0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pirmoji transfigūracijos pamoka ruduo '18
« Atsakymas #15 Prieš 5 metus »
- Aš jus nunešiu pristatyti klasei, - pratarė Matthew. - To prašė mokytoja.
- A! Gerai! - atsiliepė statula. Matthew šiaip ne taip susilaikė nešveitęs statulos ant žemės.
Išėjęs į klasės priekį Matthew prabilo:
- Tai yra statulą, kurią aš paverčiau iš šokoladinėje varlėje buvusio paveikslėlio. Tai yra Melinda...
- Sveiki! - garsaus šūksnio buvo petrauktas Matthew. Jis užvertė akis ir tęsė toliau:
- Ji yra buvusi Hogvartso direktorė ir, be to, transfigūracijos profesorė. Buvo visai įdomu pasišnekėti. Be to, ji man išdavė mažą paslaptį, kaip turėtų būti lengviau dirbti per transfigūracijos pamokas.
Kita vertus, kokia čia paslaptis, kai, ko gero, visa klasė girdėjo, kaip ji staugė... apmaudžiai pagalvojo Matthew, nes jis tikėjosi, kad jeigu patarimas bus geras, jis atrodys bent jau ne toks apgailėtinas, koks iki šiol jautėsi. Po šios minties berniukas išsitraukė lazdelę ir ištarė:
- Disfosta.
Jis labai įtemptai galvojo apie paveiksliuką, kurį turėjo gauti. Laimei, pavyko. Ir kaip tada klasėje atrodė tylu... Grifiukas nunešė paveiksliuką ant mokytojos stalo. Matthew nebuvo tikras, bet jam pasirodė, kad benueinant Melinda mirktelėjo.
Matthew grįžo į savo suolą ir užsimerkęs užsikimšo ausis. Po to klaikaus šauksmo jis nebenorėjo girdėti nieko.

*

Neprisijungęs Kaylie Mateo

  • Burtininkė
  • ****
  • 204
  • Lytis: Moteris
  • Narsa be proto – tik savotiškas bailumas
Ats: Pirmoji transfigūracijos pamoka ruduo '18
« Atsakymas #16 Prieš 5 metus »
Nuotrauka, kuri merginai daug reiškė ilgai netrukus virto į statulą, tiksliau virto į ją pačią ir jos septynerių sesę, merginos buvo apsikabinusios..
- Am.. - truputį sutriko Kay nuotraukoje pamačiusi save.. - tai keista.. - pridūrė..
- Labas, - pasisveikino mažoji Mitchell, tiksliau nesuprasi kuo ji džiaugėsi ar matydama tikrąją sesę ar tą skulptūrą..
- Laba, - su sese pasisveikino Mateo, stebėdama save, negi aš tikrai tokia baisi?
- Ėj, mes dvi, - prabilo statula.. - Tik aš maža tu didelė..
- Taip mes dvi.. - nutęsė mergiotė, ji kiek stebėjo kaip ji elgiasi kokios jos manieros, buvo keista.. - Be to Mitchell, kas naujo, ką gero išmokai? - Domėjosi grifė savo mažąją sesute..
- Moku skaityti, rašyti, dabar jau mokausi naujų burtažodžių.. - prabilo mažametė..
- Na aišku, dabar klausykit aš jus nunešiu prieš klasę pristatysiu ir tada.. - neužbaigė sakinio Kay ir atsistojo..
- Aha, - tik sumurmėjo dvibalsiu statulos.. 
„Laisvės paslaptis - drąsa“


*

Neprisijungęs Elride Endlercat

  • Burtininkė
  • *****
  • 683
  • Lytis: Moteris
  • meow
Ats: Pirmoji transfigūracijos pamoka ruduo '18
« Atsakymas #17 Prieš 5 metus »
Elridę pralinksmino jos statulos elgesys, mat ji visaip bandė išsiveršti iš narvelio. Mergaičiukė sukikeno, tačiau pakėlusi galvą ir pamačiusi profesorę prisiminė, kad dar turės pristatyti tą nelemtą padaužą.
-Na, nepridaryk man gėdos prieš klasę,-šyptelėjusi tarstelėjo statulai ir patraukė link profesorės stalo. Kaip ji pristatys, neįsivaizdavo, tačiau mąstyti tingėjo ir suvokė, kad nieko įmantraus nesugalvos.
-A... Man čia pristatyti?-padėjusi narvelį ant stalo paklausė grifiukė tikėdamasi, kad nieko kvailo nedaro. Ji labai bijojo apsikvailinti, nors, aišku, jei tai ir nutiktų pasakytų, kad jai nusispjauti ir vėliau kokią savaitę graužtų save dėl to.
Kurį laiką pastoviniavusi, kaupdama savo drąsą ir stiprybę, kadangi nujautė, kad kitaip susimaus po antro žodžio, giliai įkvėpė.
-Tai, hem... Čia yra mažoji aš, kaip matot visiškai nedraugiška ir norinti laisvės,-jai taip pasakius narvelyje esantis padarėlis išleido kažkokį garsą panašų į urzgimą.-Taip, taip, apie tave aš,-vyptelėjusi statulai grifė išsitraukė burtų lazdelę ir geriau įsižiūrėjo į mažąją ją. Iš tikrųjų, ji mielai tokį padarėlį laikytų ilgam, tačiau, deja, teko statulą vėl paversti į nuotrauką.
-Disfosta,-ramiai ištarusi burtažodį Elridė atvertė nuotrauką į jos pradinę būseną, atidarė narvelį ir iš jo išsitraukė ją. Linktelėjusi mokytojai, kadangi jos praktika buvo baigta šyptelėjo žiūrėdama į tą nuotrauką.

*

Neprisijungęs Kaylie Mateo

  • Burtininkė
  • ****
  • 204
  • Lytis: Moteris
  • Narsa be proto – tik savotiškas bailumas
Ats: Pirmoji transfigūracijos pamoka ruduo '18
« Atsakymas #18 Prieš 5 metus »
Kaylie beklausydama kitų ir pati nusprendė pristatyti savo nuotrauką, tiksliau dabar jau statulą.. Tad nieko nelaukusi mergina atsistojo ir nužigsniavo į klasės vidurį, kad stovėtu prieš klasę..
- Tai sveiki, - šyptelėjo mergina... - tai kaip matote čia esu aš, aišku nelabai graži, bet.. - tik vėl pakėlė lupų kampučius Kay ir tęsė.. - o čia mano mažoji sesė Mittchel.. - rodydama pirštu į sesutę grifė jai nusišypsojo ir baigusi grįžo į suolą, kur pasidėjusi narvelį ant stalo ištarė burtažodį, kuris turi viską sutvarkyti, aišku rudaplaukė bijojo sugadinti nuotrauką, tad darė viską labai lėtai ir atsakingai..
Nukreipusi lazdelę į statulą mergina tarė:
- Disfosta, - ir jos nuotrauka atvirto į pradinę būseną, kuri buvo prieš verčiant.. - Puiku, - tik burbtelėjo rudaakė ir ištraukusi nuotrauką įsidėjo ją į kišenę ir laukė pamokos galo..
„Laisvės paslaptis - drąsa“