0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Athena OConnor

 • VI kursas
 • *
 • 188
 • Taškai: 6
Ats: Atokus ežero krantas
« Atsakymas #255 Prieš 3 mėnesius »
O'Connor kiaušinis vėl sujudėjo. Ant jo lūkšto pasirodė įskilimas, tad Athena kiek nustebo, jog jis įskilo taip greitai. Greičiausiai dabar ir išsiperės pagalvojo mergina ir toliau stebėjo kiaušinį.
- Aha, tu esi visiškai teisi. Nesinorėtų, jog kažkas būtų sužeistas dėl šito gyvūnėlio, - pasakė rudų plaukų savininkė. Greitai iš kiaušinio išlindo maža galvytė ir pasirodė žalsviai violetinis snukelis. Klastuolė šyptelėjo žvelgdama į gyvūnėlį.
- Labas, - ištarė bendraudama su juo, kadangi nenorėjo, jog jis išsigąstų ar dar kas panašaus atsitiktų. Bent jau kol kas atrodė mielas ir visiškai nepavojingas. Na, dabar Athenai jis buvo panašus į okamį, tačiau mergina visiškai nebuvo tuo tikra. Lūkštai buvo pilki, bet klastuolė nežinojo ar tikrai sidabriniai.

*

Neprisijungęs Miriam Llewellyn

 • II kursas
 • *
 • 124
 • Taškai: 20
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Atokus ežero krantas
« Atsakymas #256 Prieš 2 savaites »
Įsitikinimas, kad Auris jos nemėgsta, niekur nedingo. Nesvarbu, kad vasarą jie kažką veikia visi kartu. Kaip ir nesvarbu, kad visada atsako į iškilusius klausimus. Įsitikinimas kerojo viduje, ir Miriam pati nebūtų galėjusi paaiškinti jo priežasties.
Bet štai šiandien jie turėjo eiti gaudyti kažkokių padarų. Mergaitė neprisiminė jų pavadinimo, bet nutarė, kad gali būti visai įdomu. Ypač jeigu pavyks atlikti kokį nors bandymą. Tik ar galės tą padaryti taip, kad nepastebėtų akyla Aurio akis? Eliotas, ko gero, teisus - tėčio draugas išties daug ko neleidžia.
Gražią rugsėjo dieną Miriam atėjo prie ežero. Čia turėjo susitikti su Auriu ir tikriausiai kažko išmokti. Jo dėstomas dalykas tikrai įdomus, tik dvylikametė vis labiau norėjo, kad bent kartą kitą pasitaikytų pamoka, kurioje profesorius pamiršta saugumo priemones. Bet dabar turbūt to nebus, ne jis jos nemėgsta. Gal ir bus įdomu, tačiau visada gali būti įdomiau.
Slėpdama visus šiuos apmąstymus mergaitė atsisėdo prie pat vandens ir kantriai laukė pasirodančio tėčio draugo. Keista kažką veikti tik dviese, bet Miriam pagaliau išdrįso sau pripažinti - ji dėl šio susitikimo džiaugėsi.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 1957
Ats: Atokus ežero krantas
« Atsakymas #257 Prieš 4 dienas »
Neseniai prasidėjo mokslo metai. Dar buvo šilta rudens diena. Auris nuėjo prie ežero. Ten apsigyveno kapa ir reikėjo ją pagauti. Žinodamas Miriam susidomėjimą visokiais padarais ją pasikvietė to padaryti kartu. Kapa pravers pamokai. O svarbiausia galbūt Miriam bus įdomu.
- Sveikutė. - Senkleris įsitaisė šalia ant smėlio.
- Kaip sekasi? Kaip pamokos? Ar nesunku po atostogų grįžti prie mokslų? - Diena nusitaikė tikrai gera. oras tinkamas. Dar toks vasariškas.
- Ar teko girdėti apie kapas? Galbūt skaitei apie jas? - Miriam dar antrakursė, bet galbūt jei jau domisi visokiomis būtybėmis žinos kas tos kapos yra. O gal jai pasakojo Oliveris ar Eliotas, jų trečiakursių vadovėliuose kapos jau buvo aprašytos. kaip tik jiems per pamoką ir reikės su kapomis susidurti. Bet pirma, reikėjo ją pagauti. Toks padaras negalėjo gyventi mokyklos ežere, kai čia juk amžinai vaikštinėja mokiniai.

*

Neprisijungęs Miriam Llewellyn

 • II kursas
 • *
 • 124
 • Taškai: 20
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Atokus ežero krantas
« Atsakymas #258 Prieš 1 dieną »
Belaukiant Aurio rankos pačios pradėjo raustis žemėje ir ieškoti kokių kirmėliukų ar vabalų. Taip, per tą laiką, kol tėčio draugas pasirodys, ji galėtų ką nors išbandyti. Vis tik pagavusi kažkokį slieką išgirdo žingsnius, tad skubiai numetė jį ant žemės.
- Labas. Ne, man patinka mokytis, - atsakė į klausimą, tik nepatikslino, kokie mokslai įdomiausi. Žinoma, būti namie su mama ir tėčiu bei, žinoma, Hannah smagu, bet ten negalima naudoti magijos. Kokia nauda iš vasaros ir visų jos metu skraidančių vabzdžių, jeigu negali nieko padaryti?
- Kapas? - pasitikslino ir pradžiugo. Kai dvyniai nusipirkę vadovėlius juos vartė, tokį padarą išties rado, ir Miriam netgi labai susidomėjo. Tiesa, nenorėjo to parodyti, tad pasistengė atsakyti kuo ramiau: - Taip, Oliveris ir Eliotas rodė. Bet kaip jos gali gyventi šiame ežere?
Jeigu atmintis neapgavo, tie padarai minta žmogaus krauju. Mergaitei parūpo, ar kapoms tiktų ir gyvūnų kraujas, bet nenorėjo parodyti pernelyg didelio susidomėjimo, tad klausimą pasiliko sau. Vėliau paprašys Elioto, kad užduotų jį per pamoką ir papasakotų jai. Tai buvo labai puikus planas, o dabar dvylikametė atsistojo ir pasiruošė vieną tų padarų sugauti. Gal bent taip Auris supras, kad ji nėra maža kvaila mergaitė, nuo kurios reikia slėpti visus įdomiausius dalykus?