!
Giliai įkvėpusi deguonies, o tada lėtai iškvėpusi, žaliaakė stengėsi nurimti, kadangi žinojo, kuo daugiau nervuosis tuo sunkiau bus.
-Snielavis,-dar kartą pabandžius pasimatė kelis kartus ryškesnė šviesa ir, grifės laimei, burtažodis suveikė. Prieš ją atsirado šiek tiek žemesnis besmegenis su angliukais akių vietoje ir morka nosies vietoje.
-Ok... Nebuvo taip sunku,-patraukusi pečiais Elridė apsidairė ir atsisėdusi ant sniego ėmė laukti pamokos pabaigos.

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

 • ***
 • 132
 • Lytis: Vyras
 • Dubajus sako - Dubajus žino
Ats: Antra kerėjimo pamoka '18 ruduo
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
Lukas stebėjo mokinių darbą su sniegu ir jį patį užplūdo seni geri prisiminimai kai jis pats buvo mokinys. Bemąstant apie praėjusias dienas kai dar buvo moksleivis ir visko tik mokėsi sulaukė sniego gniūžtės. Apsidairęs pamatė, kad ją paleido penktakursė grifė. Nespėjus susivokti sulaukė dar vienos gniūžtės, nusibraukė sniegą ir jau norėjo toliau sėdėti savo apmąstymuose, bet į jį buvo paleistos dar kelios gniūžtės ir teko greitai reaguoti į tai ir neleisti vėl patirti smūgio į veidą iš sniego.
 -Ratyuli, - gniūžtės subyrėjo į smulkias snaiges ir nebepasiekė savo tikslo, tad buvęs klastuolis galėjo toliau sėdėti nieko netrukdomas ir stebėti mokinius. Pažvelgęs į laikrodį pamatė, kad pamoka jau baigsis, tad nusprendė baigti sniego linksmybes ir sniegą palikti iškelti į lauką, nes jo ten tikrai trūko.
 -Pamoka jau baigiasi. Galite susikrauti daiktus ir tyliai kaip pelytės sliūkinti į kitą pamoką, nes dar pamoka nesibaigė, bet aš pabūsiu geras ir leisiu jums išeiti anksčiau laiko. Viso, -atsisveikino ir palaukė kol mokiniai išeis nors buvo ir tokių kurie dar penkias minutes laukė varpo dūžių.
Arkliukas

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2020