3
 

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elliott Duncan Sinclair

  • IV kursas
  • *
  • 83
  • Taškai: 23
  • Lytis: Moteris
  • But these days I don't even know myself
Ats: Antroji Transfigūracijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #45 Prieš 1 metus »
Sofija kurį laiką stebėjo klasę. Galbūt kam nors nepavyks paversti memoros arba šiaip turės klausimų. Tačiau per savo gan trumpą profesorės darbo laikotarpį, mergina pradėjo suprasti, kad šie mokiniai linkę dirbti savarankiškai. Kai visi mokiniai pradėjo darbą su prisiminimais ir memoromis, Sofija iš stalčiaus išsitraukė knygą. Juk turėjo kiek laisvo laiko, taigi, kodėl jo neišnaudojus. Knyga, galbūt kai kurie nustebtų, nebuvo stora ir magijos kupina. Tiesiog kažkoks žiobariškas romaniūkštis. Devyniolikmetė burtininkė vis dar teikė pirmenybę žiobariškoms knygoms. Na, nereikia pamiršti, kad nors ji dėsto transfigūraciją, jos tėvai ir seneliai tikrai ne burtininkai.
Šviesiaplaukė pervertė dar vieną puslapį, kai paverstą memorą atnešė pirmasis mokinys. Sofija nusišypsojo ir žinoma pagyrė. Būti pirmam transfigūracijoj tikrai nemenkas pasiekimas. Po keletos minučių statulėles pradėjo nešti ir kiti mokiniai. Tarp paverstų memorų matėsi ir lėktuvas, ir spinta, ir šunelis. Sofija nekantravo sužinoti kokius prisiminimus saugo memoros. Na, juk darbus kažkaip patikrinti reikės.
Viena vyresniųjų mokinių ant stalo padėjo juodą katytę, o Sofija nusišypsojo ir pažvelgė į memoros savininkę.
  - Taip, taip, galėsi ją pasiimti kitos pamokos pradžioje,- atsakė į klausimą.
 Kai visos memoros grįžo ant profesorės stalo, o klasė ištuštėjo, mergina sukrovė mokinių memoras į mažesnę dėžę, pasiėmė kitus savo daiktus ir paliko klasę.
I’m broken, do you hear me?

 

  • Hogvartsas.LT © 2007-2020