0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

 • Magiškų gyvūnų priežiūros profesorius
 • *
 • 200
 • Lytis: Vyras
Pirma Kerėjimo pamoka ('18 ruduo)
« Prieš 1 metus »
Likus kelioms valandoms iki pamokos pradžios Lukas šiek tiek nenoriai laukė  pirmosios pamokos. Karts nuo karto peržvelgdamas jau atmintinai išmoktas  pamokas kurios turėjo vykti šiais mokslo metais vaikinas po truputį ėmė abejoti savo pasirinkimu mokyti kerėjimo. Kadangi jis labai jaudinosi negalėjo susikaupti pamokai, tad jau gal dešimtą kartą rašė tuos pačius žodžius kurių net pats nesuprato. Šiek tiek apsiraminęs nuo įtampos ant švaraus lapelio užrašė:
Citata
Pamoka vyks lauke netoli ežero ir miško
. Įsidėjo lapelį į kišenę ir patraukė link kabineto, užklijavo ant durų lapelį ir patraukė pasivaikščiojimui , o šiek tiek vėliau link pamokos vietos. Apsvarstęs ir pasivaikščiojas pridėjo nedidelę aikštelę atsisėdęs ant žolės kadangi nematė reikalo burtis pledo ėmė laukti kol susirinks mokiniai ir bus galima pradėti pamoką.
Ėmus rinktis moksleiviams buvęs klastuolis išbūrė krūvą pledų ir stebėjo ateinančius mokinius. Nuskambėjus varpui Lukas atsikėlė ir prašneko:
 -Labas rytas mokiniai, -pasisveikino. -Šiais metais aš jums vesiu Kerėjimo pamokas. Apie save nenoriu daug šnekėti, tad iš karto pereisiu prie pamokos. Šią pamoką kalbėsime apie Morzės akmenis. Taigi užduosiu jums klausimus. -Gal kas žino kodėl jie yra pavadinti taip ir kokia yra jų paskirtis.
Vėl atsisėdęs ant žolės laukė mokinių pasisakymų

Tai parašykite ką galvojate. Užuomina būtų pasižiūrėti apie Morzės abėcėlę. Gal kiek nors jums padėtų. Teorija iki antradienio.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Lukas Dubajus »
Arkliukas

*

Neprisijungęs Anika Alanis

 • III kursas
 • *
 • 119
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • After all this time? Always
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka ('18 ruduo)
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Anika atėjus į pamoką atsisėdo ant žolės ir atidžiai išklausė profesorių. Neturėdama nė menkiausio supratimo, kas galėtų būti paminėti morzės akmenys, ji tyliai sėdėdama laukė, gal kas nors kitas apie tai užsimins. Panašų terminą ji buvo girdėjusi iš žiobarų, bet jis buvo nesuprantamas. Nors apie žiobarus Anika išmanė nemažai, mat Londone turėjo žiobarę draugę. Žinoma sunku buvo draugauti, neišduodant savo paslapties, tačiau Anikai ji patiko ir stengtis buvo verta.
Mergaitė nejučia mintimis nuklydo į savo ankstesnį gyvenimą, dar prieš Hogvartsą ir staiga pasijuto pasiilgusi savo senųjų draugų. Čia draugų neturėjo ir jautėsi truputį vieniša. " Tačiau juk tik pirmas kursas ir mokslo metų pradžia. Draugų gal dar susirasi" ramino save mergaitė, vis pataisydama savo ilgus plaukus, kad kuo daugiau paslėptų dešiniąją veido pusę.

*

Neprisijungęs Klara Severova

 • IV kursas
 • *
 • 200
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • The less you say, the more weight your words will carry.
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka ('18 ruduo)
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Pusiau miegodama Klara ėjo į kerėjimo pamoką. Jos plaukai paskubom, netvarkingai sušukuoti, paakiai mėlyni, nuo ilgo naktinėjimo skaitant knygą. Aišku, ji vis dar atostogavo. O dar priprato ilgai, iki pietų miegoti, tai toks ankstus kėlimasis atrodė tiesiog kankynė. Žiauri kankynė.
Apsimiegojusi ji sustojo prie kabineto durų ir paėmusi už rankenos ją paklibino. Bet durys toli gražu neatsidarė. Klara pabandė dar kartą supykusi ant durų ir pakėlė galvą norėdama įsitikinti, kad stovi priešais reikiamas duris. Tik dabar perskaitė kas ant to lapelio užrašyta ir tik dar labiau supyko. Po galais, juk nėra jau taip šilta, o ir savo mėgstamiausio pledo nepasiėmė. O dabar turės grįžti atgal. Ji jau buvo pamiršusi koks tas Hogvartsas milžiniškas!
Bet pagalvojusi kiek laiptų jos laukia, kad grįžti į savo kambarį pasiimti pledą, Klara pasidavė ir vis dėl to išėjo laukan. Suradusi reikiamą vietą ji apsižvalgė. Pasirodo, atėjo antra. Gana stebėtina, ypač dar, kad jai prireikė tiek daug pastangų, kad iš lovos išlipti. Galbūt ir kitiems mokiniams, pripratusiems vasarą ilgai tinginiauti, sunkiai sekėsi prabusti.
Antrakursė apsižvalgė ieškodama kokios tai nuošalios vietos prisėsti, o jos dėmesį patraukė šviesiaplaukė mergaitė, kurios dar nebuvo mačiusi. Klara šiek tiek suraukė antakius bandydama prisiminti ar matė ją kai čia atvyko, kai galiausiai nusprendė, jog ji tikriausiai čia pirmą kartą. Klara šyptelėjo prisiminusi kaip ir jai teko būti tokioje nejaukioje vietoje. Kai visiškai nieko nepažįsti...
Taigi priėjusi prie mergaitė ir draugiškai nusišypsojo ir padavė ranką:
-Labas, tu čia tikriausiai pirmakursė. Aš Klara,-pasisveikino ji ir klestelėjo šalia mergaitės.

*

Neprisijungęs Philomena Lunarni

 • II kursas
 • *
 • 13
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • The moon is friend for the lonesome to talk to.
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka ('18 ruduo)
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Keletas minučių prieš varpo skambesį, Philomena jau matė kerėjimo klasės duris, prie kurių greitai artėjo. Tik, kai jau atsidūrė netoli jų, pastebėjo raštelį, esantį ant jų. Čia dabar kas? Pirmoji pamoka, ir iš karto ne įprasta. Na nieko, bus kaip bus.
 Greitais ir nemažais žingsniais ji atsidūrė reikiamoje vietoje, kur jau buriavosi mokiniai bei buvo pats profesorius. Pledui atsiradus ant žolės, mergaitė ramiai atsisėdo ant jo, palikdama vietos dar kažkam šalia. Kiekvienas gi turi turėti vietą kur sėdėti. Neilgai trukus, jos akis pasiekė teorijos klausimas. Žinoma, žodis "morzė" jai buvo tikrai girdėtas. Nors, apie kažkokius "morzės akmenis" ji girdi pirmą kartą. Vis dėl to, likti nieko nesakiusi tamsiaplaukė nenorėjo, tad sugalvojusi kažką bent šiek tiek logiško, ji padelsė, kol visi aptils. Galiausiai, mokiniams nutilus, ir niekam nieko nebesakant, pirmakursė ir pati pasiryžo prabilti. Nelengva, kai nesi didžiausia žmonių fanė, cha. Atsistojusi ji pasitaisė savo apsiaustą, ir pradėjo kalbėti:
 - Pagal manę, Morzės akmenys seniau buvo naudojami vietoj šiuolaikinių kodavimo mašinų. Ant kiekvieno iš jų buvo tam tikra raidė nupiešta arba išraižyta. Bet ji ant jo buvo. Tad norint nusiųsti užkoduotą laišką kažkam, reikėjo naudoti tuos akmenis, kurių buvo gana nemažai, žiūrint kiek yra abėcėlėje raidžių. Bent jau tokia yra mano versija. - taip pat ramiai atsisėdusi, kaip ir atsistojusi, ji nebesiklausė kitų variantų, o tik pradėjo sukti savo tamsiai rudus plaukus ant pirštų, laukdama profesoriaus pasakant tikrąjį atsakymą.

*

Neprisijungęs Anika Alanis

 • III kursas
 • *
 • 119
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • After all this time? Always
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka ('18 ruduo)
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
- Sveika, Klara, aš vardu Anika, - mergaitė nusišypsojo bendraklasei.
Anika pasijuto dėkinga, kad kažkas prisėdo šalia ir jai nereikės visą pamoką jaustis nejaukiai.
Tada ramiai išklausė kitos mergaitės mėginimą atsakyti į profesoriaus klausimą ir vėl sutelkė dėmesį į Klarą.
- Taip, man pirmi metai. Šiek tiek nejauku, nieko nepažįstu. Stebiuosi pati savimi kaip nepasiklystu, - ji vėl šyptelėjo ir pasitaisė plaukus.
Oras buvo vėsus ir Aniką nukrėtė drebulys. Ji tvirčiau susisupo į savo apsiaustą ir pūstelėjo šilto oro sau į delnus.
- Gal papasakotum apie kitus dėstytojus? Būtų gerai žinoti ko iš jų tikėtis. - Anika gaudė kiekvieną Klaros judesį. Kone visą vasarą praleidus tyloje, pokalbis buvo tarsi tyro oro gurkšnis skęstančiam.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Anika Alanis »

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • Kerėjimo profesorė
 • *
 • 382
 • Lytis: Moteris
 • You loved me and I froze in time
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka ('18 ruduo)
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
  Atrodo, prieš kelias dienas Ro krovėsi lagaminus ir tikrino ar jos su Gaja nieko nepaliko mergaičių kambaryje, atrodo dar užvakar baltaplaukė šypsodamasi bėgo nuo Gajos nedideliame parkelyje ir atrodo dar vakar ji voliojosi savo žydroje lovoje ir įsikniaubusi pagalvę žaidė su sesute kažkokį žaidimą. O praėjo visa vasara ir prasidėjo mokslai Hogvartse. Vos atvykus į Hogvartsą, mergaitė sužinojo jog pasikeitė vadovas, gera buvo žinoti tai, kad naujas vadovas Igoris Lorijanas - Greywindas buvo Kajaus globėjas. Nereikia net klausti iš kur paauglė tai sužinojo, smalsus žmonės ką nori tą sugeba sužinoti ir turi tam savų būdų.
  Atlikusi įprastą rytinį ritualą, žaliaakė užsimetė paskutiniąją uniformos dalį - apsiaustą, šiek tiek pasitaisė kaklaraištį ir pakštelėjusi rudaplaukei kakton, išėjo iš mergaičių kambario. Bendrajame kambaryje pasitikrinusi ar niekas nebus palikęs raštelio, prefektė išėjo į pirmo aukšto koridorių. Laiko pusryčiauti dar buvo likę, tačiau Amnetai šiandien pusryčiauti nesinorėjo, tačiau ketvirtakursė žinojo vieną elementarų dalyką - pusryčiams vis vien reikia ką nors užkąsti, pačiai bus geriau. Pirma švilpės stotelė buvo ne kas kita, o virtuvė. Čia ji, atsiklaususi elfų leidimo, suvalgė lėkštę šokoladinio pudingo ir nusivaliusi pudingo likučius nuo lūpų kampučių, padėkojo mažiesiems draugams. Palikusi patalpą, nuskubėjo kerėjimo kabineto link. Geriau ateiti anksčiau, nei bent truputį vėluoti.
  Raštelis ant kabineto durų nė kiek nenustebino švilpiukės, tačiau rūpindamąsi koledžiečiais, išsitraukė lazdelę ir nukreipė ją į raštelį. - Geminio. - Netrukus Roanos rankoje atsirado toks pats raštelis. Nuskubėjusi į pirmą aukštą, raštelį paliko savo koledžo bendrajame kambaryje ir nuėjo į lauką. Radusi vietą, pastebėjo, jog atėjo ne pirma. Atsisėdusi ant profesoriumi sukurto pledo, žvilgtelėjo į vaikiną. Jau matė jį sėdint prie garbingojo stalo. Akimirkai susimąstė gal ir man baigus Hogvartsą čia likti mokytojauti? tačiau greit nuvijo mintį į šalį, mat jai dar anksti apie tai galvoti.
  Keista buvo, kad naujasis profesorius net neprisistatė. Prefektė atsiduso na ką, būsit bevardis profesorius, pirmas mokyklos istorijoje. Sąvoka morzės akmenys Roaną girdėjo pirmą kartą, bet jei girdėjo pirmą kartą, nereiškė jog ji neskaitė apie juos. Iš kelių čia buvusių bendralyčių tik iš vienos asmenybės girdėjo atsakymą.
  - Morzės akmenys anksčiau buvo naudojami vietoj žiobariško daikto, kuris vadinasi telegrafu. Suprantu, kad tai ne žiobarotyros pamoka, todėl tegaliu numanyti, kad burtininkai morzės akmenis naudojo panašiam tikslui kaip žiobarai - informacijos perdavimui taip, kad jų niekas nesuprastų.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka ('18 ruduo)
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
Elridė kiek paniurusi atbildėjo į pamoką, kurį jos nelaimei turėjo vykti lauke. Nekreipdama dėmesio į adialus ji atsisėdo ant žolės ir nusižiovavusi nužvelgė naują profesorių. Aš jį mačiau? Tyrinėdama vaikinuką mąstė ši, nors merginai atrodė kiek keista, kad senojo profesoriaus nebėra. Juk jis neatrodė senas ir koks nors piktybiškas. Gal pertraukos nori? Užkniso vaikai? Toliau klausinėdama savęs, nors, aišku, atsakymų neturėjo pagaliau sulaukė pamokos pradžios.
Profesoriui paskelbus pamokos temą paauglė atsiduso. Ji nieko nenutuokė apie tuos akmenis, nors mokėsi ne vienerius metus. Kas jie gali būti... Hm... Laužydama galvą ji ėmė rauti žolę prieš save. Po kelių minučių prieš mergaitę liko tik žemė, visa išrauta žolė buvo išmėtyta aplink. O, šaunuolė... Nužvelgusi savo darbą mergaitė giliai įkvėpė ir pakėlė ranką.
-Manau, tie akmenys kažkuo susiję su runomis, galbūt jie panašūs tuo, kad abu turi ir gerus ir blogus akmenis... Tad turbūt vienu atveju jie naudojami kažką išgelbėti nuo kokios nors ligos, kitu užkeikti... Ir toks pavadinimas, nes būtent Morzė juos sukūrė,-patraukus pečiais ir baigus kalbėti Elridės žvilgsnis nukrypo į tą žemės lopinėlį.

*

Neprisijungęs Klara Severova

 • IV kursas
 • *
 • 200
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • The less you say, the more weight your words will carry.
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka ('18 ruduo)
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
Klara nelabai klausėsi ką profesorius sakė. Kažką apie Morzės akmenis ir, kaip įprastai, Klara net nenutuokė kas tai yra. Nusprendė iš pradžių išklausyti kitų mokinių nuomones ir tik tada spėlioti. Bet ir vėlgi susikaupti nelabai jai išėjo.
-Aš prieš tai irgi buvau pirmakursė,-atsisukusi tyliai, kad profesorius neišgirstų pasakė ji,-Tai tada visur tekdavo tiesiog spėlioti, mat net nenutuokiau, kad šita vieta tikra. Nors... ir dabar dar tebespėlioju,-nusijuokė pati iš savęs mergaitė. Jai teko pripažinti, kad per vasarą ji nė karto nebuvo atsivertusi savo užrašų. Daugiausia laiko leisdavo skaitydama knygas, žiūrėdama serialus, filmus, kuriuos praleido būdama Hogvartse. Ji vis dar negalėjo susitaikyti su tuo, kad dabar ir vėl praleis daugybę naujų knygų ar filmų. Tai bene vienas iš kelių dalykų, kurių ji pasiilgsta iš savo žiobariškojo gyvenimo. Tiesa, yra vienas, kurio ji visiškai nepasiilgo.
-Ak, profesoriai čia šimtą kartų geresnį nei žiobarų mokykloj. Pavyzdžiui herbologijos profesorius labai šaunus. Tada mes mokėmės apie mitologinius augalus. Ir nors man labai patiko ta tema, bet kai kas iš klastūnyno nusprendė, kad vietoj to geriau apšaudys mokinius bei profesorių vandens šautuvais,-ji nutilo trumpam atgauti kvapą ir šyptelėjo prisiminus tą pamoką. Nors ji elgdavosi, kad Olivier dvyniai ją baisiai užknisa, bet vis tiek šyptelėjo iš prisiminimų. Gal netgi tikėjosi (nors kaži ar pati tai pripažintų) kad ir šiais metais pamokos bus tokios smagios.
-O apsigynimo nuo juodosios magijos pamokoje reikdavo atpažinti vampyrą ar vilkolakį. Taip pat teko susidurti ir su kauku...-ji trumpam vėl nutilo, prisiminimams užplūdus jos mintis. Net oda vėl pašiurpo prisiminus kaip turėdavo susidurti su savo baimėmis.

*

Neprisijungęs Anika Alanis

 • III kursas
 • *
 • 119
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • After all this time? Always
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka ('18 ruduo)
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
- Su kauku susidurti nelengva, nesvarbu kiek visko esi matęs, - pripažino mergaitė. - Kita vertus puiki patirtis, gyvenime dar ne tokių baisybių būna.
Ji nuleido akis ir nusisuko, mat akyse žybtelėjo ašara ir ji nenorėjo, kad kas pamatytų.
Po akimirkos susivaldžiusi ji vėl liūdnai nusišypsojo mergaitei ir pamėgino pakeisti temą, nors gal ne visai vykusiai.
- Girdėjau didžiojoje salėje per pietus galima gaut nuostabių karamelinių obuolių, gal užeisim po pamokos?
Kvailiau jau nieko nesugalvojai paklaust, ar ne Ania? pagalvojo mergaitė.
Sunku buvo tai prisiminti. Negana to, kad naktimis ją vis dar kankino košmarai, tai dar ir dienos metu įvairūs prisiminimai nedavė ramybės. Ji vos pastebimai palietė dešinį skruostą, tarsi tikrindama ar randas vis dar ten. Žinoma jis niekur nebuvo dingęs ir Anika vėl pataisė plaukus, kad jo nesimatytų.

*

Neprisijungęs Hope Džein Shilck

 • II kursas
 • *
 • 121
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Klastūnyno Prefektė
  • Soundcloud, see u there
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka ('18 ruduo)
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
Kerėjimas. Šioji pamoka mergaitei jau nebebuvo pirmoji šiame sezone, tačiau tiek pat vienodai svaigino savo naujovėmis. Klastuolė jau buvo girdėjusi, kad profesorius pasikeitė. O dažniausiai, kuomet pasikeičia profesorius, tada pasikeičia ir pats pamokos konceptas. Taigi Hope, kuri buvo kiek užsiėmusi skaitymais savo kambaryje, galiausiai prisivertė pakilti, padėti į šoną tikrai įdomią istoriją ir susirinkti vadovėlius kerėjimo pamokai. Kiek dar pasistaipius prieš veidrodį, antrakursė pasipuošė savo lūpas kiek ryškesniu blizgiu ir žengė į bendrąjį kambarį už savęs palikdama kiek praviras mergaičių kambario duris. Pasiekus kolidorių, žinoma, pirmiausiai blondinė patraukė prie kerėjimo klasės. Ačiū dievui, kad taip viskas besikeičiant nepasikeitė bent jau klasės vieta, nes tikrai sugebėčiau pasiklysti, - pagalvojo antrakursė ir galiausiai pasiekė savo tikslą. Tik bandant atidaryti duris, šios neatsidarė.
Keista, - susiraukė Hope. Ir tik po to, žengus žingsnį atgal nuo klasės durų, klastuolė išvydo lapelį ant kuris skelbė, kad kerėjimo pamoka vyks lauke, visai netoli ežero.
- Visai jau tu... , - nusijuokė prefektė iš savęs ir kiek greitesniu tempu nukulniavo į lauką. Ten dar tebebuvo gana vasariškas oras, o švelnus vejalis tiesiog maloniai žaidė su prefektės skruostų oda.
Na ir taip linksmai pžkeliaudama ežero link Hope išvydo naująjį profesorių. Jam linktelėjo taip lyg savotiškai pasisveikindama. Nieko netarusi ir nudžiugusi, kad nepavėlavo per savo neišmanymą bei nemokėjimą skaityti, klastuolė patogiai įsitaisė ant žolės ir atsirėmė į visai netoli buvusį medį. Be profesoriaus čia buvo ir mokinių. Vieni jaunuolei buvo jau matyti, o kiti nauji, tačiau šioji nesivėlė į diskusijas ir nerodė visiškai jokio noro susipažinti su naujais žmonėmis. Ji kiek ilgėjosi savo draugo su kuriuo tiesiog ji užkariaudavo pamokas. Šį sezoną šis nesirodė. Kiek ji girdėjo, Marcelis buvo nusitaikęs į profesoriaus vietą. O tai reiškė, kad oficialiai jų draugystė ir šėlionės pamokose pasibaigė. Tokiosm mintys blondinę kiek nuliūdino ir privertė atsidusti, tačiau ją greitai prablaškė dėstytojo pirmieji žodžiai.
Neprisistatys?, - kiek sutriko Hope, bet kartu jai tai ir patiko, kadangi buvo tikra, kad nereikės pristatynėti ir jai. Nukreipusi akis kiek į tolį, Džein klausėsi kiekvieno profesoriaus žodžio ir nieko negalvojusi pakėlė ranką iš karto po užduoto klausimo. Žinoma, turėjo palaukti savo eilės, kol kiti pasisakys, bet galiausiai teisę kalbėti gavo ir klastuolė.
- Morzės akmuo, tai pirmiausiai akmuo, kuriame buvo iškalta visa morzės abecėlė. Ji kaip ir runos, turi tam tikrus simbolius. Tiksliau tie simboliai daugiau taškeliai ir brukšneliai. Žiobarų pasaulyje labai dažnai morzės akmuo su morzės abecėle yra naudojami tiesiog žinučių šifravimui. Magijos pasaulyje, morzės abecėlė yra naudojama taip užšifruoti tam tikrą informaciją, kurią nenorime, kad kiti lengvai pasiektų. Tačiau sudarius tam tikrus derinius galima gauti lyg dar vienus slaptus burtažodžius. Tad jei lotynų kalba yra labai svarbi burtažodžių atžvilgiu, tai morzės abecėlė yra antroji abecėlė, kuri naudojama užrašyti kiek stipriasniems burtažodžias ir taip paskleisti stipresnius kerus.
Blondinė nutilo ir vėl linktelėjo. Atsakydama ji nežiūrėjo nei į profesorių, nei į kitus mokinius. Ji buvo visiškai paskendusi netoli buvusio ežero ramybėje. Dėl tos priežasties jos nei kiek nedomino kitų nei akys, nei veidai. Tačiau klastūnyno prefektė sugebėjo klausytis pamokos ir atsakynėti. Visiškai nekontaktuojant su kitais.
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.
But you must remember that you could be great, you know, it’s all here in your head, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that.
Klastūnyno Prefektė Hope Džein Shilck
 (KL2)

*

kablelis

Ats: Pirma Kerėjimo pamoka ('18 ruduo)
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
Vasara pralėkė kaip viena diena. Atrodo, prieš porą dienų buvo egzaminai, o dabar va vėl reikia eiti į pamokas ir mokytis... Stevie atsibudo labai sunkiai, tačiau teko išsiropšti iš lovos ir keliauti į pamoką. Vis dėlto buvo vienas dalykas, dėl kurio mergaitė buvo be galo laiminga: jos broliai dvyniai - Adamas ir Markusas - buvo pakviesti į Hogvartsą būdami vos dešimties.
Su tokiomis šviesiomis mintimis mergaitė atėjo iki kerėjimo kabineto ir pamatė, kad pamoka vyks lauke. Ką gi, gerai. Laukas visada yra gerai pagalvojo trečiakursė ir patraukė link ežero.
Atėjusi ji pamatė, kad kerėjimą dėstys naujas profesorius. Praėjusiais metais šios pamokos Stevei patiko, dėl to ji kiek nusivylė, kad profesorius kitas, tačiau nutarė, kad neverta liūdėti anksčiau laiko. Gal ir šis profesorius geras?
Kai profesorius uždavė klausimą, Stevie susimąstė. Ji nė neįsivaizdavo, koks galėtų būti atsakymas. Tačiau po kiek laiko ji pakėlė ranką ir pabandė atsakyti:
- Kaip ir akivaizdu, kad šie akmenys turėtų būti susiję su Morzės abėcėle. Manau, kad jie yra skirtingų dydžių arba spalvų. Ir taip Morzės abėcėle yra paliekamos žinutės. Kadangi esame kerėjimo pamokoje, jie turi būti kažkuo magiški. Manau, tai pasireiškia tuo, kad akmenys, sudėlioti į žinutę, gali taip išlikti labai ilgai, jie nėra veikiami laiko.
Trečiakursė buvo tikra, kad prišnekėjo nesąmonių, bet Hogvartse ji jau trečius metus - spėjo prie šio jausmo priprasti.

*

Prisijungęs Kaylie Mateo

 • VI kursas
 • *
 • 173
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • New year, new life.
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka ('18 ruduo)
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
Kaylie labai tingėjo eiti į pamokas, per vasarą beveik viską pamiršo, nes vasara yra vasara, atsipalaidavimo laikotarpis, kai apie mokslus negalvoji ar tai žiobariška mokykla ar burtų tas pats, visi viską pamiršta, o po vasaros grįžti į Hogvartsą yra sunku, nes vėl prisiriši prie šeimos, o ją ir vėl reikia palikti..
Šįkart Kay visa apsimiegojusi žygiavo į Kerėjimo pamoką, tai buvo jos mėgstamiausia pamoka.. na turbūt ir liko, tačiau daug kas priklauso nuo profesoriaus, o kiek girdėjo šiemet jis keitėsi.. tačiau ji to per daug nesureikšmino ir mažais žingsniais atitipeno iki Kerėjimo kabineto ant kurio durų kabėjo lapelis.. Na puiku, rytas ir dar į lauką reik eiti.. tobula.. - sau mintyse ten burbėjo Mateo keliaudama link ežero.. Ir kodėl pamokos lauke.. ech.. - atsidūso rudaplaukė ir prisėdo ant laisvo pledo.. Klausydama profesoriaus teorinės dalies, kurios ji galima sakyti nekentė, jai patiko praktika, tačiau teorija buvo tragedija, ne jos galvai.. Tačiau bandyti spėlioti ji mėgo..
- Na manau, kad Morzės akmenys yra susieti su Morzės abėcėle.. Ji turi tam tikrus kodus, tai manau, kad tai kažkaip susieta, juk runos dažnai yra kažkuo ženklinamos įvairiais kodais.. tiksliau simboliais.. O jo paskirtis greičiausiai bus susijusi su informacijos perdavimu.. - nutęsė mergina ir nutylo..

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 537
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka ('18 ruduo)
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
Prisitaikyti prie mokyklos rėžimo ir sienų po vasaros visada buvo labai sunku. Čiužinys mokykloje rodos buvo pats nepatogiausias, tad pamokos pirmomis dienomis buvo tarsi košmaras. Profesoriai nelaukdavo, kol mokiniai įsivažiuos į reikiamą tempą. O ką jau kalbėti apie egzaminus, laukiančius Klarės šių metų pabaigoje. Paskutiniai metai.. Ši frazė tarsi koks prakeiksmas baksnojo septyniolikmetės mintis. Paskutinėmis minutėmis žaliaakė lėkė ir Hogvartso koridoriais, mat užmigo tik paryčiais ir neišsimiegojusi protavo menkiau už penkiametį.
Priėjusi jau iš tolo dėl mokinių klegėjimo matomą vietą, pasisveikino su profesoriumi bei tais, ko dar nematė pusryčiaujant didžiojoje salėje. Ji nežinojo kas tie Morzės akmenys, tačiau prisiminė vieną kartą, kai Grifų Gūžtos auklėtinei buvo kokių dvylika, mačiusi kaip senukas aikštėje naudojosi tuo, kas galėtų būti panašu į šios pamokos atsakymą.
- Manau, jog užburti Morzės akmenys padeda burtininkams papuolusiems į bėdą ar negalintiems kitaip susisiekti. Yra atveju, kai neįmanoma pasiųsti žiežirbų ar kitaip vizualiai parodyti, jog esi pavojuje. Tuo metu žinant kerus, paverčiančius akmenis Morzės akmenimis, galima perduoti garsinę ir vibracinę žinutę, kuri padėtų rasti pavojoje esantį burtininką ar kitaip susisiekti.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • Hilerė
 • ****
 • 447
 • Lytis: Moteris
 • Kalbėti - gamtos noras, tylėti - išminties.
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka ('18 ruduo)
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
Nors Davinai patiko ruošti namų darbus ir eiti į pamokas, tačiau po atostogų tai daryti sunkiai sekėsi. Mergina nenorom turėjo išlipti iš lovos. Apsivilkusi Varno Nago uniformą ir susipynusi ilgus rudus plaukus į kasą mėlynakė patraukė link kerėjimo kabineto, tačiau ten išvydo lapelį su užrašu, jog pamoka vyks lauke. Kerėjimo pamoka lauke? Skamba įdomiai. Išėjusi į lauką rudaplaukė pamatė naująjį profesorių ir jau spėjusius susirinkti mokinius. Priėjusi varnanagė patogiai įsitaisė ant pilko pledo ir klausėsi profesoriaus.Morzės akmenys? Galbūt jie kaip nors susiję su Morzės abėcėle? Kilstelėjusi ranką mergina garsiai spėjo.
-Morzės abėcėlė skirta kodavimui, tuomet galbūt ir Morzės akmenys skirti užkoduoti arba atkoduoti ką nors? Ir jei taip, tuomet manau, kad jie skirti paslėpti informaciją nuo kitų burtininkų.

*

Neprisijungęs Klara Severova

 • IV kursas
 • *
 • 200
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • The less you say, the more weight your words will carry.
Ats: Pirma Kerėjimo pamoka ('18 ruduo)
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
-O taip, tikrai...-mergaitė sumurmėjo panosėj ir nuleido akis šį kart jau kitokiems prisiminimams ją užplūdus. Ši vasara tikrai nebuvo pati geriausia. Ji taip tikėjosi, kad galės daugiau laiko praleisti kartu su savo mama, bet daugiausia jai teko tik sėdėti užsidarius savo kambary. Vengiant savo patėvio. Mergaitė save tikino, kad galėjo būti ir blogiau. Kad kitų vasaros gali būti taip pat blogos, o ji turėtų nustoti apie tai galvoti. Klara taip buvo paskendusi savo mintyse, kad ne visai išgirdo ką šviesiaplaukė jai pasakė.
-Ką?-leptelėjo ji iškarto pasijutusi kvailai. Ji šiek tiek suraukė antakius ir pasitrynė kaktą. Jautėsi lyg būtų sapne. Gal čia tiesiog požymiai, kad ji visiškai neišsimiegojo.
-Karamelinių obuolių?-paklausė ji norėdama įsitikinti, kad teisingai suprato ką ji klausė.-Tu jų dar neragavai? Taip būtinai reikės ten nueiti.
Ji pabandė nusišypsoti, bet šypsena išėjo kažkokia dirbtinė. Klara perbraukė savo vėsias rankas per savo kelnes ir norėdama nukreipti temą bei savo mintis ir taip pat pastebėjusi, kad greitai  pakėlė ranką. Nors net pati nelabai žinojo, ką ji norėjo pasakyti.
-Morzės akmenys man labai primena runas. Tai gal jie veikia panašiai kaip runos. Manau, kad kuris nors burtininkas, neturėdamas burtų lazdelės, nusprendė paeksperimentuoti ir sukūrė Morzės akmenis. Tai tiesiog paprasti burtažodžiai iškalti morzės abėcėle, bet ypatingi tuo, kad suveikia tik po tam tikro laiko. Dažnai tuos akmenis burtininkai paslepia aukos namuose, norėdami nepastebėtai juos sužaloti.
Nuleidusi ranką ji tik dabar suprato kaip nusišnekėjo. O dar tikriausiai pasirodė labai kvailai priešais pirmakursę, kuri tikriausiai apie magijos pasaulį žinojo kur kas daugiau negu ji.
-Aš šiaip iš žiobarų šeimos,-pradėjo teisintis ji norėdama išvengti gėdos,-tai dažniausiai per pamokas tiesiog improvizuoju. Net pati neįsivaizduoju kaip pavyko išlaikyti egzaminus.