0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • VII kursas
 • *
 • 1449
 • Taškai: 17
 • Lytis: Moteris
Ats: Herbologijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #60 Prieš 9 mėnesius »
Matthew ir vėl kirto tiesiai į paširdžius pasakęs, kad jo ir Deoiridh santykis raudonplaukės neliečia. Kažkur viduje sukirbėjusi viltis, kad herbologas su paaugle gali būti tėviškas ir atviresnis nei su bet kuriuo kitu Hogvartso mokiniu, ėmė dingti. Keturiolikmetė prikando lūpą. Profesoriaus kalbos ir elgesys nederėjo tarpusavyje. Jis lyg ir bandė parodyti merginai, kad ji yra tik eilinė mokinė iš Klastūnyno, tačiau Mendel nebuvo kvaila. Ji jautė, kad jam buvo kažkas daugiau ir kad jis tam sąmoningai priešinosi. Bet kodėl? O štai kodėl - Dori nežinojo. Bet jis netyčia prasitarė. Dori lūpose sekundėlei radosi mažytis mažytis šypsnis, nes jis nesugebėjo susilaikyti ir pasakė kažką, kas nesusiję su ketvirtakursės mokslais. Ar tai buvo atsakymas į klausimą, ar Deoiridh su juo atvira? O gal tiesiog liūdesio akimirka, kuria herbologas nejučiom pasidalino?
Į užsienį, mintyse pagalvojo. Deoiridh planuoja vykti į užsienį. Ar galėjo man ką nors užiminti? Aišku, kad ne. Man užteks žinoti tik tiek, kad ji moka pasiversti varle ir eina žurnalistikos keliu. Raudonplaukė tik gūžtelėjo pečiais.
- Tikriausiai jausitės vienišas, - pasakė, nors knietėjo paklausti, kur ir kodėl Deoiridh vyks. Jautėsi kartėlis, bet Dori nuprendė apie tai pagalvoti grįžusi į bedrąjį kambarį.
O toliau koledžo vadovas šnekėjo apie Dori mokslų kokybę. Tai privertė nusišypsoti, mat merginos mokslų rezultatai suprastėję nebuvo. Nejau profesoriui Turner taip rūpėtų Dori rezultatai, kai aplink pilna tų klastuolių, kurių rezultatai išties yra prasti? Tačiau tai Mendel praleido pro ausis. Juk vis dėlto jai buvo malonu, kad jis ją pasikvietė.
- Nebijau aš jūsų. Tik kad kartais būnate šiurkštus. Nenoriu lįsti į akis.
Žinoma, ji galėjo kaip ir aną kartą kalbėti šabloniškai. Kad atsiprašo, kad suprato, kad daugiau tai nebesikartos. Tačiau tam visiškai nebuvo jėgų. Šį kartą Dori nusprendė, kad tegul Matthew galvoja ką nori. Ji pavargo prieš jį vaidinti.
Mergina gurkštelėjo arbatos, kuri dar buvo per karšta gerti, ir atsikando sausainio. Nieko negalėjo padaryti - ir vėl pasijuto svarbi, nors lūkesčiai buvo kritę. Ji puikiai suprato, kad tai niekur nenuves. Suprato, kad Matthew niekada nebus jai kaip tėtis. Bet vis tiek buvo nepapratai gera pagaliau pabūti su kažkokiu suaugusiu žmogumi, ko per žiemos atostogas taip stipriai trūko. Nejučiom keturiolikmetė nusišypsojo ir užsimerkė.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 810
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: Herbologijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #61 Prieš 9 mėnesius »
Visi pažadai prieš kitą kartą kviečiantis Dori Mendel pokalbiui pasiruošti kažkur dingo. Dabar stojusi tyla buvo tikrai ne tai, kam Mathew būtų sugebėjęs pasiruošti. Blogiausia buvo tai, kad jis nežinojo, ką tiksliai nori pasakyti, o Dori, ko gero, to visiškai nesupras. Jis buvo profesorius, vadinasi, privalėjo parodyti tam tikrą autoritetą. Būti pakankamai griežtas ir disciplinuotas, bet kartu ir draugiškas bei pasirengęs padėti. Bet kaip Matthew Turner gali būti draugiškas ir visoks kitoks geras, kai mokiniai tiesiog veda iš kantrybės?
- Žinoma, man jos trūks, - atsakė į Dori žodžius, nors juto keistą gumulą gerklėje. Pabandė jį nuryti, tačiau nesisekė. - Minėjo, kad galvoja tave pasikviesti į svečius. Vasarą. Ar jau rašė apie tai? - pasiteiravo melsdamasis, kad spėtų pirmiau pranešti Deoiridh apie tai, kad ji kažką sugalvojo. Kviesti mokinę į svečius savo iniciatyva buvo mažų mažiausiai kvaila. Vis dėlto Deoiridh buvo užsiminusi, kad tai būtų smagu, tad Matthew klastuolės ir nekviečia, ar ne? - Žinau, kad ji pasiilgo jūsų artimo bendravimo, - keistu balsu pridūrė. Tiesą sakant, jam pačiam irgi trūko mergaičių bendravimo, bet tai skambėjo pernelyg… Keistai? Ar, tiksliau sakant, netinkamai.
- Atsiprašau, jeigu pasirodžiau piktas, - nuoširdžiai pratarė profesorius. Pritz ar Moondragon gyvenime neatsiprašinėtų, o štai Dori nebuvo ta bjauri paauglė. Ji buvo… Labiau nuskriausta mergaitė, kuriai reikėjo pagalbos. Negalvok taip! Ji turi turtingą (ir bjaurią) motiną. Negali pasirūpinti visais, kurių gyvenime vyksta dramos griežtai pasakė sau Turner.
- Jeigu neateini paprašyti pagalbos, kai jos reikia, vadinasi, bijai. Nežinau, ar manęs. Galbūt bijai pasirodyti kaip nemokša ar nevykėlė. Vis dėlto nepamiršk, kad esi mokykloje, į kurią atvykai tam, kad išmoktum naujų dalykų. Aš nesu piktas, Dori.
Paskutinis sakinys Matthew nepatiko. Jis buvo ištartas vos ne maldaujamu tonu, ar bent jau taip pasirodė pačiam profesoriui. Ar jam taip labai reikia, kad Dori blogai apie jį negalvotų? Bet kodėl? Ji tėra eilinė mokinė. Deja, Turner puikiai žinojo, kad toks teiginys yra daugiau nei klaidingas.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • VII kursas
 • *
 • 1449
 • Taškai: 17
 • Lytis: Moteris
Ats: Herbologijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #62 Prieš 9 mėnesius »
Akimirką pasirodė, kad jis tuoj apsiverks. Jis tikrai myli Deoiridh. Žinoma, kad myli. Juk ji jo dukra! Kurios tu niekada neatstosi, Dori. Ir kuri, deja, niekada nebus tavo sesė.
- Tikrai? - keturiolikmetės akys pagyvėjo, kai herbologas pasakė, kad animagė ketina pasikviesti merginą į svečius. - Ne, dar nerašė. Eee... - Mendel šiek tiek pasimetė. - Aš ir jos pasiilgau. Dabar viskas kitaip, kai jos nėra čia, Hogvartse. Kartais bijau, kad ji mane pamirš, - dabar jau klastuolės gerklėje strigo gumulas. - Vis dėlto man vos keturiolika, o ji jau pilnametė, mokosi ir... bijau, kad imsiu jai atrodyti kaip mažvaikė.
Dori širdis sudunksėjo. Ji labai norėjo pasisvečiuoti pas Deoiridh, bet nebuvo tikra, ar sugebės būti vienuose namuose su Matthew, kai jo elgesys toks keistas. Tačiau vasara dar toli. Be to, pati Deoiridh tau nieko net nerašė. O jeigu ji persigalvojo? O jeigu manęs nebemėgsta ne tik Matthew, bet ir ji? Juk ji nepasakė, kad ruošiasi keliauti į užsienį... Vadinasi, aš jai nesvarbi? Kartais Mendel pasijusdavo taip, tarsi būtų prilipusi prie šitos šeimos, tačiau ta šeima vis suteikdavo ir suteikdavo jai vilčių.
Netrukus Matthew ėmė teisintis. Pasakė, kad atsiprašo, jeigu pasirodė piktas. Pasakė, kad nėra piktas. Žinoma, pridūrė ir moralų, kad mergina atvyko į mokyklą mokytis. Raudonplaukės lūpų kampučiai vos vos pakilo aukštyn.
- Viskas gerai, profesoriau, - daugiau šyptelėjo ir gurkštelėjo arbatos. - Aš žinau, kad jūs geras žmogus. Tik šiais metais elgėtės kaip paršas. O dėl mokslų, aš pasistengsiu pasitempti, nes jei taip ir toliau, tikrai suprastės ir rezultatai, - atsiduso.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 810
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: Herbologijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #63 Prieš 8 mėnesius »
Dori reikėjo Deoiridh draugystės, tai buvo akivaizdu. Problema buvo ta, kad jaunai panelei vis labiau rūpėjo Sigurdo kompanija, o ne kažkokia jaunylė sesutė draugė. Žinoma, Deoiridh niekada nepasakytų, kad jai nebeįdomu bendrauti su Dori, tačiau ką ten gali žinoti. Galbūt ir apie vasarą užsiminė tik iš mandagumo?..
- Ji dabar užsiėmusi darbais, tačiau žinau, kad jai smagu bendrauti su tavimi, - nelabai aiškiai sumurmėjo profesorius. Nelabai žinojo, kodėl tai sako, tačiau, ko gero, apie Deoiridh kalbėti buvo paprasčiau nei apie kai kurias kitas temas.
- Neatrodo, kad tau viskas yra gerai, Dori, - ramiai pratarė Turner, nors beveik džiaugėsi, kad mergaitė sako būtent taip. Tiesą sakant, dabar mažiausiai reikėjo kvailo atvirumo akimirkų, po kurių visi jaučiasi be galo nejaukiai. Ne, geriau apsimesti, kad… Ne, dar geriau būtų apie tai negalvoti, tik nusukti mintis į šoną buvo labai jau sunku. - Suprantu, kad tau nėra lengva kalbėtis su mokytoju, bet atsimenu, ką esu sakęs. Ir tų žodžių neatsiimu. Jeigu reikės išsikalbėti, jeigu norėsi, kad kas išklausytų, mielai padėsiu tau. Jeigu paprasčiau kalbėtis su Deoiridh, pasakyk. Paprašysiu direktorės, kad leistų jai atvykti į Hogvartsą susitikti su tavimi. Matau, kad tave kažkas slegia, tačiau nenoriu spausti.
Turner nuoširdžiai nesuprato, kodėl šnekėjo tokias nesąmones, tačiau dabar jau buvo per vėlu. Giliai širdyje jam rūpėjo, kaip laikosi šita mergaitė. Problema buvo ta, kad protui tas rūpestis visiškai nepatiko. Situacija atrodė visiškai be išeities. Kaip vis dėlto priversti Mendel bent kiek paatvirauti? Ir kur dingo ta atlapaširdė mergaitė, kuria skųsdavosi Deoiridh? nejučia paklausė savęs profesorius, tačiau kol kas nesakė nieko. Nieko nereginčiomis akimis spoksojo į vieną tašką, kai pagaliau tarsi atitoko. Sukocentravo žvilgsnį į mokinę, kuriai dabar skyrė savo laiką ir dėmesį.
- Jeigu nori pasikalbėti, išklausysiu. Jeigu ne, nelaikau tavęs, - pratarė vildamasis, kad balsas nedemonstruoja noro, kad Dori Mendel greičiau išsinešdintų pro tas duris.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • VII kursas
 • *
 • 1449
 • Taškai: 17
 • Lytis: Moteris
Ats: Herbologijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #64 Prieš 8 mėnesius »
Dori šiek tiek stebino tai, jog Matthew užsivedė kalbėti apie Deoiridh. Žinoma, merginai buvo gera žinoti, kad ji vyresnei draugei yra svarbi, tačiau tuo pačiu aplankė ir abejonės, kai jis taip bandė lyg keturiolikmetę, bet tuo pačiu lyg ir save, įtikinti, kad animagei smagu bendrauti su paaugle. Taip smagu, kad net negalėjo pasakyti, jog ketina keliauti į užsienį.
Mendel atsiduso, kai herbologas ir vėl pradėjo kalbėti apie tai, kad mato, jog Mendel ne viskas yra gerai, kad jeigu kas, ji gali kreiptis į pagalbos. Kažkodėl šią akimirką ji buvo įsitikinusi, kad apie mamą tai profesorius nieko nežino. O apie ją per daug ir Dori dabar negalvojo. Šį vakarą, kalbantis su Matthew, labiausiai slėgė negalėjimas suprasti, ko profesorius iš jos nori. Ir kas ji jam tokia yra.
Gavusi leidimą keliauti ketvirtakursė dar gurkštelėjo arbatos, kad nepasirodytų taip, jog čia jai būti buvo didžiulė kančia. Po minutėlės prabilo:
- Tai gal vis tik eisiu. Jau vakaras. Galva sunkiai dirba, - atsistojo.
Nuėjusi prie durų mergina atsigręžė, tarsi norėjo kažką dar sakyti, bet paskutinę akimirką apsigalvojo.
- Gražaus vakaro, - tarstelėjo ir išėjo iš kabineto.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 810
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: Herbologijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #65 Prieš 8 mėnesius »
Nepanašu, kad Dori norėtų šnekėtis. Tai nestebino, tačiau šiek tiek liūdino. Matthew žinojo, kad palydėdamas mergaitę į svarbius susitikimus tarsi parodė, kad ji nėra eilinė mokinė. Galbūt ji susikūrė iliuziją ir dabar dėl to kenčia. Bet ji turi mamą, ar ne? Kad ir kokia ta mama būtų, dabar Dori turėjo kur gyventi ir ką valgyti. Kam jai kažkoks savo darbo nekenčiantis profesorius, kuris, maža to, dar ir atrodo piktas? Būtent taip ji pasakė, ar ne? Situacija buvo keista, tačiau Turner jautėsi pavargęs ir temos netęsė. Mielai būtų išklausęs, ką auklėtinė turi pasakyti, tačiau neketino jos spausti. Pasidarė smalsu, kaip viskas būtų, jeigu Deoiridh tebesimokytų Hogvartse, tačiau to pakeisti niekas negalėjo.
Nenustebo, kai Dori pokalbio netęsė. Nieko juo nepešė, viskas ir toliau buvo neaišku. Žinoma, kilo klausimas, kas gi tas “viskas” yra, tačiau kol kas nenorėjo gilintis. Reikėjo susivokti ir galbūt pasitarti su žmogumi iš šalies. Į galvą atėjo Auris ir Rafael, tačiau jie buvo puikūs sugėrovai, o ne santykių su paaugliais ekspertai. Markas? nejučia susimąstė Turner ir vos susilaikė neprunkštelėjęs. Gal ir būtų įdomu, ką buvęs kolega pasakys, tačiau kreiptis į jį tokiu klausimu būtų mažų mažiausiai kvaila.
Dori atsisukus nuo durų Matthew pažvelgė į ją tarsi laukdamas kažko. Tiesą sakant, atrodė, kad ir pati mergaitė kažko tikisi, tačiau herbologas nežinojo, ką pasakyti. Laimei, ji tik atsisveikino, tad užteko linktelėti ir nusišypsoti. Kaip Mendel tą supras, jau ne jo problema. Stengėsi būti draugiškas ir malonus, tik ar kas nors tai supranta? Atrodė, kad visi Matthew Turner laiko kažkokiu pabaisa.
Nuotaika keistai subjuro. Pokalbis buvo keistas, tačiau jis buvo. Kodėl tuomet viduje taip nemalonu? Gal reikėtų pasistengti elgtis per pamokas draugiškiau? nejučia paklausė savęs profesorius, tačiau kuo puikiausiai suprato: pamatęs Pritz ar kokią kitą nepakenčiamą mokinę vėl susinervins, ir visi gražūs norai išnyks kaip nebuvę.
Atsidusęs Turner atsistojo nuo stalo ir paliko kabinetą. Patraukė didžiosios salės link - labai norėjo užkąsti.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

 • Hogvartso direktorė & Nuodų ir vaistų profesorė
 • *
 • 760
 • Lytis: Moteris
 • miau
  • Sparnuota
Ats: Herbologijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #66 Prieš 2 mėnesius »
Žinia, kad po metų pertraukos Matthew Turner grįžta į Hogvartsą, Arwen nenustebino. Ji niekada neklausinėjo ir kitais būdais nebandė išsiaiškinti priežasties, dėl kurios ilgametis herbologijos profesorius nusprendė neribotam laikui pasitraukti iš pareigų. Kaip sakoma, smalsumas pražudė katę, o ji dar norėjo ilgai ir laimingai gyventi.
Grįžus profesoriui Turner, jai teko vykdyti savo, kaip mokyklos direktorės, pareigas ir atlikti tai, ką kai kurių žmonių nuomone ji turėjo padaryti jau anksčiau. Na, bet geriau vėliau, nei niekada. Su tokia mintimi šiltą rugsėjo vakarą Arwen atėjo į herbologijos profesoriaus kabinetą. Švelniai pabeldusi į kabineto duris, kurį laiką ji atsakymo nesulaukė.
- Profesoriau Turner, ar jūs viduje?! - garsesniu balsu uždavė klausimą mokyklos direktorė ir laukė, kada bus įleista į vidų.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 810
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: Herbologijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #67 Prieš 2 mėnesius »
Gyvenimas ir taip nebuvo lengvas, o vis dar švieži įvykiai jį dar labiau apsunkino. Ką daryti? Ar sakyti Sigurdui? Ar rašyti Deoiridh ir bandyti viską sutvarkyti? Ir kaip vis dėlto priversti mokinius jį gerbti ir nustoti griauti šiltnamį? Tiesa, profesorius Turner nuoširdžiai tikėjosi, kad šiemet viskas bus kitaip. Mendel berods buvo septintame kurse. Pritz... Ar ji baigė Hogvartsą? Ne, regis irgi liko paskutiniai metai. Vis dėlto tos dvi mergiotės jau pilnametės. Galima viltis, kad bent šiek tiek suaugo, ar ne?
Ko gero, ne, bet nespėjus to pripažinti pasigirdo beldimas. Nutaręs, kad jam pasigirdo, Matthew neatsakė, bet netrukus pasigirdęs balsas privertė susiprasti: kažkas iš tiesų pas jį atėjo. Direktorė? nustebo profesorius ir krūptelėjo. Ką jis spėjo prisidirbti per tas kelias mokslo metų dienas? Juto, kaip pradeda nervintis.
Vis tik profesorę Evenstar ignoruoti būtų negražu, tad Turner atsistojo nuo kėdės ir nelabai ryžtingai nužygiavo prie durų.
- Labas vakaras, - pratarė atidaręs duris. Pasitraukė nuo jų, kad įleistų moterį į vidų. - Norėjote apie kažką pasišnekėti?

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

 • Hogvartso direktorė & Nuodų ir vaistų profesorė
 • *
 • 760
 • Lytis: Moteris
 • miau
  • Sparnuota
Ats: Herbologijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #68 Prieš mėnesį »
Visgi labai ilgai laukti neprireikė, nes po akimirkos, kuri, tiesą sakant, šiek tiek užsitęsė, atsivėrė kabineto durys ir profesorius Turner pakvietė ją į vidų.
- Labas vakaras, profesoriau, - įėjusi į kabinetą pasisveikino. - Tikiuosi, kad jau įsikūrėte po sugrįžimo į pilį ir nieko netrūksta.
Arwen nužvelgė patalpą. Joje viskas atrodė daugmaž taip pat, kaip ji paliko prieš metus. Turėdama savo, direktorės, kabinetą, herbologijos profesoriui skirtu kabinetu nesinaudojo, tad ir keisti jame kažko nereikėjo. Buvo užėjusi čia tik patikrinti, ar viskas tvarkoje, ar nėra kokių paliktų daiktų, kurie galėtų sugesti ar kitaip pakeisti savo pavidalą per metus laiko.
- Nenoriu meluoti - mielai šiuo metu būčiau kur nors kitur, - bandė pateisinti savo vizitą, - bet turiu atlikti pareigą mokyklos bendruomenei ir šį bei tą išsiaiškinti. Matote, vis sulaukiu pelėdų su mokinių ir jų tėvų išreiškiamais nepasitenkinimais dėl jūsų pamokose vykstančių... mažyčių spektaklių. Viename iš jų, jeigu prisimenate, ir man teko sudalyvauti. Apšvieskite mane, prašau, ką šiais mokslo metais planuojate daryti, kad tokių incidentų būtų išvengta. Ir apskritai - kaip čia nutiko, kad mokiniai jūsų pamokose elgiasi taip, tarsi tai būtų vaikų darželis?

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 810
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: Herbologijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #69 Prieš 3 savaites »
Tai buvo keista. Per tuos keliolika metų (kiek tiksliai, Matthew ir pats nebežinojo) jo kabinete Arwen Evenstar nė karto nebuvo apsilankiusi. Tad kas dabar yra kitaip? Negi jai taip svarbu, ką jis veikė tais metais, kai neatvyko čia? Visai nesinorėjo pasakotis, kad gydėsi priklausomybių centre, o prieš pat prasidedant mokslo metams išmetė dukrą iš namų.
- Taip, ačiū, - tarstelėjo vis dar laukdamas kažkokio išsamesnio paaiškinimo, kas gi vis dėlto čia vyksta. Žinoma, minčių buvo visokių, tačiau tikėjosi, kad vizitas nėra susijęs su tuo, ką pamokose mėgsta prikrėsti Pritz ir panašūs mokiniai.
Deja, netrukus visos viltys žlugo. Hogvartso direktorė norėjo aptarti būtent tai. Vienintelis šansas nediskutuoti apie nepakenčiamus mokinius buvo sudominti ją augalais. Jeigu gerai suprato, būtent ji praėjusiais metais dėstė herbologiją. Ir vis dėlto… Negi Britanijoje taip trūko herbologų? Būtent dėl to ir buvai priimtas, ar ne? pats save pašiepė.
- Pagrindinė problema yra ta, kad aš per daug tikėjausi iš mokinių - atvirai prisipažino. - Tai kas įdomu man, visai nebūtinai įdomu jiems. O jeigu pamokos nėra įdomios, vaikai ieško būdų joms paįvairinti. Vis dėlto šiais metais turiu planą, kaip priversti juos susidomėti. Jiems tikrai patiks.
Turner nuoširdžiai vylėsi, kad direktorė susidomės tais augalais, ir viskas pavirs įdomia diskusija apie herbologiją. Į klausimus apie savo pamokas ir jose vykstantį chaosą dabar tikrai nenorėjo atsakinėti.