0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Nihal Eris

Ats: Pirmoji ANJM pamoka
« Atsakymas #15 Prieš 5 metus »
Kol ugnelė keliavo iki Stevie ir ši bandė gintis, Nihal perskaitė tai kas buvo parašyta ant lapelio.. Aqua eructo Kas čia per velnias? Turbūt likimas mėgsta žaisti su manimi ir krečia šposus.. Na turbūt išbandysiu ir sužinosiu, va tau ir bus nauja patirtis.. mąstė Nihal laukdama Stevie atakos..
- Sakyčiau neblogai.. - nutęsė mėlynplaukė žvilgtelėjusi į ugnelę, kuri jau ėmė gęsti.. - dėl taiklumo nesu tikra, tačiau šįkart buvo visai ne pro šalį, - šyptelėjo grifė. - Tai aš tikiu, kad tu įsitempusi, artėja mano eilė ir aš išties jaučiuosi keistai.. - su šiokia tokia baimės giesmele balse ištarė violetinių akių savininkė. Kaip aš to daryti nenoriu, be to tas burtažodis visiškai negirdėtas.. O jei nepavyks tai susimausiu ir apsikvailinsiu.. Tad Nihal pamiršusi visas baimes ir gavusi daugiau pasitikėjimo savimi atsistojo prieš nusisukusią Stevie ir nieko nelaukusi ištarė tą nelemtą burtažodį..
- Aqua eructo - nieko nenutiko.. Nepasiduok Nihal naudokis proga, tad save padrąsinusi mergiotė bandė dar sykį.
 - Aqua eructo - ir iš jos lazdelės ėmė lašėti vanduo.. Gal profesorė juokauja, ką su tokia apsauga padarysi? - Kiek nerimastavo Nihal, kai pradėjusi judinti lazdelę srovė ėmė didėti ir nusitaikė tiesiai į Stevie.. Kol ši ruošėsi mėlynplaukė norėjo pirmauti.. Tad leido srovę tol, kol mergina atsisukė.. Apipurškė jos veidą.. ir maža to dar vis nepaleido lazdelės.. Kad ši kuo prasčiau nusitaikytu..

*

kablelis

Ats: Pirmoji ANJM pamoka
« Atsakymas #16 Prieš 5 metus »
Pajutusi vandenį Stevie nustebusi atsisuko. Tada vanduo pradėjo prausti jai veidą. Trečiakursė apsižvalgė ir galiausiai pamatė, kad tai Nihal darbas.
- Klausyk, juk dabar aš puolu, - šyptelėjo Stevie, stengdamasi neprisigerti visur lašančio vandens.
Stevie paėmė pirmąją ugnelę ir jau norėjo paleisti ją į porininkę. Mergaitė nusitaikė, tačiau tada ugnelė išsprūdo iš rankos ir šiek tiek pasmilkusi užgeso.
- Kas per... - vos nenusikeikė grifiukė. Ji paėmė antrą ugnelę ir kurį laiką palaikė rankoje, norėdama būti tikra, kad bent šita neiškris. Jeigu ir šitą išmesiu nežinia kur, tai supyksiu apmaudžiai pagalvojo Stevie, apmąstydama visus užkliuvimus ir nelaimes, kurie jai nuolat nutinka Hogvartse. Galiausiai ji jautėsi pasiruošusi. Mergaitė pakėlė ranką ir švystelėjo ugnelę. Kurį laiką atrodė, kad ji lekia tiesiai Nihal į galvą. Tačiau jau būdama netoli jos, ugnelė keistai pasisuko į šoną ir praskriejo pro šalį.
Stevie riebiai nusikeikė ir nusisuko nuo draugės, nes nenorėjo parodyti savo apmaudo.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pirmoji ANJM pamoka
« Atsakymas #17 Prieš 5 metus »
Teorinę dalį Matthew prasnaudė. Jis, žinoma, nežinojo atsakymo į klausimą ir nė nesistengė klausytis, ką pasakoja kiti. Kažkur mintyse sukirbėjo mintelė, kad gal ir būtų neblogai paklausyti, tačiau berniukas buvo pernelyg tingus.
Tačiau kai profesorė pradėjo pristatinėti praktinę užduotį antrakursis atsibudo. Ar ji ir vėl bando mus užmušti? pasipiktino grifiukas. Jam kėlė siaubą pernai metų pamokos, o čia, ko gero, bus dar blogiau... Ir dar porininko ieškoti... atsiduso Matthew. Jis nė neketino nieko ieškoti. Jeigu mokinių yra lyginis skaičius, kas nors prieis. Jeigu ne... Ką gi, jis gali praktikuotis ir su mokytoja. Ji bent jau nesišaipys iš manęs. Gal šmėstelėjo Matthew galvoje.
Vis dėlto berniukas pasiėmė tai, ko reikėjo praktikai. Su priemonėmis jis grįžo į savo suolą ir pradėjo kantriai laukti.

*

Nihal Eris

Ats: Pirmoji ANJM pamoka
« Atsakymas #18 Prieš 5 metus »
Nihal save pamalonino tuo, kad draugė dabar prieš ją stovėjo visa šlapia, o be to pirma ugnelė net nepasiekė mėlynplaukės, ji paprasčiausiai išslydo Stevie iš rankų.. Gal visai ir neblogai pulti prieš leidžiant draugei, juk taip ji prarado taiklumą, o jei ugnis ir būtų skriejusi link manęs aš tikrai būčiau spėjusi pasitraukti..
- Nepergyvenk, - šyptelėjo Eris, - ne visi juk turi taiklią akį... - Violetinių akių savininkė bandė drąsinti draugę, kad ši per daug nesinervuotu ir ant jos neužpyktu, tačiau tai praktika..  O ją darai kaip nori, tad mergina tik patraukė pečiais ir laukė, kol mergina nusitaikys kita ugnele.. Tačiau ir šis bandymas buvo nesėkmingas...
- Nesikeik tu ten, viskas gerai, dabar rodos mano eilė pulti, tavo gintis, - pakankamai ramiai tai suburbėjo Nihal, tačiau mintyse ji labai džiaugėsi, kad jai pasisekė, juk dažniau jai viskas nesiseka, nė sekasi, tačiau šįkart visai neblogai..
- Na pasiruošusi? - klaustelėjo draugės ir į ją nusitaikė, tačiau nuo sudrėkusių rankų, ugnelė nuskrido į kitą pusę.. - Ups, - tik šyptelėjo Nihal ir pasivalė rankas į apsiaustą.. - Na dabar.. - vos tai spėjusi ištarti Nihal pasiruošė mesti ją į draugę.. ir numetė ją link jos..
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Nihal Eris »

*

Neprisijungęs Kaylie Mateo

  • Burtininkė
  • ****
  • 204
  • Lytis: Moteris
  • Narsa be proto – tik savotiškas bailumas
Ats: Pirmoji ANJM pamoka
« Atsakymas #19 Prieš 5 metus »
Kaylie teorinė dalis buvo gan įdomi, turbūt dėl to, kad ši žinojo atsakymą ir priedo dar į jį atsakė.. Tiesa sakant ji savimi didžiavosi.. Kay, kad ir kokia nevėkšla būtum, tačiau sugebėjai pirmą kartą gyvenime sudalyvauti ne tik praktikoje, bet ir teorinėje dalyje.
Išgirdus praktinę dalį nuotaika dingo, pasimiršo visos laimingos gaidelės ir dabar tik galvoje skambėjo tai, kur susirasti porininką, Kay mokėjo bendrauti, tačiau dirbti porose jai nelabai patiko ir sekėsi, nes tai dažnai susipykdavo su žmonėmis arba palikdavo gan blogą įspūdį.. Tad mergina pasinervavusi dar keletą minučių atsistojo ir nuslinko link profesorės stalo, kur išsitraukė lapelį ir pasiėmė tris ugneles.. Manau užteks, kam man ten jų daug reikia.. Grįždama atgal ji jau buvo pasiruošusi dirbti su apsigynimo nuo juodosios magijos profesore, kai užmatė vaikiną.. Kuris rodos neturi porininko.. Tad priėjo arčiau..
- Ee.. Labas, šitas gal nori kartu dirbti? - Ji matė, kad vaikis už ją jaunesnis, tačiau jai labai reikėjo kolegos.. - Va aš jau viską turiu ir jai sutinki, manau galim pradėti, anksčiau pradėsim, greičiau baigsim, - tai pasakiusi rudaplaukė šyptelėjo ir laukė vaikio nuomonės..
„Laisvės paslaptis - drąsa“


*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pirmoji ANJM pamoka
« Atsakymas #20 Prieš 5 metus »
Matthew snūduriuodamas sėdėjo suole, kai jį kažkas užkalbino. Berniukas net stryktelėjo.
- Eee... Labas, - pagaliau ištarė jis. - Taip, žinoma, man irgi reikia ko nors, su kuo galėčiau dirbti.
Matthew nustebo pamatęs, kad mergina yra, kaip jam pasirodė, gerokai vyresnė, be to, visiškai nematyta. Ką aš veiksiu su ja? Ji tikrai jau kokiam penktam, o gal ir šeštam kurse pagalvojo antrakursis, tačiau porininko reikėjo, tad ilgiau nebesvarstydamas Matthew atsistojo.
Grifiukas nebuvo tikras, ar suprato, ką reikia daryti. Tačiau aplinkui jau matėsi dirbantys mokiniai, tad berniukas pažiūrėjo, ką daro kiti ir nutarė daryti tą patį.
- Aš pradėsiu, gerai? - paklausė Matthew ir nelaukdamas merginos atsakymo pasiruošė paleisti ugnelę į ją. Antrakursis ilgokai taikėsi ir pagaliau paleido ugnelę merginos link. Matthew nenorėjo žiūrėti, kas dabar bus, tad nusisuko į kitus mokinius.

*

kablelis

Ats: Pirmoji ANJM pamoka
« Atsakymas #21 Prieš 5 metus »
- Nevėkšla aš, - tyliai sumurmėjo Stevie. Ji nežinojo, ar Nihal ją išgirdo ir, tiesą sakant, nebuvo tikra, ar nori, kad draugė girdėtų. Stevie buvo labai nepatenkinta, kad jai šitaip nepasisekė. Mergaitė mėgo visada būti tiksli ir teisinga. O čia dvi iš eilės ugneles sugadino...
- Gera tau kalbėti, kai pataikai, - šyptelėjo Stevie draugei, tikėdamasi, kad ši nepamanys, kad tai kažkoks piktas sarkazmas. - Reikia dažniau kvidičą žaisti, gal tada taiklesnė būčiau.
Šį kartą ir Nihal viskas nesusiklostė sėkmingai. Stevie pasibjaurėjo savimi, bet suprato, kad ji dėl to džiaugiasi. Čia tik dėl to, kad aš tingiu gintis bandė save pateisinti trečiakursė. Vis dėlto tas jausmas mergaitei nebuvo malonus.
Netrukus Nihal paleido dar vieną ugnelę. Stevie perskaitė burtažodį ant lapelio ir iškėlė lazdelę.
- Aqua eructo! - sušuko mergaitė. Ir pati gerokai nustebo, nes pasisekė: iš lazdelės paleista srovė nukreipė ugnelę nuo jos.
- Na gerai, aš dar kartą pabandysiu, - garsiai pasakė Stevie ir nusitaikė dar kartą. Mergaitė ilgokai taikėsi ir pagaliau paleido ugnelę. Laimei, šį kartą atrodė, kad metimas pasieks tikslą...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Stevie Green »

*

Neprisijungęs Kaylie Mateo

  • Burtininkė
  • ****
  • 204
  • Lytis: Moteris
  • Narsa be proto – tik savotiškas bailumas
Ats: Pirmoji ANJM pamoka
« Atsakymas #22 Prieš 5 metus »
Kaylie džiaugėsi, kad vaikinas sutiko su ja dirbti, nes profesorė atrodė gan griežta, tad su ja nebūtų buve taip įdomu..
- Man tinka, - šyptelėjo mergina ir žvilgtelėjo į lapelį.. Protego.. skydiniai kerai, žinau aš juos, nebus sunku..
- Na pradėkim.. - pašaipei šyptelėjo Kay ir tik pamatė, kad jau ugnelė skrenda link jos, tad nieko nelaukusi ji ištiesė lazdelę..
- Protego, - Ir deja merginos ugnelė nepasiekė, ji tuo džiaugėsi, nes būtų keista, jai ji būtų neapsigynusi, tuo lab, kad yra už vaikiną tikrai vyresnė.. - Na dabar mano eilė, - burbtelėjo Kay ir nusitaikė į vaikiną.. Na ką dabar tau laikas gauti į kaulus, - tai pamįslyjus šyptelėjo mergiotė ir nusitaikė į vaikį..  Taikėsi gan ilgai ir štai ugnelė jau lėkė link grifo, kuris nežinia ar buvo pasiruošęs ją atmušti..
„Laisvės paslaptis - drąsa“


*

Nihal Eris

Ats: Pirmoji ANJM pamoka
« Atsakymas #23 Prieš 5 metus »
Nihal jautė merginos nepasitenkinimą, o tuo labiau, kad mėlynplaukei sekėsi geriau, tad šįkart Nihal nusprendė prasileisti... Na tiksliau apsimesti, kad ginasi, tačiau nesėkmingai, kad mergina taip savęs nesmerktu.. o savimi didžiuotusi..
- Na tiesa sakant negera, - šyptelėjo Nihal ir žvilgtelėjo į Stevie, kuri puikiausiai apsigynė.. - Sakyčiau, šitas geras buvo, - nusviedė pagyrimą grifei ir žvilgtelėjo į laikrodį, - ou, tuoj ir pamoka baigsis..
Na ir štai atėjo trečiakursės eilė mesti paskutinę jos rankose laikytą ugnelę, Eris kiek susinervavo, tačiau stengėsi to nerodyti.. Nes nenorėjo prasileisti, o rankos buvo per daug drėgnos, kad lazdelę ji galėtu tvirtai laikyti..
Ir štai ta gelsvai - rausva ugnelė skrido tiesiai į Nihal, ši dar bandė sakyti burtažodį..
- Aqua eructo - tačiau nespėjo, iš lazdelės nulašėjo keli lašai vandens, o per tą laiką tas raudonas kamuolys trenkėsi violetinių akių savininkei į pilvą..
- Na sakyčiau šaunu,- susirūpino Nihal ir grįžo į savo vietą..

*

Neprisijungęs Nora Kühnemund

  • VI kursas
  • *
  • 166
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • certe cose poi succedono / non le puoi cancellare
Ats: Pirmoji ANJM pamoka
« Atsakymas #24 Prieš 5 metus »
  Netrukus prie mažosios (kad ir penkiolikmetės) prisėdo Vintė. Mergaitės veidė atsirado dar platesnė šypsena, atsiradus laisvom ausim, kurias būtų galima užimti savo plepėjimu.
  – Žinoma, sėskis! – šyptelėjo, patraukdama savo kuprinę arčiau lango, kad šioji netrukdytų suolo draugei, – Vasara nuostabi! Buvom su Tore Norvegijoje, žinai, mes ten kažkada gyvenome. Buvo taip gera sugrįžti ten, svečiavomės pas močiutę. Ji augina tiek įdomių gyvūnų savo ūkyje! Nors buvo daug darbo, reikėjo jai vis padėti, tačiau man tai ne bėda! Bent jau pailsėjau nuo knygų, nors jau per porą dienų spėjo mus užkrauti mokslais. Ir ko visi profesoriai taip spaudžia? Suprantu, kad manęs šiemet laukia ypatingos svarbos egzaminai, bet iki jų gi dar beveik visi metai! O per juos tiek visko gali nutikti, – nusijuokė, – Oi, bet aš čia tiek kalbu. Kaip tu? Patiko atostogos? Gaila, jos taip greitai prabėgo, man norėjosi dar...
  Tolesnę jos žodžių tiradą nutraukė profesorė, iš kažin kur ištraukusi ugnies rutuliukus. Čia tai bent! Tokios užduotys mažajai patikdavo, ypač, kad bus galima pažaisti karą!
  – Ei, nori būt poroje su manim? – pasiteiravo šviesiaplaukės ir, net nelaukusi atsakymo, pašoko ir nuskubėjo link skrynelių.
  Iš vyresniems skirtos dėžutės išsitraukė burtažodį sau ir jį persiskaitė. Jau buvo beinanti atgal, kai prisiminė Vintę, tad paėmė lapelį su burtažodžiu ir jai.
  – Štai, imk, – padavė trečiakursei popieriuką, – Nori pradėti?
ma n’atu sole cchiu’ bello oi ne’
‘o sole mio sta nfronte a te!

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pirmoji ANJM pamoka
« Atsakymas #25 Prieš 5 metus »
Matthew tik girdėjo, kaip porininkė, net vardo jos nežinau, bandė apsiginti, tačiau nematė, kaip jai pasisekė. Berniukas neabejojo, kad kurioj nors vietoj susimovė, tad nenorėjo žiūrėti.
Tačiau tada teko atsisukti, nes mergina jau ruošėsi paleisti savąją ugnelę į Matthew. Grifiukas perskaitė burtažodį ant lapelio ir iškėlė lazdelę. Kokia nesąmonė mąstė jis. Kada nors tikrai per kokią nors pamoką mirsiu...
Ir štai ugnelė jau lekia link Matthew. Berniukas kiek susijaudino, tačiau ryžtingai sušuko:
- Akvamenti!
Iš lazdelės galo neištryško nė lašelis vandens. Matthew pakartojo burtažodį. Ir - oi siaube - ugnelė tapo tikra ugnimi, kamuolys gerokai išaugo. Ir jau buvo visai arti berniuko. Šis išsigandęs bandė pasilenkti, tačiau ugnies kamuolys užkliudė galvą ir nukrito. Matthew, laikydamasis už paliestos vietos, kurios, tiesą sakant, visai neskaudėjo, piktai pažvelgė į lapelį. Kokia nesąmonė ten parašyta? piktinosi berniukas.
- Taip, žinoma. Ten parašyta aguamenti, ne akvamenti... - tyliai sumurmėjo jis. Nors dabar bijojo net pažvelgti į merginos pusę, Matthew žinojo, kad yra jo eilė paleisti ugnies kamuoliuką. Jis jų rankoje dar turėjo du. Svarstė paleisti abu iš karto, bet vėliau apsigalvojo. Gal ir gerai: pirmasis kamuoliukas išslydo iš rankos ir užkrito tiesiai Matthew ant kojos. Berniukas pradėjo šokinėti ant kitos ir keiktis.
- Kas čia per pamoka?.. - tyliai užbaigė jis.
Po kurio laiko jis paleido ir paskutinį kamuoliuką. Kažkur į porininkės pusę, tačiau beveik nė nesitaikė.

*

Morisas Banoveris

Ats: Pirmoji ANJM pamoka
« Atsakymas #26 Prieš 5 metus »
Atėjęs į kabinetą, kur turėjo vykti Apsigynimo nuo juodosios magijos pamoka, pasisveikino su profesore ir atsisėdo į vieną iš laisvų vietų. Tikiuosi bus pamokos įdomios kaip ir praeitais metais. Praklausęs teorinę pamokos dalį, nes neturėjo jokių minčių, ėmė laukti kol bus paskelbta pamokos praktinė dalis, nes ji jam geriausiai sekėsi ir labiausiai patiko. Profesorei išdalinus taškus, išaiškinus ir paskelbus praktiką, Morisas apsidairė po klasę ieškodamas sau poros. Pamatęs klastuolę, kurios kiek žinojo vardas ir pavardė buvo ilgoki, nuėjo prie jos ir paklausė:
 -Labas, nenori dirbti drauge? Nebent jau turi su kuo, tada eisiu ieškoti kito žmogaus, -užkalbino ir ėmė laukti atsakymo kuris kaip jis tikėjosi turėjo būti ,,Taip".

*

Neprisijungęs Wrena Alder

  • Herbologė
  • ****
  • 254
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji ANJM pamoka
« Atsakymas #27 Prieš 5 metus »
 Kiek per savo trumpą gyvenimėlį buvo patyrusi, Apsigynimui Nuo Juodosios Magijos reikėdavo lazdelės. Būtent ją pasiruošusi švilpiukė atėjo į pamoką ir klestelėjo maždaug klasės viduryje, nes manė, jog sėdint gale gali tiesiog nusnųsti, o klasės priekyje mokosi gabiausi, kuriuos labiausiai pastebi mokytojai. Klausėsi kitų atsakinėjimo ir bandėsi dėtis visą tą informaciją į galvą, tačiau nelabai sekėsi. Išgirdusi, kad reikia rasti porą, švilpiukė nusigando ir apsidairė, kadangi nesimatė Kajaus, Roanos ar tos pačios pleputės Gajos, nelabai kitų pažinojo. Perbraukė plonais pirščiukais per į uodegą surištus šviesius plaukus bei dar sykį baukščiai apsižvalgė. Bijojo ką nors užkalbinti. Pasigirdus balseliui visai šalia, vos nekrūptelėjo, tačiau atsisukus ir pamačiusi ne kokį siaubingai ištysusį aukštą septintakursį klastuolį, o grifiukę, ne ką vyresnę už ją pačią, šyptelėjo.
 -Labas,- pasisveikino, nes žinojo, kad tai - be proto svarbu norint susipažinti su naujais žmonėmis, nes jei sukelsi nemandagios įspūdį, gali tave net atstumti, o kadangi šią pamoką buvo išmokusi, jei tik nepamiršdavo, pasisveikindavo.- Ak taip, žinoma, su mielu noru,- šyptelėjo.- Aš Wrena. O kuo tu vardu?
 Mergaičiukė kiek sudvejojo ar jos vardas nepasirodys keistas, tačiau netrukus nuėjo ir pasiėmusi tris ugneles bei lapuką, kurio nedrįso iškarto atsiversti ir perskaityti, mat bijojo, jog nežinos šio burtažodžio.
Look around, look around at how lucky we are/ To be alive right now- Elizabeth Schuyler, "Hamilton"

*

Karen Rasel Džekė De Taer Rafaelė Realfė

Ats: Pirmoji ANJM pamoka
« Atsakymas #28 Prieš 5 metus »
Karen atėjo į pamoką nė trupučio nepavargusi, tad kuo maloniausiai pasisveikino su profesore ir atsisėdo į galinį suolą. Kadangi nežinojo atsakymo į klausimą Rasel ,,ištempusi" ausis klausėsi ką kalba kiti ir bandė įsisąmoninti informaciją, nors nebuvo garantuota, kad bent pusę jos atsimins. Profesorei išdalinus taškus, papasakojus kas šiandien bus daroma praktikoje ir kad reikia susirasti porininką Džekė iš karto ėmė dairytis sau poros, bet jei nespėjus jos susirasti prie jos atsirado klastuolis kuris pasiūlė dirbti kartu ir jei jau buvo matytas
 -Gerai Morisai? -pasitikslino ji vardo, nes buvo pamiršusi, o gal ir niekados nežinojo. -Galime dirbti drauge. Einam pasiimti lapelių ir tų kamuoliukų arba kas jie tokie yra, o tada susirasim kokią vietą kur galėsim pasipraktikuoti, -išbėrė žodžius ir patraukė prie stalo.
Pasiėmusi lapelį ir keturis kamuolius kuriuos turėjo mėtyti į klastuolį. Apsidairiusi pamatė, kad netoli durų yra laisvos vietos, tad patraukė link ten. Susidėjusi ugnies kamuolius ant žemės, pasižiūrėjo į savo lapelį kuriame buvo parašyta:
Citata
Accio
Ką man su juo daryti... Žinau, kad reikia prisišaukti daiktą su juo, bet kokį? Gal pagalvę, kad neakaudėtų? Taip reikia pagalvę.
 -Gal tu pradėk? Nu mėtyti tuos kamuolius į mane? -paklausė mergina.

*

Neprisijungęs Miona Hera

  • Burtininkė
  • ****
  • 233
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji ANJM pamoka
« Atsakymas #29 Prieš 5 metus »
Rudaplaukę nustebino toks naujosios pašnekovės entuziastingumas ir plati šypsena. Vardas, rodėsi, mergaitei labai tiko. Lyg ir paukštelio pavadinimas tai buvo. O ši mergaitė Mionai pasirodė itin šviesus ir linksmas žmogus. Visai kaip paukštelis.
- Mano vardas Miona. Malonu susipažinti, - grifiukė džiaugėsi, kad pakalbino tokį šiltą žmogų. - Manau, jau reikia pasiimti ugneles, tai gal einam?
Prie mokytojos stalo būriavosi keli mokiniai. Kai kurie žavėjosi užduotimi, o kai kurie, rodėsi, nelabai žinojo, ką daryti. Miona buvo maždaug per viduriuką. Norėjosi išmėginti tas ugneles, bet nežinojo, kaip tai darys. Vos patrumpėjus eilei, mergaitė galėjo iš arčiau pasižiūrėti į lapelius ir tas gražiai spragsinčias ugeneles. Mergaitė nekantravo ir atėjus jos eilei, mergaitė akimirką pamąsčiusi pasiėmė lapelį ir tris ugneles, kurios maloniai šildė ir kuteno odą.
Pasimėgavusi šiluma ir grįžusi prie suolo, mergaitė žvilgtelėjo į lapelį. Accio? Na, nesudėtinga užduotis dabar, - pagalvojo mergaitė.
- Gal aš galėčiau pradėti svaidyti ugneles? - paklausė antrakursė. Jai buvo smalsu, kokį burtažodį ištraukė Wrena.
Paėjėjusi keletą žingsnių nuo porininkės, mergaitė pabandė nusitaikyti. Ji nebuvo taikli metikė. Žiobarų pasaulyje mergaitė žaidžiant ,,Kvadratą” su kitias klasiokais, būdavo dažnai nusiunčiama į užkvadratį, o ir pačiai nesisekė kitų iškirsti. Kiek susijaudinusi dėl to, kad galbūt nepavyks pataikyti, medaus spalvos plaukų savininkė pamėgino taikliau nusitaikyti ir metė pirmąją ugnelę į švilpę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Miona Hera »