0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

 • ****
 • 241
 • Lytis: Moteris
 • a wizard soul trapped inside a muggle body
Keista, jog pamokos pilyje gali vykti ir naktį. Tačiau visgi vyksta. Kalbant konkrečiai apie astronomiją, tikriausiai tokia pamokos versija nėra kažkokia naujiena. Visgi mergina stengėsi vengti užduočių, kurioms būtinas miegui skirtas paros metas. Tiesa, šįkart teko išbandyti mokinių valią - kažin, ar daug hogiečių dvyliktą valandą atkulniuos astronomijos klasėn? Ar atsiras bebaimių, nebijančių lipti įkyriais laiptais dar miegančiomis akimis? O ir turint omenyje, jog tuoj pat teks leistis žemyn. Na, visgi laikas parodys savo.
Atrakinusi kabineto duris, mergina apšvietė klasę. Numetusi raktus ant stalo, priėjo prie spintos bei ėmė iš jos atsargiai traukti teleskopus. Laikrodžiui išmušus dvylika, Ashley pasigedo varpo skambesio. Na, ji žinojo, jog naktį skambutis yra išjungiamas, tačiau buvo keista. Pirmiausiai klasę užplūdo punktualiausieji, o vėliau prisidėjo ir kelias minutes pavėlavę mokiniai. Pasisveikinusi su visais, strazdanė nurodė kiekvienam pasiimti po teleskopą. Norėjusiems dirbti poroje teko tik vienas prietaisas. Galiausiai išdalinusi visus teleskopus, Ashley užvėrė spintą bei liepė mokiniams keliauti laukan. Žygiavo ir ji pati. Išslinkusi iš saugaus mokyklos prieglobsčio, ši surado laisvesnį pievos plotelį bei pasistatė ant žemės prietaisą, ragindama ir kitus padaryti tą patį.
- Sveiki darkart, - kiek tylesniu tonu kreipėsi. - Šiandien apsieisime be teorijos. Vienintelis jūsų pamokos uždavinys yra tyrinėti naktinį dangų, - kilstelėjo akis viršun - matomumas buvo itin geras. - Na, o gal ir išmokti naudotis žvaigždžių stebėjimui skirtu prietaisu - teleskopu, - užmatė kelis sutrikusius veidus. - Jeigu yra gerai mokančių, paprašysiu pagelbėti draugams, kuriems sunkiau seksis. Kam visiškai nepavyks, kvieskite mane. Sėkmės, - užbaigė ir, luktelėjusi, kol visi kibs į darbus, atsargiai nuėmė dangtį nuo savojo teleskopo okuliaro.

Reikėtų bent dviejų kokybiškų, įdomių ir kūrybingų post'ų. Galite dirbti po vieną, galite ir poromis. Sėkmės ;)
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Oliver Van Ray

 • II kursas
 • *
 • 35
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Evil is just live spelled backwards
   Klastuolis plačiai atmerkęs akis žingsniavo tuščiais koridoriais, vis dar mąstydamas, ar nevertėjo geriau pasilikti bendrajame kambaryje ir paskaityti kokią knygą. Pavargęs nesijautė, bet tamsa iš tiesų migdė, kaip ir šaltukas, netikėtai atslinkęs vos prieš keletą valandų. Galiausiai užlipęs laiptais ir, kaip visad, pridusęs, jis pasiekė astronomijos kabinetą. Oliveris tyliai pravėrė duris ir įslinko vidun, tarsi nenorėdamas ko prižadint. Ne taip jau ir dažnai ateidavo pirmas, taigi tuščia klasė (neskaitant profesorės) kiek nustebino. Na, bet ko kito ir tikėtis, juk vidurnaktis, o šiuo metu daugelis mieliau pasirinktų miegą ar kažko kito veikimą nei pamokas.
Kadangi kabinete buvo tik jis ir mokytoja, atrodė savaime aišku, kad turėjo pasisveikinti, kitaip būtų šiek tiek nemalonu. Tačiau vien tik iš principo tylėjo, vis dar prisimindamas paskutinę pamoką. Atsisėdęs į suolą pačiame gale ėmė žiūrėti pro langą. Atrodė, kad pilnatis šiandien buvo ypač ryški, o ir mėnulio šviesa - kaip niekad raminanti. Po truputį susirinkus visiems mokiniams, profesorė ėmė aiškinti pamokos temą. Oliverio nestebino tai, kad ji buvo lengva, juk daugelis jaučiasi pavargę po ilgos dienos. Na, tik gal išskyrus jį, mat visą dieną tik ėjo į pamokas ir tūnojo bendrajame kambaryje. Pakilęs iš suolo pirmakursis pasigriebė vieną iš teleskopų - pastarasis buvo baltas su juodomis detalėmis -  ir išėjo pro duris paskui profesorę. Negi nebūtų lengviau tiesiog išnešti teleskopus laukan ir ten sukviest visus, vietoj vaikščiojimo pirmyn atgal? - mąstė ir vėl lipdamas begaliniais laiptais, tik šįkart žemyn.
Atvykęs į pamokos vietą pasekė mokytojos pavyzdžiu ir pasistatė savo teleskopą, žinoma, kiek tik galima toliau nuo kitų mokinių ir pačios panelės Tonks. O, ir vėl jokios teorijos, kaip puiku! Kam jos ir taip reik? - suprunkštė, nors paskui pakeitė savo nuomonę, suprasdamas, jog pats neturėtų jėgų paskaitoms. Daugeliui kibus į darbą, rudaplaukis galiausiai susimąstė apie darbą poroje. Daugiau nei pusę metų dirbo vienas, tačiau pastaruoju metu susirasdavo kokį nors porininką. Na, jei kažkas prieis, tai tada nebūsiu vienas. Jei ne, tai ne.

*

Neprisijungęs Marcel Rufford

 • II kursas
 • *
 • 54
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Amoris vulnus sanat idem, qui facit.
Berniukas pakilęs šiandien anksti iš lovos ir sudalyvavęs visose pamokose bei kiek dar pabuvęs bibliotekoje, neturėjo visiškai jėgų. Bet eiti į pamokas - pareiga. Todėl šiaip ne taip Marcelis prisivertė pakilo nuo sofutės, esančios klastūnyno bendrajame kambaryje ir susirinko astronomijos pamokai reikalingas knygas. Giliai atsidusęs išėjo vingiuotais koridoriais kilti į astronomijos bokšta. Klastuoliams tai didžiausia kankynė, kadangi negana to, kad tai buvo bokštas, bet dar ir jiems reikėjo įveikti atstumą iš požemių. Tačiau pirmakursis visiškai neskubėjo. Kadangi buvo išėjęs kiek anksčiau, ne paskutinę minutę, buvo tikras, kad nepavėluos.
Pasiekęs astronomijos bokštą, Marcelis įėjo į klasę. Linkteelėjęs profesorei ir pasisveikinęs su bendrakoledžiais, berniukas atsisėdo į laisvesnę vietelę, kur aplinkui kolkas nieko nebuvo.
Kol profesorė nepradėjo pasakoti, kas visų mokinių laukia, juodaplaukis išsitraukė knygas. Bet kiek pasigailėjo paskubėjęs, nes profesorė paskelbė, kad teorijos nebus. Iš karto praktika. Todėl pirmakursis susidėjo knygas atgal ir nutypėno pasiimti teleskopo. Jis jau buvo kartą naudojęs šį prietaisą, todėl buvo tikras, kad su užduotimi susidoros vienas. Taigi paėmė į rankas teleskopą ir patraukė ten, kur laisviau ir gana gerai matėsi dangus. Pasistatė teleskopa, susireguliavo tinkamą berniukui aukštį ir galiausiai atidengė vietą, kur buvo stikliukas. Nusistatęs patogų kampą, Marcelis prisistūmė kėdutę ir prisėdo ant jos, kadangi teleskope skylutė per kurią reikėjo žvelgti, berniukui buvo gana žemai.

*

Neprisijungęs Hope Džein Shilck

 • II kursas
 • *
 • 121
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Klastūnyno Prefektė
  • Soundcloud, see u there
Ir vėl lipti aukštyn, - susierzino mergaitė, kuri patogiai buvo įsitaisiusi ant sofos, visai netoli židinio, klastuolių bendrame kambaryje ir skaitė knygą. Viena pamoka lauke, kita pamoka privertė tvarkyti patalpą, o darbar reikia dar lipti.. oh. Kodėl Hogvartse nėra lifto?, - mintyse sukritikavo Hogvartso mokyklą klastuolė. Ji kaip niekad buvo pavargusi, todėl tikrai buvo sumintimi nekulniuoti tiek aukštų aukštyn dėl vienos pamokos. Ją mintis apie miegą tikrai gundė. Bet blondinukė buvo pažadėjusi draugui, kad vieno jo nepaliks. Todėl tik atsiduso ir pakilo nuo sofos. Nužingsniavo iki savo kabario, kur buvo sudėtos visos knygos ir išsirinko būtent tas knygas, kurias galėjo panaudoti astranomijos pamokoje. Krepšys buvo sunkokas. Todėl Hope išsitraukė burtų lazdelę ir ją nukreipė į krepyšį:
- Locomotor,- sumurmėjo ir krepšys turėjo atsidurti klasėje anksčiau nei blondinukė klasėje. Taigi apsidžiaugusi, kad nereikės tiek neštis su savimi, pirmakursė nuskubėjo laiptų iš požemių link. Lipdama jais dar kiek svarstė ar pamoka bus sunki, bet tikėjosi kokios nors iš lengvesnių. Su tokiomis mintimis Hope galiausiai pasiekė astronomijos bokštą ir įėjimą į klasę. Pastūmus duris į priekį, prefektė žengė per slenkstį. Klasėje jau buvo susirinkę keli klastuoliai. Akimis perbėgusi per klasę, mergaičiukė jau pastebėjo kelis savo draugus. Taigi pasisveikinusi su dėstytoja, blondinė nuskubėjo pasisveikinti su Marceliu, bet prisėdo prie Oliverio. Nors ir atstumas šių berniukų per daug neskyrė. Po pasisveikinimo mergaitė nieko nepratarė daugiau, tik laukė profesorės kalbos, kuri labai greitai prasidėjo.
Ačiū dievui , - profesorės kalbą išgirdusi, atsiduso klastuolė,- nieko sudėtingo. Ačiū ačiū ačiū ačiū. Pagaliau ir šypsena atsirado prefektės veide. Tad išklausiusi visą pamokos uždavinį, mergina lengvai pakilo nuo suolo ir patraukė išsirinkti teleskopo. Kaip su šiuo daiktu naudotis, Hope žinojo, kadangi astronomija ją gundė jau nuo kiek seniau. Žvaigždės, planetos, įvairūs deriniai buvo jai tokie paslaptingi ir magiški... Magiškesni nei burtininkų pasaulis. Todėl ji mėgdavo dažnai žvelgti pro langą. Teleskopą buvo jai nupirkęs tėvas, o kadangi šis jau kuris laikas nebegyveno su Shilck šeimyna, tai buvo kaip jo prisiminimas. Taigi, pirakursė išsirinko keistesnės formos, kiek ragą primenantį teleskopą ir nukulniavo iki Oliverio, kuris jau buvo pasiruošęs vykdyti praktiką.
- Nieko prieš jeigu prisidėsiu prie tavęs? - užklausė klastuolio šio koledžo prefektė ir pasidėjo savo teleskopą šalia berniuko teleskopo. Jam sutikus, mergina savąjį pakėlė ir grąžino į senąją jo vietą. Kadangi tie, kas dirbo dviese turėjo išsiversti su vienu teleskopu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Hope Džein Shilck »
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.
But you must remember that you could be great, you know, it’s all here in your head, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that.
Klastūnyno Prefektė Hope Džein Shilck
 (KL2)

*

Neprisijungęs Marcel Rufford

 • II kursas
 • *
 • 54
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Amoris vulnus sanat idem, qui facit.
Marcelis prisėdęs prie savo teleskopo, viena ranka dar spėjo prigriebti ir užrašų knygelę, kurioje ketino pasižymėti tai, ką išvys, o gal net kiek pasipaišyti. Taigi, laikydamas rankoje užrašus ir pieštuką, klastuolis primerkė vieną akį ir pažvelgė pro teleskopo akutę. Be teleskopo vaizdo, dangus buvo giedras ir nusėtas žvaigždėmis. Todėl berniukas tikėjosi surasti kuo įdomesnių žvaigždynų formų. Tačiau pažvelgus pirmąjį kartą berniukui nepavyko, nes amims reikėjo priprasti prie vaizdinio. Berniukas pažvelgė per teleskopo akutę dar kartą. Antrą kartą klastuolis jau galėjo išvysti žvaigždes išsidėsčiusias į žuvies zodiaką. Būtent tai jis ir nupaišė savo užrašuose. Vėliau jis išvydo ir kitus zodiakų žvaigždynus, o ir tokių formų kaip ir gėlės, primenančius fejerverkus ir kitus. Visus juos berniukas įamžino savo užrašuose ne tik nupiešdamas, bet ir trumpai aprašydamas. Pajutęs, kad pamoka eina į pabaigą, klastuolis pakilo ir susitvarkė savo darbo vietą. Nunešė padėti atgal savo pasirinktą teleskopą, susirinko knygas nuo stalo, kurias buvo pasiėmęs su savimi ir kaip įrodymą, kad praktiką atliko, nunešė užrašus parodyti profesorei. Prie josakių pervertęs užrašų puslapius, kuriuos pasidarė praktikos metu, pirmakursis vėl nukulniavo į savo vietą ir laukė, kol ir kiti užbaigs praktiką.

*

kablelis

Stevie jautėsi be galo patenkinta. Jeigu jau astronomijos pamoka vyksta vidurnaktį, matyt, tai bus ta pamoka, kurios ji be galo laukė. Galbūt netgi teleskopus profesorė ištrauks? Atėjusi į klasę mergaitė pastebėjo, kad atėjo ne pirma. Taip nutinka vis dažniau ir dažniau liūdnai pagalvojo antrakursė, nors ir pati nesuprato, kodėl jai taip svarbu ateiti į astronomiją pirmai.
Stevie tiesiog džiūgaudama pasiėmė teleskopą ir vos ne bėgte išlėkė į lauką. Vis dėlto išgirdusi užduotį, ji kiek nusivylė. Ar neturėsime ieškoti kažko konkretaus? pagalvojo ji. Tačiau skųstis nebuvo ko. Dangus buvo tiesiog tobulas, o mergaitė jau seniai nebuvo išsitraukusi teleskopo, kurį turėjo namie. Juk ieškoti ko nors konkretaus galiu ir aš pati, be profesorės paliepimo.
Stevie puikiai mokėjo naudotis teleskopu, todėl, pasak profesorės, turėjo kam nors padėti. Tačiau mergaitė norėjo pasidžiaugti šia akimirka ir nežiūrėti, kaip koks nors nevykėlis laužo prietaisą. Tad ji pasitraukė šiek tiek toliau nuo kitų ir pasistatė teleskopą. Kurį laiką ji tik žiūrėjo į žvaigždes plika akimi. Po kiek laiko Stevie nutarė, kad reikia pradėti atlikti užduotį, ne tik mėgautis. Tad ji susirado Sietyną, nukreipė į jį teleskopą ir užsižiūrėjo. Grifiukė netrukus patikrino ir kiek nusivylė, kad prie teleskopo nebuvo daugiau okuliarų, kurie praverstų žiūrint į kitus objektus. Vis dėlto Stevie buvo patenkinta šia pamoka, tad nesiskųsdama galvojo, į ką dabar nukreipti teleskopą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Burtininkas
 • ****
 • 261
 • Lytis: Vyras
 • Astronomai duobkasiai - mes pakasim jus skersai!
Pamoka vidurnaktį. Ji turbūt išprotėjo. Ar ji negirdėjo apie tai, kad vaikams naktimis reikia miegoti? O po to koks nors kitas beprotis padarys pamoką penktą ryto. Čia jau atsivilkau. Beveik. Kitur jau tikrai neisiu. Su tokiomis mintimis Matthew kopė į astronomijos bokštą. Jis buvo pavargęs ir, be to, alkanas, nes vakarienės nuėjo anksti, o paprastai tokiu metu miega, o ne sėdi ir galvoja apie maistą...
Matthew, išgirdęs užduotį, tiesiog nežinojo kur dėtis iš pasipiktinimo. Vilkausi į šitą bokštą vidury nakties tam, kad išgirsčiau, kad reikės eiti į lauką? Kokia nesąmonė! Berniukas neslėpdamas pasipiktinimo griebė teleskopą ir nuėjo į lauką. Tiesiog stebėti dangų. Na, gerai. O kaip ji žinos, ar aš stebėjau, ar ne? Galiu tik apsimesti, argi ne?
Matthew gyvenime nebuvo čiupinėjęs teleskopo, tačiau dirbti poroje nenorėjo. Tad jis tik pasistatė teleskopą ir nukreipė jį į dangų. Vis dėlto dangus buvo gražus, tad pirmakursio pasipiktinimas pamažu nuslūgo ir jis užvertęs galvą užsižiūrėjo į žvaigždes.

*

Neprisijungęs Miona Hera

 • VII kursas
 • *
 • 196
 • Taškai: 48
 • Lytis: Moteris
Kai Miona išgirdo apie pamoką, kuri vyks vidurnaktį, vos nepašoko iš džiaugsmo. Jai taip patiko stebėti žvaigždes plika akimi, kad net negalėjo įsivaizduoti, kaip nuostabiai jos turėtų atrodyti iš arčiau. Iškart po pamokų, mergaitė nulėkė į biblioteką ir pasiėmė bent keletą knygų apie žvaigždynus ir kaip naudotis teleskopu.
Džiaugsmas dingo, kai mergaitė atsibudo bendrajame kambaryje apsikrovusi knygomis lygiai dvyliktą valandą. Mioną apėmė panika, kad ji pavėlavo. Staigiai pagriebusi kuprinę, mergaitė išlėkė iš bendrojo kambario ir suradusi reikiamus laiptus, garsiai atsiduso. Buvo pamiršusi, kaip aukštai teks lipti. Mergaitei išsibudinti niekada nereikdavo ilgo laiko, tad ji pasistengė įjungti visas savo jėgas ir greitai užlipti laiptais. Planas nesuveikė, nes užlypėjus bent pusę laiptų, Miona užduso ir jai teko atsiremti į turėklą, kad įkvėptų oro. Nesuprantu, kaip kiekvieną sykį pasiekiu klasę laiku, - pagalvojo Miona. Kai atgavo kvapą, mergaitė vėl pradėjo kopti. Šįkart nusprendė nebestoti. Gaila, kad Venecija nusprendė šiandien eiti į šią pamoką. Su kuo man teks atsisėsti? - savęs klausė mergaitė. Bijojo, kad visi iš jos išsišaipys, kad ji šitaip smarkiai vėluoja.
Tačiau kai atvėrė klasės duris, klasėje buvo mirtinai tylu. Prie sienos iš dešinės sėdėjo keli klastuoliai, kurie sau ramiai snaudė pasidėję galvas ant suolo. Prie lango sėdėjo mergaitė, tačiau ji nesnaudė, o ramiai apžiūrinėjo savo teleskopą.
Mionos akys nukrypo į mokytojos stalą. Ši buvo pakėlusi galvą ir stebėjo mergaitę. Rudaplaukė tyliai pasisveikino ir šmurkštelėjo į suolą, kuris buvo pats paskutinis eilėje. Čia niekas nesėdėdavo, nes sklido gandai, kad po suolu veisiasi vorai. Mergaitė patikrino šį gandą, bet nieko neišvydusi, mokslo metų pradžioje nusprendė ten atsisėsti.
Praėjo gal penkiolika minučių ir vaikų susirinko kiek daugiau nei penkiolika. Kaip ir bijojo, pasirodė vienas klastuolis, kuris iš jos tyčiojasi kiekvieną dieną, ir vėl ją pavadino vorų veisėja. Žinoma, kad girdėtų tik klastuoliai. Miona atsiduso ir pradėjo klausytis, ką mokytoja kalba. Ji taip laukė, kada jie išeis į lauką. Galiausiai mokytoja ištarė stebuklingus žodžius ir visi patraukė klasės išėjimo linkui. Miona palaukė, kol visi išeis ir pagaliau pati išėjo iš klasės. Nulipti buvo kur kas lengviau, nei užlipti. Lipdama laiptais ji aplenkė kelis mokinius, bet neišdrįso aplenkti to klastuolio, tad ir vėl atsiliko. Kai galiausiai mergaitė ištrūko į nakties orų, jos širdį apėmė didelis džiaugsmas. Išklausiusi mokytojos užduotį, mergaitė viską padarė, kaip minima knygoje ir netrukus išdrįso pažiūrėti, kaip gi žvaigždės atrodo pro teleskopą. Oho, - teištarė mergaitė. Tai buvo viena nuostabiausių naktų jos gyvenime.

*

kablelis

Stevie tiesiog mėgavosi pamoka. Ji neprisiminė jokios pamokos, kuri būtų teikusi šitiek džiaugsmo. Iki valiai prisižiūrėjusi į Sietyną, Stevie nukreipė teleskopą į Albireo. Nors tai buvo tiesiog viena dvinarė žvaigždė iš daugelio, ji kažkuo žavėjo Stevię, tad ji negalėjo praleisti progos pažvelgti į tą grožį pro teleskopą. Stevie tiesiog sustingo priglaudusi akį prie okuliaro. Po kiek laiko ji tarsi atsipeikėjo. Mergaitė apsižvalgė aplinkui ir vos ne prunkštelėjo, kai pamatė, kaip vargsta kai kurie mokiniai. Vis dėlto antrakursė nusprendė nebūti draugiška ir ne padėti, o tiesiog mėgautis akimirka. Šita pamoka yra nuostabi. Nesvarbu, kad nieko naujo neišmoksiu. Tai yra tiesiog tobula žavėjosi Stevie. Mergaitė nukreipė teleskopą į Andromedos galaktiką ir jau pasiruošė dar vienam ilgam stebėjimui, deja, profesorė pranešė, kad pamoka eina į pabaigą. Stevie pirmą kartą pajuto, kad mielai ilgiau pasiliktų pamokoje. Tačiau buvo gili naktis, reikės eiti miegoti... Tad mergaitė skubiai pažvelgė pro teleskopą į galaktiką ir susiruošė keliauti atgal į klasę. Antrakursė žinojo, kaip ji tingės tįsti teleskopą į bokštą, tačiau ji nežinojo jokių burtų, kurie užkeltų prietaisą, tad teko plūktis pačiai.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Burtininkas
 • ****
 • 261
 • Lytis: Vyras
 • Astronomai duobkasiai - mes pakasim jus skersai!
Matthew spoksojo į dangų ir jam visai išgaravo iš galvos, kad reikia pasinaudoti teleskopu. Berniukas vis dar buvo alkanas, tačiau dangus buvo nuostabus, tad pamažu jis pamiršo alkį ir atsipalaidavęs žiūrėjo į viršų. Aplinkui klegėjo mokiniai, ko gero, tie, kurie dirbo poromis. Matthew neįsivaizdavo, kaip galima pliurpti, kai yra šitaip gražu ir gera būti vienam. Oras buvo neblogas, žolė šiek tiek drėgna, bet nešalta, todėl Matthew atsigulė ant žemės, kad būtų patogiau žiūrėti. Jo paties teleskopas užstojo nemažą dalį dangaus, tad Matthew dūsaudamas atsistojo, patraukė prietaisą toliau ir vėl atsigulė. Kad ir kaip bebūtų gražu, pirmakursis netrukus pradėjo snūduriuoti. Taip ir būna, kai pamokos vyksta naktį pagalvojo Matthew ir nutarė, kad gal verčiau keltis, kol visai neužmigo. Atsistojęs ir pasirąžęs grifiukas prisiminė, kad jam reikia pasinaudoti teleskopu. Panašu, kad pamoka ėjo prie pabaigos, tad pirmakursis skubiai pažiūrėjo pro teleskopą ir nieko nepamatė. Sutrikęs berniukas apžiūrėjo prietaisą ir spėjo, kad reikia nuimti kažkokį dangtelį.
- Tu tik nesulūžk, gerai, - sumurmėjo Matthew teleskopui ir nuėmė dangtelį. Teleskopas nenugriuvo ir Matthew dar kartą pažvelgė. Šį kartą viskas matėsi puikiai. Matthew pamatė gerokai daugiau žvaigždžių, bet berniukas suprato, kad jam labiau patiko žiūrėti plika akimi.
Netrukus pirmakursis pamatė, kad visi keliauja pilies link, tad jis skubiai grąžino dangtelį į vietą ir nunešė teleskopą atgal į pilį.

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

 • ***
 • 187
 • Lytis: Vyras
Vėl naktis, vėl astronomija, vėl žvaigždės, vėl nesąmonė, vėl nuobodumas. Čia kaip koks liūdnas eilėraštis. Faina visai. Gal jei bus nelabai įdomu galėsiu sukurti ir parašyti eilėraštį, kad nepamirščiau. Bet greičiausiai šiandien tik miegosiu. Nes pamoka vyksta vidurnaktį. Nuėjęs link kolidoriaus kuris vedė link spiralinių laiptų, praėjo kolidorių ir ėmė lipti spiraliniais laiptais į Astronomijos kabinetą. Įžengęs į kabinetą pasisveikino su profesore ir pasiimė iš spintos teleskopą. Na poroje dirbti su tokiu daiktu nėra labai gerai, nes poto gali ir susipykti. Geriau dirbti vienam.  Klastuolis nusekė paskui mokytoją į kiemą ir priėjus vietą kur vyks pamoka prisėdo ant šalto, balto sniego. Sniego storis jau buvo apmažėjęs, nes po mažiausiai nei mėnesio turėjo prasidėti pavasaris. Mokytojai išaiškinus praktiką vaikinas neskubėjo stotis nuo žemės ir kibti į darbą. Kažkaip pamokos dabar vyksta be teorijos ir tai yra labai gerai. Po gerų kelių minučių Lukas atsistojo, nusiėmė dangtelį ir pažvelgė į naktinį dangų.
Arkliukas

*

Neprisijungęs Oliver Van Ray

 • II kursas
 • *
 • 35
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Evil is just live spelled backwards
   Oliveris šyptelėjo, kai prie jo priėjo ta pati pirmakursė, kuri su juo sėdėjo pačioje pamokos pradžioje. Na, ko gero, to ir reikėjo tikėtis.
   - Žinoma, blogiau juk nebus. Ir taip vienas čia esu.
   Prefektei nuėjus grąžinti teleskopą, berniukas ėmė apžiūrinėti savąjį. Tik dabar susivokė, jog visiškai nesupranta, kaip juo naudotis. Juk jam gyvenime nebuvo prireikę šio daikto.
   - Hey... Gal būt tu žinai teleskopo naudojimo instrukcijas? - mergaitei grįžus tuoj pat užklausė. - Na, taip, reikia pro jį žiūrėti, bet gal prieš tai dar reik kažką daryt? Arba gal tu tiesiog pirma pradėk su juo dirbt, o aš kartosiu.
   Klastuolis vėl menkai šyptelėjo ir atsitraukė, užleisdamas vietą porininkei.
   - Hmm, nepaklausiau tavo vardo. Mano Oliveris.
   Laukdamas atsakymo atsisėdo ant žolės ir plikomis akimis ėmė stebėti pilnatį. Gal mėnulis ir atrodo mažas, bet atrodo gražiai ir be teleskopo. Viena akimi žiūrėdamas ir į bendrakoledžę apsidžiaugė, kad šiąnakt išslinko iš bendrojo kambario. Nors lauke vėsu, tačiau neapsakomai gera ir gaivu, priešingai nei pilyje. O ir dar vieną draugę susiras. Pala... Kodėl beveik visi mano draugai - kažkokios bobos?

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Mergaitė be jokios nuotaikos užlipo į astronomijos bokštą. Kad pamoka vyko naktį Elridei buvo nusispjaut, tik, kad ji vis tiek eiti į ją noro neturėjo. Iš vis, po įvykių kitoje pamokoje grifė norėjo likti savo lovoje ir praleisti ten visą savo likusį gyvenimą Hogvartse, iki kol ją išveš.
Taigi, pasiėmusi teleskopą mergaitė patraukė į lauką. Susivokusi, ką turės visi daryti Elridė nebuvo labai patenkinta, nes tai darydavo vaikystėje, prisiminimai ją vėl puolė, bet grifė laikėsi ir stengėsi išlikti rami, stengėsi.
Pasistačiusi teleskopą Elridė atsisėdo, nes nenorėjo į dangų stebėti pasilenkusi. Mergaitė nusižiovavo ir pasitaisė plaukus. Ji pažiūrėjo į dangų be teleskopo. Švieselės danguje ir gražus mėnulis. Paauglei patiko toks dangus, ryškus mėnulis ir aplink išsidėstę taškeliai, vieni ryškesni, kiti ne, o dar, kaip gražu, kai pamatai krentančias žvaigždes...
Taip bespoksodama į dangų, be teleskopo mergaitė giliai atsiduso. Tokia naktis nebuvo labai bloga, ji galėjo stebėti dangų niekieno netrukdoma ir tai nebus nusikaltimas. Gal reikės dažniau išeiti naktį... Vis tiek nemiegu...
Atsisukusi į teleskopą Elridė dar kartą atsiduso, jai nereikėjo jo, kad stebėtų dangų, o ir močiutės balso išgirsti nenorėjo. Nors jis jau brovėsi. Brovėsi į jos galvą, po truputį mergaitė jau galėjo girdėti jos žodžius "pažiūrėk į mėnulį, kaip tikras sūris". Tuščios akys nužvelgė teleskopą, o visgi ji juk privalo padaryti tai, ką liepė profesorė. Mergaitė nuėmė dangtį ir prisiartino prie teleskopo. Aišku, ji norėjo pamatyti mėnulį, tą didelį dangaus sūri. Nes, nors ir danguje yra daug daugiau kitų kūnų, kuriuos galima tyrinėti Elridė pasirenką tą, į kurį žiūrėdavo beveik kiekvieną vasaros vakarą.

*

Neprisijungęs Morisas Banoveris

 • Magiškojo transporto departamento darbuotojas
 • *
 • 149
 • Lytis: Vyras
Morisas net nesistengė pamiegoti iki Astronomijos pamokos. Vistiek šią naktį nebemiegosiu tai ko vargintis užmigti? Įdomu ar bus verta taip vėlai eiti į pamoką? Jei bus neverta tai jau nieko nepadarysi. Lipdamas sraigtiniais laiptais klastuolis nesiskubino užsiropšti aukštyn, nes vaikinas nujautė, kad vėliau vėl reiks lipti žemyn. Ir jėgų sutaupysiu, ir ne taip pavargsiu jei reiks lipti, o poto vėl leistis. Užlipęs aukštyn pasisveikino su profesore ir pasiėmė iš atidarytos spintos teleskopą. Žinau, kad toks yra žiobarų pasaulyje ir kad su juo reikia stebėti žvaigždes. Bet kaip juo naudotis tai net neįsivaizduoju. Gal Lukas ar dar kas nors padės. Morisas išėjo iš pilies ir patraukė paskui profesorę link vietos kur turėjo vykti pamoka. Profesorei leidus pradėti pamoką klastuolis nusiėmė juodą dangtelį ir pažvelgė pro teleskopą tik ten nieko įspūdingo nepamatė tik tokį patį vaizdą kaip ir plika akimi. Tai kam tada teleskopas jeigu tik taip viskas pro jį matosi? Reikia gal Luko paklausti. Priėjęs prie Luko vaikinas nenorėdamas jo išgąsdinti paplekšnojo per petį ir jam atsisukus paklausė:
 -O kodėl aš matau tokį patį dangų per teleskopą kaip ir be jo?

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

 • ***
 • 187
 • Lytis: Vyras
Lukas jau norėjo pažvelgti per teleskopą, bet jo petį palietė ranka. Klastuolis atsisuko ir pamatė Morisą kuris klausė apie teleskopą.
 -Na tai paprasta man ir kitiems kurie moka naudotis teleskopu. Pirmiausia pasižiūri per šitą akutę ar kaip ten vadinasi, tada pasukioji šitą ratuką žiūrėdamas per teleskopą iki kokio artumo ar tolumo nori kad būtų vaizdas viskas labai paprasta. Jei reiks dar pagalbos paklausk. Išaiškinęs Morisui vaikinas galėjo toliau stebėti žvaigždes, žvaigždynus ir planetas. Pasukęs teleskopą šiek tiek dešiniau surado Sanario žvaigždę. Ji beveik niekuo nesiskyrė nuo kitų žvaigždžių, bet vistiek kažkuo skyrėsi, bet Lukas nežinojo kuo tad paliko ją ramybėje nebandydamas net išsiaiškinti. Pasukęs dar daugiau dešinėn klastuolis pamatė Anopo žvaigždyną. Kokie keisti pavadinimai, bet gerai, kad aš juos moku. Kitaip net nežiūrėčiau į juos. Anopo žvaigždynas buvo sudarytas iš dešimties žvaigždžių ir turėjo vaizduoti seniai išnykusi gyvūną. Pasukęs teleskopą šimto aštuoniasdešimt laipsnių kampu vaikinas užtiko Healio žvaigždyną. Jis buvo sudarytas iš trisdešimties žvaigždžių. Lukas atsitraukė nuo teleskopo norėdamas pasigrožėti nakties dangumi be teleskopo. Pamatęs, kad kiti jau eina link pilies klastuolis patraukė paskui juos.
Arkliukas