0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Nihal Eris

 • III kursas
 • *
 • 112
 • Taškai:
 • Nusišypsok ir būk šviesa kitiems
Nihal tingėjo visko, o ir vėl ta Žiobarotyros pamoka, grifei šį pamoka buvo išties neįdomi, ji norėjo išmokti tik tą, ką moka galingi burtininkai, o ne to ką daro žiobarai. Įžengusi į kabinetą mergina pritupė, laukdama pamokos pradžios. Prasidėjus pamokai ji išklausė visą praktikos dalį, tik nesuprato, kam to reikia. Kam man kažką gaminti, atvažiavau čia ne to mokytis, - pamįslijo mergiotė, pažvelgdama ten kur profesorius parodė į receptų knygas, tačiau atsakyti profesoriui būtų labai nemandagu, todėl mėlynplaukė nutylėjo ir nieko nebesakė. Netrukus prasidėjo ir praktinė pamokos dalis, tačiau Eris tingėjo keltis. Tačiau mergina staiga pašoko, galima sakyti galėjo gauti ir širdies smūgį, pamiršo ir tinginį, kuris buvo ją apėmes, kažkas surėkė už jos...
- Ką darai? - net nepažiūrėjus surėkė Nihal, kai staiga pamatė tą patį vaikiną, su kuriuo dirbo praeitą Žiobarotyros pamoką, grifę išmušė raudonis, pasidarė gėda.
- A.. Atsiprašau, nemačiau, kad tu, tačiau gąsdinti iš pasalų.. -nusišypsojo mergina, žvilgtelėjusi vaikinui į akis.

*

Neprisijungęs Klara Severova

 • IV kursas
 • *
 • 200
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • The less you say, the more weight your words will carry.
Jau nuplovusi ir nuskutusi bulves mergaitė pradėjo jas pjaustyti į ilgas juosteles. Paskendusi savo apmąstymuose ji visiškai užblokavo viską kas vyksta aplinkui. Visas tas šurmulys jai tiesiog pranyko. Baigusi pjaustyti subėrė tas bulves į kraštą aliejų keptuvėje mergaitė dar kartą perskaitė receptą. Jai dabar reikia kepti tas bulves apie dvidešimt minučių. Ji šiek tiek pasigailėjo, kad neturi kokio nors laikrodžio. Tada nebijotų sudeginti. O dabar nuo savo vietos ji negali pasitraukti.
Taigi Klara apsisuko ir nugara atsirėmė į stalą. Žvalgėsi kaip klasėje/virtuvėje užsiėmę dirba mokiniai. Kai kurie neatrodė labai patenkinti pamokos tema, o kiti kaip tik žinojo ką daro. Palaukusi šiek tiek ji grįžo prie savo keptuvės ir pamaišė bulves. Jos greitai gana maloniai pakvipo ir Klara pajuto kaip prabudo jos apetitas. Jeigu viskas jai pasiseks galės čia ir pavalgyti. Pusryčius, kaip įprastai, ji praleido.
Staiga akies kampučiu pamatė kaip kažkas link jos judėjo. Vos tik pasuko galvą tas kažkas ant jos galvos užvertė maišelį miltų. Šie nubyrėjo ant grindų, bet dauguma pasiliko ant galvos, veido bei drabužių. Ji neabejojo, kad dabar atrodo be galo kvailai.
Įpykusi ji pasisuko pažiūrėti kas kaltininkas piktai nusikeikė rusų kalba. Žinoma, ji nepamiršo ano karto herbologijos pamokoje. Kai tasai klastuolis vandens šautuvu apšaudė jos nugarą.
-Ty?! Opyat?!-rusiškai suriko ji. Žinoma, tik vėliau suprato, kad tasai piktadarys kaži ar supras ką ji pasakė. Na, bet Klara visiškai nežadėjo vargti, greičiau jau paklaus be žodžių. Paėmus į abi rankas po kiaušinį ji juos sukūlė į berniuko pakaušį.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

 • VI kursas
 • *
 • 558
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • dADdY'S GiRl
  Visa žiobarotyros klasė skendėjo klastuolio juoke. Atrodo, kad berniukas tuoj primyš savo kelnes, mat jo idėja buvo įgyvendinta kur dar ir sėkmingai. Klastūnyno auklėtinis net nesiklausė ką tas aukštaūgis garbanius ten sakė jo gimtąją kalba, Diavalis pasiėmęs didelę pakuotę pieno išpylė ją ant to vokiečio.
  Garbanius negalėjo praleisti pro akis mergaitę kuri pradėjo mėtyti kiaušiniais į Marsą, kur ankščiau šis buvo apibarstęs ją miltais, o prisiminus herbologijos pamoką, tai vyresnis Olivier dvynys buvo apšaudęs mergaitę su vandeniu. Klastuolis tik tada pastebėjo, kad šie abudu labiausiai pešasi, argi ne keista? Jaunesnysis brolis plačiai nusišypsojo ir pažiūrėjo į tuos du balandžius.
 - Po-re-lė! - Parodė pirštu į Klarą ir į Marsą. - Porelė! Porelė! Porelė! - Erzindamas pradėjo visaip šokinėti ir toliau rodyti į juos pirštais. Rusvaplaukis garbanius pasiėmė pakeli miltų ir apibarstė juos tiesiai jiems ant plaukų, - tai - jūsų pašventinimas simbolizuojančią jūsų meilę! - Neišlaikęs pradėjo kikenti iš porelės. 

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

 • Magiškų gyvūnų priežiūros profesorius
 • *
 • 200
 • Lytis: Vyras
 -Du, -atsakė klastuolis į Luko klausimą.
Lukas dar kartą perskaitė receptą, kad jei reiktų puikiai jį atsimintų ir patraukė prie stalo su maistu. Aha reikia tirpios kavos, cukraus, pieno, ledukų ir vandens. Klastuolis pavaikščiojo aplink stalą kol susirinko visus ingredientus, bet vaikinas jų nepanešė tad jam teko panaudoti kerus.
 -Tertoga, -ištarė Lukas ir maisto produktai oru nuskrido link jo stalo išvengdami pasitaikančių kliūčių. Priėjęs prie stalo klastuolis rado daiktus sudėtus kur tik jie rado vietos, bet vaikinui tai nepatiko, nes buvo nepatogu gaminti.
 -Retyuga , -ištarė Lukas ir daiktai susidėliojo taip, kad būtų patogu gaminti. Pirmiausia kaip buvo parašyta knygoje cukrų ir kavą vaikinas sudėjo į stiklinę ir gerai išmaišė. Tada į kitą stiklinę supylė pieną ir užbėrė žiupsnelį cukraus ir išplakė su mikseriu. Į kavą su cukrumi įmetė keletą ledukų, tada užpylė ketvirtadalį stiklinės vandens ir vėl įbėrė ledukus. O tada į paruoštą kavą supylė pieną ir kava buvo baigta. Na va viskas. Nebuvo labai sunku, bet dabar lauks sunkesnioji dalis. Lukas vėl atsivertė knygą ir susirado joje kitą receptą kuris tikrai buvo sunkesnis.
Arkliukas

*

Neprisijungęs Morisas Banoveris

 • Magiškojo transporto departamento darbuotojas
 • *
 • 150
 • Lytis: Vyras
Morisas paskubomis nupėdino iki stalo su maisto produktais ir stengdamasis kuo greičiau juos susinešti turėjo bėgioti lyg pakvaišęs, nes jo darbas reikalavo daug pastangų. Na ką galima pradėti darbą. Klastuolis jau norėjo imti sausainius kai staiga visi produktai pakeitė vietas ir buvo sudėti patogiai. Vaikinas paimė sausainiuos ir juos sutraiškė savo pirštais, kad būtų smulkūs, nes pjaustymui neturėjo laiko. Tada užvirė vandenį šiek tiek palaukė, uždėjo ant puodo dubenį ir į jį sudėjo šokoladą ir sviestą, nes nusprendė alkoholio nedėti. Palaukė kol išslidys, nukėlė dubenį ir subėrė sausainių trupinius, įmušė kiaušinį trynio ir įdėjo migdolus. O tada laukė baisioji dalis reikėjo laukti valandą, o tiek jis negalėjo tad nutarė panaudoti burtažodį:
 -Tertyupo 1 valanda,- Morisas nukreipė lazdelę į dubenį su šokoladu ir šokoladas užšalo taip kaip būtų buvęs šaldytuve 1 valandą.
Po tokio pasikeitimo klastuolis patepė foliją šviestų, supylė šokoladą ir iš šokolado padarė 30cm ilgio ritinėlį panašų į ,,salami" dešrą. Negi vėl reikės naudoti burtažodį? Na jei reikia tai reikia.
 -Tertyupo 4 valandas, - ištarė vaikinas ir dar nebaigtas ,,Tinginys" užšalo.
Tada Morisas išvyniojo šokoladą iš folijos, užbėrė cukraus pudrą ant kepimo popieriaus, uždėjo ant kepimo popieriaus ,,Tinginį" ir jį išvoliojo cukraus pudroje. Tada vėl panaudojo tą patį burtažodį:
 -Tertyupo 1 valandą,- ,,Tinginys jau paskutinį kartą užšalo ir buvo paruoštas pjaustymui, o po pjaustymo valgymui. Morisas paimė peilį, supjaustė ,,Tinginį" riekelėmis ir padėjo į šoną. Metas kitam patiekalui

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

 • Magiškų gyvūnų priežiūros profesorius
 • *
 • 200
 • Lytis: Vyras
Na ką galima imti skaityti antrąjį receptą, o tada imti jį gaminti.
Citata
Pica kitaip - plėšomas picos pyragas su kumpiu ir sūriu

Ingredientai:
400 gramų - picų tešlos arba sluoksniuotos tešlos;
150 gramų - rūkyto kumpio;
100 gramų - sūrio;
pusė - nedidelio svogūno;
pusė - saldžiosios paprikos;
šiek tiek -  saulėje džiovintų pomidorų;
Fe pomidorai. Nemėgstu aš jų, o ant picos irgi nemanau, kad tinka. Apsieisiu be jų.
Citata
šiek tiek - pomidorų padažo
šiek tiek - raudonėlio arba baziliko
šiek tiek - aliejaus

Paruošimo būdas:
1. Tešlą išvyniokite, šiek tiek pakočiokite, kad būtų plonesnė. Patepkite pomidorų padažu, pabarstykite prieskoninėmis žolelėmis.
2. Ant tešlos išdėliokite kumpio griežinėlius, apibarstykite tarkuotu sūriu, užberkite smulkiai pjaustyto svogūno ir paprikos, saulėje džiovintų pomidorų.
3. Standžiai susukite į viniotinį ir supjaustykite gabaliukais. Gabaliukus glaudžiai sudėliokite į aliejumi pateptą indą vieną šalia kito. Kepkite 190°C laipsnių orkaitėje apie 20 - 30 minučių, kol bus auksinės spalvos.
Na ką gamino režimas įjungtas. Turėtų būti labai paprasta.
Arkliukas

*

Neprisijungęs Suzu Nakashima

 • V kursas
 • *
 • 140
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Nusijuokęs, kad jam pavyko ir mergina išsigando Suzu nusišypsojo jai.
-Grifė, o bijai...-dar kartą nusijuokė.-Beje labas, gal sutiksi kartu dirbti? Tingiu ieškotis draugų,- vyptelėjęs berniukas vėl netyčia įsižiūrėjo į jos akis. Ateivis... Prisiekiu Dievu, ateivis.
O ką toliau daryti grifiukas nelabai žinojo, tad tiesiog patraukė paimti lapelio nuo profesorės stalo. Prašau, tik ne Japonija... Kad tik ne tai... Nenoriu, fu Jis meldėsi, kad tai nebus jo gimtinės patiekalai, kadangi visi jam atsibodę ir visiškai neįdomūs, jo manymu, jau geriau suvalgyti žuvį, kurios jis nekenčia, nei savo gimtinės maistą. O tada atsiminė, kad tokio lapelio pas profesorių būti negalėjo. Apsidžiaugęs, kad tokio nebus jis žvilgtelėjo, kas lapelyje parašyta ir užsikosėjo.
Citata
Ispanija
Mano sėkmė tiesiog tobula... Priėjęs prie draugės jis giliai atsiduso ir padavė jai lapelį. Pribaikit mane dabar... Prašau... Nežinia, kodėl jam nepatiko tai, galbūt iš principo, galbūt šiaip susigalvojo...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Suzu Nakashima »
kuso kurae

*

Neprisijungęs Nihal Eris

 • III kursas
 • *
 • 112
 • Taškai:
 • Nusišypsok ir būk šviesa kitiems
Nihal jautė, kad vaikinas mėgavosi tuo, kad ją išgasdino. Na ir gerai.. džiaugis, atsiimsi kažkada, - mįslijo mergaičiukė.
- Na žinai, kai sėdi susimąstęs ir kažkas iš pasalų atsėlina, ir grifai išsigąsta. - Atkirto mergina Suzu ir išgirdo jo prašymą dirbti kartu. Ir vėl kartu, čia kaip gaunasi, kad kai tik susitiksim Žiobarotyroje dirbsime kartu, - vos susilaikė nesijuokusi mergina.
- Sutiksiu, nes kažkaip ir aš tingėčiau eiti ieškoti draugų, - linktelėjo galva grifė ir laukė, kol vaikinukas atneš lapelį.. Nors šiandien dirbti ji buvo nenusiteikusi, tačiau kitos išeities ji neturėjo. Belaukiant Suzu ji nuėjo link knygų, kuriose buvo receptai tų šalių, kurios buvo dėžutėje. Prašau tik neištrauk Prancūzijos, ne, ne ,ne, - prisiminus tą šalį merginai gali ir plaukai piestu atsistoti, dėl senų prisiminimų.  netrukus priėjus grifui Nihal net nenorėjo žiūrėti į lapelį.
- Ką ištraukei? Ispanija, - paėmusi lapelį į rankas perskaitė mergina. - Dar ne tokia ir didelė tragedija, kaip nors gal.. Gerai, einu paimti knygą. - Paėmusi Ispanijos receptų knygą, ją ilgai vartė, net nenutuokė ką galėtu gaminti čia tų receptų buvo begalė, tačiau vienas mergiotei užkliūvo už akių.
Citata
Ispaniškas rikotos sūrio apkepas "Quesada Pasiega"
- Manau mums tiks?

*

Neprisijungęs Morisas Banoveris

 • Magiškojo transporto departamento darbuotojas
 • *
 • 150
 • Lytis: Vyras
Ruoškis antrasis patiekale būti pagamintas Moriso rankų ir gal būti skanus. Klastuolis atsivertė receptą ir ėmė skaityti.
Citata
Lazanija

Ingredientai:

300 gramų lazanijos lakštų;
300 gramų fermentinio sūrio;
2 galvos svogūnų;
2 vienetai morkų;
4 šaukštai pomidorų padažo;
100 gramų sviesto;
50 gramų miltų;
2 skiltelės česnako;
350 gramų kiaulienos faršo;
1 žiupsnelis pipirų;
1 šaukštelis druskos;
1 litras pieno;
150 gramų lydyto sūrio;
700 mililitrų vandens;

Paruošimo būdas:

1.Keptuvėje ištirpiname sviestą (50 g).
Jame kepiname tarkuotas morkas, pjaustytą svogūną, išspaudžiame česnaką, sudedame faršą, pabarstome druska ir pipirais, pakepame 10 minučių.
Supilame vandenį ir troškiname keptuvėje apie 20 minučių.
2. Kitoje keptuvėje svieste (50 g) pakepiname miltus ir supilame pieną, sudedame lydytą sūrelį, užkaitiname ir viską gerai išplakame mikseriu (gaunamas gražus, skanus, baltas padažiukas).
3. Lazanijos lakštus apverdame vandenyje apie 5 minutes ir viską sluoksniuojame:
Į sviestu (10 g) pateptą indą dedame eilutę lazanijos lakštų, ant jų dedame balto padažo, vėliau faršo padažą, pabarstome tarkuotu sūriu.
Taip sluoksniuojame, kol sudedame viską, išeina maždaug 4 sluoksniai.
Viršų pabarstome sūriu ir uždedame kelis gabalėlius sviesto (40 g).
Kepame 200 laipsnių orkaitėje apie 15 minučių.
Išjungus orkaitę paliekame pastovėti dar 15 minučių. Skanaus.
Na ką galime pradėti gaminti.

*

Neprisijungęs Dylan Frendlin

 • ***
 • 157
 • Lytis: Vyras
 • Kaip sekasi, tik take?
Profesorius kuo ramiausiai stebėjo mokinius, kuriems patikėjo užduotį pagaminti ką nors valgomo ar bent skanaus. Jis šypteldavo ir linkteldavo galva kokiam nors jaunajam burtininkių atėjus išsitraukti šalies pavadinimo. Kartkartėmis vaikinas pasilenkdavo ir paglostydavo šuniui ausį, o sykį, kai šis džiaugsmingai amtelėjo, net pirštą prie lūpų priglaudė, norėdamas bičiuliui parodyti, jog kelti triukšmo čionai nevalia. Dylan'ui patiko stebėti kaip mokiniai vartė knygas, maišė maisto produktus, matyti jų reakcijas į pavadinimus ir ingredientus bei leisti vystytis draugysčių ryšiams. Profesorius pakilo iš savo krėslo, pamažu mindžikavo po kabinetą, žvilgtelėdamas kaip sekasi susidoroti su įvairių patiekalų gaminimo eigomis. Dylan'as stabtelėjo beveik pačiame gale, kuomet pamatė, kaip vienas jaunas berniukas gavo į veidą miltų pliūpsnį, o netrukus porciją gavo mergaitė. Jo manymu, ji nebuvo pėsčia, visgi sugebėjo atsikeršyti tais keliais kiaušiniais. Žinoma, vaikinas negalėjo to leisti - turėjo juos stabdyti. Pamažu Dylan'as atžingsniavo prie maisto karą pradėjusių mokinių ir vieno, garsiai šaukusio kažkokius žodžius, o jie tikrai neturėjo būti tikrasis profesoriaus rūpestis.
- Prašyčiau, - dėbtelėjo į dvynukus, - baigti visas šias nesąmones, - o jūs, panele, - žvilgtelėjo į uniformą, - Severova, jeigu nenorite būti nubausta, daugiau nemėtykite maisto. - O judu, - grįžo prie dvynių, - palikit visas tas meiles vėlesniam laikui ir pradėkite dirbti, vietoj nereikalingo maisto bei laiko švaistymo.
Vaikinas apsisuko, pamažu žingsniavo atgal iki savo vietos ir kaip tik prisiminė apie bėgantį pamokos laiką. Jis žvilgtelėjo į laikrodį, kabėjusį ant sienos, atsisėdo į krėslą ir visiems pranešė, kaip pats sau žadėjo :
- Pamažu paskubėkite, kad užtektų laiko ir susitvarkyti savo darbo vietą. Iki pamokos galo liko kiek daugiau, nei trisdešimt penkios minutės.

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

 • Magiškų gyvūnų priežiūros profesorius
 • *
 • 200
 • Lytis: Vyras
Profesoriui pranešus, kad iki pamokos galo liko kiek daugiau nei trisdešimt penkios Lukas apsidžiaugė, kad laiko užtektinai. Greitai pagaminsiu, tada dar profesoriui bus galima nunešti ir susitvarkyt - galvojo klastuolis. Nuėjęs prie stalo pasiėmė reikiamus maisto ingredientus ir vėl panaudojo burtažodį:
 -Tertoga, - daiktai praskrido pro kelių mokinių galvas ir nuskrido ant stalo dar nespėjus klastuoliui prie jo prieiti. Aišku maisto produktai buvo vėl išsidėlioję belekaip, tad vaikinas vėl panaudojo kitą burtažodį. -Retyuga, - maisto produktai susidėjo taip, kad būtų galima patogiai paimti nerizikuojant, kad kas nors nuvirs žemėn ir išsibarstys. Lukas paimė tešlą ir ėmė ją kočioti kol ji tapo kažkur centimetro storio. Tada paimė pomidorų padažą ir ėmė jį tepti ant picos, tada paimė prieskonines žoleles ir užbarstė ant picos pado su pomidorų padažu. Tada supjaustė kumpį griežinėliais, uždėjo jį ant picos, pabarstė tarkuotu sūriu, smulkiai supjaustė svogūnus ir paprikas kas jam nelabai pavyko. Nors rašė, kad reikia uždėti dar ir pomidorų, bet klastuolis buvo nusprendęs, kad jų nedės, nes jie jam buvo neskanūs. Tada standžiai suvyniojo į viniotinį, supjaustė jį į gabaliukus. Skardą patepė aliejumi, o gabaliukus glaudžiai sudėliojo į tą indą. Įdėjo į orkaitę, palaukė kol ji įšils iki 190°C ir ėmė kepti 25 minutes. Tuo tarpu kol kepė vaikinas susitvarkė savo darbo vietą, bei pažiūrėjo ar kava neatšalo iškepė pica. Išėmęs ją iš orkaitės padalino į tris dalis.
 -Na jau baigiai? Gal turi minčių kaip galima iš skirtingų šalių maistų sukurti ką nors gero? Sakau gal darom ką nors su klastūnynu kas susiję? -užplūdo klausimais Lukas Morisą.
Arkliukas

*

Neprisijungęs Morisas Banoveris

 • Magiškojo transporto departamento darbuotojas
 • *
 • 150
 • Lytis: Vyras
Na liko antrasis patiekalas kuris nėra jau labai sunkus. Morisas paimė keptuvę ir patepė ją sviestu. Tada klastuolis į keptuvę sutarkavo morkas, supjaustė svogūną, išspaudė česnaką, sudėjo faršą, pabarstė druska ir pipirais, bei paliko pakepti 10 minučių. Kai pakepė supylė vandenį ir ėmė troškinti 20 minučių. Kai tai baigėsi perėjo prie antrojo punkto. Išsitraukęs dar vieną keptuvę vėl patepė ją sviestu. Į ją subėrė miltus ir juos pakepino ir įpylė pieno, tada sudėjo lydytą sūrelį ir šiek tiek pakaitinęs ugnį palaukė kol jis išsilydis ir tada paėmę mikserį bandė su juo maišyti. Nemokėdamas juo naudotis Morisas jį įkišo į keptuvę ir maišė galvodamas, kad tai ir yra plakimas su mikseriu. Man atrodo, kad tūrėtų būti lengviau plakti - taip galvojo klastuolis kol... netyčiomis paspaudęs mygtuką vos nenuskrido kai mikseris ėmė greitai suktis ir taškyti viską aplink tai va kaip plakti reikia, bet nemanau, kad tūrėtų taip taškytis - galvojo Morisas, tad paspaudė išjungimo mygtuką. Apsižvalgęs aplink pamatė, kad penkių metrų spinduliu aplink jį visur vien tik padažas, kadangi čia buvo kažkas panašaus į skystį, tad klastuolis panaudojo burtažodį jam sugrąžinti:
 -Foget, - vaikinas nukreipė lazdelę į padažą ir šis po truputį grįžo į keptuvę. Profesoriui pranešus, kad liko kiek daugiau nei trisdešimt penkios minutės Morisas į tai nesuregavo, nes neturėjo laiko džiūgauti, nes reikėjo gaminti maistą. Klastuolis supylė padažą į indą su dangteliu kuris viduryje turėjo skylę kuri buvo skirta mikseriui įkišti, tada paimė mikserį, įdėjo jį į indą pro skylę ir ėmė plakti gal penkias minutes. Išplakęs paliko jį ten pastovėti, o pats paimė lazanijos lakštus ir ėmė virti juos puode apie penkias minutes. Paėmęs skardą patepė ją sviestu ir uždėjo lazanijos lakštą, tada jį pateė baltu padažu, o vėliau faršo padažu, tada ant jo uždėjo dar vieną lazanijos lakštą. Taip kartojo dar tris kartus kol nebeliko lakštų. Tada pabarstė viršų sūriu ir uždėjo sviesto. Įkišęs lazaniją į 200°C orkaitę pakepė ją penkiolika minučių, o išėmęs iš orkaitės supjaustė ją į tris dalis. Viską atlikęs Morisas ėmė tvarkytis savo darbo vietą. Susitvarkęs sulaukė klausimų antplūdžio iš Luko:
 -Aha baigiau, -ėmė atsakynėti klastuolis. Nežinau, net... Aha galim daryti ką nors susijusį su gyvatę. Tik nežinau ką, -šiek tiek pagalvojęs atsakė vaikinas. -Gal tu turi minčių?

*

Neprisijungęs Hope Džein Shilck

 • II kursas
 • *
 • 121
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Klastūnyno Prefektė
  • Soundcloud, see u there
Mergina kiek sukikeno ir patraukė skaityti bei vartyti receptų knygos.
- Manau, kad yra labai svarbu mums pagaminti raguolius, kurie primena krosanus, kaneles ir žinoma kažką iš normalesnio maisto , - blondinukė kiek nutilo, bet radusi reikiamą receptą greitai perskaitė: „Crêpes“ su cinamonu ir obuolių įdaru.
Taigi davusi patiekalų sąrašą blondinukė nukulniavo ieškoti ingredientų, palikdama Marcelį skaityti maisto paruošimo eigą. Pasiėmusi sąrašą, mergaitė kartojo Accio burrtažodį, vis bandydama susišaukti visus reikiaus produktus. O jie buvo štai tokie:

Citata
Prancūziški raguoliai

Kvietiniai miltai - 500 g
Pienas - 200 ml
Šviežios mielės - 20 g
Druska - 1 arbat. š.
Kiaušiniai - 2 vnt.
Cukrus - 2 valg. š.
Sviestas - 250 g

Atsvėrus ir paėmus reikiamą kiekį ingredientų (taip, ji ne tik juos susišaukė, bet dar ir pamatavo kiek ko reikia, kad prie jų su Marceliu stalu nebūtų toks didelis chaosas), klastuolė griebėsi antrojo ir jau paskutiniojo sąrašo:

Citata
„Crêpes“ su cinamonu ir obuolių įdaru

Obuoliai - 2 vnt.
Rudasis cukrus - 3 valg. š.
Cinamonas - 2 arbat. š.
Sviestas - 1 valg. š.
Sirupas: (auksaspalvio) - 3 valg. š.

Puikiai ir greitai mergaitei susisukus tarp virtuvės ir nusiskraidinus visus produktus į reikiamą vietą, šalia dviejų porininkų darbo vietos, prefektė nusprendė kuo greičiau susisukti.
- Jau paruošei ir paskaitei kaip visk gaminsim, kadangi nusprendžiau viską daryti vienu metu. Susitvarkau su kiaušiniais visies produktams, tada pereinam prie tešlos ir taip toliau. Manau esmę pagavai. Tad laukiu, mielas mano drauge, nurodyų, ką kaip daryti.
Paskatino draugą paskubėti su skaitiniais ir pati puolė padėti berniukui.
Pirmiausiai blondinė ėė rūpintis prancūziškais raguoliais. Dubenyje mieles ir cukrų ištirpino piene. Jį 15–20 minučių paliko pastovėti, kad mielės kiek pakiltų. Kodėl gainio negalima pagreitinti?, - pavartė akis mergaitė.
Sulaukusi, kada mielės pakils pirakursė persejojo iltus ir kartu su druska subėrė į paruoštą pakilusį išinį. Supilakusi ir supylusi kiaušinį, pradėjo minkyti tešlą. Kiek palaukusi vėl kol tešla pakils, gerai išinkė ją ir padėjo valandžiukei, kiek mažiau į šaldytuvą. Sviestą dėjo tarp dviejų kepimo popieriaus lapų ir kočėlu išmušė iki 1 cm storio stačiakampio. Iš atvėsusios tešlos ant miltuoto stalo iškočiojo stačiakampį, kiek didesnį nei sviesto. Ant tešlos lakšto klojo sviesto stačiakampį, o kraštus užlankstė, kad sviesto nebūtų matyti. Tešlą apvertė ir, gausiai barstė miltais, kad nepriliptų prie stalo, iškočiojo stačiakampį. Vieną kraštą užlenkė iki vidurio, o ant viršaus – kitą. Suvyniojo tešlą į maistinę plėvelę ir vėl kiek palaikė šaldytuve Kuomet išėmė tešlą, dar kelis kartus pakortojo tokį patį procesą, kad tešla taptų sluoksniuota. Šitaip paruoštą tešlą pasidėjo ant gausiai miltuoto stalo, iškočiojo lakštą ir supjaustė trikampiais. Iš jų susuko ragelius. Galiausiai, raguolius aptepė kiaušinio plakiniu ir 15–20 minučių kepė. Būtent tuo metu mergaitė vos ne atsiduso nuo nuovargio ir suvokio, kad Marcelis kankinasi dar labiau su visais darbais. Todėl ji stengėsi jam netrukdyti ir likti prižiūrėti visus jų kepinius bei gražiai suservyruoti galutiniam rezultatui.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Hope Džein Shilck »
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.
But you must remember that you could be great, you know, it’s all here in your head, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that.
Klastūnyno Prefektė Hope Džein Shilck
 (KL2)

*

Neprisijungęs Marcel Rufford

 • II kursas
 • *
 • 54
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Amoris vulnus sanat idem, qui facit.
Berniukas nieko nesakei klastuolei, kuri greitai nuskūbėjo rinkti ingridientų. Galbūt jis ir pats kiek džiaugėsi, kad ne jam reikės apie tai galvoti. Klastuoliui ne itin sekėsi su visais sverimais, todėl sulaukęs bendrakursės, kibo į darbus.
Jis pasirinko iškepti blynelius. Taigi, jis nulupo obuolius, išskuobė sėklalizdžius ir supjaustė nedideliais kubeliais. Sumaišė su cukrumi ir cinamonu. Pradžioje jis keptuvėje ištirpino šaukštą sviesto. Subėrė obuolius ir pakaitinkiteo juos kelias minutes, kartais pamaišydamas, kol obuoliai suminkštės, bet nepraras savo formos. Kadangi jo draugė pasirūpino ir blynų iškepimo tešla, jis jau galėjo ant prancūziško blynelio krašto dėti šaukštą obuolių įdaro. Kampus užlenkti taip, kad įdaras liktų viduje, ir likusį blynelį susukti bei apšlakstyti. Paruošęs juos padavė draugei, kuri užsiėmė stalo paruošimu ragauti patiekalus.
Pats pradėjo tvarkyti žiobarišką virtuvę klasėje, taip susitvarkydamas darbo vietą ir blondinei padėdamas patiekti patiekalus. Nusiprausęs rankas ir nusiėęs prijuostę, leido suprasti, kad jie darbą baigė.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

 • VI kursas
 • *
 • 558
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • dADdY'S GiRl
  Diavalis krūptelėjo pečiais ir išpūtė lūpas it supykusi mergaitė. Prancūzas buvo nepatenkintas visa šia situaciją kuri ką tik atsitiko. Įdomiausiu momentu, atėjo profesorius ir viską sugadino! Jis ne tai, kad nuobodžiai sureagavo, bet ir patrukdė visom linksmybėm!
 - Pamažu paskubėkite, kad užtektų laiko ir susitvarkyti savo darbo vietą, - Klastūnyno vadovui pasakius, suplonintu balseliu nusivaipė.
  Berniūkštis pasiėmė, bet kokius produktus ir susiruošė ale gaminti kokį nors patiekalą. Kad pagaminti, jis neėjo imti receptų knygos, jis naudos "savas žinias". O susiruošė gaminti prancūziškus sumuštinius. Tai bus tiesiog paprasti sumuštiniai, bet juk sumuštiniai yra gaminami ir Prancūzijoje? Ar tai turi didelę reikšmę? Niekas prie šito tikrai negalės prikibti.