0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Rosemarie Mortimer

  • Burtininkė magizoologė
  • *****
  • 711
  • Lytis: Moteris
  • I wonder why
Išaušo dar vienas, šį kartą jau sunkiais debesimis aptrauktas rytas. Ežeras, atspindėdamas niūrų dangaus toną, buvo tarsi apkaustytas geležimi, o jo veik veidrodiniame paviršiuje karts nuo karto suraibuliuodavo praplaukiančios žuvys. O gal ir ne vien paprastos žuvys – vargiai kas galėjo išvardyti visus keisčiausius gyvius, kuriems šie vandenys nuo seno atstojo namus. Nepaisant to, oras buvo visai šiltas, netgi šiek tiek tvankus, tarsi tie debesys sulaikytų visą šilumą prie žemės. Kaip prieš liūtį. Ir visgi, dar nenukrito nė vienui vienas gaivaus lietaus lašelis. Vardan visų magiškųjų gyvūnų priežiūros pamokas lankančių mokinių ir pačios profesorės, beliko tikėtis, kad dangus susilaikys neprakiuręs bent dar vieną ateinančią valandą.
O minėtoji profesorė kaip tik žingsniavo paežere, savo pamėgtos vietos link. Tiesa, jai visai patiko toji pamiškė, kurioje surengė praėjusią pamoką, tačiau, deja, bet šįkart teks laikytis tarpinio varianto. Nuostabu bent tai, kad visas ežeras tikrai nemažas, tad dalis jo yra ir labai netoli miško – būtent ten Rosemarie ir sustojo. Pamokos pradžią skelbiantis varpas turėjo pasigirsti visai netrukus, tad, padėjusi atsineštus daiktus ant žolės, pasitiesė porą kartų perlenktą pledą, o dar krūvelė paliko šalimais.
Vos visiems susirinkus, rausvaplaukė  pasisveikino ir daugiau nebelaukdama pradėjo:
– Kas nepramiegojo praėjusios pamokos, – pusiau žaismingai, pusiau priekaištingai žybtelėjo akimis, – tie puikiai žino, kad pradėjome nagrinėti išverstakailių grupės magiškuosius gyvūnus. Buvusioj pamokoj jau aptarėm maramius, kurie šią savybę išpildo labai tiesiogiai – geba patys fiziškai pakeisti savo formą į kito sutvėrimo. Na, o šiandien susipažinsim su netgi dviem skirtingais, tačiau ir savotiškai panašiais gyvūnais, kurių pagrindinė magiška savybė ta, jog geba atvaizduoti kitus padarus patys jais tiesiogiai nepasiversdami. Kitaip tariant, sukuria iliuziją, savotišką gyvio vaiduoklį. Įvairioje literatūroje vieni dažniausiai vadinami chirevais, o kiti analogiškai chirevo kipšiukais. Kaip matot, net jų pavadinimai susiję tarpusavy. Ir nors gebėjimas iš pirmo žvilgsnio taip pat rodosi labai panašus, bet yra esminių skirtumų kaip kad pavyzdžiui išvaizda, elgesio motyvai, magijos veikimas ir taip toliau. Todėl norėčiau, kad įvardytumėte ir trumpai papasakotumėte apie (1) du jų skirtumus bei (2) du panašumus. Tik būtų gerai, kad kuo mažiau kartotumėt vienas kitą.
Baigusi sakyti pamokos įvadą, Rose pasitaisė vėjo vis plakamus plaukus ir trumpam dirstelėjo viršun. Nors debesys nerodė jokio noro išsisklaidyti, tačiau, regis, kol kas neketino visų ir pašventinti. Galgi pasiseks išgyventi šiandieną nepermirkus iki paskutinio siūlelio.


// Už du aprašytus skirtumus – du taškai, už du panašumus – taip pat. Teorinės dalies atsakymams laiko yra iki šeštadienio (07-21). Galima paimti mano minėtus pavyzdžius bei juos šiek tiek išplėsti (tik išvaizdos nekonkretizuokit labai – palikit tai man), galima sugalvoti ir savo (taip pat galima minėti ir anksčiau rašiusių jau aptartus dalykus, bet tokiu atveju reiktų sugalvoti kokį nors kitą aspektą, kurio jie pas save nepaminėjo).
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Rosemarie Mortimer »

I wish I told a different tale

*

Neprisijungęs Monty Aren Reimers

  • IV kursas
  • *
  • 81
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Where's my mind?
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #1 Prieš 5 metus »
Silena sunkiai kėblino takeliu link ežero. Mergaitei atrodė keistai pamokos, nevykusios pilyje. Galbūt todėl, nes mėgo sėdėti suole, gal šitokiu būdu nereikėjo eikvoti papildomos energijos, kaip pavyzdžiui, dabar. Plaukai plaikstėsi į šalis, o jai tai buvo nė motais. Gera nuotaika nuo pat pirmo akių atmerkimo neapsilankė,  paniuręs dangus padėti savotiškai apsunkino, leisdamas manyti, jog visas pasaulis vėl sunkina jos gyvenimą.
Profesorę Kristina pastebėjo prieš pat varpo dūžius. Pabandžiusi nurimti ir prisaikdinusi save blogos nuotaikos dėka nenuvyti kitų ar ko nors neapšaukti ir kam nors piktai neatsikirsti, šiek tiek kilstelėjo lūpų kampučius. Dėl viso pikto. Iš šalies pasirodyti pikta baisiausiai nenorėjo, o nuotaikos pagražinimas ją kartkartėmis gelbėdavo nuo kitų.
Mergaitės suvokimu, gyvūnai ir visos jiems priskirtos būtybės gyveno sau, o ji pati - sau. Išties, Silena ne itin žavėjosi visokiais gyviais, bet kai kurie suminkštindavo jos širdelę. Kaip aš galiu žinoti apie juos, jeigu pirmą kartą girdžiu?! Nors ne, ne pirmą. Ot buka makaulė, smegenys gi geros...

- Turbūt logiška, o gal ir ne, - suprato, kad pradėjo visiškai ne taip, kaip reikėjo, - tačiau pradėsiu nuo šių gyvūnų skirtumų.

Pirmasis chirevo kipšiuko ir chirevių skirtumas pastebimas išvaizdoje. Na, ne tiek pačioje. Šių dviejų gyvių dydžiai smarkiai skiriasi. Chireviai dažnai būna vidutinio, suaugusio triušio didumo, o štai chirevo kipšiukas daugių daugiausia keletos mėnesių katinėlio didumo. Prie išvaizdos skirtumo galima pridėti ne tik dydį, taip pat ir jų matomą išvaizdą. Jos nekomentuosiu, mat neturiu pakankamai žinių. Tik teko girdėti, jog dėl jų išvaizdos kažkuriuo metu tarp magiškųjų gyvūnų žinovų buvo kilęs konfliktas;

Antruoju skirtumu tarp magiškų gyvių tampa jų mityba. Chireviai dažnai priskiriami prie vegetarinių gyvūnų grupės, mat minta tik įvairiomis žolėmis. Nereiktų suprasti to tiesiogiai - tai tik meninė priemonė. Iš tiesų, chireviai minta įvairių medžių lapais, bet labiausiai tenkinasi įvairiomis lapinėmis daržovėmis, salotomis ypač. Chirevio kipšiukai jiems visiška priešingybė. Gyvūnai minta žalia, šviežia mėsa, todėl alkani tampa agresyvūs ir pavojingi, nesvarbu, jog ir nedideli.

Mergaitė trumpam aptilo. Pagaliau nurijo daugybę burnoje susikaupusių seilių. Šitaip jaudinosi, kad net kalbėdama nenutaikė progos jų nuryti. Akys klaidžiojo šen bei ten, tačiau link profesorės pusės krypti nedrįso.

- Dabar pereikime prie panašumų.

Pirmasis, kaip jau minėjote, yra pagrindinis jų gebėjimas - sukurti iliuziją, ne patį gyvūną, bet jo vaiduoklį. Šitokiu netiesioginiu pasivertimu naudojasi tiek chireviai, tiek chirevio kipšiukai. Pagrindinė priežastis, kodėl, dar nėra iki galo ištirta. Nuo senų laikų vis dar skinda įvairūs prietarai, susiję su šiais abejais gyvūnais bei jų magišku gebėjimu;

Antruoju panašumu lengvai virsti gali giminystės ryšiai. Juk, kaip žinoma, ne tik žmonių atstovai turi savus giminių ryšius. Taip pat ir visa likusi gyvastis. Labai tikslių chirevių ir chirevio kipšiukų ryšių nusakyti, deja, negalėčiau. Bet vien pavadinimas lengvai gali išduoti - abiejų gyvūnų pavadinimuose puikuojasi žodelis chirevis, tik, kaip suprantama, reikiamo skaičiaus ar linksnio.

Silena prisidengė lūpas alkūne ir kelis kartus atsikosėjo. Labai negražiai baigė dėstyti savo žinias, tačiau gerklė net perdžiūvo, o mergaitė ilgesingai pažvelgusi link ežero, užsimanė gaivaus vandens.

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

  • Burtininkas
  • ****
  • 254
  • Lytis: Moteris
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #2 Prieš 5 metus »
Atsikėlęs Lukas pamatė, kad pusryčius jau pramiegojo. Tad išsitraukė iš po lovos senų pyragaičių ir juos skaniai sušlamštė. Vis geriau negu nieko. Reikia bent šiek tiek pavalgyti kai bus tokia nuobodi pamoką. Išėjęs iš klastūnyno bendrojo kambario patraukė iki vietos kur turėjo vykti Magiškų gyvūnų priežiūros pamoka. Gal sužinosiu ką nors naujo. Įėjęs į kabinetą pamatė, kad yra vienas iš pirmųjų atėjusių tad ėmė laukti kol susirinks kiti ir prasidės pamoka. Išklausęs apie ką kalbės profesorė šią pamoką ir išgirdęs klausimus jis šiek tiek pasimetė. Kas tai yra? Pabandysiu pagal pavadinimus ką nors sugalvoti.
 -Skirtumai,- lėtai ir viską apgalvodamas pradėjo klastuolis. -1 skirtumas: pagal pavadinimą galima manyti, kad chiverio kipšiukai yra kaip ir nelaimių nešėjai ir savo magiją naudoja nelabai geram tikslui. 2 skirtumas: Galbūt skiriasi jų išvaizda. Daug čia nepasakysiu, bet manau, kad chiverai turi ausis, o chiverio kipšiukai jų neturi. Tačiau girdi per kurią nors kitą kūno vietą. Panašumai: 1 panašumas abudu naudoja savo magiją tik kai jos prireikia, nes neturiu jos užtektinai, kad galėtų švaistytis į valias. 2 panašumas abudu valgo tą patį maistą. Dažniausiai kokius vaisius, bet gal kartais suvalgo ir kokios mėsos.
Puiku. Prišnekėjai nesąmonių dabar nė taško negausi. Klastuolis šiek tiek supyko, kad prišnekėjo nesąmonių, bet šita pamoka jam nesisekė. Tad greitai liūdesys dingo ir jis pradėjo laukti kol mokytoja ims vertinti atsakymus.
Arkliukas

Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (kreiptis į mane)

Jei nepavyksta susirasti norimos informacijos, kreipkis į šio departamento vadovą ar darbuotojus, rašyk į pelėdyną arba prisijunk prie IH discord grupės


*

Morisas Banoveris

Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #3 Prieš 5 metus »
Morisas atsikėlė kaip niekada gerai. Nuėjęs pirmas papusryčiauti, kad dar galėtų pasivaikščioti po minkštą, baltą, girgždantį, ne kietą sniegą. Greitai pavalgęs išbėgo į kiemą ir ėmė stebėti pėdsakus įvairiausių gyvūnų ir žmonių. Likus kelioms minutėms iki pamokos pradžios klastuolis tenkinas ir vos negriūdamas pasileido besisukančiais laiptais aukštyn link Magiškų gyvūnų priežiūros kabineto. Bet ten rado tik lentelę pranešančią, kad pamoka vyks lauke. Paskubomis nučiuožęs laiptais, vos nenuvirsdamas žemyn berniūkstis nubėgo link vietos kur vyks pamoka ir laiku spėjo atbėgti. Prisėdęs prie Luko ir išklausęs teoriją nusprendė numigti ir iš karto į klausimą neatsakyti. Numigęs 2 - 3 minutes pradėjo iš lėto, neskubėdamas vardinti atsakymus.
 -Manyčiau, kad pirmiausia reikėtų pradėti nuo panašumų, o tada pereiti prie skirtumų,- pradėjo.

Pirmasis panašumas būtų jų pomėgiai: mano žiniomis chiverai ir chiverio kipšiukai mėgsta daug, bei ilgai miegoti ir daugiausiai būna aktyvūs tik naktį.
Antrasis panašumas būtų jų gyvenimo būdas: jų gyvenimo būdas labai panašus. Visą dieną pramiegoja naktį imasi kažką veikti. Kaip renkasi maistą,  kasą urvus ar tiesiog moko mažyliais būti savarankiškais.

-Dabar galime pereiti prie skirtumų.

Pirmasis būtų maistas: chiverai dažniausiai valgyti renkasi uogas, riešutus ir kartais (bet tai būna labai, labai retai) valgo vaisius. Kaip tarkim obuolius ar kriaušes.
Antrasis skirtumas būtų jų magiją ir jos naudojimas: chiverai savo magiją labai taupo ir naudoja tik svarbiam reikalui, nes jos gauti daugiau gali tik per pilnatį. Na, o chiverio kipšiukai jos pasipildo per kiekvieną mėnulio fazę.
Baigęs savo ,,nuostabiąją" kalbą neabejojo, kad viską pasakė teisingai. Tad tik laukė kol mokytoja įvertins klausimus.

*

Neprisijungęs Oliver Van Ray

  • II kursas
  • *
  • 35
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Evil is just live spelled backwards
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #4 Prieš 5 metus »
   Kiek apsimiegojęs pirmakursis lauku žingsniavo į pirmąją pamoką. Tokiu oru jam labai norėjosi miego, tad mieliau būtų likęs savo minkštoje lovoje. Vis gi, turėjo daug priežasčių iš jos išsiridenti ir nusivilkti į pamoką. Pavyzdžiui, labai myli gyvūnus (bent jau dešimt kartų daugiau už žmones) ir  bando nepraleisti jokių progų kažką apie juos sužinoti. Be to, net jeigu oras ir buvo šiltas ir visai nežiemiškas, bent saulė nespigino. O kas gi gali būti geriau?
   Nukakęs į pamokos vietą pirmiausia pastebėjo profesorę, sėdinčią ant pledo. Kiek padvejojęs Oliveris pats priėjo prie čia pat esančios pledų krūvelės ir ėmė rinktis. Rožinis, žalias, dryžuotas, dar vienas rožinis... Spalvotas, blah blah, blah blah, negražus... Štai, juodas. Galiausiai išsirinkęs berniukas pasitiesė pledą gan toli nuo profesorės ir arčiau ežero, nenorėjo, kad ji kreiptų didžiulį dėmesį į suniurzgusį rudaplaukį. Jis įsitaisė kiek tik galima patogiau, bet vistiek kažkas netiko. Klastuolis pasimuistė, ir taip atsisėdo, ir anaip, tačiau tik prasidėjus pamokai tiesiog atsigulė - patogu, galima atsipalaiduoti ir tuo pačiu mokytis. Šiaip ar taip, profesorė vis tiek nesakė, kad reikia būtinai sėdėti.
Teorinei daliai prasidėjus Oliveris neskubėjo atsakinėti - jautėsi per daug aptingęs. Gal ir netokia gera mintis gulėti per pamoką. Prisivertęs pakelti galvą vienuolikmetis ėmė įtemptai galvoti.
   Netrukus ir jis prabilo:
   - Skirtumai: chirevams norint sukurti kito gyvio iliuziją reikia pamatyti patį gyvį, o chirevo kipšiukams - nereikia. Jiems užtenka apie tai pagalvoti. Chirevo kipšiukai atsirado anksčiau nei chirevai, bet jų magija yra stipresnė. Taip pat, kaip ir anksčiau minėjo, chirevo kipšiukai yra mažesni. Chirevai yra aršesni gyvūnai, labai gina savo teritoriją, o chirevo kipšiukai, galima sakyti, net gi savotiškai mieli, taikūs.
Panašumai: išvaizda. Dydžiu šie gyvūnai skiriasi, bet išvaizda iš tiesų yra panaši. Taip pat abu minta tik augalais, labai retai vaisiais. Abu gyvena daugiausiai tropiniuose miškuose, kartais nuklysta tolėliau į šiaurę. Taip pat abu gyvūnai iliuzijas gali sukurti tik neilgam laikui.
   Mokinys atsiduso ir vėl padėjo galvą ant pledo neabejodamas, kad bent pusė informacijos buvo neteisinga. Knygų Oliveris skaito daug, bet jo atmintis - tikra tragedija. Gal vis gi žaliaakis teisus, ir tas pirmas kartas ant šluotos, pasibaigęs stipriu galvos sutrenkimu, tikrai kažką padarė.

*

Neprisijungęs Hope Džein Shilck

  • II kursas
  • *
  • 121
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Klastūnyno Prefektė
    • Soundcloud, see u there
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #5 Prieš 5 metus »
Blondinukė niekada nemėgo šios pamokos, todėl jai reikėjo labai daug jėgų pakilti nuo lovos ir apsiruošti. Tačiau reikėjo. Todėl susiruošusi greitai susimetė knygas į rankinę ir nukulniavo pilies koridoriais į klasę. Hope lydėjo jos kulniukų kaukšėjimų aidas. Tačiau ji į tai nekreipė jokio dėmesio. Priėjusi klasę, atidarė sunkias duris ir žengė per slenkstį. Kiek stabtelėjo ir atsiduso. Ir vėl ne ten pataikė. Pamoka gi lauke. Akimis perbėgus per kabinetą, klastuolė išskubėjo iš klasės, kuri buvo visiškai tuščia į lauką, kur turėjo visus surasti.
Tikiuosi nepavėluosiu.
Atsidūrusi šalia visų kitų lauke mergina pavartė akis.
Baisu - susiraukė mergina, bet ji neturėjo kito pasirinkimo todėl pakėlė ranką ir kažką išlemeno, kas atėjo į galvą.
- Pirmiausia, manau, kad chirevas yra kur kas didesnis gyvūnas nei chirevo kipšiukas. Chirevas sutinkamas miškuose, kur ganosi ar tai bėgioja dideli laukiniai gyvūnai. O tuo tarpu chirevo kipšiukai yra smulkūs padarėliai, kurie labiau sutinkami tarp smulkesnių gyvūnų. Tokių kaip pelės. Būtent tai ir yra priežastimi, kodėl chirevai sukuria iliuziją apie dielius gyvūnus, o kipšiukai apie mažus. Dar būtų galima pastebėti, kad chirevai yra plėšrūnai ir minta mėsa, o tuo tarpu kipšiukai daugiau žoliaėdžiai, o ir sėkloms, grūdams jaučia didelę simpatiją.
Hope kiek patylėjo ir toliau tęsė.
- Na, o panašūs jie savo magija. Abu, kaip ir profesorė teigė, gali sukurti iliuziją. Tam reikia jiems prisiliesti akimirkai prie kito gyvūno. O kitas panašumas, kad šie gyvūnai nėra pavojingi žmonėms. Net jei jie sukurtų liūto iliuziją, šis gyvūnas nebūtų pavojingas. Todėl tai nėra šimtaprocentinis tikslumas.
Mergina linktelėjo ir atsisėdo ant žolytės laukdama kitų reakcijos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Hope Džein Shilck »
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.
But you must remember that you could be great, you know, it’s all here in your head, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that.
Klastūnyno Prefektė Hope Džein Shilck
 (KL2)

*

Neprisijungęs Marcel Rufford

  • II kursas
  • *
  • 55
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Amoris vulnus sanat idem, qui facit.
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #6 Prieš 5 metus »
Rytas berniukui nebuvo iš tų geriausių, bet jis greitai susiruošė į pamoką ir jau po kelių akimirkų nuo išėjimo iš kambario atsidūrė netoli ežero. Atėjęs į reikiamą vietą greitai patraukė prie blondinės, kuri taip pat buvo klastuolė.
- Kažkas blogai nusiteikus , - nusijuokė berniokas ir permetė žvilgsnį nužiūrėdamas visus. Išgirdęs profesorės užduotį išklausė kitų ir pamėgino pats atsakyti į užduotą klausimą:
- Ironiška, bet nieko daug apie šias būtybes nesu skaitęs. Tačiau esu linkęs manyti, kad chirevai yra daugiau šaltų kraštų gyvūnai, o chirevo kipšiukai daugiau šiltųjų kraštų. Vieni gyvena olose, miškuose ir pan, o pastarieji kipšiukai gyvena dykumoje. Tai būtų vienas iš skirtumų. Bet būtent dėl šios priežasties būtų galima išskirti daugiau skirtumų. Chirevai automatiškai daugiau yra kailiniuoti, bet iš vidaus. Minta kitais gyvūnais. O Chirevo kipšiukai yra tikrieji išverstakailiai ir jų odos nepuošia kailis. O ir savaime suprantama, kad chirevai yra daugiau keturkojai gyvūnai, o kipšiukai yra labiau į driežus panašesni gyvūnai. Tačiau jie panašūs yra tuo, kad sukurti gali iliuziją apie bet kokį gyvūną. Čia kiek gal prieštaraučiau Hope teiginiui, kad vieni sukuria iliuziją apie vienus gyvūnus, o kiti apie kitus. Šie padarai, manau, veikia vienodai. Na, o dar vienas panašumas, kad šiems gyvūnams itin svarbi mėnulio energija. Kuo daugiau jie įgauna mėnulio energijos tuo ryškesnė sukūriama iliuzija. Todėl šie gyviai daugiau yra nakties gyviai.
Berniukas linktelėjo profesorei leisdamas suprasti, kad baigė dėstyti savo teoriją.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Marcel Rufford »

*

Neprisijungęs Rosemarie Mortimer

  • Burtininkė magizoologė
  • *****
  • 711
  • Lytis: Moteris
  • I wonder why
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #7 Prieš 5 metus »
– Buvo paminėta tikrai nemažai faktų, tarp kurių buvo ir teisingų, ir esančių labai netoli tiesos nei taip pat klaidingų.
Vos nutilo paskutinysis kalbėjęs klastuolis, Rose susimąsčiusi prabilo. Dar reikėjo šiek tiek pasukti galvą, ką iš tos gausios informacijos reiktų pasakoti, kad pamoka pernelyg neužsitęstų. O šie apmąstymai jai visuomet būdavo sunkiausi, mat profesorės nuomone visa buvo be galo įdomu ir reikalinga.
Visgi, ji ne Hamletas, tad per daug giliai nenunėrusi, tęsė toliau:
– Kaip keletas iš jūsų minėjo, chirevai ésti net dvigubai didesni nei chirevo kipšiukai, turi tankų ir tamsų, purvino mėlyno atspalvio garbanų kailį, apvalainas ausis, o iš kūno sudėjimo... – trumpai stabtelėjo savo galvoje paskubomis vartydama gyvūnų atvaizdus... – gal šiek tiek primena žiobariškąją koalą. Bendrai paėmus – tai ramūs ir baikštūs gyvūnai, kurie savo magiją naudoja savisaugai, dėmesio nukrypimui ar kuomet paprasčiausiai išsigąsta. O išsigąsta jie beveik visko. Valgo tik augalinį maistą; ypatingai mėgsta uogas ir saldžiuosius vaisius. Tuo tarpu chirevo kipšiukai, nors ir savotiškai kažkuo primena pačius chirevus, tačiau yra gerokai aršesni ir mėgstantys krėsti šunybes. Perpus mažesni, vietoj kailio turi labai tamsiai samaninio atspalvio raginę odą, ką galima priskirti prie ponaičio Ruffordo minėto driežiško panašumo. Ilga, storoka uodega taip pat primena roplių turimas, bet čia visi panašumai ir baigiasi. Pats kūnas, kaip ir minėta anksčiau, tarsi šiek tiek smulkesnė bei gerokai liaunesnė chirevo versija su šiokiomis nedidelėmis kornvalio elfų bruožų priemaišomis. Mažieji kipšiukai turi nedidelius odinius sparnelius, tad ganėtinai lengvai pasislepia medžiuose ar keliauja jų šakomis. Jų ausys į galus nusmailėja, o dantys aštrūs it adatos – šie padarai, priešingai nei baikštieji bendravardžiai, minta tik mėsa, todėl, be abejo, verta pasaugoti rankas.
Paskutiniams jos tartiems žodžiams suvirpinus jau vėlyvo ryto orą, Rosemarie kilstelėjo lazdelę. Tyliai murmtelėjusi kerų panaikinimo burtažodį, bakstelėjo ja miško pusėn. Vaizdui kiek pamirguliavus ir tarsi kokiai marškai nukritus, pamiškėje pasimatė nemažas, iš šakų pintas narvas, kurį prieš tai slėpė kerai. Didesnioji jo dalis pranyko tarp medžių ir krūmynų, taip suteikiant įvairesnės aplinkos ten laikinai apgyvendintiems magiškiesiems gyvūnams. Rose prie šio aptvaro krapštėsi pusę praėjusios savaitės ir, tiesą sakant, buvo ganėtinai savimi patenkinta.
– Kadangi, kaip minėjo ponaitis Van Ray, šie gyvūnai labiau mėgsta šiltesnį klimatą ir pas mus negyvena, tad specialiai šiai pamokai jie buvo atgabenti ir išleisti šioje atitvertoje miško dalyje. Na, o šiandienos darbas labiau primins eksperimentą. Pirmiausia, kiekvienas prieikite ir išsitraukite lapelį, – mergina bakstelėjo į priešais ją padėtą nedidelę dėžutę. – Jame rasite užrašytą vieno iš šių sutvėrimų pavadinimą. Tuomet susiraskite sau porininką, kuris būtų ištraukęs priešingą gyvį nei jūs, ir drauge eikite štai pro tas aptvare paliktas duris vidun. O jau tuomet, pasitelkę visas savo žinias, mėgstamą šių padarų maistą, magiją bei papildomą savo knygos informaciją, turėsite įrodyti, kad chirevai ir chirevo kipšiukai gali sukurti vienas kito iliuziją. Pamokos gale pergamento lape trumpai aprašykite tik savo ištraukto gyvūno elgesį bei eksperimento išvadą ir prieš išeidami palikite man.
Paskelbusi užduotį, Rosemarie kiek palinko į priekį ir nuvožė mažosios, lapelius savyje talpinančios dėžutės dangtelį. Tuomet kaip galėdama grakščiau – o tai, tiesą pasakius, nebuvo itin paprastas uždavinys, kadangi viena koja nuo sėdėjimo kiek aptirpo – atsistojo bei nužingsniavo iš šakų nupinto aptvaro link. Juk reikėjo kam nors žiūrėti, kad bent pirmąsias dvidešimt minučių visiems suėjus į vidų, niekas, mažesnis nei metras, neišsprūstų lauk.


// Atlikdami darbą nepamirškite abiejų sutvėrimų skirtingo natūralaus elgesio ir savo pačių fantazijos (baigtį galite pakreipti ir taip, jog nepasiseka, tik, be abejo, tuomet pamokos gale ir atitinkamas išvadas reikia aprašyt. Bet svarbiausia originalumas). Užduoties įvykdymui kiekvienas skirkite bent 3 post'us. Pamokos durys atviros iki rugpjūčio 2 dienos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Rosemarie Mortimer »

I wish I told a different tale

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

  • Burtininkas
  • ****
  • 254
  • Lytis: Moteris
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #8 Prieš 5 metus »
Na negavau taškų tai negavau. Ką padarysi vieniems sekasi kitiems ne. Išklausius jų apibūdinimus Lukas visai nebelaukė Magiškųjų gyvūnų priežiūros praktikos. Nes nujautė, kad reikės daryti kažką kas jam nepatiks. Profesorei išdalinus taškus ir papasakojus apie chiverus ir chiverio kipšiukus ji pradėjo aiškinti praktiką. Profesorei išaiškinus Lukas nuėjo prie stalo pasiimti lapelio su kažkuriuo iš šitų gyvūnu. Perskaitęs lapelio užrašą Lukas visai apsidžiaugė, kad gavo chiverus, o ne chiverio kipšiukus ir tikėjosi, kad Morisas bus gavęs ne tą patį ką jis. Prašau Morisai būk geras draugas. Nepalik manęs su nepažįstamu. Prašau.Klastuolis atsistojo netoli įėjimo į narvą ir laukė kol prie jo prieis Morisas arba jeigu jis nebus ištraukęs chiverio kipšiukų dar kažkas. Na šiek tiek palaukiam ir galėsime keliauti į vidų kai kažkas prieis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Lukas Dubajus »
Arkliukas

Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (kreiptis į mane)

Jei nepavyksta susirasti norimos informacijos, kreipkis į šio departamento vadovą ar darbuotojus, rašyk į pelėdyną arba prisijunk prie IH discord grupės


*

Morisas Banoveris

Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #9 Prieš 5 metus »
Nei Lukas nei aš negavom taškų. Magiškieji gyvūnai ne man. Žiobariški gyvūnai kaip tik. Nei sunku apie juos išmokti, neturi jokių magiškų galių ne nebent kupranugariai kai spjauna galima tai laikyti ir magišku dalyku. Reiktų dabar geriau pasiklausyti apie tuos gyvūnus. Poto dar reikės iš kokios nors medžiagos padaryti juos. Profesorei atidengus narvą Morisas labai nustebo. Mes čia gyventi turėsime ar ką? Gal aš jau eisiu iš čia. Poto dar reikės gyventi kaip tarzanams. Profesorei išaiškinus praktiką Morisas pasiimė lapelį iš dėžutės. Ant jo buvo užrašyta Chiverio kipšiukai. Įdomu ką gavo Lukas. Gal Chiverus. Būtų gerai. Nesinori laukti kol ateis kas nors kitas ne jis. Bet kaip bus taip. Dairydamasis Luko Morisas negalėjo suprasti kur tas pasidėjo. Kur tas pasidėjo. Kaip būtų gerai nusikeikti. Bet ne negalima. Net mintis jie skaito. Pamatęs Luką klastuolis patraukė prie jo.
 -Laba, ką gavai? Jei Chiverus tai galim dirbti drauge, nes aš gavau Chiverio kipšiukus,- užkalbino vaikinas Luką.

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

  • Burtininkas
  • ****
  • 254
  • Lytis: Moteris
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #10 Prieš 5 metus »
 -Puiku galim eiti, nes aš kaip tik gavau Chiverus, o tu Chiverio kipšiukus. Einam į narvą ar stovėsim ir lauksim kol kiti pirmi įeis?,- paklausė Moriso Lukas. Klastuolis patraukė link narvo ir įėjęs į vidų labai nustebo. Visur buvo medžių, krūmų, aukštos ir žemos žolės, aišku Chiverų ar Chiverio kipšiukų praminti takeliai kurių beveik nesimatė ir vienas takelis žmonėm kuris vedė tolyn į narvo gilumą. Įdomu ką čia sutiksime. Aha Lukai ką gi mes čia sutiksime. Tikriausiai baltąsias meškas. Šiek tiek nervindamasis klastuolis traukė takeliu tolyn dairydamasis Chiverų ir stengdamasis apžvelgti kuo daugiau ploto. Vaikinas patraukė į krūmynus suprasdamas, kad eidamas takeliu nieko neras. Braudamasis pro krūmynus pastebėjo kažką šmekštelint šone tad pasuko ten kol užėjo aikštelę kur buvo Chiverai ir Chiverio kipšiukai.
Arkliukas

Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (kreiptis į mane)

Jei nepavyksta susirasti norimos informacijos, kreipkis į šio departamento vadovą ar darbuotojus, rašyk į pelėdyną arba prisijunk prie IH discord grupės


*

Morisas Banoveris

Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #11 Prieš 5 metus »
Lukui sutikus ir patraukus į narvą Morisas nusekė paskui stengdamasis nuo jo neatsilikti. Galėtume juos greičiau rasti ir nereiktų brautis per tankmę. O gal man juos pasikviesti ir pasakyti, kad lauktų kokioje miško aikštelėje? Ne tada būtų neįdomu ir viskas būtų greitai ir profesorė suprastų, kad mes šiek tiek sukčiavome. Tegul patys mus susiranda arba mes juos patys susirasime. Sekdamas paskui Luką klastuolis pastebėjo, kad jis šiek tiek nervinasi ir labai įsitempęs ir susikaupias stebi kiekvieną krūmą, kiekvieną medį. Lukui nusukus nuo takelio vaikinas šiek tiek stabtelėjo, bet nenorėdamas atsilikti nusekė paskui per neįžengemus krūmus. Na gal ir įžengemus jeigu Lukas ir Morisas sugebėjo prasibrauti iki miško aikštelės su gražia pievute kurioje buvo Chiverai ir Chiverio kipšiukai.

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

  • Burtininkas
  • ****
  • 254
  • Lytis: Moteris
Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #12 Prieš 5 metus »
Reiktų įsilipti į kokį medį iš kurio patogu stebėti ir juos pastebėti. Tik kur tokį rasti. Lukas pastebėjo medį į kurį yra lengva įsiropšti ir stebėti magiškuosius gyvūnus. Priėjęs prie medžio susirado tvirtą ir patikimą šaką, užsikabino už jos rankomis ir medžio kamienu užlipo ant jos. Toliau eiti buvo beveik vieni juokai. Nes šakos buvo susidariusios lyg laiptai. Na tik kartais reikėdavo vėl lipti kamienu ar grįžti atgal neradus kelio tolyn, bet klastuolis pasiekė storiausią šaką, atsisėdo ant jos ir ėmė stebėti Chiverus. Na dabar turėtų būti lengviau juos stebėti. Nei išgąsdinsim juos, nei jie mus pamatys. Vaikinas išsirinko vieną Chiverą ir ėmė jį stebėti. Jis valgė mėsa. Pala, pala čia gi ne Chiveras, o Chiverio kipšiukas. Dar šiek tiek apsižvalgęs Lukas rado Chiverio kipšiuką kuris valgė uogas ir saldžiuosius vaisius, tad klastuolis šiek tiek sumišo, bet poto nusprendė, kad ten Chiveras ir dėl to buvo visiškai tikras. Šiek tiek jį pastebėjęs pasiėmė pergamentą ir ant jo užrašė.
Citata
Lukas Dubajus
I kursas
Klastūnynas

Chiverai:
Nors Chiveras buvo apsimetęs Chiverio kipšiuku, bet jis valgė uogas ir saldžiuosius vaisius, tad aš nusprendžiau, kad ten yra ne kipšiukas, o Chiveras, nes Chiverio kipšiukai valgo mėsą, o Chiverai uogas ir saldžiuosius vaisius. Mano išvada būtų tokia. Jeigu pamatai miške Chiverą ir manai, kad ten jis tai gali ir suklysti. Pirmiausia reiktų jį pasekti ir pažiūrėti ką jis valgo ar daro.
Parašęs ant pergamento vaikinas išlipo iš medžio ir patraukė mišku, vėliau takeliu link narvo išėjimo. Priėjęs prie profesorės įdavė jai lapelį ir prisėdo ant žolės tingėdamas dar kažkur eiti.
Arkliukas

Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (kreiptis į mane)

Jei nepavyksta susirasti norimos informacijos, kreipkis į šio departamento vadovą ar darbuotojus, rašyk į pelėdyną arba prisijunk prie IH discord grupės


*

Morisas Banoveris

Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #13 Prieš 5 metus »
Reiktų iš kažkur mums juos pastebėti, nes stovint čia už krūmų nelabai gerai matosi. Lukui kažkur patraukus Morisas nusekė paskui jį. Kai Lukas sustojo prie medžio klastuolis vos į jį neatsitrenkė. Pažvelgęs aukštyn vaikinas pamatė, kad Lukas sustojo prie aukšto medžio. Lipti į medį? Nė už ką. Nepatinka man karstytis po medžius. Na, bet dėl mokslo padarysiu išimtį. Lipdamas paskui Luką aukštyn Morisas stengėsi nežiūrėti žemyn, nes nors jis ir neturėjo baimės aukščiui, bet jam pažiūrėjus žemyn būnant medyje apsvaigdavo galva. Lukui prisėdus ant šakos klastuolis irgi atsisėdo šalia ir ėmė stebėti Chiverio kipšiukus. Vaikinas ėmė stebėti kipšiukus, bet po kiek laiko suprato, kad kažkas ne taip. Chiverio kipšiukai valgo uogas? Kažkokia nesąmonė jie gi mėsa valgo, o ne uogas ar saldžiuosius vaisius. Tai greičiausiai čia ne jie, o Chiverai. Dar šiek tiek apsidairęs pamatė, kad Chiverai laipo po medžius ir šokinėja nuo vieno medžio ant kito medžio. Dar viena nesąmonė tai čia gal atvirkštinis pasaulis? Arba jie visi pakeitė išvaizdą. Na galima jau ir rašyti ant lapelio.
Citata
Morisas Banoveris
I kursas
Klastūnynas

Chiverio kipšiukai: iš pradžių Chiverio kipšiukus sumaišiau su Chiverai, nes jie buvo pakeitę išvaizdą. Bet kai Chiverio kipšiukai pasikeitę į Chiverus ėmė laipioti medžiais supratau, kad ten ne Chiverai, o Chiverio kipšiukai. Išvada būtų tokia, kad šie magiškieji gyvūnai puikiai pakeičia išvaizdą, bet nemoka elgtis kaip tie kurių išvaizdą pakeitė.
. Lukui nusileidus ir patraukus tolyn Morisas nusekė paskui jį. Per tankius krūmynus, medžių lapija, takeliu iki narvo išėjimo ir prie profesorės. Padavęs profesorei lapelį prisėdo ant žolės, kad šiek tiek pailsėtų kojos.

*

kablelis

Ats: II-oji MGP pamoka visiems kursams | '18 vasara
« Atsakymas #14 Prieš 5 metus »
Stevie visą teorinę pamokos dalį prasnaudė. Ji nė neprisiminė, kada paskutinį kartą buvo magiškų gyvūnų priežiūros pamokoje, tačiau tai neprivertė mergaitės klausytis, kas vyksta. Išgirdusi praktinę užduotį Stevie be galo sunkiai atsiduso. Skambėjo gal ir įdomiai, bet mergaitė labai tingėjo ieškoti sau porininko. Pirmiausia ji nuėjo ir išsitraukė lapelį, ant kurio buvo parašyta "chivero kipšiukas". Stevie nelabai girdėjo, ką kalbėjo profesorė, bet, kiek suprato, jai reikia rasti mokinį, kuris turi išsitraukęs chiverus. Kad ir ką tai reikštų nusižiovavus pagalvojo Stevie. Ji buvo labai pavargusi, todėl nutarė kur nors prisėsti ir palaukti, gal kas nors, turintis chiverus, prieis prie jos. Kurį laiką mergaitė matė tik besidarbuojančius klastuolius, todėl nė nesitikėjo, kad jie eis prie mažos grifės. Tačiau mergaitė turėjo kantrybės, nes tai leido jai pasnausti. Netrukus taip ir atsitiko: Stevie, laikydama rankoje lapelį, užsnūdo.