0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Markas Moore

  • Burtininkas
  • ****
  • 499
  • Lytis: Vyras
Ats: Atokus ežero krantas
« Atsakymas #15 Prieš 6 metus »
Kol Luke apipylė Marką klausimais, šis sėdėjo nustėręs ir girdėdamas vien tik savo širdies plakimą ausyse bandė išgirsti, ką sako Luke. Kodėl taip jaudinuosi ir negaliu susikaupti? Negi... negi Luke man patinka? Išsigandęs berniukas pašoko, bet užmynė ant apsiausto ir įkrito į ežerą. Greitai atsistojęs išlipo ir susiradęs burtų lazdelę už diržo, kerais išsidžiovino. Giliai įkvėpė ir iškvėpė bei bandė nusiraminti ir kažkaip jam pavyko. Priėjęs jis vėl atsisėdo šalia ir pasakė:
-Apsimeskim, kad nieko nebuvo, ten tik alergija. Tai... Kas tave čia atvedė?
Vėl jausdamasis nesmagiai, Markas nukreipė žvilgsnį į ežerą. Sudrumstas vanduo jau baigė išskaidrėti, o taip tai ežero vanduo buvo lygus kaip veidrodis. Dangumi greitai plaukė balti pūkuoti debesys, bet daugiau vėjas nepūtė. Markas viltingai pažvelgė į Luke, bandydamas susitaikyti su savo jausmais, į kuriuos greičiausiai negaus atsakymo

*

Neprisijungęs Luke Ronan Hale

  • I kursas
  • *
  • 30
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Atokus ežero krantas
« Atsakymas #16 Prieš 6 metus »
Luke išbalo pamatęs Marką pašokantį. Negi pasakiau ką nors ne taip? Kai klastuolis įkrito į ežerą berniukas pašoko pasiruošęs šokti į vandenį jam iš paskos, tačiau pamatęs, kad Markui viskas gerai, šiek tiek apsiramino, nors vis dar jautėsi taip, lyg jo širdis tuoj iššoks iš krūtinės. Luke vėl atsisėdo ir bandė visiškai nuraminti tiek savo širdį, tiek įkyrias mintis, kurios piešė įvairius Marko mirties vaizdus. Kai dabar jau sausas berniukas atsisėdo šalia jo, grifiukas nebesusitvardė, jį stipriai apkabino ir sušnabždėjo, nesitikėdamas būti išgirstas:
-Tau viskas gerai... Tu sveikas... Aš taip išsigandau... - staiga jis aiktelėjo, supratęs ką padarė ir atsitraukė, tačiau rankas laikė ant Marko pečių, tarsi bijodamas, kad šiam kas nors atsitiks. Grifiuko veidas tapo ryškiai raudonas. O ne, aš turbūt priverčiau jį nepatogiai jaustis...Velnias. Luke nenorom nuleido rankas ir atsitraukė į savo ankstesnę vietą, tačiau greitai persigalvojo ir pasislinko arčiau Marko. Dabar jie sėdėjo šiek tik liesdamiesi ir Luke veidas tapo dar raudonesnis, berniukas žiūrėjo tiesiai priešais save, tikėdamasis, kad jei nematys savo draugo, galbūt šiek tiek nusiramins. Jis atsikrenkštė ir pabandė atsakyti į klastuolio klausimą nemeluodamas, bet ir neatskleisdamas tikrosios priežasties:
-Aš čia atėjau norėdamas susitvarkyti su savo uh... Jausmais... Ir mintim apie... - Jis pažvelgė į šalia sėdintį berniuką, bet sutikęs jo smalsų, tačiau kartu ir šiek tiek liūdną žvilgsnį sutriko ir iškart nusisuko - ...min-mintim a-apie... ahem... Kai ką...

*

Neprisijungęs Markas Moore

  • Burtininkas
  • ****
  • 499
  • Lytis: Vyras
Ats: Atokus ežero krantas
« Atsakymas #17 Prieš 6 metus »
Luke apsikabinus Marką, berniuko širdis atrodė, kad tuoj iššoks iš krūtinės arba sprogs. Rudaplaukio veidas pasidarė skaisčiai skaisčiai raudonas. Luke atsitraukus, nustebęs ir sutrikęs, kad apsikabinimas taip greitai baigėsi, rudaakis raudonuodamas žiūrėjo grifui į akis. Kas man po velnių darosi?! Luke atsisėdus visai arti, klastuolis nukreipė žvilgsnį į savo dumblinus batus ir stengėsi negalvoti, kaip arti jo girdisi kito berniuko kvėpavimas. Atrodė, jeigu tik pajudintų ranką, judviejų rankos susikibtų. Markas net nepajuto, kaip tai padarė, ir netrukus jo ranka patogiai gulėjo ant Luke rankos. Reikia pažiūrėti kaip seksis, nes jeigu jis man nejaučia to pačio, na, jis patrauks ranką ir viskas bus aišku.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Markas Moore »

*

Neprisijungęs Luke Ronan Hale

  • I kursas
  • *
  • 30
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Atokus ežero krantas
« Atsakymas #18 Prieš 6 metus »
Markui padėjus ranką ant Luke rankos šis sustingo ir akimirkai sulaikė kvėpavimą. Berniukas jautė kaip kaista jo veidas ir pažvelgė žemyn į savo ranką negalėdamas patikėti, kad Markas tai padarė, jam sunku buvo pripažinti pačiam sau, kad nors ir nervinosi, jam patiko toks artumas. Nukreipęs žvilgsnį į šalia sėdintį berniuką, ir pamatęs jo raudoną veidą grifiukas pagaliau suprato savo jausmus, bet jam vis dar buvo sunku su jais susitaikyti. Ar aš jam irgi patinku? O jeigu ne? Tada pasakęs jam viską sugadinčiau ir nebegalėtume būt draugais... Net jeigu aš jam ir patinku, tai kaip reaguos kiti, kai sužinos? Aš negalėčiau sau atleisti, jei jis nukentėtų dėl mano kaltės... Ah! Ką aš galvoju! Aišku, kad jam nepatinku! Bet... Tada kodėl jis padėjo savo ranką ant manosios? Ir taip mielai paraudo, kai jį apkabinau? Berniukas laisva ranka užsidengė veidą, tikėdamasis, kad šalia sėdintis klastuolis nepastebės, kaip jis išraudo ir įsikniaubė į prie krūtinės pritrauktus kelius. Luke svarstė ką turėtų daryti toliau, bet jo galva buvo tuščia, taigi grifiukas, būdamas impulsyvus ir nelinkęs per daug apmąstyti savo veiksmų, pasidavė savo širdies balsui ir prisiglaudė prie šalia sėdinčio berniuko, vis dar bandydamas paslėpti savo veidą ir negalėdamas pažiūrėti Markui į akis.

*

Neprisijungęs Markas Moore

  • Burtininkas
  • ****
  • 499
  • Lytis: Vyras
Ats: Atokus ežero krantas
« Atsakymas #19 Prieš 6 metus »
Luke prisiglaudus prie Marko viskas jo viduje tarsi šaukė, tad berniukas sustingęs nieko nematančiu žvilgsniu žiūrėjo į ežerą. Galiausiai, atsigavęs po patirto šoko, berniukas tyliu balsu paklausė:
-Luke... Ar aš tau patinku? Na, daugiau... daugiau negu kaip draugas?
Klastuolis labai tikėjosi išgirsti teigiamą atsakymą sklindantį iš grifo lūpų, kai prisiminė nesutarimus tarp koledžų ir pasijautė, tarsi kažkas būtų apliejęs jį lediniu vandeniu. Markas nustėro. Ką pagalvos klastuoliai, kai sužinos, kad man patinka grifas? Jeigu jie mane atstums? Ką tada darysiu? Išsigandęs berniukas apsidairė, ar niekas jų nemato ir galiausiai įsikniaubė Luke į petį ir pabandė nusiraminti bei sureguliuoti savo kvėpavimą, kuris iš baimės buvo padažnėjęs.

*

Neprisijungęs Luke Ronan Hale

  • I kursas
  • *
  • 30
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Atokus ežero krantas
« Atsakymas #20 Prieš 6 metus »
Išgirdęs Marko klausimą Lukas sutriko, jis pats pilnai nežinojo atsakymo, todėl nusprendė taip ir pasakyti:
-Tiesą sakant... Aš pats tiksliai nežinau, to ir atėjau čia išsiaiškinti... Bet... Manau, kad taip... - berniukas padarė trumpą pauzę prieš vėl pradėdamas kalbėti - Ar... Ar tu jautiesi taip pat?
Grifiukas pamatęs staiga įsitempusį klastuolį sunerimo. Ar... Ar aš pasakiau ką nors ne taip? O ne! Aš viską sugadinau! Idiotas! Kaip aš galėčiau patikti jam! Ką aš galvojau! Kvailys! Tačiau pajutęs berniuką įsikniaubiantį jam į petį Lukas sutriko.
-Kas...Kas atsitiko? - laukdamas atsakymo grifiukas apkabino Marką ir pradėjo švelniai glostyti jo nugarą, tikėdamasis, kad tai padės berniukui nurimti.

*

Neprisijungęs Markas Moore

  • Burtininkas
  • ****
  • 499
  • Lytis: Vyras
Ats: Atokus ežero krantas
« Atsakymas #21 Prieš 6 metus »
Luke glostant Marko nugarą, berniukas nusiramino. Jam pasidarė viduje ramu ir šilta. Nusiraminęs, rudaplaukis pakėlė akis į grifą. Šis sutrikęs žiūrėjo klastuoliui į akis.
-Taip. Tu... Tu man... Patinki...-išspaudė Markas , vis dar negalėdamas patikėti, kad jo jausmai nėra beviltiški.
-Tik... Nežinau, kaip reaguos kiti, sužinoję, kad grifas ir klastuolis kartu... Bijau būti atstumtas savo koledžo...
Nerimas vėl sukilo ir berniukas įsitempė. Net raminantis Luke buvimas šalia nepadėjo. O kas jeigu liksiu visam laikui vienas? Juk aš dar ik pirmakursis! O kas jeigu dar ir Luke grifai atstums dėl manęs? Panika slėgė krūtinę kaip akmuo ir berniukas nejučiomis pradėjo dusti. Markas bandė kvėpuoti, bet jam atrodė, kad dar labiau duso. Jis viena ranka įsikibo į Luke ir pradėjo verkti bei viskas, ką klastuolis tesugebėjo išspausti, tebuvo:
-Atsiprašau.

*

Neprisijungęs Luke Ronan Hale

  • I kursas
  • *
  • 30
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Atokus ežero krantas
« Atsakymas #22 Prieš 6 metus »
Luke užplūdo džiaugsmas, išgirdus Marko atsakymą, tačiau jį greitai pakeitė rūpestis, supratus, kad berniuko nuogąstavimai gali išsipildyti. Grifiukas susiraukė ir išrėžė:
-Tegu jie galvoja ką nori, man nerūpi, svarbu, kad tu būtum laimingas, bet... -berniukas nusuko akis nuo klastuolio ir tyliai ištarė - Jei iš tiesų taip bijai, tai... Aš galiu pasistengt laikytis nuo tavęs atokiau...
Ištarus tai Luko akyse sublizgo ašaros, tačiau pamatęs panikuojantį draugą jis susiėmė, prisitraukė jį arčiau prie savęs ir pradėjo šnabždėti raminančius žodžius:
-Viskas bus gerai... Tu niekada neliksi vienas, visada turėsi mane...
Kai Lukas manė, kad Markas jau šiek tiek apsiramino, jis ištarė:
-Gal einam atgal į pilį? Nes dar prisidarysim bėdų būdami lauke, kai jau tamsu...

*

Neprisijungęs Markas Moore

  • Burtininkas
  • ****
  • 499
  • Lytis: Vyras
Ats: Atokus ežero krantas
« Atsakymas #23 Prieš 6 metus »
Luke pasakius, kad jam nerūpi, ką mano kiti, Marko viduje sužibo viltis. Galbūt ne viskas taip jau blogai... Gal kažkas mums pavyks... Grifui pasiūlius grįžti į pilį, rudaakis tik tada pastebėjo, kad saulė jau buvo nusileidusi ir ir pamažu temo. Sukdamas galvą, kur čia nueiti, kad galėtų ramiai pasibūti su Luke. Galiausiai prisiminė gandus apie slaptą kambarėlį bibliotekoje po kilimais ir nusprendė, kad nepabandęs, nieko nesužinosi, tad pasiūlė:
-Gal nueinam į biblioteką? Ten yra kažkoks kambarėlis po kilimais, man atrodo.
Nelaukdamas Luke atsakymo, klastuolis apsisuko ir nubrido per aukštą ir šlapią žolę link pilies, o danguje jau žiebėsi pirmos žvaigždės bei geso vakaro spalvos, pamažėle užleisdamos vieta nakties šalčiui.

*

Neprisijungęs Hope Džein Shilck

  • II kursas
  • *
  • 121
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Klastūnyno Prefektė
    • Soundcloud, see u there
Ats: Atokus ežero krantas
« Atsakymas #24 Prieš 5 metus »
Mergina nebegirdėjo klausimų, ji iš vis per daug į juos nebesigilino, kadangi pajuto, kaip pradeda svaigti galva. Kiek pasimetusi ir nežinanti ką daryti - ji pasileido bėgti atgal į pilį. Ji nenorėjo, kad kas pamatytų jos randą ant kaklo. Suėmusi už jo delnu ir supratusi, kad pasiekti pilies jai nepavyks mergina sustojo kiek toliau ir atsirėmė į medį. Aprimusi ir atsipalaidavusi, pasistengė subalansuoti kvepavimą.
Pajutusi, kad kiek kvėpavimas aprimo, ir deguonis pagaliau greičiau pasiekia smegenis, mergina šiaip ne taip atsistojo ir lėtai, ramiai, nukniubsėjo link pilies. Sau už nugaros palikdama naująjį savo draugą iš švilpynės bei ir ežero horizontus.
- Atsirašau,- sukuždėjo blondinė ir atsidususi susitaikė su tuo, kad tikriausiai, daugiau niekada nesutiks to berniųkščio, kuris taip mėgsta konstruoti.
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.
But you must remember that you could be great, you know, it’s all here in your head, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that.
Klastūnyno Prefektė Hope Džein Shilck
 (KL2)

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Atokus ežero krantas
« Atsakymas #25 Prieš 5 metus »
    Pavasaris jau įsibėgėjo, žolė atsigavo, medžiai sužaliavo, o saulė vis ir vis dažniau išlįsdavo iš po debesų, kad pradžiugintų kiekvieną Hogvartso mokinuką. O ir šis šeštadienio rytas buvo itin vykęs: giedras dangus ir it kokia karalienė jame pakabinta saulė. Puiki diena iškylai su brangiaisiais koledžo nariais. Juk viena jaunesnėlė nuo žiemos zyzė Lisetei į ausis, o ši it kokia kvailelė pažadėjo surengti išvyką, kai atšils. Žinoma, jog tikėjosi, kad Davina pamirš, bet kur tau... Visgi gal ne taip ir blogai? Kas, jei tai paskutinė proga septintakursei linksmai pasibūti su savo gyvatėlėmis.
-Tikiuosi, kad neprisimąstysite nesąmonių, nuo kurių man kils bėdų,- pranešė klastuoliams, savo rausvoje kuprinėje besinešdama porą butelių raudono vyno.
     Priėjusi kiek tolimesnį ežero krantą, kad smalsūs hogvartsiečiai nesteibeilytų pro langus, o ir šiaip, pakankamai vietos keliolikai palapinių, Klastūnyno globotinė numetė savo daiktus ant šiltos žalios žolės ir pora burtų lazdelės mostų pasistatė sau palapinę - tamsiai melsvą su šviesiai pilkomis detalėmis, nedidelę, tinkamą ne daugiau kaip dviems žmonėms.
-Pasistatykit ir jūs. Nesvarbu, jeigu jūsiškės žiobariškos. Tik patys sau sukėlėt papildomų problemų,- linktelėjo Lisetė ir dar vienu lazdelės mostu uždegė laužą maždaug viduryje.- Būkite atsargūs,- pridūrė ir, nusispyrusi basutes, įmerkė kojas į ežerą.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Davina Malburn

  • II kursas
  • *
  • 38
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Fight for your farytale.
Ats: Atokus ežero krantas
« Atsakymas #26 Prieš 5 metus »
Mergina buvo labai laiminga kai viena iš su ja vis dar draugiškiausiai besielgenčių gyvačių visgi įgyvendino Davinos norą- pastovyklauti.
Lisettei zyzusi nuo žiemos Davina ko gero taip įgryso, kad neiškentusi septintakursė nusileido ir atokiau prie ežero kranto surengė mažą, gana nedidukę iškylą. Davina ne itin mokėjo naudotis savo burtų lazdele, visgi pirmieji metai, tačiau nors ir tyli, mergina žinojo daug daugiau burtų nei jos bendraklasiai.
Išsibūrusi nedidukę palapinę kokią jos pirmakursės jėgos leidžia mergaitė užsimetė dekutį ant pečių ir atsisėdo ant vešlios žolės. Jai buvo kiek šalta, gal dėl to jog mergina visada buvo šaltas žmogus, o gal dėl to jog kiek nervinosi jog iškyla nepavyks arba ji taip atsibos klastuoliams, kad teks išeiti.
Ežeras gražiai raibuliavo priešais, o karts nuo karto jame pasirodydavo šešėlis lyg tenais gyvenančių padarų pėdsakas.

*

Neprisijungęs Teodoras Meiden

  • III kursas
  • *
  • 164
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • i think pain is the best discipline
Ats: Atokus ežero krantas
« Atsakymas #27 Prieš 5 metus »
 Teodoras nelabai mėgo pavasarį. Galbūt todėl, jog visi turi ką veikti, o jam vis nuobodu. Pavasarį šilta ir nieks nesiskundžia, o antrakursis negali jų pašiepti. Saulė spigino į akis, trukdė. Visi aplinkui triukšmavo, žaidė, šypsojosi, irgi trukdė. Dygo žolė, spalvų margumynas ir taip bado akis. Negi šis metų laikas gali būti toks blogas? Na, kitiems jis patinka, bet tik ne Teodorui Šermanui Tomui Meiden. Vedė save principingu keliu.
 Ėjo šalimais kitų. Tiesa, nežinia ar noriai. Nelabai viliojo jį tokios iškylos ir šiaip, klastūnynas ir linksmybės tinka, tik ne tokios ramios. Ar kažkas nuo jo yra slepiama? Greičiausiai. Berniukas nesikiša į koledžo reikalus tol, kol neįvyksta kažkas rimto. Arba išvis ignoruoja bėdas. Apsimeta, kad rūpi, kartais apsimeta, jog nerūpi. Keistas toks jo pasirinkimas.
 Pagaliau atvyko į reikiamą vietą. Erdvu. Gal kol kas patinka. Pripras, apsuptas saviškių. Išsiskleidė palapinę. Aišku, kad ne žiobarišką. Net pagalvoti apie tokią jam neitų. Buvo tamsiai žalia. Derėjo ir su juo, ir su koledžu. Iš išorės atrodė vienvietė, tačiau viduje buvo gana daug vietos, tilpo daugiausiai trys žmonės. Nors klastuolis ir nežadėjo nieko čia priimti, suprato, kad nieko blogo ir tas platumas visiškai nepakenks, jei paliks tokio dydžio, kaip yra. Čia nebuvo daug daiktų. Svarbiausia - čiužinys (žiobarų išradimas) ir dar keletą papildomų daiktų kampe, jei kas netyčia ką pamiršo. Didelėje kišenėje buvo ir klastuolio skaitoma knyga. Jei atsibos bendravimas, galės grįžti čia ir ramiai skaityti.
 Išlindo iš palapinės. Stovėjo mažyčio pavasarinio vėjelio teritorijoje. Sustingęs. Tada nuėjo iki koledžo prefektės. Jautėsi ne savo komforto zonoje, net tik dėl aplinkos, bet, kad dar ir dėvėjo ne jo įprastą paltą, kostiumą, o baltus marškinius ir džinsus. Vėlgi, pripras. Sugrįžkime prie laužo. Spragsi. Gražiai. Primena tą dieną, kai jis nusidegino delną. Manė, jog nieko nejaus. Ir nejautė. Net rando neliko. Dabar irgi norėjo paliesti, bet susilaikė, akimis peržvelgdamas kitus klastuolius.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Theodore Sher Maden »
The world is power. Everything is decided by the superiority or inferiority of one's power.
Get that through your head. You are weak. That's why you are going to lose.

*

Neprisijungęs Davina Malburn

  • II kursas
  • *
  • 38
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Fight for your farytale.
Ats: Atokus ežero krantas
« Atsakymas #28 Prieš 5 metus »
Kuo toliau, tuo labiau prie ežero pradėjo rinktis vis daugiau klastuolių. Davina sėdėdama tolėliau bandė nekristi niekam per daug į akis, tačiau ji tyrinėjo kiekvieną gyvatę.
Jaunas klastuolis įžengęs į stovyklavietę kiek suraukė kaktą lyg jam čia būtų kankynė. Mergaitė keistai žvelgė į vaikiną kai šis pasistatęs palapinę nuėjo prie laužo ir prisėdęs netoli jo ėmė keistai žiūrėti į liepsnas. Davina žinojo jog šis klastuolis gana uždaro būdo, tad dar kelias sekundes erzinančiai paspoksojusi į jį mergina užsisuko ir nenorėdama jog jis ją palaikytų keista vėl žvelgė į ežerą.
Ji ir taip suprato jog nebuvo itin mėgstamiausia pirmakursė, tad labai stengėsi nelysti kitiems į akis ir tiesiog išgyventi. Mergaitė neturėjo draugų, bet ir nesistengė jų susirasti. Davinai nesisekė susibendrauti su žmonėmis, gal dėl to jog niekados ir nebandė?

*

Neprisijungęs Teodoras Meiden

  • III kursas
  • *
  • 164
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • i think pain is the best discipline
Ats: Atokus ežero krantas
« Atsakymas #29 Prieš 5 metus »
 Tikrai nebuvo ramu ir malonu sėdėti netoli laužo. Nepriimtina klastuoliui. Akys vis dar žaidė su liepsnos liežuvėliais ir prisiminimai slėgė širdį. Berniukas akimirką nusigręžė nuo ugnies, tačiau tik per klaidą nesusidūrė su mergiotės akimis. Visos klastuolės čia išties neturi ką veikti. Erzina. Ar jis atrodė, pasirodė jai keistas? Ar taiip mandagu žiūrėti. Pažįstamas jausmas. Visur jį jaučia.
 Nusibodo sėdėti vienoje vietoje. Pradėjo vaikščioti pirmyn ir atgal, retkarčiais nužvelgdamas ją stebėjusią pirmakursę. Per daug nerūpėjo pats žmogus, bet pasistengė nemesti jokios kandžios replikos naujokei į veidą. Pirštais palietė vandenį. Nusipurtė nuo nemalonaus jausmo. Čia kažkas nutiko. Tada sugrįžo prie laužo. Žinoma, atrodė keistai, lyg neapsisprendėlis, bet vis tiek, ką veikti tokiam kaip jis? Duotų bent kokią užduotį. Na, tik ne pagalių rinkti ar gaudyti pirmakursius, norinčius šokti į vandenį. Čia būtų nesąmonė ir dar viena priežastis jam pabėgti. Theo nusprendė pasilikti prie laužo, kaip pirmais ir laukti momento, kai taps vėl muziejaus eksponatu ir galės susierzinti pats save.
The world is power. Everything is decided by the superiority or inferiority of one's power.
Get that through your head. You are weak. That's why you are going to lose.