0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Anika Alanis

  • III kursas
  • *
  • 119
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always
Mėgstamiausios knygų citatos
« Prieš 5 metus »
Taigi, mieli bendraminčiai ir prisiekę fanai. Pasidalinkime citatomis, frazėmis, pastraipomis pačių mėstamiausių vietų knygose, epizodų prie kurių vis grįžtame vėl ir vėl. Aš pradėsiu nuo rašytojos žodžių. Visgi be jos minties nebūtų ir mus vienijančios magijos :)

"Kai gali išsikviesti bet kokią knygą, daiktą ar gyvūną vienu burtų lazdelės mostelėjimu ir burtažodžiu „Accio!“, kai gali bendrauti su draugais ir pažįstamais per pelėdą, ugnį, Gynėją, Žvieglį, magiškus daiktus (pvz. monetas) ar nukeliauti oru ir bendrauti asmeniškai, kai nuotraukos laikraščiuose juda, o kasdieniai daiktai moka kalbėti, tada internetas nebeatrodo itin įspūdinga vieta."

— J. K. Rowling

Ats: Mėgstamiausios knygų citatos
« Atsakymas #1 Prieš 5 metus »
Vieni sako, kad mirė. Paistalai, mano galva. Vargu ar jis dar turėjo tiek žmogiškumo,
kad būtų galėjęs numirti.

                      HP1 - Hagridas

*

domutis

Ats: Mėgstamiausios knygų citatos
« Atsakymas #2 Prieš 3 metus »
- Valdove, galima apsieiti be Hario Poterio.
Ilgesnė tyla, o tada:
- Be Hario Poterio? - tyliai sušnypštė antrasis balsas. - Aišku...
- Valdove, taip sakau ne todėl, kad vaikėzo gailėčiau! - suspigo Kirmis. - Man šitas berniūkštis buvęs nebuvęs!

*

Neprisijungęs Jessica Moony

  • III kursas
  • *
  • 98
  • Taškai:
Ats: Mėgstamiausios knygų citatos
« Atsakymas #3 Prieš 2 metus »
– Viskas nuo to, - tarė Pūkuotukas, - kad paradinės durys yra nepakankamai plačios.

– Viskas nuo to, – atšovė Triušis, - kad per daug valgoma.

*

avianawallflower

Ats: Mėgstamiausios knygų citatos
« Atsakymas #4 Prieš 2 metus »
– Aš esu mokytojas! – sukriokė Hagridas. – Mokytojas, Poteri! Kaip tu drįsti mokytojui grasinti, kad išsprogdinsi duris!
– Atsiprašau, sere, – tarė Haris, pabrėždamas antrąjį žodį, ir įsikišo lazdelę.
Hagridas apstulbo.
– Nuo kada pradėjai mane serinti?
– Nuo kada ėmei mane poterinti?

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Mėgstamiausios knygų citatos
« Atsakymas #5 Prieš 2 metus »
Buvo akivaizdu, kad ponia Vizli nekantravo kuo greičiau pranešti tokią žinią. Haris skubiai nurijo ugninės sriubos šaukštą, atrodė, gerklė sudegs.
- Kaip nuostabu! - žioptelėjo jis.
- Koks tu geras, - tarė ponia Vizli, pamaniusi, jog jis apsiašarojo sugraudintas naujienos.

*

Neprisijungęs Stela Dragring

  • II kursas
  • *
  • 44
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Mėgstamiausios knygų citatos
« Atsakymas #6 Prieš 2 metus »
  - Profesorius Sneipas, šios mokyklos mokytojas, įsako tau išduoti, ką turi parašyta! -pasakė Sneipas ir kaip reikiant tvojo lazdele
  Lygiame pergamente, lyg rašomi nematoma ranka, išsirangė žodžiai:
     Ponas Svajoklis siunčia profesoriui Sneipui linkėjimų ir nuolankiai prašo nekišti savo nenormaliai ilgos nosies į svetimus reikalus.
  Sneipas nustėro. Haris apstulbes žiurėjo į parašytąjį sakinį. Tačiau planas tuo nepasitenkino. Rašė toliau:
    Ponas Ragas pritaria ponui Svajokliui ir nori pridurti, kai profesorius Sneipas yra bjaurybė ir gvėra.
  Būtų buvę juokinga, jeigu padėtis būtų ne tokia rimta. Dar ne viskas...
    Ponas Pėdelė norėtų pareikšti savo nuostabą, kad toks asilas tapo profesoriumi.
  Haris užsimerkė iš siaubo.Kai atsimerkė, išvydo paskutine pergamento ištarmę:
    Ponas Kirmis linki profesoriui Sneipui geros dienos ir pataria šiam pašlemėkui nors kartą išsitrinkti galvą.