0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Clemence Ameli Martes

• III kursas
  • *
  • 438
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • daddy, just one more time
Ats: Kapinės
« Atsakymas #15 Prieš mėnesį »
  Ameli tyliai sukikeno pamačius berniūkščio žvilgsnį kuris sakė "kas tau negerai?" po jos replikos apie psichiatrinę. Na, jis dar nepažįsta blondinę, todėl visi jos keisti veiksmai tik bus jam didelė naujiena. Tai ji gali tave užpulti, tai aprėkti, o gal padaryti tai, ko ir pati nesitikėtų. Jos elgesys nekontroliuojamas.
  Klastūnyno auklėtinė pakėlė vieną antakį išgirdus apie šaudymą - medžioklę.
 - Aišku. - Tyliai tarstelėjo, bei pasijautė truputi nejaukiai. Dar kartą pasitaisius savo plaukų sruogas, kurie erzinančiai vis krito jai ant akių, klastuolė šyptelėjo atgal. - Aš beje esu Ameli. - Prisistatė bernužėliui antruoju vardu, mat pirmojo tiesiog nekenčia.
  Riestanosė apsidairiusi pamatė netoliese tupinčią pelėdą ant storos ąžuolo šakos. Martes truputi pasitraukė nuo vaikėzo bei leido jam susikaupti ties taikiniu.
 - Na, jeigu lankas skirtas gyvūnams šaudyti, tai turbūt ir pelėda puikiai tinka tam? - Su rankos mostu parodė garbaniui gintarinių akių gyvūną. 

*

Neprisijungęs Mavenas Domantas Morgenstern

• I kursas
  • *
  • 17
  • Taškai: 5
  • Lytis: Vyras
« Atsakymas #16 Prieš 3 dienas »
 Akimirkai vaikino ir blondinės žvilgsniai susidūrė, tačiau Mavenas greitai nusuko akis. Jam tai buvo nelabai įprastas poelgis, kadangi garbaniui labai patiko sudaryti akių kontaktus. Tai buvo vienas iš didesnių pomėgių.
  Neramiai mindžikuodamas ir žiūrėdamas į savo sportinius batus Mavenas patyliukais keikėsi. Tai buvo nejaukus momentas. Išgirdęs blondinės vardą vaikis trumpam pakėlė akis į ją, bei nužvelgė. Jai šis vardas visai tiko.
- Aš - Mavenas.- jis greitai ištarė savo pirmą vardą ir susiraukė.- Tiksliau Domantas, mano vardas Domantas.- greitai pasitaisė perbraukdamas per plaukus.
  Amelei kiek pasitraukus į šoną vaikis šyptelėjo parodydamas tik pusę dantų. Greitai pakėlęs lanką jis ir vėl nusitaikė į pelėdą. Akimirkai jo akys nukrypo į blondinės pusę ir jis kiek susiraukė. Mergaičiukė atrodė susidomėjusi visu tuo ir jis tikrai labai norėjo pasirodyti, kaip taikliai gali pataikyti pelėdai tarp akių, tačiau kažkas jį nuo to sustabdė. Nuleidęs lanką ir pilnai pasisuko į Ameli.
- Gal nori pamėginti šauti iš lanko?
I love the way your eyes light up when someon says, “ It might be dangerous”.

*

Neprisijungęs Clemence Ameli Martes

• III kursas
  • *
  • 438
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • daddy, just one more time
« Atsakymas #17 Prieš 3 dienas »
  - Tai ką gi. Gal ir galėčiau pasakyti, kad man visai malonu susipažinti su tavimi, Domantai. - Šyptelėjo bernužėliui su pirštu sukiodama savo plaukų sruogą.
  Jau įsistebėjus į Domantą ir laukiant, kada jis sumedžios šią gintarinių akių pelėdą, net nesitikėjo, kad šis pasiūlys Clemencei pačiai sumedžioti. Aišku, klastuolė tik pakėlė nosį aukštyn ir tik vėjavaikiškai šyptelėjo.
  - Meh. - Truputį suraukė savo nosį. - O tai kaip tada, tu juk prarasi tokį gerą šansą pasirodyti prieš mane, koks tipo esi hot boy kuris šaudo su lanku? - Kiek rimtai, kiek linksmai pasakė jaunuoliui dar kartą nusišypsojus. - Iš karto, tu šauk, o tada gal jau ir aš galėsiu. - Padarė pauzę. - Galėsi mane pamokyti. - Mirktelėjo garbaniui.
  Besikalbėdama, dar kartą pažiūrėjo į tą pelėdą, bet rodos, šioji jau nuskrido savo keliais.
 - Na, va. Pametėm savo grobį. - Išpūtė lūpas it septynmetė mergiotė iš kurios ką tik atėmė saldainį.

*

Neprisijungęs Mavenas Domantas Morgenstern

• I kursas
  • *
  • 17
  • Taškai: 5
  • Lytis: Vyras
« Atsakymas #18 Prieš 2 dienas »
  Išgirdęs mergiotės atsakymą vaikis kiek nustebo. Jam nelabai patiko, kaip ji jį pavadino „hot boy“, tačiau neperlabiausiai kreipęs dėmesį į tai tik gūžtelėjo. Vos tik jis vėl įtempė lanką pelėda tarsi kažko pasibaidžiusi nuskrido. Mavenas kiek susiraukė, bet didelio pykčio neparodė. Garbanius pilnai pasisuko į blondinę ir ištiesė jai lanką.
- Dabar bandysi?- jis kiek šyptelėjo iš aukšto žvelgdamas į Ameli.
  Laukdamas jos atsakymo vaikis apsižvalgė po kapines ieškodamas kokio nors taikinio. Buvo medis ant kurio tupėjo pelėda, tačiau nebuvo labai geras taikinys. Vėliau jis įsiklausė į aplinką, tikėdamasis išgirsti kaip koks nors gyvūnas krebžda. Ir jis išgirdo. Garbanius nuleido lanką ir kita ranka pačiupęs Ameli, bei parodęs, kad ši tylėtų išvedė iš kapinių. Užėjęs už tvoros vaikis vėl įsiklausė, visai netoli kažkas krebždėjo, tarsi ko nors ieškotų. Jis greitai pasuko link ten ir pastebėjo lapę. Šyptelėjęs puse lūpų jis pasisuko į Ameli.
- Ši lapė bus tavo taikinys.
I love the way your eyes light up when someon says, “ It might be dangerous”.

• Hogvartsas.LT © 2007-2017