0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 1 metus »
 Ojej kiek klausimų... Grifiukei vos nesusisuko galvelė.
 -Greičiausiai sunkiau tą krūmą surasti,- atsakė į pirmąjį, nes ir jai pačiai pasidarė kiek keistoka. - Herbologija kaip Herbologija, tačiau nepasakyčiau, kad ypatingai mėgstu. Labiau patinka Nuodai ir Vaistai. Herbologija patiko mano seseriai. Mėgo kapstytis žemėse,- prakalbo apie Clau ir pati su Stevie nuėjo pasiimti maišelio, nes nebuvo pasiėmusi. Grifė netrukus pradėjo su bendrakoledže vaikščioti, ieškant to keisto krūmo, kurio pavadinimas prasideda a raide. Tik niekaip neprisiminė to pavadinimo. Ambrozija... Vis dėl to ji vadinasi šitaip.
 Jasmine priėjo prie krūmo ir net pauostė lapus, tačiau jokio kvapo nepajuto. Profesorius minėjo, kad kvapas turėtų būti stiprus.
 -Man rodos, čia ne ji. Labai panaši, bet ne ji. Nekvepia. Einam toliau.
 Kiek toliau einant nemindžiotais ir niekad čia nebuvusiais takais, bandant per daug nenutolti nuo profesoriaus ir miško krašto. Tačiau pajutus vos juntamą saldų kvapą, artinosi prie krūmelio. Kvapas vis stiprėjo ir šeštakursė netrukus pamatė maždaug metro aukščio krūmelį.
 -O va čia, rodos, tikrasis krūmas, kurio mums reikia,- labiau konstatavo faktą, nei sudvejojo. Prisiairtino prie krūmelio ir pritūpė. Kažkokios gėlės panašiai kvepėjo per tėčio laidotuves.
Talk less /Smile more /Don't let them know what you're against or what you're for.- Aaron Burr

*

kablelis

Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 1 metus »
Stevię kiek nuramino tai, kad vyresnioji grifiukė atsakė į klausimus daugiau nei vienu žodžiu. Tiesiog ji pasirodė kiek žmogiškesnė.
Stevie pasvarstė, ar tęsti pokalbį, bet vis tik nutarė nieko nebesakyti, o greičiau kibti į darbą. Ji labai nusivylė, kai porininkė pranešė, kad jos surastas krūmas nėra tas, kurio joms reikia. Mergaitė norėjo būti naudinga jų komandai, o dirbant su gerokai vyresne mokine tai buvo itin sunku.
Priėjusi prie kito krūmo, Stevie pratarė:
- Aha, šitas kvepia. Tikrai turi būti tas.
Antrakursė nuskynė kelis lapelius ir sudėjo juos į maišelį. Iš pažeistų vietų vos ne čiurkšle pasileido nektaras, kuris, kiek prisiminė Stevie, neskiestas yra pavojingas. Antrakursė truputį išsigando, bet bandė to neparodyti, tiesiog kol srovė nusilpo, apėjo krūmą iš kitos pusės ir nuskynė porą lapelių iš ten.
- Labai ilgai užtruks, jeigu turėsim nuolat laukti, kol srovė pradės tekėti silpniau, - tarstelėjo Stevie. Vis dėlto ji vėl kibo į darbą. Netrukus paaiškėjo, kad tai nėra taip sudėtinga, nes kuo daugiau pažeistų vietų, tuo trumpiau teka nektaras.
Tad neilgai trukus maišelis buvo pilnas, tad Stevie buvo pasiruošusi nešti jį profesoriui.
- Eime? - antrakursė paklausė porininkės.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Burtininkas
 • ****
 • 264
 • Lytis: Vyras
 • Astronomai duobkasiai - mes pakasim jus skersai!
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #32 Prieš 1 metus »
Matthew ne itin apsidžiaugė, kai prie jo prisistatė tik iš matymo pažįstamas grifiukas, tačiau nenorėjo atrodyti itin nedraugiškas, todėl atsakė:
- Gerai, kodėl ne. Tačiau aš noriu kuo greičiau padaryti šitą dalyką ir ilgai čia netrukti. Tikiuosi, neketini sėdėti prie to krūmo valandą?
Matthew kreivai šyptelėjęs nužingsniavo link krūmo. Pirmakursis nė neįsivaizdavo, kaip tas krūmas turi atrodyti, nes negi švaistysi laiką ir klausysi, ką kalba profesorius?
- Klausyk, - nutęsė Matthew, atsisukęs į porininką. - Gal žinai, kaip tas krūmas, medis, žolė ar kas ten turi atrodyti? Tiesą sakant, nelabai girdėjau, ką profesorius kalbėjo.
Berniukai patraukė link miško ir, pamatęs pirmą pasitaikiusį didoką krūmą, Matthew parodė į jį ir tarstelėjo:
- Kaip manai, gal tas?
Pirmakursis patraukė link krūmo, tačiau prie pat jo kažkodėl staigiai sustojo ir atsisuko į porininką:
- Beje, kuo tu vardu? Man patinka žinoti, su kuo turiu reikalą...

*

Neprisijungęs Eleizija Stigler

 • ****
 • 313
 • Lytis: Moteris
 • I put my trust in you my lord
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #33 Prieš 1 metus »
  Šyptelėjo varniukei. Jai užsiminus apie nematomą porininką, Elė stipriau įkvėpė oro
  - Ne, nematomo porininko neturi. Būčiau pajutusi jau seniai, - pajuokavo ji ir apsidžiaugė, nes sena draugė sutiko bendradarbiauti.
  Elė buvo šiek tiek vyresnė už Bethę, tačiau tai netrukdė joms bendrauti. Na, Elei tikrai ne, o ir pati Bethany nesiskundė. Kas gi tie dveji metai? Nieko, visiškai nieko.
  Vyresnėlė varna ramiai patraukė gilyn į mišką. Tikėjosi, kad draugė ją seks. Žinoma, ta tyla taip slopino, neigiamai veikė, kad reikėjo tai nutraukti nedelsiant.
  - Ammm... Po pastarojo susitikimo ilgai nesimatėme. Buvai dingusi ar šiaip nepastebėjau? Be to ar tu įsivaizduoji, kur galėtume rasti tą ambroziją?
  Laukdama draugės varnos atsako, Elė akimis aprėpė mišką. Pušys, jų spygliai, krūmokšniai, reta žolė, akmenys, voveraitės - viskas pasitaikė miške, tik ne tas augalas, kurį liepė surasti Starkas. Idealu.

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

 • Magiškų gyvūnų priežiūros profesorius
 • *
 • 199
 • Lytis: Vyras
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #34 Prieš 1 metus »
Lukas atsikėlė anksti ryte ir be jokių varginančių pastangų išsiruošė į Herbalogijos pamoką. Pirmiausia aišku klastuolis nekeliavo tiesiai į pamoką, o dar pavaikščiojo laukė ir tik tada patraukė takeliu link pamokos vykimo vietos - pamiškėje. Nuėjęs ten atsisėdo ant akmens ir ėmė laukti kol prasidės pamoka. Profesoriui pasisveikinus ir pasakius klausimus vaikinas bandė kažką galvoti, bet jį pasiekė vandens lašeliai krintantys, tiksliau bėgantys iš dvynių vandens šautuvų ir tai jam sutrukdė sugalvoti atsakymus tad metęs šį reikalą įsipatogino ant akmens ir stebėjo jų nesąmones. Klastuoliui tai visai nepatiko tad nutarė pabūti neutralus kol jų šautuvuose baigsis vanduo. Kai vanduo baigėsi vaikinas iš kažkur gavo pledą, tad apsisiautė juo. Kai profesorius išaiškino praktikos užduotį Lukas nusimetė pledą ir šiek tiek pasirausęs savo kišenėje išsitraukė iš jos medžiaginį maišelį ir ėmė laukti kol prie jo prieis tie kurie nori kartu dirbti su nemėgstamu žmogumi.
Arkliukas

*

Neprisijungęs Morisas Banoveris

 • Magiškojo transporto departamento darbuotojas
 • *
 • 150
 • Lytis: Vyras
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #35 Prieš 1 metus »
Morisas tingiai, liūdnai ir gal net nepavargęs kėlėsi iš šiltos ir šaltos klastūnyno lovos. Bet kaip šalta, bet nenuostabu, gi požemiuose gyvenam. Išėjęs iš klastūnyno bendrabučio klastuolis patraukė į lauką, o išėjęs laukan patraukė link pamiškės kur turėjo vykti Herbalogijos pamoka. Nuėjęs į pamiškę kur jau laukė profesorius ir sėdėjo keli mokiniai, o tarp jų ir Lukas vaikinas atsisėdo prie jo ant akmens. Prasidėjus pamokai ir profesoriui uždavus klausimus Morisas bandė kažką ištraukti iš savo galvos, bet jam sutrukdė Olivierių dvyniai su savo vandens šautuvais. Būtina jiems trukdyti pamoką? Negi negalima pabūti jokioje pamokoje be jų išdaigų? Na ką padarysi teks ištverti dar daug mokslo metų su jais. Klastuoliui pasisekė, kad jo beveik nekliudė vanduo tik šiek tiek sušlapo jo apsiaustas. Profesoriui pavertus jų šautuvus žuvytėmis, išdalinus taškus ir išaiškinus praktinę užduotį klastuolis pabaksnojo Lukui į nugarą ir užklausė jo:
 -Ė svajotojau. Gal nori kartu tų dalykų ieškoti. Kažkokių krūmų su lapais ir nektarais ieškoti.
Nieko nelaukęs vaikinas patraukė miškan dairydamasis krūmų. Ilgai manau užtruksim, oi ilgai. Na ką padarysi.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #36 Prieš 1 metus »
Kartais nieko jos gyvenime nenutikdavo geriau, nei atsitiktinis susitikimas su senu draugu arba drauge, kurį šiek tiek prisimindavo, o bent jau tuo momentu ar toje situacijoje nebebūdavo viena. Juokas juokais, tačiau Bethany tuo metu juokavo mažai. Šypsojosi mažai. Išvis, mergaitė artimiesiems atrodė it pradėjusi gesti žvaigždė, kuri tik pati galėjo rasti būdą save išgelbėti. Ir štai, šviesiaplaukė traukė po mišką su maišeliu rankoje, ieškojo kažkokio augalo bei susitiko draugę, paskui kurią kėblino gylyn. Viskas atrodė per gerai, tačiau bent jau pačiam Medučiui įsižiebė viltis pamilti save.
- Na, išties po pastarojo mūsų susitikimo daug nutiko, - pakėlė galvą, kad pamatytų dangų siekusias medžių viršūnes, - dingusi nebuvau, tačiau šiek tiek atsiribojau nuo visų.
Varnė tikėjosi, jog šio atsakymo pakaks, mat pamokos metu reikėjo ieškoti augalo, kuris buvo bala žino kur. Galva sukiojo kur tik pajėgė, akimis išnaršiojo visą žemę ir samanų paklodes, bet nerado nieko.
- Galbūt dar reikėtų paeiti tiesiai, - gūžtelėjo, mat pati tikrai nenumanė augalo buvimo vietos. - Ei, pažvelk į kairę pusę, štai ten, - parodė kryptį, - už to gulinčio rąsto. Negalėtų būti?

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

 • Magiškų gyvūnų priežiūros profesorius
 • *
 • 199
 • Lytis: Vyras
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #37 Prieš 1 metus »
Prie Luko priėjus Morisui ir pasiūlius dirbti kartu klastuolis iš karto sutiko ir atsistojo, bei patraukė paskui Morisą į mišką. Tikrai aš jo nelaukiau. Aha tikrai. Einam į žygį po mišką
Lukas sukinėjosi pirmyn, atgal, šiek tiek palikdamas nusileisdamas, eidamas lygiai su Morisu, bet lyg ir vesdamas juos abu į miško tankmę. Kur tas krūmas? Einam gal jau valandą, o jo dar nesimato. Užsigalvojęs klastuolis vos neįvirto į kažkokią gylia skylę, tad vaikinas apsidžiaugė, kad laiku sustojo ir nenusisuko sprando. Lukas užsinorėjo apžiūrėti skylę tad pradėjo leistis pavojingu beveik stačiu skardžiu. Trijose pusėse matėsi lyg ir sėdimos vietos, o pusėje kur buvo status skardis kažkokia ola. Įdomu kas čia vyko? Gal kokie burtininkų renginiai, turnyrai ar dar kažkas. Klastuolio mintis nutraukė paukštelio giedojimas ir vaikinas suprato, kad neatėjo jis čia apžiūrinėti kažkokios duobės, o atėjo ieškoti kažkokio augalo kurio pavadinimo jis visai neprisiminė. Bandydamas vėl užlipti aukštyn Lukas sugaišo kažkur penkias minutes kol galų gale suprato, kad galima užlipti per bet kurią kitą pusę. Man jau tikrai kūkų. Bet ką padarysi. Klastuolis priėjo prie Moriso ir jo užklausė:
-Na tai kur mums eiti?
Arkliukas

*

Neprisijungęs Morisas Banoveris

 • Magiškojo transporto departamento darbuotojas
 • *
 • 150
 • Lytis: Vyras
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #38 Prieš 1 metus »
Lukui sutikus ieškoti kartu ir perėmus vedlio vaidmenį Morisas jam neprieštaravo ir ėjo drauge tyloje. Prie tylos klastuolis jau buvo įpratęs, tad net nekreipė dėmesio į jä, o tiesiog mėgavosi ja. Įdomu ar greitai surasim tą krūmą kvepiantį. Nors jis nekvepia, kvepia tik jo lapai ar žiedai. Žodžiu nepamenu aš ten nieko. Ką padarysi. Kai Lukas virto į duobę vaikinas pabandė jį gelbėti, bet jis pats išsigelbėjo ir Morisui teko sustabdyti save kad nesivožtu į Luką ir abu nenusiridentu žemyn į duobę. Lukui nulipus žemyn klastuolis liko Aukštaitijos ir stebėjo kaip jam ten sekasi. Iš neturėjimo ką veikti vaikinas pasikvietė pro jį liuoksinčią voveraitę ir paklausė jos:
 -Labas, gal žinai kur yra toks kvepiantis krūmas?
Voveraitė jam atsakė kad žino ir kad jis yra netoli nuo čia, bet ne šitoje duobėje. Morisas nusijuokė:
 -Mano draugas nulipo ten tik šiaip apsidairyti. Nemanau, kad jis ten ieško to augalo. Gal gali palaukti kol mano draugas išlys iš ten? Nes poto supyks kad be jo tuos lapus nuskyniau.
Voveraitei sutikus klastuolis atsisėdo ant žemės ir ėmė stebėti Luko bandymus išlipti iš duobės sulaukęs jo vaikinas atsakė jam į jo klausimą:
 -Tas krūmas yra netoli nuo čia. Norint jį rasti tereikia sekti šitą mielą voveraitę. Gal galima paklausti ką tu ten matei, nes nuo viršaus blogai matėsi?
Morisas nusekė paskui voveraitę per mišką, link miško vidurio, prie kvepenčio krūmo kuris stovėjo tuščioje vietoje tik tą vietą dengė medžiai.

*

Neprisijungęs Suzu Nakashima

 • V kursas
 • *
 • 140
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #39 Prieš 1 metus »
-Žinoma, ne,- nusijuokęs vaikinukas pėdino greta ir dairėsi to reikalingo augalo, nors neįsivaizdavo, kaip jis turėtų atrodyti. Klausytis profesoriaus klausėsi, bet viskas, regis, pro vieną ausį įėjo, o pro kitą išėjo...
-Hm...-bandydamas prisiminti bent mažiausią dalelę informacijos Suzu nušvito.-Taigi profesorius sakė, ji labai kvepia... Nors kaip atrodo, nežinau,-grifas toliau sekė grifui iš paskos, o kai šis parodė į kažkokį krūmą lėtai prie jo ėmė artintis.
-Aš Suzu, o tu?-ramiausiai prisistatęs jis prilindo prie krūmo ir šį pauostė. Vaikis pajautė kažkokį aštrų kvapą, kuris ėmė dirginti jo nosytę.
-Ne, čia ne tas krūmas,-dar kartą nusičiaudėjęs rudaplaukis atsitraukė ir tada dar kartą nusičiaudėjo. Tragedija... Kas čia per augalas? Suzu geriau įsižiūrėjo į krūmą, jo lapai buvo karpyti, o ir nebuvo toks jau labai didelis, tik iš toli taip atrodė. Kiek atsidusęs berniukas patraukė tolyn nuo to keisto augalo, prie kurio turbūt ilgą laiką nesiartins.
Tyla galbūt būtų sutrikdžiusi jį, bet mažametis buvo toks susikaupęs į paiešką, kad skanavo kiekvieną pamatytą augalą, tik nei vienas neatitiko jo įsivaizduojamo krūmo. Nagi... Kur tas skaniai kvepiantis krūmas?
kuso kurae

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Burtininkas
 • ****
 • 264
 • Lytis: Vyras
 • Astronomai duobkasiai - mes pakasim jus skersai!
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #40 Prieš 1 metus »
- Aš Matthew, malonu, - pratarė berniukas, kai porininkas prisistatė. Suzu nuskubėjo į priekį ieškodamas augalo. Matthew gerokai nustebo, kai šis pradėjo ragauti visus iš eilės.
- Tu tikrai manai, kad verta visus ragauti? - kreivai šyptelėjo jis. - Be to, man atrodo, kad šitas gali būti tas, kurio mums reikia.
Matthew parodė į vieną didelį krūmą. Nuskynė porą lapelių. Jie kvepėjo saldžiai, bet kvapas buvo visai silpnas. Matthew tyliai sušnibždėjo porininkui:
- Aš tiesiog labai tingiu čia ką nors daryti. Tokia nesąmonė... Man atrodo, sueis šitas ir tiek. Nebent tu esi iš tų gerų vaikų, kurie viską turi atlikti iš pagrindų?
Matthew gudriai pažvelgė į Suzu ir kiek nedrąsiai paragavo lapelio. Jis buvo labai saldus.
- Šitas krūmas yra didelis, o jo labai saldūs. Man tinka!
Laimei, Matthew turėjo pasiėmęs maišelį. Tad jis skubiai pradėjo skinti lapelius ir kišti į maišelį, nors net nebuvo įsitikinęs, ar Suzu dirba su juo.
- Na štai. Man atrodo, viskas, - pratarė Matthew. Netrukus jis pamatė du lapelius krūmo apačioje, pasilenkęs juos nuskynė ir sukišo į maišelį.
- Klausyk, gal nori nueiti prie ežero po pamokų? - pasiūlė jis porininkui su viltimi, kad pagaliau galbūt pavyks susirasti draugą.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #41 Prieš 1 metus »
Elridė nebuvo geros nuotaikos, tad ir į pamoką atėjo be jokio noro. Bet, ką jau padarysi, toks reiškinys buvo dažnas. Mergaitė atsistojo kiek nuošaliau, pratylėjo visą teoriją, nė nesiklausė, ką kiti kalba, nesiklausė, kokį klausimą uždavė profesorius ir apsidžiaugė, kad tie „bepročiai" jos nepalietė.
Atėjo eilė praktikai, o šios, kad ir kaip norėjo, praleisti negalėjo. Uhh... Aš tingiu. Dairydamasi aplink ir ieškodama kažkokio žmogiuko su kuriuo ji galėto dirbti nužvelgė kelis vaikus, kuriuos jau pažinojo. Su ja, daugiau niekad... Pamačiusi Stevie pamintijo ši. O tada Elridė užmatė vyresnėlę grifę, su kuria dirbo per kitą pamoką. Turėtų tikt... Lėtai artindamasi link jos žaliaakė dar spėjo kelis kartus nusižiovaut ir nužvelgti kitus vaikus, o kas jei netyčia geresnį variantą ras? Bet geresnio varianto nebuvo.
-Sveika,- pagaliau priėjusi pasisveikino su vyresnėle ir išspraudė šypsnį.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 537
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #42 Prieš 1 metus »
Nors profesorius ir nupasakojo, Klarė nesuvokė, kaip miške ji ras kažkokį krūmą. Nebuvo iš jos kažin kokia herbologijos pirmūnė. Jei atvirai prisipažintų, šis dalykas niekada taip ir nesudomino žaliaakės. Nesvarbu kieno bebūtų dėstomas.
Pastaruoju metu visose pamokose reikėjo bendradarbiauti. Ir tas nepatiko Grifų Gūžtos šeštakursei. Ji buvo labiau panaši į savo katytę - vaikščiojo viena, kur nori ir kada nori. Gal dėl to ir patiko šie gyvūnai.
- Labas, - atsisuko į grifiukę, priėjusią arčiau. Per teorinę pamokos dalį ši nekalbėjo, tad Klarė nustebo matydama jau kiek pažįstamą veidą. - Spėju šią pamoką vėl dirbsim kartu? - Pratarė šypsodamasi.
Gal miške ir bus smagiau klaidžioti ne vienai. Bent jau keturios akys ir šį kartą dvi nosys žadėjo daugiau, nei viena.
- Eime? Tikiuosi tau geriau sekasi herbologija, negu man, nes apie augalus aš iki šiol ne ką teišmanau. - Prisipažino ketvirtakursei, žingsnis už žingnio mindama artimiausiu takeliu.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #43 Prieš 1 metus »
-Manau, taip,- dar kartą nusišypsojusi Elridė vėl nejučia apsidairė. Grūstis į mišką ir ieškoti kažkokio neaiškaus augalo ji nelabai norėjo, bet bent nepraleido tos dalies, kai profesorius pasakė, kaip jis atrodo.
-Einam, nors, kaip čia sekasi nežinau...-šyptelėjusi mergaičiukė susivokė, kad į herbologijos pamokas ji nelabai eidavo, mat jos netraukė tai. Juk, aišku, svarbiau pagulėti lovoje ir pramiegoti visą dieną, nes bloga nuotaika.
Sekdama paskui vyresnėlę grifiukė dairėsi aplink ir ieškojo įtartino krūmo, bet kol kas matė tik daugybę medžių, kažkokius augaliukus ir viskas. Eh... Nenustebsiu, jei čia viskas taip prailgs...
-O galim truputėlį pailsėti?-žvilgtelėjusi Klarės pusėn paklausė ši, kadangi eiti tingėjo. Ji norėjo greit įvykdyti užduotį, bet labai stipriai tingėjo judėti, turbūt, būtų galėjusi nukristi ant žemės ir sau ramiausiai užmigti. Būtent dėl šios priežasties Elridė ėmė gailėtis, kad priėjo prie vyresnėlės. Juk jei būtų viena tai be jokios baimės įsitaisytų kažkur po medžiu, arba medyje... O tada jai kilo kiek pakvaišusi ir kvaila mintis.
-Jei pavyktų užsiropšti į kažkurį medį, gal lengviau būtų rasti tą krūmą?-dairydamasi kažkokio patogaus laipiojimui medžio mergaitė trumpam didžiavosi savimi. Greit atrasim ir į lovą.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

 • VII kursas
 • *
 • 537
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #44 Prieš 1 metus »
Tankios mišraus miško šakos greit apsupo Grifų Gūžtos auklėtines. Šeštakursė dairėsi. Krūmas neturėjo būti labai mažas, na bent jau jei buvo subrendęs.
- Galėsim pailsėti kai rasim krūmą. - Klarės strazdanotas veidas susiraukė. Išsisukinėti nuo darbo buvo ne jos stilius. Grifė mėgo kuo greičiau susidoroti su darbu, o tada ramiai susirangyti prie židinio bendrajame kambaryje. - Tada bent vienos iš mūsų negrauš kaltę. - Šelmiškai pavarčiusi akis takeliu, vedančiu pro didelę liepą, ėjo toliau.
- Jei tu įlipsi į medį, gal. - Tačiau pavasaris negailestingai sprogdino medžių lapus ir per tankmę galėjai matyti tik kelis metrus į priekį. O kaip atskirti krūmą iš tolo, šešiolikmetė Karter nelabai suprato. - Aš galiu tik padėti įlipti, nes mano batai slidūs. - Bandydama įrodyti pakėlė koją kiek aukščiau, nei normalus žmogus. - Tik klausimas ar tokioj pavasario drėgmėj tu neišdribsi iš medžio. - Pakėlus antakius Klarė kiek sukvatojo. Vien pagalvojus apie vaizdą, kaip kas liptų į medį dabar buvo juokinga. Žaliaakė užaugo kaime ir vasarą, kai leisdavo savo dienas toli nuo Hogvartso burtų mokyklos, susirangydavo medyje kur atokiau nuo sodybos, tankmėje, kad jos netrukdytų keleriais metais jaunesni brolis ir sesė.
- Arba... - Ilgaplaukės balsas pritilo. Kai matė, jog Elridė mieliau tikrai sustotų ir nieko neveiktų. - Galim eit toliau ir bandyt rast krūmą senu ir gerai išmoktu būdu - ieškant kaip duonos.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar