4

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Kaylie Mateo

 • IV kursas
 • *
 • 165
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • New year, new life.
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka ('18 ruduo)
« Atsakymas #30 Prieš 1 metus »
Mažais žingsniais besiartinant link tos degančios trobos, mergina išgirdo klyksmą, nežinia kieno jis buvo, tačiau jis girdėjosi viduje.. Mergina kiek išsigando, tačiau ką daryti ji nelabai ir žinojo.. Klyksmas, ji viena, neaiški vieta, laikas.. Turbūt paskutinį kartą Kay ėjo į Kerėjimą, nes ši užduotis jai atrodė tikra bėda..
- Alio.. Čia kas nors yra..? - Domėjosi mergina artindamasi link iš rąstų pastatytos trobos.. Tačiau atsakymo jokio, nieko nesigirdėjo, tik trūkinėjantis klyksmas arba žodžiai padėkit, tačiau kaip padėti, kai trobą jau beveik visa buvo ugnyje, o nuo dūmų grifė jau ėmė ir kosėti.. Jei ji tuoj kažko nesiims, ji pati čia numirs..
Kaylie stovėjo vietoje smarkiai suspaudusi savo lazdelę rankose ir kažko laukdama, tačiau ko ji ir pati turbūt nežinojo, ji suprato, kad tik ji gali čia kažką padaryti, juk kažkas name dūsta, o aš čia sau stoviu ir nieko nesiimu šaunu..
- Akmuo.. - prisiminė mergaičiukė netyčia užčiuopus jį kišenėje.. - Kokia nevėkšla tu Kay.. Baisu. - murmėjo sau po nosimi mergina, kai paėmė akmenį į rankas.. Na ką tu man rodysi.. Ženklus, greičiau..
Mateo ėmė narplioti šią "bylą", viena akimi žvilgčiojo į lapą, kuris buvo su ženklais, kita akimi žiūrėjo į akmenį.. Kaip čia ką suprast ir spėt susigaudyti? Pieštukas.. pieštukas, iš apsiausto kišenės  išsitraukusi pieštuką, ji pasibraukinėjo kiekvieną raidę ir viršuje žymėjo skaičiukais, kuri pirma ir kuri paskutinė.. na štai, baigiau, dabar jau beliko tik perskaityti.. Ir viską sutikrinti..
Citata
.- (A) / --.- (Q) / ..- (U) / .- (A)
Čia kaip suprantu eina tarpas.. ir tęsė toliau...
Citata
. (E) / .-. (R) / ..- (U) / -.-. (C) / - (T) / --- (O)
Viską užbaigususi mergina dar kartą patikrino ar tikrai teisingai, tad vėl įsimetusi akmenį į kišenę ji atsistojo prieš trobelę ir pasiruošė kažkam..
- Aqua Eructo, - ištarė mergina ir išvydo, kaip iš jos lazdelės galo ėmė varvėti vanduo.. Kas čia per.. Nesąmonė.. Ką man daryti su tiekiu vandens, - susirūpino mergina ir ėmė kratyti lazdelę.. Ilgai netrukus pasipylė tokia srovė, kad apsėmė visą trobą..  Oho.. - apsidžiaugė mergina, kai vėl prisiminė, kad ten kažkas rėkė..
- Alio yra gyvų? - Pasidomėjo mergina stovėdama lauke, ji bijojo įžengti į vidų, nes nežinojo kas ten jos laukia.. Kai staiga išgirdo žodį "užeikit", tačiau garsai buvo tokie keisti.. Nieko nesuprantu, šis namas degė, o dabar kviečia užeiti.. Kažkas čia ne taip - pamįslijo Kay ir artinosi link durų, vos tik palietė durų spyną, ji prabudo prie ežero.. Kas čia ką tik įvyko..?

*

Neprisijungęs Anika Alanis

 • III kursas
 • *
 • 117
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • After all this time? Always
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka ('18 ruduo)
« Atsakymas #31 Prieš 1 metus »
Anika visą tai, kas įvyko, stebėjo tarsi per miglą. Kai Klara ją paėmė už rankos, matytas ilgšis kažkur dingo tirštuose dūmuose, tačiau jai jau buvo prasidėjusi šoko būsena ir ji galėjo tik stebėti, kaip Klara jas abi išgelbėja. Galų gale, kai atsipeikėjo vėl būdama prie ežero, norėjo jai padėkoti, bet galėjo tik mikčioti.
- A.. A.. Ač.. Aaačiū, Kkkla.. ra, - ji tik spoksojo į vieną tašką, esantį kažkur toli už ežero ir net nejudėjo.
Jautėsi prastai, mintyse galėjo regėti tik ugnį ir tą bjaurų ilgšį kraupiai besišypsantį. Ji net pradėjo abejoti, ar tai tikrai buvo haliucinacija, nes jo besišypsančio ji nebuvo mačiusi realybėje ir net nežinojo, kaip tai galėjo įsivaozduoti.
-A.. alohomora ttau puikiai pavyko, - pamažu atgaudama kalbėjimo dovaną pasakė Anika, bet vis dar žiūrėdama į tą patį tašką.

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • V kursas
 • *
 • 557
 • Taškai: 32
 • Lytis: Moteris
 • Lazy
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka ('18 ruduo)
« Atsakymas #32 Prieš 1 metus »
Stevie skubiai prilėkė prie namo, iš kurio girdėjosi klyksmas, ir atidarė duris. Tai padarius klyksmas tapo vos pakeliamas. Iš pradžių grifiukė manė, kad klykia moteris. Dabar atrodė, kad tai, ko gero, yra maža mergaitė. Ji gulėjo viena kambaryje - panašu, kad name daugiau nieko ir nebuvo, - o jai ant kojų buvo užgriuvęs kažkas didelis. Stevie žvilgtelėjo į Nihal ir jau norėjo klausti, kas gi yra tas daiktas. Tačiau iš draugės akių suprato, kad geriau negaišti laiko. Stevie šiaip ne taip susitelkė į akmenį, kurį vis dar laikė rankoje. Netrukus išryškėjo užrašas:

Citata
.-. (R) / . (E) / -.. (D) / ..- (U) / -.-. (C) / - (T) / --- (O)

Trečiakursė niekad nebuvo naudojusi šitų kerų, todėl viltingai pažvelgė į porininkę. Tačiau Nihal greičiausiai irgi niekad nenaudojo šio burtažodžio, tad Stevie susikaupė ir pabandė:
- Reducto!
Kerai pataikė į tą didelį daiktą, tačiau nieko neįvyko. Stevie nusikeikė ir pasakė:
- Gal geriau tu pabandyk? Niekaip nesuprantu, kodėl, bet man niekada iš pirmo karto nepavyksta...

Igoris Lorijanas Greywindas

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Magiškų žaidimų ir sporto departamento vadovė
 • *
 • 594
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka ('18 ruduo)
« Atsakymas #33 Prieš 1 metus »
Stebėdama vyrą mergaitė nuleido vieną ranką į kišenę ir tada apčiuopė tą akmenį, kuris turėjo jai padėti. A... Kodėl aš taip viską pamirštu? Mąstydama, kaip turėtų neparodyti pasiklydėliui, kad jį turi Elridė tiesiog numojo ranka ir išsitraukė akmenį. Nekreipdama dėmesio, ką vyrukas daro, ji pasidėjo jį prieš save ir ėmė stebėti. Nagi, kodėl tu negebi suveikti?
Kiek nustebęs vyrukas vos vos šyptelėjo.
-Gan patogus dalykėlis...-jam tyliai pasakius grifiukė piktai nužvelgė ir toliau stebeilijosi į akmenį. Nežinia, kodėl, bet šis nieko nedarė. Gal nežinojo, kaip jai padėti? Gal tai nebuvo tas laikas, kad turi padėti? Mergaitė visiškai pasimetė. Pyktis vėl užėmė visą jos vidų, o nuovargis kirto per galvą it iš plytos. Paniuręs veidas iškart perspėjo, kad prie jos artintis nereikia, o grifė tiesiog žiūrėjo į tą akmenį spausdama burtų lazdelę rankoje. Juk ką turėtų daryti, ji nežinojo. Kodėl akmuo nesuveikia, taip pat nežinojo.
Ką pirmiausia man reikia padaryti? Burtų lazdelė... Taip... Išmąsčiusi, kad turi sugražinti vyrukui burtų lazdelę Elridė giliai atsiduso, nes nenutuokė, kaip tą turėtų padaryti. Bet štai, pagaliau sureagavo ir tas akmuo. Jis ėmė švytėti ir jau pasirodė pirmoji raidė. Mergiotė greit išsitraukė savo lapą ir ėmė stebėti, kas dedasi su tuo akmeniu.
Citata
.-(A)/-.-.(C)/-.-.(C)/..(I)/---(O)
Prunkštelėjusi mergiotė nebežiūrėjo, ar akmuo rodė kažką toliau, nes suvokė ką daryti.
-Kaip aš nesugalvojau...-kiek aprimusi ji ištiesė burtų lazdelę. Tikiuosi tai tikrai suveiks. Išsitiesusi grifė dar šiek tiek pastoviniavo, susikaupė ir atsiduso.
-Accio burtų lazdelę,-jai pasakius burtažodį gan greit iš tolimesnės kopos atskrido dar vieną burtų lazdelė, tiesiai mergaitei į rankas. Patenkinta, kad jai pavyko ji įteikė lazdelę jos šeimininkui ir nekreipdama dėmesio į jį stipriai užsimerkė. Nagi, gražink mane į pamoką... Ir kuo greičiau, tikiuosi tas žmogus netikras...
Elridei atsimerkusi išvydo profesorių, tad dėkingai atsiduso. Jos praktika buvo baigta.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Elride Endlercat »

*

Neprisijungęs Nihal Eris

 • III kursas
 • *
 • 112
 • Taškai: 10
 • Nusišypsok ir būk šviesa kitiems
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka ('18 ruduo)
« Atsakymas #34 Prieš 1 metus »
Nihal kartu su Stevie pasileido bėgomis iki to namo, kuriame kažkas rėkė nepakenčiamai..
- Klausyk, Stevie, akmuo, - skubomis burbtelėjo mėlynplaukė ir laukė kol mergina ten viską susižymės.. Nes tai mergaitei mirk gyvenk reikėjo pagalbos..
Nihal laukė, bandė tą daiktą patraukti ir ne magijos pagalba, tačiau jai nepavyko.. Ilgai netrukus ir užrašas ant akmens išryškėjo kiekvieni ženklai Nihal tik gaudė juos akimis..
- Reducto? - Neviltingai žvilgtelėjo į porininkę, duodama suprasti, kad pirmą kartą juos girdi.. Nihal susikaupk, žinai, kad jei nepavyks trečiakursei teks tau, tad susikaupk..
- Jei tau nepavyko, kaip man gali pavykti? - visiškai susinervavusi klaustelėjo grifė ir išsitraukė lazdelę..
- Reducto, - ir tas daiktas skylo į gabalėlius.. - Ačiū Dievui pavyko, - šyptelėjo Nihal, kai išgirdo mergaitę sakant, kad čiuptume jai už rankos.. - Stevie! - Surėkė violetinių akių savininkė ir nustvėrė ją už rankos, netrukus merginos atsidūrė prie ežero..
- Na viskas, - šyptelėjo Nihal, - mums pavyko.. - nutęsė antrakursė ir laukė pamokos galo..

*

Neprisijungęs Stevie Green

 • V kursas
 • *
 • 557
 • Taškai: 32
 • Lytis: Moteris
 • Lazy
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka ('18 ruduo)
« Atsakymas #35 Prieš 1 metus »
- Nežinau, aš tiesiog nevykėlė, kuri jokių kerų iš pirmo karto nemoka panaudoti, - niūriai pasakė Stevie. Ji žiūrėjo, kaip Nihal bando ir nenustebo, kad šiai pavyko.
- Na va, matai, - pratarė Stevie. - Tau iš karto pavyko. Šaunuolė.
Kai sunkusis daiktas skilo į gabalėlius, trečiakursė priėjo prie klykusios mergaitės, nes norėjo pažiūrėti, ar jai viskas gerai. Mergaitė gulėjo užsimerkusi ir nebeklykė. Stevie išsigando, kad mergaitė gali būti apalpusi, tačiau netrukus ji atsimerkė ir išgąstingai pažvelgė į Hogvartso mokines.
Staiga Stevie pajuto, kad kažkas griebė ją už rankos ir netrukus suprato, kad tai buvo Nihal. Stevie net išsigando, bet suprato, kad tiesiog joms laikas grįžti į pamoką. Pamačiusi pažįstamą vaizdą, Stevie apsidžiaugė - pamoka buvo kiek gąsdinanti...

Igoris Lorijanas Greywindas

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

 • ***
 • 115
 • Lytis: Vyras
 • Dubajus sako - Dubajus žino
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka ('18 ruduo)
« Atsakymas #36 Prieš 1 metus »
Lukas stebėjo kaip mokiniai imasi darbo ir dingsta į nežinomas vietas. Atsivertęs knygą kurią jau buvo perskaitęs tūkstančius kartų, bet vis dar skaitydavo ir jam ji nepabosdavo. Kiek matė per popieriaus lapą visi tvarkėsi puikiai, tad toliau skaitė knygą. Įpūsėjus skaityti pasirodė pirmoji pora, po jos sekė ir kitos. Kai popieriaus lapas rodė, kad visi grįžo buvęs klastuolis atsistojo.
 -Kaip matau jau visi grįžo. Tikiuosi, kad išmokote ką nors. Akmenis ir lapą padėkite čia ant žemės, -nurosė apytikslia vietą. -Dabar galite eiti valgyti karamelinių obuolių, -nužvelgė dvi mokines. -ar tiesiog linksmai praleisti laiką. Viso.
Lukas atsisėdo ant žemės ir laukė kol mokiniai išeis ir jis galės susikrovęs daiktus keliauti į pilį. Jiems nutolus į pilies pusę buvęs klastuolis irgi pakilo ir patraukė su daiktais į pilį.
Arkliukas

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019