0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

kablelis

Ats: Trečioji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
- Matai, aš sunkiai susibendrauju su žmonėmis, man visad atrodo, kad manęs niekas neprisimena, - šyptelėjo Stevie, nors buvo visai patenkinta, kai vyresnioji grifiukė draugiškai atsiliepė į pasiūlymą dirbti kartu.
Mergaitė išgėrė likusį eliksyrą ir netrukus pajuto, kad atsidūrė miške. Vien tai jau buvo malonu. O čia dar dirbs su vyresne, tačiau lyg ir nekandžia mergina, tad Stevie buvo visiškai patenkinta.
Kai Klarė pasiūlė pirmai išbandyti kerus, mergaitė kiek sutriko. Ji net neabejojo, kad iš pirmo karto nepavyks, o rodyti nesėkmingą buvo kiek drovu. Vis dėlto antrakursė neišdrįso prašyti, kad pirmoji kerėtų Klarė, tad linktelėjo ir išsitraukė lazdelę. Stevie susikaupė ir garsiai ištarė:
- Stimiculus!
Šaka suvirpėjo, tačiau į rodyklę nevirto. Mergaitė atsiprašomai pažvelgė į porininkę ir pabandė dar kartą. Lyg ir pavyko. Šaka pavirto į rodyklę, tačiau buvo keistai banguota.
- Ar tai reiškia, kad mūsų kelias turi šitaip vingiuoti? - paklausė Stevie, nors neabejojo, kad klausimas bus retorinis.
Vis dėlto mergaitės patraukė ta kryptimi, kuria rodė rodyklė. Netrukus paaiškėjo, kad bent pradžia nebloga: neilgai trukus mergaitės išlindo į šiokį tokį takelį.

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

 • Magiškų gyvūnų priežiūros profesorius
 • *
 • 199
 • Lytis: Vyras
Ats: Trečioji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
Lukui dar nespėjus atsitokėti iš Moriso sulaukė klausimo:
 -Na su Stimiculus burtažodžiu turėsime surasti šitame miške mums skirtą stovyklavietę kuri yra šitame miške. Turėsime daryti šitaip,- klastuolis paimė nedidelę šakelę nuo žemės, pasidėjo ant delno ir ištarė:
 -Stimiculus, -šakelė pasisko į kairę, tad vaikinas numetė ją ant žemės. -Na dabar tavo eilė pabandyti, -kai Morisui pavyko vaikinas patraukė į kairę ir ėjo tol kol pasiekė takelį kuris šakojosi į keturias puses. Na dabar pažiūrėsime kaip jis tarnaus mums.
 -Stimiculus, -ištarė Lukas paėmęs nuo žemės pagaliuką ir laikydamas rankoje. Kelrodis pasisuko į trečią takelį nuo dešinės. Klastuolis pasuko tuo takeliu ir patraukė tiesiai gilyn į mišką. Vaikinui pabodo eiti tad nutarė atsisėsti ant artimiausio akmens ir šiek tiek pailsėti. Taip besedėdamas išgirdo už nugaros spragdinčią ugnį tad nutarė pasižiūrėti ar ten jų stovykla. Lukas paimė šakelę ir ištarė:
 -Stimiculus, -kelrodis rodė ten kur girdėjosi ugnies spragsėjimas tad nieko nelaukęs puolė ten ir vos neįvirto į laužą kuris buvo kaip tik jam priešakyje. Stovyklavietė buvo prie upės kurią iš vienos pusės dengė kalnai, o iš kitos miškas. Nuostabu bus galima ir išsimaudyti. Klastuolis nubėgo prie maisto ir suvalgė gal penkis įdarytus kiaušinius, išgėrė litrą obuolių sulčių ir dar suvalgė tris picos gabalėlius. Nuo tokio valgymo vaikinas vos neapsivėmė, bet susilaikė ir griuvo ant lovos vienoje iš palapinių.
Arkliukas

*

Neprisijungęs Morisas Banoveris

 • Magiškojo transporto departamento darbuotojas
 • *
 • 150
 • Lytis: Vyras
Ats: Trečioji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 1 metus »
Lukui išaiškinus ką reikės daryti ir leidus pabandyti Stimiculus burtažodį Morisas taip ir padarė. Paimė šakelę ir ištarė:
 -Stimiculus, -šakelė ėmė virsti kelrodžiu ir parodė į kairę. Lukui pasukus į tą pusę klastuolis nusekė paskui. Įdomu kokia bus stovyklavietė ir ar greitai ją rasime. Tikiuosi, kad greitai, nes nepratęs esu vaikščioti ilgai.[/i] Priėjus kryžkelę vaikinas išsitraukė iš kišenės buvusį kelrodį ir vėl panaudojo burtažodį:
 -Stimiculus, -kelrodis suktelėjosi į antrą takelį nuo dešinės. Na einam ten tada. Nemanau, kad burtažodis gali meluoti. Morisas patraukė į tą pusę ir šiek tiek paėjus atsirado platesnis takelis. Juo jie ėjo gal dešimt minučių kol Lukas pavargo ir nors klastuolis toks nesijautė, bet jam irgi teko sustoti ir prisėsti, kad kojos nuo stovėjimo nepavargtų. Lukui ėmus grežiotis atgal ir kai jis panaudojo burtažodį, ir kelrodis parodė už Luko nugaros vaikinas apsidžiaugė. Pagaliau radom  stovyklavietę. Valio, nebereikės ilgai vaikščioti. Morisas nepuolė kaip Lukas į krūmus, o ramiai prasibrovė pro juos, apėjo laužą ir iš lėto kibo į maistą. Pamatęs, kad Lukas vos nevėmė klastuolis norėjo eiti jam padėti, bet jis nuskuodė į palapinę numigti ar tiesiog pagulėti. Vaikinas apsidairė aplinkui, pamatė aplinkui mišką, bet tik vienoje vietoje jo nebuvo - ten buvo kalnai ir nelabai srauni upė tinkanti maudytis. Nuostabu bus galima ir apsiprausti.

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

 • Magiškų gyvūnų priežiūros profesorius
 • *
 • 199
 • Lytis: Vyras
Ats: Trečioji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 1 metus »
Luką pažadino ne koks keistas garsas, bet kažkoks šlykštus jausmas gerklėje. Klastuolis nubėgo prie artimiausio medžio išsivemti ir vėmė gal penkias minutes kol skrandyje neliko nieko kito kaip oras ir tuštuma. Tikriausiai bus gera trąša. Nes liko ten didžiausia vėmalų bala, kokią man yra tekę matyti. Gal užaugs koks medelis ar gėlytės. Kadangi vaikinas liko tuščiu pilvu tiesiogine ta žodžio prasme tad vėl grįžo prie stalo su maistu ir jau ne taip sparčiai kimšo maistą į savo pilvą. Tai nebeišgėrė litro obuolių sulčių, o tik kelias stiklines vandens, vietoj penkių įdarytų kiaušinių, jų suvalgė tik du, o vietoj trijų picų gabalėlių, jų suvalgė tik dvi šeimynines picas ir dar du trečdalius trečios. Lukas sugebėjo tiek daug įveikti, pirma, nes jo pilvas buvo tuštutėlis, o antra, nes jis tikrai nesiskundė blogu apetitu. Po tiek vaišių galima eiti ir nusimaudyti.
 -Eini ar nenori maudytis? -užklausė klastuolis Moriso ir patraukė prie upės kuri buvo palygant skaidri. Vaikinas visai greitai nusimetė drabužius ir nuogutėlis įšoko į vandenį. Vanduo pasirodė esantis šaltas ir Lukui tai visai patiko, nes tokią karštą dieną buvo galima gerai atsigaivinti. Kaip gera taip paplokioti, atsigaivinti karštą vasaros dieną ir šiaip pabūti lauke ne tarp keturių sienų. Kartais praverčia eiti į visas pamokas iš eilės. Išsimaudęs klastuolis išlipo iš vandens leido šiek tiek nubėgti vandeniui ir tik tada apsirengė drabužius. Po maudynių vaikinas pasijautė kažkaip pavargęs, tad nuėjo į palapinę ir griuvo ant lovos numigti.
Arkliukas

*

Neprisijungęs Morisas Banoveris

 • Magiškojo transporto departamento darbuotojas
 • *
 • 150
 • Lytis: Vyras
Ats: Trečioji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 1 metus »
Morisas nuo stalo į savo pilvą pasiglemžė picos gabaliuką, kelis obuolius, kelias kriaušes, neseniai iškeptus šašlykus su pomidorų padažu, beveik visą lėkštę vištienos sparnelių, dvi stiklines obuolių sulčių, kelis mėsainius su sūriu ir mėsa, nors klastuolis ir suvalgė daugiau už Luką, bet vemti net nesiruošė, nes viską suvalgė lėtai ir skaniai, ir pasigardžiuodamas. Kai Lukas išbėgo iš palapinės tik tada vaikinas baiginėjo savo paskutinį vištienos sparnelį. Laiko atžvilgiu tai būtų, kad jis visą tą maistą suvalgė per 20-30 minučių. Palyginus tai nelabai daug, nes kai kurie per tokį laiką tik būtų suvalgę penktadalį viso maisto, kurį Morisas suvalgė per 20-30 minučių. Klastuolis vos nenuvirto ant žemės kai pribėgęs Lukas per 10-15 minučių suvalgė daugiau maisto negu jis ir jo neimė noras vemti. Kas jis per žmogus. Suvalgo gal su kartus daugiau nei aš, o jo neima noras apsivemti toji vietoje kur dabar pats stovi. Lukui pakvietus vaikiną maudytis jis nerangiai atsistojo nuo kėdės ir nupėdino link upės. Nekreipdamas dėmesio į Luko ,,grožybes" pats nusimetė drabužius žemyn ir įšoko upėn kuri kaip pastebėjo Morisas buvo skaidri taip, kad kiekvienam norinčiam pamatyti jų ,,grožybes" būtų buvęs puikus vaizdelis. Pasiplaukiojęs upėje klastuolis išlipo iš jos ir apsirengęs drabužius nupėdino iki stalo ko nors užkrimsti. Pasiėmęs likusius valgius nusinešė į palapinę, nes ėmė lyti atsisėdo ant lovos ir ėmė valgyti. Buvo likę ketvirtadalis picos, septynios kriaušės ir šeši obuoliai, trys įdaryti kiaušiniai ir šiek tiek sulčių bei vandens. Taip bevalgydamas vaikinas užmigo.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Trečioji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 1 metus »
Mergaitė prasėdėjo visą teoriją tylėdama, nes žiūrėjo į savo memorą. Jai ji kėlė keistus jausmus. Tas prisiminimas turbūt niekados nebeišnyks būtent dėl tos memoros. Elridė žiūrėjo į ją ir girdėjo tą muziką, kurios vis dar negalėjo suprasti. Eh... Atodūsis mintyse, bet teko grįžti į pamoką.
Klausantis profesorės grifiukei darėsi vis labiau nuobodu. Bet praktiką atlikti ji privalėjo, ne kur dėsies. Mergaitė lėtai patraukė link profesorės stalo, kad pasiimtu eliksyrą, o kam skubėti? Yra visa valanda, o su tuo burtažodžiu juk greitai atras stovyklavietę. Su kažkuo eiti ji nenorėjo, jokio įdomumo, o kai viena bent su savom mintimis galės pabūti. Pasiėmusi tą buteliuką žaliaakė nė nebetraukė link savo vietos. Ji išmaukė visą turinį buteliuke ir užsimerkė. Nežinojo, kodėl visados užsimerkia, bet jai taip būdavo lengviau ir įdomiau.
Atsimerkusi prieš save išvydo tankų mišką. Medžiai buvo visokie, ir spygliuočiai, ir lapuočiai, vienų kamienai buvo stori, kitų visiškai ploni, pagal tą buvo nesunku atskirti, kuris spygliuotis, kuris lapuotis, nė nežiūrint į lapus. Dairydamasi aplink mergaitė matė nedaug, kadangi miškas buvo tankus saulė vos vos spraudėsi pro medžių lają. Elridė iškart ėmė įsivaizduoti, kaip tokioje vietoje būtų nuostabu vakare, kai ryškiai matytųsi vos keli spinduliai, ilgi ruožai. Toks vaizdas ją visada žavėjo. Pasigirdo gilus atodūsis, ji tingėjo eiti link tos stovyklos, ir burtų lazdelę tingėjo trauktis. Kodėl per daugelį praktikos užduočių mums reikia judėti... Amžinai judėti. Mergaitė atsirėmė į medį už jos. Jos manymu, laiko buvo daug, kadangi kelrodis negali klysti ir nuves tiesiai į stovyklą. Tad laiką išnaudoti ji norėjo, į mišką eiti tingėdavo, o dabar, kai yra jame norėjo kiek pasigrožėti vaizdu.
Galbūt ji ten būtų pasilikusi, jei ne išgirstas pelėdos ūbavimas, o po to kažkoks šakos trekštelėjimas netoliese. Mergaitė žinojo, kad miške negalėjo būti daugiau žmonių, bent jai taip atrodė, bet ji vis tiek išsigando. Išsigando ir stipriai, ji pasimetė ir puolė kuo toliau nuo išgirsto garso. Žaliaakė bėgdama kelis kartus per plauką neatsitrenkė į medį, o tada ir tas plaukas trūko. Elridė atsitraukė nuo pušies kamieno trindama kaktą.
-Bus guzas... Tiesiog nuostabu!-pikta, kad taip yra ji panoro, kuo greičiau išsinešdinti iš to miško. Mergaitė išsitraukė burtų lazdelę ir ėmė dairytis šakos, kurią pasiektų. Beda, kad aplink ją buvo tik aukštos pušys, kurių šakų mergaitė pasiekti negalėjo.

*

Neprisijungęs Hope Džein Shilck

 • II kursas
 • *
 • 121
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Klastūnyno Prefektė
  • Soundcloud, see u there
Ats: Trečioji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 1 metus »
Mergina visai nenustebo, kad neatsakė į teorijos klausimą. Kelionės nebuvo jos sritis, o ir burtažodžiais kelionių metu per daug nesidomėjo. Taigi nuliūsti tikrai nenuliūdo. Todėl tik užsirašė profesorės pastabas į sąsiuvinį ir išklausė užduotį. Praktika buvo kiek panaši į anksčiau būtas pamokas. Jau ne pirmą kartą teko keliauti į kitą erdvę, kuri dažniausiai būdavo miškas. Tad blondinė jau akimis pažiūrėjo į Marcelį. Ji buvo tikra, kad jie po miškus pakeliaus kartu. Taigi jam linktelėjus klastuolė nuskubėjo paimti buteliuko skirto abiems pirmakursiams.
Grįžusi gana džiaugsmingai paklausė draugo:
-   Na, kažin kur dabar mus likimas nuves? – paklausė ir nusijuokė. Išgėrė pusę melsvo buteliuko skysčio susiraukdama.
-   Kažkoks bjaurokas. Galėjo įdėti kokių nors dar vyšnių, - paburbėjo klastūnyno prefektė daugiau sau nei bendrakoledžiui.
Paburbėjo ir ištiesė likusį turinį Marcel‘iui ir užsimerkė laukdama kada pasikeis aplinka. Viduje pirmakursė jau nebejautė jokio nerimo, kuris ją aplankydavo kiekvieną kartą bandant eleksyrų pagalba nukeliauti į kitą erdvę.
Hope atmerkė akis ir pastebėjo, kad atsidūrė toje pačioje pamiškėje kaip anksčiau. Pavakarys tiesiog dvelkė savo šiluma. Hope laukė savo draugo.
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.
But you must remember that you could be great, you know, it’s all here in your head, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that.
Klastūnyno Prefektė Hope Džein Shilck
 (KL2)

*

Neprisijungęs Marcel Rufford

 • II kursas
 • *
 • 54
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Amoris vulnus sanat idem, qui facit.
Ats: Trečioji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 1 metus »
Berniukas ir nesitikėjo, kad jo atsakymas bus teisingas, todėl visiškai nenustebo, o ir nebaudė mintimis savęs, kad pabandė. Gi čia mokykla, todėl ir esam mokiniai, kad išmoktumėm. Taigi Marcelis užsirašė pastabas sau į sąsiuvinį, kad šį burtažodį tikrai atsimintų ir susikoncentravo į praktikos užduotį. Šioji nepasirodė labai sunki, o ir porininkę labai greitai susirado. Tiksliau jos net nereikėjo ieškoti. Berniukui užteko susižvalgyti su klastūnyno koledžo prefekte bei jai linktelti. Taip gestų pagalba sutarę praktiką atlikti kartu, pirmakursiai kibo į darbą. Hope atnešė eleksyrą, kiek paburbėjo ir išgėrus atidavė berniukui, todėl šis jau nebebijojo gerti. Žinoma, kvapas nebuvo iš tų malonesnių, o ir skonis ne itin malonus, tačiau būta ir blogesnių atvejų. Klastuolis užsimerkė ir atsimerkęs jau buvo kažkur pamiškėje. Nors čia jis turėjo sutikti blondinę – ji neatsirado.
- Hope?! – pašaukė berniukas draugę, - HOPE, kur tu?
Kiek patylėjo ir nesulaukė atsako.
- Ji tikrai turėtų būti kažkur čia. Mūsų gi negali numesti į visiškai skirtingus miškus.
Taip su savimi dar kurį laiką pasikelbėjo pirmakursis ir suprato, kad ilgiau temti nebegali ir turi pradėti užduotį vykdyti vienas. Jeigu kažkas nutiks ar jam ar jo koledžo prefektei, profesorė visada padės.
Taigi berniukas nuramino save su tokiomis mintimis ir kiek giliau įkvėpė tyro miško oro. Kur eiti jis nenumanė, todėl pasiėmė šaką ir lazdele ją užbūrė taip kaip buvo mokintas pamokoje.
-   Stimiculus .

*

Neprisijungęs Hope Džein Shilck

 • II kursas
 • *
 • 121
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Klastūnyno Prefektė
  • Soundcloud, see u there
Ats: Trečioji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 1 metus »
Kiek palaukus draugo blondinė sutriko. Užmetusi akį į savo rankinį laikrodį ji apskaičiavo, kad jau praėjo kokios penkios minutės. Per tokį laiką jie abu kartu spėdavo jau nukulniuoti į pamokos užduoties atlikimo vietą.
- Marceli, nustok juokauti. Kur tu? Mums senka laikas! – mergaitė vėl užmetė laiką į laikrodį.
Nesulaukusi atsako dar labiau pasimetė, bet nusprendė, kad reikia rizikuoti. Jeigu kas profesorė visuomet atskubės į pagalbą. Taigi klastuolė susirado šaką ir sukuždėjo burtažodį, nukreipdama lazdelės galą į šaką.
- Stimiculus .
Tik tai pasakius šaka kiek pasunkėjo, bet ją išlaikyti pasidarė daug lengviau. Atrodė, kad ji pasidarė labiau savarankiškesnė.
Oras buvo šiltas, kiek pūtė malonus pavasariškas vėjas todėl mergina pasidavė pavasariškai nuotaikai ir atodavė visą atsakomybę už kelią šiai medžio šakeliai. Jos vedima ji žingsniavo smėlėtu miško takeliu. Trukdžių neatsirado, neramumą kėlė tik Marcelio nebuvimas šalia.
- Marcel! – dar kartą pabandė šūktelti mergaitė, bet atsako dar vis nesulaukė.
Atsidususi blondinė pasijautė esanti tikrai tikra blondinė, kadangi sugebėjo draugą pamesti. Tačiau tai nesutrukdė jai grožėtis mišku. Staiga ją išgąsdino per kelią perbėgusi voverytė. Tačiau suvokusi, kad tai būtent tas gyvūnėlis piemakursė akimis nusekė kaip šioji vikriai perbėgo per kelias medžių šakas ten tolyn į mišką, kur jau akimis jos nebegalėjai sužiūrėti.
Taip Hope Džein Shilck ėjo ir ėjo, kol galiausiai priėjo keistą namelį prie kurio išvydo besikūrenantį laužą.
- Kas nors čia yra?
Pklausė klastuolė, bet atsako nesulaukė.
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.
But you must remember that you could be great, you know, it’s all here in your head, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that.
Klastūnyno Prefektė Hope Džein Shilck
 (KL2)

*

Neprisijungęs Ellie Barlow

 • IV kursas
 • *
 • 88
 • Taškai:
Ats: Trečioji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 1 metus »
Kadangi į teoriją Ellie atsakinėti nesiruošė, paguldžiusi galvą ant stalviršiaus, užmerkė akis. Šiek tiek grožio miego dar niekam nepakenkė, hehe. Kol visi išminčiai spėliojo pro šalį, grifė nusnūsti gavo gerą valandėlę. Tiesa, prasibudino ji ne su pirmaisiais gaidžiais. Tikriausiai būtų dar ilgėliau parpus, tačiau keistai įdomus sapnas pakrypo dar keistesne linkme, taip priversdamas pakraupusią Barlow išsibudinti.
Viena ausimi išklausiusi praktinės užduoties, trečiakursė pasitrynė dar miegančias akis bei pasičiupo eliksyrą. Atkimšusi buteliuką, Elė neskubėjo išmaukti jame telkšojusio skysčio. Prisikišusi arčiau nosies, pajautė įdomų kvapą. Na, tikriausiai nuodai kvepėtų kiek kitaip. Nors, geriau pagalvojus, ką čia žinosi. Tad visgi pabijojusi nusinuodyti, grifė atitraukė eliksyrą nuo savęs. Matyt teks ieškotis bandomosios žiurkės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Ellie Barlow »
a forest bird never wants a cage

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 537
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Trečioji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 1 metus »
- Bet prisimena, - matydama liūdną antrakursės veidą Klarė kiek nusiminė. Norėjo, jog magijos mokykloje, stebuklingoje pilyje visi jaustųsi gerai, todėl ir toliau šypsojosi jaunesnei grifiukei.
Stevie užbūrus šaką į kelrodį, šis neatrodė itin patraukliai. Kažkoks vingiuotas ir netaisyklingos formos. Na, bet svarbiausia, kad jis veiktų. Tuomet žaliaakei kilo dar viena idėja.
- Palauk, pabandysiu ir aš. Galėsim palyginti kelrodžių parodymus, jei veiks bent daugmaž vienodai, reiškia veikia. - Kalbėjo išsitraukdama savo lazdelę iš apsiausto kišenės. Susirado visai padorią šakelę, tiesią, tik su viena nedidele atšaka ir kaire ranka laikydama tik už vieno šakelės galiuko ištiesė į šakelę lazdelę, laikomą dešinėje:
- Stimiculus - Nedidelis šviesos blyksnis perskrodė miško apylinkės ir šeštakursė pasidėjo kelrodį ant delno.
- Du geriau už vieną. Galim eiti. - Bent jau pradedant kelionę į stovyklavietę, kurią turėjo rasti, abiejų kelrodžių parodymai sutapo. Išvaizda šiems matyt menkai darė įtaką. Rodyklės išvedė grifiukas į visai neblogą takelį, ko rodos negalėjai tikėtis esant tokioje medžių šakų raizgalynėje.
Eiti teko gana daug, kelrodžių rodomas takelis vinguriavo, neaplenkdamas kupstų, kuriuos tekdavo perlipti ar parvirtusių medžių, pro kuriuos eidama Klarė taip ir norėjo surizikuoti pasikarstyti. Bet žinodama savo talentą nusiversti visur kur įmanoma, o vis dėl to ėjo ne viena, tiesiog aplenkė nuotykiui viliojančius miško kliūčių ruožus.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

kablelis

Ats: Trečioji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 1 metus »
- Kaip gera miške, - pratarė Stevie, kai mergaitės patraukė takeliu. - Taip ir norisi nuklysti kur nors toliau nuo takelio ir gerai pasivaikščioti. Kur nors panardyti tarp krūmų, pasikarstyti po medžius...
Po kurio laiko grifiukės priėjo kryžkelę. Stevie nebuvo patenkinta, nes tai reiškė, kad teks naudoti kerus. Mergaitė sunkiai atsiduso ir pratarė:
- Stimiculus!
Šaka, kurią antrakursė buvo pasiėmusi, pradėjo greitai suktis ir niekaip nesustojo. Stevie banandė dar kartą, tačiau šaka pradėjo tik dar greičiau suktis.
- Nežinau, ką daryt, - liūdnai pasakė Stevie, nebesiryždama vėl imtis kerų. - Matyt, man per sudėtinga...
Antrakursė tikrai jautėsi nekaip, tačiau nieko negalėjo padaryti. Teko tikėtis, kad vyresnė porininkė padės išsisukti iš šitos situacijos, tad Stevie, visa išraudusi, nutilo ir pradėjo laukti, kol Klarė išbandys burtus.

*

Neprisijungęs Suzu Nakashima

 • V kursas
 • *
 • 140
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Trečioji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 1 metus »
Praleidęs teoriją, kadangi į ją vaikiui buvo visiškai nusispjaut, juolab, kad kalbėjo apie burtažodį Suzu žaidė su plunksna. Jokios kitos jam įdomios veiklos nerado, bet tada profesorė pradėjo aiškinti apie praktiką. Eh... Kaip aš nekenčiu burtų lazdelių... O čia ja naudotis. Apsidairęs aplink klasę, vaikis nusprendė, kad susiradus porininką praktika bus lengvesnė, ypač, jei tas porininkas bus protingesnis ir parodys jam, kaip panaudoti tą nelemtą burtažodį. Šį kartą berniukas nusprendė surizikuoti ir pamatęs grifiukę lėtai ir nevisiškai užtikrintai patraukė link jos. Kiek matė, ji jau turėjo buteliuką, tad rudaplaukis sutaupė jėgų, kadangi neturėjo eiti pasiimti sau. Išmanu, bet eh... Kodėl čia nėra kažkokio bernioko? Su kuriuo dar ir pakvailiot galėčiau... Kur Hayato! Savęs klausinėdamas bereikšmių dalykų vaikis priėjo prie grifės ir šyptelėjo jai.
-Galima šią praktiką atliksiu su tavimi? Nesu pats geriausias burtininkas, tad nesinori vienam,-vyptelėjes berniukas tikėjosi, kad nebus atstumtas.
kuso kurae

*

Neprisijungęs Marcel Rufford

 • II kursas
 • *
 • 54
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Amoris vulnus sanat idem, qui facit.
Ats: Trečioji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 1 metus »
Keliaudamas praeinamais keliukais, pirmakursis galiausiai pradėjo regėti tolumoje trobelę.
Tikriausiai jau priėjau tą vietą, kurios turėjome ieškoti,- pamanė klastuolis ir dar žengęs kelis žingsnius apsidžiaugė. Jis visai arti stovyklą prienančios laužavietės išvydo stovinčią savo draugę.
- Hope, - šūktelėjo jis ir pasileido bėgti.
- Tu čia, ačiū dievui, - jau maniau, kad nutiko kažkas. Esu tikras, kad tokia paini užduotis ir buvo. Keliaujam dviese, o vėliau kaip dievas duos.
Prisėdo prie laužo Marcel.
- Kas dabar? Turėtumėm grįžti? - tik tai ištarė ir berniokėlis keistokai pasijuto. Jo galva pradėjo kiek svaigti, o akyse temti. Ir taip, po kelių akimirkų klastuolis jau buvo visai netoli profesorės.
- Profesore, jeigu tik Hope laimingai grįš, mes jau būsime įvykdę praktikos užduotį, - greitai sumurmėjo po savo nosimi profesorei ir nuskubėjo į ankstesnę savo vietą laukti grįžtančios blondinukės kiek melsvais galiukais.

*

Neprisijungęs Hope Džein Shilck

 • II kursas
 • *
 • 121
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Klastūnyno Prefektė
  • Soundcloud, see u there
Ats: Trečioji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš 1 metus »
- O tu dieve, tu čia. Man tai nutikti nenutiko niekas. Jau greičiau per mane kažkam kažkas nutiktų, bet tikrai ne man nuo kitų, 0 kiek pašmaikštavo mergaitė išvydusi atbėgantį draugą ir apibėrųsį ją klausimais. Šioji kiek pasitraukė prisėsdama prie laužo.
- Užduotis baigta. Sėkmingai radome ne tik mums paskirtą vietą, bet ir vienas kitą. Todėl nenorėčiau užsibūti miške, kuriame užsibuvome gana dažnai kitų pamokų metu ir norėčiau grįžti namo.
Su tokiais norais mintyse mergina kovojo jau ilgai. Vis dėlto pavasaris ant nosies. Atostogos taip pat. Su lyg tokiomis mintymis, Hope pradėjo jausti migreną. Nenorėjo išsiduoti, kad kažkas negerai, todėl nutilo ir nieko nesakė. Tačiau, kuomet akyse visiškai aptemo, o atmerkus akis blondinė išvydo realią aplinką... Suprato, kad tai buvo pasėkmė keliaujant tarp erdvių. Lengviau atsidususi, kad jau pgaliau esti ten, kur nori būti, klastūnyno koledžo prefektė nukulniavo netoli draugo ir pradėjo nekantriai laukti praktikos pabaigos paskelbimo.
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.
But you must remember that you could be great, you know, it’s all here in your head, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that.
Klastūnyno Prefektė Hope Džein Shilck
 (KL2)