0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

• III kursas
  • *
  • 452
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • dADdY'S GiRl
Ats: Kapinės
« Atsakymas #15 Prieš 3 mėnesius »
  Ameli tyliai sukikeno pamačius berniūkščio žvilgsnį kuris sakė "kas tau negerai?" po jos replikos apie psichiatrinę. Na, jis dar nepažįsta blondinę, todėl visi jos keisti veiksmai tik bus jam didelė naujiena. Tai ji gali tave užpulti, tai aprėkti, o gal padaryti tai, ko ir pati nesitikėtų. Jos elgesys nekontroliuojamas.
  Klastūnyno auklėtinė pakėlė vieną antakį išgirdus apie šaudymą - medžioklę.
 - Aišku. - Tyliai tarstelėjo, bei pasijautė truputi nejaukiai. Dar kartą pasitaisius savo plaukų sruogas, kurie erzinančiai vis krito jai ant akių, klastuolė šyptelėjo atgal. - Aš beje esu Ameli. - Prisistatė bernužėliui antruoju vardu, mat pirmojo tiesiog nekenčia.
  Riestanosė apsidairiusi pamatė netoliese tupinčią pelėdą ant storos ąžuolo šakos. Martes truputi pasitraukė nuo vaikėzo bei leido jam susikaupti ties taikiniu.
 - Na, jeigu lankas skirtas gyvūnams šaudyti, tai turbūt ir pelėda puikiai tinka tam? - Su rankos mostu parodė garbaniui gintarinių akių gyvūną. 

*

Neprisijungęs Mavenas Domantas Morgenstern

• V kursas
  • *
  • 21
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
« Atsakymas #16 Prieš 2 mėnesius »
 Akimirkai vaikino ir blondinės žvilgsniai susidūrė, tačiau Mavenas greitai nusuko akis. Jam tai buvo nelabai įprastas poelgis, kadangi garbaniui labai patiko sudaryti akių kontaktus. Tai buvo vienas iš didesnių pomėgių.
  Neramiai mindžikuodamas ir žiūrėdamas į savo sportinius batus Mavenas patyliukais keikėsi. Tai buvo nejaukus momentas. Išgirdęs blondinės vardą vaikis trumpam pakėlė akis į ją, bei nužvelgė. Jai šis vardas visai tiko.
- Aš - Mavenas.- jis greitai ištarė savo pirmą vardą ir susiraukė.- Tiksliau Domantas, mano vardas Domantas.- greitai pasitaisė perbraukdamas per plaukus.
  Amelei kiek pasitraukus į šoną vaikis šyptelėjo parodydamas tik pusę dantų. Greitai pakėlęs lanką jis ir vėl nusitaikė į pelėdą. Akimirkai jo akys nukrypo į blondinės pusę ir jis kiek susiraukė. Mergaičiukė atrodė susidomėjusi visu tuo ir jis tikrai labai norėjo pasirodyti, kaip taikliai gali pataikyti pelėdai tarp akių, tačiau kažkas jį nuo to sustabdė. Nuleidęs lanką ir pilnai pasisuko į Ameli.
- Gal nori pamėginti šauti iš lanko?
I love the way your eyes light up when someon says, “ It might be dangerous”.

*

• III kursas
  • *
  • 452
  • Taškai:
  • dADdY'S GiRl
« Atsakymas #17 Prieš 2 mėnesius »
  - Tai ką gi. Gal ir galėčiau pasakyti, kad man visai malonu susipažinti su tavimi, Domantai. - Šyptelėjo bernužėliui su pirštu sukiodama savo plaukų sruogą.
  Jau įsistebėjus į Domantą ir laukiant, kada jis sumedžios šią gintarinių akių pelėdą, net nesitikėjo, kad šis pasiūlys Clemencei pačiai sumedžioti. Aišku, klastuolė tik pakėlė nosį aukštyn ir tik vėjavaikiškai šyptelėjo.
  - Meh. - Truputį suraukė savo nosį. - O tai kaip tada, tu juk prarasi tokį gerą šansą pasirodyti prieš mane, koks tipo esi hot boy kuris šaudo su lanku? - Kiek rimtai, kiek linksmai pasakė jaunuoliui dar kartą nusišypsojus. - Iš karto, tu šauk, o tada gal jau ir aš galėsiu. - Padarė pauzę. - Galėsi mane pamokyti. - Mirktelėjo garbaniui.
  Besikalbėdama, dar kartą pažiūrėjo į tą pelėdą, bet rodos, šioji jau nuskrido savo keliais.
 - Na, va. Pametėm savo grobį. - Išpūtė lūpas it septynmetė mergiotė iš kurios ką tik atėmė saldainį.

*

• V kursas
  • *
  • 21
  • Taškai:
« Atsakymas #18 Prieš 2 mėnesius »
  Išgirdęs mergiotės atsakymą vaikis kiek nustebo. Jam nelabai patiko, kaip ji jį pavadino „hot boy“, tačiau neperlabiausiai kreipęs dėmesį į tai tik gūžtelėjo. Vos tik jis vėl įtempė lanką pelėda tarsi kažko pasibaidžiusi nuskrido. Mavenas kiek susiraukė, bet didelio pykčio neparodė. Garbanius pilnai pasisuko į blondinę ir ištiesė jai lanką.
- Dabar bandysi?- jis kiek šyptelėjo iš aukšto žvelgdamas į Ameli.
  Laukdamas jos atsakymo vaikis apsižvalgė po kapines ieškodamas kokio nors taikinio. Buvo medis ant kurio tupėjo pelėda, tačiau nebuvo labai geras taikinys. Vėliau jis įsiklausė į aplinką, tikėdamasis išgirsti kaip koks nors gyvūnas krebžda. Ir jis išgirdo. Garbanius nuleido lanką ir kita ranka pačiupęs Ameli, bei parodęs, kad ši tylėtų išvedė iš kapinių. Užėjęs už tvoros vaikis vėl įsiklausė, visai netoli kažkas krebždėjo, tarsi ko nors ieškotų. Jis greitai pasuko link ten ir pastebėjo lapę. Šyptelėjęs puse lūpų jis pasisuko į Ameli.
- Ši lapė bus tavo taikinys.

*

• III kursas
  • *
  • 452
  • Taškai:
  • dADdY'S GiRl
« Atsakymas #19 Prieš mėnesį »
  Pagal Clemencę, Domantas elgėsi taip, lyg šis it būtų per dozavęs raminamųjų tablečių - man taip ir norisi jam pasakyti, tu išvis bent gyvas?? - jos veidas nuo tokio nesupratimo buvo visas susiraukęs, ji niekaip negalėjo suprasti, kodėl garbanius į kai kurias situacijas reaguoja labai ramiai.
 - Tu bent klausai ką sakau? Juk sakau, iškarto tu šauk, o tada aš. - Pasirodė, kad riestanosės žodžiai buvo tik veltui, jau geriau ji galėjo ir patylėti.
 - Nors žinai, nesvarbu. - Klastuoliui čiupus škotės ranką, ši tik sugebėjo tai pakomentuoti, o jam dar parodžius, kad Clemenciją tylėtu, tai klastuolė tik pagalvojo, kad kokio velnio jai reikėjo eiti į tas kapines. Galėjo ramiai būti ligoninėje, o ne tūsintis su tą ligoninės priežastimi.
  Pagaliau sustojus, trylikametė dar kartą pažiūrėjo į jaunuolį tikėdamasi kažko išgirsti. Ir išgirdo, kaip jai sako į ką jai reikės šaudyti.
 - Duok šen tu man lanką, - taip atrodė, lyg ji išrovė lanką iš klastuolio rankų, nors ir galėjo ramiai paimti.
  Kai šokoladinės akys jau irgi pastebėjo gan mažą lapę, jos žvilgsnis nukrypo link vaikėzo akių.
 - Tai gal parodysi kaip šaudyti? - Pusiau nusišypsojo jam.

*

• V kursas
  • *
  • 21
  • Taškai:
« Atsakymas #20 Prieš mėnesį »
  Mavenas kiek sukikeno, kai mielai Clemence buvo suraukusi veidą, tarsi jai kažkas neįtiktų. Tačiau dėl to nieko nesakė, tik tylėjo, tačiau kai ši pradėjo ir vėl nepatenkinta burbėti jis norėjo ją kaip nors užčiaupti. Domantui nepatiko triukšmas ar kai kiti žmonės per daug kalba, o Clemencė buvo per daug hyperaktyvi, o galbūt net turėjo ADHD sindromą. Kai smulkioji blondinė kone išplėšė iš Domanto lanką, jis nustebęs pakėlė antakius ir net kiek susijaudino, kad ši jo nesulaužytų. Vaikis pernelyg ilgai truko kol pasidarė sau tinkamą lanką.
- O tave dar pamokyti reikia?- jis kiek sukikeno, tačiau greitai nusiraminęs linktelėjo.
  Garbanius priėjo prie blondinės ir tarsi apkabino ją už pečių. Jo lūpos prisilietė prie ausies ir jis tyliai pradėjo šnibždėti.
- Visų pirmą, turi išsitiesti, dabar esi pernelyg įsitempusi ir kiek sukumpusi, atsipalaiduok,- jo dešinioji ranka švelniai prilietė merginos nugarą, o kairioji buvo prie krūtinės, atsargiai paliesdamas jos raktikaulį vaikis ištiesino merginą. Pamatęs, kaip ji neteisingai laiko lanką, jis tik atsiduso.- Alkūnę žemiau, vos vos,- jis atsargiai prisilietęs prie mergiotės alkūnės ir ją patvarkė.- Reguliuok pagal burną. Paliesk burną ranka.- dar kiek patikslino, kad ši nesusipainiotų. Tada jis lėtai nuslinko ir suspaudė delną, kuriuo ji laikė lanko kotą.- Atpalaiduok ranką. Įkvėpk. Paleisk.

*

• III kursas
  • *
  • 452
  • Taškai:
  • dADdY'S GiRl
« Atsakymas #21 Prieš mėnesį »
  Tiesą pasakius, Clemencija irgi pradėjo tyliai kikenti pamačiusi kaip ir Mavenas juokiasi. O jos veide galima buvo pastebėti labai retą dalyką - šypseną. Nors ir Ameli šypsojosi dažnai, bet tos šypsenos dažnai reikšdavo ką nors blogo ar ten sarkastiško. O čia kitaip. Čia mergaitė nuoširdžiai nusišypsojo.
  - Na, šauti į šalia esančius žmonės galėčiau, - su žvilgsniu apžiūrėjo visą Domanto kūną, tuo pačiu metu kai jis "apkabino" blondinę. Jo šnibždėjimas kuteno jaunuolę, todėl ši kreivai šyptelėjo, o jos pečiai truputį susikūprino. Bet ne, tada šis toliau šnibždėdamas ir taip kutendamas ją, pasakė dar, kad turėtų išsitiesti! Rudaakė prikando lūpą ir pasistengė jo tuos prisilietimus tik iškentėti.
  - O taip, tu žinai kaip reikia merginas "pamaloninti". - Na, o kaip klastuolei apsieiti be sarkastiško komentaro?
  Toliau kandant savo apatinę lūpą vos ne iki kraujo, mergaitė tik stengėsi nieko nesakyti apie to Maveno prisilietimus. Na, jis tik stengiasi padėti. Bet klastuolei buvo truputį pernelyg tai jau keista. Bet jau jam pabaigus, Amelija iškarto atsiduso - na pagaliau. 
  Klastūnyno globotinė giliai įkvėpė ir iškvėpė orą. Trumpam užmerkė akis. Pabandė atsipalaiduoti. Ir vėl atmerkė savąsias akis. Jos tikslas - lapė. Nusitaikius link jos, jaunuolė trumpam sustojo. Ji visiškai nejudėjo it tiesiog temptų laiką. Bet prarijus seiles, ji šovė strėlę link jos.
   Nepataikė.
  Martes kreivai šyptelėjo. Lapei pajautus pavojų ji nieko nelaukiant pabėgo ir dingo iš porelės akių. Klastuolė nuleido savo lanką ir pažiūrėjo į Maveną.
  - Kaip matai, man nepavyko. - Pasikasė savo nosį ir dar kartą pažiūrėjo į tą vietą kur buvo lapė. - Hm, - ir vėl nusišypsojo, - žinai, aš turiu geresnę idėją kaip galima būtų medžioti. - Čiupo Domanto ranką. - Eime, į Hogvartsą, ten tau ir parodysiu. - Mirktelėjo garbaniui ir iš lėto jos žingsniai pradėjo eiti link Hogvartso pilies. 

• Hogvartsas.LT © 2007-2017