0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

kablelis

Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
Stevie nuobodžiaudama klausėsi profesoriaus monologo, kai mokiniai baigė atsakinėti į klausimus. Mergaitė pusės nė negirdėjo, nes jau buvo įdomiau žiūrėti į šlapius mokinius, nors pačiai vandens ir nekliuvo.
Nugirdusi, kad reikės dirbti poromis, antrakursė visai apsidžiaugė. Šį kartą ji norėjo ieškoti porininko pati, o ne tiesiog laukti, kol kas nors prieis. Tačiau mokiniai pamažu skirstėsi poromis, o ji taip nieko ir nerado. Stevie susimąstė, kad gal geriau šį kartą dirbti vienai, nors profesorius Ramsay ir liepė dirbti po du. Kitą kartą tikrai prie ko nors prieisiu ir pasiūlysiu dirbti kartu pagalvojo grifiukė. Ji jau norėjo eiti link ambrozijų krūmelių, tačiau staiga stabtelėjo ir nutarė dar vos vos palūkėti. Tad Stevie prisėdo ant akmens ir apie kažką susimąstė.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Burtininkas
 • ****
 • 262
 • Lytis: Vyras
 • Astronomai duobkasiai - mes pakasim jus skersai!
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
Skabyti lapelius. Jūs turbūt juokaujate pagalvojo Matthew, kai profesorius Ramsay aiškino praktinę dalį. Pirmakursis jau buvo itin nepatenkintas tuo, kad kažkokie klastuoliai jį aptaškė. Teorija neįdomi. Esu šlapias. O dabar dar ir nuobodi praktika tiesiog nuostabiai šviesiomis mintimis spindėjo Matthew. Berniukas nesitikėjo, kad rinkti ambrozijų lapelius bus įdomu, dėl to tikėjosi atlikti tai per kokias penkias minutes ir keliauti į pilį. Žinoma, Matthew pledo atsisakė. Ar aš kokia mergiotė, kad vos tik kas, pulčiau į isteriją? susimąstė Matthew, kai pora mergaičių pasinaudojo profesoriaus išburtais pledais.
Pirmakursis klausėsi profesoriaus Ramsay, nors jam atrodė, kad viskas galėtų vykti daug greičiau ir kad jau seniai praktika galėtų būti atlikta. Išgirdęs, kad reikia susirasti porininką, Matthew tik numojo ranka. Dar to betrūko. Vėl bus kas nors, kas tik trukdys greitai atlikti šitą nesąmonę pagalvojo berniukas ir sparčiu žingsniu, kad tik jo kas nors nepasivytų, nuskubėjo miško link.

*

Neprisijungęs Eleizija Stigler

 • ****
 • 313
 • Lytis: Moteris
 • I put my trust in you my lord
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 1 metus »
  Susipratusi, kaip susivėlė su Achilu, šiek tiek nuraudo, bet giliai į širdį to neėmė. Lengvai šyptelėjo ir laukė, nekantravo sužinoti, kokia bus praktinė dalis. Profesoriui Starkui pristačius pastarąją, varniukė kažkodėl nenustebo. Juk žaizdų tikrai nesidarys, kad tik jas išgydytų. O kai išgirdo, kad reikėtų dirbti porose... Gal pasigriebt kurį nors iš dvynių? Nemanau, kad jiems patiktų su manimi, o tai būtų šiokia tokia bausmė. Nors ne. Gal geriau padirbėsiu viena.
  Iš užančio išsitraukė savo drobinį maišelį, kurį nusipirko būtent šiai pamokai. Juk pravers šiandien ir gal daugybę kitų kartų. Plaukus užsikišo už ausų ir, pasitaisiusi drabužius, patraukė miškan. Nežinojo kodėl, bet miškuose ji jausdavosi saugesnė, laisvesnė. Gal ir nebe reikalo močiutė von Peach ją vadindavo miškinuke.
  - Amore, solo amore è quello che sento
    Dimmi perché quando penso, penso solo a te
    Dimmi perché quando vedo, vedo solo te
    Dimmi perché quando credo, credo solo in te grande amore
    Dimmi che mai
    Che non mi lascerai mai...
  Varniukė net nepajuto, kaip pradėjo dainuoti ramesnę "Grande Amore" dainos versiją. Pripažinkime, itališkai ji dainavo su labai keistu akcentu, tačiau tai suteikė dainai kažko naujo. Akcentas negadino dainos, kaip tik ją gražino, jei ją buvo išvis galima pagerinti.
  Niekur ji nematė tos ambrozijos, bet dainavimas neleido nervintis. Eleizija ir toliau dainavo, kai netikėtai į kažką atsitrenkė, tačiau išlaikė pusiausvyrą ir už rankos sugriebė kitą nelaimėlę. Pakėlė akis į ją ir šyptelėjo atpažinusi.
  - O... Labas, Bethe. Atleisk, kad esu tokia nevėkšla, - apsidairė ir nusprendė, kad kita varnė taip pat darbuojasi viena. - Taigi praktiką atlieki viena? Gal norėtum kartu?

*

Neprisijungęs Clementine Martes

 • VI kursas
 • *
 • 558
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • dADdY'S GiRl
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 1 metus »
  Garbanius yra pripratęs turėti bausmes ir kai jis buvo nubaudžiamas, niekada nepykdavo ant mokytojų. Bet šiandien buvo išimtis. Visu pirma, Diavalis supyko ant profesoriaus dėl jo blogos reakcijos. Jis tikėjosi kažko geresnio, o čia.. Kažkokia nuobodybė. Antra, išskirstyti dvynius? Tai neįmanoma ir yra labai didelė retenybė, kad jie tai sugebėtu padaryti!
 - Maintenant, nous allons détachés au plus tard nous allons rencontrer à notre place. - Tarstelėjo savam broliui ir padavė ženklą. Jupiteris atsisuko į Starko pusę ir elgiasi taip lyg nieko nebuvo. - Na, aš darysiu praktiką vienas.. 
  Klastūnyno auklėtinis įėjo į mišką ir iškart pradėjo eiti link tam tikros vietos nekreipiant dėmesio, kad reikia daryti praktiką. Einant jis vis žiūrėdavo į skirtingas puses ir stebėjo, ar jį niekas neseka, o tuo įsitikinęs mokinys, pagreitino tempą einant ir visai greitai atsirado vietoje kur jisai susitarė susitikti su kitu Olivier šeimos nariu.
 - Salut, tai bėgam iš čia? - Paklausė dvynio ir sulaukęs atsakymo pradėjo imtis veiksmų.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

 • V kursas
 • *
 • 690
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • My strategy? I don't give up.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 1 metus »
Bethany stipriau suspaudė maišelį rankoje ir apsidairė. Aplink buvo matyti tik miškas bei jo paklodė.
- Na, dabar tikrai neatrodysiu kvailai, - viena koja užkliuvo už šaknies, tačiau išlaikė pusiausvyrą, peržengė kita koja kliūtį jos kelyje, - ak, tiksliai. Kalbuosi su savimi. Tikrai neskamba keistai.
Mergaitė atsiduso, stabtelėjo, o galvelę užvertė aukštyn, užsimaniusi pamatyti dangaus aukštybes, kurias dengė aukštų medžių viršūnės. Ji pajudėjo pirmyn, žymiai lėčiau, nei pirma. Šiurpuliukai pagaliau nurimo, bet šaltis kūno nepaliko - per apsiaustą į suknelės medžiagą vanduo toliau gėrėsi. Šis jausmas itin erzino, ypač, kai aptaškytas didelis plotas nugaros viduryje. Medutis stabtelėjo išgirdęs kažkieno balsą. Ne itin garsų, bet privertė save suklusti. Skambėjimas artėjo, ji suprato, jog kažkas dainuoja dainą, tačiau kokia kalba - nežinojo. Dainai vis garsėjant, ėmė suktis atgal, viena kasa trenkė sau per veidą, prisimerkė ir krūptelėjo iš to netikėtumo - susvyravo, bet išsilaikė, mat buvo kažkieno nutverta. Atsimerkusi mergaitė atmetė kasą bei bandė prisiminti į ją atsitrenkusios personos vardą.
- L-labas, - vyptelėjo ir menkai šyptelėjo, - gera tave matyti po šitiek laiko... - nubeldė akis žemyn į miško paklodę, pamažu mindžikavo vietoje ant samanų, - viskas gerai. Tu nesi tokia.
Pamąstymams laiko neliko, tačiau vargu, ar užkrauti smegenis nereikalingais klausimais ar įsitikinimais, būtų buvę geras sumanymas.
- Taip, nebent mano porininkas yra nematomas, - nusijuokė. - Žinoma, mielai.

*

Neprisijungęs Marsas Rafaelis Olivier

 • II kursas
 • *
 • 18
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • fesse
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 1 metus »
 Pamiškė skendėjo klastuolio juoke. Šis it mažas vaikutis vaikėsi mergaitę. Ak, kaip smagu jas erzinti! Deja, visi juokai labai greitai dingo - Marso veidą pasiekė šlapio ir purvino sniego gniužtė. Tu dar atsiimsi,- mintyse supyko ir delnu nubraukė sniegą nuo savo veido, o tada vėl pradėjo pumpuoti vandenį. Tiesa, tai piktai ir nešvarų sniegą laidančiai mergaičiukei nuskilo, mat planą chuliganą nutraukė pasirodęs dvynys.
     Supratęs Jupiterio žodžius, vienuolikmetis tik linktelėjo ir piktai dėptelėjęs į tą išdykėlę nukulniavo miškan. Iš tiesų, suprato, kodėl Jupiteris norėjo eiti atskirai, nejaugi dėl profesoriaus žodžių? Dar ko,- pamintijo ir nusekė paskui Diavalį. Mišku eiti visai smagu, vaikinukui teko šiek tiek atsilikti nuo brolio, mat lingavimasis ant medžių šakų vis nukreipdavo jo dėmesį.
-Bien sûr,- nusijuokė Klastūnyno globotinis ir kartu su broliu nubėgo Hogvartso pilies link.
Dance with me like we are made of stars

Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 1 metus »
 Sako, vaikai, augantys be tėvo yra pusiau našlaičiai.
 Klastuoliams norėjus išsišokti, Jasmine be emocijų bakstelėjo lazdele į apsiaustą ir sumurmėjus burtažodį jį išdžiovino.
 O kaip Claudie? Rodos - ji užaugus...
 Diana vos sugebėjo bandyti klausytis profesoriaus.
 O Roana? Pabėgus iš namų ir dar dabar netekus vieno globėjo.
 Nieks prie jos nepriėjo.
 Bet rodos, Wrenai blogiau...
 Jasmine žengė prie vienos grifiukės, kiek prisiminė, jos vardas buvo Stevie.
 Ji išvis viena.
 -Gal norėtum dirbti kartu?- paklausė tamsiaplaukės, bet šypsenos išspausti nepavyko.
 Panašiai kaip mama.
 Diana pažvelgė į dangų, kur įsivaizdavo esant tėvą.
 Ir turi tiktai Clau. Mes Hoge.
 Kai kažką įsivaizduoji, gyventi tampa lengviau. Nesvarbu, kad net nelabai tiki religija. Juk žmogus privalo kur nors persikelti, tiesa? Jis ne arklys, kad į amžinas ganyklas, ne nusidėjęs, kad į barą. Tėvas buvo geras ir doras žmogus. Labai geras.
 Tik deja, kad BUVO.
Talk less /Smile more /Don't let them know what you're against or what you're for.- Aaron Burr

*

kablelis

Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 1 metus »
Kai prie Stevies priėjo iš matymo pažįstama grifiukė, mergaitė apsidžiaugė, nors kartu ir buvo kiek nejauku. Ji daug vyresnė už mane. Ir vėl?.. Prieš tai buvusioje pamokoje Stevie jau dirbo poroje su bent keleriais metais vyresne grifiuke, tad šį kartą buvo šiek tiek drąsiau. Bet tik šiek tiek.
- Taip, žinoma, būtų smagu, - pratarė antrakursė. - Tik... Aš nelabai suprantu. Ar mes turime tiesiog priskinti lapelių? Argi tai nėra šiek tiek keista?
Stevie tikėjosi, kad vyresnioji grifė ką nors atsakys ir nepalaikys jos visiška kvaišele. Mergaitė atsistojo nuo akmens ir jos nuėjo link ambrozijų. Stevie labai norėjo ką nors pasakyti, užmegzti pokalbį, bet jai į galvą neatėjo visiškai jokia mintis. Atrodė, kad galva tuščia. Po kiek laiko ji paklausė:
- Tau patinka herbologija? Man pernai buvo daug įdomiau. Nesuprantu aš tos mitologijos. Ir prie ko čia tie augalai?
Mergaitė bandė kreivai šyptelėti, bet kažkas neleido to padaryti. Stevie skubiai nutilo ir baugiai pažvelgė į merginą.
- Aš... - vėl bandė kažką pasakyti Stevie. - Aš nepaėmiau maišelio lapeliams. Tuojau ateisiu.
Mergaitė nubėgo atgal iki profesoriaus ir paėmė maišelį. Ji neskubėdama grįžo prie Jasmine ir, savo džiaugsmui, netoliese pamatė nedidelį krūmelį.
- Eime prie šitos ambrozijos? - paklausė Stevie, nors jautėsi kuo toliau, tuo nejaukiau.

*

Neprisijungęs Hope Džein Shilck

 • II kursas
 • *
 • 121
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Klastūnyno Prefektė
  • Soundcloud, see u there
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 1 metus »
Mergaitė išgirdusi praktikos užduotį iš vienos pusės kiek ir apsidžiaugė, kadangi miškas jai visada patiko. Jame bvuo galima sutikti daug neįprastų gyvių, o ir išsigąsti buvo įmanoma. Ten kur gali sukilti adrenalinas - mergaitei visada patiko. Tačiau tai, kad reikės keliauti ir ieškoti kažkokio augalo... Jai visai nepatiko. Iš vis Hope nemėgo augalų. Nors turėjo svajonę tapti gydytoją, bet ta mintis, kad reikės praeiti visą kursą ne tik megiškų, bet dar ir žiobariškų augalų - ją baidė nuo svajonės.
Atnešti lapelių, taip taip taip, duodu šimtą procentų, kad tai sunkiai įgyvendinama. Kitu atveju tikrai nereikėtų jų tik atnešti,- pavartė akis mėlynaakė ir jau stojosi nuo žemės, kur buvo prisėdusi nors lauke ir spaudė šaltukas. Nors koks tai šaltukas, jau ir pavasarą buvo galima užuosti.
- Viso gero, mano mielas drauge medi, - sarkastiškai mestelio žodelyčius mergaitė ir patraukė prie taip pat atokiau buvusio savo draugo Marcelio. Ji buvo visiškai tikra, kad šis sutiks kartu su ja žingsniuoti į miško glūdumą ir kovoti su ambrozijos lapų kvapnumu. Jau geriau jie tikrai keltų haliucinacijas, - pagalvojo blondinė. Jai tada tikrai būtų daug įdomiau, bet kaip ir profesorius sakė, jos nesukelia. Tik yra galima pajusti šiokį tokį svaigulį. O ir mokinių nesiųstų jeigu tai tikrai būtų mirtinai pavojinga.
Taigi galiausiai Hope pradėjo pokalbį su draugu.
- Hmmm, kaip visada? Praktika? Kartu? - berniukui dar neatsakius mergaitė kiek pajuto sąžinės graužatį dėl astronomijos pamokos.
- Na gerai, ne visada, bet tai tik keli atvejai. Tu vis tiek esi mano geriausias draugas ir žinau, kad tikrai mielai nukeliautum į miško glūdumą su manim.
Taigi mergaičiukė nustatė tas katiniškas savo akutes ir patempė lūpą laukdama, kaip reaguos Marcelis Rufford ir negana to, ką jis atsakys.
Mergina laukdama kada patrauks gilyn, pajuto, kaip šiek tiek pūstelėjo vėjas. Šis jau nebebuvo toks šaltas kaip kad prieš kelias savaites. Kaip tik jis maloniai glostė veido odą savo jau kiek šiltoka vėjiška ranka. O iš miško prietemos pasigirdo jau bundantys paukščiukai, kurie žiemojo čia. O gal tai buvo kokie nors gyvūnėliai? Mergina į tai atsakymo neturėjo.
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.
But you must remember that you could be great, you know, it’s all here in your head, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that.
Klastūnyno Prefektė Hope Džein Shilck
 (KL2)

*

Neprisijungęs Marcel Rufford

 • II kursas
 • *
 • 54
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Amoris vulnus sanat idem, qui facit.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 1 metus »
Marcelis niekaip nesureagavo į praktikos užduotį. Jis per daug neskirstė visko į "patinka" ir "nepatinka". Jis tikėjo, kad viskas yra naudinga ir kol jie mokykloj, profesoriai žino, ką būsimiems super burtininkams reikia žinoti ir ko ne. Todėl atsiduso ir pakilo nuo žemės. Tik jam susiruošus į mišką, prie jo priėjo mergina. Jis ją puikiai pažinojo, nes jau tapo kaip ir neišskiriami. Marcelis kiek pasivaipė iš Hope, kuomet ji mėgino pasiteisinti dėl astronomijos pamokos, bet vis tiek jautėsi laimingas, kad šioji visko nenumeta ir nenurašo.
- Viskas gi gerai , - nusišypsojo berniukas ir linktelėjo mergaitei, - kaip aš gi be tavęs išgyvensiu miško gilumoj? Tik tu čia pas mus galinti ir šiek tiek bijoti, bet vis tiek jaustis tvirtai ant šios žemelės.
Taigi sutikęs klastuolis atlikti praktiką su savo drauge, taip pat pirmakurse, pasuko į mišką ieškoti tos ambrozijos, kuri visus taip sudomino šią pamoką.

*

Neprisijungęs Hope Džein Shilck

 • II kursas
 • *
 • 121
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Klastūnyno Prefektė
  • Soundcloud, see u there
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 1 metus »
Marceliui sutikus praktiką atlikti kartu, Hope kartu su juo ptraukė ieškoti tos paslaptingosios gėlės, kuri jai iš tiesų nekėlė jokio susidomėjimo.
- Kur tu, kur tu, gėlele, - kiek sarkastiškai pašaukė ambroziją, - ai tiesa, tu gi krūmas.
Pati save pataisė blondinė.
- Aš negaliu suprasti, koks yra įdomumas eiti ir ieškoti kažkokio krūmo, o po to skinti nuo jo lapus? Na gerai, aš suprantu, kad jis svaigina ir gali būti ne taip jau ir lengva įveikti jį, kad priskintumėm tuos lapus. Bet šiaip... Tai man dabar eiti ir tikrinti kiekvieną krūmą? - klastuolė hiperbolizuotai pakėlė svyrančio medžio šaką, po kuria slėpėsi kažkokių uogų krūmas.
- Nekvėpia ir nesvaigina. O dar uogas turi. Hm. Ne tai, ne ambrozija, - numetė šaką atgal,- bet tikrai. Pagalvok. Čia medžių yra daugubė. Krūmų - dar daugiau. Kaip mums rasti tą vienintelį?
Taip eidama visą kelią murmėjo ir burbuliavo klastuolė. Ji šiandien buvo tikrai ne kokios nuotaikos. O dar ir paieškos nekėlė jai šypsenos. Galiausiai ji išsitraukė burtų lazdelę.
- Accio, ambroziją. Nu tą, Dzeuso ambroziją, - ji žinojo, kad tai nepadės, bet bent pabandė. Jos planas buvo bent jau pamatyti iš kur šioji atlekia. Bet iš karto po ištarto burtažodžio, mergaitei toptelėjo mintis. Ambrozija - Dzeuso mėgiamoji. Todėl auga ten, kur karšta. Tad jei jie eis į pietus - gal atras? Prefektė pradėjo galvoje mintyse ieškoti jai reikiamo burtažodžio.
- Marceli, mes išgelbėti. Point Me, - ištarė pirmakursė ir lazdelė pradėjo veikti kaip kompasas rodantis šiaurę.
- Ji rodo šiaurę, tai mes turim eiti į priešingą pusę.
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.
But you must remember that you could be great, you know, it’s all here in your head, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that.
Klastūnyno Prefektė Hope Džein Shilck
 (KL2)

*

Neprisijungęs Marcel Rufford

 • II kursas
 • *
 • 54
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Amoris vulnus sanat idem, qui facit.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 1 metus »
Klastuolis ėjo nieko nesakydamas, kadangi jis paprasčiausiai neturėjo progos įsiterpti. Draugė tauškėjo nesustodama. Tiksliau tų tauškalų nebuvo galima pavadinti tauškalais. Tai labiau buvo monologas apie tai, kaip gyvenimas žudo. Ironiška, bet klastuolis jau buvo pripratęs, kad Hope niekada nebus ta, kuri nuslėps savo pasipiktinimą. Jei ji pikta, tai pikta. Taigi, jis nekliudė jai išsikalbėti ir sekė kiekvieną jos žingsnį. Jis taip elgesi ir dėl to, kad tikrai nenumanė nuo ko pradėti ieškoti, bet paskutinis burtažodis davė vaisių. Kadangi abu porininkai pradėjo eiti priešinga kryptimi nei rodė Hope lazdelė, galiausiai jie priėjo miško aikštelę, kurioje buvo galima pajusti neapsakomą kvapą. Jis buvo toks gundantis, bet kartu toks saldus, kad ir norėjosi prie jo eiti, bet kartu ir ne.
Tačiau berniukas įveikė savo nepomėgį saldumams ir užsispaudė nosį pirštais.
- Mes jas radom, Hope, nusiramink, - visiškai nesuprantamu balsu ištarė berniukas, bet tik nusijuokė iš jo ištartų žodžių kratinio. Todėl atsispaudė nosį ir pakartojo.
- Hope, jos čia. Imk maišelė ir greičiau skink, kol nenumiriau huo šito kvapo. Nenoriu. Nemėgstu nieko kas susiję su saldumais.
Taigi nieko nelaukęs berniukas išsitraukė maišelį ir stengdamasis sulaikyti kuo daugiau kvėpavimą pradėjo skinti lapelius, kurie taip lengvai nesiskynė. Prie viso to dar prireikė ir kiek jėgos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Marcel Rufford »

*

Neprisijungęs Hope Džein Shilck

 • II kursas
 • *
 • 121
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Klastūnyno Prefektė
  • Soundcloud, see u there
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 1 metus »
Prieš Marceliui prisiartinus prie krūmo, kuris skleidė nepaprastą kvapą, Hope mestelėjo dar vieną burtą.
- Specialis revelio, reikia įsitikinti, kad viskas gerai,- pavartė akis blondinė ir įsitikinusi, kad niekas nėra užburta, taip pat nukeliavo prie krūmo. Iš kišenės Džein išsitraukė maišelį, kurį buvo pasiėmusi prieš išeinant į mišką.
- O jie čia taip lengvai neori pasiduoti, - sumurmėjo prefektė. Galiausiai nulaužus lapelę pamatė šiek tiek nektaro, kuris pasirodė esantis itin lipnus.
- Neliesk nektaro, nes dar sucukrėsim, - mestelėjo paskutinę pastabą klastuolė ir pasileido į darbą. Galiausiai abu draugai turėjo pakankamą kiekį lapelių ir nusprendė patraukti atgalios pas profesorių. Paėjus kelis žingsnius blondinė prisiminė, kad nektaras kiek naudingas, todėl grįžo.
- Geminio, - mergaitės rankoje atsirado dar vienas maišelis, kuris nepraleido skysčių, - Tergeo.
Visas skystis susirinko į maišelį. Jį klastuolė užspaudė ir nukulniavo pas profesorių į pamiškę. Kartu su draugu įteikė maišelį su lapais bei kitą su nektaru.
- Šiek tiek susirinko, tai pagalvojau neverta palikti tiesiog ant žemės,- pasiaiškino profesoriui prefektė ir apsidžiaugė pagaliau baigusi praktiką.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Hope Džein Shilck »
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.
But you must remember that you could be great, you know, it’s all here in your head, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that.
Klastūnyno Prefektė Hope Džein Shilck
 (KL2)

*

Neprisijungęs Marcel Rufford

 • II kursas
 • *
 • 54
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Amoris vulnus sanat idem, qui facit.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 1 metus »
Berniukas tiesiog permetė visą savo jėgą nuskinti lapeliams, o atidumą, kad tik nepliestų to lipnaus skysčio, kuris bėgo iš nuskintų vietų. Nektaras nors ir buvo naudingas, bent jau taip teigė profesorius, bet visiškai neviliojo. Galbūt kažkam ir jis atrodė neapsakomas, bet Marceliui tikrai ne.
- Jeigu šiandien būtų vasara ir mes turėtumėm vidury dienos tai daryti.. tada suprantu, kodėl sako, kad jis svaigina. Apalpti tikrai įmanoma nuo minties, kad čia neapsakomai cukruota, - garsiai išsakė savo pamąstymus klastuolis.
Jis kaip ir jo draugė Hope po kurio laiko baigė kovoti su šiuo krūeliu ir pripildė savąjį maišelį lapeliais. Nektaro berniukas nesivargino surinkti, kadangi jam vien mintis prie jo prisiliesti neviliojo. Jei jau taip Hope nori - tai tegu, aš tai nesitepsiu rankų, - pamanė pirmakursis ir nuskuodė pas profesorių iš miško ir galiausiai įteikė maišelį pilną ambrozijos lapelių.
- Štai, - linktelėjo profesoriui ir berniukas nukulniavo į savo ankstesnę vietą po medžiu, kur prisėdo ir pradėjo laukti kitų grįžtančių po praktikos atlikimo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Marcel Rufford »

*

Neprisijungęs Suzu Nakashima

 • V kursas
 • *
 • 140
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš 1 metus »
Suzu atėjo į paskirtą vietą ir kiek atokiau atsistojęs klausėsi visko. Jis apie augalus daug nenusimanė, tad tikėjosi, kad kažką išgirs, bet deja. Pamoka prasidėjo teorija, jos vaikis nesuvokė ir atsakymo neturėjo, o išgirdęs atsakymą vis tiek negalėjo tiksliai suvokti visko.
Išgirdės praktiką grifiukas taip pat neapsidžiaugė. Su kažkuo dirbti jis nelabai norėjo ir nusprendė, kad viskas jam pavyks ir vienam. Kaip tas augalas atrodo jau buvo apibūdinta, tad berniukas tikėjosi jį atskirti. Pats blogiausias dalykas dirbti poroje yra tai, kad aš būtinai turiu dirbti su kažkokiom mergiotėm... Nesuprantu jų.
Patraukęs link miško Suzu pastebėjo, regis, bendraamžį berniuką. Susidomėjęs jis paspartino žingsnį ir gan greit prisivijo jį. Laimingas, kad sutiko ne mergiotė vaikis dar spėjo apsidairyti aplink.
-Klausyk, jei būtina dirbti poromis galima man su tavim? Nenoriu su kažkokiom mergiotėm...- draugiškai prakalbęs, nė nepasisveikinęs šyptelėjo vaikis.
kuso kurae