0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Marmurinis kambarys
« Atsakymas #15 Prieš 5 metus »
Pajutusi Elijah'aus prisilietimą mėlynakė kilstelėjo lūpų kampučius.
-Dar pažiūrėsim,-žaismingai šyptelėjo. Įsitaisiusi lovos kojūgalyje Luna stebėjo, kaip grifas ima lėtai sėlinti prie mėlynakės. Nusijuokusi šešiolikmetė perbraukė ranka per plaukus ir sulenkė vieną koją patogiau įsitaisydama ant lovos. Netrukus šalia susirangė ir jaunasis vampyras.
-Aš nejuokavau,-nusijuokė žvilgtelėdama į vaikiną. Šiam ėmus švelniai braukti per šešiolikmetės odą, juodaplaukės safyrinės, it brangakmeniai, akys užsimerkė, tačiau vos kelioms akimirkoms. Tik, regis, to užteko, kad juodaplaukė praklausytų pirmuosius Elijah'aus žodžius. Mėgaudamasi grifo prisilietimais mergina nė negirdėjo, ką šis sakė. Laimei, netrukus kambaryje ir vėl nuskambėjo jaunojo vampyro balsas. Kryptelėjusi galvą Luna žvilgtelėjo į žaliai melsvas akis.
-Apibūdink save vienu sakiniu,-šyptelėjo ryškiai mėlynoms akims stebint vaikiną.-Beje, renkuosi drąsą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Luna Gardner »
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Marmurinis kambarys
« Atsakymas #16 Prieš 5 metus »
Elijah stebėjo, kaip mergina mėgaujasi, kiekvienu jo prisilietimu.
- Matau tau labai patinka, kai liečiu tavo odą, - kilstelėjo lupų kampučius. - Taip, dar pažiūrėsim, bet vistiek aš teisus, - burbtelėjo Chris' as ir viena ranka perėjo per savo plaukus.
- Tu juokavai? - Kilstelėjo antakius ir "pyktai" nužvelgė merginą. - Taigi aš tau panašus į katiną? - Šyptelėjo Chris' as, aišku, jis žinojo teisingą atsakymą, tačiau leido sau pažaisti.
Jaunajam vaikinui bebraukiant per merginos skruostą, kaklą, ši rodos per daug įsijautė, kad netgi užsimerkė, tad šis tuo momentu brukštelėjo švelniai per lupas ir į jas pakštelėjo, atsitraukęs išgirdo savo drąsą.
- Aš esu savanaudis, savimyla vaikinukas, kuris pametęs galvą dėl vienos panelės, - šyptelėjo šis ir išgirdęs, kad šioji renkasi drąsą susimąstė.
- Padaryk kažką, kas mane labai nustebintu, - šyptelėjo Chris' as ir pažvelgė į merginą.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Marmurinis kambarys
« Atsakymas #17 Prieš 5 metus »
Elijah'aus balsui nuskambėjus kambaryje mėlynakė žaismingai kilstelėjo lūpų kampučius.
-Jei dar nors kartą pasakysi, kad esi teisus, rimtai trenksiu,-juokdamasi atsakė šešiolikmetė. Nors Luna ir nenorėjo, vis dėl to teko pripažinti, kad jaunasis vampyras teisus. Nuo to karto, kai jie pirmą kartą susitiko, viskas pasikeitė. Draugiški jausmai peraugo į kur kas daugiau ir stipresnius.
-Žinoma, kad panašus,-nusijuokė žvilgtelėdama į šalia sėdintį vaikiną,-tetrūksta mielų ūsų ir žavių letenėlių,-erzindama Elijah'ų mergina ore nupiešė raitytus ūsus ir šyptelėjo. Nors King'ui ūsai puikiai tiko, vargu ar šie taip pat puikiai būtų tikę ir grifui.
-Dėl savanaudiškumo galėčiau ginčytis,-mirktelėjo šalia sėdinčiam vaikinui ir išgirdusi sekančius žodžius apsidairė. Ryškiai mėlynos akys nuslydo marmurinėmis kambario sienomis sustodamos ties siauru langu.
-Ar šuolis pro langą pakankamai stebinantis veiksmas?-šyptelėjo žvilgsnį nukreipdama į jaunąjį vampyrą. Nė neįsivaizavo, ką turėtų padaryti, kad šis nustebtų.
-Neturiu idėjų, kaip tave nustebinti,-gūžtelėjo pečiais kilstelėdama lūpų kampučius.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Marmurinis kambarys
« Atsakymas #18 Prieš 5 metus »
- Jei dar kada pasakysiu, aš teisus, tu man trenksi? - Šyptelėjo Elijah ir dustelėjo, - na, sakyčiau labai patrauklu, - numykė jaunasis vampyras ir pažvelgė į merginą.
- Pala, tau jau laikas atsiimti žodžius, aš panašus į katiną? - Susiraukė vampyras, - sakai trūksta letenėlių ir ūsiukų, žinai, ką pamiršai? Pamiršai, kad aš be kailis žvėris, nors pala, jei jau aš panašus į King' są, tada, na pala prie šito vėliau prieisim, - galvodamas tikrai apie baisų dalyką nusijuokė Dawson' as..
- Dėl savanaudiškumo? Taip, su tavim toks nesu, ir pats nežinau kodėl, tačiau su kitais, nors gal jau ir nebe, privertei susimastyti, - mirktelėjo Elijah.
- Šuolis pro langą tikrai ne, tačiau aš esu tikras originalumo įsikūnijimas, ankščiau minėjau, kad kai ką sugalvojau tai va, drąsą tau sumasčiau. - Kandžiai pažvelgė į Luną, - jei jau mus su katuku sunku atskirti, tai pabučiuok ji taip, kaip bučiuoji mane.. - Sukryžiavo rankas ir su šypsena veide žvelgė į panelę.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Marmurinis kambarys
« Atsakymas #19 Prieš 5 metus »
-Taip,-linktelėjo žaisdama su šypsena. Regis, mintis apie smūgį vaikinui iš ties patiko.-Patrauklu? Abejoju, jog taip sakysi, kai įvykdysiu savo grasinimą,-nusijuokė juodaplaukė. Vis dėl to savo ištartų žodžių neketino paversti veiksmais. Patogiau susirangiusi šalia jaunojo vampyro Luna klausėsi šio balso ryškiai mėlynas akis įsmeigusi į ant pagalvių gulintį margakailį.
-Tu ir be kailiuko labai mielas katinas,-nesuvaldžiusi juoko mėlynakė tyliai nusijuokė. Tikėjosi, jog ištarti žodžiai nesupykdys grifo. Išgirdusi Elijah'aus žodžius apie pasikeitusį jo elgesį mergina atsakydama plačiai kilstelėjo lūpų kampučius. Džiaugėsi, jog vaikinas, kaip ir pati šešiolikmetė, pasikeitė dėl savo jausmų vienas kitam. Netrukus pokalbiui pasisukus apie užduotį ir kambaryje nuskambėjus grifo balsui Luna ėmė juoktis. Nesitikėjo, jog jaunasis vampyras sugalvos tokią užduotį.
-Mielai,-šyptelėjo ir pakilusi iš savo vietos apžergė vaikino kelius,-tačiau aš renkuosi savąjį King'ą,-žaviai šyptelėjo ir trumpam žvilgtelėjusi į žaliai melsvas Elijah'aus akis kryptelėjo galvą pabučiuodama vaikiną. Neketindama nutraukti bučinio mergina kelias minutes šį užtęsė, kai galiausiai lėtai atitraukusi lūpas kilstelėjo lūpų kampučius.
-Regis, drąsą jau įvykdžiau,-dar kartą šyptelėjo susirangydama į savo vietą.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Marmurinis kambarys
« Atsakymas #20 Prieš 5 metus »
- Tai jai jau man trenksi, tai tada AŠ TEISUS, AŠ TEISUS.. - Šyptelėjo Chris' as erzindamas merginą ir laukdamas to saldaus smūgio, jis žinojo, ką padarys, jei ši sumąstys trenkti. - Taip patrauklu, o ką ne? - Numykė Dawson' as netyčia krimstelėjęs sau į lupą nuo per daug "keistų" savo minčių.
- Aš ir be kailiuko labai mielas? - Kiek "suirzęs" išlemeno Elijah, - ar tu nenori persigalvoti? - Rimtai pažiūrėjo į vilkiūkštę, tačiau tas rimtas žvilgsnis veide ilgai nepasiliko, jį greit pakeitė plati šypsena, kuri tiesiog neapleido berniūkščio.
Elijah stebėjosi, kodėl panelytė juokiasi, juk užduotį gavo tikrai ne paprastą, kaži kas išdrįstu pabučiuoti savo katiną, aišku, ne paprastu pakštelėjimu.
- Mielai? - Dar spėjo paklausti vaikinukas, kai pajautė, kad ši ant jo užsiropštė, aišku, ar buvo toks atvejis, kai šiam tas nepatiko? Turbūt, kad ne, tad šis apglėbė Luną ir nieko nelaukęs atsakė į netikėtą bučinį, kurio aišku tikrai nesitikėjo, o dar gana ilgo ir tikrai kupino aistros.
- Aš be žado, tik rodos, sumaišei savo King' us, - kilstelėjo lupų kampučius ir pagriebė merginos ranką, - o aš gal nenorėjau, kad atsitrauktum.. - Klausiamai pažvelgė ir prisiminęs, kad jie dar žaidžia, ištarė savo pasirinkimą.
- Tebūnie tiesa.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Marmurinis kambarys
« Atsakymas #21 Prieš 5 metus »
Kambaryje nuskambėjus Elijah'aus balsui mergina nusijuokė. Jaunasis vampyras, regis, iš ties norėjo, kad juodaplaukė įvykdytų savo grasinimą.
-Visiškai ne,-papurtė galvą ir šyptelėjusi žvilgtelėjo į grifą. Šio melsvai žaliose akyse šokčiojo žaisminga kibirkštėlė. Nusprendusi išbandyti savo sėkmę šešiolikmetė švelniai kumštelėjo vaikinui į šoną.
-Taip.-Linktelėjo ir prisikando lūpą. Nors apie kailiuką mergina ir juokavo, tačiau dėl mielumo ši neklydo. Būdamas su juodaplauke vaikinas elgdavosi itin meiliai.-Hmmm...Manau, ne,-nusijuokė nužvelgdama šalia sėdintį grifą, kurio veide netrukus rimtą žvilgsnį pakeitė plati šypsena. Apdovanojusi vaikiną bučiniu ir susirangiusi į savo vietą jaunoji anglė persibraukė ranka per ilgus, juodus plaukus.
-Ne, nesumaišiau,-papurtė galvą ir įsmeigė ryškiai mėlynas akis į jaunąjį vampyrą.-Per vėlu, aš jau atsitraukiau,-žaismingai šyptelėjo ir kilstelėjusi galvą nužvelgė marmurines lubas. Netrukus kambaryje nuskambėjus vaikino žodžiams Luna susimąstė.
-Koks tavo didžiausias troškimas?-atitraukusi žvilgsnį nuo marmuru besipuikuojančių lubų šešiolikmetė nukreipė safyrines akis į vaikiną.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Marmurinis kambarys
« Atsakymas #22 Prieš 5 metus »
- O aš prieštarauju, man tai atrodo labai patrauklu, - šyptelėjo Chris' as ir pajautė švelnų kumštelėjimą į šoną. - Matai tu kaip, - sugriebęs jos ranką išlemeno Dawson' as, - o už kiekvieną kumštelėjimą ar trenkimą man turėsi pabučiuot mane, - kilstelėjo lupų kampučius Elijah, - nors ne juokauju, - nutęsė šis.
- Tai visgi nesiruoši keisti savo nuomonės dėl mano to "kailiuko", - kilstelėjęs pirštus į orą išbraižė kabutes ir tęsė jaunasis vampyras. - Labai blogai, - burbtelėjo šis ir plačiai nusišypsojo, žinojo, kad neima tokių dalykų į galvą, tačiau neįsivaizdavo savęs su kailiu.
- Žinai, o aš gi einu prie tos išvados, kad sumaišei, aš Elijah ne King' as, na čia ant džemperio parašyta, bet mano Tikro - pabrėžė vaikinukas, - vardo nepamiršk. - Užbaigė ir akimis nužvelgė kambarį, kurį rodos jis buvo ir pamiršęs.
- Per vėlu, manau, niekada nebūna per vėlu, bet gerai, sakykim.. - išspaudė grifas, o išgirdęs tą klausimą jis tik apsimetė bemąstąs.
- Didžiausias troškimas? - Krimstelėjo Dawson' as sau į lupą, - nežinau, gal su tavimi... ne ne, juokauju,  šiaip turbūt, kad galutinai baigtųsi vampyrų ir vilkolakių karas, aišku, tas būtų nesvarbu, jei nedraugautume, na supranti, - mirktelėjo šis.. - Na, o ką renkasi vilkiūkštė? Tiesą ar drąsą?
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Marmurinis kambarys
« Atsakymas #23 Prieš 5 metus »
-Laikaisi to posakio, jog jei muša, vadinasi, myli?-ėmė juoktis juodaplaukė. Šį posakį dažnai girdėdavo žiobarų pasaulyje, tačiau čia, magiškame, regis, pirmą kartą ir jį ištarė ne kas kitas, kaip pati varnė. Pajutusi vaikino ranką ant savosios Luna kilstelėjo lūpų kampučius.
-O aš jau ketinau atsilyginti už savo veiksmus, na, bet jei juokavai, tebūnie,-gūžtelėjo pečiais ir žaismingai šyptelėjo. Regis, šalia sėdintis vaikinas taip pat buvo pasinėręs į erzinimus.
-Ne, nekeisiu,-papurtė galvą tyliai nusijuokusi. Vaizduotėje pabandė sukurti vaizdą, kaip jaunasis vampyras atrodytų apsigobęs kailiu. Deja, prieš akis iškilo tik vilko atvaizdas.
-Vargu ar galėčiau pamiršti tokio savimylos vardą,-šyptelėjo mėlynakė žvilgtelėdama į šalia sėdintį grifą. Šio žvilgsnis klaidžiojo marmurinėmis kambario sienomis. Nusukusi žvilgsnį nuo Elijah'aus Luna įsmeigė safyrines akis į priešais gulintį katiną. Šis nors ir snaudė, vis dėl to, regis, klausėsi jaunuolių pokalbio. Netrukus kambaryje nuskambėjus vaikino balsui juodaplaukė susimąstė. Praleidusi pirmuosius žodžius negirdomis mergina ėmė galvoti apie nuo seniausių laikų vykstantį antgamtinių rūšių karą. Išaušus naujai dienai viltis, kad jis liausis, vis blėsdavo. Nustūmusi niūrias mintis į šalį varnė sugrįžo prie grifo klausimo.
-Tiesą,-kilstelėjo lūpų kampučius.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Marmurinis kambarys
« Atsakymas #24 Prieš 5 metus »
- Tą posakį aš ką tik išgirdau pirmą sykį, tad jau dabar galiu teikti, kad taip nuo šios akimirkos jo laikausi, - nežymiai šyptelėjo Elijah  ir įsmeigė savo nekaltą žvilgsnį į Luną.
- Pala, pala gražuole, jai jau ketinai, tai būčiau dėkingas, kad ir pabaigtum, nors, kol lauksiu dar pasensiu, tad pats tą padarysiu, - kažką ten suburbėjo Grifas ir perbraukė nykščiu per merginos rausvas lupas, dar truputį ją paerzindamas, juk jam tas labiausiai patiko. Jis taip žaidė su ja, kol pagaliau jo lupos beveik susilietė su merginos, tačiau jis atsitraukė.
- Nea, jei juokavau tai juokavau, - išlemeno Dawson' as, jis norėjo jai įsisiurbti į lupas ir aistringai jas pabučiuoti, tačiau jei ji to nedarė, tai ir jis nedarys. Aišku, jis nepyko, tačiau juokauti reikia mokėti.
- Žinai, o aš abejoju ir neabejoju, kad galėtum susirasti vilkolakį ir kol būsiu pas tėvą, ropšiesi tam ant kelių, kaip ir ant manęs, - šmėstelėjo nevykusį juokelį, tačiau kas ten žino, toks tas gyvenimas.
- Tiesa? Tu nori tiesos? Ne gerai, aš pasistengiu, gerai apgalvoti.. - Susimąstė vaikinukas, net nenumanė, ko norėtu jos paklausti, nes dauguma dalykų, kurie dabar buvo jo galvoje, buvo keistoki.. - Na gerai.. Koks tavo didžiausias noras, troškimas susijęs su manimi? - Kryptelėjo savo galvą Elijah ir nežinia, ką jis tuo momentu galvojo, kai uždavė klausimą, tačiau tikrai nieko gero.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Marmurinis kambarys
« Atsakymas #25 Prieš 5 metus »
Išgirdusi Elijah'aus atsakymą į savo užduotą klausimą mėlynakė klausiamai kilstelėjo vieną antakį. Tikėjosi, jog vaikinas bus girdėjęs šį posakį iš anksčiau, tik regis, klydo.
-Ar man jau dabar tave užmušti?-ėmė juoktis šešiolikmetė. Nors šis posakis iš ties puikiai skambėjo, vis dėl to mergina buvo linkusi savo jausmus išreikšti kiek švelnesniu būdu.
-Nesu tokia lėta, kad per amžinybę nesugebėčiau tavęs pabučiuoti,-nusijuokė juodaplaukė ir pajutusi vaikino prisilietimą pravėrė rausvas lūpas. Puikiai suprato, kad jaunasis vampyras ją tik erzina, tad tik žaismingai kilstelėjo lūpų kampučius. Po kelių akimirkų grifo lūpoms priartėjus prie juodaplaukės ši žvilgtelėjo į žaliai melsvas Elijah'aus akis. Kaip ir tikėjosi jaunasis vampyras nė nepakštelėjęs į lūpas atitraukė. Nusijuokusi mergina tik papurtė galvą, tačiau tyliai skambantis juokas netrukus nutilo kambaryje nuaidėjus vaikino žodžiams. Grifo žodžiai, lyg įkaitintas durklas įsmigo į mėlynakės širdį. Luna jautėsi taip, tarsi ką tik būtų mačiusi, kaip žaibas trenkia tiesiai iš giedro dangaus. Sukandusi dantis juodaplaukė žvilgtelėjo į šalia sėdintį Elijah'ų. Švelnumas ir meilė iš ryškiai mėlynų akių buvo dingę, šios į grifą žvelgė pervertos neapykantos. Stryktelėjusi nuo lovos Luna perbraukė ranka per ilgus, juodus plaukus.
-Vadinasi, taip manimi pasitiki? Ką gi, dėkui už pasitikėjimą,-spjaute išspjovusi žodžius juodaplaukė žengė prie lango ryškiai mėlynas akis nukreipdama į vaizdą už permatomo stiklo. Dabar už viską labiau troško išvysti pilnatį ir pavirtusi žvėrimi pasileisti miško takais. Verčiau nebūčiau kėlusi kojos iš Varno Nago kambario...
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Marmurinis kambarys
« Atsakymas #26 Prieš 5 metus »
- Jei taip reiški savo jausmus prašom užmušk, aš vistiek prisikelsiu, - šyptelėjo Chris' as, tačiau nelabai norėjo būti užmuštas, nebent už tai, kad tikrai smarkiai prisidirbo..
- Nesi tokia lėta, o aš esu,- išlemeno Dawson' as ir atsitraukęs įsmeigė savo žalsvai - melsvas akis į Luną.
Taip, Elijah dabar prisidirbo, matėsi kaip mergina pyksta, nors ne, nepyksta, o nekenčia, tačiau dabar kažką padaryti irgi buvo neįmanoma, jis ir pats nežinojo kas ji temptelėjo už liežuvio, na taip jis buvo kvailys, tačiau, kad toks kvailys.. Baisu.
- Am.. - Kažką ten numykė Dawson' as, tačiau dabar kažką pasakyti buvo nelengva. - Aš atsiprašau, tikrai nenorėjau to pasakyti, - veptelėjo vampyras pakilęs nuo sofos, nors ir norėjo dabar nueiti iki merginos, tačiau nedrįso, žinojo, kad nuskris į kitą pusę kambario.
- Mes galim dabar ramiai pasikalbėti? - Artindamasis prie merginos švelniu balso tonu išlemeno Elijah, - nežinau kas mane temptelėjo už liežuvio, aš tavim pasitikiu ir tave myliu, tiesiog, mano pokštai - mediniai, juos sunku suprasti.. - Vos girdimai išlemeno grifas, tačiau žinojo, kad vilkiūkštė tai girdės, ir atsistojo už Lunos.
- Manau, dabar man geriau yra išeiti.. 
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Marmurinis kambarys
« Atsakymas #27 Prieš 5 metus »
-Ne, nenorėčiau tavęs užmušti,-papurtė galvą juodaplaukė,-net jei po to prisikeltum,-šyptelėjo žvilgsnį nukreipdama į priešais esančią sieną. Marmuru besipuikuojantis kambarys iš ties atrodė, lyg tikri apartamentai prabangiame viešbutyje. Tačiau netrukus čia tvyrojęs linksmumas ir keistas jaukumas išnyko užleisdams vietą neapykantai. Bandydama suvaldyti kylantį įniršį mergina uždėjo rankas ant vėsios palangės leisdama maloniai vėsiai skverbtis į kūną. Deja, ši visiškai nepadėjo nurimti. Po kelių akimirkų kambaryje nuskambėjęs Elijah'aus balsas tik privertė juodaplaukę dar stipriau sukąsti dantis. Stengdamasi grifo žodžius praleisti negirdomis šešiolikmetė nuleido galvą ryškiai mėlynas akis įsmeigdama į marmurinę palangę. Juodi plaukai puikiai paslėpė varnės veidą.
-Man, regis, pakankamai prisikalbėjai,-nė neatsisukdama į jaunąjį vampyrą atkirto mėlynakė. Jautri vilkolakės klausa pagavo batų keliamą garsą bylojantį apie grifo sėlinimą artyn. Vos kryptelėjusi galvą Luna nukreipė žvilgsnį į grindis. Vos juntamas grifo kvėpavimas aiškiai rodė, jog šis sustojo už juodaplaukės nugaros.
-Gali likti, išeisiu aš,-atsisukusi šešiolikmetė nė nežvilgtelėjo į jaunąjį vampyrą ir išsinėrusi iš juodo džemperio numetė šį ant lovos. Vos akimirkai safyrines akis nukreipusi į margakailį juodaplaukė pasuko link durų. Nieko nelaukdamas katinas liuoktelėjo nuo lovos ir nusekė paskui šeimininkę. Netrukus abu dingo už durų.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Marmurinis kambarys
« Atsakymas #28 Prieš 5 metus »
- Tai gerai, - tyliai sumurmėjo Chris' as. - Jei norėsi persigalvot, tai medinį pagalį į širdį susmeik, - šyptelėjo vaikinukas ir tada įsivyravo tyla. 
Nieks neprieštaraus jis pats kaltas, kas prašė prasižioti ir dar visišką nesąmonę pasakyti, nors tiesa sakant, jis kaži ar prieštarautu jei ši būtų jam "neištikima", tačiau saiką turėti reikia, o be to jis Luna pasitikėjo, bet kartais jam išsprūsdavo tokie dalykai, kad baisu klausyti.
- Aš irgi manau, kad prisikalbėjau, bet.. - nutęsė jaunasis vampyras, tačiau ką pasakyti irgi nelabai turėjo. Prisivirė košės, kurią turi srėbt, tačiau, kad ji rodos nelabai išsisrėbs, teks viską užbaigti skyrybomis, jei ši jam dabar jau neatleis.
- Palauk Luna, nereikia tau eiti, išeisiu aš, - liūdnu balso tonu sumurmėjo Chris' as, tačiau nelaikė merginos, ši patraukė link durų, megztinį numetusi ant lovos, tačiau vaikinas jo palikti ten neketino, tad pasiėmė su savimi, merginą jis mylėjo, o megztinį tikėjosi vis dėl to, kažkada grąžinti, juk ji atsileis kada nors, o jei ne padovanos kam nors kitam.
Pasiėmęs merginos džemperį patraukė link durų ir jas užtrenkė.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Marmurinis kambarys
« Atsakymas #29 Prieš 2 metus »
Pagaliau pasibaigė sumautos Kalėdų atostogos! Dori nieko labiau netroško nei grįžti namo, o jos namai buvo Hogvartsas. Antrakursė kartu su Levanda ėjo antro aukšto koridoriais. Merginoms reikėjo vietos, kur būtų tuščia. Kuo mažiau akių, o geriausia - nulis jų.
- Einam čia, - pasiūlė Mendel ketvirtakursei ir pravėrė marmurinio kambario duris.
Marmuriniame kambaryje Dori jau teko lankytis. Tai mergaitei pasirodė labai keista vieta. Jeigu tave užknistų bendrakoledžiai, galėtum imti ir ateiti išsimiegoti čia vienas, nes kambaryje yra lova.
- Keistas kambarys, - pasakė Dori Levandai. - Niekaip nesuprantu, kokiu tikslu jis buvo sukurtas. Gal kokiems Hogvartso svečiams?
Trumpaplaukė atsisėdo ant vienos iš trijų kėdžių.
- Pagaliau pasibaigė tos suknistos atostogos, - ėmė skųstis antrakursė. - Aš pamelavau mamai, kad bendrauju su žiobarais vaikais, o iš tikrųjų visą tą laiką šlaisčiausi Skersiniame skersgatvyje ir panašiai, - pasakojo. - Kol galiausiai ji sužinojo, kad melavau, ir trenkė man delnu per veidą, įsivaizduoji?! - Mendel pasitrynė skruostą tartum jis ką tik būtų buvęs užgautas. - Nekenčiu tų idiotų. Man atrodo, per vasaros atostogas gyvensiu parke ant suoliuko, - sužaibavo akimis į tolį. - Ee... kaip tas maišelis? - tartum tik dabar prisiminusi, ko merginos čia atėjo, paklausė tamsiaplaukė.