3
 

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Morisas Banoveris

 • VII kursas
 • *
 • 85
 • Taškai: 13
 • Lytis: Vyras
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
Atsivertęs knygą Morisas apžiūrinėjo kiekvieną grybą ir bandė įsidėmėti kokių jie rūšių yra. Kiek matau daugiausia yra valgomų, tada vertingų, o mažiausiai nuodingų. Manyčiau, kad reikėtų eiti prisiskinti grybų, juos sudėti į dėžutes ir tada parašyti pavadinimus jų. Greičiausiai taip ir padarysiu, nes nelabai matau kaip kitaip daryti. Pasiėmęs vieną dėžutę ėjo aplinkui šiltnamį rinkdamas valgomus grybus ir prie kiekvieno grybo pažvelgdamas į knygą, kad jų nesumaišytų. Surinkęs penkis skirtingus grybus, nes daugiau į dėžutę netilpo ėmė juos apžiūrinėti. Kiek matė kiekvieno kotelis buvo vienodas, tik skyrėsi viršūnėlės. Vienas buvo su gelsvais taškeliais ant mėlyno grybo, antras su kažkokiais ornamentais ant jau gelsvo grybo, o kiti dar kitokie. Apėjęs dar vieną ratą prisirinko vertingų grybų, o eidamas rinkti nuodingų apsimovė pirštines, kad nenusinuodytų. Baigęs vaikščioti atsidarė dėžutes, apžiūrėjo grybus ir pasiruošė rašyti.

Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
Peržvelgusi visą knygą atsivertė pirmą puslapį, pasiėmė dėžutes, apsimovė pirštines ir pasiruošė dirbti. Peržvelgusi pirmo grybo įliustraciją ir aprašymą patraukė link vietos kur jos manymu jis turėjo būti, tada grįžo atgal, peržvelgė antrą iliustraciją ir patraukė ieškoti kito grybo su juo apsiriko per trečdalį šiltnamio ir taip tęsėsi kol surinko po penkis įvairiausių rūšių grybus. Vieni buvo su taškeliais, kiti su įvairiausių formų brūkšneliais, dar kiti skirtingų spalvų, kiti su dviem arba daugiau spalvų, bet nei vienas nebuvo panašus į kitą, tad dėžutės mirgėjo įvairiausiomis spalvomis ir atrodė visai gražiai. Kokios nuostabios spalvos, raštai. Tiesiog nuostabu, manyčiau gal reikėtų jau pradėti darbą, o ne grožėtis grybais nors ir kaip jie būtų gražūs. Išėmusi iš dėžutės grybus susidėjo juos į tris grupeles ir atsivertusi knygą ėmė ieškoti jų pavadinimų.

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • VI kursas
 • *
 • 327
 • Taškai: 147
 • Lytis: Moteris
 • I am creation, both haunted and holy.
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 1 metus »
 Nuo šitiekos spalvų bei kvapų Mayrai apsisuko galva, tad ji kaip šlapiu maišu trenkta stovėjo viduryje šiltnamio bei maišėsi kietiems po kojomis, kol kažkas jos nepastūmė. Atgavusi pusiausvyrą, mergaitė pasipiktinusi apsidairė, bet stumdytojas ar stumdytoja jau buvo dingę. Atsidususi, klastuolė apsidairė, ieškodama grybų, ir pamačiusi kažkokį geltoną su mėlynomis juostelėmis bei kažkokiomis skylutėmis, atsitūpė šalia jo ir prisitraukė lazdele vadovėlį. Kelias minutes beviltiškai pavarčius vadovėlį, juodaplaukė jau norėjo eiti klausti profesoriaus, kas čia per grybas, jeigu jo nėra vadovėly, bet jai už akių užkliuvo vienas pavadinimas vadovėlio rodyklėje: fungus forminis - skylėtasis grybas arba, išvertus tiesiogiai, skylė grybe. Atsivertusi nurodytą puslapį, mergaitė rado aprašytą bei nupieštą tą patį grybą, prieš kurį ji dabar tupėjo. Vadovėlyje buvo norodyta, kad tai - nuodingas grybas, tad Mayra išsitraukė dar vieną pergamento lapelį ir užrašė grybo pavadinimą prie ,,Nuodingi" stulpelio.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 594
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 1 metus »
Ką kalbėjo kiti mokiniai mergaičiukė nesiklausė, nelabai jai buvo įdomu. Ji mąstė, ką veiks po pamokų, kai laiko bus į valias tikėdamasi, kad namų darbų nebus. Bet, prakalbus profesoriui, Elridė ėmė klausytis su nusivylimu. Dirbti ji tingėjo, o nužvelgusi lentynas dar kartą atsiduso. Kas jei beveik nieko apie tai nežinau? Na... Teorija lyg ir atsakiau, bet ir ten susimoviau... Svarstydama, ką turėtų daryti grifiukė dar kartą atsiduso ir pasidavė. Ji pasiėmė knygą ir lėtai lėtai patraukė link artimiausios lentynos. Ten grybų buvo visokiausiu, bet mergaitė pasiėmė gan paprastai atrodančius ir mažučius. Nužvelgusi jų kepurę, kuri buvo žalsva, kiek besimaišanti su melsva, ėmė ieškoti knygoje informacijos. Aišku, stovėti grifiukė negalėjo, mat tai reikalavo per daug pastangų, tad įsitaisė ant žemės sukryžiavusi kojas ir ėmė vartyti tą nelemtą knygą. Grybai... Grybai... Surausi grybus mergaitė tyrinėjo kiekvieną, tačiau panašią kepurę turėjo ne vienas. Giliai atsidususi grifė atsargiai apžiūrėjo juos atidžiau ir pastebėjo, kad ir kotas turi šokius tokius taškelius. Taškuotas padarėlis... Hm... Mąstydama, koks jo pavadinimas galėtų būti, kadangi mergaitei tai pasirodė juokinga toliau tęsė savo paieškas toje knygoje.
O pagaliau susiradusi nusivylė. Jos pasiimti grybai buvo Grargardolio taškuotieji. Tikėjaus šaunesnio... Tačiau, aišku, pavadinimas reiškė ne tiek ir daug, pradėjusi skaityti apie šį augalą mergiotė kiek nusipurtė. Apie jį informacijos buvo gan daug, regis, dažnas grybas, tačiau skaityti jai atsibodo. Na... Ką čia radau, gydo kosulį, bet nėra per daug reikalingas... Gaila. Padėjusi šalin ėmė dairytis kažko įdomesnio.

*

Neprisijungęs Klara Severova

 • IV kursas
 • *
 • 200
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • The less you say, the more weight your words will carry.
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 1 metus »
Kai profesorius paskelbė praktiką, mokiniai pradėjo judėti, grūstis vienas pro kitą norėdami prieiti prie grybų. Bet Klara pasiliko savo vietoje ir laukė, kol visi pradės dirbti. Tik tada, kai atsirado vietos vaikščioti ir triukšmas nurimo Klara taip pat pajudėjo. Pasiėmė storą knygą ir susirado laisvą vietą. Knyga buvo tokia sunki, kad rankos greitai paskaudo. Atsidususi varnė apsižiūrėjo ir atsargiai padėjo knygą ant stalo šalia vazonų, prieš tai dar patikrinusi ar nėra šlapia. Tada susirado reikiamą puslapį. Smulkiu raštu buvo aprašytas kiekvienas grybas. Aprašyta kaip juos auginti, kaip pagaminti, ką jie daro. Klarai net galva paskaudo. Ji nusprendė iš pradžių prisirinkti keletą grybų ir tik tada juos rūšiuoti.  Taip sutaupys laiko ir nereiks ieškoti grybo, kurio gal net nėra šiame šiltnamy. Ji skubiai nuėjo ir pasiėmusi tris dėžes bei ir grįžo prie grybų. Pradėjo juos rinkti nelabai žiūrėdama į išvaizdą ar kvapą. O turėjo...
Paėmusi už vieno tamsiai juodo grybo kotelio Klara garsiai aiktelėjo ir atsitraukė lyg būtų nuplikyta. Jos pirštai greitai pradėjo keistai degti ir mergaitė susiraukusi pažvelgė į savo ranką, kuri stipriai paraudo, atrodo atsirado mažos šviesios pūslelės. O degimas vis stiprėjo, kad varnė turėjo stipriai įsikąsti į lūpą, kad nepradėtų rėkti.
Rinkti grybus be pirštinių, kai profesorius pasakė, jog jie gali būti nuodingi... Na taip, labai protinga. Piktai mintyse subarė ji save ir piktai pašnairavusi į tą grybą ji nuėjo prie profesoriaus.
-Atsiprašau...-sumurmėjo ji atkreipdama jo dėmesį į save ir parodė savo dešinę ranką,-Rinkau grybus ir vienas man rodos buvo nuodingas...
Ji toliau kalbėti negalėjo. Ranką degino taip stipriai, kad net įkvėpti negalėjo, o akyse susikaupė ašaros. Mergaitė greitai sumirksėjo stengdamasi nepravirkti ir jausdamasi labai, labai kvailai.

*

Neprisijungęs Morisas Banoveris

 • VII kursas
 • *
 • 85
 • Taškai: 13
 • Lytis: Vyras
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 1 metus »
Atsivertęs knygą ir šiek tiek paieškojęs rado grybą, tad užsirašė ant lapelio jo pavadinimą ir ėmė ieškoti kitų, kas jam nelabai sekėsi, nes kai kurie grybai buvo panašūs vieni į kitus ir tik verčiant antrąkart ar trečiąkart knygą rasdavo juos, bet galų gale ant lapelių puikavosi jų pavadinimai, tad uždarė dėžutes ir sudėjo ant jų lapelius su grybų pavadinimais ir rūšimis.
Citata
Valgomi grybai:
1. Dresto;
2. Restoy;
3. Erdat;
4. Tyrgei;
5. Dreayta.
Citata
Naudingi grybai:
1. Viyter;
2. Djage;
3. Lietva;
4. Dracky;
5. Faely.
Citata
Nuodingi grybai:
1. Searyt;
2. Gretuy;
3. Gher;
4. Hyert;
5. Reary.
Baigęs darbą dar kartą peržvelgė ar nieko nepamiršo ir viską gerai surašė, sulygiavo dėžutes, padėjo lapelius po dėžutėmis, kad nenuneštų vėjas nors šiltnamyje jo nebuvo, bet galėjo prabėgti ar greitai praeiti koks žmogus ir sukelti vėją kuris nuneštų lapelius kažkur ir ėmė laukti pamokos pabaigos.

Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 1 metus »
Baigusi dėliotis grybus į nedideles grupeles atsivertė knygą ir ieškojo grybų. Vos kurį rasdavo užsirašydavo ant lapelio su grupės pavadinimu ir tą grybą įdėdavo į dėžutę. Po truputį judėdama į priekį - link pamokos pabaigos Karen baigė dėlioti grybus ir dar kartą peržvelgė knygą su jų pavadinimais tikėdamasi, kad nieko nepamiršo.
Citata
Nuodingi grybai:
1. Drest
2. Feary
3. Eired
4. Tyiur
5. Ersty
Citata
Vertingi grybai:
1. Gaise
2. Gertug
3. Firtg
4. Fretd
5. Irrey
Citata
Valgomi grybai:
1. Gfre
2. Jeay
3. Astery
4. Artead
5. Serat
Patikrinusi ir įsitikinusi, kad nieko nesumaišė, prispaudė lapelius su dėžučių dangteliais, kad jie kur nors neišsibėgiotų ir ėmė laukti kol profesorius paskelbs pamokos pabaigą, nes pagal ją pamoka turėjo jau tuoj, tuoj baigtis, tad nieko daugiau neveikė tik laukė ir laukė. Nebuvo visai sunku, bet skambėjo tikrai sunkiau, nei atrodo dabar pabaigus užduotį. Reikia tikėtis, kad ir kitos pamokos nebus sunkios ir galėsiu lengvai viską padaryti per daug nevargdama.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 594
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 1 metus »
Po kiek laiko mergaitė atrado kiek daugiau gydomųjų grybų, kuriuos sudėjo į vieną dėžę. Ten buvo ir ryškiai žalių Kvartolių ir rožinių greftarnių, kuriais galėjai apmalšinti skausmą po sporto. Na, darbo pradžia yra... Ieškokime kitų savo aukų... Dairydamasi toliau Elridė atkreipė dėmesį į žieduotą grybą. Aišku, tas žiedas buvo dar mažas, tačiau jis buvo pačioje kepurės viršūnėje, toks mažas ir rožinis, mergaitė panašų buvo mačiusi ant žiobariško kaktuso. Nebūtų rožinis... Kiek nusivylusi dėl gražaus žiedo negražios spalvos pasiėmė vazonėlį ir vėl ėmė vartyti knygą. Grifei jau spėjo atsibosti tas amžinas ieškojimas vieno paprasčiausio grybo, mat panašių buvo daug. Kodėl tai taip sunku? Kiek čia tų rūšių yra... Niurzgėdama mintyse, kaskart išleisdama garsą, panašų į atsidusimą, tęsė savo darbą, kad ir kaip nemėgo jo. Pagaliau suradusi grybo aprašymą mergaitė nusipurtė. Jo žiedas buvo naudojamas nuodų gamyboje, aišku, tie nuodai buvo ne žmonėms, o žiurkėms, bet grifė žinojo, kad tie nuodai galėtų puikiai suveikti ne tik su žiurkėmis. Ir leidžiama tokius liesti mokiniams... Gal man žiedą nusiskinti? Nužvelgusi grybo viršūnę tik giliai atsiduso, sudvejojo, mat nebūtų ką nuodyti.
-Hardvargo grybas eis čia... Fuj,-padėjusi vazoną toliau, o tą darydama vos nepalietė žiedo nusipurtė ir vėl ėmė ieškoti kito grybo, kuris turbūt tiktų turimojo grupei. Susiradusi kažkokį taškuotą ir su sijonu, jis labai priminė musmirę, tačiau buvo juodas, iškart jį pasiėmė, mat nuojauta sakė, kad jis kaip tik. Ir nemelavo, grybo aprašymą rado greit ir šis nebuvo draugiškas. Mat suvalgius refdago kepurėlę žmogų kelias savaites kankina mėšlungis. Padėjusi jį šalia savo draugučio Elridė toliau rinkosi grybus, kurie tiko prie jau esančių būrelio. Ir aišku, gan greit rado, prie chebrytės prisijungė ir iliankariai, kurie gyvūnams buvo kaip šokoladas, skanu, bet gali mirtį sukelti... Ir fardaviniai, kurių šaknys naudojamos galvos, arba pilvo, skausmą keliančiam nuodui.

*

Neprisijungęs Starkas Erikas Ramsay

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 189
 • Lytis: Vyras
 • i don't wanna go, mr. stark
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 1 metus »
  Ilgai nedelsę, mokiniai ėmėsi jiems pavestos užduoties. Šiltnamis iškart prisipildė jų tarpusavio šnekų bei judesio garsų, lapų šnarėjimo, plunksnų skrebenimo. Retsykiais net pasigirsdavo nuostabos ir pykčio kupini šyptelėjimai. Starkas į visą šį sambrūzdį nekreipė nė mažiausio dėmesio, palinkęs virš krūvos jau pageltusių, senų lapų, smulkiai prirašytų bei pripaišytų. Vos kartkartėms pakeldavo galvą, kad, greitai apžvelgęs šiltnamį, vėl grįžtų prie darbo.     
  Nuo tolesnių studijų (štai ką jis veikė) jį atitraukė antrakursė varnė, jau spėjusi susižaloti. Herbologas tik mestelėjo trumpą žvilgsnį į jau paraudusį ir pūslių nusėtą delną bei išsitraukė savo lazdelę.
  – Episkey, – to pakako, kad smulkios pūslės užsitrauktų.
  Deja, tačiau paraudimas vis dar liko.
  – Luktelk sekundėlę, – burbtelėjo globotinei ir, nė nepažvelgęs darsyk į ją, išskubėjo iš stiklinio statinio.
  Grįžo nespėjus praeiti ir minutei, nešinas rausvos spalvos lapais. Greitai apvyniojo juos aplink mergaitės pirštus, kurie buvo labiausiai sužeisti. 
  – Po kelių minučių skausmas turėtų nusilpti. Štai, pasiimk vydurtes ir keisk lapus kas valandą, – tarė, ištiesdamas Klarai pluoštelį atsineštų lapų. – Ir tegu čia būna pamoka visiems, – tarė jau garsiau, kad visi susirinkę girdėtų, – jog nevalia nieko liesti be apsauginių pirštinių. Nebent visi norit likti be rankų, – kandžiai šyptelėjo. 
„when i drift off, i will dream about you. it's always you“ - tony stark, avengers: endgame

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • VI kursas
 • *
 • 327
 • Taškai: 147
 • Lytis: Moteris
 • I am creation, both haunted and holy.
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 1 metus »
  Kol Mayra tupinėjo aplink kitus grybus ir sudarinėjo sąrašą, kažkas nusidegino grybu ranką. Mergaitė tik girdėjo šurmulį, bet toliau apžiūrinėjo grybus. Jų pavadinimai pynė jai liežuvį bei mintis. Galiausiai susirašiusi bei įsidėmėjusi grybų išvaizdas bei rūšis, ji nusprendė, kad laikas juos rinkti. Užsidėjusi apsaugines pirštines, klastuolė priėjo prie pirmo grybo, kurį buvo apžiūrinėjusi. Atsivertusi vadovėlį ji ieškojo informacijos, kaip rinkti grybus. Viską ką reikėjo perskaičiusi, jij atsargiai paėmė už kotelio grybą, švelniai jį pastūmė į vieną, po to į kitą pusę, tada švelniai pasuko ir išrovė. Padėjusi nuodingą grybą į pirmąją dėžutę, Mayra nuėjo prie kitų.
  Kai visi grybai buvo surinkti ir surūšiuoti, klastuolė dar kartą perskaitė savo sąrašą:
Citata
Nuodingi:
1. Forminis,
2. Aleya,
3. Halle,
4. Inmafo,
5. Schniai.
Linktelėjusi galva ji perskaitė vertingųjų grybų sąrašą:
Citata
Vertingi:
1. Vala,
2. Hali
3. Rinhe
4. Fupe
5. Dorfi
Fungus halle ir fungus hali pavadinimai buvo labai panašūs ir mergaitė džiaugėsi jų nesumaišius. Trečiasis lapelis buvo su nuodingų grybų pavadinimais:
Citata
Valgomi:
1. Teqo
2. Dartni
3. Bolivicus
4. Moeto
5. Noya
Dar kartą perskaičiusi lapelius ir įdėjusi juos į tinkamas dėžutes, Mayra nunešė viską profesoriui.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Mayra Wallflower »

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • VI kursas
 • *
 • 130
 • Taškai: 57
 • Lytis: Vyras
 • I put fun in funeral.
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 1 metus »
 Markas užsimovė pirštines, pasiėmė pergamento, užkerėtą plunksną, vadovėlį ir pasileido į grybų medžioklę. Apsidairęs, berniukas pamatė, kad dauguma mokinių jau beveik baigė darbą, tad jis pasiskubino ir nuėjo prie pirmo pasitaikiusio grybo. Tai buvo turkio spalvos grybas, panašus į žiobarišką voveraitę ir gleivės ant jo kepurėlės švytėjo. Markas susidomėjęs palietė gleives ir švytinti košė ištepė jo pirštinę. Berniukas atsargiai paėmė grybą ir jį pasukęs išrovė, kartu išpildamas visus švytinčius glitėsius sau ant rankos. Panosėje nusikeikęs, Markas įmetė grybą į dėžutę ir išėjęs iš šiltnamio nusivalė ranką į skudurėlį, rastą besivoliojantį netoliese.
 Grįžęs į šiltnamį, klastuolis atsivertė vadovėlį ir ieškojo savo rasto grybo paveikslėlio. Galiausiai jis surado ir šio vertingo grybo pavadinima: Tiur. Viską užsirašęs berniukas nuėjo prie kito grybo.

*

Neprisijungęs Klara Severova

 • IV kursas
 • *
 • 200
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • The less you say, the more weight your words will carry.
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 1 metus »
Klara šiek tiek gėdijosi, kad buvo tokia žiopla ir pamiršo apie pirštines, bet, rodos, profesorius nelabai ir sakė kažką. Atrodė, kad ji sutrukdė viduryje kažko svarbaus. Profesoriui ištarus, mergaitei dar negirdėtą burtažodį, pūslės greitai pranyko. O kartu ir deginimas, liko tik nežymus dilgsėjimas ir paraudę pirštai. Bet tikriausiai tai netiko, mat profesorius greitai nusisuko ir išskubėjo iš šiltnamio. Pasinaudojusi proga mergaitė skubiai sveikąja ranka nusibraukė išdavikes ašaras ir apsižvalgė norėdama įsitikinti, kad niekas to nematė. Juk ji jau ne koks vaikas, kad žliumbti dėl tokių dalykų.
-Ačiū,-kai herbologas grįžo ir apvyniojo jos ranką lapais, padėkojo mergaitė ir prieš grįždama prie savo grybų pasičiupo pirštines. Mintyse dar pasidarė pastabą sau, kad daugiau į herbologijos pamokas be pirštinių ji tikrai neis. Jai visai patiko turėti rankas.
Grįžusi į savo vietą ji piktai pašnairavo į tą juodą grybą ir atsargiai, kad nesuardyti lapais apvyniotos rankos, apsimovė pirštines. Klara raute išrovė tą juodą grybą ir numetė į dėžutę. Tada pasiėmė knygą ir atsisėdusi ant grindų nusiteikė ilgam bei nuobodžiam puslapių vartymui.
Nežinia kiek laiko ji užtruko kol rado bent pusę grybų pavadinimus. Knygą tiesiog prirašyta patarimų kaip kokius grybus auginti, kur juos galima rasti ir kaip juos tinkamai gaminti.
Kodėl tose knygose tiek daug bereikalingos informacijos? Juk aš nežadu auginti tų grybų. Man rūpi tik jų pavadinimai ir ką jie daro.

*

Neprisijungęs Starkas Erikas Ramsay

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 189
 • Lytis: Vyras
 • i don't wanna go, mr. stark
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 1 metus »
  Sužeistoji varniukė greitai nuskubėjo prie savo darbo vietos, kad galėtų tęsti vos pradėtą užduotį. Tačiau Starkas daugiau nebegrįžo prie savo studijų – paliko tą laisvesniam laikui. Susirūpinę tėveliai gebėdavo būti tikra rakštis subinėj, o jis tikrai netroško bandyti ją ištraukti iš savo minkštosios. Nesąmonė – juk tai mokiniai elgiasi neprotingai, neatsakingai ir, na, kvailai. Bet kenčia visada mokytojai – mat jie neužtikrino tinkamos apsaugos ir saugumo. Pff!   
  Likusį pamokos laiką jaunuolis vaikštinėjo aplinkui pasilenkusius virš savo lapų mokinius, atidžiai stebėdamas, ar kuris nors neklaužada dar nėra apsimovęs apsauginių pirštinių. Laimei, iki pamokos galo jokių daugiau nutikimų nepasitaikė.
  Pagaliau pasigirdo ir varpo skambesys.
  – Pamoka baigta, galite eiti, – sausai pratarė, grįžęs prie savo stalo, – Atneškite man ant stalo savo lapus su atlikta užduotimi, jei nespėjote visko, parodykite, kiek turite padarę. Viso geriausio!
„when i drift off, i will dream about you. it's always you“ - tony stark, avengers: endgame

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2020