0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #15 Prieš 2 metus »
Sveiki,

Atkreipiu dėmesį, kad mokinys, rašydamas pamokoje, nebūtinai turi skaityti tai, ką rašo kiti mokiniai. Žinoma, smagu, kad tą darote, nes taip pamokos išeina įdomesnės. Vis dėlto. Jeigu kitas mokinys ką nors padaro (pvz., sugriauna šiltnamį, patrigubina augalų dydį ar kažką), o jūs norite tai sutvarkyti, suderinkite tai su manimi arba tą padariusiu mokiniu. Jeigu kitas mokinys parašė, kad užaugino visus augalus, o jūs į tai nereaguosite, už tai taškų neprarasite. Bet jeigu norite tuos augalus sumažinti, pasiklauskite. Nuo kitos pamokos tokios situacijos bus vienas iš vertinimo kriterijų.

P. S. Tai, ką parašiau, žinoma, galioja tik herbologijos pamokoms.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #16 Prieš 2 metus »
Sveiki,

Matthew Turner ir vėl čia. Labai daug naujų dalykų neturiu pasakyti, tad labai neišsiplėsiu.

Šių mokslo metų pamokos bus tarpusavyje susijusios, tačiau kol kas netikslinsiu, tai pamatysite sezono eigoje. Nuo antros pamokos komentare bus parašyta, ką mokiniai darė tarp pamokų, kurių RPG yra (tokių numatau penkias). Taigi reikės laikytis nuoseklumo.

Primenu, kad herbologijos pamokos yra skirtos vystyti veikėjams. T.y. čia ateinate ne kalti taškų, o rašyti RPG, už kuriuos dar galite ir uždirbti taškų koledžui.

Esant klausimams ar norui pasišnekėti, visada galite rašyti asmeniškai.

Gerų mokslo metų linki nevykėliškiausias Hogvartso profesorius Matthew Turner.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #17 Prieš 1 metus »
Laba diena su vištiena,

informuoju, kad pratęsiu IV herbologijos pamoką iki penktadienio (balandžio 29 d.) vakaro. Taigi dar galite neatlikti praktikos darbą ar sugriauti šiltnamį.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #18 Prieš 1 metus »
Dėl asmeninių priežasčių bent jau kol kas (numatomai visą sezoną) aktyviai savo pamokose rašyti negalėsiu. Atsiprašau už tai.
Jeigu labai reikia mano posto, parašykit man asmeniškai ir palikit daugiau laiko atrašyti (kad spėtumėte atrašyti patys).
Situacija nebuvo numatyta, bet pasikeitus aplinkybėms yra būtent taip. Pamokos ir namų darbai bus, bet dar kartą atsiprašau už neaktyvumą iš Matthew ir dėkoju už supratingumą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #19 Prieš 1 metus »
Sveiki visi,

Matthew Turner dar vienam sezonui grįžo į profesoriaus vietą. Pamokų ir ND bus tiek, kiek numato taisyklės (t.y. 3 pamokos ir 5 namų darbai). Pamokų laiko į tvarkaraštį bent jau iš anksto nekelsiu, nes nežinau, kada parašysiu. Esant poreikiui pamokas galėsiu pratęsti, bet jeigu paprašysite pratęsti pirmą, o neparašysite, vėliau pratęsimų lengvai negausite.

Per pamokas galit daryti ką norit (griauti šiltnamį, niokoti augalus ir t.t.), tik stipriai nežalokite Matthew (nebent paklausiate, ir aš tai leidžiu). Pranešti nėra būtina, tačiau jeigu reikia mano posto, informuokite (operatyvesnei reakcijai rašykite į DC (Dafydd#0666) arba į Dafydd personažą).

Atkreipiu dėmesį, kad herbologijos pamokos vyksta visus mokslo metus, jų yra tikrai daugiau negu trys. RPG pamokos bus tarpusavyje susijusios (vienas projektas), tos, kurių RPG'iškai nebus, bus apie kitką (tiesiog kažkokios herbologijos pamokos, kurios projektui nebus aktualios). Kitaip sakant, per laiką nuo pirmos iki antros pamokos galite drąsiai pradėti mylėti ar nekęsti Matthew ir jo pamokų. Metų laikas, kada vyks pamoka, bus nurodytas poste.

Areštų ar kitiems RPG nepasirašau, nebent pasiūlau iš savo pusės, bet prireikus pamokose pasistengsiu atrašyti. Na, ir laikomės forumo taisyklių. Ir paliekame šiltnamį stovėti vietoje (šitas nebūtina).

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #20 Prieš 1 metus »
Pratęsiu I herbologijos pamoką iki gruodžio 30 d. Kas norit, pasibaikit praktiką, daugiau pratęsti negalėsiu.

*

Neprisijungęs Katerina Petrova

  • Burtininkė
  • ***
  • 32
  • Lytis: Moteris
  • ,,Sėkmė neateina pas tave... tu eini pas ją
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #21 Prieš 1 metus »
Sveiki, kaip jau turėjote suprasti šiais mokslo metais aš jums dėstysiu herbologija. Mokysitės jūs, o aš kartu su jumis ;) Tikiuosi visi sutarsim ir nebus jokių pykčių ar nesusipratimu. Jei kils kokių klausimų drąsiai rašykite man į IH asmenines žinutes, o aš pasistengsiu kuo greičiau atsakyti.
•   Nepamirškime laikytis forumo taisyklių.
•   Per mano pamokas galima bus pajuokaut, paišdykaut, bet viskas turi būti su saiku. Nepamirškim to, kad darbą vis tiek reikės atlikti.
•   Pastabos ir komentarai bus rašomi raudona spalva.
•   Jeigu bus taip, kad reikės jums savo darbą pataisyti, laiko tūrėsite iki pamokos galo. Jei darbas bus nepataisytas pamokai pasibaigus, tokiu atveju teks atimti 1t.
•   Bus trys pamokos, penki namų darbai ir egzaminas (O gal ir daugiau, kas ten žino :)). Viskas kaip priklauso. Pasistengsiu viską sužymėti tvarkaraštį, kad jums būtu aiškiau.
•   Jeigu manote, kad jumis įvertinau neteisingai, rašykite man ir viską išspręsim.
Na manau viską susakiau pagrinde. Kaip minėjau jei kils kokių klausimų rašykite man į IH asmenines žinutes. Padėsiu kuo galėsiu. Sėkmės moksluose !!! ;)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Katerina Petrova »
„Vengdami problemų niekada nebūsite tais, kurie jas įveikė“ KP


 

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #22 Prieš 9 mėnesius »
1. Hogvartse pamokų vyksta daugiau, nei 3 per metus. Per savaitę yra kelios pamokos, kaip ir realioje mokykloje mums įprasti dėstomi dalykai. Tad jei sukuriu pamoką pirmo sezono mėnesio gale, nereiškia, kad tai apskritai yra pati pirma metų pamoka jūsų personažams. Metų laikas ar net mėnuo, kada vyksta pamoka, nurodomas mano post’e. Vadinasi, jeigu neparašau post’e, kad tai yra pirma ar paskutinė mokslo metų pamoka, papildomų pamokų buvo ar bus daugiau, tik jų mes neaprašinėjame.

2. Į pamokas personažai privalo eiti ir jų nepraleidinėja. Personažai neturi pasirinkimo teisės, į kurią pamoką eiti, o kurią praleisti. Taip pat negali rinktis, kuriuos ND daryti. Tokią teisę turite jūs, personažų kūrėjai. Tad nepriklausomai nuo to, keliose pamokose sudalyvavote kaip kūrėjai, jūsų personažai iš tiesų apsilankė visose, iki tol tais metais vykusiose pamokose. Todėl jūsų postuose negali būti rašoma, kad “x pagaliau teikėsi ateiti į herbologijos pamoką”, “Iki šiol praleidęs visas pamokas, x pavasarį nusprendė pasirodyti pamokoje” ar panašių sakinių. Personažai ėjo į visas pamokas, tačiau ne visus jų pasirodymus pamokose jūs, personažų kūrėjai, nusprendėte aprašyti.

3. Aš, kaip Arwen personažo kūrėja, negaliu daryti jokios įtakos kitų profesorių pamokoms, profesorių personažų asmenybėms ir negaliu atleisti iš darbo kažkurio profesoriaus, nes tas personažas aiškiai parodo, kaip nemėgsta mokinių, jų pamokos yra žiaurios ar yra kažkokių kitų priežasčių, kodėl koks nors profesorius nepatinka mokiniams. Kažką galėtų padaryti personažas, bet tai neturėtų jokios įtakos profesorių personažų kūrėjams, nes vien dėl to, kad mokiniams jie nepatinka, savo personažų asmenybės jie nekeis. Todėl bent jau mano pamokose komentarų, kad Arwen (personažas) nieko nedaro, kad suvaldytų kitus profesorius, jų neatleidžia, kodėl priima negerus profesorius į darbą ir panašiai, norėčiau nematyti. Kaip jau minėjau, aš, kaip personažo kūrėja, šioje vietoje visiškai nieko negaliu pakeisti ir tokie komentarai mane skaudina. Nesvarbu, kad jie parašyti iš jūsų mokinių personažų perspektyvos.

4. Minimalios išdaigos, nelaimingi atsitikimai, barniai tarp personažų mano pamokose galimi, jeigu į tai nebus veliama Arwen. Reikėtų nepamiršti, kad Arwen personažui jau yra virš 80 metų, taip pat ji yra mokyklos direktorė ir gerbiamas asmuo, todėl kažkokia pagarba iš mokinių jos atžvilgiu turi būti. Jei jūsų personažai nežino, kas yra pagarba suaugusiam ir daug vyresniam žmogui, jie gali jausti baimę būdami bendroje patalpoje su direktore. Tad nepateisinsiu tokio elgesio su mano personažu, kokį kai kurie mokinių personažai demonstruoja su tam tikrais profesoriais.

5. Taškus pamokos dalyviams skirsiu atsižvelgiant į tai, ar yra atlikta pamokos užduotis, ar bent jau bandyta ją atlikti. Jei parašysite reikalaujamą postų kiekį, tačiau personažas visiškai nieko nedarys, o tik barsis su kitais ir krės išdaigas, deja maksimalaus balų kiekio negalėsiu skirti. Personažai ateina į pamokas tam, kad kažką išmoktų, o ne tiesiog praleistų smagiai laiką. Galite rašyti, kad personažas panaudoja ne tas trąšas, nupjauna ne tą augalo dalį, nulaužia augalą ar kažką kitą negerai padaro ir dėl to nepavyksta toks rezultatas, kokį reikia pasiekti. Kažką personažas turi bandyti padaryti, jeigu norite, kad skirčiau taškų.

6. Jei kitas personažas pradėjo rašyti, kad kažkas jam nutiko (pvz. netyčia užsidegė augalas), jūsų personažas neturėtų pulti visko tvarkyti ir taip gadinti pirmojo personažo susigalvoto istorijos plano. Nebent taip susitariate su to personažo kūrėju.

7. Jei norite pamokoje aprašyti kažkokį veiksmą, kuriame dalyvautų ir Arwen, parašykite PM arba Discord’e.